Kahve Falında Testi Görmek

Kahve Falında Testi Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.592 kez okundu.

Kahve falında testi görmek fal sahibinin bolca yatırım yapacağı ve geleceğini sağlam temeller üzerine inşa edeceği anlamını taşır. Bu birikimler ilerde fal sahibinin çocuklarını okutması için bile yeterli olacaktır. Eğer kafasını iyi kullanırsa yaşlandığı zaman çocuklarına bırakacağı çok güzel bir mirasa sahip olacaktır. Fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir testi sembolü, fal sahibinin tüm bu gelişmeleri hayat arkadaşı ile birlikte yaşayacağına dalalettir.

Bazı fal yorumcularına göre eş dost akraba ziyaretleri ile yorumlanır. Manevi olarak huzura ermek ile yorumlanan bu ziyaretler sayesinde fal sahibi öteki dünyasına yatırımlar yapacaktır. Aldığı dualarla gönlü ferahlayacak olan fal sahibi girdiği bir ortamda ufak bir nazara gelebilir. Üzerinden nazar dualarını eksik etmemesi gereken fal sahibi, yıldızı düşük olduğu için kıskanç bakışlardan çok çabuk etkilenmektedir. Fincanın ağız kısmına doğru beliren ufak tefek testi sembolleri, fal sahibinin etrafında onu çok beğenen ve sürekli takdir eden insanlar olduğunu göstermektedir. Bir diğer anlamı ile sır küpü bir insan ile muhatap olmak demektir. Bu insanın ağzından laf almak hiçte kolay olmayacağı için fal sahibi merak ettiklerini öğrenene kadar, epey zorlanacak hatta biraz bıkacaktır. Ama biraz sabır gösterirse ve doğru soruları sormayı başarırsa, amacına ulaşacak ve bilgi sahibi olmak istediği konuda nihayet eline yeterince koz geçecektir. Fal tabağının ortasında iri bir şekilde çıkmış ise evli fal sahipleri için rahat maddi günlere, bekar fal sahipleri için bereketli bir eşe işaret eder.

Kahve Falında Kırık Testi Görmek

Yakında bir seyahate çıkacağınızı ve yeni yerler göreceğinizi işaret eder. Son zamanlarda çok önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Bu kararlar için büyüklerinizden yardım ve tavsiye almanız gerekebilir. Bu dönemde daha başarılı olmanızı sağlayacak, hayatınızın her alanında yanınızda olacak, rehberiniz olacak biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi en iyi dostlarınızdan biri olacaktır. Bu dost sayesinde ufkunuz genişleyecek, yolunuz aydınlanacak, hatalarınızı telafi etmenin yollarını bulacaksınız.

Kahve Falında Dolu Testi Görmek

Hakim, rehber, bilim adamı ve seyahat sembolüdür. Kötü yola düşmek üzere olduğunuzu ya da yanlış işlere bulaşmak üzere olduğunuzu ancak son anda bu yanlıştan kurtulduğunuzu gösterir. Bu dönemde hayatınızı tamamen olumlu etkiler saracak. Son zamanlarda yaşadığınız bütün olumsuzlukları geride bırakacaksınız demektir. Bu dönemde hayatınızı değerlendirmeyi ve başkaları için yaşamayı bırakıp kendinize önem vermelisiniz. Sizi mutlu edecek şeylere yönelmelisiniz. Kafanızı dinlemenizi sağlayacak aktivitelerle ilgilenmelisiniz. Enerjinizi yükseltmeniz gereken bir dönemin içindesiniz. Diğer anlamı aşk ve iş hayatınızda başarılı olmak için daha çok çalışmanız, temponuzu asla düşürmemeniz gerektiğidir. Aksi halde rakipleriniz tarafından geride bırakılabileceğiniz bir dönem var önünüzde. Bütün bu farklı yorumlar içinde size ait olan yorumu bulmak için fincandaki diğer sembolleri de doğru bir şekilde yorumlamanız gerekmektedir. Bu konuda usta bir falcıdan yardım almanız da önerilebilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git