Rüyada Aldatmak

23.01.2016
Rüyada Aldatmak

Rüyada aldatmak, gerçekte olduğu gibi hiç güzel olmayan bir durumda kalınacağı anlamına gelmektedir. Kişi rüyasında aldatan kişi ise bilmeden ya da bilerek bir kimseleri incittiği ve bu durumun o kişiler tarafından hala unutulmadığı anlamındadır. Bir başka yorumculara göre; Allah’ın uygun görmediği davranışlarda bulunmuş olmaya, bir işaret olarak kendini muhakeme edip yanlışlara düşünmeye ve düzeltmeye yönelmeye gerekmektedir. Rüyasında kendi değil başkalarının aldattığı gören kimse; tanıdığı biri ise bu kişini kendine zarar verici harekette bulunduğu ya da bulunacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Aldatan Kadın Görmek

Kişiler tanıdık olmayan kişiler ise bu başa birtakım husumetler gelebileceği ama bunlara kolayca başa çıkılacak zorlukta olunduğu ve hayırlı şekle ulaşacağını bildirmektedir. Başkalarının kendini aldattığını görmek engelleri aşıp huzura kavuşmak anlamına gelmektedir. Birtakım insanların birbirlerini aldattığı ama kendini bu noktadan uzak bir şekilde görmek, hayırlı yollara ulaşmak için başkalarına göre değil kendi iç alemine yönelmeye işarettir. Aldatan kişi olmamak her durumda en hayırlı işlere vesile olur, o kişi olmak ise hareketlerini gözden geçirmeye işaret eder.

Rüyada Aldattığını Görmek

Kişinin çalıştığı işte başarısız olacağına elindeki imkanları, fırsatları kaçıracağına işarettir. Pişman olduğu gören kişi sıkıntılarından kurtulacağına yeni iş ve eğitim fırsatlarıyla karşılaşacağına, devlet dairesinde önemli makamda iş bulacağına, sevdiği kişiyle mutlu bir yuva kuracağına işarettir. Rüyayı gören kişi evliyse alacağı bir kararda olumsuz sonuçlar göreceğine, daha önce yaptığı bir kötülük ile yüzleşeceğine, haksız yere birinin kalbini kırmış üzmüş olabileceğine işarettir.

Rüyada Aldatan Adam Görmek

Kişiyle yuva kurduğunu gören kişi uzun zamandır çektiği sıkıntılardan uzaklaşıp, rahata ereceğine, küslük çektiği kişilerle barışacağına işarettir. Eşini arkadaşı veya komşusuyla görmek kötü huylarının olduğuna, başkalarının hakkına girdiğine, haksız yere kazanç elde ettiğine işarettir. Çocuğu veya hasta birini aldatmak başınıza gelecek kötü işlere, sevdiğiniz birinden kötü haber alacağınıza beklenmedik bir hastalığa yakalanacağına işarettir.

Rüyada Sevgiliyi Aldatmak

Kötü yolda olduğunun ve daha da kötüye gideceğinin bir işareti olarak yorumlanır. Sevdiği bir kişiden şüphe duyan veya aşırı kıskançlık duygusu yaşayan kişilerde psikolojik etkilenme durumu yüzünden bu tür rüyalar görme durumu olabilir.

Rüyada Eşini Aldatmak

Rüya sahibinin kendisi için iyi olmayan bir girişimde bulunarak bu durumdan büyük bir zarar ile ayrılacağına ve oldukça zor günler geçirerek ev içinde huzursuzlukların çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin aldığı kararlar neticesinde büyük bir stres ve gerginliğin ruh halinde hasıl olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin karşına yakın zamanda bir fırsatın geçeceği ancak bu fırsatı iyi değerlendiremeyeceğine de rivayet eder.

Rüyada Aldatmaktan Vazgeçmek

Rüya sahibinin büyük bir hatadan döneceğine ve zarar görmeyeceğine delalet eder. Aynı zamanda yakın zamanda kişinin karşısına çıkacak iki seçenekten doğru olanı seçerek doğru yolda ilerleyeceğine ve bu noktada mutluluk bulacağına delalet eder. Doğru eş ve arkadaş seçimi yaptığına ya da yapacağına işarettir. Rüya yapılan bir yanlıştan geri dönerek doğru yolun bulunması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Aldatmakla Suçlanmak

Kişinin kara bir iftira ile karşı karşıya kalacağına ve bu durumdan baş ağrısı çekeceğine delalettir. Rüya sahibinin yakın bir çevresinde gizli bir düşmanının olduğuna ve bu kişinin sevdikleri ile arasına girerek huzursuzluk çıkarmaya çalışacağına delalettir. Kişi eğer bu rüyayı görüyor ise çevresinde ki insanlara daha temkinli yaklaşması gerektiği söylenir. Rüya sahibinin bu iftiradan kurtulmak adına her zaman inandığı yoldan ilerlemesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Aldatan Birini Görmek

Rüya sahibinin çevresinde kem gözlü bir kadın ya da erkek düşmanın olduğuna işarettir. Eğer aldatan kişi erkek ise kişinin çevresinde ki erkeklerden zarar göreceğine delalettir. Eğer rüyada ki kişi kadın ise bu noktada çevresinde ki kötü niyetli bir kadının kem gözlerine maruz kalarak nazara uğrayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çevresinde ki bir olaya kayıtsız kalarak ileride bu duruma üzüleceğine delalettir.

Rüyada Aldatmaya Çalışmak

Kişinin manevi huzurdan uzaklaşarak dünyevi zevklere ve dünyevi işlere kendini kaptırması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bir işte ya da bir ilişki de maneviyatı unutarak maddi yönden kendini güçlendirmeye çalışması şeklinde yorumlanır. Kısa bir zaman içinde rüyayı gören kişi bunu fark ederek düzeltmeye çalışacak ancak çevresinden bu desteği göremeyerek uzun süre aynı yolda ilerleyecektir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.