Kahve Falında Testi Görmek

Kahve Falında Testi Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.786 kez okundu.

Kahve falında testi görmek fal sahibinin bolca yatırım yapacağı ve geleceğini sağlam temeller üzerine inşa edeceği anlamını taşır. Bu birikimler ilerde fal sahibinin çocuklarını okutması için bile yeterli olacaktır. Eğer kafasını iyi kullanırsa yaşlandığı zaman çocuklarına bırakacağı çok güzel bir mirasa sahip olacaktır. Fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir testi sembolü, fal sahibinin tüm bu gelişmeleri hayat arkadaşı ile birlikte yaşayacağına dalalettir.

Bazı fal yorumcularına göre eş dost akraba ziyaretleri ile yorumlanır. Manevi olarak huzura ermek ile yorumlanan bu ziyaretler sayesinde fal sahibi öteki dünyasına yatırımlar yapacaktır. Aldığı dualarla gönlü ferahlayacak olan fal sahibi girdiği bir ortamda ufak bir nazara gelebilir. Üzerinden nazar dualarını eksik etmemesi gereken fal sahibi, yıldızı düşük olduğu için kıskanç bakışlardan çok çabuk etkilenmektedir.

Fincanın ağız kısmına doğru beliren ufak tefek testi sembolleri, fal sahibinin etrafında onu çok beğenen ve sürekli takdir eden insanlar olduğunu göstermektedir. Bir diğer anlamı ile sır küpü bir insan ile muhatap olmak demektir. Bu insanın ağzından laf almak hiçte kolay olmayacağı için fal sahibi merak ettiklerini öğrenene kadar, epey zorlanacak hatta biraz bıkacaktır. Ama biraz sabır gösterirse ve doğru soruları sormayı başarırsa, amacına ulaşacak ve bilgi sahibi olmak istediği konuda nihayet eline yeterince koz geçecektir. Fal tabağının ortasında iri bir şekilde çıkmış ise evli fal sahipleri için rahat maddi günlere, bekar fal sahipleri için bereketli bir eşe işaret eder.

Aşk

Falda görülen testi, ilerde size gelecek olan bir miktar para ile partnerinizle birlikte tatile çıkmanızı gösteriyor. Bu tatil de sizin aşkınızı tekrardan tazelemeniz için fırsat olacaktır. Partnerinizin size yapacağı güzel bir sürpriz mutlu olacağınızı ve sevincinizden göz yaşı dökeceksiniz. İlişkiniz yok ise uzun zamandır bulamadığınız kişiyi aniden, tesadüfen karşınıza çıkacak ve yeni bir yola gireceksiniz. Bu yol sizin için çok hayırlı olacak. Evliliğe uzanan bir yol izleyebilirsiniz. Bugünden itibaren bütün güzellikler sizi bekleyecek. Adımlarınızı doğru bir şekilde atarsanız eğer bu mutluluğunuz güzel bir şekilde her zaman ilerler.

Sizi yoran insanları hayatınızdan çıkartın ve yeniden doğmuş gibi hayatınıza devam edin. Bu sizin için daha hayırlısı olacaktır. Aşk hayatınız daha canlı ve sorunsuz olacaktır. Aşk hayatınız iki kişilik olması gerekiyor. Dışarıdan ilişkinize girecek insanlara fırsat vermeyin. Bu insanlar yüzünüze ilişkiniz bozulabilir ya da tartışma bir ortam yaratabilirsiniz. Bu tür şeylere dikkat etmeniz gerekmektedir. Aşk hayatınızda olan engelleri çoktan aşmışsınız. Evlilik hayatına yeni başlayacak olursanız evliliğiniz gayet mutlu ve huzurlu bir beraberlik içerisinde olacaksınız. Bazı ufak tefek tartışmalar olabilir ama bunu sevginizle çözebilirsiniz.

Para

Elinize geçecek olan bir miktar parayı ileriye dönük yatırım olarak kullanacaksınız. Bunu herhangi bir şey için daha sonra harcayacaksınız. Ekonomik durumunuz kötüyken, durumunuzun yavaş yavaş düzelip daha iyiye gidecek. Bu da sizi stresli bir zamana soktuğu için stresiniz de azalmış olacak. Elinizde olan işleri bitirdiğinizde maddi durumunuz daha düzene girecektir. Parasal durum olarak sıkıntı yaşamaya bir kişiliğiniz var çünkü fırsatları güzel bir şekilde değerlendiriyorsunuz. Çabalama gayretiniz oldukça güzel. Elinizdekileri gereksiz yere harcama yapmadığınız için ekonomik durumunuzu gayet ortalayarak yaşayabiliyorsunuz. Bazen aşırı kaçınmalar da bulunsanız da bunu dengeleyebilme imkanı buluyorsunuz.

İş ve Kariyer Hayatı 

İşinizde yükselişe girecek bir dönemin içerisindesiniz. Başarınız daha da çok artacak. Yeni iş seyahatleriniz sizin kariyerinizi etkileyecek. İşsiz olanlar yeni bir işe ve sevdiği işe girecekler. Sevdikleri işleri yaptıkları için işlerinde başarılı olurlar. Herkesin gıpta ile baktıkları kişi olurlar. Çok önceden planladığınız kariyerinizi yaptığınız işlerle merdivenden birer birer çıkarak seviye atlayacaksınız. Bu kariyer atlamaları sizin çevrenizi de genişletecek ve olumlu sonuçlar alacaksınız.

İş ortamınızda çalıştığınız insanlarla iletişim güçlülüğü yaşayacaksınız. İşlerinizi beraber yürütebileceğiniz arkadaşlar edinip daha kolay ve daha rahat çalışma ortamı yaşatacaksınız kendinize. Böylelikle biriken işlerinizi daha kolay bitirebilirsiniz. Etrafınızda ki insanlar tarafından çok beğenilip takdir ediliyorsunuz. İş hayatınız da daima çok başarılı ve takdir almak istiyorsanız daha çok emek etmeniz gerekecek. Eğer eğitiminize devam ediyorsanız eğitiminizi güzel bir şekilde tamamlayıp güzel bir yere geleceksiniz. Kariyer olarak seviyeniz daha ileri yere gelecektir. Daha iyi iş ortamına girme fırsatınız olacaktır.

Sağlık Hayatı

Bazı sıkıntılarınızdan dolayı bazı hastalık problemleriniz ortaya çıkacaktır. Bu hastalıklardan kurtulmanız için bir doktora görünmeniz şarttır. Stresli olaylardan uzak durmanız gerekmektedir. Yediğiniz şeylere göre aniden gelen mide ağrınız oluşabilir. Bu ağrıyı yediğiniz yiyeceklere dikkat ederek önlem alabilirsiniz. Bilgisayar gibi ortamda çalışıyor iseniz fazla bakmamanız önerilir. Göz sağlığınızı korumanız gerekmektedir. Aksi takdirde gözlük takmak zorunda kalabilirsiniz.

Daha fazla sağlığınızdan şüpheleniyor iseniz rutin kontrollerinizi aksatmadan bir doktora görünmeniz gerekir. Bu sayede kafanızda soru işaretler kalmaz. Küçükken yaşadığınız sakarlıklar sizi büyüdükçe de peşinizden gelmektedir. Ani çıkışlarınız dan dolayı bazı yaralanmalar alabilirsiniz ama bunlar abartacak kadar değil küçük yaralanmalardan oluşmaktadır. Sağlık durumunuzu etkileyecek havalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdir de doktordan ayrılamazsınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Ailenize duyduğunuz sevgi her zaman güçlüdür. Onları her zaman da olsa ya da olmasa da yanınız da bulunmalarını istiyorsunuz. Sıkıntılarınız olduğunda böyle kolayca geçebileceğiniz düşünüyorsunuz. Maddi değerlere değil de manevi değerlere öneminiz daha çok bulunmaktadır. Yaşamınız da her şey ters gitse de bu sizin için o kadar da kötü olmuyor bunları iyiye çevirme yollarını hemen buluyorsunuz. Ailenizle iletişim bağlarınız güçlenecek daha çok birbirinize zaman ayırma fırsatınız doğacak. Yaşamınız da yeni gelişmeler olacak, bu yeni gelişmeler beraberinde güzel olaylar getirecek. Bu gelen olay hem sizin için hem de aileniz için de güzel olacak. Hayatınıza tekrardan başlamış gibi olacaksınız. Sadece bu gelen güzelliği elinizde tutabilirseniz yoksa elinizden hiçbir beklemediğiniz anda gidebilir.

Ailenizin özel sorunlarını dışarıya aktarmanız doğru bir davranış değildir. Bunu dışarıya anlattığınız sürece dışarıdan ailenizin içine karşı bir tepki alabilirsiniz. Bunada dikkat etmeniz gerekmektedir. Eski geçmişteki yaşantınız bir kenara bırakıp yeni kurduğunuz yaşamınıza devam etmeniz gerekir. Geçmişten bir şey elde edemezsiniz ama gelecekten bir şeyler elde edebilirsiniz. Ailenizden biri bir seyahate çıkabilir bu da onun yeni bir işe atılmasına vesile olacaktır. Yaşadığı iş sıkıntıları bitecek yerine güzel günler gelecektir. Yeni hobiler edinerek kendi yaşamınıza güzellikler katacaksınız. Bu hobiler sizin sevdiğiniz ve hoşlandığınız konuların olması daha ayrı bir güzel oluyor. Yaşamınızı olumsuz yönlerinden arınıp olumlu yönlere doğru adım arttıracaksınız. Aile içiniz huzur ve sevgi ile dolacaktır. Şansınız artacak ve elinize attığınız her şey kendiliğinden olacaktır. Ailenize yakın bir zaman da bir miras haberi alabilir ve bunun sonucu da olumlu bir sonuca bağlanabilir.

Kahve Falında Kırık Testi Görmek

Yakında bir seyahate çıkacağınızı ve yeni yerler göreceğinizi işaret eder. Son zamanlarda çok önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Bu kararlar için büyüklerinizden yardım ve tavsiye almanız gerekebilir. Bu dönemde daha başarılı olmanızı sağlayacak, hayatınızın her alanında yanınızda olacak, rehberiniz olacak biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi en iyi dostlarınızdan biri olacaktır. Bu dost sayesinde ufkunuz genişleyecek, yolunuz aydınlanacak, hatalarınızı telafi etmenin yollarını bulacaksınız.

Kahve Falında Dolu Testi Görmek

Hakim, rehber, bilim adamı ve seyahat sembolüdür. Kötü yola düşmek üzere olduğunuzu ya da yanlış işlere bulaşmak üzere olduğunuzu ancak son anda bu yanlıştan kurtulduğunuzu gösterir. Bu dönemde hayatınızı tamamen olumlu etkiler saracak. Son zamanlarda yaşadığınız bütün olumsuzlukları geride bırakacaksınız demektir. Bu dönemde hayatınızı değerlendirmeyi ve başkaları için yaşamayı bırakıp kendinize önem vermelisiniz. Sizi mutlu edecek şeylere yönelmelisiniz. Kafanızı dinlemenizi sağlayacak aktivitelerle ilgilenmelisiniz. Enerjinizi yükseltmeniz gereken bir dönemin içindesiniz. Diğer anlamı aşk ve iş hayatınızda başarılı olmak için daha çok çalışmanız, temponuzu asla düşürmemeniz gerektiğidir. Aksi halde rakipleriniz tarafından geride bırakılabileceğiniz bir dönem var önünüzde. Bütün bu farklı yorumlar içinde size ait olan yorumu bulmak için fincandaki diğer sembolleri de doğru bir şekilde yorumlamanız gerekmektedir. Bu konuda usta bir falcıdan yardım almanız da önerilebilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git