Kahve Falında Fil Görmek

07.01.2015
Kahve Falında Fil Görmek

Kahve falında fil görmek kişinin çok hayırlı ve mutluluk veren haberler alacağına delalet eder. Eğer fal sahibi itibarlı bir insan ise bu haberler tüm çevresine mutluluk getirecek ve etrafındaki insanlarda bu hayırlı haberlerden nasibini alacak. Fakat fal sahibinin kendisi yerine birinci dereceden akrabalarından birisi itibarlı ve mevki sahibi bir kişilik ise, hayırlı haberleri ondan alacağına ve bu sayede çok mutlu olacağına işarettir.

Aşk Hayatı

Falda görülen fil sembolü ilişki boyutunda değerlendirildiğinde, yeni tanışılacak olan birisini işaret etmektedir. Bu tamamen sizin arkadaş ortamınızda yeni birisiyle tanışmaya vesile olacak ve uzun ve sağlıklı bir ilişki için güzel bir başlangıç yapılacaktır. Bereket ve iyi haber anlamı dışında, aynı zamanda ömrü de temsil eder. Yakın zamanda ömrünüzü geçirebileceğiniz biriyle tanışıp, mutlu olacağınız anlamına gelmektedir. Bu fal sahibinin, eğer zaten bir ilişkisi varsa, evlilik ışığının görüldüğü söylenebilir.

Yakın zamanda yaşayacağınız bir kavga veya ayrılık olarak da yorumlanabilecek olan bu figür, bu ayrılmadan kazançlı çıkacağınızın da göstergesidir. Hayatınızda aslında dost ya da sevgili gibi görünen düşmanlardan yavaş yavaş arınma gerçekleşecektir. Kökleşerek oluşacak olan bir ilişkinin temelleri atılacaktır. Eğer yakın zamanda ayrılık yaşadıysanız bu gönül ilişkilerini düzenleneceği anlamını taşımaktadır. Aklınızdaki soru işaretlerinin de varlığına işaret eder ve ilişkiniz hakkında hala sorunların varlığına inandığınızı ve güvensizlik beslediğinizin de kanıtıdır. Bu düşüncelerinizi kafanızdan bir kenara uzaklaştırıp, aşkınızı doya doya yaşamalısınız. Bu bereketin getirdiği güzel günlerin tadını çıkartmalı, aşkınızın büyüsüne kapılmalısınız. Sorunların varlığını karşınızdaki insana hissettirmeniz onu üzecek ve onun da inanmasına neden olacaktır. Mutlu, huzurlu, ferah, aydınlık bir ortam oluşacak ve yakın zamanda evliliğin zemini hazırlanacaktır.


Para

Çok hayırlı ve mutluluk veren haberler alınacağına işarettir. Bereketin sembolü olan fil, çok kazanç sağlayacağınız işlere adım adım yaklaştığınızın habercisidir. Birçok kişiden maddi ve manevi destek göreceğinizi gösterir. Hanenizde maddi anlamda işlerinizin yoluna gireceği ve beklenen bir paranın elinize geçeceğini göstermektedir.

Etrafınızda hiç beklemediğiniz bir kişiden alacağınız güzel bir haber, hanenize bereket ve maddi bolluk sağlayacaktır. Zaten hayatınızda olan veya yakın zamanda tanışacağınız bir insan vesilesiyle hem iş hem maddi anlamda destek göreceksiniz. Bu sayede rahat günler sizi beklemektedir. Beklenmedik bir yerden gelebilecek olan hiç beklemediğiniz miktarda bir miras çıkması söz konusu olabilir. Ayrıca bu miras ile hayatınızın en büyük mutluluklarından birini yaşayacak olmanız da anlamlarından birisidir.

Fal sahibi kişinin başına konan talih kuşunu ifade eder, hiç hesapta yokken size kalabilecek bir malı da işaret eder. Maddi olarak oldukça karlı bir döneme gireceksiniz demektir. Eğer alacak paranız var ise, bunların kısa süre içerisinde size dönüşü sağlanacaktır veya geçmişten kalan aldığınızı borç para varsa, bu borçlarınızdan kurtulmanız yakındır. Eğer maddi durumunuz iyi durumdaysa bir işe girişebilir ve zamanla oldukça kar elde edebilirsiniz. Sizi başta zorlayacak olan bu işin kazancı az gibi görünse de, karşılaşacağınız bu sorunlarda yılmayıp yolunuza devam etmelisiniz. Bu sizin için oldukça hayırlı, umutlu ve bereketli, çok büyük kazançlı olacaktır.


Aile ve Yaşam Alanı

Fal sahibinin zeki, iyimser, güçlü ve tutumlu biri olduğuna işaret eder. Aynı zamanda aile kurma becerisine sahiptir. Elindekilerin kıymetini çok iyi bildiği için aile hayatında da mutlu olacaktır. Aile içi uyumunun ve huzurun da artacağı anlamına gelir ve kişinin gönül ilişkilerini düzenleyeceği anlamını da taşımaktadır. Aile açısından değerlendirildiğinde bu sembol, ferahlığı temsil eder. Aile içinde yaşanan herhangi bir problem varsa, bunlar neşeye kavuşacağını ve evin içinde bereketin her alanda kendini göstereceğini işaret eder.

Eğer çevreniz geniş bir insansanız, son zamanda alacağız iyi haberler sizinle birlikte birçok kişiyi mutlu edecek türden haberler olacaktır. Aynı zamanda fal sahibine kırgın veya küs olan bir aile bireyi de olduğunun göstergesi olabilir. Özür beklemekte olan bu kişiden, özür dilemeniz gerekmektedir. Ailenizdeki tek bir insanı bile kaybetmemeniz için çabalamanız gerekmektedir.

Bu sembol sizi bekleyen daha parlak, güzel ve yükselişte olan günlerle dolu olacağını müjdeler. Oldukça ferah bir aile hayatı olan bireyler için aile içinde yaşanacak bazı küçük soruları çok fazla büyütebilen bir insandan uzak kalmak isteyebilirsiniz. Böylece hem siz hem de ev ahalisi bir hayli rahat edecektir. Mutlu, huzurlu, ferah, aydınlık bir aile ortamı sizi beklemektedir. Bereketin kapılarının açılabilmesi için, bu kişinin ailesine karşı anlayışlı olmalı, onları korumayı ve sevmeyi öncelik haline getirmelidir. Hayatınızda karşınıza çıkan sorunlardan kurtulacağınıza ferah bir ömür geçireceğinize, kafanızın ve aynı zamanda içinizin rahat olacağına, gittiğiniz yolda ciddi anlamda büyük başarılar elde edeceğinizi gösterir.


İş ve Kariyer

İçinizi hoş edecek haberler alacağınız anlamına gelmektedir. Bu doğrultuda iş ve kariyer hayatı konusunda işi olmayan bireyler için yeni bir iş kapısının açılacağı anlamına gelmektedir. Şans, kısmet ve bereket anlamına gelmektedir. Eğer hali hazırda bir işiniz var ise, işinizde terfi alıp yükselebilir ya da bambaşka çok daha iyi bir iş teklifi alabilirsiniz. Aynı zamanda iş hayatınızda başladığınız bir proje veya yeni bir işi başarıyla tamamlayacağınızı gösterir.

Statü değişimini göstermektedir. Kariyer ve iş hayatınızda, etrafınızdaki bir arkadaşınız veya yakınınızdaki mevki sahibi birinin yardımları sayesinde güzel bir iş ve mevki sahibi olacağınız anlamına gelmektedir. Karşınıza çıkacak fırsatlar ve etraftan alacağınız yardımlar sayesinde oldukça kazanç sağlayacağınız işlere adım adım yaklaşacaksınız. Etrafınızdaki insanların yardımı sayesinde açılacak olan iş ve kariyer kapıları, sayesinde o işi fazlasıyla büyütebilirsiniz. Yeni yaptığınız veya yapacağınız olan iş başvurularında yeni tanıştığınız veya hayatınızda olan o iyi insan sayesinde istediğiniz işe kabul edilmesi durumu oldukça olasıdır. Çoğu kültürde bereket anlamını taşımaktadır ve fal sahibinin refaha ulaşması konusunda oldukça önemli bir rol oynar. Yakın zamanda sizi mutlu edecek türden iyi haberler alacaksınız demektir.


Sağlık

Yakın zamanda yaşadığınız sağlık sorunlarından kurtulduğunuzu veya yakın zamanda kurulacağınızı işaret etmektedir. Fal sahibi iyi havadisler alacak ve bereketli günlere erişecektir. Bereketin habercisidir ve fal sahibinin refaha ulaşmasında önemli rol oynar. Eğer bu kişinin çevresinde bir hastalık var ise iyileşeceği anlamına gelmekle beraber aynı zamanda sağlık ile ilgili bir uyarı niteliğindedir. Kendinize ve yakın çevrenizdeki insanlara dikkat etmelisiniz. Yakın zamanda geçirilebilecek olan bir hastalık ya da ameliyatın habercisi olabilir. Fakat aynı zamanda da sağ salim atlatılacağını müjdeler.

Sağlığınızın iyi olacağına ve mutlu bir hayat yaşayacağınıza işarettir. Eğer sağlık sorunlarınızı erteliyorsanız, sağlığınızı ihmal etmemeniz gerektiği anlamına da gelmektedir. Hiçbir şekilde ruhsal ve fiziksel açıdan sağlık endişelerinizi veya sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek olan olumsuz alışkanlıklarınızı bırakmanız anlamını da taşımaktadır. Fil ayakları yere sağlam basan bir hayvan olduğundan, falda çıkan kişinin hayatında yeni radikal kararlar alıp uygulaması da söz konusudur. Mesela fazla kilolarınınız olduğunu düşünüyorsanız, sağlığınız açısından uzun zamandır veremediği fazla kilolarından kurtulmak için diyet ve spora başlayabilirsiniz.


Kahve Falında Fil Hortumu Görmek

Mevki sahibi kişinin büyük yardımları sayesinde mutluluk çok yakında. Yapılan yardımlar sayesinde çok kazanç sağlayacağı işlere adım adım yaklaşan fal sahibi daha birçok kişiden maddi ve manevi destek görecek demektir. Fil sembolü bereketi en güzel şekilde belirten simgedir ve katlanarak, büyüyerek sahibine geri döneceği anlamına gelir.


 

Kahve Falında Yavru Fil Görmek

Size oldukça yardımı olabilecek biriyle tanışacaksınız ve bu insan çok iyi bir insan. Bazı işlerinize yardımı dokunacak ve kolayca ilerleyeceksiniz bu işlerde. Eğer iş başvurusu yapmışsanız bu başvurunuz kabul olacak bu kısa zamanda tanışacağınız ya da tanıştığınız insan sayesinde.

Hayırlı bir habere işarettir. Özellikle iş hayatındaki başarılara işaret eder. İş hayatınızda başladığınız bir projeyi başarıyla tamamlayacağınızı, statü değişimini öngörür. Eğer fal sahibi bir işte çalışmıyorsa bir işte çalışmaya başlayacak ve statü anlamında yükselmesi hızlı gerçekleşecektir. Fal sahibinin yüksek rakamlı borçları varsa ciddi oranda bir azalma gerçekleşeceği söylenir. Fil yavrusu bereketin de temsilidir. Hanede maddi anlamda işlerin yoluna koyulacağını ve beklenen bir paranın ele geçeceğini gösterir. Kişinin hiç beklemediği bir kişiden alacağı haberi ve haber sonucunda hanedeki bereketi sağlayacağı ön görülür. Yakın zamanda biriyle tanışılacak ve bu kişi hem iş anlamında hem de maddi anlamda destek olacaktır.

İlişki anlamında değerlendirildiğinde yeni biriyle tanışmaya vesile olacağı söylenir. Uzun ve sağlıklı bir ilişki için başlangıç yapılacaktır. Fil, ömrü de temsil eder. Kişi yakında ömrünü geçirebileceği biriyle tanışıp, mutlu olacaktır. Fal sahibinin bir ilişkisi varsa evlilik ışığının görüldüğü söylenebilir. Yakın zamanda bir dostundan kavgalı bir şekilde ayrılmak olarak da yorumlanır fakat bu ayrılmadan kazançlı çıkılacaktır. Hayatında dost görünen düşmanlardan yavaş yavaş arınma gerçekleşecektir. Aile açısından değerlendirildiğinde fil yavrusu, ferahlığı, sıkıntılardan kurtulmayı temsil eder. Aile içerisinde bir problem, evlilikte yaşanan bir sorun varsa bunlar neşeye kavuşacak ve evin içinde bereket her alanda kendini gösterecektir. Fakat fal sahibi bu anlamda ailesine karşı anlayışlı olmalı, onları korumayı ve sevmeyi öncelik haline getirmelidir ki filin bereketine kapılarını açmış olsun.


 

Kahve Falında Yaşlı Fil Görmek

Uzun zamandır eski sevgiliniz ile aranızda bazı problemler olduğu görünüyor, ilişkinizde hep dalgalanmalar yaşanmış, birbirinizi anlamakta güçlük çekmişsiniz ve sonunda ara vermeye karar vermişsiniz. Ancak aranızdaki aşkın hala bitmediği hatta bu arada daha da alevlendiği görünüyor. Sizi birbirinize bağlayan şey asla kopmamanıza neden oluyor.

Yakın bir zamanda hep beraber gittiğiniz mekanda karşılaşabilirsiniz, sohbet edecek ve aranızdaki sorunun ne olduğunu daha ayrıntılı bir şekilde konuşma fırsatı yakalayacaksınız. Bu sayede hatalarından ders çıkaracak ve tecrübeleriniz doğrultusunda daha anlayışlı olduğunuz bir ilişkiye yeniden başlama kararı alacaksınız. Kısaca yeni sevgi kazanacak, tüm hatalar görmezden gelinecek ve çok mutlu olacaksınız.


 

Kahve Falında Fil Kafası Görmek

Yeni biriyle tanışacaksınız, bu insan çok kısa bir süre içinde hayatınıza girecek, tüm zamanlarınızı neredeyse onunla geçirmeye başlayacaksınız ancak sonu pek iyi olmayacak. Bir zarar görmeyeceksiniz ancak bu insanı bu süreç içinde tanıyacaksınız ve ne kadar güvenilmez bir insan olduğunu anlayacaksınız. Kendinize biraz kızabilirsiniz ancak bunu yapmayın. Karşıdaki insan çok etkileyici, yerinizde kim olsa aynı hataya düşerdi. Fil figürü eğer kahve fincanının üst tarafındaysa zirveye çıkacaksınız ve bu oldukça yakın bir zamanda olacak. Eğer alt tarafındaysa fincanın başarılarınız geçici değil, tüm ömrünüz boyunca devam edecek. Çok çabuk gerçekleşmeyecek ancak, zaman içinde oldukça sağlam. Kökleşerek oluşacak.


 

Kahve Falında Fil Üstünde İnsan Görmek

Çok iyi haberlere dalalet eder. Fal sahibi iyi haberler alacaktır ve bereketli günlere erecektir. Fil çoğu kültürde bereket anlamına gelir.Bereketin habercisidir. Bu bereket, fal sahibinin refaha ulaşmasında büyük rol oynayacaktır. Faldaki bereket her zaman maddi kazanç anlamına gelmeyebilir. Bazen fal sahibinin sevdiği insanların çoğalacağına işaret eder. Eğer fal sahibi çevresi geniş bir insan ise alacağı iyi haberler birçok kişiyi mutlu edecek türden haberler olacaktır. Kişi, çevresinden maddi ve manevi destek alacaktır. Bu yardımlar sayesinde, fal sahibini çok rahat günler beklemektedir. Bereketin katlanarak fal sahibine ulaşacağını gösterir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İnsan


 

Kahve Falında Beyaz Fil Görmek

Fala baktıran kişi hakkında bilgi verir. Falında fil çıkan kişi zekidir, ve tutumludur. Aile kurma becerisine sahiptir ve elindekilerin kıymetini bilen bir insandır. Üremek, çoğalmak olarak yorumlanır. Eğer yalnız biriyseniz yalnızlığını paylaşacağınız bir can yoldaşı arayışına girebilirsiniz. Çevrenizde size ilgi duyanlar olabilir. Bu kişileri görmemezlikten gelmemelisiniz. Sizden ufak bir ışık bekleyen biri var. Eğer sevebileceğinizi ve ısınabileceğinizi düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Yalnızlık şimdi sizi rahatsız etmeyebilir ancak ilerde yalnız kaldığınıza pişman olabilirsiniz. Hayat paylaştıkça güzeldir. Evliyseniz yakın zamanda hamile kalabilirsiniz. Bebek sahibi olma planınız olsa da olmasa da size güzel bir sürpriz yapabilir. Kesik ise cinsellik konusunda problemlerinizin sona ermesi olarak yorumlanır. Partnerinizle bazı cinsel sorunlar yaşıyorsanız bu dönemde düzelmeler olacaktır. Normale göre daha fazla bir cinsel istek duyabilirsiniz. Cinsel çekiciliğiniz artabilir ve partneriniz sizi seksi bulabilir. Sağlıklı bir döneme girer. Bir süredir uğraştığı tansiyon sorunundan kurtulabilirsiniz.


 

Kahve Falında Fil Yavrusu Görmek

Fal sahibi yakında çok iyi bir insanla tanışacaktır ve bu insanın ona çok yardımı dokunacaktır. Eğer fal sahibi bir işe başladıysa, yeni tanıştığı bu insan sayesinde o işi büyütecektir. Ya da fal sahibi, bir iş başvurusunda bulunduysa, yeni tanıştığı iyi insan sayesinde o işe kabul edilecektir.

Çok yakın bir zamanda sevdiğiniz insanlarla beraber çok güzel bir yolculuğa çıkacaksınız, bir nevi deniz tatiline gideceksiniz. Hem kafa dinleyecek hem gezecek hemde denizin ve güneşin tadını çıkaracaksınız. Bu tatil size çok iyi gelecek, tempolu günlük hayattan sıyrılıp kafanızı toplayabileceksiniz.

Gittiğiniz yerde de çok eğleneceksiniz, farklı yerler keşfedecek ve birbirinden güzel tarihi-doğal yerlere tanıklık edeceksiniz. Bol bol resim çekilip çok güzel anılar biriktireceksiniz. Yıllar sonra bu günleri hatırladığınızda en keyif aldığınız tatillerden biri olacak. Eve geri döndüğünüzde ise sizi büyük bir sürpriz bekliyor olacak. Evin anahtarı bulunan biri dekorasyonda ufak değişiklikler yapmış olabilir, çok hoşunuza gidecek.


 

Kahve Falında Fil ve Horoz Görmek

Çoğu zaman iyiye işarettir. Ama fil yaşlı görünüyorsa, fal sahibine kırgın olan biri vardır ve bu kişi bir özür beklemektedir. Fal yorumcusu, fal sahibine öğütte bulunarak tek bir insanın bile hayatımızda ne kadar değerli olduğunu ve o insanı kaybetmemek için çabalaması gerektiğini anlatmaya çalışır. Yakın zamanda bir haber almak olarak yorumlanır. Telefonla bir haber alacaksınız demektir. Uzak yerlerde olan bir arkadaşınız seneler sonra arayabilir ve onunla uzun bir konuşma yapabilirsiniz. Hayatınızdaki değişiklikleri anlatabilirsiniz ve kimseyle konuşmadığınız konuları konuşabilirsiniz. Alacağınız haberler sizin keyfinizi yerinize getirecektir. Yakın arkadaşınızın evlendiğini, çocuğunun olduğunu duyabilirsiniz. Başkalarının mutluluğuyla mutlu olan birisiniz ve ufak haberler o gününüzün iyi geçmesini sağlayabilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Horoz


 

Kahve Falında Ayakta Fil Görmek

Dikkat edilmesi gereken bir husustur. Bazen fili bütün olarak görmeyiz de sadece bir kısmını görebiliriz. Eğer filin sadece kafası görünüyorsa, fal sahibi bir kişiyle tanışacak ve bu işin sonu ne iyi ne de kötü olacak. Fal sahibi bu kişiyle çok zaman geçirecek ve nasıl bir insan olduğunu anlayıp onu hayatından çıkaracaktır. Fil kahve bardağının alt tarafında ise, çok yakın olmamakla beraber fal sahibinin başarıları kökleşecektir.

Başka bir fal yorumcusuna göre falın sahibinin başına konan talih kuşu demektir. Hiç beklenmedik bir kişiden ve hiç beklenmedik bir zamanda fal sahibine kalan mirası ve malı işaret eder. Bazen de fal sahibinin büyük bir iş teklifi alacağının habercisidir. Çok bereketli günlerin ve karlı yatırımların işareti olan bu iş sayesinde hayatı büyük çapta değişen fal sahibi atılımları ile herkesi şaşırtacak. Kariyerinde güzel günlerin fal sahibini beklemesinin yanı sıra aile içi uyumunun ve huzurun da artacağı anlamına gelen fil sembolü, kişinin gönül ilişkilerini düzenleyeceği anlamını taşıyor. Kahve fincanının ağız kısmında beliren fil tüm mutlu ve müjdeli haberlerin çok yakında gerçekleşeceğini belirtirken fal tabağında beliren fil geleceği işaret eder. Fal tabağında ise geleceğinizin çok daha parlak ve yükselişte günlerle dolu olacağını müjdeler.


 

Kahve Falında Kocaman Fil Görmek

Yakın zaman içinde, bir tanıdığı sayesinde yüksek bir mevkiye kavuşması beklenir. Kişinin yakın çevresi sayesinde bulunacağı atılımdan, başarılı sonuç alması yüksek ihtimaldedir. Ayrıca hiç beklemediği bir yerden, beklemediği miktarda miras çıkması ve bu miras ile hayatının en büyük mutluluklarından birini yaşaması da, fil figürünün anlamlarından biridir. Yapılacak yatırımlardan ve kurulacak işlerden büyük kazançlar sağlanması da bu kişi için yakın zamanda beklenecek gelişmelerdendir.


 

Kahve Falında Fil ve Kalp Görmek

Fil ayakları yere sert basan bir hayvan olduğu için, kişinin yeni kararlar alıp bu kararları uygulaması da söz konusudur. Bu kararlar günlük hayatıyla da ilgili olabilir, özel hayatıyla da ilgili olabilir. Örneğin bu kişi bir anda eski sevgilisini unutmaya karar vererek bu kararında kendin baskı yapabilir veya uzun zamandır veremediği fazla kilolarından kurtulmak için diyet ve spora başlayabilir.

Kişi eğer yeni bir eğitim dönemine başlayacaksa, bu eğitim döneminde kendisinin yıldızı parlayacaktır. Sürpriz gelişmeler ile kariyeri için yeni fırsatlar doğacaktır. Ayrıca fil kulaklarının büyüklüğü ile tanınan bir hayvan olmasından dolayı, kişinin yakın zaman içerisinde büyük ve güzel bir haber işiteceği de söylenir. Bu haber maddi ve eğitim konularından ziyade aşk hayatıyla ilgili bir haberdir. Beğendiği kişinin de kendisini beğendiği yönünde bir haber olabilir. Dahası yakın çevresinden birinin kendisiyle evlenmek istediğini duyabilir.

Hayallerin gerçekleşeceğine, mutlu olunacağına, güvenli bir şekilde yaşamaya, istenilen bir beraberliğe, sorunlardan uzak olunacağına, huzura kavuşulacağına, sevince ulaşacağına, ilişkisinin iyi gideceğine, mutlu zamanlara işarettir. Kişi problemlerinden uzak kalır, servete ve üne kavuşur, dostlarıyla refah içinde bir ömür geçirir, iyi bir kazanca sahip olur, faydalı işlerle uğraşır ve tüm bunların sonunda da çevresinden özellikle de arkadaşlarından büyük beğeni ve saygı kazanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp


 

Kahve Falında Siyah Fil Görmek

Kişinin yakın zamanda uzun bir yola gitmesi de yüksek ihtimaldedir. Gideceği yer, uçak veya feribot ile gidilebilecek bir yerdir. Bu gidişin sebebi sevdiği birini ziyaret etmek olabileceği gibi, sevdiği biriyle yapacağı tatil olarak da yorumlanabilir.

Aklınızdaki soru işaretlerin varlığına işarettir. İlişkiniz hakkında hala sorunların varlığına inanıyor ve bu yüzden sevgiliniz ya da eşinize güvensizlik besliyorsunuz. Aldatma riskinin olduğunu düşünüyor ve her an aldatılıyormuş gibi hissediyorsunuz ancak sevgiliniz ya da eşiniz sizi gerçekten seviyor ve gözü sizden başkasını görmüyor. Bu düşüncelerinizi bir kenara itip, aşkınızı doya doya yaşamalısınız. Bu güzel günlerin tadını çıkartmalı, aşkınızın büyüsüne kapılmalısınız. Aksi halde karşınızdaki insanı üzecek ve sorunların varlığına onun da inanmasına neden olacaksınız.


 

Kahve Falında Şaha Kalkmış Fil Görmek

Eğer kişinin maddi olarak rahatsa, iyi durumdaysa bir işe girişebilir. Zamanla oldukça kar getirebilecek bu iş, ilk zamanlarda zorlayıcı olabilir. Geliri çok az gibi görünebilir. Fal sahibi kişi bu zorluklarda yılmayıp yoluna devam etmelidir. Sonu hem maddi hem de manevi anlamda oldukça hayırlı ve bereketli, çok büyük kazançlı görünüyor. Bu başarı sürecinde birkaç kötü olayla karşılaşılabilir ancak bunlar ufak tefek olaylar. Çok büyük düzeyde olumsuz etkileri olmayacaktır. Bunları bilerek ilerlesin bu yolda falında fil olan kişi. O zaman her şey çok daha kolay olacak, daha kolay direnecektir bu geçici zorluklara.

Sizi takip eden, yaptıklarınızı takdir edip sizin gibi olmak isteyen insanların varlığını gösterir. Liderlik ruhu ve yeteneği taşıyan özel insanları sembolize eder. Büyük ve aralıklı ayak izleri ne istediğini bilen, kendisinden emin ve sağlam karakterli insanların simgesidir. Daha sık ve küçük ayak izleri ise yeni yeni kendisini bulmaya başlayan, kişiliği henüz oturmuş ancak gelecekte imrenilen biri haline gelecek insanları gösterir. Bir mürit belirleyip onun arkasından gitmek; bir idole sahip olup onun izlerini takip etmektir.


 

Kahve Falında Uzun Hortumlu Fil Görmek

Oldukça hayırlı olarak yorumlanır. Kısa zaman içerisinde çok iyi işlerin olacağının habercisidir. Yolunda olmayan, can sıkıcı bir durum yoluna girecek, rahat bir nefes alacaksınız sonucunda. Herhangi bir işte çalışmıyor iseniz yakın zamanda başlayacağınız yeni bir işe, çalışıyorsanız ise, çok yükselip zirveye çıkacağınıza işaret eder. Oldukça başarılar elde edeceğiniz çok aydınlık, çok bereketli bir döneme giriyorsunuz. Bu bereket maddi manevi her alanda olabilir. Hatta tek bir alanda değil, birçok alanda birden başarılı olacağınız bir dönem bu dönem. Uzunca süredir çekilen sıkıntılar, üzüntüler, cefalar bitmek üzere. Mutlu, huzurlu, ferah, aydınlık bir ortam görünüyor. Yüklü bir miktar para kazanacaksınız, hiç ummadığınız bir yerden ve bu para zor bir döneminizde ilaç gibi gelecek. Hiç olmadığınız kadar mutlu olacaksınız. Emri altında çalıştığınız insan sizin başarılarınızdan sonra büyük oranda değişecek, onun oldukça güvenini kazanacaksınız. Zamanla oldukça yükseleceksiniz ve iş sahibinizle ortaklık durumu olabilir. Bu ortaklık manevi anlamda da olabilir. Çok iyi dostluk da olabilir, bir kız alıp verme işi de olabilir.

Mesleki anlamda çok büyük başarılara imza atmış insanları örnek alarak onlar gibi oldukça büyük başarılar elde etmektir. Ayrıca bu şekilde ilham kaynağı olan insanlarla bir araya gelme fırsatı bulmak ve onların engin tecrübelerinden feyz almaktır. Takip edilen, sevilen ve sayılan biri olmaktır. Sizi takip eden ve size benzemek isteyen insanlar çocuklarınız ya da akrabalarınızdan biri olabileceği gibi hiç beklemediğiniz bir arkadaşınız ya da samimi olmadığınız bir tanıdığınız da olabilir.


 

Kahve Falında File Binmek

Sürekli fikirlerinizi kullanarak sizi arkada bırakmak isteyen bir iş arkadaşını işaret eder. Bu durumda canınızı çok fazla sıkmanıza gerek yoktur çünkü aslında etrafınızdakiler bu kişinin her yönü ile sizi taklit ettiğini anlamışlardır. Zaten sizin tavırlarınıza ve çekiciliğinize hayran olanların sayısı da çok fazladır. Bu sayede sizde itibarınızı kullanarak insanlara sözünüzü geçirebileceksiniz. Yani her ne koşulda olursa olsun sizi dinleyeceklerdir.

Sırtınızı dayadığınız kişilerin son derece sadık kişiler olduğunu ve aynı davranışı karşısındakinden de beklediklerini gösterir. Yani şimdi mükemmel olan koşullarınız ilerde kötüleşmeye başlarsa onla ihanet etmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Çünkü her biri kendi alanında uzman ve bilgili olan bu insanlar kendilerini çok güzel şekilde kurtarırlar, olan size olur. Yaptığınız ihanetin bedelini ise bir daha affedilmeyerek fena ödetirler. Anlık heveslere ve kendinizi kurtarma çabasına girmeden vefalı davranırsanız, karşılığını fazlası ile alırsınız. Fal tabağında fil görmek ise aşırı şekilde abartarak anlattığınız olayların sizin başınıza kalabileceğine işaret eder. Etrafınızdaki herkes olayı en çok sizden dinlediği için böyle düşünmeleri kaçınılmaz olacaktır. Kelimelerinize dikkat ederseniz zan altında kalmazsınız.

Sevgiliniz varsa sürpriz bir evlilik teklifi ile karşılaşacağınızı eğer sevgiliniz yoksa hayatınızın aşkını bulmak üzere olduğunuzu gösterir. Fal sahibi mutlu ve huzurlu bir yuva kuracak ve tüm hayallerine tek tek kavuşacak demektir. Ev sahibi olmak isteyenler için yeni bir daire satın alacağına ya da kendisine beklenmedik bir miras kalacağına delalet eder.  Mutlu bir yuva kurma hayali kuranlar için aradığı kısmeti aslında çok yakınında olduğunu fark edeceği bir dönem yaşayacağını gösterir. Mal sahibi olabilir ya da maddi olarak güçleneceği bir döneme girebilir. Yuvanıza yeni bir ferdin katılacağına delalet eder. Kırdığınız ve üzdüğünüz kişiler varsa bu kişilerin gönlünü almalısınız.


 

Kahve Falında Fil Dişi Görmek

Elinizde çok kıymetli bir şeyler olduğunu gösterir. Bu iyi bir eş, arkadaş, sevgili olabilir. Bu sembolle size verilmek istenen mesaj elinizdeki değerli şey her neyse ona iyi bakmanız ve kıymetini bilmenizdir. Değerini bilmezseniz pişman olabilir bir ömür vicdan azabı çekersiniz. Sahip olduğunuz değerli unsurun maddi yönünüz olabileceği gibi manevi yönünüz olabileceğini de vurgulayabilir. Manevi yönünüzün dışa vurumu olabilir. Özel yaşantınızda bir takım kararlar alacaksınız ve bu kararlar hayatınızın dönüm noktası olabilecek kararlar olarak kalacaklar. Sizi çekemeyen biri var demektir. Bu kişi sizin elinizde iyi birşeylerin olmasına tahammül dahi edemiyor. Onlara zarar vermek için alttan alttan iş çevirmenin peşinde kendisi. Bu size yakın bir arkadaş olabilir. O kişiye karşı gayet tedbirli olmanız gerekmektedir.

Bir armağan alacağınıza işarettir. Alacağınız hediye oldukça kıymetli olacak. Bu hediye bir evlilik teklifi olabilir. Ufukta mutlu iki kişi görünüyor. Bu hediye ile çok mutlu olacak adeta havalara uçacaksınız. Yeni tanışacağınız insanın çok değerli bir insan olduğunu simgeler. Eğer yolunuza onunla devam etme kararı alırsanız onunla birçok kazanımlarınız olacak. Hayatta her şeyi beraber yapacaksınız ve bundan hiç pişmanlık duymayacaksınız. Hüzünlerinizin sona ereceğini söyler. Artık olumsuz gelişmeler yaşanmayacak her şey iyiye gidecektir. İş hayatınızda yükseleceksiniz ve popülerliğiniz artacak. Sınavlara hazırlanan bir öğrenci iseniz eğer çok iyi bir okul kazanacağınızı ve o branşta çok iyi işler yapacağınızın habercisi olabilir. Bu alanda bir öncü olacaksınız. Bundan sonraki hayatınız hep böyle güzellikle geçecektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Diş


 

Kahve Falında Fil Sürüsü Görmek

Maddi açıdan güçleneceğiniz, yaptığınız işlerde başarıyı elde edeceğiniz ve kısmetlerinizin artacağı yeni bir döneme gireceğinize işaret eder. Bu dönemde çok sevdiğiniz kişilerden manevi destek göreceğiniz anlamına gelmektedir. Destek sayesinde kendinizi daha ileriye taşıyarak işleri büyütecek, sizi sıkıntıya sokan borçlarınızdan kurtulacağınıza delalet eder. Kısa zaman içinde geleceğe yatırım yapmak için kolları sıvayacak, hayatınızın en verimli dönemine gireceğinize işaret eder. Evlilik hayatınızda yolunda gitmeyen bazı durumların yoluna gireceğine ve daha huzurlu evliliğiniz olacağına işaret eder.

Eğer bekarsanız, yeni bir ilişkiye başlayacağınıza ve bu ilişkide aşkı zirvede yaşayacağınıza işaret eder. Tuttuğunuz dileklerinizin, yavaş yavaş gerçekleşeceğine delalet eder. Karşınıza iyi fırsatlar çıkacağına, bu fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde, hayatınızda istediğiniz yere gelebileceğinize işaret eder.

Sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelmektedir. Mevsimsel olarak ufak tefek sorunlar yaşayabileceğiniz bir dönemde olduğunuz anlamına gelmektedir. Eğer bu dönem dikkat ederseniz hiç bir sorun yaşamadan atlatacağınıza delalet eder. Çok sevdiğiniz ve merak ettiğiniz bir yakınınızın çat kapı gelebileceği anlamına gelmektedir.

Bol özlem gidermeli bir döneme girecek, uzun soluklu rahatlama yaşayacağınıza işaret eder. Hane içerisinde birinin kapanarak Allah yolunda ibadetlerini yerine getireceğine işaret etmektedir. Bu kişi size her gün dua edecek, daha iyi yerlere gelmeniz için uğraşlar sarf edeceğine işaret eder. Hane içinde kendinizi hiç bu kadar huzurlu hissetmediğiniz döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.