Hoşlanan Erkek Tavırları – Saklayamıyorlar!

25.08.2019
Hoşlanan Erkek Tavırları – Saklayamıyorlar!

Hoşlandığın belki de aşık olduğun; görünce midende kelebeklerin uçuştuğunu hissettiğin adamdan, artık emin olmak istiyorsun değil mi? Sana olan bakışlarının hoşlantı mı yoksa kafanda büyüttüğün aşk halüsinasyonları mı olduğunu merak ediyorsun. Çünkü artık beklemek ve boşa hayaller kurduğunu düşünmek en son istediğin şeydir. Ve işte sebebi ne olursa olsun o erkeğin senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için güzel tüyolar!

Beden dilini anla

İnsanlar milyonlarca yıl beden dilini kullanarak iletişime geçmişlerdir. İnsanlık tarihi açısından kullanılan en eski iletişim yoludur. Duygu ve düşünceler çoğu zaman kelimelere aktarılamayabiliyor. Tam da bu sırada insanlık beden dilini keşfediyor. Bu dil çoğu insan için bir kurtarıcı, kendisini ifade edebilmesi için mükemmel bir yoldur. Aslında beden dili bir nevi insanın aksesuarıdır. Göz teması, beden duruşu, mimikler, bireyin kişisel bakımı, makyaj vs gibi unsurlar beden dilinin önemli parçalarındandır.

Kadın erkek ilişkilerinde kadın karşı cinse göre kendini daha iyi ifade edebilmektedir. Yıllardır süregelen “ Kadınları anlamak zordur” tezi burada biraz geçerliğini yitirebilmektedir. Kendini daha az anlatan ve daha az ifade eden erkeği anlamak maalesef ki kadınların en dert yandığı durumlardır. Kadın karşındaki erkeğin beden dilini yanlış anlayabilip, yanlış hislere kapılabilmektektedir.

Dikkat etmeniz gereken beden dili işaretleri şunlardır;

Bakışlar; evet maalesef ki hoşlanan ve ilgi duyan kadın bu duruma çok da objektif bakamayabilmektedir. Eğer size çok sık bakıyor ve etraftan çok sizinle ilgileniyor ise art bir puanı hakkettiniz demektir!

Beden dilini kullanan erkek; karşınızda her uzvu ile hoşlandığı kadına yönelmiş, beden diliyle sadece sizinle ilgilenmek istediğini gösteren erkektir. Erkeğin hoşlandığı kadına yönelerek onu dinlemeye çalışması bilinçli yaptığı bir davranış olmayabilir. Çünkü o an ilgi alanı odur ve bilinçaltında iletişimi sürdürmek istediği yatar.

İlgili ve hoşlanan erkek saçlarıyla ve kıyafetleri ile sürekli temas halindedir. Karşı cinse güzel görünmeye çalışan erkek, farkında olmadan kendisine sürekli çeki düzen vermeye çalışır. Saçlarını eliyle tarar, kaldırır; güzel kokup korkmadığını kontrol eder. Heyecanlıdır ve aslında o heyecan kendisiyle oynadığını unutturur ona.

Erkeğin hareketleri kendi kendini ele verecek en önemli şeylerdir. Dikkat et!

Oturuş şekli beden dilinin çok önemli bir parçasıdır. Nasıl bütün bedeniyle size dönüyor tüm ilgiyi size çeviriyorsa; erkeğin, hoşlandığı kadın karşısında omuzlarını dik tutması da bir o kadar sizinle ilgileniyor olduğunu göstermektedir. O bir erkektir ve bu duyguyu en iyi sizin yanınızda hissetmiştir. Dik durur ve genelde elleri belinde tutarak güçlü ve karizmatik bir tavır sergilemek isterler.

Hoşlanan erkek, karşı cinse dokunmak onunla temas halinde olmak ister. Sık sık yakınlaşmaya çalışır ve herhangi bir yerinize dokunmak ister. Bu yakınlaşma size duygusal olarak yakınlaşma gibi gözükse de bazı erkekler çapkınlık yapmak için yakınlaşmaya çalışırlar. Fakat her ne olursa olsun bu sizden hoşlandığı ve sizinle ilgileniyor olduğu anlamına gelir.

Erkek; karşı cinsi ürkütmeden omuzuna, beline, sırtına dokunmak isteyecektir. Yalnız bu durumdan hoşlanmadıysanız ona bu durumu nazikçe anlatabilir, ondan uzaklaşabilirsiniz. Gerçi hoşlandığın bir erkekse neden olmasın ki!

Hoşlanan ve ilgili erkek çevreyle değil sürekli sizinle ilgilenecektir. Vücudunun size dönük, başının sık sık size doğru eğildiğini görebilirsiniz. Sizi dinlemekten ve sizinle daha çok ilgili olmaktan hoşlandığı için sese doğru yaklaşacaktır.

Göz teması kurup kurmadığına dikkat et

İnsanoğlu iletişimi başlatmak ve sürdürmek için önce göz teması kurar. Bu yöntem insan ilişkilerinde vazgeçilmez ve en çok kullanılan yöntemdir. İş görüşmelerinden tutun da kadın-erkek ilişkilerine kadar önemli olan bir konudur. Göz teması ile; bir insanın samimi mi, size yalan söylüyor mu veya sizden hoşlanıyor mu gibi bir çok davranışı ortaya çıkaran bir durumdur. Eskiler boşuna dememiş gerçi “ gözler kalbin aynasıdır” diye!

Gelelim karşı cinsten etkilendiğin bir erkekle berabersin ve iletişim halindesiniz. İşte karşınızdaki erkeğin duygularının hoşlantı mı yoksa sadece arkadaşlık üzerine mi olduğunu öğrenmenin tam da sırası!

Hoşlanan erkek siz konuşurken sizinle sürekli göz teması halindedir. Çünkü sizin kadar onun için de beden dili bu kadar önemli unutma! Siz konuşurken yüzünüzü inceleyebilir, miniklerinizi, gülümsemelerinizi takip edebilir.

Normal bir insan iletişim halinde olduğu insanla göz göze geldiğinde çok beklemeden, başka bir yere yönelir. Fakat araştırmalara göre uzun süren bakışlar farklı duyguların habercisi olabilmektedir.

Hoşlanan erkek sizinle sık sık göz teması kurmaya çalışacaktır. Duygularını kontrol edemeyen veya hislerini size yansıtmaktan çekinmeyen erkek; gözlerini kaçırmadan sık sık sizinle göz göze gelecektir.

Utangaç erkeklerde ise bu durum biraz daha farklı olabilmektedir. Bu erkekler yukarıda anlattığımız hemcinslerinin aksine, daha içe dönük ve daha duygularını kendi içinde yaşamaya çalışırlar. Sizinle göz teması kurmaktan çekinebilir, gözlerini sürekli başka bir yöne çevirebilirler. Fakat önemli olan şey, bu erkekleri ilgisiz ve hoşlanmayan erkek ile karıştırmamaktır. İlgisiz erkek gözlerini sık sık başka yöne çevirir, daha çok ortamla ilgilidirler. Utangaç erkek ise gözlerini tekrar tekrar size yöneltecektir.

Bazen her şeyin aşırısı gibi, göz temasının aşırısı da iyi olmayabilir. Erkek sizden hoşlanmıyor ise uzun göz teması kurmaya çalışmanız onu fazlasıyla rahatsız edici olabilir.

Hoşlanan erkek ortamda yapmış olduğu komikliklerde tepkinizi bilmek ister. Ortamdaki herkesin verdiği tepkiler farklı olabilir. Fakat hoşlanan erkek için önemli olan sizin tepkilerinizdir. Bu yüzden merak eder ve dönüp dönüp size bakacaktır. Bazen de komik olduğunu ve kendini size kanıtlamaya çalıştığını göstermek onay almak için göz teması kurar.

Erkek sizden hoşlanıyor ise göz bebekleri fark edilir derecede büyür. Fakat bu durum sizi hemen yanıltmasın. Çünkü yaratılış olarak karanlık ortamlarda insan göz bebekleri büyümektedir, buna dikkat etmelisin! Ve ayrıca yakın bir mesafeden bakıyor göz bebeklerini görmeye çalışıyorsanız bu sizi fazla komik duruma düşürebilir dikkat!

Anlattıklarını dinle

Her insan fıtratı gereği dinlenilmek ister ve bu durumu kendine verilen bir değer olması ile özdeşleştirir.

Hoşlanan erkek, can kulağıyla onu dinlemenizden mutlu olacaktır. Onu dinlediğinize dair sık sık mimikler ve sözlerle konuşmasının akışını destekleyebilirsiniz. O anlatırken göz temasını sürdürmeye çalışın. Ona doğru eğilerek ve temas ederek ( elini tutmak, sırtına dokunmak) onu dinlediğinizi, onunla ilgilendiğinizi hissettirebilirsiniz. Beden dilini kullanmak başlığında anlattığımız gibi; ona doğru eğilmek ona iletişiminizi sonuna kadar açtığınızı gösterir.

Siz bunları yaparken karşınızdaki erkek bu durumdan rahatsız oluyor veya memnun olmadığını hissettiriyorsa, uzak durun. Çünkü o sizden hoşlanan bir erkek değil yalnızca dinlenilmeyi seven bir erkektir. Size karşı duyguları olmadığına yüksek ihtimal verebilirsiniz.

Dokunmaya ya da dokunulmaya karşı olan ilgisini ölç

Dokunmak, ilişkilerde güven ve yakınlık belirten bir durumdur. Hoşlanan insan karşısındaki insanla sürekli temas halinde olmak ister. Eften püften sebeplerle hoşlandığı insana dokunmak ister. Siz bir şey anlatırken gözlerinize bakarak ellerini sizin elinizin üzerine koyabilir, saçlarınıza dokunabilir veya omzunuz beliniz gibi yerlere dokunur. Sürekli sizinle temas haline geçmeye çalışıyor ise; iste o sizden hoşlanan erkek olabilir.

Hoşlandığınız erkeğin bu hareketlerine karşılık olarak siz de onunla temas haline geçin. Eğer siz elini tuttuğunuzda, omzuna dokunduğunuzda veya ayağına dokunmaya çalıştığınızda karşılık vermez; aksine geri adım atarsa size karşı ilgisi yok demektir. Hoşlanmayan yani duygusal olarak bir bağ hissetmeyen çapkın erkek, sizin ona karşı sınırınızın olmasını ister. İlişkiyi fazla ileri götürmeden, farklı duygular hissetmenizi engellemeye çalışır. Bu ayrımı iyi yap; çapkın mı, hoşlanıyor mu?

Utangaç bir erkek ise genelde hoşlanmayan ilgisiz erkekle karıştırılabilmektedir. Utangaç erkek, sizin ona karşı dokunma ve temas halinizden ürkebilir. Hatta utangaç erkek size şaşırabilir ve kendini bir anda geri çekebilir. Fakat hoşlanıyor ise bir müddet sonra size olan davranışları tekrar samimi hale gelecektir, sabırlı ol ve bekle!

Önceden de anlattığımız gibi, hoşlandığını sandığınız erkek çapkın bir erkek olabilmektedir. Size yakınlaşmaları temas hali ısrarcı ve hoşlanan bir erkek gibi davranıyorsa diğer kadınlarla olan ilişkisine bakabilirsin. Eğer seni diğer kadınlardan farklı kılacak bir davranışını görmediysen, üzülerek söylüyorum ki sizden yeterince hoşlanmıyor. Çünkü sizi diğerlerinden farklı kılan henüz bir durum yoktur.

Sana Olan Davranışlarını Gözlemle

Eğer insan ilişkilerinde eşitlik varsa orada farklı duygulardan bahsetmek çok da mümkün olmayabilir. Çünkü hoşlanılan kişiyle diğer insanların ayırt edici bir farkı, gözle görülür bir ayrımı olmalıdır. Ortamdaki diğer insanlara davranıldığı gibi size de aynı şekilde davranılıyorsa gerçek bir hoşlanmadan ve ilgiden bahsetmek çok da mümkün olmayabilir.

Hoşlanan erkeğin flört etmek istediği kadına karşı yaptığı çoğu davranış bilinç dışı yaptığı davranışlardır. Onun kafasında hoşlandığı kadın farklıdır ve ona karşı tavırları da herkesten farklı olmalıdır.

Ortamda sizinle göz göze gelmeleri fazla ise, size yakın oturmaya çalışıyor, türlü bahanelerle size dokunmaya çalışıyorsa sizden hoşlandığına dair iyi bir adımdır. Fakat bazı erkekler flört etmek adına sizinle aynı ortamda iken başka kadınlarla muhabbet ve ilgili olabilmektedir. Tepkinizi ölçüyor olabilme ihtimaline veya hareketlerinizden ondan hoşlanıp hoşlanmadığınızı anlamaya çalışma ihtimaline karşı hemen ortamdan uzaklaşın. Çünkü siz ortamda olmayınca onu anlamak daha iyi olacaktır. Gizlice, bir yerden onun ortamdaki diğer kadınlara olan ilgisinin aynı devam edip etmediğine bakın. Eğer siz gittikten sonra da hala iletişimi sürdürüyorsa maalesef sizden hoşlandığı anlamını çıkarmak yersiz olacaktır.

İlgisini Takip Et

Senin sevdiğin ve yapmaktan hoşlandığın şeylere karşı onun da bir anda ilgi duymaya başlayıp başlamadığını takip et.

Her insanın yapmaktan zevk aldığı hobileri vardır. Örneğin alışverişe gitmek sizin için vazgeçilmez bir durumdur ve ona bunu söylediniz. Sizden hoşlanan bir erkekse eğer sizin fikirlerinizi önemseyecek, bu konuyla daha yakından ilgilenmeye başlayacaktır. Sizinle alışverişe gelebilir veya nerelere gittiğiniz konusunda önceden bilgi sahibi olabilir. Hoşlandığınız bir müzik ve müzik grubu varsa bu alana doğru ilgisi artar. Bu konuyla alakalı araştırmalar yapabilir müzik grubu veya müzik hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir. Belki de elinde sevdiğin bir konsere biletle karşında bekliyordur ne dersin! Kısacası hoşlanan erkek; sevdiğiniz hoşlandığınız herhangi bir şeyi sizin ilgi alanı olduğunuzu görüp onun da ilgilenmeye ve sevmeye başlaması sizden hoşlandığı anlamına geliyordur.

Gerginlik belirtileri ara

Hoşlanan erkek hareketleri ile kendini ele verme konusunda çok usta olabilirler. Yersiz gülmeler, kahkahalar atabilir, yerinde duramayabilir kalp atışların hızlanabilmektedir. Bu da erkeklerin kadınlar kadar, duygularını kontrol etmede başarılı olamadıklarını bize göstermektedir. Yer yer derin soluklu nefesler alabilir ve avuç içleri sık sık terleyebilmektedir.

Onun arkadaşlarına dikkat et

Erkekler kadınlar kadar olmasa da, arkadaş ortamlarında hoşlandığı kadından bahseder. Ve genelde en iyi arkadaşları bu konu hakkında bilgi sahibi olabilmektedirler.

Eğer onların ortamına girdiğinde sana bakıp gülümsüyorlarsa veya sen ortama girdiğinde seni gösterip işaret ediyorlarsa sizden hoşlandığını düşünebilirsiniz. Fakat bu bakışlar ve sırıtmalar olumlu olabileceği gibi sizi dalga konusu almış olabilme ihtimalini de düşündürebilir. Sizin ondan hoşlandığınızı ve özellikle bu duygunuzu çok fazla belli ediyorsanız, yapılan bu tavırların sizin alay konusu olma ihtimalinizi artırmaktadır.

Seni taklit edip etmediğine bak

Hoşlanmanın bilinç altında karşı cinse benzemek yatar. Çünkü hoşlanan insan tüm bedeniyle ve hisleriyle size yönelmiştir. Size dair pek çok şeyi bilir, haberdardır. Hoşlandığınız müzikten tutun da yapmaktan zevk aldığınız, sizi mutlu eden her türlü şeye odaklanır. Bu takip ve alaka size bir süre sonra benzemeye çalıştığını gösterecektir. Bilinç altı bunu tetikler ve istemsiz bir şekilde kendisinin size benzemeye çalıştığını görecektir.

Sizinle aynı mekanlarda bulunması; sizi ve hayatınızı öğrenmeye çalışmasından kaynaklanıyor olabilir. Takıldığınız mekanlarda sık sık karşılaşmalar, gidilen yerlerde yakınlaşmaya çalışmalar; size gerçek manada hoşlanan bir erkek profili oluşturabilir. Fakat sizinle bu karşılaşmaları tamamen tesadüf eseri olabilir. Dikkatli ol, bu ayrımı iyi yapmalısın.

Sana arkadaşça takılmalarına dikkat et

Çoğu zaman; bir erkeğin hal ve hareketlerinden sizden hoşlanıp hoşlanmadığını, niyetinin ne yönde olduğunu anlamak zor olabilir. Çünkü hoşlanan erkek ile çapkınlık yapmak isteyen erkek birbirlerine çok benzer ve genelde karıştırılabilir. Seninle ilgilenirken sen ortamdan uzaklaşınca diğer kadınlarla sizinle yaptığı muhabbeti sürdürüyor ise, sizinle flörtleştiği gibi konuşuyorsa dikkat et! Çapkın bir erkekle karşılaşmış olabilirsin.

Eğer sizi arkadaşı olarak görüyor ve ona göre size yaklaşıyorsa dikkat edin, bir anda kendinizi küçük duruma düşürmüş olabilirsiniz. Eğer bu durumdan hoşlanmıyor, size böyle şeyler yapılmasını istemiyorsanız; onu kırmadan yanlış anlamasına izin vermeden bu durumu izah edebilirsiniz. Yaptığı davranışların hoş bir davranış olmadığını söyleyin.

Seninle Şakalaşıyor Mu?

Sana eliyle hafifçe vuruyor veya şakayla kolunuza omzunuza yumruğuyla dokunmaya çalışıyorsa sizden hoşlandığı anlamına gelebilir.

Erkekler hoşlandığı kızlardan, anlattıklarının onaylanmasını ve ona değer verildiğini görmek iste. Bir konuyu anlatırken size farklı şekillerde dokunup temas edebilir. Bu durum onaylanmak, dinlenildiğini hissetmenin yanında; bütün dikkatinizi onun üzerine çekmenizi istediği anlamına da gelebilir. Hafifçe size dokunur, şakalaşabilir. Hoşunuza gittiğini fark ettiğinde ise kendini size daha rahat hissedecektir.

Fakat bazı erkekler şakanın dozunu artırabilir. Şakalaşırken, yaşadığı heyecanla size olduğundan sert davranabilir. Sakın ha susup her şeyi kabul eden bir kadın olmayın. Çünkü sizin de insan olduğunuzu, hoşlanmadığınız şeylerin olabileceğini bilmesi gerekir. Ne olursa olsun susayım modunda olursanız, değerinizi maalesef ki kaybedersiniz. Onu nazikçe uyarın ve bu durumun canınızı yaktığını söyleyin.

Şakalaşma ve yumruklaşmalar bazen “Sana erkek arkadaşıma davrandığım gibi davranıyorum”, “sana arkadaş gözüyle bakıyorum” demek anlamına gelebilir. Bunu anlayabilmek için ortamdaki diğer insanlara karşı davranışlarına bak. Sana davrandığı gibi başkalarına da davranıyorsa maalesef ki sizi arkadaş olarak görme ihtimali çok yüksek!

Sana olan övgüleri iyi karşıla

Erkekler hoşlandığı kadındaki her türlü farklılığı görebilir. Her hangi bir değişiklik onun gözünden kaçmayacak bir durumdur. Saçınızın rengi, değiştirdiğiniz stiliniz, giydiğiniz elbise vs gibi unsurlar onun ilgi alanıdır. Ve hoşlanan erkek sizdeki bu farklılıkları gördüğü an size güzel şeyler söyleyerek ilgilendiğini belli etmek ister. Hoşlanmayan insan tam tersi olarak bu farklılıkları görmez. Çünkü ilgi alanının dışındadır. Farkında olsa kendini söylemek zorunda hissetmeyebilir. Fakat bazı uzun zamandır görüştüğünüz , beraber olduğunuz kişiler olabilir. Bunlar sizi kendisine çok yakın bir arkadaş olarak görmüş olabilir. Bu yüzden duygu ve düşüncelerini söylerken hiç çekinmeden söyleyebilir.

Utangaç erkek modelinde ise kendini ifade etmekte zorlanan erkek, duygularını paylaşmak isterken çok fazla güçlük çeker. Böyle erkekler günlük hayatında da diğer insanlarla olan iletişimlerinde aynı sıkıntıları yaşadıkları için onları fark etmeniz çok da zor olmayacaktır.

Sendeki “erkeklere ait” şeyleri fark edip etmediğine dikkat et

Hoşlanan erkek henüz duygularını ifade edemedikleri için, kadının gitmesinden ve her an başka bir erkeğe yönelmesinden sürekli endişe duyar. Kullandığınız parfümü sürekli denetler, üzerinize bir erkek parfümü sinip sinmediğini kontrol eder. Taktığınız yeni bir takının, giydiğiniz bir kıyafetin kim tarafından alındığını; eski veya yeni bir sevgiliden mi olduğunu öğrenmeye çalışır. Bu kaybetmek istemediği kadın için kafasını sürekli kurcalayan durumlardır.

Sosyal medyada sık sık sohbet ediyorsa senden hoşlanıyor olabilir

Sürekli sosyal medyada takılan bir erkek, sizin hoşlandığınız erkek olabilir. Size zaman zaman mesajlar ve oyun istekleri atabilir. Çoğu zaman bu durum sizden hoşlandığı anlamına gelmiyor olabilir. Canı sıkılmış, muhabbet etmek istiyor olabilir. Veya sizi kendisine çok yakın bir arkadaş olarak gördüğü için hoşlandığı şeyleri sizinle paylaşmak istiyor olabilir. Yapmış olduğu bu sosyal medya etkinlikleri maalesef ki bize hoşlanıp hoşlanmadığı adına çok da bir bilgi vermeyebilir.

Seni Takip Ediyor Mu?

Senin olduğun mekânlarda bulunma alışkanlığı geliştirip geliştirmediğine dikkat et

Hoşlandığınız erkekle aynı ortamlarda çok sık karşılaşmak, aklınıza onun da sizden hoşlanıp hoşlanmadığı sorusunu getirebilir. Önceden de anlattığımız gibi hoşlanan erkek sizi daha çok görebilmek ve nerelerde takıldığınızı öğrenebilmek için sizinle aynı ortamlarda takılır. Fakat bunun da diğerlerinde olabileceği gibi tesadüfi karşılaşmalar olup olmadığını gözden geçir!

Verdiği işaretleri al

Sana karşı hoşlandığını anlatan ipuçları aldıysanız , sizinle daha çok ilgilendiğini fark ettiyseniz artık beklemeye gerek yok. Sizin de ona adım atmanızın tam da sırası! Sizi gördüğünde gülüyor ve sürekli sizinle ilgiliymiş gibi davranıyorsa siz de ona karşı boş olmadığınızı kanıtlayın. Ona karşılık vermelisiniz. Örneğin beraber olabileceğiniz, duygularınızı paylaşmak için yalnız olacağınız ortamlar yaratabilirsiniz.

Fakat gel gelelim ki bu kişi hoşlanmadığınız kişiyse ona durumu nazikçe anlatabilir; iletişiminizi kesmeniz gerektiğini açıkça söyleyebilirsiniz. İlgisinden hoşlandığınızı fakat bu durumun sizin duygularınızı değiştirmediğini söyleyip konuşmayı sonlandırabilirsiniz.

İpuçları

  • Bulunduğunuz ortamda size ne kadar sıklıkla baktığını gözlemle. Siz başka erkeklerle konuşup muhabbet ettiğinizde olaya olan tepkisini, yüz ifadelerini kontrol et. Hoşlanan erkek bu durumdan pek de memnun olmayacaktır.
  • Size karşı olan davranışlarını diğer arkadaşları ile olan davranışları ile karşılaştır. Hoşlanan kadın diğerlerinden farklı olmalıdır. Siz onun için farklı mısınız kontrol edin!
  • İnsanlar en çok sevdiği insanla uğraşır diye bir söz vardır. Sizinle sürekli uğraşıyor, şakalar yapıyor, sık sık tartışmaya çalışıyorsa sizinle ilgilidir. Fark et!
  • Erkekler mutsuz olduklarında, önemli bir an yaşadıklarında veya mutlu olduklarında bunu en önemli gördüğü insanlarla paylaşmak ister. Çünkü onun yanında güvende ve huzurludur. Bu yüzden uzaktan koşarak size yaklaşan ve gözlerinin içi gülen erkek; sizden hoşlanıyor olabilir dikkat! Çünkü kendini güvende hissettiği en önemli insana geliyordur.
    Uyarılar
  • Platonik aşklarda yanlış anlaşılmalar, hoşlanan tarafın en zor sürecidir. Seven insan hoşlandığı insanın her tavır ve davranışını pozitif yönde düşünür ve kendine özgü bir durummuş gibi algılar. Çok zor belki ama; tüm olaylara karşı objektif olmaya çalışın. Size davranışlarını dışarıdan bir gözmüş gibi inceleyin. Herkesle aynı mı? Size davrandığı gibi mi davranıyor diğer insanlara? İyi ayırt et. Komik duruma düşme!
  • Aman ha ufak tefek sinyaller aldın diye hemen ona açılma . Yanlış anlama ihtimalin yanında, doğru anlasan bile hemen harekete geçen taraf sen olma. Zor bir kadın olmaya çalış. Çünkü erkekler hoşlansa dahi zor kadınları sever ve maalesef ki herkes gibi onların dünyasında da “kaçan kovalanır”!
YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.