Kahve Falında Deve Görmek

25.01.2015
Kahve Falında Deve Görmek

Falda en çok çıkan sembollerin arasında deve yer alıyor. Bu nedenle birçok kişi deve sembolünün falda bize ne söylemek istediğini merak ediyor. Develer, çöl şartlarına karşı oldukça dirençli ve güçlü hayvanlardır. Bu nedenle bu sembol ile ilgili yorumlar da oldukça olumludur. Kahve falında deve görmek, fal sahibinin tüm zorluklara rağmen önündeki engellerin üstesinden gelerek başarıya ulaşacağı ve endişe etmemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin kendisine zorluk vererek huzursuz eden kişilerden kurtulacağına ve gelecek olan bereket ile çok mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi ve manevi olarak büyük bir kısmetin tez vakitte geleceğine yorumlanır. Hayatınızı geçireceğiniz eş adayı ile tez vakitte tanışacak, kalbinizde çarpıntı yapacak, sizi çok heyecanlandıracak bu insan ile en kısa sürede dünya evine gireceksiniz. Çok mutlu bir evliliğe sahip olacaksınız.

Evli olanlar için evlerinde iç huzur ve mutluluğun sembolüdür. Yakın zamanda aileye girecek bir gelinin habercisidir. Gelecekte görünen bir düğün vardır. Aile içerisinde bir türlü evlenemeyen bir yakınınız ani bir şekilde muradına erecektir. Evliliğinizde çok müjdeli gelişmeler sizi beklemektedir. Kalbinizden geçen küçük istekleriniz gerçekleşecek, çok yakın zamanda büyük fırsatlar karşınıza çıkacaktır.

Para Yorumu

Falda deve görmenin anlamı; ciddi anlamda maddi kazanca, mal ve mülke sahip olmak şeklinde yorumlanır. Yakın zamanda çok istediğiniz bir şeye sahip olacağınızın işaretidir. Bir süredir yaşadığınız sıkıntılı zamanlar geride kalacak, tez vakitte bu dert ve kederleriniz sona erecektir. Borcunuz var ise bunu kapatmak için elinize toplu para geçecektir. Kazancınızda ciddi anlamda artış olacak, hanenize bereket gelecektir. Uzak bir akrabanızdan kalabilecek yüklü miktarda bir mirasın da habercisidir. Bu zor dönem geçişlerinde sizi seven insanlar yanınızda olacak ve varlıkları bile size her zaman güç ve destek verecektir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Çok yakınında ailenizden birinin evleneceği anlamını taşımaktadır. Bu yüzden evinizde ve aile çevresinde bir bayram havası yaşayacaksınız. Özellikle bu dönemde yeni dostlar edinecek masum ve iyi niyetli insanlar ile tanışacaksınız. Bu kişiler sizin kalbinizden geçen küçük istekleri gerçekleştirmenize her daim yardımcı ve destek olacaktır. Özellikle yakın çevrenizde maddi gücü iyi olan bir insan size destek verecektir. Bu kişiden alacağınız destek ile hayatınız değişecektir.

Arkadaş çevrenizde sizi sürekli suçlayıp günah keçisi ilan etmeye çalışan kimselerin olabilir, bu insanlara karşı kararlı tavrınızı sürdürmelisiniz. Sizi üzmek isteyen ve kötülük yapmaya çalışan insanlara kulak asmayıp, önünüze bakın. Sadece kendi işinize, evinize ve ailenize odaklanın.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatında yükselebileceğiniz projeler sizleri beklemektedir. Aynı zamanda maddi kazancınız da buna oranla ciddi miktarda artacak ve sizi refaha kavuşturacaktır. Eğer işsizseniz hem kariyer hem maddi olarak güzel bir iş fırsatı yakalayacağınıza işaret eder.

İçinde bulunduğunuz sıkıntılarla yüzleşeceğinize de işaret eder. Asla umutsuzluğa kapılmamalısınız. Ailenizin ve eşinizin yardımlarını fazlasıyla göreceğiniz bu dönemde, bu manevi yardım ve destek sizi oldukça motive edecektir. Birbirinize destek olduğunuz müddetçe her şey yolunda girecektir.

Ailenizi mutluluk beklemektedir. Eğer yatırım planlarınız varsa bunu gerçekleştirmenin tam zamanıdır. Gerçekleştireceğiniz bütün yatırımlar olumlu sonuçlanacaktır. Karşılaşacağınız zorluklar karşısında yılmadan, bildiğiniz yoldan şaşmamalı ve aldığınız kararların da arkasında durmalısınız.

Sağlık Yorumu

Ailevi desteğe de yorumlanan bu figür, hayatınızda her şeyin bir bir yoluna gireceğini ve mutlu güzel günler geçireceğinizin habercisidir. Özellikle bu dönemde ruhsal ve fiziksel sağlığınıza oldukça dikkat etmelisiniz. Varsa düzenli kontrollerinizi aksatmamalı, beslenmenize dikkat etmelisiniz. Yakın zaman içerisinde sizi çok sevindirecek müjdeli haberler alacaksınız. Ayrıca bu dönem sizin için sağlık açısından da iyi bir dönem olacaktır.


Kahve Falında Oturan Deve Görmek

Falda yerde oturan deve çıkması, fal sahibinin yaşadığı bir rahatsızlık ile ilgili sağlığının gün geçtikçe daha iyiye giderek şifa bulacağı anlamına gelir. Kişinin kendisine ve ailesine vakit ayırarak onları ihmal etmemesi gerektiği ve aile huzurunun kısa zamanda artacağına işaret eder.


Kahve Falında Çökmüş Deve Görmek

Falda çökmüş bir halde deve görülmesi, fal sahibinin uzak yoldan gelecek bir dostundan müjdeli hayırlı haber duyacağı ve çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin gireceği yeni bir iş ile birlikte helalinden eline geçecek olan bol rızığa ve hanede yaşanacak olan berekete işaret eder.


Kahve Falında Deve Kafası Görmek

Kahve falında görülen deve kafası, fal sahibinin çok sevdiği bir dostundan alacağı tavsiye ile akıllı hareket ederek karşılaştığı zorlukların üstesinden geleceği ve feraha kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin hayırlı bir kız evlada sahip olacağına ve geçim sıkıntısının son bulacağına işaret eder.


Kahve Falında Yüklü Deve Görmek

Kahve falında çıkan yüklü deve, fal sahibinin yakın zamanda duyacağı dedikoduya ortak olmaması gerektiği aksi halde büyük sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir. Yüklü olması, kişinin devlet kapısında bekleyen işinin kısa sürede çözüme kavuşacağına ve ailesi ile birlikte çok mutlu olacağına işaret eder.


Kahve Falında Deve ve Kalp Görmek

Kahve falında hem deve hem de kalp birlikte çıkması, fal sahibinin sevdiği ile uzun süredir yaşadığı sorunun ortadan kalkacağı ve her ikisinin de çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin iş hayatında oldukça prestijli bir makama sahip olacağı ve sevdiklerine büyük yardımı dokunacağına işaret eder.

>>>İlgili: Kahve Falında Kalp Görmek


Kahve Falında Hörgüçlü Deve Görmek

Kahve falı yorumcularına göre hörgüçlü deve, fal sahibinin uzun süredir hayalini kurduğu ilişkiye sahip olacağı ve mutluluktan havalara uçacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda hayırlı erkek evlada sahip olacağı; ailesinin üzerinde olan sıkıntı ve musibetlerin ortadan kalkacağına işaret eder.


Kahve Falında Deve Üstünde İnsan Görmek

Falında deve üstünde insan görülmesi, fal sahibinin elde edeceği bolluk ve bereket ile borçlarını kısa sürede ödeyerek rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin kendisine rahatsızlık veren olaylardan kurtulacağı ve ailesi ile beraber mutlu mesut günler yaşayacağına işaret eder.

>>>İlgili: Kahve Falında İnsan Görmek


Kahve Falında Deve Boynu Görmek

Deve boynu, fal sahibinin içerisinde bulunduğu fitne ve fesattan kurtulması gerektiği aksi halde büyük bir musibet ile karşılaşacağı anlamına gelir. Devenin boynu uzun ise kişinin annesine karşı daha hoşgörülü davranması gerektiğine; boynu kısa ise eline yüklü miktarda para geçeceğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.