İkizler Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Uyumu

İkizler Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Uyumu
9 Mart 2016 tarihinde eklendi, 8.536 kez okundu.

İki burç birbirleri için ruh ikizi, tamamlayıcı hatta aradıkları diğer yarıları olabilir.İki burçta hareketli, enerjik ve dizginlenemez bir ruh hali içindedirler. Hatta koç burcu erkeği ikizler kadınına kıyasla biraz daha fazla tutku dolu, hareketli olabilir. Fakat bu enerji iki tarafı yorabilir zamanla. Ayarlamasını iyi yapan çiftler harika aşklar yaşayıp, ilişkilerini hiç sıkılmadan yaşayabilirler.

Koç burcu erkeği dış görünüme önem veren kişilerdir. Hem kendi dış görüntüsüne hem de hayatına alacağı kadının dış görünümüne dikkat eder. Hatta bazen abartıya kaçıp özellikle bacak güzelliği, belinin ölçüsü ile bile ilgilenebilir.

İkizler burcu kadını genelde ince yapıda ve her kadın gibi güzeldir. Sürekli bakımlı olayım, kıyafetime özen göstereyim gibi bir çaba içerisinde göremezsiniz. Ruh durumuna göre çok çok şık olurken bir saat sonra jean pantolon ve tişört ile görebiliriz. Makyaj canları isterlerse yaparlar.

Nitekim bu konuda ilk zamanlarda zorluk yaşayabilir bu iki burç insanı. Birbirlerini tanıdıktan sonra alışırlar. Koç erkeği biraz çapkın olması ile bilinir. Fakat eğer gerçek bir sevgiye rastlamışlarsa hayatları boyu bırakmazlar ve kadınını çok mutlu eder. Çapkın derken bir kadının nelerden hoşlandığını, en ince detayıyla düşünebilir. İkizler burcu kadını da ilgiyi çok sevdiği için bu durumdan çok memnun olacaktır.

Fazlaca özgür ruhlu olan ikizler kadını otorite sahibi olmayı seven koç burcu erkeği ile bir noktada çatışma yaşayabilir. Koç burcu erkeği de özgürdür fakat sadece kendisine tanınan bir özgürlüğü severler. Sahiplenici ve dominant olmayı sever fakat karşısında ikizler burcu kadını varsa bu hiç kolay olmayacaktır. Zamanla ilişkinin çatırdamaya başladığına şahit olabilirsiniz biri için özgürlüğü ne kadar önemliyse diğeri için sözünün geçerli olması o denli önemlidir.

İnatlaşmamanız gereken birkaç burçtan biridir koç burcu. Eğer bir şeyi çok istiyorsanız bunu inat yaparak değil ikna etme yollarını arayarak yapmalısınız, koç burçları akıllıdır fakat unutmaz. İkizler burcu kadını da kin tutmayı sever. Hemen cevabını vermese de hiç beklemediğiniz bir an karşınızda eski bir konuyu konuşan bir kadın bulabilirsiniz. Bu yüzden bu iki burcun insanları karşı karşıya geldiğinde çok üst zekalar konuşur ve eğer anlaşabilen iki insan olursa çok uzun yıllar sürecek bir ilişkiye şahit oluruz.

Genel olarak boyları uzun olan ikizler kadınının çekici bir güzelliği vardır. Bedenleri oldukça güzel olan İkizler kadını çok zevkli giyinir. Yüz hatları çok dikkat çekici olan Koç erkeği de fiziksel olarak hoş görünüme sahiptir. Birbirlerine tam anlamıyla uyum sağlayacak bir çift olabilirler. İkisi de aynı şeyleri sever, aynı şeylerden, neredeyse aynı anda sıkılırlar. Koç burcunun da, ikizler burcunun da ortak özellikleri; çok hareketli olmaları, arkadaş çevrelerinin çok olması, dikkat çekici olmalarıdır.

İkizler kadını ile koç erkeği arasında muhteşem bir birliktelik olabilir. Fakat İkizler kadını, koç erkeğinin özgürlüğünü fazla kısıtlamamalıdır. Koç sabırlıdır, ancak İkizlerin sürekli gel git davranışları, Koç erkeğinin sabrını fazlasıyla tüketebilir. Hava burcu İkizler ve ateş burcu Koç’un alevi, cinsel birlikteliklerini de mükemmel hale getirecektir. İkisinin de yatakta ki tutkusu, ateşi, hazzı birbirlerine olan güvenini artıracak ve daha çok bağlayacaktır.

Koç erkeğinin yeni şeyler deneme isteği, İkizler burcunu etkiler, çünkü ikizler burcu kadını baştan çıkarılmak ister. Koç erkeği baskın karakterdedir, ikizler kadınının değişken yapısı da bunu kabul eder. Beraber harika bir çift olabilirler. Ancak bir tarafın kesinlikle geleceğe dönük planlar yapması gerekmektedir. İkizler kadını harika bir anne adayı, koç erkeği de çok iyi bir babadır ve ailesi için gerekirse kendini feda eder. Eğer ki aralarında bir uyum varsa mutlaka birbirlerine şans vermeli ve ileriye dönük adımlar atmalılar.

Tam anlamıyla ruh ikizi hatta birbirlerinin diğer yarıları olma ihtimalleri çok yüksektir. Bu iki burç oldukça hareketli, enerjik, dizginlenemez ve sempatik bir ruh haline içerisindedirler. Eğer bu duyguları aşırıya kaçırırlarsa sorunlar ortaya çıkabilir ama orta yolu bulurlarsa en iyi aşklardan birini yaşayan çift olurlar. Bu ikilinin birlikteliği oldukça neşeli geçer ve birlikteyken kendilerini en ufak şeylerden mutlu edebilecekleri için hiç sıkılmazlar. Misal sinemada bir filme gitseler kendilerini eğlendirmeyi her türlü başarırlar, hatta sinemadan sıkılırlarsa bir marketi gezerek bile aşırı eğlenirler.

İkizler burcu kadını ile koç burcu erkeği aşk İkisi de aşırı sadık ve bağlı kişilerdir ama koç burcu daha fazla bağlanmayı ve benimsemeye daha çok önemser. Bu durum ikizler kadınını çok fazla bunaltmaz hatta hoşuna gider ama aşırıya kaçtığı takdirde sıkılabilir ve kaçmaya teşvik edebilir. Aşırı sahiplenme ve benimseme olayının ortasını bulmak iki tarafı da mutlu eder. Koç erkeği bir kadının ne sevdiğini ve neler ile ilgilendiğini çok iyi bilir bu yüzden ilgi ve sevilmekten hoşlanan ikizleri oldukça fazla mutlu etmeye yeter. Diğer bir yandan diktatör olmayı seven koç ilişkide baskın olmak isteyebilir fakat özgürlüğüne düşkün olan ikizler bu durumdan çok fazla hoşlanmayabilir. Erkek tarafı karşı tarafa zaman tanımalı ve olabildiğince anlayışlı davranıp, zaman tanıması gerekmektedir. Onlar her yerde her şekilde neşeli olmayı ve zevk almayı bilirler. Diğer bir yandan koç erkeği hayatına alacağın kişinin dış görünümüne oldukça önem verir.

İkizler ve koç burcu uyumu için koç burcunu ele alacak olursak, onun ilgi duyabileceği bir kadın şık ve zarif olmalıdır. Diğer bir yandan ikizler kadını rahat ve güzel giyinmeyi bilir belki bu rahat giyim koç erkeğini başlarda birazcık zorluk çekse de gerçekten sevdiği sürece bunu görmezlikten gelecektir. Nitekim bu ikilinin aşkı birbirlerine çok yoğun olduğu sürece birbirlerini hayat boyu bırakmazlar. Aksi takdirde gereksiz yere inişler çıkışlar yaşayıp birbirlerinden soğumalarını sağlayabilir. Bunun gibi durumların yaşanmaması için karşılıklı oturup konuşmak ve anlaşmak en iyi çıkar yoldur. Eğer bir zıtlaşma durumu olduğunda koç erkeğine karşı inatçılık yapmayın çünkü koç kadar inatçı bir burç yoktur. İnatlaşmak yerine onu tatlı dil ile ikna etmeniz iki tarafında yararına olur. Aşırı sabırlı olan koçu, ikizlerin gel git davranışları aşırı sinirlendirebilir çünkü onlar kararlı ve sabır fikirlerden hoşlanır. Bu durum iki burcu da aşırı yoracağı için ilişkide sarsılmalar başlatabilir bu yüzden ikizlerin biraz daha kontrollü olmuş olması iyi olur.

Koç erkeğinin yeni şeyler deneme isteği, ikizler burcunu etkiler, çünkü ikizler burcu kadını baştan çıkarılmak ister. Bu yönleri ile çiftimiz beraberken oldukça iyi anlaşırlar çünkü ikizler burcu kadını çok iyi bir anne adayı ve koç burcu erkeği de mükemmel bir baba olacağı için zıtlaşma ve anlaşmazlıkları hallederek ideal bir çift olmaları yüksek ihtimaldir. Birçok ortak noktaları olduğu için meydana gelen olumsuzlukların üstesinden kolayca gelecektir çünkü iki tarafta oldukça anlayışlı ve şefkatlidir. Birbirlerinin kolayca sarıp hiçbir şey olmamış gibi devam ederler. İkizlerin kin tutmayan, koçun da sevecen yönüyle bu durum daha kolay bir hal alacaktır.

İkizler burcu ile koç burcu burç uyumu için birbirinize karşı sabırlı ve anlayışlı olmalısınız. İlişkiyi birazcık zamana bırakmak ve çabuk yılmamak en önemli noktalardan birisidir. Böylece cinsel birlikteliklerini de mükemmel hale getirecektir çünkü ikisinin de yatakta ki tutkusu, ateşi, hazzı birbirlerine olan güvenini artıracak ve daha çok bağlayacaktır. Koçun yatakta fazlaca aktif ve ateşli olması ikizler burcu kadını için fazlaca çekicidir. Onun bu ateşli dünyasına ayak uydurmalısınız ve onun istediklerini yerine getirmelisiniz. İkizlerin heyecanlı yapısı koç ile fazlaca uyum göstereceği için birbirini tamamlayan bir ilişki olacaktır. Bu iki burcun farklı özellikleri olsa da ortak çok fazla noktada birleşecek iyi bir ilişki sağlıyor olacaklardır.

İkizler Burcu ile Koç Burcu Uyumu

İkizler burcunun heyecanlı yapısı koç burcu ile mutlaka uyum gösterecek ve koç ile birbirini tamamlayan bir ilişki olacaktır. Bu iki burç farklı yapılarda olsa da ortak çok fazla noktada birleşecek ve iyi bir ilişki sağlamış olacaklardır. İkizler burcunun sempatik yapısı koç burcunun daha sakin olan yapısına göre daha renkli olacak ve ilişkiye renk katacaktır. İkizler burcu oldukça sosyal ve renklidir. Koç burcunun da onu anlaması ve ona uyum sağlaması gerekir. İkizler burcu koç burcuyla ilgili sürekli tespitler yapacak ve sürekli koç burcu hakkında düşünmeden kelimelerini savurabileceklerdir.

İkizler burcu hızlı bir hayata sahiptir. Oldukça aktif ve hızlı olan bu burçların hayatında uzun süreli bir ilişkiye çok fazla yer yoktur. Bunun nedeni ise genel olarak karşısındaki kişinin sevilmediğini düşünüp ilişkiyi bitirmesi olacaktır. İkizler burcu duygularını göstermekte biraz zorlanabilir. Genellikle dikkat çeken ve çekici kişiler oldukları için üzerilerinde her zaman bir ilgi vardır. Koç burcu daha en başından onun bu dikkat çekiciliğinden etkilenecektir. Eğlenceli ve dışa dönük bir karakteri olan koç burcu, ikizler burcunun en iyi anlaşacağı burçlardan biridir. Koç burcu bu ilişkiyi ateşleyici özelliği ile ön planda olur. İlk tekliflerin çoğunlukla koç burcundan çıkması gerekir. Bir yemeğe, sinemaya gidilecek ya da çıkma teklifi edilecekse bunları başlatan mutlaka koç burcu olmalıdır.

İkizler ve Koç Aşk Uyumu

İkizler entelektüel zevklere sahiptir. Onun bu yapısı, güçlü zevkleri olan koç burcunu çok fazla etkileyecektir. Çünkü koç burcu kaliteli ve güzel olan her şeyden çok hoşlanır. Bu nedenle ikizler burcundan etkilenmesi de çok uzun zaman almayacaktır. İkizlerin ağzından kelimeler rahatlıkla dökülür ve tam yerini bulur. Bazen ikizlerin, koç burcunun halkla ilişkilerini üstlendiğini görebiliriz. Yeni fikirler bu ilişkide hiç eksik olmayacaktır, bu fikirleri değerlendirin. Birbirlerinden farklı gibi olsa da bu iki burç, ortaya eğlenceli ve muhteşem bir ilişki çıkarabilirler. İkizler ve koç burcu ikilisi aralarındaki tutkuyu dile getirirse ortaya daha romantik bir ilişki çıkacaktır.

İkizler burcunu kadını ile koç burcu erkeğinin uyumu ve mutluluğu yakalaması pek de zor değildir. Çünkü bu iki burcun oldukça fazla ortak yönleri vardır. Koç erkeği ve ikizler kadını hareketli ve enerjik bir yapıya sahip oldukları için birbirlerine ayak uydurmakta pek zorlanmazlar. Koç erkeği bazı zamanlar ikizler kadınını anlamakta zorluk çekebilir, çünkü ikizler kadını sürekli olarak değişim içindedir. Eğer ki bu sorunu aşarlarsa uzun ve mutlu bir ilişki yaşayabilirler. Koç erkeği taşıdığı bağlılık özelliği ile ikizler burcu kadınına kendini tamamen adar. Bu bağlılık sadakat ve vefa duygularını arttırdığı için iki burç arasındaki aşk uzun soluklu olacaktır. Evliliğe saygı duyan ikizler kadını bulduğu sadakat karşısında hayatının aşkına sahip çıkacaktır.

Koç erkeğinin evde zaman geçirme ve kalabalıktan uzak kalma isteği nedeniyle çılgın partiler yerine romantizm yaşamayı tercih edecekler. İkizler burcu erkeği ile koç burcu kadını aralarında kısa süreli bir ilişki yaşarlarsa bu ilişkilerinde unutulmaz anlar yaşayacaklardır. Doğruları direkt olarak söylemeyi seven koç burcu kadını ile duygusal yönü baskın olan ikizler burcu erkeği arasında fırtınalı bir aşk olur. Koç burcu kadını asla sıradanlığı sevmez. İlk başlarda birbirlerine karşı olan tutumları ve iki burcun da macera severliği çok fazla hoş vakit geçirmelerine neden olacaktır. Ancak bu iki burç uzun süreli ilişki yaşadıklarında bazı problemlerle karşı karşıya gelebilirler. Özellikle de koç burcu kadınının devamlı olarak lider olma isteği ikizler burcu erkeğini sıkabilir.

Aynı çizgiyi yakaladıklarında tutkulu birer aşık olan bu iki burç arasında küçük kavgaların sık yaşanmasının sebebi de dobra dobra olan koç burcu kadınıdır. Ancak yine de bu iki burç aralarında bir uyum yakalayabilirler. Her iki burç da sosyal kişiler oldukları için birlikte çok iyi bir çift olabilirler. Koç burcu liderliği simgeleyen bir burçtur ve gerek aşk yaşamında gerek iş hayatındaki ilişkilerinde ipleri hep elinde tutmak isterler. İkizler burcu sıkıldığını hissettiği anda kaçabilir. Bu nedenle koç burcunu ipleri biraz serbest bırakması gerekir. Her iki burç da hareketli ve enerjik kişiler oldukları için hayatlarına birçok aktivite sığdırabilirler.

İkizler ve Koç Evlilik Uyumu

İkizler ve koç burcu birbirini anlama sorununu çözerlerse evliliklerinde de mutlu ve uzun bir ilişki yaşayacaklardır. İkizler burcu gördüğü muameleden dolayı kin tutmadığı için bu ilişki uzun vadeli sorunlar yaratmayıp problemler çıkarmayacaktır. Bu ilişkinin ve burçlarının uyumu oldukça fazla görünüyor. Eğer bu iki çift birbirini bulduysa mutlaka bırakmamalı ve uzun soluklu bir şekilde ilişkilerini sürdürmeye çalışmalıdır. Bütün zorlukları atlatmak için çaba harcarlarsa bu ikilinin evlilikleri muhteşem olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git