Kahve Falında Kirpi Görmek

28.06.2020
Kahve Falında Kirpi Görmek

Kahve falında kirpi görmek, fal sahibinin yaşadığı zorlukları ailesi ve sevdiğinin yardımı ile kısa bir süre içerisinde geride bırakacağı anlamına gelir. Kişinin yakın çevresinde yer alan kötü niyetli insanlardan kurtulacağına ve hayatına yeni bir sayfa açarak huzurlu bir şekilde yaşayacağına işarettir.

Aşk Yorumu

Bu dönem aşk hayatınızda harika sürprizler yaşanacak, eski sevgilinizle olan bütün irtibatınızı keseceksiniz. Birkaç aydır peşinizde olduğu ve sizi bir türlü rahat bırakmadığı görünüyor, sizde bu durumdan bıkmışsınız ve ondan kurtulmak için planlar yapmaya başlamışsınız. Artık kafanızı bu tür işlere çalıştırmanıza gerek kalmayacak, hayatınıza bir anda girecek olan kişi sizi bu durumdan sıyırıp kurtaracak. Bu kişi yeni tanıştığınız biri olabilir, içinizi ona dökmüşsünüz ve size yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapmış, başarılı olmuş da…

Bu kişiye ne kadar teşekkür etseniz az, sizin için riskli işlere bile bulaşmış. Tüm bu çabanın altında aşk yatıyor olabilir, birbirinizi daha çok tanımak isteyebilirsiniz. Bu isteğiniz doğrultusunda hareket ederseniz kısa bir süre içinde aşk kaçınılmaz olur. Beraber mutlu bir ilişkiye yelken açabilirsiniz, sizin kahramanınız olarak girdiği yolda eşiniz olarak devam edebilir. O, böyle bir son için hazır görünüyor, sizinle mutlu sonsuz çizmek istiyor. Sizde bu fikrine sıcak bakacaksınız gibi görünüyor.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre falda kirpi görmek, fal sahibinin yaşadığı sorunların çözüme kavuşarak derin bir nefes alacağı ve hayatının istediği şekilde düzene oturacağı anlamına gelir. Kişinin işlerinin yoluna girmesi ile kazancının artacağına ve borçlarını ödeyerek rahatlayacağına işaret eder.

Kazanç sağlayamadığınız işiniz şimdi sizin hayat kurtarıcınız olacak, birkaç ay içinde para beklediğiniz diğer yerlerden de paralarınızı alabileceksiniz. Bu durum size ilaç gibi gelecek, almak isteyip alamadığınız her şeye sahip olabileceksiniz. Deliler gibi alışveriş yapacak, sevdiklerinize hediyeler alacak ve tüm borçlarınızı kapatacaksınız. Bu döngü bu şekilde devam edecek ve birikim yapma fikrine kapılabilirsiniz. Bu sayede gelecek kaygınızdan uzaklaşacaksınız, çocuklarınıza miras bırakmak için bazı konularda çalışmalara başlayacaksınız. Bu azimli ve düşünceli hareketleriniz herkes tarafından tam not alacak, sizde maddi anlamda rahatlamışken manevi anlamda da kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Kısa bir süre içinde sizden bir arkadaşınız borç isteyebilir, ona borç para verirken nerelere geldiğinizi bir kez daha idrak edeceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönem ailenizle daha fazla vakit geçirebileceksiniz. Onları ihmal ettiğiniz için size kızıyorlar gibi görünüyor, gönüllerini almayı başarabileceksiniz. Beraber gezecek ve hoş sohbetler edeceksiniz. Bu dönem en önemli gelişmeyi ise birkaç ay içinde yaşayacaksınız. Partnerinizle evliliğe doğru ilk adımı atacaksınız, evde aile arasında söz yapacaksınız, yüzükleri takacaksınız gibi görünüyor. Bu güzel gün herkesi çok heyecanlandıracak ancak hiçbir aksilik çıkmadan tamamlayacaksınız, sevdiğinizle aile olma yolunda yavaş yavaş ilerleyeceksiniz.

Sözünüz çok güzel geçecek, sevdikleriniz sizinle beraber olacak. Kıyafetiniz, saçınız, ortam her şey tam istediğiniz gibi olacak. Hiçbir sorun yaşamadan tamamlayacaksınız, çok güzel resimler çekinecek ve anılar bırakacaksınız. Aile kurmaya doğru yol alacaksınız, partnerinizle bunun hayalini uzun yıllardır kurduğunuz gözüküyor, sonunda gerçekleşecek. Artık yavaş yavaş kendi evinizi dekore etmeye de başlayacaksınız gibi görünüyor, yaşam alanınızdaki değişimler için birbirinden güzel şeyler satın alacaksınız. Partnerinizle aynı zevke sahip olmanız hiç zorlanmadan alışveriş yapacağınızı gösteriyor, kendi yuvanızı kendi ellerinizle inşa edeceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem kariyer hayatınızda bambaşka değişimler yaşayacaksınız, uzun zamandır sahip olmak istediğiniz unvana erişebileceksiniz. Daha çok para kazanmaya başlayacak ve daha rahat bir iş hayatına sahip olacaksınız. Tüm bunlar yaşanırken başka birinin altında olmanıza da gerek olmayacak, kendi işinizin patronu olabileceksiniz. Bu hep istediğiniz bir şey gibi görünüyor, bu sayede esnek çalışma saatleri altında kendi paranızı kendiniz kazanabileceksiniz, yavaş yavaş işleri ilerletecek ve daha çok tanınmaya başlayacaksınız, artık markanız tüm ülkede tanınır ve sevinir hale gelecek.

Sizde bu vesileyle, bir iş insanı olarak kendi ayaklarınız üzerinde durmayı öğrenebileceksiniz. Zamanla daha cesaretli birine dönüşecek ve daha iyi işler yapmak adına risk almaktan çekinmeyeceksiniz. Birkaç ay içinde bilgilerinize yenisini ekleme amacıyla yurtdışına çıkabilirsiniz, bu seyahat size çok iyi gelecek ve geri döndüğünüzde daha verimli işler elde edeceksiniz. Kariyer basamaklarını bir bir tırmanırken şans hep sizinle olacak, size engel olacak kimseyle karşılaşmayacaksınız. Ailenizden ve arkadaşlarınızdan aldığınız destek sizi daha da cesaretlendirecek.

Sağlık Yorumu

Bu dönem sağlık hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız, acılarınız dinecek, hastalıklardan kurtulacak, eski günlerdeki gibi hareketli bir yaşam süreceksiniz. Yapmak istediğiniz ama bir türlü o enerjiyi bulamadığınız işleri yerine getirecek, tek başınıza dışarı çıkıp kendi işlerinizi halletme özgürlüğüne geri kavuşacaksınız. Tüm bu özlenen aktiviteler diğer insanlar için normal gelebilir fakat siz uzun zamandır ayrı kaldığınız için çok özlemiş gözüküyorsunuz, bu yüzden ayrı bir şevkle yapacaksınız ve daha başarılı işlere imza atacaksınız.

Sağlığınızın yerine gelmesiyle beraber daha dengeli ve düzenli beslenmeye başlayacaksınız, bu tutumunuz kilo vermenizi sağlayacak, daha fit ve sağlıklı bir vücuda sahip olacaksınız. Bu sayede giymek isteyip de kendinize yakıştırmadığınız her şeyi alabileceksiniz. Çevrenizdeki insanlara da bu konuda örnek olacaksınız, hatta önemli bir platformda konuşmacı olarak çağırılabilirsiniz. Bu konuşmada sağlığınıza nasıl kavuştuğunuzu anlatacak ve diğer hastalara umut ışığı olacaksınız, herkes sizin öykünüzü dinleyip içindeki umudu yeniden yeşertecek. Böyle güzel bir olaya dahil olduğunuz için kendinizle gurur duyacaksınız.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.