Kahve Falında Fil Görmek

07.01.2015
Kahve Falında Fil Görmek

Kahve falında fil görmek, kişinin çok yakın bir zamanda sevdiği insanlarla beraber hayırlı bir yolculuğa çıkacağı ve mutluluk veren güzel bir gelişme yaşayacağı anlamına gelir. Fal sahibinin bir süredir stres ve zorluk altında kaldığı işlerden kurtularak rahat bir nefes alacağına işaret eder.Aşk Yorumu

Aklınızdaki soru işaretlerinin de varlığına işaret eder ve ilişkiniz hakkında hala sorunların varlığına inandığınızı ve güvensizlik beslediğinizin de kanıtıdır. Bu düşüncelerinizin yersiz olduğuna ve kafanızdan uzaklaştırmanız gerektiğine işaret eder. Bereketin getireceği mutlu günlerde aşkınızı doya doya yaşayacağınızı gösterir.

Kahve falında fil çıkması; fal sahibinin yakın zamanda birisi ile tanışacağına yorumlanır. Bir arkadaş ortamında gerçekleşecek bu tanışma ile birlikte uzun ve sağlıklı bir ilişki için güzel bir başlangıç yapılacağına işaret eder. Kökleşerek oluşacak olan bir ilişkinin temelleri atılacaktır. Mutlu, huzurlu, ferah, aydınlık bir ortam oluşacak ve yakın zamanda evliliğin zemini hazırlanacaktır. Ayrılık yaşadıysanız gönül ilişkilerinizin düzelecek demektir.
Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre fal sahibinin zeki, iyimser, güçlü ve tutumlu biri olduğuna işaret eder. Aile içi uyumunun ve huzurun da artacağı anlamına gelir. Kişinin gönül ilişkilerini düzenleyeceği anlamını da taşımaktadır. Son zamanda alacağız iyi haberler sizinle birlikte birçok kişiyi mutlu edecek türden haberler olacaktır. Fal sahibine kırgın veya küs olan bir aile bireyi de olduğunu ve bu kişinin gönlünü almanız gerektiğine işaret eder.

Para Yorumu

Falda fil sembolünü görmek; hayatın en büyük mutluluklarından birinin yaşanacağına yorumlanır. Fal sahibinin ihtiyaç duyduğu desteği yakın çevresinden maddi ve manevi olarak göreceğini gösterir. Hanesinde maddi anlamda işlerin yoluna gireceğine ve beklediği bir paranın eline geçeceğine işaret eder. Çok kazanç sağlayacağı işlere adım adım yaklaşıldığının habercisidir.

İş ve Kariyer Yorumu

İçinizi hoş edecek haberler alacağınız anlamına gelmektedir. Bu doğrultuda iş ve kariyer hayatı konusunda işi olmayanlar için yeni bir iş kapısının açılacağı anlamına gelmektedir. Şans, kısmet ve bereket anlamına gelmektedir. Eğer hali hazırda bir işiniz var ise işinizde terfi alıp yükselebilir ya da bambaşka çok daha iyi bir iş teklifi alabilirsiniz. İş hayatınızda başladığınız bir proje veya yeni bir işi başarıyla tamamlayacağınızı gösterir.
Sağlık Yorumu

Refah, bolluk, bereket ve şifa demektir. Fal sahibinin veya ailesinin yaşadığı bir sağlık sorundan kurtulacağı ve bereketli günlere kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin hayatı ile ilgili radikal kararlar alarak sağlığına daha çok dikkat etmesi gerektiğini fark edeceğine işaret eder.


Kahve Falında Fil Yavrusu Görmek

Falda fil yavrusu şeklinin görülmesi; fal sahibinin uzun zamandır hayata geçirmek isteği planları gerçekleştireceği ve hayırlı sonuçlar alacağı anlamına gelir. Yavru bir fil, kişinin önündeki engellerin kalkması ile kafasına taktığı şeylerden kurtulacağına; haneye huzur ve mutluluk geleceğine işaret eder. Uzun bir yola çıkılacağına da delalet eder. Bu gidişin sebebi sevdiği birini ziyaret etmek olabileceği gibi sevdiği biriyle yapacağı tatil olarak da yorumlanabilir.


Kahve Falında Fil Kafası Görmek

Falda fil kafası yorumculara göre fal sahibinin yaşadığı sıkıntıları atlatacağı ve kalbinin güzelliğinin hayatına yansıyacağı anlamına gelir. Falında bakılan kişinin yakın çevresinden alacağı yardım ile eline geçecek olan hayırlı fırsata ve atacağı adımlarda kontrolü elinden kaybetmemesi gerektiğine işaret eder. Statü değişimini göstermektedir. Kariyer ve iş hayatınızda, etrafınızdaki bir arkadaşınız veya yakınınızdaki mevki sahibi birinin yardımları sayesinde güzel bir iş ve mevki sahibi olacağınız anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Fil Hortumu Görmek

Falda fil hortumu, fal sahibinin karşılaştığı olaylarda ısrarcı olmaması gerektiği ve en kısa sürede hedefine ulaşarak başarı elde edeceği anlamına gelir. Hortumu yukarıda ise kişinin başına bir talih kuşu konacağına ve borçlarından kurtularak oldukça rahatlayacağına işaret eder. Hortumu aşağıda ise kişinin eşini ve ailesindeki büyüklerin sözlerini dinlemesi gerektiğine; yaşanılan sağlık sorunlarından kısa bir süre içerisinde kurtularak şifa bulunacağına yorumlanır.


Kahve Falında Ayakta Fil Görmek

Falında ayakta fil sembolü çıkması, fal sahibinin aklında olan bir işi hayata geçireceği ve kendisine verilen sözlerin kısa sürede gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişinin sadece önüne bakması gerektiğine ve çevresinden kendisine yöneltilen olumsuzluklara kulak vermemesi gerektiğine işaret eder. Elinizde çok kıymetli bir şeyler olduğunu gösterir. Bu iyi bir eş, arkadaş, sevgili olabilir. Elinizdeki değerli şey her neyse ona iyi bakmanız ve kıymetini bilmeniz gerektiğini gösterir. Mutlu bir yuva kurma hayali kuranlar için aradığı kısmeti aslında çok yakınında olduğunu fark edeceği bir dönem yaşayacağını gösterir.


Kahve Falında Fil ve Kalp Görmek

Fil ve kalp sembollerinin birlikte görülmesi, fal sahibinin hayatında dönüm noktası olacak yeni bir karar vereceği ve bundan dolayı çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin yakın bir zamanda sevdiğini ailesi ile tanıştıracağına ve ailesinin de onayını alarak mutluluktan havalara uçacağına işaret eder.

>>>İlgili: Kahve Falında Kalp Görmek


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.