Kahve Falında Deve Görmek

Kahve Falında Deve Görmek
25 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 8.639 kez okundu.

Kahve falında deve görmek tüm zorluklara rağmen hedefine ulaşan güçlü bir kişiliği temsil eder. Üzerindeki ağır yüklere rağmen asla yılmayan fal sahibi ile temsil edilen deve sembolü, gayet güzel anlamlar taşımaktadır. Falda deve görmek bazı yorumcular tarafından önüne çok fazla engel çıkarılsa bile kişinin yine de istediği başarıyı elde edeceğinin müjdecisidir.

Kahve Falında Deve Görmek Ne Anlama Gelir ?

Kahve falında deve görmek, ikiz bebeğe işarettir. Bu bebeklerin birinin aşırı hırçın ve sizi biraz zor durumda bırakabilecek bir karaktere sahip olması anlamına gelir. Yine de ilerde bu çocuk, sevgi ile büyütüldüğü taktirde sizi hep koruyacaktır. Bir diğer ihtimal ise evli olmayan ya da yaşlı bir bireyseniz, paranızın bölüneceğine işarettir. Bu bölünme farklı harcamalar ve yatırımlardan kaynaklı olabilir. Yine de temkinli olmanız neticesinde pişman olmayacaksınız. İnce eleyen ve sık dokuyan yapınız bazen tanıdıklarınızın sabrını sınasa da sizi hiç bir zaman pişman etmeyecektir. Bu sebeple tavrınızdan vazgeçmemeli, etrafın söylediklerine kulak asmamalısınız.

Falda deve görmek, bir diğer deyişle bilgi satın almaya işarettir. Bu teknolojik bir hizmet neticesinde olabilir. Şu sıralar alacağınız elektronik aletlere dikkat etmeli, iyi araştırmalısınız. Uzun vadede kullanabileceğiniz ürünler seçmeli, harcamalarınız konusunda kendinize bu denli kısıtlamalar koymamalısınız. Ancak bu şekilde başarılı bir harcama yapmış olacaksınız.

Kahve falında deve görmek, deve üzerinde bir kişi varsa, sizi suçlayan kişilere yorumlanır. Olaylar karşısında sürekli günah keçisi oluyorsunuz. Sizi dinlemeden yargılıyorlar ve belli kalıplara sokup duruyorlar. Bu konuda tavrınızdan vazgeçmemelisiniz. Savaşınızı sürdürmeli ve hakkınızda söylenenler için incinip üzülmeyi bırakmalısınız. Bundan daha önemli işleri olan, böyle oyunlara vakti olmayan bir insansınız. Kendiniz için en doğru kararı yine siz vereceksiniz.

Falda deve görmek, bir diğer anlamla, ailevi desteğe yorumlanır ki bunun için fal fincanında kalabalık bir grup aramalısınız. Eğer bulduğunuz grup , fal bakan kişice , deveye dönük yorumlanmışsa, ailenizin desteğini , özellikle de eşinizin desteğini çok yakından hissettiğinize işaret olunur. Bu destek size azim olarak etki ediyor ve kazandıklarınızı onlarla paylaşma arzusu taşıyorsunuz. Kafanızda sürekli ailenize yardımcı olarak onları gururlandırma düşüncesi var. Kalbinizi ferah tutabilirsiniz. Siz birbirinize böyle destek olmaya devam ettikçe başaramamanız ihtimal dahilinde bile değil. Biraz daha beklerseniz her şey bir bir yoluna girecek ve hepiniz mutlu olacaksınız, bir yıldan kısa bir süre zarfında düğün yapabilir ya da ailenizin içinden birinin düğünü için heyecanlanabilirsiniz.

deve-gormek

Falda deve görmek yavaş yavaş bile olsa güzel günlerin yakında geleceğini işaret eder. Eğer görülen deve simgesinin boyutları küçük ise son zamanlarda fal sahibinin önüne çıkabilecek ufak tefek sıkıntıların habercisidir. Fakat umutsuzluğa kapılmamak gerekir çünkü develer güçlü hayvanlar oldukları için dayanıklılığı da simgelerler.

Deve görmek yakın zamanda elle tutulur gözle görülür bir miktar mal veya mülkün haneye gireceğini ve çok hayırlı haberler ile birlikte geleceğini de ifade etmektedir. Kısmet anlamı taşıdığı için  bu hayırlı haberlerin ayrıca haneye giren mal ve mülkün anlamı, kurulacak olan yeni bir yuvanın habercisi de olabilir. Fal sahibinin evli veya bekar olmasına göre değişen bu yorumlar, iyi falcılar tarafından daha büyük bir dikkatle yorumlanır. Mesela deve sembolünün sırtında çok büyük yükler var ise evlilik ve bereketli bir yuva ile yorumlanırken, fincandaki devenin yanında birtakım eşyalar var ise henüz gerçekleşmemiş bazı yatırımlar sonucu alınacak olumlu karşılığın habercisidir.

Deve sembolü fal yorumcularının bazılarına göre; altından kalkamayacağını düşündüğü bir sorumluluğu, hiç beklemediği bir kişiden destek görerek başaracak olan kahve falı sahibini simgeler. Böylece oluşacak yeni bir dostluğu ve bu dostluğun ne kadar güçlü olacağını da vurgulamaktadır.

Etiketler:

Kahve Falında Deve Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özge. Arıkan dedi ki:

    Benimde​ falımda deve çıktı bana

Sayfa başına git