Kahve Falında Deve Görmek

Kahve Falında Deve Görmek
25 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 9.277 kez okundu.

Kahve falında deve görmek tüm zorluklara rağmen hedefine ulaşan güçlü bir kişiliği temsil eder. Üzerindeki ağır yüklere rağmen asla yılmayan fal sahibi ile temsil edilen deve sembolü, gayet güzel anlamlar taşımaktadır. Bazı yorumcular tarafından önüne çok fazla engel çıkarılsa bile kişinin yine de istediği başarıyı elde edeceğinin müjdecisidir.

Aşk

Sizin için maddi ve manevi olarak büyük bir kısmetin tez vakitte geleceğini simgeler. Oldukça güzel yorumlanan bu sembol, nasiplerinizin taştığı anlamını taşır. Ayrıca evli olan kişiler için, evlerinde iç huzur ve mutluluğun sembolüdür. Talihinizin açılması anlamına gelir. Eğer evli değilseniz çok yakın bir zamanda birisiyle tanışacağınıza ve hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda büyük bir mutluluk yaşayacağınıza işaret eder. Hayatınızı geçireceğiniz eş adayı ile tez vakitte tanışacak, kalbinizde çarpıntı yapacak, sizi çok heyecanlandıracak bu insan ile en kısa sürede dünya evine gireceksiniz. Çok mutlu bir evliliğe sahip olacaksınız. Evli olanlar için yakın zamanda aileye girecek bir gelinin habercisidir. Yakın zamanda görünen bir düğün vardır. Aile içerisinde bir türlü evlenemeyen bir yakınınız ani bir şekilde muradına erecektir. Evliliğinizde çok müjdeli gelişmeler sizi beklemektedir. Kalbinizden geçen küçük istekleriniz gerçekleşecek, çok yakın zamanda büyük fırsatlar karşınıza çıkacaktır.

Para

Falda görülen deve görmek, ciddi anlamda maddi kazanca, mal ve mülke sahip olmak anlamına gelir. Yakın zamanda satın almayı çok istediğiniz bir şeye sahip olacağınızın işaretidir. Maddi yönden bir süredir yaşadığınız sıkıntılı zamanlar geride kalacak, tez vakitte bu dert ve kederleriniz sona erecektir. Borcunuz var ise, bunu kapatmak için elinize toplu para geçecektir. Kazancınızda ciddi anlamda artış olacak, hanenize bereket gelecektir. Maddi ve manevi yönden yükselişe geçmek anlamını taşır.

Maddi konuda bolluk, iş hayatınızda da mutluluk yaşayacaksınız. Aynı zamanda eğer evli değilseniz, deve figürü, kısa bir süre içerisinde hayatınıza bir insanın gireceğinize ve bu kişinin maddi yönden çok güçlü olacağının da habercisi olabilir. Size uzak bir akrabanızdan kalabilecek yüklü miktarda bir mirasın da habercisi olabilir. Eğer maddi sıkıntı çekiyorsanız çok yakın zamanda parasal yönden büyük bir refaha erişeceksiniz. Özellikle borçları kapatacak imkanlara sahip olacaksınız. Bu zor dönem geçişlerinde sizi seven insanlar yanınızda olacak ve varlıkları bile size her zaman güç ve destek verecektir.

Aile ve Yaşam Alanı

Çok yakınında ailenizden birinin evleneceği anlamını taşımaktadır. Bu yüzden evinizde ve aile çevresinde bir bayram havası yaşayacaksınız. Özellikle bu dönemde yeni dostlar edinecek masum ve iyi niyetli insanlar ile tanışacaksınız. Bu kişiler sizin kalbinizden geçen küçük istekleri gerçekleştirmenize her daim yardımcı ve destek olacaktır. Özellikle yakın çevrenizde maddi gücü iyi olan bir insan size destek verecektir. Bu kişiden alacağınız destek ile hayatınız değişecektir.

Develer çok güçlü ve dirençli hayvanlar olduğundan bu durum, sizin karşınıza çıkacak güçlükler karşısında, sağlam ve dirençli durup, büyük sabır göstereceğinize işarettir. Çevrenizden gelecek olumsuz eleştirilere karşı, sabırlı olmalısınız. Özellikle bu dönemde ailenizden alacağınız manevi destek ve güç çok önemlidir. Arkadaş çevrenizde sizi sürekli suçlayıp günah keçisi ilan etmeye çalışan kimselerin olabilir, bu insanlara karşı kararlı tavrınızı sürdürmelisiniz. Sizi üzmek isteyen ve kötülük yapmaya çalışan insanlara kulak asmayıp, önünüze bakın. Sadece kendi işinize, evinize ve ailenize odaklanın.

İş ve Kariyer Hayatı 

İş hayatınızda olumlu gelişmelerin olacağına işarettir. iş hayatında yükselebileceğiniz projeler sizleri beklemektedir. Aynı zamanda maddi kazancınız da buna oranla ciddi miktarda artacak ve sizi refaha kavuşturacaktır. Eğer işsizseniz hem kariyer hem maddi olarak güzel bir iş fırsatı yakalayacağınıza işaret eder. Hayırlı haberlere işaret eden bu sembol, size yüklü miktarda bir paranın geleceğinin habercisidir. Bu para işlerinizin daha iyi gitmesiyle, iş hayatınızda yakaladığınız fırsatlar sayesinde gelebileceği gibi, ailenizdeki birisinden kalabilecek bir miras da olabilir.

İçinde bulunduğunuz sıkıntılarla yüzleşeceğinize de işaret eder. Asla umutsuzluğa kapılmamalısınız. Ailenizin ve eşinizin yardımlarını fazlasıyla göreceğiniz bu dönemde, bu manevi yardım ve destek sizi oldukça motive edecektir. Birbirinize destek olduğunuz müddetçe her şey yolunda girecektir. Ayrıca hanenizi ve ailenizi mutluluk beklemektedir. Eğer yatırım planlarınız varsa, bunu gerçekleştirmenin tam zamanıdır. Gerçekleştireceğiniz bütün yatırımlar olumlu sonuçlanacaktır. Karşılaşacağınız zorluklar karşısında yılmadan, bildiğiniz yoldan şaşmamalı ve aldığınız kararların da arkasında durmalısınız.

Sağlık Hayatı

Sevdiğiniz birinin hastalanmasını simgelemektedir. Fakat kendinizi üzmeyip, moralinizi yüksek tutmanız gerekmektedir. Yakınınız bu rahatsızlığı kısa sürede atlatıp eski sağlığına kavuşacaktır. Bu süre zarfında ağır yüklere rağmen hiçbir şekilde yılmamanız gerekir. Önünüze ne kadar engel çıkarsa çıksın, kişinin yine de istediği başarıyı elde edeceğinin habercisidir. Ailevi desteğe de yorumlanan bu figür, hayatınızda her şeyin bir bir yoluna gireceğini ve mutlu güzel günler geçireceğinizin habercisidir.

Özellikle bu dönemde ruhsal ve fiziksel sağlığınıza oldukça dikkat etmelisiniz. Varsa düzenli kontrollerinizi aksatmamalı, beslenmenize dikkat etmelisiniz. Olabilecek çeşitli sağlık problemleri karşısında dirençli ve güçlü davranacak, umutsuzluğa kapılmamalısınız. Zorluk karşısında yılmayıp, karşınıza çıkacak tüm engellere karşı dirençli olmalısınız. Göstereceğiniz bütün mücadelelere karşı başarılı olacağınız anlamına da gelmektedir. Yakın zaman içerisinde sizi çok sevindirecek müjdeli haberler alacaksınız. Ayrıca bu dönem sizin için sağlık açısından da iyi bir dönem olacaktır. Ufak tefek hastalıkları siz ya da yakınlarınız atlatacak, fakat bunlar hep kısa süreli olacaktır.

Kahve Falında Deve Hörgücü

İkiz bebeğe işarettir. Bu bebeklerin birinin aşırı hırçın ve sizi biraz zor durumda bırakabilecek bir karaktere sahip olması anlamına gelir. Yine de ilerde bu çocuk, sevgi ile büyütüldüğü taktirde sizi hep koruyacaktır. Bir diğer ihtimal ise evli olmayan ya da yaşlı bir bireyseniz, paranızın bölüneceğine işarettir. Bu bölünme farklı harcamalar ve yatırımlardan kaynaklı olabilir. Yine de temkinli olmanız neticesinde pişman olmayacaksınız. İnce eleyen ve sık dokuyan yapınız bazen tanıdıklarınızın sabrını sınasa da sizi hiç bir zaman pişman etmeyecektir. Bu sebeple tavrınızdan vazgeçmemeli, etrafın söylediklerine kulak asmamalısınız.

Maddi veya manevi anlamda büyük bir kısmetin size kısa zamanda ulaşacağı anlamına gelmektedir. Maddi anlamda büyük bir rahatlama olabilir, ev veya araba gibi yüklü miktarda bir mala sahip olmak olarak da yorumlanır. Sevindirici haberler alacağını işaret eder. Yavaş yavaş ulaşılacak başarıyı da temsil etmektedir. Devlet dairesinden beklenen bir haberin olumlu olarak sonuçlanacağının habercisidir.

Kahve Falında Deve Kafası Görmek

Bir diğer deyişle bilgi satın almaya işarettir. Bu teknolojik bir hizmet neticesinde olabilir. Şu sıralar alacağınız elektronik aletlere dikkat etmeli, iyi araştırmalısınız. Uzun vadede kullanabileceğiniz ürünler seçmeli, harcamalarınız konusunda kendinize bu denli kısıtlamalar koymamalısınız. Ancak bu şekilde başarılı bir harcama yapmış olacaksınız.

Kahve Falında Deve Kervanı Görmek

Deve üzerinde bir kişi varsa, sizi suçlayan kişilere yorumlanır. Olaylar karşısında sürekli günah keçisi oluyorsunuz. Sizi dinlemeden yargılıyorlar ve belli kalıplara sokup duruyorlar. Bu konuda tavrınızdan vazgeçmemelisiniz. Savaşınızı sürdürmeli ve hakkınızda söylenenler için incinip üzülmeyi bırakmalısınız. Bundan daha önemli işleri olan, böyle oyunlara vakti olmayan bir insansınız. Kendiniz için en doğru kararı yine siz vereceksiniz.

Bir kişi ile tanışılacağı ve o kişiden çok büyük yardımlar alınacağına işarettir. Bir toplulukta tanışılacak bu kişi ile kısa zamanda muhabbeti ilerletecek, ilerleyen zamanlarda da oldukça güvenini kazanacaksınız. Sağlam duruşunuz, karakteriniz, gönlünüzün zenginliği ile taktirini alacağınız bu kişi nüfuzuyla, geniş çevresi ile size çok çok yardımlar edecektir. Başınızın sıkışacağı durumlarda her an yanınızda bulunacak, her konuda ilerlemenizi sağlayacak. Fal sahibi bu yeni dostluğun her an kapısını çalacağı konusunda uyarılmalıdır.

Kahve Falında Deveye Binmek

Bir diğer anlamla, ailevi desteğe yorumlanır ki bunun için fal fincanında kalabalık bir grup aramalısınız. Eğer bulduğunuz grup , fal bakan kişice, deveye dönük yorumlanmışsa, ailenizin desteğini , özellikle de eşinizin desteğini çok yakından hissettiğinize işaret olunur. Bu destek size azim olarak etki ediyor ve kazandıklarınızı onlarla paylaşma arzusu taşıyorsunuz. Kafanızda sürekli ailenize yardımcı olarak onları gururlandırma düşüncesi var. Kalbinizi ferah tutabilirsiniz. Siz birbirinize böyle destek olmaya devam ettikçe başaramamanız ihtimal dahilinde bile değil. Biraz daha beklerseniz her şey bir bir yoluna girecek ve hepiniz mutlu olacaksınız, bir yıldan kısa bir süre zarfında düğün yapabilir ya da ailenizin içinden birinin düğünü için heyecanlanabilirsiniz.

Kahve Falında Deve Ayağı Görmek

Yavaş yavaş bile olsa güzel günlerin yakında geleceğini işaret eder. Eğer görülen deve simgesinin boyutları küçük ise son zamanlarda fal sahibinin önüne çıkabilecek ufak tefek sıkıntıların habercisidir. Fakat umutsuzluğa kapılmamak gerekir çünkü develer güçlü hayvanlar oldukları için dayanıklılığı da simgelerler.

Kahve Falında Deve Boynu Görmek

Yakın zamanda elle tutulur gözle görülür bir miktar mal veya mülkün haneye gireceğini ve çok hayırlı haberler ile birlikte geleceğini de ifade etmektedir. Kısmet anlamı taşıdığı için  bu hayırlı haberlerin ayrıca haneye giren mal ve mülkün anlamı, kurulacak olan yeni bir yuvanın habercisi de olabilir. Fal sahibinin evli veya bekar olmasına göre değişen bu yorumlar, iyi falcılar tarafından daha büyük bir dikkatle yorumlanır. Mesela deve sembolünün sırtında çok büyük yükler var ise evlilik ve bereketli bir yuva ile yorumlanırken, fincandaki devenin yanında birtakım eşyalar var ise henüz gerçekleşmemiş bazı yatırımlar sonucu alınacak olumlu karşılığın habercisidir.

Kahve Falında Deve Kuşu Görmek

Fal yorumcularının bazılarına göre; altından kalkamayacağını düşündüğü bir sorumluluğu, hiç beklemediği bir kişiden destek görerek başaracak olan kahve falı sahibini simgeler. Böylece oluşacak yeni bir dostluğu ve bu dostluğun ne kadar güçlü olacağını da vurgulamaktadır.

Bir olaydan dolayı canın sıkılmış ve üzülmüş gibisin. Bu sorunlar en kısa sürede çözülecek ve rahat, mutlu, huzurlu günlerin olacağa benziyor. Bereketli, bolluk ve zenginlik içinde yaşayacağın günler çok yakında kapında olacak. İş hayatındaki başarıların aileni ve arkadaşlarını da çok mutlu ediyor. Ailen seninle her zaman gurur duyuyor, maddi ve manevi desteklerini senden esirgemiyorlar.

Kahve Falında Deve Başı Görmek

Zor günlerin geçtiğine işarettir. Yapacağınız bir konuşma sayesinde düzlüğe çıkacaksınız. Bu konuşmada karşı tarafın beklentilerini karşılayacak ve üzerinde durduğunuz konulara da netlik kazandıracaksınız. Maddi konular ile ilgili anlaşmalar yapacaksınız ve bu anlaşmalar sayesinde ferahlayacaksınız. Ailenize en kısa zamanda yeni bir üye katılacağı haberini alacaksınız. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler baş gösterecektir. Sevgiliniz var ise, sevdiğiniz kişi ile aşkınızı evlilikle taçlandıracağınız anlamına gelir. Sevgiliniz yok ise, karşınıza güven veren bir karakterle tanışmanız an meselesidir.

Kahve Falında Beyaz Deve Görmek

Karşınıza engelli bir parkur çıkacağına işarettir. Düşmanlarınızın sizin gelişmenizi kıskanarak önünüze dibi görünmeyen çukurlar kazacağı anlamına gelir. Zorluklar karşısında yılmamanız gerekebilir ve bu konuda bir yardımcıya ihtiyacınız olabilir. Rakiplerinizle karşılıklı atacağınız imzalar sizi maddi yönden olumsuz etkileyebilir. Başka bir yorumu ise, yakın çevrenizden bir tanıdığınızın hastalık haberi alacağınıza işarettir. Fakat bu hastalık haberinin sizi üzmesine izin vermeyin. Çünkü yakınınız en kısa zamanda sağlığına kavuşacaktır. Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişi ile yıldızınız uyum göstermeye başlayacaktır.

Kahve Falında Büyük Deve Görmek

Kalbinize girecek kişiye ilk görüşte aşık olacaksınız ve aşkınız o kadar kuvvetli olacak ki dillere destan bir aşk yaşayacaksınız. Herkes sizin aşkınıza gıpta ile bakacak sizi ayırmaya çalışanlar olacak ama birbirinize olan bağınız ayrılmak yerine daha da güçlenecek. Hayatınızda hiç sevmediğiniz kadar çok sevecek ve sevileceksiniz demektir. Merak etmeyin aşkınız yakında sizi bulacaktır.

Kahve Falında Küçük Deve Görmek

Eğer bir ilişkiniz yok ise yeni aşklara yelken açacağınıza işaret eder. Aynı zamanda fal sahibinin sakin, duygusal ve romantik olduğunu gösterir. Yakın zamanda biriyle tanışacağınıza ve aranızda bir elektrik olacağına delalet eder. Fal da çıkan kalp sayısı ne kadar fazla ise seveninizin o kadar çok olduğunu gösterir. Birden fazla kalp görmek kalp sayısı kadar çevrenizde size ilgisi olan insanların olduğunu ama bu insanların bir türlü size açılmaya cesaret edemediğini gösterir.

Kahve Falında Çift Başlı Deve Görmek

Eğer bir ilişkiniz var ise o kişiyle aşkınızın daha da artacağına ve evliliğe kadar ilerleyeceğini gösterir. Bu aralar sevgilinizin size olan ilgisinin artacağını, adeta yeniden aşık olmuş gibi gezeceğini gösterir. Hayatınızda güzel gelişmeler olacak ve mutlu sona kavuşacaksınız. Siz çok sevilen birisiniz. Sevgilinizle çok yakında yeni adımlar atacaksınız hatta sevgilinizden hiç ummadığınız bir anda evlilik teklifi bile alabilirsiniz. Doğa da ki tüm aşk enerjisini size veriyor ve siz gerçek aşka hiç çaba sarf etmeden ulaşıyorsunuz.

Kalp Falında Kalp Ve Deve Görmek

Uzaktan gelecek olan bir aşkı simgeler. Yakın zamanda tanışacağınız uzun zamandır yurt dışında olan ve ülkeye yeni dönmüş olan biri ile yaşanacak olan bir aşkı ifade eder. Bu ilişki evlilik ile neticelenecek ve mutlu bir yuva kurulacaktır. Gelecek olan bir hediyeye işarettir.

Çok sevdiği bir yakınından bir hediye alacaktır ve bu hediye hem maddi hem de manevi olarak yüksek bir değere sahip bir hediye olacaktır demektir. Fakat bazı yorumculara göre ağır bir yük ile yorumlanır. Bir kimsenin falında kalbin üzerinde deve çıkması halinde bu kişinin omuzlarında büyük bir yük olduğu ve bu yükün altında ezildiği anlamına gelir. Bu yükün asıl karşılığı üzerinde ki sorumluluktur. Bu sorumluluk nedeni ile hayatta ki pek çok şeyden uzak duruyor ve eli kolu bağlı kendi hayatını yaşamaktan uzak bir yaşam sürüyor demektir. Ne sorumluluklarını bırakıp gidebiliyor nede sorumluluklarından dolayı hayatını bir düzene koyabiliyordur. Hatta bu ikisini yan yana çıkması varlıklı bir kimse ile tanışmaya ve bu kimse ile bir izdivaca işarettir. Varlıklı bir kimse ile eş dost aracılığı ile tanıştırılacağı ve bu tanışma sonrasında anlaşılıp evlilik yolunda adım atacakları anlamına gelir.

Kahve Falında Yüklü Deve Görmek

Bol kısmetin, malın, mülkün yolda olduğunu ancak tüm bunlara ulaşmanın biraz zaman alacağını, deve hızı ile sahibine ulaşacağını ifade eder. Kişinin hanesini bolluk ve berekete boğacaktır. Yüklü miktardaki mal, mülk gerçekleşmesi zaman almış bir mahkemenin ardından devlet kapısından gelecektir. Herhangi bir arsa, arazi ya da daire elden çıkacak, kardeşler ya da akrabalar arasında bölünüp hak edilen kısmı fal sahibinin eline ulaşacaktır.

Bir taşınma işinin de haberini verir. Bu taşınma işi mecburiyetin yanı sıra ev sahibi olunması ile gerçekleşecek olup büyük bir mutluluk ve sevinç yaşatacaktır. Kimi yorumculara göre fal baktıran kişinin hanesine gelecek olan bir misafiri de simgeleyebilmektedir. Bu misafir kısa bir süreliğine ziyaret amaçlı değil de yükünü alıp temelli, yerleşmek amaçlı gelecektir. Gelecek olan kişi bir misafirden ziyade kardeş, anne ya da babaya da yorulabilir. Uzun bir seyahat sonrası ya da eşiyle problem yaşadığı için ayrılıp fal sahibinin hanesine yerleşebilir. Genel olarak ele geçecek olan mala, ya da haneye gelecek olan bir kişiye yorumlanır.

Kahve Falında Deve Yükü Görmek

Hane içerisine bir yükün gireceğini ya da hane içerisinden bir yükün çıkacağını ifade eder. Bazı yorumculara göre faldaki deve yükü, para ya da mal olarak da yorumlanabilmektedir. Bu para ya da mal kolay yoldan elde edilecek bir kazanç olup hanenin tüm ihtiyaçlarını giderip, borçlardan kurtulmaya yardım edecektir. Ancak var olan kolay yollu bu kazanç hane içerisinde kardeşler arasında bir takım sürtüşmelere, fikir ayrılıklarına sebep olabilir. Falda deve yükü görmek, gerçekleşecek bir göçün haberini vermektedir. Bu göç gerçek anlamda yani bu dünyada bir yerden bir yere taşınma olabileceği gibi bir kaza ya da hastalık sonrası bu dünyadan göç etmek anlamını da taşıyabilmektedir.

Bir yolculuğun başlayacağının alametini simgelemektedir. Bu yolculuk bir hastanın acılarından kurtulması için hayattan vazgeçiş ya da maddi sıkıntılar çeken ve evinde huzurlu olmayan bir birey için başka bir diyara kaçış olarak da anlamlandırılabilir.

Kahve Falında Deveye Binen Biri Görmek

Yorgun geçen bir günün ardından içilen kahveler ve ardından bakılan kahve falların tadına doyum olmaz. Bu tat özellikle bayan arkadaşların tercih ettiği bir durumdur. Fal yorumcularına göre iyi bir manaya tabir tutulmaktadır. Bekar bir kişinin falında çıkması yakın zamanda evliliğe işaret olarak gösterilir. Veya evlilik gibi haneye gelin de gelme manasına gelmektedir.

Ayrıca bir kız için nasiplerin sıraya gireceği, evli olanlar ise onların hanesi para gireceği, miras kalınacağı, yakın zamanda yaşanan maddi sıkıntıya maddi destek geleceği manasına da gelir. Devenin büyüklüğüne göre bu sembol yorumlanır. Eğer büyük ve binen kişi sevdiğiniz biri ise, demek ki sizin maddi kazancınız çok büyük olacaktır. Ayrıca hayatınızda sizler için çok büyük şeyler olacağı manasına da gelir. Kısa zaman içinde zenginliğe işaret etmektedir. Ayrıca uzak bir yerden yakın bir akrabanızın kapınız çalacağı, okul hayatında olan çocuklarınızın büyük başarılar elde edeceği manasına da gelir.

Kahve Falında Deve Üzerinde Kadın Görmek

Oldukça hayra yorulur. Fal sahibi bekar ise çok kısa sürede aradığı aşkı bulacak, eğer zaten aşıksa da bu aşık olduğu insan ile hayatını birleştirip, ömrü boyunca mutlu olacaktır. Bekar fal sahibi ileride evleneceği bu aşkı ile bir arkadaş ortamında tanışacak ve ikisi de birbirlerine ilk görüşte aşık olacaktır.

Medeni hale göre farklı yorumlara gelmektedir. Eğer kişi evli ise de eşi ile uzun süredir yaşadığı, içinde büyüttüğü bir sorunu kendinden büyük bir bayana anlatacak ve bu bayan sayesinde bu sorun çok kısa süre içinde çözülecektir. Hayırlı bir evlada işaret eder. Aileye bir bebek girecek ve bu bebek tüm bereketiyle aileye girip, haneyi aydınlatacak kadar hayırlı olacaktır. Ailede birbiriyle küs olan iki kadın var. Bu bebeğin aileye girmesi bu iki bayanın barışmasına da vesile olacak ve tüm aile bireyleri bu duruma oldukça sevinecek.

Kahve Falında Deve Üzerinde İnsan Görmek

Fal sahibinin başarısına rivayettir. Uzun süre devam eden calışmaların meyvesinin toplanacağına ve büyük bir başarıya imza atılacağına işarettir bu fal. Topluluk içerisinde üne, topluluğa karşı yapılacak konuşmaya yorumlanır. Fal sahibinin, birçok kişinin üstünde olacağına ve emir alan konumundan emir veren konumuna geçeceğine de rivayet edilir.

Dibe çöken bir kimsenin hızla yükseleceğine işarettir. Hayırlı bir kimse olmaya, birçok insana maddi manevi yardımda bulunmaya ve bu sayede ulu bir insan olmaya rivayet edilir. Her zaman en baştaki en iyi ve enlerin sahibi olan kişiye yorumlanır. Bir yandan ise fal sahibinin aslında hayattaki rolünün çok büyük olduğuna işarettir.

Kahve Falında Deve Sürüsü Görmek

Güzel bir yolculuğa çıkmaya dalalettir. Az ve seyrek bir deve sürüsü yolculuğa yalnız olarak ya da iki kişi halinde çıkmak şeklinde yorumlanırken yoğun ve sık ise tüm aileyle ya da kalabalık bir arkadaş grubuyla beraber yolculuğa çıkmaktır.

Yolculuğa çıkma anlamı içerdiği gibi, uzun yoldan gelen kalabalık bir misafir grubunu ağırlamak anlamına da gelir. Uzun zamandır görüşmediğiniz ya da görme fırsatı bulamadığınız akrabalarınız size bir sürpriz yaparak toplanıp ziyaretinize gelebilirler. Ayrıca iş yerinde de başarılarınızdan dolayı kalabalık bir grubun katılımıyla bir kutlama düzenlenebilir. Hayırlı haberler, kalabalık gruplar ve seyahatlere işaret eder. İş nedeniyle dünyayı dolaşarak yeni yerler keşfetme şansı yakalayabilirsiniz.

Kahve Falında Deve Semeri Görmek

Bir beraberliğin evlilik ile sonuçlanacağına ve hayırlı olayların gerçekleşeceğine dalalet edilir. Hayırlı bir beraberliği var ise, en büyük istek ve dualarından birisi bu ise, bunun gerçekleşeceğine yönelik yorumlanır. İş ve okul hayatınızda oldukça başarılı günler yaşayacaksınız. Üzerinde çalıştığınız projeleri bir an önce geliştirmeye ve daha iyi bir hale getirmeye çalışın. Çok daha başarılı günler sizi bekliyor olacak. Bu çalışmalarınızın karşılığını en kısa sürede alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Kahve Falında Deve Üzerinde Adam Görmek

Hayırlara işarettir. Hayırlı ve bereketli bir canlı olduğundan, üzerinde oturan kişinin de hayırlı bir zat olduğuna dalalet edilir. Hayırlı bir adamdan güzel haberler alacağımız şeklinde yorumlanır. Bu kişi, sizin ve ev hanenizin bütün sıkıntılarını yok edebilir ve eve huzur getirebilir. Eğer, parasal sıkıntılarınız varsa, bu kişi sayesinde tüm maddi sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

Evinize yeni katılacak adama saygı göstermeniz gerektiğini işaret eder. Çünkü bu hayırlı zat, sizlerle birlikle evin tüm yükünü sırtlanacak. Bu adam, eğer evde bekar bir kız var ise, onun eşi olarak haneye katılabilir, ya da uzaklardan bir tanıdığınız veya akrabanız olabilir. Ancak bu kişi, evde çok kalıcı olmayabilir, ev hanesinin sıkıntılarını hafifletip evden ayrılabilir. Bunun dışında, kahve fincanında, adamın elinde bir kağıt şekli var ise, ev hanesini sevindirecek bir haber getireceğine dalalet edilir.

Kahve Falında Yatan Deve Görmek

Sürpriz bir tatile çıkılacağına yorumlanır. Bir sene içinde çok fazla yorulmuş, kendini oldukça yıpratmış fal sahibine çok yakınında olan, çok sevdiği bir kişi tatil sürprizi yapacak. Uzunca süredir çok gitmek istediği bir yere götürecektir fal sahibi kişiyi. Bu tatil organizasyonu oldukça başarılı olacak ve bu iki kişi tatil esnasında birbirine çok daha fazla, çok çok daha aşırı bir tutkuyla bağlanacak, sonunda da evlilik görünüyor. İstediğiniz şeyler gerçekleşecek ancak daha süresi var demektir.

Kahve Falında Oturan Deve Görmek

Gerçekleşmesini istediğiniz dilek ve dualarınızın, gerçekleşmesine daha vakit olduğuna dalalet edilir. Eğer iş hayatınız da veyahut sosyal hayatınız da bir dönüm noktasında iseniz ve bunun için bazı istek ve arzularınızın gerçekleşmesini istiyorsanız bunun için biraz daha beklemeli ve sabretmelisiniz. Bazı isteklerin gerçekleşmesi için, biraz daha zamanın gerektiği şeklinde yorumlanır. Bu tabi ki arzulanan şeylerin hayırsız olduğu anlamına gelmemelidir.

Kahve Falında İki Deve Görmek

Fal sahibinin güçlü karakterinin, duruşunun yaşadığı zorluklarla, olaylarla daha da güçleneceğini gösterir. Fal sahibi inançlı bir şekilde ve oldukça çalışarak başarılı bir biçimde bir yolda ilerliyor ancak iki kişi var bu durumu hiç çekemeyen, istemeyen, bu başarılardan hiç haz etmeyen, fal sahibinin aleyhinde çalışan, durmadan iftiralar atan, bunları yaymakta da oldukça başarılı iki insan bunlar. Sabırlı olunduğu, isyan edilmediği taktirde bu insanlar zarar vermeden zaman içinde uzaklaşacak, çok da kötü şeyler gelecek bu insanların başına. Bu insanlarla bir olup, kötülük yapmadan, bunları Allah’a havale etmeli fal sahibi. Her şey kısa sürede çok iyi olacaktır böylece.

Kahve Falında Deve Yavrusu Görmek

Ev hanesine yeni bir evladın katılacağına dalalettir. Eğer evli iseniz ve büyük bir özlem ile bir evlat istiyorsanız, bu isteğinizin gerçekleşeceği müjdesi bu fal ile verilebilir. Şerefli ve kısmetli bir evlada işaret eder. Falı yorumlanan kişinin, bir evladının olacağının dışında, bir mülkü ve bir mirası da simgeleyebilir. Özellikle de devlet başkanı tarafından verilecek bir mirastan bahsedilebilir.

Hayırlı bir mülkü temsil eder. Kazanılacak mülkün ve mirasın hak ve helal olduğuna dalalet edilir, her türlü kazanılan mal, mülk ve doğacak olan evlat eve huzur, mutluluk ve bereket getirir. Eğer insan figürünün yanında görülürse, kişinin erkek bir evlada sahip olacağı şekilde yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git