Kahve Falında Hayvan Görmek

22.04.2015
Kahve Falında Hayvan Görmek

Kahve falında hayvan görmek, fal sahibinin son zamanlarda kötüye gittiği bir işinin hayra çıkacağı ve büyük bir başarı elde edeceği anlamına gelir. Kişinin acele ederek yanlış bir karar verebileceğini ve bunun önüne geçmek için üzerinde sabırla düşünerek hareket etmesi gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Etrafınızda bulunan birçok kişinin sizden etkilendiğine işaret etmektedir. Uzun zamandır tanıdığınız ve sizin ilginizi üzerine çekmek için çabalayan birkaç kişi bu zamanlarda hep yakın çevrenizdedir. Siz bu kişilerin farkındasınız fakat anlamazlıktan gelmeye çalışıyorsunuz. Hisleriniz karşılıklı olmadığı için onları reddedip, kalplerini kırmak istemiyorsunuz. Bu durum fazla uzun sürmeyecek ve cesaretini toplayıp size duygularını açmak isteyenler olacaktır.

Uzun zamandır kaçmaya çalıştığınız bu konuşmaları bu dönemde yapmak zorunda kalacaksınız. Yakın bir zaman içerisinde hayatınıza giren yeni tanıştığınız birisine karşı derin duygular besleyecek ve kısa bir süre içerisinde de ilişki yaşamaya başlayacaksınız. Fazlasıyla kafa denginiz olan bu kişi ile beraber çok iyi vakit geçirecek, eğlenecek ve bol bol birlikte gezeceksiniz. Yaşayacağınız uzun soluklu bir ilişki sonrasında bu beraberliğinizi evlilik ile taçlandırmak isteyebilirsiniz. Bu haber tüm ailenizi ve arkadaşlarınızı çok sevindirecektir.

Evli olan kişiler için ise, bir süredir geçirdiğiniz tatsız günlerin biteceğine haber vermektedir. Eşinize hazırlayacağınız romantik bir hafta sonu kaçamağı sürprizi ikinize de iyi gelecek, hayatınızdaki yoğunluktan birkaç günlüğüne de olsa kurtulacak ve baş başa birkaç gün geçireceksiniz. Mutlu ve huzurlu olacağınız günler sizi beklemektedir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi bakımdan rahat geçireceğiniz bir döneme işaret etmektedir. Sıkıntılı dönemi geride bırakmış, tüm borçlarınızdan kurtulmuş olmanın rahatlığını yaşıyorsunuz. Oldukça zor geçirdiğiniz bu dönem sizi biraz yıpratmış olabilir. Bu zamanlarda istediğiniz her şeye sahip olacak ve hayalini kurduğunuz hayatı yaşamak için maddi olanaklarınızı sağlayacaksınız. Maddi refaha ve huzura erişeceksiniz.

Maddi açıdan müjdeli haberler alacağınız bu dönemde, uzak bir akrabanızdan kalacak olan bir miras sizi fazlasıyla rahatlatacaktır. Ayrıca işlerinizin düzelmesiyle de artan geliriniz daha da iyi olanaklara kavuşmanızı sağlayacaktır. Elinize geçecek bu imkanlar ile doğru yatırımlar yapmalı, mantıklı adımlar atmalısınız. Aynı zamanda sahip olacağınız bu imkanlar ile bu dönemde hayal ettiğiniz gibi hayır işleri ile de ilgilenme fırsatı bulabilirsiniz.

Bu sıralar bir yakınınızın sizin maddi desteğinize ihtiyacı olabilir. Sizin yardımınız sayesinde toparlanacak ve kendisine yeni bir hayat kuracaktır. İlerleyen zamanlarda bu kişi ile bir iş birlikteliği kurabilirsiniz. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanlara yardımınızın dokunacağı, mutlu ve huzurlu geçireceğiniz günler sizi beklemektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aileniz ile son zamanlarda aranızın biraz açık olduğuna işaret etmektedir. Bu sıralar yaşadığınız ufak bir tartışma gereksiz bir şekilde büyüyebilir. Onları çok kırmış olabilirsiniz. Bu zaman kırgınlıklara son vermek için doğru bir zamandır. En kısa sürede ziyaretlerine gidip onlardan özür dilemelisiniz. Sizi affedeceklerdir. Beraber geçiremediğiniz zamanların özlemini giderecek bol bol vaktiniz olacaktır. Bundan sonrasında ise aileniz ve tüm sevdikleriniz ile daha önce olmadığınız kadar yakın olacağınız, mutlu ve neşeli günler beklemektedir.

Bu dönemde sosyal çevrenizi de ihmal etmemeniz gerekmektedir. Sizinle vakit geçirmeyi özleyen arkadaşlarınız size biraz alınganlık yapabilirler. Onlarla da eskiden olduğu gibi zaman zaman vakit geçirmeyi unutmamalısınız.

Bu sıralar etrafınızda arkamızdan konuşan birileri vardır. Bu kişi sizin mutluluğunuzu ve çevrenizdeki insanları kıskanmaktadır. Kulağımıza gelen bu konuşmaların kaynağını öğrendiğinizde çok üzülecek fakat bu kişiyi derhal hayatınızdan çıkaracaksınız. Bu dönemde sizi gerçekten arkadaşınız olan kişilerle birlikte mutlu eğlenceli günler beklemektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş ve kariyeriniz bakımından zirvede olacağımızı dönem sizi beklemektedir. Bir süredir geçirdiğini sıkıntılı ve karmaşık bir zamanlar canınızın oldukça sıkılmışa neden olmuş ve sizi yıpratmıştır. Bu dönemi tamamen atlatacak kendinizi ve kariyerinizi zirveye taşıyacak iş anlaşmaları yapacağımız günler sizi beklemektedir. Aynı zamanda size gelecek olan sürpriz iş fırsatları ve ortaklık tekliflerini de mutlaka değerlendirmeyi unutmamalısınız.

Çok yakın bir arkadaşınızdan gelecek olan bir iş ortaklığı teklifi kafanızda sıralar soru işaretleri yaratabilir. Değerlendirilmesini doğru bir şekilde yapmalı ve sizin için en iyi olan kararı vermeye çalışmalısınız. Alacağınız riskleri göz önünde bulundurarak bu işten karlı çıkıp çıkmayacağınızı iyi düşünmelisiniz. Bu dönemde kendi yapacağımız iş girişiminden önce size gelecek olan farklı iş alternatiflerini değerlendirmede birinci sıraya alabilirsiniz.

Kendi işinizi kurmadan önce yeterince deneyim kazanmalı ve iyi bir müşteri portföyü oluşturmalısınız. Bu şekilde işinizde daha büyük başarılara imza atabilir, daha iyi bir kariyer elde edebilirsiniz. Kısa sürede işinizde kariyeriniz de yükselecek  hak ettiğiniz konuma geleceksiniz.

Sağlık Yorumu

Sağlığınız açısından atlatacağız zor günlere işaret etmektedir. Bu sıralar özellikle yakınlarınızdan oluşabilecek çeşitli salgın hastalıklar sebebiyle sık sık rahatsızlanabilir kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu yüzden özellikle bu zamanlarda vücut direncinizi korumaya ve bağışıklık sisteminizi düşürmemeye gayret etmelisiniz. Özellikle beslenmenize dikkat ederek başlayabilirsiniz. Vitamin açısından zengin meyve ve sebzeleri tüketmeye gayret göstermeli, eğer gerekiyorsa gıda takviyesine başlamalısınız.

Uzun zamandır zor bir hastalık ile pençeleşen yakın bir arkadaşımız da alacağımız iyi haberler ile ailecek çok sevinecek ve mutlu olacaksınız. Bu kişinin eski sağlığına kavuşup ayağa kalktığı zaman ilk işi sizi ziyarete gelmek olacaktır. Bundan sonrasında daha sık görüşeceğiniz bu kişi hayatınızın merkezi haline gelecektir. İlerleyen zamanda bu kişi ile bir iş konusunda girişimde bulunabilirsiniz.

Bu dönemde fiziksel sağlığınıza dikkat ettiğiniz kadar zihinsel sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekmektedir. Geçireceğiniz zor süreç duygusal olarak boşluk veya çöküntü yaşamanıza neden olabilir. Ailenizin vereceği manevi destek yeterli olmadığı takdirde mutlaka profesyonel bir yardım almalısınız. Çeşitli fiziksel aktivitelere katılabilir kendinize yeni hobiler edinip, yeteneklerinizi keşfedebilir ve geliştirebilirsiniz. Yoga veya pilates gibi yapabileceğiniz aktiviteler de kafanızı boşaltmanıza ve sakinleşmenize yardımcı olacaktır. Sizi tüm sıkıntılarınızı geride bırakacağınız, oldukça sağlıklı, mutlu ve huzurlu geçireceğiniz günler beklemektedir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.