Kahve Falında Fil Görmek

07.01.2015
Kahve Falında Fil Görmek

Kahve falında fil görmek, fal sahibinin çok hayırlı ve mutluluk veren haberler alacağı anlamına gelir. Kahve falı yorumcularına göre falda çıkan fil: çok yakın bir zamanda sevdiğiniz insanlarla beraber bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Yolculuk ve güzel haberler demektir.

Hem kafa dinleyecek hem gezecek hem de denizin ve güneşin tadını çıkaracaksınız. Bu tatil size çok iyi gelecek, tempolu günlük hayattan sıyrılıp kafanızı toplayabileceksiniz.

Gittiğiniz yerde de çok eğleneceğinize delalettir. Farklı yerler keşfedecek ve birbirinden güzel tarihi-doğal yerlere tanıklık edeceksiniz.

Bol bol resim çekilip çok güzel anılar biriktireceksiniz. Yıllar sonra bu günleri hatırladığınızda en keyif aldığınız tatillerden biri olacak.

Aşk Yorumu

Fal sahibinin yakın zamanda birisi ile tanışacağına yorumlanır. Bu tamamen sizin arkadaş ortamınızda yeni birisiyle tanışmaya vesile olacak ve uzun ve sağlıklı bir ilişki için güzel bir başlangıç yapılacaktır.

Kökleşerek oluşacak olan bir ilişkinin temelleri atılacaktır. Eğer yakın zamanda ayrılık yaşadıysanız bu gönül ilişkilerini düzenleneceği anlamını taşımaktadır.

Aklınızdaki soru işaretlerinin de varlığına işaret eder ve ilişkiniz hakkında hala sorunların varlığına inandığınızı ve güvensizlik beslediğinizin de kanıtıdır.

Bu düşüncelerinizi kafanızdan bir kenara uzaklaştırıp, aşkınızı doya doya yaşamalısınız. Bu bereketin getirdiği güzel günlerin tadını çıkartmalı, aşkınızın büyüsüne kapılmalısınız.

Sorunların varlığını karşınızdaki insana hissettirmeniz onu üzecek ve onun da inanmasına neden olacaktır.

Mutlu, huzurlu, ferah, aydınlık bir ortam oluşacak ve yakın zamanda evliliğin zemini hazırlanacaktır.


 

Para Yorumu

Çok hayırlı ve mutluluk veren haberler alınacağına işarettir. Çok kazanç sağlayacağınız işlere adım adım yaklaştığınızın habercisidir.

Birçok kişiden maddi ve manevi destek göreceğinizi gösterir. Hanenizde maddi anlamda işlerinizin yoluna gireceği ve beklenen bir paranın elinize geçeceğini göstermektedir.

Hayatınızın en büyük mutluluklarından birini yaşayacağınıza yorumlanır.


 

Aile ve Yaşam Yorumu

Fal sahibinin zeki, iyimser, güçlü ve tutumlu biri olduğuna işaret eder. Aile içi uyumunun ve huzurun da artacağı anlamına gelir ve kişinin gönül ilişkilerini düzenleyeceği anlamını da taşımaktadır.

Eğer çevreniz geniş bir insansanız, son zamanda alacağız iyi haberler sizinle birlikte birçok kişiyi mutlu edecek türden haberler olacaktır.

Fal sahibine kırgın veya küs olan bir aile bireyi de olduğunun göstergesi olabilir. Özür beklemekte olan bu kişiden, özür dilemeniz gerekmektedir. Ailenizdeki tek bir insanı bile kaybetmemeniz için çabalamanız gerekmektedir.


 

İş ve Kariyer Yorumu

İçinizi hoş edecek haberler alacağınız anlamına gelmektedir. Bu doğrultuda iş ve kariyer hayatı konusunda işi olmayanlar için yeni bir iş kapısının açılacağı anlamına gelmektedir. Şans, kısmet ve bereket anlamına gelmektedir.

Eğer hali hazırda bir işiniz var ise işinizde terfi alıp yükselebilir ya da bambaşka çok daha iyi bir iş teklifi alabilirsiniz.

İş hayatınızda başladığınız bir proje veya yeni bir işi başarıyla tamamlayacağınızı gösterir.


 

Sağlık Yorumu

Yakın zamanda yaşadığınız sağlık sorunlarından kurtulacağınıza işaret etmektedir. Fal sahibi iyi havadisler alacak ve bereketli günlere erişecektir.

Refah, bolluk, bereket ve şifa demektir. Eğer bu kişinin çevresinde bir hastalık var ise iyileşeceği anlamına gelmekle beraber aynı zamanda sağlık ile ilgili bir uyarı niteliğindedir.

Ayakları yere sağlam basan bir hayvan olduğundan, kişinin hayatında yeni radikal kararlar alıp uygulaması da söz konusudur. Mesela fazla kilolarınınız olduğunu düşünüyorsanız, sağlığınız açısından uzun zamandır veremediği fazla kilolarından kurtulmak için diyet ve spora başlayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.