Deve

Deve
25 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 8.719 kez okundu.

Kahve falında deve görmek tüm zorluklara rağmen hedefine ulaşan güçlü bir kişiliği temsil eder. Üzerindeki ağır yüklere rağmen asla yılmayan fal sahibi ile temsil edilen deve sembolü, gayet güzel anlamlar taşımaktadır. Bazı yorumcular tarafından önüne çok fazla engel çıkarılsa bile kişinin yine de istediği başarıyı elde edeceğinin müjdecisidir.

Kahve Falında Deve Hörgücü

Kahve falında deve hörgücü görmek, ikiz bebeğe işarettir. Bu bebeklerin birinin aşırı hırçın ve sizi biraz zor durumda bırakabilecek bir karaktere sahip olması anlamına gelir. Yine de ilerde bu çocuk, sevgi ile büyütüldüğü taktirde sizi hep koruyacaktır. Bir diğer ihtimal ise evli olmayan ya da yaşlı bir bireyseniz, paranızın bölüneceğine işarettir. Bu bölünme farklı harcamalar ve yatırımlardan kaynaklı olabilir. Yine de temkinli olmanız neticesinde pişman olmayacaksınız. İnce eleyen ve sık dokuyan yapınız bazen tanıdıklarınızın sabrını sınasa da sizi hiç bir zaman pişman etmeyecektir. Bu sebeple tavrınızdan vazgeçmemeli, etrafın söylediklerine kulak asmamalısınız.

Kahve Falında Deve Kafası Görmek

Kahve falında deve kafası görmek, bir diğer deyişle bilgi satın almaya işarettir. Bu teknolojik bir hizmet neticesinde olabilir. Şu sıralar alacağınız elektronik aletlere dikkat etmeli, iyi araştırmalısınız. Uzun vadede kullanabileceğiniz ürünler seçmeli, harcamalarınız konusunda kendinize bu denli kısıtlamalar koymamalısınız. Ancak bu şekilde başarılı bir harcama yapmış olacaksınız.

Kahve Falında Deve Kervanı Görmek

Kahve falında deve kervanı görmek, deve üzerinde bir kişi varsa, sizi suçlayan kişilere yorumlanır. Olaylar karşısında sürekli günah keçisi oluyorsunuz. Sizi dinlemeden yargılıyorlar ve belli kalıplara sokup duruyorlar. Bu konuda tavrınızdan vazgeçmemelisiniz. Savaşınızı sürdürmeli ve hakkınızda söylenenler için incinip üzülmeyi bırakmalısınız. Bundan daha önemli işleri olan, böyle oyunlara vakti olmayan bir insansınız. Kendiniz için en doğru kararı yine siz vereceksiniz.

Kahve Falında Deveye Binmek

Kahve falında deveye binmek, bir diğer anlamla, ailevi desteğe yorumlanır ki bunun için fal fincanında kalabalık bir grup aramalısınız. Eğer bulduğunuz grup , fal bakan kişice, deveye dönük yorumlanmışsa, ailenizin desteğini , özellikle de eşinizin desteğini çok yakından hissettiğinize işaret olunur. Bu destek size azim olarak etki ediyor ve kazandıklarınızı onlarla paylaşma arzusu taşıyorsunuz. Kafanızda sürekli ailenize yardımcı olarak onları gururlandırma düşüncesi var. Kalbinizi ferah tutabilirsiniz. Siz birbirinize böyle destek olmaya devam ettikçe başaramamanız ihtimal dahilinde bile değil. Biraz daha beklerseniz her şey bir bir yoluna girecek ve hepiniz mutlu olacaksınız, bir yıldan kısa bir süre zarfında düğün yapabilir ya da ailenizin içinden birinin düğünü için heyecanlanabilirsiniz.

deve-gormek

Kahve Falında Deve Ayağı Görmek

Kahve falında deve ayağı görmek, yavaş yavaş bile olsa güzel günlerin yakında geleceğini işaret eder. Eğer görülen deve simgesinin boyutları küçük ise son zamanlarda fal sahibinin önüne çıkabilecek ufak tefek sıkıntıların habercisidir. Fakat umutsuzluğa kapılmamak gerekir çünkü develer güçlü hayvanlar oldukları için dayanıklılığı da simgelerler.

Kahve Falında Deve Boynu Görmek

Kahve falında deve boynu görmek yakın zamanda elle tutulur gözle görülür bir miktar mal veya mülkün haneye gireceğini ve çok hayırlı haberler ile birlikte geleceğini de ifade etmektedir. Kısmet anlamı taşıdığı için  bu hayırlı haberlerin ayrıca haneye giren mal ve mülkün anlamı, kurulacak olan yeni bir yuvanın habercisi de olabilir. Fal sahibinin evli veya bekar olmasına göre değişen bu yorumlar, iyi falcılar tarafından daha büyük bir dikkatle yorumlanır. Mesela deve sembolünün sırtında çok büyük yükler var ise evlilik ve bereketli bir yuva ile yorumlanırken, fincandaki devenin yanında birtakım eşyalar var ise henüz gerçekleşmemiş bazı yatırımlar sonucu alınacak olumlu karşılığın habercisidir.

Kahve Falında Deve Kuşu Görmek

Kahve falında deve kuşu görmek fal yorumcularının bazılarına göre; altından kalkamayacağını düşündüğü bir sorumluluğu, hiç beklemediği bir kişiden destek görerek başaracak olan kahve falı sahibini simgeler. Böylece oluşacak yeni bir dostluğu ve bu dostluğun ne kadar güçlü olacağını da vurgulamaktadır.

Kahve Falında Deve Başı Görmek

Kahve falında deve başı görmek, zor günlerin geçtiğine işarettir. Yapacağınız bir konuşma sayesinde düzlüğe çıkacaksınız. Bu konuşmada karşı tarafın beklentilerini karşılayacak ve üzerinde durduğunuz konulara da netlik kazandıracaksınız. Maddi konular ile ilgili anlaşmalar yapacaksınız ve bu anlaşmalar sayesinde ferahlayacaksınız. Ailenize en kısa zamanda yeni bir üye katılacağı haberini alacaksınız. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler baş gösterecektir. Sevgiliniz var ise, sevdiğiniz kişi ile aşkınızı evlilikle taçlandıracağınız anlamına gelir. Sevgiliniz yok ise, karşınıza güven veren bir karakterle tanışmanız an meselesidir.

Kahve Falında Beyaz Deve Görmek

Kahve falında beyaz deve görmek, karşınıza engelli bir parkur çıkacağına işarettir. Düşmanlarınızın sizin gelişmenizi kıskanarak önünüze dibi görünmeyen çukurlar kazacağı anlamına gelir. Zorluklar karşısında yılmamanız gerekebilir ve bu konuda bir yardımcıya ihtiyacınız olabilir. Rakiplerinizle karşılıklı atacağınız imzalar sizi maddi yönden olumsuz etkileyebilir. Başka bir yorumu ise, yakın çevrenizden bir tanıdığınızın hastalık haberi alacağınıza işarettir. Fakat bu hastalık haberinin sizi üzmesine izin vermeyin. Çünkü yakınınız en kısa zamanda sağlığına kavuşacaktır. Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişi ile yıldızınız uyum göstermeye başlayacaktır.

Kahve Falında Büyük Deve Görmek

Kahve falında büyük deve görmek, kalbinize girecek kişiye ilk görüşte aşık olacaksınız ve aşkınız o kadar kuvvetli olacak ki dillere destan bir aşk yaşayacaksınız. Herkes sizin aşkınıza gıpta ile bakacak sizi ayırmaya çalışanlar olacak ama birbirinize olan bağınız ayrılmak yerine daha da güçlenecek. Hayatınızda hiç sevmediğiniz kadar çok sevecek ve sevileceksiniz demektir. Merak etmeyin aşkınız yakında sizi bulacaktır.

Kahve Falında Küçük Deve Görmek

Kahve falında küçük deve görmek, eğer bir ilişkiniz yok ise yeni aşklara yelken açacağınıza işaret eder. Aynı zamanda fal sahibinin sakin, duygusal ve romantik olduğunu gösterir. Yakın zamanda biriyle tanışacağınıza ve aranızda bir elektrik olacağına delalet eder. Fal da çıkan kalp sayısı ne kadar fazla ise seveninizin o kadar çok olduğunu gösterir. Birden fazla kalp görmek kalp sayısı kadar çevrenizde size ilgisi olan insanların olduğunu ama bu insanların bir türlü size açılmaya cesaret edemediğini gösterir.

Kahve Falında Çift Başlı Deve Görmek

Kahve falında çift başlı deve görmek, eğer bir ilişkiniz var ise o kişiyle aşkınızın daha da artacağına ve evliliğe kadar ilerleyeceğini gösterir. Bu aralar sevgilinizin size olan ilgisinin artacağını, adeta yeniden aşık olmuş gibi gezeceğini gösterir. Hayatınızda güzel gelişmeler olacak ve mutlu sona kavuşacaksınız. Siz çok sevilen birisiniz. Sevgilinizle çok yakında yeni adımlar atacaksınız hatta sevgilinizden hiç ummadığınız bir anda evlilik teklifi bile alabilirsiniz. Doğa da ki tüm aşk enerjisini size veriyor ve siz gerçek aşka hiç çaba sarf etmeden ulaşıyorsunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git