İkizler Burcu Kadını ve Koç Burcu Erkeği Uyumu

09.03.2016
İkizler Burcu Kadını ve Koç Burcu Erkeği Uyumu

İki burç birbirleri için ruh ikizi, tamamlayıcı hatta aradıkları diğer yarıları olabilir. İki burç da hareketli, enerjik ve dizginlenemez bir ruh hali içindedirler. Hatta bu erkekler ikizler kadınına kıyasla biraz daha fazla tutku dolu, hareketli olabilir. Fakat bu enerji iki tarafı yorabilir zamanla. Ayarlamasını iyi yapan çiftler harika aşklar yaşayıp, ilişkilerini hiç sıkılmadan yaşayabilirler.

İlk zamanlarda zorluk yaşayabilir bu iki burç insanı. Birbirlerini tanıdıktan sonra alışırlar. Koç erkeği biraz çapkın olması ile bilinir. Fakat eğer gerçek bir sevgiye rastlamışlarsa hayatları boyu bırakmazlar ve kadınını çok mutlu eder. Çapkın derken bir kadının nelerden hoşlandığını, en ince detayıyla düşünebilir. İkizler burcu kadını da ilgiyi çok sevdiği için bu durumdan çok memnun olacaktır.

İkizler Kadını ile Koç Erkeği Aşk Uyumu

Ortak Zevklere Sahiptirler

İkizler entelektüel zevklere sahiptir. Onun bu yapısı, güçlü zevkleri olan koç burcunu çok fazla etkileyecektir. Çünkü onlar kaliteli ve güzel olan her şeyden çok hoşlanır. Bu nedenle ikizler burcundan etkilenmesi de çok uzun zaman almayacaktır. İkizlerin ağzından kelimeler rahatlıkla dökülür ve tam yerini bulur. Bazen, partnerinin halkla ilişkilerini üstlendiğini görebiliriz. Yeni fikirler bu ilişkide hiç eksik olmayacaktır, bu fikirleri değerlendirin. Birbirlerinden farklı gibi olsa da bu iki burç, ortaya eğlenceli ve muhteşem bir ilişki çıkarabilirler. Bu ikili aralarındaki tutkuyu dile getirirse ortaya daha romantik bir ilişki çıkacaktır.

İkizler Koçu Etkiler

İkizler burcu hızlı bir hayata sahiptir. Oldukça aktif ve hızlı olan bu burçların hayatında uzun süreli bir ilişkiye çok fazla yer yoktur. Bunun nedeni ise genel olarak karşısındaki kişinin sevilmediğini düşünüp ilişkiyi bitirmesi olacaktır. İkizler burcu duygularını göstermekte biraz zorlanabilir. Genellikle dikkat çeken ve çekici kişiler oldukları için üstlerinde her zaman bir ilgi vardır. Koç burcu daha en başından onun bu dikkat çekiciliğinden etkilenecektir.

Eğlenceli ve dışa dönük bir karakteri olan bu erkekler, ikizler burcunun en iyi anlaşacağı burçlardan biridir, bu yüzden bu ilişkiyi ateşleyici özelliği ile ön planda olur. İlk tekliflerin çoğunlukla koç burcundan çıkması gerekir. Bir yemeğe, sinemaya gidilecek yada çıkma teklifi edilecekse bunları başlatan mutlaka onlar olmalıdır.

Yeniliklere Açıktırlar

Koç erkeğinin yeni şeyler deneme isteği, ikizler burcunu etkiler. Bu burcun erkeği baskın karakterdedir, partnerinin değişken yapısı da bunu kabul eder, beraber harika bir çift olabilirler. Ancak bir tarafın kesinlikle geleceğe dönük planlar yapması gerekmektedir.

Birlikte Dengeyi Yakalamalıdırlar

Tam anlamıyla ruh ikizi hatta birbirlerinin diğer yarıları olma ihtimalleri çok yüksektir. Bu iki burç oldukça hareketli, enerjik, dizginlenemez ve sempatik bir ruh haline içerisindedirler. Eğer bu duyguları aşırıya kaçırırlarsa sorunlar ortaya çıkabilir ama orta yolu bulurlarsa en iyi aşklardan birini yaşayan çift olurlar. Bu ikilinin birlikteliği oldukça neşeli geçer ve birlikteyken kendilerini en ufak şeylerden mutlu edebilecekleri için hiç sıkılmazlar. Misal sinemada bir filme gitseler kendilerini eğlendirmeyi her türlü başarırlar, hatta sinemadan sıkılırlarsa bir marketi gezerek bile aşırı eğlenirler.

Aralarında muhteşem bir birliktelik olabilir. Fakat İkizler kadını, partnerinin özgürlüğünü fazla kısıtlamamalıdır. Bu erkekler sabırlıdır, ancak İkizlerin sürekli gel git davranışları, onların sabrını fazlasıyla tüketebilir.

Her İki Tarafın Da Sabırlı Olması Gerekir

Bu iki burç uyumu için birbirinize karşı sabırlı ve anlayışlı olmalısınız. İlişkiyi birazcık zamana bırakmak ve çabuk yılmamak en önemli noktalardan birisidir.

Koçun bu ateşli dünyasına ayak uydurmalısınız ve onun istediklerini yerine getirmelisiniz. İkizlerin heyecanlı yapısı onlar ile fazlaca uyum göstereceği için birbirini tamamlayan bir ilişki olacaktır. Bu iki burcun farklı özellikleri olsa da ortak çok fazla noktada birleşecek iyi bir ilişki sağlıyor olacaklardır.

Birbirlerine Anlayış Göstermeleri Gerekir

Fazlaca özgür ruhlu olan ikizler kadını otorite sahibi olmayı seven bu erkek ile bir noktada çatışma yaşayabilir. Koç burcu erkeği de özgürdür fakat sadece kendisine tanınan bir özgürlüğü severler. Sahiplenici ve baskın olmayı sever fakat karşısında bu kadını varsa bu hiç kolay olmayacaktır. Zamanla ilişkinin çatırdamaya başladığına şahit olabilirsiniz biri için özgürlüğü ne kadar önemliyse diğeri için sözünün geçerli olması o denli önemlidir.

Koç erkeği bir kadının ne sevdiğini ve neler ile ilgilendiğini çok iyi bilir bu yüzden ilgi ve sevilmekten hoşlanan ikizleri oldukça fazla mutlu etmeye yeter. Diğer bir yandan diktatör olmayı seven koç, ilişkide baskın olmak isteyebilir fakat özgürlüğüne düşkün olan partneri bu durumdan çok fazla hoşlanmayabilir. Koç, tarafı karşı tarafa zaman tanımalı ve olabildiğince anlayışlı davranıp, zaman tanıması gerekmektedir. Onlar her yerde her şekilde neşeli olmayı ve zevk almayı bilirler. Diğer bir yandan hayatına alacağın kişinin dış görünümüne oldukça önem verir.

Sadakatliler

Bu ikili aşk ilişkisinde aşırı sadık ve bağlı kişilerdir ama koç burcu daha fazla bağlanmayı ve benimsemeye daha çok önemser. Bu durum ikizler kadınını çok fazla bunaltmaz hatta hoşuna gider ama aşırıya kaçtığı takdirde sıkılabilir ve kaçmaya teşvik edebilir. Aşırı sahiplenme ve benimseme olayının ortasını bulmak iki tarafı da mutlu eder.

Koç Baş Başa Kalmayı İster

Koç erkeğinin evde zaman geçirme ve kalabalıktan uzak kalma isteği nedeniyle çılgın partiler yerine romantizm yaşamayı tercih edecekler. Bu ikili aralarında kısa süreli bir ilişki yaşarlarsa bu ilişkilerinde unutulmaz anlar yaşayacaklardır. Doğruları direkt olarak söylemeyi seven koç burcu ile duygusal yönü baskın olan partneri arasında fırtınalı bir aşk olur.

Macera Yaşamak Öncelikleridir

Koç erkeği asla sıradanlığı sevmez. İlk başlarda birbirlerine karşı olan tutumları ve iki burcun da macera severliği çok fazla hoş vakit geçirmelerine neden olacaktır. Ancak uzun süreli ilişki yaşadıklarında bazı problemlerle karşı karşıya gelebilirler. Özellikle de koçun devamlı olarak lider olma isteği partnerini sıkabilir. Aynı çizgiyi yakaladıklarında tutkulu birer aşık olan bu iki burç arasında küçük kavgaların sık yaşanmasının sebebi de dobra dobra olan bu erkektir. Ancak yine de bu iki burç aralarında bir uyum yakalayabilirler. Her iki burç da sosyal kişiler oldukları için birlikte çok iyi bir çift olabilirler.

Birbirlerine Benzerler

Genel olarak boyları uzun olan ikizler kadınının çekici bir güzelliği vardır. Bedenleri oldukça güzel olan bu kadınlar çok zevkli giyinir. Yüz hatları çok dikkat çekici olan koç erkeği de fiziksel olarak hoş görünüme sahiptir. Birbirlerine tam anlamıyla uyum sağlayacak bir çift olabilirler. İkisi de aynı şeyleri sever, aynı şeylerden, neredeyse aynı anda sıkılırlar. İkisinin de ortak özellikleri; çok hareketli olmaları, arkadaş çevrelerinin çok olması, dikkat çekici olmalarıdır.

İkizler Karakter Özellikleri

İkizler burcu kadını genelde ince yapıda ve her kadın gibi güzeldir. Sürekli bakımlı olayım, kıyafetime özen göstereyim gibi bir çaba içerisinde göremezsiniz. Ruh durumuna göre çok çok şık olurken bir saat sonra kot pantolon ve tişört ile görebiliriz. Makyaj canları isterlerse yaparlar.

Koç Karakter Özellikleri

Koç burcu erkeği dış görünüme önem veren kişilerdir. Hem kendi dış görüntüsüne hem de hayatına alacağı kadının dış görünümüne dikkat eder. Hatta bazen abartıya kaçıp özellikle bacak güzelliği, belinin ölçüsü ile bile ilgilenebilir.

İlişkilerini Dengelemeliler

Koç burcu liderliği simgeleyen bir burçtur ve gerek aşk yaşamında gerek iş hayatındaki ilişkilerinde ipleri hep elinde tutmak isterler. İkizler burcu sıkıldığını hissettiği anda kaçabilir. Bu nedenle koç burcunu ipleri biraz serbest bırakması gerekir. Her iki burç da hareketli ve enerjik kişiler oldukları için hayatlarına birçok aktivite sığdırabilirler.

Kıvrak Zekalarıyla Anlaşırlar

İnatlaşmamanız gereken birkaç burçtan biridir koç burcu. Eğer bir şeyi çok istiyorsanız bunu inat yaparak değil ikna etme yollarını arayarak yapmalısınız, koç burçları akıllıdır fakat unutmaz. İkizler burcu kadını da kin tutmayı sever. Hemen cevabını vermese de hiç beklemediğiniz bir an karşınızda eski bir konuyu konuşan bir kadın bulabilirsiniz. Bu yüzden bu iki burç, karşı karşıya geldiğinde çok üst zekalar konuşur ve eğer anlaşabilen iki insan olursa çok uzun yıllar sürecek bir ilişkiye şahit oluruz.

Sakin Olmaları Gerekir

Bu ikili uyumu için koç burcunu ele alacak olursak, onun ilgi duyabileceği bir kadın şık ve zarif olmalıdır. Diğer bir yandan ikizler kadını rahat ve güzel giyinmeyi bilir belki bu rahat giyim konusunda partneri başlarda birazcık zorluk çekse de gerçekten sevdiği sürece bunu görmezlikten gelecektir. Nitekim bu ikilinin aşkı birbirlerine çok yoğun olduğu sürece birbirlerini hayat boyu bırakmazlar. Aksi takdirde gereksiz yere inişler çıkışlar yaşayıp birbirlerinden soğumalarını sağlayabilir.

Bunun gibi durumların yaşanmaması için karşılıklı oturup konuşmak ve anlaşmak en iyi çıkar yoludur. Zıtlaşma durumu olduğunda koç erkeğine karşı inatçılık yapmayın çünkü onlar kadar inatçı bir burç yoktur. İnatlaşmak yerine onu tatlı dil ile ikna etmeniz iki tarafında yararına olur. Aşırı sabırlı olan koçu, partnerinin gel git davranışları aşırı sinirlendirebilir çünkü onlar kararlı ve sabır fikirlerden hoşlanır. Bu durum iki burcu da aşırı yoracağı için ilişkide sarsılmalar başlatabilir bu yüzden ikizlerin biraz daha kontrollü olmuş olması iyi olur.

İkizler Kadını ile Koç Erkeği Evlilik Uyumu

Evliliklerindeki Sorunları Çözemeye Çalışmalılar

Bu iki burç birbirini anlama sorununu çözerlerse evliliklerinde de mutlu ve uzun bir ilişki yaşayacaklardır. İkizler burcu gördüğü muameleden dolayı kin tutmadığı için bu ilişki uzun vadeli sorunlar yaratmayıp problemler çıkarmayacaktır. Bu ilişkinin ve burçlarının uyumu oldukça fazla görünüyor. Eğer bu iki çift birbirini bulduysa mutlaka bırakmamalı ve uzun soluklu bir şekilde ilişkilerini sürdürmeye çalışmalıdır. Bütün zorlukları atlatmak için çaba harcarlarsa bu ikilinin evlilikleri muhteşem olacaktır.

İdeal Eş ve Ebeveynlerdir

Yalnızca zıtlaşma ve anlaşmazlıkları hallederek ideal bir çift olmaları yüksek ihtimaldir. Birçok ortak noktaları olduğu için meydana gelen olumsuzlukların üstesinden kolayca gelecektir, çünkü iki tarafta oldukça anlayışlı ve şefkatlidir. Birbirlerinin kolayca sarıp hiçbir şey olmamış gibi devam ederler. İkizlerin kin tutmayan, koçun da sevecen yönüyle bu durum daha kolay bir hal alacaktır. Bu kadın harika bir anne adayı, partneri de çok iyi bir babadır ve ailesi için gerekirse kendini feda eder. Eğer ki aralarında bir uyum varsa mutlaka birbirlerine şans vermeli ve ileriye dönük adımlar atmalılar.

Birlikte Tamamlanırlar

İkizler burcunun heyecanlı yapısı koç burcu ile mutlaka uyum gösterecek ve birbirlerini tamamlayan bir ilişki olacaktır. Bu iki burç farklı yapılarda olsa da ortak çok fazla noktada birleşecek ve iyi bir ilişki sağlamış olacaklardır. İkizler burcunun sempatik yapısı partnerinin daha sakin olan yapısına göre daha renkli olacak ve ilişkiye renk katacaktır. Bu kadınlar oldukça sosyal ve renklidir. Koç burcunun da onu anlaması ve ona uyum sağlaması gerekir. İkizler burcu partneri ile ilgili sürekli tespitler yapacak ve sürekli onun hakkında düşünmeden kelimelerini savurabileceklerdir.

Birbirlerine Kolay Uyum Sağlarlar

Bu ikilinin uyumu ve mutluluğu yakalaması pek de zor değildir. Çünkü oldukça fazla ortak yönleri vardır. Bu ikili hareketli ve enerjik bir yapıya sahip oldukları için birbirlerine ayak uydurmakta pek zorlanmazlar. Koç erkeği bazı zamanlar ikizler kadınını anlamakta zorluk çekebilir, çünkü o sürekli olarak değişim içindedir. Eğer ki bu sorunu aşarlarsa uzun ve mutlu bir ilişki yaşayabilirler. Bu erkeğin taşıdığı bağlılık özelliği ile partnerine kendini tamamen adar. Bu bağlılık sadakat ve vefa duygularını arttırdığı için iki burç arasındaki aşk uzun soluklu olacaktır. Evliliğe saygı duyan bu kadını bulduğu sadakat karşısında hayatının aşkına sahip çıkacaktır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.