Kahve Falında Testi Görmek

07.04.2015
Kahve Falında Testi Görmek

Kahve falında testi görmek, fal sahibinin üzerindeki nazardan kurtulduğu anlamına gelir. Kişinin aile büyüklerinden almış olduğu hayırlı dualarla kalbinin rahatlayacağına, yaşanılan sıkıntıların kısa bir süre içerisinde sona ereceğine işaret eder. Kısmet ve hayırlı haber almak demektir.

Aşk Yorumu

İlerde size gelecek olan bir miktar para ile partnerinizle birlikte tatile çıkmanızı gösteriyor. Bu tatil de sizin aşkınızı tekrardan tazelemeniz için fırsat olacaktır. Partnerinizin size yapacağı güzel bir sürpriz mutlu olacağınızı ve sevincinizden göz yaşı dökeceksiniz.

Kahve falı yorumcularına göre uzun zamandır hayalini kurduğunuz aşkın aniden yaşanacak güzel bir tesadüf ile karşınıza çıkacağına ve çok mutlu olacağınıza işaret eder. Evliliğe uzanan bir yol izleyebilirsiniz. Bugünden itibaren bütün güzellikler sizi bekleyecek. Adımlarınızı doğru bir şekilde atarsanız eğer bu mutluluğunuz güzel bir şekilde her zaman ilerler.

Sizi yoran insanları hayatınızdan çıkartın ve yeniden doğmuş gibi hayatınıza devam edin. Bu sizin için daha hayırlısı olacaktır. Aşk hayatınız daha canlı ve sorunsuz olacaktır. Aşk hayatınız iki kişilik olması gerekiyor. Dışarıdan ilişkinize girecek insanlara fırsat vermeyin. Bu insanlar yüzünüze ilişkiniz bozulabilir ya da tartışma bir ortam yaratabilirsiniz. Bu tür şeylere dikkat etmeniz gerekmektedir. Aşk hayatınızda olan engelleri çoktan aşmışsınız. Evlilik hayatına yeni başlayacak olursanız evliliğiniz gayet mutlu ve huzurlu bir beraberlik içerisinde olacaksınız. Bazı ufak tefek tartışmalar olabilir ama bunu sevginizle çözebilirsiniz.

Para Yorumu

Elinize geçecek olan bir miktar parayı ileriye dönük yatırım olarak kullanacaksınız. Bunu herhangi bir şey için daha sonra harcayacaksınız. Ekonomik durumunuz kötüyken, durumunuzun yavaş yavaş düzelip daha iyiye gidecek. Bu da sizi stresli bir zamana soktuğu için stresiniz de azalmış olacak. Elinizde olan işleri bitirdiğinizde maddi durumunuz daha düzene girecektir. Parasal durum olarak sıkıntı yaşamaya bir kişiliğiniz var çünkü fırsatları güzel bir şekilde değerlendiriyorsunuz. Çabalama gayretiniz oldukça güzel. Elinizdekileri gereksiz yere harcama yapmadığınız için ekonomik durumunuzu gayet ortalayarak yaşayabiliyorsunuz. Bazen aşırı kaçınmalar da bulunsanız da bunu dengeleyebilme imkanı buluyorsunuz.

İş ve Kariyer Yorumu

İşinizde yükselişe girecek bir dönemin içerisindesiniz. Başarınız daha da çok artacak. Yeni iş seyahatleriniz sizin kariyerinizi etkileyecek. İşsiz olanlar yeni bir işe ve sevdiği işe girecekler. Sevdikleri işleri yaptıkları için işlerinde başarılı olurlar. Herkesin gıpta ile baktıkları kişi olurlar. Çok önceden planladığınız kariyerinizi yaptığınız işlerle merdivenden birer birer çıkarak seviye atlayacaksınız. Bu kariyer atlamaları sizin çevrenizi de genişletecek ve olumlu sonuçlar alacaksınız.

İş ortamınızda çalıştığınız insanlarla iletişim güçlülüğü yaşayacaksınız. İşlerinizi beraber yürütebileceğiniz arkadaşlar edinip daha kolay ve daha rahat çalışma ortamı yaşatacaksınız kendinize. Böylelikle biriken işlerinizi daha kolay bitirebilirsiniz. Etrafınızda ki insanlar tarafından çok beğenilip takdir ediliyorsunuz. İş hayatınız da daima çok başarılı ve takdir almak istiyorsanız daha çok emek etmeniz gerekecek. Eğer eğitiminize devam ediyorsanız eğitiminizi güzel bir şekilde tamamlayıp güzel bir yere geleceksiniz. Kariyer olarak seviyeniz daha ileri yere gelecektir. Daha iyi iş ortamına girme fırsatınız olacaktır.

Sağlık Yorumu

Stresli olaylardan uzak durmanız gerekmektedir. Yediğiniz şeylere göre aniden gelen mide ağrınız oluşabilir. Bu ağrıyı yediğiniz yiyeceklere dikkat ederek önlem alabilirsiniz. Bilgisayar gibi ortamda çalışıyor iseniz fazla bakmamanız önerilir. Göz sağlığınızı korumanız gerekmektedir. Aksi takdirde gözlük takmak zorunda kalabilirsiniz.

Daha fazla sağlığınızdan şüpheleniyor iseniz rutin kontrollerinizi aksatmadan bir doktora görünmeniz gerekir. Bu sayede kafanızda soru işaretler kalmaz. Küçükken yaşadığınız sakarlıklar sizi büyüdükçe de peşinizden gelmektedir. Ani çıkışlarınız dan dolayı bazı yaralanmalar alabilirsiniz ama bunlar abartacak kadar değil küçük yaralanmalardan oluşmaktadır. Sağlık durumunuzu etkileyecek havalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdir de doktordan ayrılamazsınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailenize duyduğunuz sevgi her zaman güçlüdür. Onları her zaman da olsa ya da olmasa da yanınız da bulunmalarını istiyorsunuz. Sıkıntılarınız olduğunda böyle kolayca geçebileceğiniz düşünüyorsunuz. Maddi değerlere değil de manevi değerlere öneminiz daha çok bulunmaktadır. Yaşamınız da her şey ters gitse de bu sizin için o kadar da kötü olmuyor bunları iyiye çevirme yollarını hemen buluyorsunuz. Ailenizle iletişim bağlarınız güçlenecek daha çok birbirinize zaman ayırma fırsatınız doğacak. Yaşamınız da yeni gelişmeler olacak, bu yeni gelişmeler beraberinde güzel olaylar getirecek. Bu gelen olay hem sizin için hem de aileniz için de güzel olacak. Hayatınıza tekrardan başlamış gibi olacaksınız. Sadece bu gelen güzelliği elinizde tutabilirseniz yoksa elinizden hiçbir beklemediğiniz anda gidebilir.

Ailenizin özel sorunlarını dışarıya aktarmanız doğru bir davranış değildir. Bunu dışarıya anlattığınız sürece dışarıdan ailenizin içine karşı bir tepki alabilirsiniz. Buna da dikkat etmeniz gerekmektedir. Eski geçmişteki yaşantınız bir kenara bırakıp yeni kurduğunuz yaşamınıza devam etmeniz gerekir. Geçmişten bir şey elde edemezsiniz ama gelecekten bir şeyler elde edebilirsiniz. Ailenizden biri bir seyahate çıkabilir bu da onun yeni bir işe atılmasına vesile olacaktır. Yaşadığı iş sıkıntıları bitecek yerine güzel günler gelecektir. Yeni hobiler edinerek kendi yaşamınıza güzellikler katacaksınız. Bu hobiler sizin sevdiğiniz ve hoşlandığınız konuların olması daha ayrı bir güzel oluyor. Yaşamınızı olumsuz yönlerinden arınıp olumlu yönlere doğru adım arttıracaksınız. Aile içiniz huzur ve sevgi ile dolacaktır. Şansınız artacak ve elinize attığınız her şey kendiliğinden olacaktır. Ailenize yakın bir zaman da bir miras haberi alabilir ve bunun sonucu da olumlu bir sonuca bağlanabilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.