Kahve Falında Fil Görmek

Kahve Falında Fil Görmek
7 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 53.223 kez okundu.

Kahve falında fil görmek kişinin çok hayırlı ve mutluluk veren haberler alacağına delalet eder. Eğer fal sahibi itibarlı bir insan ise bu haberler tüm çevresine mutluluk getirecek ve etrafındaki insanlarda bu hayırlı haberlerden nasibini alacak. Fakat fal sahibinin kendisi yerine birinci dereceden akrabalarından birisi itibarlı ve mevki sahibi bir kişilik ise, hayırlı haberleri ondan alacağına ve bu sayede çok mutlu olacağına işarettir. Fil görmek, mevki sahibi kişinin büyük yardımları sayesinde mutluluk çok yakında. Yapılan yardımlar sayesinde çok kazanç sağlayacağı işlere adım adım yaklaşan fal sahibi daha birçok kişiden maddi ve manevi destek görecek demektir. Fil sembolü bereketi en güzel şekilde belirten simgedir ve katlanarak, büyüyerek sahibine geri döneceği anlamına gelir.

Kahve falında yavru fil görmek, size oldukça yardımı olabilecek biriyle tanışacaksınız ve bu insan çok iyi bir insan. Bazı işlerinize yardımı dokunacak ve kolayca ilerleyeceksiniz bu işlerde. Eğer iş başvurusu yapmışsanız bu başvurunuz kabul olacak bu kısa zamanda tanışacağınız ya da tanıştığınız insan sayesinde.

Kahve falında yaşlı fil görmek, büyük bir fil ise, size kırgın yaşlı bir insan var ve bu sizin özür dilemenizi bekliyor diye yorumlanır. O insanın hayır dualarını tekrar kazanmaya, gönlünü almaya çalışmalısınız. Bu insanın manevi olarak hayatınızda yeri büyük, ihmal etmeden özür dileyin. Farkında olmadan kırmışsınız bu insanı, siz de düşününce çok üzüleceksiniz.

Kahve falında fil kafası görmek, yeni biriyle tanışacaksınız, bu insan çok kısa bir süre içinde hayatınıza girecek, tüm zamanlarınızı neredeyse onunla geçirmeye başlayacaksınız ancak sonu pek iyi olmayacak. Bir zarar görmeyeceksiniz ancak bu insanı bu süreç içinde tanıyacaksınız ve ne kadar güvenilmez bir insan olduğunu anlayacaksınız. Kendinize biraz kızabilirsiniz ancak bunu yapmayın. Karşıdaki insan çok etkileyici, yerinizde kim olsa aynı hataya düşerdi. Faldaki fil figürü eğer kahve fincanının üst tarafındaysa zirveye çıkacaksınız ve bu oldukça yakın bir zamanda olacak. Eğer alt tarafındaysa fincanın başarılarınız geçici değil, tüm ömrünüz boyunca devam edecek. Çok çabuk gerçekleşmeyecek ancak, zaman içinde oldukça sağlam. Kökleşerek oluşacak.

Kahve Falında Fil Görmek Ne Anlama Gelir ?

Kahve falında fil görmek çok iyi haberlere dalalet eder. Fal sahibi iyi haberler alacaktır ve bereketli günlere erecektir. Fil çoğu kültürde bereket anlamına gelir.Bereketin habercisidir. Bu bereket, fal sahibinin refaha ulaşmasında büyük rol oynayacaktır. Faldaki bereket her zaman maddi kazanç anlamına gelmeyebilir. Bazen fal sahibinin sevdiği insanların çoğalacağına işaret eder. Eğer fal sahibi çevresi geniş bir insan ise alacağı iyi haberler birçok kişiyi mutlu edecek türden haberler olacaktır. Kişi, çevresinden maddi ve manevi destek alacaktır. Bu yardımlar sayesinde, fal sahibini çok rahat günler beklemektedir. Bereketin katlanarak fal sahibine ulaşacağını gösterir.

Falda fil görmek, fala baktıran kişi hakkında bilgi verir. Falında fil çıkan kişi zekidir, ve tutumludur. Aile kurma becerisine sahiptir ve elindekilerin kıymetini bilen bir insandır. Fil yavru ise, fal sahibi yakında çok iyi bir insanla tanışacaktır ve bu insanın ona çok yardımı dokunacaktır. Eğer fal sahibi bir işe başladıysa, yeni tanıştığı bu insan sayesinde o işi büyütecektir. Ya da fal sahibi, bir iş başvurusunda bulunduysa, yeni tanıştığı iyi insan sayesinde o işe kabul edilecektir.

Kahve falında fil görmek çoğu zaman iyiye işarettir. Ama faldaki fil yaşlı görünüyorsa, fal sahibine kırgın olan biri vardır ve bu kişi bir özür beklemektedir. Fal yorumcusu, fal sahibine öğütte bulunarak tek bir insanın bile hayatımızda ne kadar değerli olduğunu ve o insanı kaybetmemek için çabalaması gerektiğini anlatmaya çalışır.

Falda fil görmek dikkat edilmesi gereken bir husustur. Bazen fili bütün olarak görmeyiz de sadece bir kısmını görebiliriz. Eğer falda filin sadece kafası görünüyorsa, fal sahibi bir kişiyle tanışacak ve bu işin sonu ne iyi ne de kötü olacak. Fal sahibi bu kişiyle çok zaman geçirecek ve nasıl bir insan olduğunu anlayıp onu hayatından çıkaracaktır. Fil kahve bardağının alt tarafında ise, çok yakın olmamakla beraber fal sahibinin başarıları kökleşecektir.Kahve Falında Fil Görmek

Başka bir fal yorumcusuna göre kahve falında fil görmek, falın sahibinin başına konan talih kuşu demektir. Hiç beklenmedik bir kişiden ve hiç beklenmedik bir zamanda fal sahibine kalan mirası ve malı işaret eder. Bazen de fal sahibinin büyük bir iş teklifi alacağının habercisidir. Çok bereketli günlerin ve karlı yatırımların işareti olan bu iş sayesinde hayatı büyük çapta değişen fal sahibi atılımları ile herkesi şaşırtacak. Kariyerinde güzel günlerin fal sahibini beklemesinin yanı sıra aile içi uyumunun ve huzurun da artacağı anlamına gelen fil sembolü, kişinin gönül ilişkilerini düzenleyeceği anlamını taşıyor. Kahve fincanının ağız kısmında beliren fil tüm mutlu ve müjdeli haberlerin çok yakında gerçekleşeceğini belirtirken fal tabağında beliren fil geleceği işaret eder. Fal tabağında fil görmek geleceğinizin çok daha parlak ve yükselişte günlerle dolu olacağını müjdeler.

Falda Fil Görmek

Kahve falına bakılan kişinin kahve fincanında fil figürü göründüyse, kişi maddi olarak çok karlı bir döneme girecektir. İş ve eğitim hayatında kısa zamanda olumlu gelişmeler olacaktır. Kişinin alacağı varsa, bu alacaklarını kısa zaman içerisinde alacaktır. Kişinin geçmişte aldığı borç para varsa, kişi bu borçlardan kurtulacaktır. Kahve falında fil, duygusal anlamda da çok güzel olayların habercisi bir figürdür. Kişi uzun süredir birinden hoşlanıyor ve karşılık bulamıyorsa, karşıdaki insanın dikkatini çekmeye başlayacak, zamanla çok güzel bir ilişkinin adımları atılacaktır. Eğer evli ise bu kişi evliliğinde bir sorun var ve bu kısa zamanda çözüme kavuşacaktır. Oldukça ferah bir aile, ev hayatını simgeler çünkü fil. Fal sahibi aile içinde bazı küçük soruları çok fazla büyütebilen bir insan. Bu huyundan vazgeçmeli ve olaylara daha olumlu ve objektif yaklaşmalı. Bu sayede hem kendisi rahatlayacak hem de ev ahalisi. Durmadan patlak veren sorunlar da yaşanmayacak bir süre sonra.

Falda fil görmek, yakın zaman içinde, bir tanıdığı sayesinde yüksek bir mevkiye kavuşması beklenir. Kişinin yakın çevresi sayesinde bulunacağı atılımdan, başarılı sonuç alması yüksek ihtimaldedir. Ayrıca hiç beklemediği bir yerden, beklemediği miktarda miras çıkması ve bu miras ile hayatının en büyük mutluluklarından birini yaşaması da, fil figürünün anlamlarından biridir. Yapılacak yatırımlardan ve kurulacak işlerden büyük kazançlar sağlanması da bu kişi için yakın zamanda beklenecek gelişmelerdendir.

Kahve Falında Fil Görmek Neye İşarettir ?

Fil ayakları yere sert basan bir hayvan olduğu için, kişinin yeni kararlar alıp bu kararları uygulaması da söz konusudur. Bu kararlar günlük hayatıyla da ilgili olabilir, özel hayatıyla da ilgili olabilir. Örneğin bu kişi bir anda eski sevgilisini unutmaya karar vererek bu kararında kendin baskı yapabilir veya uzun zamandır veremediği fazla kilolarından kurtulmak için diyet ve spora başlayabilir.

Kişi eğer yeni bir eğitim dönemine başlayacaksa, bu eğitim döneminde kendisinin yıldızı parlayacaktır. Sürpriz gelişmeler ile kariyeri için yeni fırsatlar doğacaktır. Ayrıca fil kulaklarının büyüklüğü ile tanınan bir hayvan olmasından dolayı, kahve fincanında fil görünen kişinin yakın zaman içerisinde büyük ve güzel bir haber işiteceği de söylenir. Bu haber maddi ve eğitim konularından ziyade aşk hayatıyla ilgili bir haberdir. Beğendiği kişinin de kendisini beğendiği yönünde bir haber olabilir. Dahası yakın çevresinden birinin kendisiyle evlenmek istediğini duyabilir.

Kahve Falında Fil Çıkması

Falda fil görmek, kişinin yakın zamanda uzun bir yola gitmesi de yüksek ihtimaldedir. Gideceği yer, uçak veya feribot ile gidilebilecek bir yerdir. Bu gidişin sebebi sevdiği birini ziyaret etmek olabileceği gibi, sevdiği biriyle yapacağı tatil olarak da yorumlanabilir.

Kahve fincanında fil görmek, eğer kişinin maddi olarak rahatsa, iyi durumdaysa bir işe girişebilir. Zamanla oldukça kar getirebilecek bu iş, ilk zamanlarda zorlayıcı olabilir. Geliri çok az gibi görünebilir. Fal sahibi kişi bu zorluklarda yılmayıp yoluna devam etmelidir. Sonu hem maddi hem de manevi anlamda oldukça hayırlı ve bereketli, çok büyük kazançlı görünüyor. Bu başarı sürecinde birkaç kötü olayla karşılaşılabilir ancak bunlar ufak tefek olaylar. Çok büyük düzeyde olumsuz etkileri olmayacaktır. Bunları bilerek ilerlesin bu yolda falında fil olan kişi. O zaman her şey çok daha kolay olacak, daha kolay direnecektir bu geçici zorluklara.

Kahve falında fil görmek oldukça hayırlı olarak yorumlanır. Kısa zaman içerisinde çok iyi işlerin olacağının habercisidir. Yolunda olmayan, can sıkıcı bir durum yoluna girecek, rahat bir nefes alacaksınız sonucunda. Herhangi bir işte çalışmıyor iseniz yakın zamanda başlayacağınız yeni bir işe, çalışıyorsanız ise, çok yükselip zirveye çıkacağınıza işaret eder. Oldukça başarılar elde edeceğiniz çok aydınlık, çok bereketli bir döneme giriyorsunuz. Bu bereket maddi manevi her alanda olabilir. Hatta tek bir alanda değil, birçok alanda birden başarılı olacağınız bir dönem bu dönem. Uzunca süredir çekilen sıkıntılar, üzüntüler, cefalar bitmek üzere. Mutlu, huzurlu, ferah, aydınlık bir ortam görünüyor. Yüklü bir miktar para kazanacaksınız, hiç ummadığınız bir yerden ve bu para zor bir döneminizde ilaç gibi gelecek. Hiç olmadığınız kadar mutlu olacaksınız. Emri altında çalıştığınız insan sizin başarılarınızdan sonra büyük oranda değişecek, onun oldukça güvenini kazanacaksınız. Zamanla oldukça yükseleceksiniz ve iş sahibinizle ortaklık durumu olabilir. Bu ortaklık manevi anlamda da olabilir. Çok iyi dostluk da olabilir, bir kız alıp verme işi de olabilir.

Kahve falında fil görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Kahve falında anten görmenin anlamı ve anten kahve falı yorumu

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git