Kova Burcu Kadını ve Başak Burcu Erkeği Uyumu

09.03.2016
Kova Burcu Kadını ve Başak Burcu Erkeği Uyumu

Bu iki burcun geçinmesinde cinsiyetlerin ne olduğu önemli bir faktördür ama öncelikle genel hatlarıyla değinelim… Bu ikili arasında çoğu zaman tam bir uyum beklenemez. Birbirlerine çok zıt oldukları söylenmese de anlaşabilecek uyumda da değillerdir.

Mantık, kurallar ve sempatikliğin bir arada görüldüğü tek kadın tipidir kova kadını. Belirli bir plan görünmese dahi iç güdüsel olarak planlı yaşayan, disiplinli, yetenekli, yaratıcı ve kıvrak zekalı bir karaktere sahiptirler. Aileye verdikleri değer ölçülebilir düzeyde dahi değildir. Fakat bunu pek belli etmezler. Hatta sorumsuz ve gamsız görüntüleri çevrelerindeki insanların dahi espri konusudur. Oysaki durum hiç de öyle değildir. Rol yeteneği de olan kova kadını bu yeteneğini zekasını gizlemek ve eğlenmek adına kullanır.

Yalan olduğunu bildiği cümleleri doğruymuş gibi anlatan insanları izleyip kendilerini nasıl küçük düşündüklerini düşünerek eğlenir, hiçbir şeyden haberdar değilmiş gibi adeta. Oysa o her şeyin farkında ve bilincindedir bu kadınlar. Bu yüzden tehlikeli kadınlar sınıfına da dahil olmaktadırlar.

Başak burcu erkeği hemen hemen kova kadını ile aynı karakteristik özellikleri taşımaktadır. Aynı özelliklere ek olarak titizlik, düzen ve disiplin eklenmelidir. İhtiras ve hırsı en uyumlu şekilde barındırır. Kayıtsızlık onlar için hakaret niteliğindedir. Önem vermedikleri konuları, kişileri ya da değer vermediklerini açık yüreklilikle ifade ederler. Dobra fakat tatlı dillidir, sevmediğini dile getirirken dahi kırmaz ve incitmek. Onun sevgisi de nefreti de belli bir nezaket kuralına göre dile getirilmektedir.

Kova burcu özgürlüğüne düşkün, oldukça zeki, yaratıcı ve dizginlenemeyen, dolayısıyla kendi doğrularına sıkı sıkıya bağlı bir burçtur. Genellikle başkalarının söylediği bilgilerden çok kendi araştırıp öğrenmeyi sever ve öğrendikten sonra da yeni bilgilere kapanır. İstediği şeyi elde etmek için oldukça çalışkan olan bu kadın işine gelmeyen hiçbir durumda sorumluluk sahibi olmaz ve kendi bildiğini okur. Tembel olmaya yatkındır. Sadece çok sevdiği işleri yaparken çalışkan ve azimlidir.

Başak burcu ise sorumluluklarına sıkı sıkıya bağlı, disiplinli ve oldukça çalışkandır. Gecenin bir vakti aklına eser ve sıcak yatağından kalkıp tamamlayamadığı bir işi tamamlamak için uğraşabilir. Bu ister mesleğiyle ilgili, ister eviyle ilgili, ister hobisiyle ilgili bir iş olsun, fark etmez. Başak burcu yarım bırakmaktan hiç hoşlanmaz. Ayrıca ilişkilerinde de kıskançtır. Karşı taraftan da kendisi gibi sorumluluk sahibi olmasını bekler.

Kova Kadını ile Başak Erkeği Aşk Uyumu

Birbirine bu denli benzeyen iki burç anlaşabilir ve uzun bir ilişki sürdürebilir. Her iki tarafın da aradığı kriterler birbirinde bulunmaktadır. Kova kadını başak erkeğini tabir etmektedir bir nevi. Bu yüzden uzun ve aşk dolu bir ilişki süreci yaşarlar. Güzel bir evlilik, sevgi dolu bir birliktelik yada saygıya değer bir ilişki bu ikisinden ortaya çıkabilir.

Başak sevgisini göstermekten çekinmez

Kova burcu hava grubundandır ve bu gruptan olan burçlar abartılı şekilde gösterilen duygulardan kaçarlar. Başak burcu ise toprak grubundandır. Bu iki grup birbirine ateş ve su gibi zıttır. Başak erkeği duygularını abartılı olarak göstermekten çekinmez. Çünkü olduğu gibi görünür ve onun mizacında duygusallık vardır. Bir şeyi sevdiği zaman sonsuz bir adanmışlıkla ve bağlılıkla sever. Bir şeyi sevmediği zaman da adeta ondan nefret eder.

Dolayısıyla eğer aşıksa bunu göstermekten kaçınmaz. Kova burcu ise böyle bir duygu yoğunluğu karşısında ne yapacağını bilemediğinden şaşkına döner. Bu yoğun hisler hoşuna gidecek bile olsa abartılı olduğundan itici de gelebilir. Başak burcu da karşısında soğuk nevale gibi görünen bu kadına bir anlam veremez. Sevildiğinin kendisinin gösterdiği gibi gösterilmesini ister. Fakat bu partnerine göre bir şey değildir.

İlişkide romantiklik fazla olmaz

Onun için aşık olmak oldukça zordur. Yapısı gereği, flört anında çekingen tavırlar sergileyen bu adamın, zaman geçtikten sonra beklenmedik hallerine şahit olabilirsiniz. Fakat flört konularında oldukça yeteneklidir. Yalnız, ondan bu yetilerini romantizme çevirmesini istemek sizin için yanlış bir beklenti olabilir. Zira kendileri, konu romantizm olduğunda, bir adım geri çekilebilir. Tüm bunlara rağmen, eğer gerçekten aşık olduğunu düşünüyorsa, size sonsuza kadar sadık kalabilir.

Birbirlerini anlamaları gerekir

Flört aşamasında ilgisini pek göstermeye meraklı olmayan bu kadını, zamanla partnerine tatlı yüzünü gösterebilir. Ancak, yine de eşini yaşamının merkezine yerleştirmeyi tercih etmez. Eğer kendisini uzun süredir bir birliktelik içerisinde görmüyorsanız, bu durum onun seçiciliğinden kaynaklanıyor olabilir. Zira kendisinin partner bulması çok da meşakkatli bir iş değildir. Yalnızca, ona göre mükemmel erkek hiç bir zaman var olmamıştır.

Toprak adamı; analitik zekaya sahip ve mükemmeliyetçidir. Güçlü bir karakter ile ilişki kurmayı hedefleyen bu adam, dış görünüşünün aksine, sevecen ve şefkatli bir yapıya sahiptir. Fakat kendisini bir o kadar da kötümser görmeniz olağan bir durumdur. Hal böyle olunca, genellikle onun, kendi noksanlarının farkına varamamaktan çok, başkalarının davranışlarını eleştirmeye çalışarak vakit kaybetmesine sıklıkla şahitlik edebilirsiniz.

Benzer karakterlere sahiptirler

Hava kadını ise arkadaş canlısı olarak tanınır. Bunun yanı sıra, kendisini sıkça zeka gerektiren olaylara dahil bir halde bulabilmeniz gayet mümkün. Fakat varlığını, dünyanın geri kalanından soyutlamış gibi görünse de, gayet dikkatli ve en ufak bir ayrıntıyı dahi gözden kaçırmaz. Yaşama sevinci, neşesi ve zekası sayesinde hava insanının, bu toprak adamını kendine aşık etmesi an meselesidir.

Hayalperest kova kadını, partnerinin dünyasına canlılık katabilir. Bu durumun en temel sebebi ise, kadının aşk kavramını; duygusal, zihinsel ve fiziksel olarak erkeğine sezdirmeyi gerçekleştirme arzusudur. Yine de, -her daim olmasa da- soğuklaşma ve ilişkiden uzaklaşma gibi belirtiler göstererek partnerini güvensiz de hissettirebilir. Tüm bunlara rağmen, bir başak erkeği, mükemmel uyumu oluşturabilecek, söz konusu kadınına içtenlikle bağlı olacaktır.

Zıt yönlerini birbirlerini çeker

Bu iki burcun bireyleri olarak ikisinin de insancıl ve yardımsever olduklarını, bu sayede çok iyi anlaşabileceklerini söyleyebiliriz. Fakat tabii ki konu “aşk” olunca birliktelikleri, karakteristik özellikleri ile farklı bir anlam kazanabilir. “Zıt kutuplar birbirini çeker.” tümcesi, bu burçların bireyleri için en ideal söylem olsa da, bu kadın ruhuna işlemiş umursamazlık ve özgür birey olma isteği, başağın mantıksal yapısı ve değişmez karakterine dayanması zor bir zanaat olarak akıllara kazınacaktır.

Dengeli partner arayışında iken karşısındaki çılgın kova kadını bu durumun aksi yönde sinyaller dağıtmaktadır. Kendisi; alışılmışın dışında, değişken, tahmin edilemez ve duygusal anlamda her hale bürünebilen bu kadın, titiz olarak nam salmış adamının gözünde hayran bırakan bir havaya sahip olmayı başarmıştır.

Birbirlerine saygı duymaları gerekir

Uzlaşmaların zorlaştığı durumlarda sorunlar, yatak odası yaşantısından dışarı taşabilir. Partnerinin yaratıcılıktan uzakta olması, kovayı yavaşça çileden çıkartabilir. Bunların yanı sıra; çiftlerin, birbirlerinin isteklerine saygı duyarak birlikte karar vermeleri ise gerçek aşkı yaşadıklarının göstergesi olarak kabul edilebilir. Birbirlerinin güçlü yönlerine güvenir ve zayıf yönlerine saygı duyarlarsa mükemmel bir birliktelik yaşayabilirler. Gözde bir çift olabilmeleri, partnerlerinin farklılıklarını anlayışla karşılamaktan geçmektedir. İkisinin de ihtiyacı olan tek şey “gerçek aşk”tır.

Hayata bakış açıları farklıdır

Başak burcunun titizliği, ince eleyip sık dokuması, müze gibi olan hayatı, sıradan ilişkilerinde soğuk ve duygusuz görünmesi, eleştirmekten çekinmemesi ile partnerinin daha enerjik ve rahat hareketleri, arkadaş canlısı olması, başak burcu gibi titiz olmaması ve daha geniş çizgilere sahip olması en büyük zıtlıklarıdır. Kısacası bu iki burcun uyumu oldukça zor görünmektedir. İkisinin de kendilerine göre bir hayat tarzı vardır ve bu tarzlar arasında aşılması güç zıtlıklar, uyumsuzluklar vardır. Kimi zaman ev işleri, kimi zaman meslek hayatları, kimi zaman da dostlukları ilişkilerine zarar verebilir çünkü her ikisi de bildiğini okuyan burçlardır.

Uyumsuzluklarda olasıdır

Astrolojik olarak başak burcu, iki doğum çizelgesi arasındaki eşleşme haritasına bağlı olarak, birçok burç ile başarılı bir eşleşme sergileyebilir. Söz konusu aşk olduğunda mantıksız ve astrolojik açıdan kördür. Ruh eşi olmak, zorluklarla başa çıkmak ve ruhsal olarak anlamak sizi zorlayabilir. Ruh eşleri arasında yaşanan ilişkilerde uyumluluk kadar uyumsuzluklarda olasıdır.

İkisi arasında manyetik açıdan bir çekim de yoktur

Doğanın birçok tonuna sahip dışa dönük hassas, nazik, sabırlı, canlı, hareketli, ruh hallerine bağlı olarak hareket eden, bazılarına göre marjinal, bazılarına göre idealist kişilerdir. Ama güçlü sezgilere ve pratik zekaya asla sahip değillerdir. Geçmiş bir şey ifade etmediği gibi hep gelecekle uğraşır, başak ise bunun tam aksi geçmişi irdeleyerek bu günün analizini ve değerlendirmesini yapıyordur.

Biri geleceği, diğeri geçmişi analiz etme peşinde koştukları için birbirlerine yaklaşmayı bırakın her zaman uzak durmak isterler. Aralarındaki bir ilişki ancak başkalarının zorlaması ile olabilse de bu durum onları da olumsuz etkileyerek zorlar. Başak rahatlıkla hatayı kabul ederek özür dileme eylemi gösterse de partneri bu özrü anlamlandırmakta bile zorlanır.

Seçici ve mükemmeliyetçi

Hata yapmayı sevmeyen mantıklı, seçici ve yargılayıcı yapıya sahip başak kadını, öncelikle hatalı yönleri ortaya çıkartır, sonrasında iyi nitelikleri ararlar. Duygusal sahnelerden ve dramadan hoşlanmayan, mantığı ile hareket eden bir yapıya sahip olmasına rağmen kendini ifade etmekte zorluk çekerler. Duygularını gizlemekte oldukça ustadırlar. Hata yapmaktan ve hata yapılmasından hoşlanmazlar, karşılaştıkları herhangi bir sorunla baş edecek zekaya ve kabiliyete sahip oldukları için durumu çözüme kavuşturma konusunda oldukça ustadırlar. Sade ve gösterişten uzak, sadakatle, düzenli ve huzurlu bir yaşam isterler.

Kısıtlama olursa, güven biter

Başak erkekleri sınırlama yollarına başvurmak yerine daha çok güveni tercih etmesi ile birlikte bir kovanın kalbini kolaylık ile kazanabilir. Başak erkeği de partneri gibi sever ise tam sevip sevmez ise de ömür billah sevmez olacağı için oldukça da sevgileri karşılıklı olduğu sürece rahat anlaşabilirler. Bu kadarı ile de sınırlı kalmayıp, karşısında olan kişiyi kırmak yerine her an kendinden ödün vermeyi tercih eden yapıları olması ile de kova kadınlarının kalbinin en güzel köşesine rahatlık ile sahip olabilirler.

Kova kadını sever ise tam sever, eğer sevmez ise de karşısında yer alan kişi ağzı ile kuş tutsa bile ona yaranamaz. Her ne kadar özgür ruha sahip olan biri olsa bile eğer sevdiği kişi bunları kısıtlama yoluna gidiyor ise ona verdiği değer biraz daha ağır basarak bir kova kadını kendini engellemelere de izin verebilir. Sadece bu huyları ile de değil biraz inat olan yapılarının da bulunması ile bir kez kırıldı ise kalbi de çok zor onarılan olan bayanlar arasında yer alırlar.

Hayata bakış açıları farklıdır

Bu iki burcun birlikteliği, akıl yürütme yetileri ve ortak düşünce yapıları sayesinde özgün bir ilişkiye dönüşebilir. Birbirlerine kattıkları bilgi ve tecrübelerle öğretici rol üstlenirler ve birbirlerini birçok açıdan tamamlayabilirler. Hatta biraz anlayış ve hoşgörü ile aralarında harika bir iletişim yolu keşfederek hayatı kendileri için kolaylaştırabilirler.

Her iki burçta entelektüel olmalarına rağmen zihinleri ve bakış açıları farklılık gösterir. Kova yeni çağ ve insanlık için bir gelişmeye kafasını yorarken, partneri geçmişin ve günümüzün teorilerini yıkmak için bilimsel yöntemler kullanmayı tercih eder. Onlar başkalarının ne der ne düşünür sorularına önem verir ve kendine bu açıdan dikkat ederken, kova başkalarının ne düşündüğü ile o kadar fazla ilgilenmez, insanlık ve gelecek ile ilgili güçlü sezgilerini anlamakta zorlandığı gibi bunları batıl, boş ve çöp olarak görürler. Diğer insanların düşünce şekillerini değiştirme konusunda başarılı olunamayacağını bilen ve öğreten üstün bir bilgeliğe sahip iken, başak pratik zekası ile anı yaşamaktadır.

Başak, partnerine kendiliğindenliği öğretirken, ayrımcılık konusunda gerekli bilgiyi verir. İkisi de insancıl ve insanlık için bir şeyler yapmanın peşinde olsa da kova daha iyi bir zihniyete ve daha geniş bir perspektife sahiptir. İlişki yaşadığı kişide bir hata görmesi durumumda, beraberliklerini tamamen bitirebilirler yada uzaklaşırlar. Mükemmel bir ilişki olması gerekmez, istediği sadece sadakat ve saygıdır. Affetse de neyi affettiğini asla unutmaz.

Uzun saatler boyunca sohbet edebilirler

Birkaç benzerlik dışında karakteristik özellikleri tamamen farklı olan bu burçlar birlikte sohbet etmekten oldukça keyif alırlar. Konuşmak için konu sıkıntısı çekmezler, güncel olaylar, ekonomi, fıkra, okudukları bir kitap, ilginç olaylar saymakla bitmez. Birbirlerine kattıkları ile büyüyerek gelişim gösterebilirler.

Güzel üslup bu ikilide çok önemlidir

Üslup konusunda başarı sıralaması yapılırsa eğer ilk sırayı kesinlikle başak alır. Ayrıca dikkat çekici ve karizmatik kişiliğe sahip bireylerdir. Girdikleri ortamda dikkat odağı haline gelir ve kurduğu cümleler can kulağıyla dinlenilir. Ağır başlılık, asalet ve esprili kişiliğin en güzel harmanlandığı başak erkeği karşısında da kendi gibi ve aile değerlerini bilen bir kadın ister. Saygı onun için sevgiden önce gelmektedir.

İş konusunda aynı amaçları vardır

Meslektaş olmaları durumunda her ikisi de yardımsever ve arkadaş canlısı kişiler olmalarına rağmen birbirleri ile fikir alışverişi yapmak istemezler. Hatta birbirlerinin görüşlerine katılmadıkları için arkadaşlık bile yapamazlar. İş ortaklığı konusunda ikisininde hedefi güçlü olmak ve hayallerini gerçekleştirmek için paraya verdikleri önemden dolayı birlikte mucize gibi bir servet elde edebilir başarılı ve kazançlı bir iş ortaklığı yürütürler.

Kova Kadını ile Başak Erkeği Evlilik Uyumu

Tüm kovalar kendine güvenen güçlü ve bağımsız biri ile evlenmeye ihtiyaç duyar.

 • Arkadaşı olacak
 • Entelektüel açıdan eşit
 • Fikirlerine saygı duyan ve onu destekleyen
 • Güven ve saygı çerçevesinde sınırsız özgürlük verecek
 • Kendine ait bir hayatı ve çıkarlarını kabul edecek biri olmalı.

Ayrıca duygusal isteksizliklerini aşmaları için yardımcı olacak duygu ve tutkuya sahip bir eşe ihtiyaç duyarlar.

Başaklar ise;

Pratik zekalı, biraz romantizmden uzak, ancak iyi bir ev hayatı olması için çalışan,

 • İlişkide istikrarlı
 • Düzenli ve güzel bir ev
 • Her zaman nerede durması gerektiğini bilmeli, yoksa eleştirisel yaklaşacaktır
 • Para konusunda endişelenmenize gerek yok
 • Bağlılık ve sadakat ister
 • Sabit bir yaşam arkadaşı olur.

Her iki burçta entelektüel oldukları için kolayca arkadaş olabilirler. Mücadele gerektiren bir ilişkiye sahip olurlar. İkilinin hayata farklı yaklaşımları vardır ve ikisi de birbirlerindeki tutkuları ortaya çıkarmak için gereken hoşgörü ve yeteneğe sahip değillerdir. Ancak birbirlerinde bulunan en kötü yanlarını ortaya çıkartarak eleştirilere tahammül edemezler. Bu nedenle ilişkilerini sağlıklı sürdürmeleri için ellerinden gelenin fazlasını yapmaları gerekir.

Uzun soluklu bir evlilik zordur

Her iki burcun genel burç yorumları dikkate alındığında karakteristik özelliklerindeki farklılıklar ortaya çıkar. Hayattan beklentileri ilişki uyumunda eğlenceli olsa da uzun soluklu bir ilişki ve evlilik uyumunda zorlayıcı hatta sinir bozucu olarak yorumlanabilir. İnsan ilişkileri ve aşk söz konusu olduğunda burçlar arasında da keskin ifadelerde bulunmak durumun seyrini değiştiriyor. Ayrıca burçların tam doğum anları ve yaşadıkları coğrafyanın da etkisi ile gösterdikleri farklılıklar ilişkilerin seyrini de farklı boyutlara taşımanıza neden olabiliyor.

Toprak grubu oldukları için evcimenlerdir. Mücadele etmekten korkmazlar, serinkanlı ve sorumluluk sahibi kişilerdir. Potansiyelleri o kadar fazladır ki yaşam içinde tam potansiyellerini kullanma fırsatı bulamazlar. Hatta zorluk olmadan yaşamaları neredeyse imkansızdır. Entelektüel olduğu kadar dengeli bir zekaya sahiptirler. Enteresan insanlardır, bazılarına göre ise tuhaf çılgınca bir söylemin ortasına damga vurarak bir deha gibi algılanabilirler, bir anda her şeyden elini eteğini çekerek kendi dünyasında yaşayabilirler.

Para ortak noktaları

İki burcun bir araya gelmesinde en önemli sebep çalışma ortamı ve hedeflerindeki ortak paydadır. Aslında her ikisininde aradığı sadakat ve dürüstlük olmasına rağmen fikir ayrılığı ve yaşam tarzı farklılığı ilişki açısından birbirlerine itici güç oluşturur. Zıt kutuplar ne kadar birbirini çeker dense de bu ikilinin hayatları için tam tersi etki yaratmaktadır. Eş olmaları durumunda zorlu bir sınavdan geçmeleri söz konusu olacaktır. İlişkilerini ancak samimiyetleri ve özverili davranışları sayesinde belli bir süre devam edebilirler. Aralarındaki bağı kalıcı olarak sürdürmeleri için gereken ortak bir noktaları olmadığı için mücadele isteyen zorlu bir ilişki olacaktır.

Sihirli bir değneye ihtiyaçları vardır

Kova aklına eseni yapa kendi doğrularından taviz vermeyen yapısı ile partnerinin eleştirilerini anlamadığı gibi tavsiyelere de aldırış etmeyecektir. Aralarındaki simya başağın zekası ve açık sözlü oluşu, kovanın yaratıcı kimliği ile birleştiğinde büyüleyici olabilir ama gerisini halletmek için sihirli bir değneğe ihtiyaçları var. Aslında her iki burcunda iç dünyalarındaki gizemi ve aradıkları aşkı yaşamaları için kendilerine şans tanısalar sadakat ve güven konusunda bağlayıcı yanlarını görerek uyum sağlamak için mücadele edecek gücü de birbirlerinde bulacaklardır. Bu arada başağın düzen ve temizlik üzerine olan takıntılı yapısı, partnerinin ise dağınık oluşu aralarında uzlaşma sağlamaları gereken konuların başında geliyor.

Aşk hayatlarında paranın yeri

Her iki burcun para konusunda tutumlu olması finansal anlamda oldukça iyi anlaşmalarına neden olacaktır. Harcamalarını bilinçli ihtiyaçları doğrultusunda yaparak tasarruf etmeye çalışırlar. Aralarındaki çekim ile başlayıp çok sevmeleri ile gelişerek saygı olduğu müddetçe, birazda fedakarlık ve hoşgörü ile sürdürülebilir.

Evcimen yapısı ile düzenli, hamarat olduğu kadarda özgürlüğüne düşkün, alımlı ve bakımlı olduğu kadarda hoş sohbet tatlı dilli bir kadındır. Disiplinli otoriter, dominant bir yapıya sahip iken başarı odaklıdır.

Birbirlerine sadıklardır

Dürüst güvenilir ve sadıktır. İlgi odağı olmalarının genel sebebi öz güvenlerinin yüksek olmasıdır. Sevdiği tarafından teşvik edilmek ve takdir görmek egolarını okşadığı gibi onları mutlu eder. Bu açıdan bakıldığında burçlar arasında benzerlik göstermesi, birbirlerini tanıdıkça sevgilerinde artış beraberinde fedakarlık ve vefa duyguları ile tutkulu, ailesine düşkün bir ilişkilerinin oluşması mümkündür.

Kovanın sahiplenen, kıskanan ve partnerinin sadece kendine ait olmasını istemesi başak ile bu konuda iyi anlaşmalarını sağlayacaktır. Eğer severse her türlü ayrıntıyı düşünerek hareket eder ve sevdiğini üzmek istemez. Onun bu kadar sahiplenici olması partnerinin kısıtlanmış ve baskı altında hissetmesine bile neden olabilir ama sevgi her şeyin üstesinden gelecektir. Bir birlerinin eksik yanlarını tamamlamaları konusunda ortak bir noktada buluşabilirlerse son derece uyumlu bir evlilik hayatları olacaktır.

Fedakarlık gerekebilir

Başak erkeğinin oldukça detaycı oluşunun yanında kova kadını detaylar yerine bütüne odaklıdır. Romantik olmadığı gibi gereksiz bulur. Kovanın hümanist yönü, düzenli ve disiplinli oluşu partnerinin en çok hayranlık duyduğu özelliğidir. Başak finansal konularda  partnerine akıllı hareket etmeyi öğretirken, kovada hayattan daha çok nasıl keyif alacağını öğreterek birbirlerini tamamlamaya çalışırlar. Planlı programlı yaşama spontane yaşamı birleştirmek ne kadar zor görünse de, farklılıkları kendi eksik noktaları ile birleştirir ve ego yapmadan hareket etmeyi öğrenmeleri mutlu olmalarını sağlayacaktır.

Kısaca her evlilikte uyum kadar özveride gerekir. Bu burçların evliliğinde de ortak noktada buluşmaları için fedakarlık yapmaları gerekecektir. Gereğinden fazla ve tek taraflı yapılacak özveride bir yere kadar sürecek ve belli bir süre sonrasında ite kaka bir yere kadar devamı sağlanacak ve bitecektir. Karşılıklı özveri ancak ilişkiyi ayakta tutacak ve belli bir süre sonrasında bu durum alışkanlık haline gelerek ortak dili konuşacaklardır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.