Kahve Falında Fil Görmek

07.01.2015
Kahve Falında Fil Görmek

Kahve falında fil görmek, fal sahibinin çok yakın bir zamanda sevdiği insanlarla beraber hayırlı bir yolculuğa çıkacağı ve mutluluk veren hayırlı bir gelişme yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin bir süredir stres ve zorluk altında kaldığı işlerden kurtularak rahat bir nefes alacağına işaret eder.Aşk Yorumu

Fal sahibinin yakın zamanda birisi ile tanışacağına yorumlanır. Bu tanışma sizin arkadaş ortamınızın vasıtasıyla gerçekleşecek. Uzun ve sağlıklı bir ilişki için güzel bir başlangıç yapılacak. Kökleşerek oluşacak olan bir ilişkinin temelleri atılacaktır. Kahve falı yorumcularına göre ayrılık yaşadıysanız gönül ilişkilerinizin düzelecek demektir. Mutlu, huzurlu, ferah, aydınlık bir ortam oluşacak ve yakın zamanda evliliğin zemini hazırlanacaktır.

Aklınızdaki soru işaretlerinin de varlığına işaret eder ve ilişkiniz hakkında hala sorunların varlığına inandığınızı ve güvensizlik beslediğinizin de kanıtıdır. Bu düşüncelerinizin yersiz olduğuna ve kafanızdan uzaklaştırmanız gerektiğine işaret eder. Bereketin getireceği mutlu günlerde aşkınızı doya doya yaşayacağınızı gösterir.

Para Yorumu

Fal sahibinin hayatının en büyük mutluluklarından birini yaşayacağına yorumlanır. Kişinin yakın çevresinden maddi ve manevi destek göreceğini gösterir. Hanesinde maddi anlamda işlerin yoluna gireceği ve beklediği bir paranın eline geçeceğini göstermektedir. Çok kazanç sağlayacağı işlere adım adım yaklaşıldığının habercisidir.
Aile ve Yaşam Yorumu

Fal sahibinin zeki, iyimser, güçlü ve tutumlu biri olduğuna işaret eder. Aile içi uyumunun ve huzurun da artacağı anlamına gelir. Kişinin gönül ilişkilerini düzenleyeceği anlamını da taşımaktadır. Son zamanda alacağız iyi haberler sizinle birlikte birçok kişiyi mutlu edecek türden haberler olacaktır. Fal sahibine kırgın veya küs olan bir aile bireyi de olduğunu ve bu kişinin gönlünü almanız gerektiğine işaret eder.

İş ve Kariyer Yorumu

İçinizi hoş edecek haberler alacağınız anlamına gelmektedir. Bu doğrultuda iş ve kariyer hayatı konusunda işi olmayanlar için yeni bir iş kapısının açılacağı anlamına gelmektedir. Şans, kısmet ve bereket anlamına gelmektedir. Eğer hali hazırda bir işiniz var ise işinizde terfi alıp yükselebilir ya da bambaşka çok daha iyi bir iş teklifi alabilirsiniz. İş hayatınızda başladığınız bir proje veya yeni bir işi başarıyla tamamlayacağınızı gösterir.
Sağlık Yorumu

Refah, bolluk, bereket ve şifa demektir. Fal sahibinin veya ailesinin yaşadığı bir sağlık sorundan kurtulacağı ve bereketli günlere kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin hayatı ile ilgili radikal kararlar alarak sağlığına daha çok dikkat etmesi gerektiğini fark edeceğine işaret eder.


Kahve Falında Yavru Fil Görmek

Fal sahibinin uzun zamandır hayata geçirmek isteği planları gerçekleştireceği ve hayırlı sonuçlar alacağı anlamına gelir. Kişinin önündeki engellerin kalkması ile birlikte kafasına taktığı şeylerden kurtulacağına; haneye huzur ve mutluluk geleceğine işaret eder.

Fal sahibinin yakın zamanda uzun bir yola gideceğine yorumlanır. Gideceği yer, uçak veya feribot ile gidilebilecek bir yerdir. Bu gidişin sebebi sevdiği birini ziyaret etmek olabileceği gibi sevdiği biriyle yapacağı tatil olarak da yorumlanabilir.


Kahve Falında Fil Kafası Görmek

Fal sahibinin yaşadığı sıkıntıları atlatacağı ve kalbinin güzelliğinin hayatına yansıyacağı anlamına gelir. Kişinin yakın çevresinden alacağı yardım ile eline geçecek olan hayırlı fırsata ve atacağı adımlarda kontrolü elinden kaybetmemesi gerektiğine işaret eder. Statü değişimini göstermektedir. Kariyer ve iş hayatınızda, etrafınızdaki bir arkadaşınız veya yakınınızdaki mevki sahibi birinin yardımları sayesinde güzel bir iş ve mevki sahibi olacağınız anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Fil Hortumu Görmek

Fal sahibinin karşılaştığı olaylarda ısrarcı olmaması gerektiği ve en kısa sürede hedefine ulaşarak başarı elde edeceği anlamına gelir. Kişinin eşini ve ailesindeki büyüklerin sözlerini dinlemesini gerektiğine ve borçlarından kurtularak rahatlayacağına işaret eder.

Fal sahibi kişinin başına konan talih kuşunu ifade eder, hiç hesapta yokken size kalabilecek bir malı da işaret eder. Sağlık sorunlarınız varsa bu dönem içerisinde şifa bulacağınızı gösterir fakat bunları ihmal etmemelisiniz.


Kahve Falında Ayakta Fil Görmek

Fal sahibinin aklında olan bir işi hayata geçireceği ve kendisine verilen sözlerin kısa sürede gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişinin sadece önüne bakması gerektiğine ve çevresinden kendisine yöneltilen olumsuzluklara kulak vermemesi gerektiğine işaret eder. Elinizde çok kıymetli bir şeyler olduğunu gösterir. Bu iyi bir eş, arkadaş, sevgili olabilir. Elinizdeki değerli şey her neyse ona iyi bakmanız ve kıymetini bilmeniz gerektiğini gösterir. Mutlu bir yuva kurma hayali kuranlar için aradığı kısmeti aslında çok yakınında olduğunu fark edeceği bir dönem yaşayacağını gösterir.


Kahve Falında Fil ve Kalp Görmek

Fal sahibinin hayatında dönüm noktası olacak yeni bir karar vereceği ve bundan dolayı çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin yakın bir zamanda sevdiğini ailesi ile tanıştıracağına ve ailesinin de onayını alarak mutluluktan havalara uçacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.