Kahve Falında Hayvan Görmek

Kahve Falında Hayvan Görmek
22 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.297 kez okundu.

Kahve falında hayvan görmek, birlikte olduğunuz kişiyle beraber atlatmakta zorluk çektiğiniz bir işin üstesinden geleceğinize delalet eder. Bu iş günlük hayatınızda sıkıntı yaşadığınız kimi insanlar olabilir ya da uzun zamandır üstünde çalıştığınız ortak bir işi en yakın zamanda halledeceğinize işarettir. Aynı zamanda kendinizi sıkıntıya soktuğunuz bir durumun ehemmiyetinin çok abartılacak bir şey olmadığını gayet kolay bir şekilde o işten kurtulacağınızın habercisidir. Hali hazırda yapmış olduğunuz bir projeniz mevcutsa ve başaramayacağınızdan endişeleniyorsanız bu endişelerinizin yersiz olduğunu en kısa süre içinde isteklerinizin gerçekleşip mutluluğa kavuşacağınızı gösterir.

Yalnızca bir işin üstesinden geleceğinizin değil duygusal yönden de bir başarı yakalayacağınızın işaretidir. Uzun zamandır size açılmak isteyen birinden her an bir teklif alabileceğinizin habercisi olabilir. Ya da hanenizde küs kimselerin sizle bir barışma teklifinde bulunabileceğini gösterir. Bu durum hem hane içinde hem fal sahibi için iyi hadiselerin habercisidir. Hane içindeki bireyler arasında var olan bir sıkıntının fazla büyümeden işlerin yoluna gireceğini bildirir. Bir başka yorumu da fal sahibinin dışarıda edindiği kişileri karşılaştırarak, kendine karşı dost ve düşman olanları ayırt etmesi gerektiğinin işaretidir. Bu seçimler iş hayatında ve günlük hayatında çizeceği yolu belirlemede kişiye çok yardımı olacaktır. Seçimlerinin sonunda fal sahibinin refaha erip mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Kendinden ayırdığı kötü dostluklarını unutmak için yeni adımlar atmayı deneyerek, uzun süredir hayalini kurduğu ilişkinin temelini atacağının belirtisidir.

Kahve Falında Koşan Hayvan Görmek

Çalıştığınız ve para kazandığınız alanda yaşanacak olan durgun bir dönemi ifade etmektedir. İşlerinizin eskiye nazaran bir miktar durgunlaşacağı bu dönemde elinize ulaşan para miktarında azalmalar gözlemleyebilirsiniz. Ancak ileri görüşlülüğünüz ve gelecekçi yönününüz ile yaptığınız yatırımlar bu dönemde yardımınıza koşacak ve asla zor durumda kalmayacaksınız. Bu sıkıntılı dönemin üstesinden rahatlıkla geleceksiniz. Ayrıca  bu zor zamanlarınızda sevdiklerinizin ve dostlarınızın da yanınızda olacağını göstermektedir. Sıkıntılı bir dönemin yanı sıra sevdiğiniz birisi ile üstesinden geleceğiniz zorlu bir işi de göstermektedir. Başarı gösterdiğiniz bu zorlu iş, rakiplerinizin arasından sıyrılmanızı ve bir adım önde olmanızı sağlayacak.

Yakın bir zaman içerisinde elinize ulaşacak olan hayırlı bir haberin de işaretlerini vermektedir. Elinize ulaşacak olan bu haber sevdiklerinizden birisinin mutluluğu ile ilgili olacaktır. Onun mutluluğu ile siz de uzun vadeli ve sevinçli bir döneme gireceksiniz. Ayrıca falda koşan hayvanlar görmek, emellerinizin ve isteklerinizin gerçekleşeceği bir sürece gireceksiniz anlamına gelmektedir. Bu zaman zarfında şansınız sizden yana olacak ve tüm isteklerinizi birer birer gerçeğe dönüştürme fırsatı elde edeceksiniz.

Bu dönem daha atak ve cesur kararlar vermen gereken fırsatlar çıkaracak karşına. Kısa sürede karar vermen seni başarıya götürebilir. Herkes eğlenirken bir köşede oturup seni hayal eden bir adam belirmiş falında. Bu adam 3 vakte kadar cesaretini toplayıp karşına çıkmayı başaracak. Aklını karıştırmayı başaracak bu adama bir şans vereceksin ve pişman olmayacaksın.

Kahve Falında Çift Başlı Hayvan Görmek

Senin sadece sabır ve sükunet ile hareket etmeyi tercih eden bir insan olduğuna da işaret etmektedir. Bu durumun olmasa zaten sen çevrende olan hiç kimseye de kolay bir şekilde katlanmaya gücünün yetemeyecek oluşu da senin bu duruma daha da çok dikkat etmene yardımcı olmaktadır. Çevrende sana karşı o kadar iki yüzlü olan insanlar var ki onlar senin bu durum hakkında pek bir şey demiyor oluşuna oldukça dikkat ederek her ne kadar bunu kullanmaya dönüştürseler bile senin oldukça zeki oluşundan dolayı bunu pek de başaramıyorlar. Sen hayatın boyunca hem bu kadar sakin hem de bu kadar zeki davranır isen işte o zaman kimse seni pek de kolay bir şekilde üzemeyecek.

Senin sadece insanların üzülmesi için bir şeylere çaba sarf ediyor olduğunu da göstermektedir. Eğer sen bunu yapmak yerine biraz daha insanların mutlulukları ya da onlar ile daha mutlu olan bir hayatı sunmak için bir şeyler yapmayı tercih eder isen işte o zaman sen de daha mutlu olan bir hayata sahip olabilirsin. Herkes kötü olabilir ama herkes iyi olamaz. Sen bunu bilerek ona göre hareket eder isen işte tüm başarılar etkili bir şekilde senin ellerin arasında da yer alabilecek olduğuna da göstermektedir.

Kahve Falında Hayvan Dışkısı Görmek

Çok da adil olmayan yollarla edinilen mala işarettir. Bu malın hali hazırda elde edilmiş mi yoksa gelecek bir zaman içerisinde mi sahip olunacağı falda çıkacak olan diğer sembollerle değerlendirilir. Genel itibari ile birisine haksızlık yaparak yada zor kullanarak ondan aldığınız bir mala yada bir adaletsizlik sonucunda sahip olduğunuz bir mala işaret eder. Bu tür bir falda fal sahibi hakkı olmayan bir şeyin üstüne konuştur ve bu o malın ona haram olduğu anlamına gelir. Eğer henüz böyle bir şey olmadıysa yakın zamanda gerçekleşeceği anlamı taşır.

Şayet böyle bir mala kondu ise yada böyle bir mala konma ihtimali mevcutsa hemen o maldan vazgeçmeli ve uzaklaşmalı demektir. Bazen kişiler kendi hakkı olduğunu düşünerek başkalarının hakkını gasp edebiliyor yada mallarına sahip çıkabiliyor. Eğer bilinçli olarak böyle bir harekette bulunmadıysa bile bilinçsizce birilerinin hakkına konduğu anlamına Aynı zamanda kendisi hakkında kötü konuşulduğu ve bu konuşmaların da yapmış olduğu bir zulüm yada haksızlık nedeniyle olduğu anlamına gelir. İnsanların yüzüne karşı söyleyemeseler de arkasından kendisini kötüledikleri ve haklarını helal etmediklerini gösterir. En kısa sürede kendine bir çeki düzen vermeli ve kırdığı gönülleri almanın bir yolunu bulmalıdır. Üzüp kırarak sahip olduğu malları da iade etmeli yada mal bedelini tatmin edici bir ücret olarak sahiplerine ödemelidir. Aksi durumda o mal onun da elinde fazla durmayacak ve zamanla yok olup gidecek ziyana uğrayacaktır. İşte bu sebeple helallik almak için gecikmemelidir.

Kahve Falında İnsan Kafalı Hayvan

Uzun zamanlı olacakların habercisidir. Örneğin şu an meşgul olacağınız işi kesinlikle bırakmamalısınız. Bırakmaz da devam ederseniz yakın zamanda kazancınız artmaya başlayacak ve devamlı artacak, birkaç yıl içinde hayalinizdeki hayata kavuşacaksınız. Ailenizle beraber çok mutlu olacaksınız. Aynı zamanda yüksek kariyere, zirveye yorumlanır bu fal.

Vücudu hayvan olan figürün çıktığı bu fal genel olarak hayra yorumlanır. İç ferahlatan, güzel olayların habercisi bir figürdür. Yaşlı bir insana yardım edeceksiniz ve bu insanın ettiği dualar da birçok işinizi kolaylaştıracak, sizi rahatlatacak. İnsanların hayır dualarını almaya çalışın bol bol. Umudunuzu kaybettiğiniz bir durumla ilgili gelişen olumlu olaylar karşısında hayrette kalacaksınız. Sürpriz bir gelişme olacak ve tekrar umutlarınız yeşerecek bu iş ya da duygusal durumla ilgili. Çok keyif dolu günler görünüyor size. Size içinde düşmanlık besleyen ancak bunu hiç belli etmeyen bir insanın bu düşünceleri, size karşı bu tutumu o kişinin felaketine yol açacak. Siz bu durumdan çok sonra haberdar olacaksınız. Sizi çok olgunlaştıracak bu durum ve insanlara biraz daha şüpheci bakmayı öğreneceksiniz. Şanslı bir döneminizdesiniz. Bu kötü insanın bile hiçbir kötülüğü sizin yanınızdan dahi geçmeyecek. Evet, bu şansınız olacak ancak bu durumun size teğet geçmesi temiz kalbiniz sayesinde. Karşı cinsle bir ilişkinizin tamamına ereceğine de yorumlanır. Çok sevdiğiniz bir insanla hayatınızı birleştirip çok mutlu olacaksınız. Kişi evliyse eğer, bu figür hayırlı evlada işarettir ve evladından büyük bir iyilik görecek, ya da evladı kısa süre sonra bir çocuk sahibi olacaktır.

Kahve Falında İki Başlı Hayvan Görmek

Genellikle çok kısmetli bir dönemin içine gireceğinizi ve bu dönemde karşınıza türlü fırsatların çıkacağını gösterir. Bazı rivayetlere göre ise, çevrenizde sizin yüzünüze gülüp arkanızdan kuyu kazan kişilerin olduğunu gösterir. Bu kişilere dikkat etmeli ve sırlarınızı bu kişilerle paylaşmaktan kaçınmalısınız.

Kararsızlık içine düşeceğiniz sıkıntılı bir döneme gireceğinizi de gösterebilir. Bu nedenle kendinize güvenmeli ve karar almadan önce daha dikkatli davranarak adımlarınızı atmalısınız. Bir tercih yapmak zorunda kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterebilir. İki seçenek arasında kalacağınızı ve kafanızın karışıklığı ile savaşmak zorunda kalacağınızı gösterir. Çoğu zaman kısmetinizin bol olacağı ve gelirinizin artacağı bir döneme gireceğinize delalet eder. Bu dönemde var olan borçlarınızı kapatabilir ve işinizdeki sorunları düzelterek daha rahat bir geleceğe kavuşabilirsiniz. Genellikle kısmet demektir. Gelirinizin artacağını, bol geliri olan bir işe gireceğinizi ya da yüklü bir mirasın sahibi olacağınızı gösterir. Bu nedenle karşınıza çıkan fırsatları çok iyi değerlendirmeli ve doğru yerlerde kullanmaya özen göstermelisiniz. Çevrenizdeki dost sandığınız bazı kişilerin sizin arkanızdan dedikodu yaptığına işaret eder.

Anlayıp dinlemeden kimse hakkında olumsuz kararlar vermemen gerektiğini ucuz atlatılmış bir olayla anlayacaksın. Tutamayacağın sözler vermen kız arkadaşını üzmene neden olacak. Ona karşı dürüst olarak daha sorunsuz bir ilişki yaşayabilirsin. Hayattan çok farklı şeyler beklediğiniz için bir türlü evlilik düşünemiyorsunuz. Bazı konularda alttan almayı öğrenmelisiniz. Boş vakitlerinizde ek iş yapmayı planlıyorsunuz.

Kahve Falında Dört Ayaklı Hayvan Görmek

Çeşitli anlamlara gelebilmektedir. Fal yorumlaması kişi için gönül rahatlanması olarak bilinir. Özellikle bayanlar genelde kahve içtikten sonra kahve fincanını ters döndürmeden olmazsa olmazlardandır. Var olan sıkıntıların fazla büyütüldüğü anlamına gelmektedir. Yaşanılan olan sıkıntıların çok düşünülmemesi gerektiğini, bu sorunlar üzerine fazla kafa yorulmaması gerektiği belirtilir.

Hanenizde bazı özel misafirler ağırlayacağınıza ve bu misafirlerin farklı bir bereket ile kapınızı aralayacağına dalalettir. Nişan yada söz gibi özel bir durum için size kalan bu insanlar maddi, manevi yük olmaktan hoşlanmadıkları için size asla yük olmadıkları gibi hiç beklemediğiniz sürprizler yaparak destek bile olacaklardır. Aralarından birkaçı ile gireceğiniz derin muhabbetler ise güzel bilgiler öğrenmenize yarayacaktır. Ayrıca fincanın dip kısmında belirmesi çok hareketli bir hafta geçirmenize işarettir. Ayaklarınıza kara sular inmesine sebep olan bu hafta oldukça eğlenceli geçecektir.

Kahve Falında Hayvan Ayağı Görmek

Bir nevi var olan bir hesabın kahve baktıran için olumlu bir şekilde çözüm bulacağı olarak ifade edilir. Ayrıca aşk hayatına dair iyi şeylerin olacağı olarak da bilinir. Aşk hayatında karşı cinsle bir yakınlaşma olacağı, hem mutluluk hem de evlilik hakkında da iyi şeyler olacağı işaret edilir. Ayrıca dost ve düşmanı birbirinden ayırma konusunda yeterli bir bilgiye ulaşılacağı ayrıca düşmanını iyi tanıyacağınız anlamında da bulunur. Bazı büyük baş hayvanlar belli manalara tabi tutulur. Örneğin at murat olarak tabir tutulur. Deve ise zenginlik ve bolluk olarak bilinir. Yılan düşman olarak bilinir, tavus kuşu kısmet ve tavşan ise mutluluk olarak değerlendirilir. Balık kısmet, kuş misafir, temizlik olarak bilinir. Ayrıca sizi üzen bir durumdan kurtulacağınız anlamına da gelir. Kahve falı yorumlamasında hayvanlar birçok mana ifade ederler. Ayrıca çevrede size kötü gözle bakan insanlardan kurtulacağınız anlamına gelir.

Ayağınıza dolanan birtakım kötü niyetli insanların varlığına da işaret eder. Özellikle de sizin neşeli ruh halinize ve başarılarınıza tahammül edemeyen insanları vurgular. Bu karakterde insanlardan elinizden geldiği kadar uzak durmaya çalışsanız bile iş yaşantısında ister istemez birlikte olacağınız için ufak tefek zararlar görmeniz kaçınılmaz olacak. Eğer fincandaki ayaklar küçük ise size verilen rahatsızlığı asla önemsemeyerek onları çileden çıkartacağınız anlamına gelir.

Kendinize olan güveniniz bu aralar dorukta. Böyle olmaya devam ederse daha çok işler başaracaksınız. Evliliğinizin bitmiş olması artık sizi üzmek yerine hayata bakış açınızı değiştiriyor. Yeni insanlara şans verirken artık önyargısız davranıyorsunuz. Enerjik yapınız etrafınızdakilerin çok hoşuna gidiyor. Vücudunuzdaki kusurlara takılmaktan vazgeçin. Çünkü onlar sizi siz yapıyor. Pozitif insanlarla olan ilişkilerinizi artırın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git