Kova Burcu Kadını ve Terazi Burcu Erkeği Uyumu

  09.03.2016
  Kova Burcu Kadını ve Terazi Burcu Erkeği Uyumu

  Terazi erkeği onların adeta eksik yönlerini tamamlayan kişi olarak görürler. Duygusal yapısını koruyan ve duygularını her ne kadar yoğun yaşasa da kendi içinde yaşayan bu kadın için, anlayışlı ve duygu dolu erkekler biçilmiş kaftandır. Terazi erkekleri gerçekten de duygusaldırlar ve bu özelliklerini hoşlandıkları kova kadınına fazlasıyla belli ederler, onlara sevgiyi en uçlarda yaşatırlar. Hatta partnerinin özgürlük duygusunu elinden alacak gibi bir korkuya düşmelerine neden olmazlarsa, içinde yaşadığı duyguları dilinden dökmesine sebep olur ve bu kova kadının terazi erkeğine daha çok bağlanmasına neden olur.

  Kova Kadını ile Terazi Erkeği Aşk Uyumu

  Bu iki burç arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Her ikisi de hava grubundandır, değişken ve uçarıdır. Duygusal ve mantık konularında birbirlerine kolayca ayak uydurabilir. Her ikisi de özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan asla hoşlanmazlar. Özgürlüklerine düşkün oldukları için karşısındaki partnerini hiçbir zaman kısıtlamaz. Bu yüzden birbirlerinin bireysel özgürlüklerine saygı duyacaklardır. Terazi burcu zarif, duygusal ve kırılgandır. Yani partneri nasıl etkileyeceğini iyi bilir. Ancak en kötü özelliği kararsız olmasıdır. Her ikisi de farklı insanlarla tanışmaktan ve sanatsal ortamlarda bulunmaktan çok hoşlanırlar.

  Bu ikilinin ile yaşayacağı aşk neredeyse en rahat ilişkilerdir

  İkisi de hayattan zevk almayı bilir. Bu yüzden hiçbir şekilde sorun yaşamadan aşkın tadını çıkarabilirler. Bilindiği gibi, kova burcu çok sosyal bir burçtur ve sosyal açıdan da oldukça dengelidir. Yani hayatındaki diğer konular gibi sosyal konuları da dengede tutar. Uçarı ve aktif bir yaşam vardır. Terazi burcu da aynı şekilde sosyal ve kültürel açıdan aktif bir burç olduğu için bu ortak özellik ikisini birbirine yakınlaştıracak ve uyum daha çok güçlendirecektir.

  Her konuda dengeyi kurarlar

  Terazinin denge burcu olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden her yönden dengeli bir yapıda olması yani kendisini her konuda  dengeleyebiliyor olması partneri ile arasındaki uyumun çok gerçekçi olmasını sağlayacaktır. Mesela çok büyük bir kavgada onların dengeli olması birçok problemin kolay açılmasını sağlayacak ve birbirlerini anlamaları daha kolay olacaktır. Sorunlar ve problemler daha fazla büyümeden son bulacaktır. Zaten bu da birçok ilişkinin bitme sebebidir.

  Terazi erkeği partnerinin özgürlüğünü her zaman savunur. İlginç ve karizmatik özellikleriyle bilinen bu erkekler tam bir denge burcudur. Tabi bu durumda dengesizliklerinin olması da kaçınılmazdır. Ama bu durum kovanın da hoşuna gidecektir ve ilgisini çekecektir. Çünkü kendisi de sağı solu pek belli olmayan ruh halleri ile bilinir ve bu durumun bilincinde oldukları için terazi erkeklerinin kendi doğalarına uyum gösterebilen dengeleyici tutumlarına bayılırlar. İki burç Zodyak’ın en uyumlu bulduğu ve favori çiftlerindendir.

  Bütün zorluklar ile omuz omuza verip çok rahat bir şekilde bir bütün halinde savaşabilecek ikilidir. Bu sebepten dolayı bizim bu ikiliye tavsiyemiz birbirlerini bulmuş iken asla ve asla bırakmamalarıdır. Aşk denildiği zaman tutku olmazsa olmazlar arasında en üst seviyede yer almaktadır. İkiside birçok konuda birbirine benzemesi ile dikkat çekerken her konuda anlaşabilir özellikleri ile adeta gözleri büyüleyen bir ikili olmaya başarabilirler.

  Bağlanma korkusu yaşanabilir

  Ama bağlanma korkusu elbette kovaya özgü bir özellik olarak ilişkide kendisini gösterecektir. Bağlanmaktan ve duygularının, o her zaman hareket ettikleri mantığın ve aklın önüne geçmesine kesinlikle istemezler. Çünkü aklı kullanabilme burcudur bir bakıma. Duygularını da o yüzden en derinlerde ama en zirvede yaşarlar. Bu durum partnerini çok fazla etkilemeyecektir. Çünkü çok güçlü hislere sahip olan bu erkekler, onun kendisine olan bağlılığını iliklerinde hissedeceğine şüphe yoktur.

  Bu iki burcun aşk hayatı neredeyse sanat üzerine kuruludur. En belirgin özellikleri sanata olan düşkünlükleridir. Kova burcu sinema, tiyatro ve benzeri sanatsal etkinliklere katılmaktan çok hoşlanır. Bu etkinliklere katıldığı gibi etkinliklerin gerçekleştiği sosyal çevreleri ve insanlara da bağlıdır. Aynı şekilde partneri de sanatsal yönünü sık sık desteklemek için bazı sosyal çevrelerden geri kalmayacaktır. Bu ilişkide daha çok kovanın idare eden ve yol gösteren özelliği sayesinde terazi erkeği ile mutlu olacaktır. Mantıklı ve akıllı kararlar veren aynı zamanda soğukkanlılığını koruyabilen bu erkekler tutkulu ve aşk dolu bir aşık olabilir.

  Kuvvetli bir duygusal bağ kurarlar

  Ayrıca terazinin ailesine olan düşkünlüğü partnerini çok etkileyecektir. İleri ki zamanlarda duygusal bağ tam olarak kurulduğunda iki burcun birbirini kırması çok nadirdir. Bir kez dahi kırılsa geri dönüşü olmayan teraziler için saygı sevgiden önce gelmektedir. Sıkıntıları ve dertleri ne her zaman içine atan kova ve terazi ideal aşkın karşılığıdır. Her iki burç da eğlenmeyi ve hoş vakit geçirmeyi sever. Bu ikilinin beraber sorunların üstesinden gelmesi de onları bir arada tutan etkenlerden biridir.

  Güzel bir uyum yakalarlar

  Kova kadını harcamalar konusunda düşüncesiz olabilirler. Yaptıkları harcamaları kısıtlamayı ve düşünmeyi sevmezler. Onlar için bugün ve dün vardır geleceğe yönelik tutumlu planlar bu kadını sıkar ve düşünmekten alıkoyar. Terazi burcu erkeği de parası konusunda eli sıkı bir burçtur ve parasını daima özenle harcarlar. Bu yüzden tutumlu olmaları ile bilinirler. Ama çok sevdiği biri için bir anda eli açık bonkör bir insan olabilir ve bu gerçekten de partnerinin çok hoşuna gidecek, kendisini özel hissettirecektir. İkili pek çok yönden sevimli ve sıcak bir ilişkiyi vaat ederler.

  Bu erkeğe kısaca bir göz attığımız zaman tıpkı simgesinde de olduğu gibi normalde de her konudan oldukça dengeli bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu denge ikili ilişkileri açısından aynı şekilde ilerlediğinden dolayı kova kadını ile aralarında oluşabilecek sorunu uygun dengeye onlar getirmektedir. Hal böyle olunca aralarında bir anlaşmazlık olsa dahi bu erkek sayesinde sorunlar kısa süre içerisinde çözüme kavuşmayı başarmaktadır. Böylece iki kişinin birbirini kırmadan saygı çerçevesi içerisinde ilişkinin yürümüş olduğunu görürüz. Zaten bu iki kişi birbirlerine güven verdikten sonra üzerine sonsuz saygı eklediklerinde kat edemeyecekleri yolun olmadığını söyleyebiliriz.

  Tutkularını canlı tutmalıdırlar

  Bu ikili çok iyi anlaşmalarına rağmen tutku konusundan biraz eksik kalmaktadırlar. Aralarındaki ilişkinin tek eksik yönü tutkudur. Bunu da var ettikleri sürece en güzel aşkı bu ikili yaşayacaktır. Çünkü tüm samimiyetimizle söylüyoruz ki bu ikili arasındaki aşk uzun süreli olacak ve hatta ve hatta bu ilişki mutlu bir evlilik ile son bulacaktır. Sanmayın ki evlilikten sonra bu ilişki kötü bir hal alacak. Tıpkı beraber oldukları dönemdeki gibi evlilikleri boyunca da mutlu bir şekilde bir yuvaya sahip olacaklardır.

  Beraber yeni şeyler keşfedebilirler

  Hayatı farklı pencerelerden keşfetmeyi seven bu iki kişi, adeta beraber oldukları sürece yeni yeni pencereler keşfedecek ve hayatın farklı yönlerini beraber şahit olmayı başarabileceklerdir. Üstelik bunun için diğerleri gibi çok fazla çaba sarf etmelerine gerek kalmayacaktır. Bu ilişki esnasında yol gösteren kişi ve ilişkiyi her zaman toparlayan kişi terazidir. Özellikle tam evlenilecek bir eştir, bu özelliği ile partnerine kendini cazip göstermeyi başarabilecektir. Bu ilişkide tavsiye verebileceğimiz taraf kova kadınıdır. Partnerinin neler yaptığını görmeli ve biraz da onun gibi kendisinin de fedakarlık yapma çabası sağlamalıdır. Mutlu bir beraberlikleri olmuş olacaktır.

  Sosyal uyumları harikadır

  Özgürlüğüne son derece düşkün olan ve herkesten farklı bir düşünce yapısına sahip olan bu kadının bakıldığı zaman en rahat bir şekilde ilişki kurabileceği erkek terazi erkeğidir. İkiside hayattan her zaman zevk almak için yaşadıkları için birbirlerinin hayata bakış açıları neredeyse aynı olduğundan dolayı hiç sorun yaşamadan güzel bir birlikteliğe şahit olabilirler. Özellikle kova, sosyal hayatına fazla düşkün yapısıyla dikkati çekerken sürekli olarak aktif olmaya çalışması hayattaki en büyük beklentisidir.

  Terazi erkeğine göz attığımız zaman tıpkı partneri gibi aktif olmaktan çok hoşlandığını ve sürekli olarak sosyal ortamlarda görüldüğünü çok rahat bir şekilde dile getirebiliriz. Hal böyle olunca her ikisinin de en büyük ortak noktasını sosyal alanlar olduğunu söylemeden edemeyiz. Birçok çift bu konu yüzünden tartışıp neredeyse ilişkilerine bile son verirken bu ikisi de bu konu yüzünden hiçbir zaman tartışmaz ve her zaman birbirlerini anlarlar. En çok da bu sebepten dolayı çok uyumlu bir çift olarak göze çarparlar.

  Terazi erkeğinin denge hali

  Terazi erkekleri ilişkilerinde ve günlük hayatlarında aşırı duyarlı ve hassas burç olarak bilinirler. Onlar için günlük hayatlarında denge önemli bir durumdur. Hep dengeyi kurmak isterler. Herhangi bir kavga hali ortamı terk etmesine sebep olacaktır. Çünkü onlar kargaşanın ve düzensizliğin minimum olduğu yerde yaşamak, hayatlarını sürdürmek isterler. Bu yüzden ilişkilerinde herkesin nabzına göre şerbet vermeyi, herkesi alttan almayı bilirler. Çoğu zaman verdikleri değeri göremezler.

  İnsanlara karşı samimi ve alçak gönüllüdürler. Bu yüzden bu ikilinin arasında yaşanan ilişkide herhangi bir sorunda terazi erkeği alttan almayı bilecek, ortamı yumuşatabilecektir. Yaşanan ilişkide hep bir denge kurma ustası olarak kalacaktır.

  Yakışıklı, karizmatik, alımlı bir terazi erkeği

  Terazi erkekleri yakışıklıları ve çekicilikleri ile bilinen nadir burçlardandır. Girdikleri ortamlarda dikkat çeker, kendilerine defalarca baktırabilirler. Bu alımlılık ve çekicilik doğuştan gelmiştir ve kendilerine has bir özelliktir. Bu yüzden birçoğu çapkın olarak bilinir ve genelde hayatlarını bir kadınla devam ettiremezler. Fakat her burç erkeği gibi sevdiği kadını başka birisine değişmeyecek kadar da çok severler. Çok sevdiği kadına sahip çıkar ve aldatmaktan kaçınır.

  Terazi erkeği doğuştan gelen bir alımlılığa sahip olduğu kadar giyim kuşamlarına da çok dikkat ederler. Bu erkeklerin parıltılı renkli aksesuarlarını görebilir, dolaplarından o senenin trend ürünlerine denk gelebilirsiniz. Dış görünüşüne önem veren bu erkekler kendine yakışanı bulacaktır. Bu konuda kendisi tamamen bir ustadır. Modayla ilgilenen bir terazi erkeği ile tanışma ihtimalinizin çok yüksektir. Ayrıca kendine bakan ve şık giyinen adam seçeceği partnerlerinde de bu özelliği arayacaktır. Her ortamda dikkat çeken, kendine özgü giyim tarzıyla adından söz ettiren kova kadını kendisine uygun bir partner olarak seçeneğinden şüpheniz olmasın. Bu ikili doğuştan kendilerine verilmiş cazibeleriyle birbirlerine yakışan bir çift olacaklardır.

  Bağlanmaktan korkan, mantık yönü ağır basan kova kadını

  Terazi erkekleri çok duygusal insanlardır. Bu durum tüm hayatlarına yansıyacak kadar önemli bir durumdur. Onlar her insana değer veren, kolay kolay insanları kırmayan anlayışlı insanlardır. Bu aşırı hassasiyet partneri ile olan ilişkisinde denge görevi görecek, huzurlu ve kavgasız bir hayat yaşamalarını sağlayacaktır.

  Her durumda insanların üzerinde denge kurabilecek bir karaktere sahiptirler. Çünkü ilişkilerin devamı çoğunlukla onlara bağlıdır. İlişkiyi yöneten, insanlara nabza göre şerbet vermeyi başaran uyumlu partnerlerdir.

  Gelelim kova kadınına! Evet bu kadın özgür ruhlu, kısıtlanmaktan hoşlanmayan, başına buyruk kadınlardır. Duygusallık bu kadına has bir durum değildir. Onlar için hayat sürecekse mantık çerçevesinde sürmelidir. Hassasiyet, duygusallık ona göre değildir. Onlar hümanist olduğu kadar konu kendisine gelince bir o kadar bencil olabilmeyi başarabilirler. Bağlanmaktan korkar, hayatlarına girecek bu erkeğin süreğen hayatını bozacağını, düzenini değiştireceğini düşünürler.

  Adalet timsali olmaları

  Bu ikili dünyaya adeta adalet dağıtmaya gelmişlerdir. İnsanın en temel haklarını bilir ve bu hakları savunacak kadar gözü kara insanlardır. Asla haksızlığa gelemeyen bu iki burç tüm insanlığa karşı yapılmış olan herhangi bir usulsüzlükte kendilerini öne atacak kadar samimi ve dobra insanlardır

  Her ikisi de hümanist bir karaktere sahiptirler. Herhangi bir düzensizlik ve anarşi de seslerini çıkaracaklardır. Bu durum ortamlarını terk etmelerine, hayatlarını değiştirmelerine sebep olsa bile adaleti sağlamaya devam edeceklerdir.

  Adaleti sağlamaya çalıştıkları kadar adil olmaya da çalışacaklardır. Bu iki burç evliliklerinde birbirlerine karşı adil olacak ve insanlara karşı da adaleti savunmaya devam edeceklerdir. Bu ortak özellikleri onları birbirine bağlayan önemli bir özelliktir. İnsanlık adına ve insanlık için çalışan bu iki burç hümanist karakterleriyle her türlü etkinlikte ve sosyal sorumluluk projelerinde yer alacaktır.

  Birbirlerini sınırlandırmamalıdırlar

  Kova burcu kadını oldukça özgür ruhlu olan bir kadındır. Onu asla sınırlandırmak gibi hataya hiçbir erkek düşmemelidir. Eğer onu sınırlandırma gibi yöntemlere gider ise o kişi için mücadele etmek yerine aksine onu bırakıp gitmeyi daha çok tercih eder. Bunun yanı sıra bir de hep ben demeyi tercih ettiği için karşısında yer alan kişinin biraz daha alttan alan ve uyumlu bir kişi olması gerekir. Eğer karşısında yer alan kişi de sadece ben diyen biri ise asla anlaşamaz ve en kısa yolda biri birilerini bırakırlar.

  Bu iki burç tam zıt olan karakterlere sahiptir. Kısıtlamak yerine karşısında yer alan kadına güvenmeyi tercih eder. Bir erkek böyle güvenmeyi tercih ederek karşısındakine güvenen yapısı olması ile de bir kova kadının oldukça dikkatini çekecektir. Sevdiği ile yeri geldiğinde bir araya gelerek vakit geçirmesi ve her fırsatta kendinde de acaba suç var mı diye yargılamak yerine alttan almayı tercih etmesi de kova  burcu kadınını en çok etkileyen olaylardan bir tanesidir. Bu durumun böyle olmasından dolayı bu iki burca sahip olan kişiler de oldukça rahat bir şekilde anlaşabilecektir.

  Kova Kadını ile Terazi Erkeği Evlilik Uyumu

  Bu iki burç birbirine denk gelebilen en uyumlu burçlardan birisidir. Zodyak’ın en uyumlu bulduğu ve favori çiftlerindendir. Karşılıklı saygı ve sevgi içinde kurulabilecek; aşkın tutkunun en az görülebileceği iki burçtur. Alanlarına müdahale etmeden çok güzel bir uyum yakalayabileceklerdir. Bu iki burç arasında olan uyumu maddeler ile anlattık. Gelin bakalım terazi erkeği ile kova kadını arasında ne yönden bir uyum var?

  Özgürlüklerine düşkünler

  Hepimizin bildiği gibi kova burçları özgürlüğüne aşırı düşkün insanlardır. Onlar için özgürlüklerine gelen herhangi bir sınırlama, kuş olup kanatlanmalarına sebep. Hal böyleyken bu kadına ait bir evlilikten bahsetmek çok da mümkün olmayacaktır. Özellikle kova kadını olarak konuyu ele alırsak bu durum biraz daha zorlaşacaktır.

  Başına buyrukları ile bilinirler. Onlar için kendilerine neresi uygunsa oraya konarlar, kuş misali. Daldan dala atlayarak kendileri için en uygun yeri bulurlar. Nereye kondukları kimseyi ilgilendirmemeli ve bu alanlarına müdahale edilmemelidir. İşte bu kadını bu yüzden belli ilişkiye tabi olacak kadar kendilerini hazır hissetmezler. Çünkü onlar için girecekleri bir evlilik yolu, yaşadıkları bu hayata engel olabilecektir. Birisinin onu tutmasına, yaptığı gittiği yerlerden mahrum edilmesine çok da tahammül edemeyecektir.

  Bu uçarı kaçarı olan kadını kuş misali sıkmadan öldürmeden fakat uçmasına çok da fazla ileri gitmesini engelleyebilecek bir burçtur terazi burcu. Özgürlüğüne kova kadını kadar önem veren terazi partnerini sıkmayacak, asla onun sınırlarına müdahale etmeyecektir. İlişkiyi sınırlar içinde tutabilen terazi erkeği partnerine saygı göstermeyi başaracak ve bu haliyle de kendine bağlayacaktır.

  Özgürlük bu iki burç için ayırt edici bir özellik olduğu için birbirlerine saygı gösterebileceklerdir. Evet işte bu durum ilişkiden ve evlilikten korkan bu kadının özgürlüğüne dokunulmadan bu hayatın var olduğunu gösterecektir. Hassas ve duyarlı terazi erkeği kova kadınının gönlünü kazanabileceği en önemli alanda başarılı olacaktır. Birbirlerinin bu çok önemli çizgisini geçmeyecek şekilde yaşayan bu ikili saygı çerçevesinde büyük ve uzun ömürlü bir evlilik kurabileceklerdir.

  Rahat bir evlilikleri olur

  Hassas ve insan ilişkilerini yönetebilen terazi erkeği kova kadınını yola getirebilecek bir erkek olacaktır. Bunu zorluk çıkararak değil, bu kadına verdiği değer ve hassasiyetle yapacaktır. Kova kadını beraber olduğu terazi erkeği ile ilişkilerinde ve evliliklerinde süreğen hayatına saygı duyulduğunu görecektir. Bu hoşgörü ve alttan alınma onu partnerine bağlayacak önemli bir durumdur. Evliliğinde kısıtlanmayan, sosyal hayatından koparılmayan kova kadını her geçen gün evliliklerinde kocasına aşık olacaktır.

  Paraya verdikleri önem

  Kova kadını özgür ruhlu, sosyal bir kadındır ve para harcamaktan çekinmez. Onun için mutluluk paraya verilen kıymette değil, yaşadığı hayatın doluluğundadır. Bu yüzden para harcamak onun için sıradan bir durumdur. Çoğu zaman savurgan olacak kadar çok para harcar.

  Para harcamayı kendisine yaptığı kadar insanlar için de yapacaktır. Paraya önem vermez, elinden geldiğince insanlara faydalı işler için kullanır. Bu hümanist yapıları yüzünden ellerinde çok fazla para tutmayacaklardır. Buna karşılık terazi erkeği daha tutumlu ve paranın değerini bilen insanlardır. Terazi erkeği de onun kadar hümanist bir kafa yapısına sahip olsa da onlar kadar parayı savurmazlar.

  Bu zıt durum aralarındaki evlilikte sıkıntı yaratabilir. Fakat her zamanki gibi sevip değer veren terazi erkeği keseyi sevdiği kadın için açmayı bilecektir. Kocasına değer veren seven kova kadını ise bu davranışta bulunan adama anlayış göstermeli dimi! Bu iki çift birbirlerine karşı sevgi ve anlayışla hareket ederlerse üstesinden gelebilecekleri bir durum olacaktır para konusu.

  Sanatsal ve estetiksel benzerlik

  Bu ikili ortak özelliklerinden biri de sanata ve estetiğe verdikleri önemdir. Herhangi bir sinema salonunda, bir kitap fuarında veya şiir yazarken görebilirsiniz. Estetiğe önem veren terazi erkeği ile kova kadını birbirlerinin dilinden anlayacak ve beraberliklerinde ortak bir noktada buluşacaklardır.

  Evliliklerinde herhangi bir etkinliğe beraber katılacak, ortak bir mizah anlayışına sahip olacak kadar aynı dili konuşurlar. Özgürlüğüne düşkün ve sosyal hayatına engel olunmayan kova kadını partnerinin bu özelliğiyle ona daha çok bağlanacak daha çok güvenecektir. Kısıtlamaktan ve kısıtlanmaktan hoşlanmayan terazi erkeği sevdiği kadını kısıtlamak yerine ona güvenmek ister.

  Sosyallik anlayışlarının benzer olması

  Yukarıda bahsettiğimiz gibi her iki burç evlilikte partnerlerinden anlayış bekler. Çünkü ikisi de yapı gereği özgür ruhlarının elinden alınmasına kelepçe vurulmasına izin vermez.

  Kova kadını evlenmeden önce sosyal bir hayat yaşarken, her türlü etkinliklerde boy gösterirken evlilik çatısı altına girince sahip olduğu bu güzelliklerin elinden alınmasına karşıdır. Çünkü o ele avuca sığmayan her yerde var olmak isteyen kadın sadece kocasının evinde kös kös oturmaya müsait bir karakter değildir. Aynı şey partneri için de geçerlidir ve aynı anlayışı karşısındaki kadından da bekler. Bu iki güzel uyum terazi erkeği ile kova kadını arasında tadına doyulmaz bir evlilik yaşayacaktır.

  Sen dili kova kadını ile ben dili terazi erkeği uyumu

  Kova burçları başına buyruk halleriyle bilinen çılgın burçlardır. Onlar için hayattan zevk alma, gününü gün etme anlayışı vardır. Çok iyi birer dost olabildikleri gibi çok iyi birer akıl hocalarıdır. Onlar başkalarına akıl vermekten mutluluk duyarlar. Fakat bunu kendilerini beğendikleri için değil, insanlara yardım etmek amacıyla yaparlar. Akıl verirken asla bir art niyet taşımazlar ve ellerinden geldiğince maddi manevi yardım etmek isterler.

  Durum tam tersi olunca akıl hocası kova kadını kimseden akıl alacak kadar anlayışlı olmayabilmektedir ve bu durumdan hiç hoşlanmazlar. İlişkilerinde hep sen dili vardır. Kavga ettiklerinde, anlaşmazlıklarında başka bir gözden bakamayacak kadar sen diline sahiptirler. Karşındakini suçlamaya ve yargılamaya yönelik bir dile sahiptir.

  Bu karakter karşısında bu kadının en iyi anlayacak burç tabi ki terazi erkeği olacaktır. Onlar naiflikleri ile kavga sırasında kendini eleştiren bir tavırla konuyu çözüme kavuşturmaya çalışacaktır. Bu ikilinin evliliğinde sevgi ve saygı olduğu müddetçe terazi erkeği kova kadınını alttan alacak ve bu ilişkinin yöneticisi olacaktır.

  Tutkulu değil saygılı bir birliktelik

  Bu ikilinin arasında maalesef ki tutkulu bir aşk hikayesi olamayacaktır. Fakat evliliklerinde sevgi ve saygı çerçevesinde büyük bir birliktelik ve uzun ömürlü bir beraberlik yaşayacaklardır. Terazi erkeğinin uyumu ve anlayışlılığı ile; partnerinin ele avuca sığmayan deli dolu halleri iki çifti evliliklerinde birbirlerine bağlayacaktır. Terazi erkeği hayatlarına neşe katacak, yaşam enerjilerini yükseltecek partnerine bağlanacaktır. Kova kadını ise onun hassasiyetine, gösterdiği ilgi ve alakaya bağlanacaktır.

  Hava grubunda yer almaları ve değişken bir burç olmaları

  Her iki burç da hava grubunda yer alan iki burçtur. Hava grubu olarak güler yüzlü samimi ve içten burçlar olarak bilinirler. İnsanı sevmek ve insana değer vermek için yaratılmışlardır adeta. İnsanlara karşı hassasiyetleri doğuştan vardır ve yaşamları boyunca insanlığa hizmet ederler. Hayata sıkı sıkıya bağlıdır hava grubu burçları. Çevresinde bulunan her şeye yaşam enerjilerini yansıtırlar ve hayatlarına renklilik katarlar.

  Hayattan zevk almasını bilirler ve etrafındakilere de bu duyguyu yaşatırlar. Fakat bu iki burç hava grubunda yer alarak çok değişken burç olma özelliğini de taşırlar. Ani yükseliş ve düşüş hallerine sahip olabilirler. Çok değer verdikleri insanlardan aynı oranda karşılık bulamazlarsa hayal kırıklığına uğrayacak ve kabuklarına çekileceklerdir. Her ikisi de yukarıdaki saydığımız özelliklere aynı grupta oldukları için sahiptir ve evlilikte bu uyum ve benzerlik birbirlerinin dilinden anlamalarını sağlayacaktır.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.