Kahve Falında Deve Görmek

25.01.2015
Kahve Falında Deve Görmek

Kahve falında deve görmek, fal sahibinin tüm zorluklara rağmen önündeki engellerin üstesinden teker teker gelerek başarıya ulaşacağı ve endişe etmemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin kendisine zorluk vererek huzur eden kimselerden kurtulacağı ve hayatına bereket geleceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Maddi ve manevi olarak büyük bir kısmetin tez vakitte geleceğine ve nasiplerinizin taşacağına yorumlanır.

Talihinizin açılması anlamına gelir. Eğer evli değilseniz çok yakın bir zamanda birisiyle tanışacağınıza ve hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda büyük bir mutluluk yaşayacağınıza işaret eder.

Hayatınızı geçireceğiniz eş adayı ile tez vakitte tanışacak, kalbinizde çarpıntı yapacak, sizi çok heyecanlandıracak bu insan ile en kısa sürede dünya evine gireceksiniz. Çok mutlu bir evliliğe sahip olacaksınız.

Evli olanlar için evlerinde iç huzur ve mutluluğun sembolüdür. Yakın zamanda aileye girecek bir gelinin habercisidir. Gelecekte görünen bir düğün vardır. Aile içerisinde bir türlü evlenemeyen bir yakınınız ani bir şekilde muradına erecektir.

Evliliğinizde çok müjdeli gelişmeler sizi beklemektedir. Kalbinizden geçen küçük istekleriniz gerçekleşecek, çok yakın zamanda büyük fırsatlar karşınıza çıkacaktır.

Para Yorumu

Ciddi anlamda maddi kazanca, mal ve mülke sahip olmak anlamına gelir. Yakın zamanda satın almayı çok istediğiniz bir şeye sahip olacağınızın işaretidir.

Bir süredir yaşadığınız sıkıntılı zamanlar geride kalacak, tez vakitte bu dert ve kederleriniz sona erecektir.

Borcunuz var ise, bunu kapatmak için elinize toplu para geçecektir. Kazancınızda ciddi anlamda artış olacak, hanenize bereket gelecektir.

Uzak bir akrabanızdan kalabilecek yüklü miktarda bir mirasın da habercisidir.

Özellikle borçları kapatacak imkanlara sahip olacaksınız. Bu zor dönem geçişlerinde sizi seven insanlar yanınızda olacak ve varlıkları bile size her zaman güç ve destek verecektir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Çok yakınında ailenizden birinin evleneceği anlamını taşımaktadır. Bu yüzden evinizde ve aile çevresinde bir bayram havası yaşayacaksınız.

Özellikle bu dönemde yeni dostlar edinecek masum ve iyi niyetli insanlar ile tanışacaksınız. Bu kişiler sizin kalbinizden geçen küçük istekleri gerçekleştirmenize her daim yardımcı ve destek olacaktır.

Özellikle yakın çevrenizde maddi gücü iyi olan bir insan size destek verecektir. Bu kişiden alacağınız destek ile hayatınız değişecektir.

Arkadaş çevrenizde sizi sürekli suçlayıp günah keçisi ilan etmeye çalışan kimselerin olabilir, bu insanlara karşı kararlı tavrınızı sürdürmelisiniz.

Sizi üzmek isteyen ve kötülük yapmaya çalışan insanlara kulak asmayıp, önünüze bakın. Sadece kendi işinize, evinize ve ailenize odaklanın.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatında yükselebileceğiniz projeler sizleri beklemektedir. Aynı zamanda maddi kazancınız da buna oranla ciddi miktarda artacak ve sizi refaha kavuşturacaktır.

Eğer işsizseniz hem kariyer hem maddi olarak güzel bir iş fırsatı yakalayacağınıza işaret eder.

İçinde bulunduğunuz sıkıntılarla yüzleşeceğinize de işaret eder. Asla umutsuzluğa kapılmamalısınız. Ailenizin ve eşinizin yardımlarını fazlasıyla göreceğiniz bu dönemde, bu manevi yardım ve destek sizi oldukça motive edecektir. Birbirinize destek olduğunuz müddetçe her şey yolunda girecektir.

Ailenizi mutluluk beklemektedir. Eğer yatırım planlarınız varsa, bunu gerçekleştirmenin tam zamanıdır. Gerçekleştireceğiniz bütün yatırımlar olumlu sonuçlanacaktır.

Karşılaşacağınız zorluklar karşısında yılmadan, bildiğiniz yoldan şaşmamalı ve aldığınız kararların da arkasında durmalısınız.

Sağlık Yorumu

Sevdiğiniz birinin hastalanmasını simgelemektedir. Fakat kendinizi üzmeyip, moralinizi yüksek tutmanız gerekmektedir. Yakınınız bu rahatsızlığı kısa sürede atlatıp eski sağlığına kavuşacaktır.

Bu süre zarfında ağır yüklere rağmen hiçbir şekilde yılmamanız gerekir. Önünüze ne kadar engel çıkarsa çıksın, kişinin yine de istediği başarıyı elde edeceğinin habercisidir.

Ailevi desteğe de yorumlanan bu figür, hayatınızda her şeyin bir bir yoluna gireceğini ve mutlu güzel günler geçireceğinizin habercisidir.

Özellikle bu dönemde ruhsal ve fiziksel sağlığınıza oldukça dikkat etmelisiniz. Varsa düzenli kontrollerinizi aksatmamalı, beslenmenize dikkat etmelisiniz.

Yakın zaman içerisinde sizi çok sevindirecek müjdeli haberler alacaksınız. Ayrıca bu dönem sizin için sağlık açısından da iyi bir dönem olacaktır.


Oturan Deve

Kahve falında oturan deve görmek, fal sahibinin yaşadığı bir rahatsızlık ile ilgili sağlığının gün geçtikçe daha iyiye giderek şifa bulacağı anlamına gelir. Kişinin kendisine ve ailesine vakit ayırarak onları ihmal etmemesi gerektiği ve aile huzurunun kısa zamanda artacağına işaret eder.


Çökmüş Deve

Kahve falında çökmüş deve görmek, fal sahibinin uzak yoldan gelecek bir dostundan müjdeli hayırlı haber duyacağı ve çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin gireceği yeni bir iş ile birlikte helalinden eline geçecek olan bol rızığa ve hanede yaşanacak olan berekete işaret eder.


Deve Kafası

Kahve falında deve kafası görmek, fal sahibinin çok sevdiği bir dostundan alacağı tavsiye ile akıllı hareket ederek karşılaştığı zorlukların üstesinden geleceği ve feraha kuvuşağı anlamına gelir. Kişinin hayırlı bir kız evlada sahip olacağına ve geçim sıkıntısının son bulacağına işaret eder.


Yüklü Deve

Kahve falında yüklü deve görmek, fal sahibinin yakın zamanda duyacağı dedikoduya ortak olmaması gerektiği aksi halde büyük bir sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin devlet kapısında bekleyen bir işinin kısa sürede çözüme kavuşacağına ve ailesi ile birlikte çok mutlu olacağına işaret eder.


Deve ve Kalp

Kahve falında deve ve kalp görmek, fal sahibinin sevdiği ile uzun bir süredir yaşadığı sorunun ortadan kalkacağı ve her ikisinin de çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin iş hayatında oldukça prestijli bir makama sahip olacağı ve sevdiklerine büyük yardımı dokunacağına işaret eder.


Hörgüçlü Deve

Kahve falında hörgüçlü deve görmek, fal sahibinin uzun bir süredir hayalini kurduğu ilişkiye sahip olacağı ve mutluluktan havalara uçacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda hayırlı erkek evlada sahip olacağı; ailesinin üzerinde olan sıkıntı ve musibetlerin ortadan kalkacağına işaret eder.


Deve Üstünde İnsan

Kahve falında deve üstünde insan görmek, fal sahibinin elde edeceği bolluk ve bereket ile borçlarını kısa sürede ödeyerek rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin kendisine rahatsızlık veren olaylardan kurtulacağı ve ailesi ile beraber mutlu mesut günler yaşayacağına işaret eder.


Deve Boynu

Kahve falında deve boynu görmek, fal sahibinin içerisinde bulunduğu fitne ve fesattan kurtulması gerektiği aksi halde büyük bir musibet ile karşılaşacağı anlamına gelir. Kişinin annesine karşı daha hoşgörülü davranması gerektiğine ve annesinin gönlünü hoş tutması gerektiğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.