Kahve Falında Hayvan Görmek

22.04.2015
Kahve Falında Hayvan Görmek

Kahve falında hayvan görmek, genellikle fal sahibini çok renkli ve eğlenceli günlerin beklediğine işaret etmektedir. Hayatın her alanında gerçekleşebilecek olan bu durumlara etrafınızdakiler imrenerek karşılık verecektir. Kıskanılacak mutluluğa sahip olacağınızı göstermektedir. Fakat bu kıskançlıklar etrafınızdaki haset insanlar tarafından kötülüğe dönüşebilir.

Sizin mutluluğunuzu, başarılarınızı ve eğlenmenizi kıskanan kişiler bu durumu bozmak için her fırsatı değerlendirmek isteyebilirler. Bu yüzden çevrenize karşı tedbirli olmanız gereken günler sizi beklemektedir. Herkese hemen güvenmemeli ve kendiniz ile alakalı özel durumları paylaşmamalısınız. Fırsatı değerlendirmek isteyen kişiler bunları karşınıza kötü şekillerde çıkarabilirler.

Bol bol seyahat edeceğinizi de göstermektedir. Bu seyahatleriniz sayesinde yeni yeni insanlar ile tanışıp arkadaşlık kurabilir, yeni kültürler tanıyabilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz. Bu dönemde oldukça şanslı olacağınızın göstergesidir.

Zaman zaman içiniz daralıp, elinizdeki zamanın size yetmediğini düşüncesine kapılabilirsiniz. Kendinizi bu konuda sakinleştirmeyi öğrenmeli, gerginliğinizi üzerinizden atmaya çalışmalısınız. Bunun için bu dönemde sizi sakinleştirecek ve kafanızı dağıtacak çeşitli hobiler edinebilir, onlara yoğunlaşabilirsiniz. Böylece daha huzurlu ve sakin bir hayat sürebilirsiniz.

Aşk Hayatı

Etrafınızda bulunan birçok kişinin sizden etkilendiğine işaret etmektedir. Uzun zamandır tanıdığınız ve sizin ilginizi üzerine çekmek için çabalayan birkaç kişi bu zamanlarda hep yakın çevrenizdedir. Siz bu kişilerin farkındasınız fakat anlamazlıktan gelmeye çalışıyorsunuz. Hisleriniz karşılıklı olmadığı için onları reddedip, kalplerini kırmak istemiyorsunuz. Bu durum fazla uzun sürmeyecek ve cesaretini toplayıp size duygularını açmak isteyenler olacaktır.

Uzun zamandır kaçmaya çalıştığınız bu konuşmaları bu dönemde yapmak zorunda kalacaksınız. Yakın bir zaman içerisinde hayatınıza giren yeni tanıştığınız birisine karşı derin duygular besleyecek ve kısa bir süre içerisinde de ilişki yaşamaya başlayacaksınız. Fazlasıyla kafa denginiz olan bu kişi ile beraber çok iyi vakit geçirecek, eğlenecek ve bol bol birlikte gezeceksiniz. Yaşayacağınız uzun soluklu bir ilişki sonrasında bu beraberliğinizi evlilik ile taçlandırmak isteyebilirsiniz. Bu haber tüm ailenizi ve arkadaşlarınızı çok sevindirecektir.

Evli olan kişiler için ise, bir süredir geçirdiğiniz tatsız günlerin biteceğine haber vermektedir. Eşinize hazırlayacağınız romantik bir hafta sonu kaçamağı sürprizi ikinize de iyi gelecek, hayatınızdaki yoğunluktan birkaç günlüğüne de olsa kurtulacak ve baş başa birkaç gün geçireceksiniz. Mutlu ve huzurlu olacağınız günler sizi beklemektedir.

Para

Maddi bakımdan rahat geçireceğiniz bir döneme işaret etmektedir. Sıkıntılı dönemi geride bırakmış, tüm borçlarınızdan kurtulmuş olmanın rahatlığını yaşıyorsunuz. Oldukça zor geçirdiğiniz bu dönem sizi biraz yıpratmış olabilir. Bu zamanlarda istediğiniz her şeye sahip olacak ve hayalini kurduğunuz hayatı yaşamak için maddi olanaklarınızı sağlayacaksınız. Maddi refaha ve huzura erişeceksiniz.

Maddi açıdan müjdeli haberler alacağınız bu dönemde, uzak bir akrabanızdan kalacak olan bir miras sizi fazlasıyla rahatlatacaktır. Ayrıca işlerinizin düzelmesiyle de artan geliriniz daha da iyi olanaklara kavuşmanızı sağlayacaktır. Elinize geçecek bu imkanlar ile doğru yatırımlar yapmalı, mantıklı adımlar atmalısınız. Aynı zamanda sahip olacağınız bu imkanlar ile bu dönemde hayal ettiğiniz gibi hayır işleri ile de ilgilenme fırsatı bulabilirsiniz.

Bu sıralar bir yakınınızın sizin maddi desteğinize ihtiyacı olabilir. Sizin yardımınız sayesinde toparlanacak ve kendisine yeni bir hayat kuracaktır. İlerleyen zamanlarda bu kişi ile bir iş birlikteliği kurabilirsiniz. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanlara yardımınızın dokunacağı, mutlu ve huzurlu geçireceğiniz günler sizi beklemektedir.

Aile ve Yaşam Alanı

Aileniz ile son zamanlarda aranızın biraz açık olduğuna işaret etmektedir. Bu sıralar yaşadığınız ufak bir tartışma gereksiz bir şekilde büyüyebilir. Onları çok kırmış olabilirsiniz. Bu zaman kırgınlıklara son vermek için doğru bir zamandır. En kısa sürede ziyaretlerine gidip onlardan özür dilemelisiniz. Sizi affedeceklerdir. Beraber geçiremediğiniz zamanların özlemini giderecek bol bol vaktiniz olacaktır. Bundan sonrasında ise aileniz ve tüm sevdikleriniz ile daha önce olmadığınız kadar yakın olacağınız, mutlu ve neşeli günler beklemektedir.

Bu dönemde sosyal çevrenizi de ihmal etmemeniz gerekmektedir. Sizinle vakit geçirmeyi özleyen arkadaşlarınız size biraz alınganlık yapabilirler. Onlarla da eskiden olduğu gibi zaman zaman vakit geçirmeyi unutmamalısınız.

Bu sıralar etrafınızda arkamızdan konuşan birileri vardır. Bu kişi sizin mutluluğunuzu ve çevrenizdeki insanları kıskanmaktadır. Kulağımıza gelen bu konuşmaların kaynağını öğrendiğinizde çok üzülecek fakat bu kişiyi derhal hayatınızdan çıkaracaksınız. Bu dönemde sizi gerçekten arkadaşınız olan kişilerle birlikte mutlu eğlenceli günler beklemektedir.

İş ve Kariyer

İş ve kariyeriniz bakımından zirvede olacağımızı dönem sizi beklemektedir. Bir süredir geçirdiğini sıkıntılı ve karmaşık bir zamanlar canınızın oldukça sıkılmışa neden olmuş ve sizi yıpratmıştır. Bu dönemi tamamen atlatacak kendinizi ve kariyerinizi zirveye taşıyacak iş anlaşmaları yapacağımız günler sizi beklemektedir. Aynı zamanda size gelecek olan sürpriz iş fırsatları ve ortaklık tekliflerini de mutlaka değerlendirmeyi unutmamalısınız.

Çok yakın bir arkadaşınızdan gelecek olan bir iş ortaklığı teklifi kafanızda sıralar soru işaretleri yaratabilir. Değerlendirilmesini doğru bir şekilde yapmalı ve sizin için en iyi olan kararı vermeye çalışmalısınız. Alacağınız riskleri göz önünde bulundurarak bu işten karlı çıkıp çıkmayacağınızı iyi düşünmelisiniz. Bu dönemde kendi yapacağımız iş girişiminden önce size gelecek olan farklı iş alternatiflerini değerlendirmede birinci sıraya alabilirsiniz.

Kendi işinizi kurmadan önce yeterince deneyim kazanmalı ve iyi bir müşteri portföyü oluşturmalısınız. Bu şekilde işinizde daha büyük başarılara imza atabilir, daha iyi bir kariyer elde edebilirsiniz. Kısa sürede işinizde kariyeriniz de yükselecek  hak ettiğiniz konuma geleceksiniz.

Sağlık

Sağlığınız açısından atlatacağız zor günlere işaret etmektedir. Bu sıralar özellikle yakınlarınızdan oluşabilecek çeşitli salgın hastalıklar sebebiyle sık sık rahatsızlanabilir kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu yüzden özellikle bu zamanlarda vücut direncinizi korumaya ve bağışıklık sisteminizi düşürmemeye gayret etmelisiniz. Özellikle beslenmenize dikkat ederek başlayabilirsiniz. Vitamin açısından zengin meyve ve sebzeleri tüketmeye gayret göstermeli, eğer gerekiyorsa gıda takviyesine başlamalısınız.

Uzun zamandır zor bir hastalık ile pençeleşen yakın bir arkadaşımız da alacağımız iyi haberler ile ailecek çok sevinecek ve mutlu olacaksınız. Bu kişinin eski sağlığına kavuşup ayağa kalktığı zaman ilk işi sizi ziyarete gelmek olacaktır. Bundan sonrasında daha sık görüşeceğiniz bu kişi hayatınızın merkezi haline gelecektir. İlerleyen zamanda bu kişi ile bir iş konusunda girişimde bulunabilirsiniz.

Bu dönemde fiziksel sağlığınıza dikkat ettiğiniz kadar zihinsel sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekmektedir. Geçireceğiniz zor süreç duygusal olarak boşluk veya çöküntü yaşamanıza neden olabilir. Ailenizin vereceği manevi destek yeterli olmadığı takdirde mutlaka profesyonel bir yardım almalısınız. Çeşitli fiziksel aktivitelere katılabilir kendinize yeni hobiler edinip, yeteneklerinizi keşfedebilir ve geliştirebilirsiniz. Yoga veya pilates gibi yapabileceğiniz aktiviteler de kafanızı boşaltmanıza ve sakinleşmenize yardımcı olacaktır. Sizi tüm sıkıntılarınızı geride bırakacağınız, oldukça sağlıklı, mutlu ve huzurlu geçireceğiniz günler beklemektedir.


 

Kahve Falında Koşan Hayvan Görmek

Çalıştığınız ve para kazandığınız alanda yaşanacak olan durgun bir dönemi ifade etmektedir. İşlerinizin eskiye nazaran bir miktar durgunlaşacağı bu dönemde elinize ulaşan para miktarında azalmalar gözlemleyebilirsiniz. Ancak ileri görüşlülüğünüz ve gelecekçi yönününüz ile yaptığınız yatırımlar bu dönemde yardımınıza koşacak ve asla zor durumda kalmayacaksınız. Bu sıkıntılı dönemin üstesinden rahatlıkla geleceksiniz. Ayrıca  bu zor zamanlarınızda sevdiklerinizin ve dostlarınızın da yanınızda olacağını göstermektedir. Sıkıntılı bir dönemin yanı sıra sevdiğiniz birisi ile üstesinden geleceğiniz zorlu bir işi de göstermektedir. Başarı gösterdiğiniz bu zorlu iş, rakiplerinizin arasından sıyrılmanızı ve bir adım önde olmanızı sağlayacak.

Yakın bir zaman içerisinde elinize ulaşacak olan hayırlı bir haberin de işaretlerini vermektedir. Elinize ulaşacak olan bu haber sevdiklerinizden birisinin mutluluğu ile ilgili olacaktır. Onun mutluluğu ile siz de uzun vadeli ve sevinçli bir döneme gireceksiniz. Emellerinizin ve isteklerinizin gerçekleşeceği bir sürece gireceksiniz anlamına gelmektedir. Bu zaman zarfında şansınız sizden yana olacak ve tüm isteklerinizi birer birer gerçeğe dönüştürme fırsatı elde edeceksiniz.

Bu dönem daha atak ve cesur kararlar vermen gereken fırsatlar çıkaracak karşına. Kısa sürede karar vermen seni başarıya götürebilir. Herkes eğlenirken bir köşede oturup seni hayal eden bir adam belirmiş falında. Bu adam 3 vakte kadar cesaretini toplayıp karşına çıkmayı başaracak. Aklını karıştırmayı başaracak bu adama bir şans vereceksin ve pişman olmayacaksın.


 

Kahve Falında Çift Başlı Hayvan Görmek

Senin sadece sabır ve sükunet ile hareket etmeyi tercih eden bir insan olduğuna da işaret etmektedir. Bu durumun olmasa zaten sen çevrende olan hiç kimseye de kolay bir şekilde katlanmaya gücünün yetemeyecek oluşu da senin bu duruma daha da çok dikkat etmene yardımcı olmaktadır. Çevrende sana karşı o kadar iki yüzlü olan insanlar var ki onlar senin bu durum hakkında pek bir şey demiyor oluşuna oldukça dikkat ederek her ne kadar bunu kullanmaya dönüştürseler bile senin oldukça zeki oluşundan dolayı bunu pek de başaramıyorlar. Sen hayatın boyunca hem bu kadar sakin hem de bu kadar zeki davranır isen işte o zaman kimse seni pek de kolay bir şekilde üzemeyecek.

Senin sadece insanların üzülmesi için bir şeylere çaba sarf ediyor olduğunu da göstermektedir. Eğer sen bunu yapmak yerine biraz daha insanların mutlulukları ya da onlar ile daha mutlu olan bir hayatı sunmak için bir şeyler yapmayı tercih eder isen işte o zaman sen de daha mutlu olan bir hayata sahip olabilirsin. Herkes kötü olabilir ama herkes iyi olamaz. Sen bunu bilerek ona göre hareket eder isen işte tüm başarılar etkili bir şekilde senin ellerin arasında da yer alabilecek olduğuna da göstermektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sayılar


 

Kahve Falında Hayvan Dışkısı Görmek

Çok da adil olmayan yollarla edinilen mala işarettir. Bu malın hali hazırda elde edilmiş mi yoksa gelecek bir zaman içerisinde mi sahip olunacağı falda çıkacak olan diğer sembollerle değerlendirilir. Genel itibari ile birisine haksızlık yaparak yada zor kullanarak ondan aldığınız bir mala yada bir adaletsizlik sonucunda sahip olduğunuz bir mala işaret eder.

Şayet böyle bir mala kondu ise yada böyle bir mala konma ihtimali mevcutsa hemen o maldan vazgeçmeli ve uzaklaşmalı demektir. Bazen kişiler kendi hakkı olduğunu düşünerek başkalarının hakkını gasp edebiliyor yada mallarına sahip çıkabiliyor. Eğer bilinçli olarak böyle bir harekette bulunmadıysa bile bilinçsizce birilerinin hakkına konduğu anlamına Aynı zamanda kendisi hakkında kötü konuşulduğu ve bu konuşmaların da yapmış olduğu bir zulüm yada haksızlık nedeniyle olduğu anlamına gelir. İnsanların yüzüne karşı söyleyemeseler de arkasından kendisini kötüledikleri ve haklarını helal etmediklerini gösterir. En kısa sürede kendine bir çeki düzen vermeli ve kırdığı gönülleri almanın bir yolunu bulmalıdır. Üzüp kırarak sahip olduğu malları da iade etmeli yada mal bedelini tatmin edici bir ücret olarak sahiplerine ödemelidir. Aksi durumda o mal onun da elinde fazla durmayacak ve zamanla yok olup gidecek ziyana uğrayacaktır. İşte bu sebeple helallik almak için gecikmemelidir.


 

Kahve Falında İnsan Kafalı Hayvan Görmek

Uzun zamanlı olacakların habercisidir. Örneğin şu an meşgul olacağınız işi kesinlikle bırakmamalısınız. Bırakmaz da devam ederseniz yakın zamanda kazancınız artmaya başlayacak ve devamlı artacak, birkaç yıl içinde hayalinizdeki hayata kavuşacaksınız. Ailenizle beraber çok mutlu olacaksınız. Aynı zamanda yüksek kariyere, zirveye yorumlanır bu fal.

Vücudu hayvan olan figürün çıktığı bu fal genel olarak hayra yorumlanır. İç ferahlatan, güzel olayların habercisi bir figürdür. Yaşlı bir insana yardım edeceksiniz ve bu insanın ettiği dualar da birçok işinizi kolaylaştıracak, sizi rahatlatacak. İnsanların hayır dualarını almaya çalışın bol bol. Umudunuzu kaybettiğiniz bir durumla ilgili gelişen olumlu olaylar karşısında hayrette kalacaksınız. Sürpriz bir gelişme olacak ve tekrar umutlarınız yeşerecek bu iş ya da duygusal durumla ilgili.

Çok keyif dolu günler görünüyor size. Size içinde düşmanlık besleyen ancak bunu hiç belli etmeyen bir insanın bu düşünceleri, size karşı bu tutumu o kişinin felaketine yol açacak. Siz bu durumdan çok sonra haberdar olacaksınız. Sizi çok olgunlaştıracak bu durum ve insanlara biraz daha şüpheci bakmayı öğreneceksiniz. Şanslı bir döneminizdesiniz. Bu kötü insanın bile hiçbir kötülüğü sizin yanınızdan dahi geçmeyecek. Evet, bu şansınız olacak ancak bu durumun size teğet geçmesi temiz kalbiniz sayesinde. Karşı cinsle bir ilişkinizin tamamına ereceğine de yorumlanır. Çok sevdiğiniz bir insanla hayatınızı birleştirip çok mutlu olacaksınız. Kişi evliyse eğer, bu figür hayırlı evlada işarettir ve evladından büyük bir iyilik görecek, ya da evladı kısa süre sonra bir çocuk sahibi olacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İnsan


 

Kahve Falında Hayvan Kafası Görmek

Genellikle çok kısmetli bir dönemin içine gireceğinizi ve bu dönemde karşınıza türlü fırsatların çıkacağını gösterir. Bazı rivayetlere göre ise, çevrenizde sizin yüzünüze gülüp arkanızdan kuyu kazan kişilerin olduğunu gösterir. Bu kişilere dikkat etmeli ve sırlarınızı bu kişilerle paylaşmaktan kaçınmalısınız.

Kararsızlık içine düşeceğiniz sıkıntılı bir döneme gireceğinizi de gösterebilir. Bu nedenle kendinize güvenmeli ve karar almadan önce daha dikkatli davranarak adımlarınızı atmalısınız. Bir tercih yapmak zorunda kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterebilir. İki seçenek arasında kalacağınızı ve kafanızın karışıklığı ile savaşmak zorunda kalacağınızı gösterir. Çoğu zaman kısmetinizin bol olacağı ve gelirinizin artacağı bir döneme gireceğinize delalet eder. Bu dönemde var olan borçlarınızı kapatabilir ve işinizdeki sorunları düzelterek daha rahat bir geleceğe kavuşabilirsiniz. Genellikle kısmet demektir. Gelirinizin artacağını, bol geliri olan bir işe gireceğinizi ya da yüklü bir mirasın sahibi olacağınızı gösterir. Bu nedenle karşınıza çıkan fırsatları çok iyi değerlendirmeli ve doğru yerlerde kullanmaya özen göstermelisiniz. Çevrenizdeki dost sandığınız bazı kişilerin sizin arkanızdan dedikodu yaptığına işaret eder.

Anlayıp dinlemeden kimse hakkında olumsuz kararlar vermemen gerektiğini ucuz atlatılmış bir olayla anlayacaksın. Tutamayacağın sözler vermen kız arkadaşını üzmene neden olacak. Ona karşı dürüst olarak daha sorunsuz bir ilişki yaşayabilirsin. Hayattan çok farklı şeyler beklediğiniz için bir türlü evlilik düşünemiyorsunuz. Bazı konularda alttan almayı öğrenmelisiniz. Boş vakitlerinizde ek iş yapmayı planlıyorsunuz.


 

Kahve Falında Dört Ayaklı Hayvan Görmek

Çeşitli anlamlara gelebilmektedir. Fal yorumlaması kişi için gönül rahatlanması olarak bilinir. Özellikle bayanlar genelde kahve içtikten sonra kahve fincanını ters döndürmeden olmazsa olmazlardandır. Var olan sıkıntıların fazla büyütüldüğü anlamına gelmektedir. Yaşanılan olan sıkıntıların çok düşünülmemesi gerektiğini, bu sorunlar üzerine fazla kafa yorulmaması gerektiği belirtilir.

Hanenizde bazı özel misafirler ağırlayacağınıza ve bu misafirlerin farklı bir bereket ile kapınızı aralayacağına dalalettir. Nişan yada söz gibi özel bir durum için size kalan bu insanlar maddi, manevi yük olmaktan hoşlanmadıkları için size asla yük olmadıkları gibi hiç beklemediğiniz sürprizler yaparak destek bile olacaklardır. Aralarından birkaçı ile gireceğiniz derin muhabbetler ise güzel bilgiler öğrenmenize yarayacaktır. Ayrıca fincanın dip kısmında belirmesi çok hareketli bir hafta geçirmenize işarettir. Ayaklarınıza kara sular inmesine sebep olan bu hafta oldukça eğlenceli geçecektir.


 

Kahve Falında Hayvan Ayağı Görmek

Bir nevi var olan bir hesabın kahve baktıran için olumlu bir şekilde çözüm bulacağı olarak ifade edilir. Ayrıca aşk hayatına dair iyi şeylerin olacağı olarak da bilinir. Aşk hayatında karşı cinsle bir yakınlaşma olacağı, hem mutluluk hem de evlilik hakkında da iyi şeyler olacağı işaret edilir. Ayrıca dost ve düşmanı birbirinden ayırma konusunda yeterli bir bilgiye ulaşılacağı ayrıca düşmanını iyi tanıyacağınız anlamında da bulunur. Bazı büyük baş hayvanlar belli manalara tabi tutulur. Örneğin at murat olarak tabir tutulur. Deve ise zenginlik ve bolluk olarak bilinir. Yılan düşman olarak bilinir, tavus kuşu kısmet ve tavşan ise mutluluk olarak değerlendirilir. Balık kısmet, kuş misafir, temizlik olarak bilinir. Ayrıca sizi üzen bir durumdan kurtulacağınız anlamına da gelir. Kahve falı yorumlamasında hayvanlar birçok mana ifade ederler. Ayrıca çevrede size kötü gözle bakan insanlardan kurtulacağınız anlamına gelir.

Ayağınıza dolanan birtakım kötü niyetli insanların varlığına da işaret eder. Özellikle de sizin neşeli ruh halinize ve başarılarınıza tahammül edemeyen insanları vurgular. Bu karakterde insanlardan elinizden geldiği kadar uzak durmaya çalışsanız bile iş yaşantısında ister istemez birlikte olacağınız için ufak tefek zararlar görmeniz kaçınılmaz olacak. Eğer fincandaki ayaklar küçük ise size verilen rahatsızlığı asla önemsemeyerek onları çileden çıkartacağınız anlamına gelir.

Kendinize olan güveniniz bu aralar dorukta. Böyle olmaya devam ederse daha çok işler başaracaksınız. Evliliğinizin bitmiş olması artık sizi üzmek yerine hayata bakış açınızı değiştiriyor. Yeni insanlara şans verirken artık önyargısız davranıyorsunuz. Enerjik yapınız etrafınızdakilerin çok hoşuna gidiyor. Vücudunuzdaki kusurlara takılmaktan vazgeçin. Çünkü onlar sizi siz yapıyor. Pozitif insanlarla olan ilişkilerinizi artırın.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ayak

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.