Rüyada Göktaşı Düştüğünü Görmek

12.09.2015
Rüyada Göktaşı Düştüğünü Görmek

Rüyada göktaşı düştüğünü görmek, rüya sahibinin kariyerine gerektiğinden fazla önem verdiğine ve bunun için var gücüyle çaba gösterdiğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin mesleğinde en iyilerden olmak için her türlü çabayı gösterdiğine ve göstereceğine delalettir. Gösterdiği bu çabaların boş çabalar olmadığının ve kısa süre içerisinde de meyvelerini alacağının göstergesidir.

Yeni tanışılacak, farklı kişilikte bir insan ile tanışmaya yorulur. Bu kimse, kişiye iş ya da sosyal yaşantısı içinde yardımcı olabilecek biridir. Bu kişi ile uzun süreli bir dostluk, arkadaşlık yaşanacaktır. Bir diğer yorumu ile kişi, sonuç beklediği bir işten hiç ummadığı bir kişi aracılığı ile haber alacak ve yüzü gülecektir.

Rüyayı gören kişinin, menfaatine olacak bazı olaylara delalet eder. Aile, iş ya da özel yaşantıda gerçekleşecek bu olaylar kişi için hayırlı olacak anlamındadır. Bazı yorumculara göre ise bu rüya, kişinin şansına tabir edilir. Kişinin şansının çok açık olacağı bir döneme yorulur. Aynı zamanda şans oyunlarından gelebilecek para olarak ifade edilir.

Kişinin yeni ve geniş bir çevreye gireceğine delalet eder. Bu yeni çevreyle birlikte hareketliliğin artacağı, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağı yorumu yapılmıştır. Kişinin aile ya da iş hayatında yeni sorumluluklar alacağına tabir edilir. Bu sorumluluklar için kişi daha çok çabalayacak, zaman harcayacak ve sonuçlarından memnun olacak demektir.

Rüyada Göktaşı Görmek

Zorlukların arkasından beklenilen güzelliklere, uzun çabaların sonucunda elde edilen kazançlara, umutların sona erdiği anda gelecek olan başarı ve şansa işarettir. Buna ek olarak uzun süredir hayali kurulan ve umutla beklenilen bir olayın hayırlı sonuçlarını görmek olarak da ifade edilir. Bazı durumlarda ise, korku ve ümitsizliğe, maddi açıdan yaşanılan zorluklara, aile ve aşk yaşamındaki kısa süreli problemlere de yorumlanmaktadır. Zorluk ve sıkıntı çekilmeden elde edilecek olan başarı ve servete, toplum tarafından duyulacak saygınlığa, huzurlu ve konforlu bir yaşama delalettir. Aynı zamanda aşk ve aile yaşamında yolunda giden ilişkilere, düşmanların ve kıskançlık duyan insanların kolaylıkla üstesinden gelmeye de işarettir.

Rüyada Üstüne Göktaşı Düşmesi

Rüya sahibine bomba gibi bir haber gelecek demektir. Kariyer konusundaki başarılara ek olarak genel anlamda rüya sahibinin çok arzuladığı bir şeye kısa sürede kavuşacağı ve sonucunda mutlu olacağının göstergesidir. Başarmayı istenilen işler için rüya sahibinin eline çok iyi fırsatlar geçeceği ve bu fırsatları değerlendirdiğinde istediği başarıyı elde edeceğini de gösterir. Aynı zamanda çekilen dertlerin son bulacağına, başarısızlıkların ardına gizlenen başarılı ve saygın bir hayata, zorluklarla ulaşılan ümit vaat eden bir geleceğe de işarettir. Kişinin uzun süredir beklediği tüm başarılara ardı ardına kavuşacağına ve tüm rakiplerini mağlup edeceğine delalet etmektedir. Şanslı ve kısmetli günlerin yakında olduğunu ve ulaşmak için çok az daha çaba gerektiğini de gösterir. Bazı rüya tabircilerine göre ise hayatın ortasına düşen bir zorluk olarak nitelendirilir. Fakat bu aşılması çokta zor olmayan bir engeldir ve sabırla karşı konulup aşıldığı takdirde çok büyük başarılar rüya sahibini beklemektedir. Rüya sahibinin aydınlanması gereken konular olduğunu ve bunun da çok yakın bir sürede olacağını işaret eder. Tüm bunlara ek olarak rüya sahibinin geleceğinin güzel olması için çabaladığı ve bu çabalarının boşa gitmeyeceği anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin beklediği umut ve konforlu günler onun için uzaklarda değil haylice yakınlarındadır.

Rüyada Evine Göktaşı Düştüğünü Görmek

Kötü niyeti olan akraba ve arkadaşlardan kurtulmaya, problem ve sıkıntılardan uzak huzurlu bir aile yaşamına delalet etmektedir. Bunlara ek olarak, umutların tükendiği anda gelen başarılar, para ve malın artması, rüya sahibi zaten zengin ise, zenginliğin kat kat artmasına işarettir. Hayatı boyunca kötülük ve umutsuzluk ile karşılaşmayacak, şansı ve kısmeti her zaman yanında olacak ve ona hayırlı kazançlar kazanmasında yardımcı olacaktır. Farklı açıdan bakan bazı tabircilere göre, olumsuz olarak da yorum yapıldığını görebilirsiniz. Bunlar, kederden kurtulamamak, korkularından emin olmak ve korkuların artması şeklinde ifade edilebilir. Fakat bu olumsuz yorumlar çok yaygın değildir, yaygın görüş olumlu tabirlere yöneliktir.

Rüyada Göktaşı Yağmuru Görmek

Özlem olarak yorumlanır. Başka ülkenin insanları, kişi uzakta olan bir sevdiği için özlem çekecek anlamı taşır. Özlem duygusunun yoğun olduğu bir dönem olabilir. Uzun zamandır görmediğiniz birinin özlemi sizi sarabilir. Onu görmek, ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Uzaklardaki bir yakınınızla hasret gidermek isteyeceksiniz. Bu yüzden seyahatler ya da uzun süren telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Rüya sahibinin yaşamının her alanında büyük değişiklikler yaşayacağı, bu değişimlerin kişiye mutluluk getireceğine tabir edilir. Bu değişim, kişinin kendi isteği ile olabileceği gibi alınacak bir haber ile yaşanabilecek bir değişim de olabilir. Kişinin iş ya da okul hayatında yeni bir döneme de işaret etmektedir. İş hayatında yeni yatırımlar ya da yeni iş anlaşmaları olabilir. Okul hayatında ise başarı anlamı taşır.

Rüyada Meteor Düştüğünü Görmek

Kendinizden katarak emek verdiğiniz bazı kişiler veya olaylardan hayır görecek ve güzel dualar alacaksınız. Maddi gelirinizde yükselme ve artış olacaktır. Rekabet halinde olduğunuz ve sizi çekemeyen birkaç insanla takışacaksınız ve onların karşısında üstünlük elde edeceksiniz. Annenizin ve babanızın duası her zaman üzerinizde olacak. Zamansız bir şekilde bir yerde kalmış olan herhangi bir borcunuz ödenecek.

Rüyanın sahibinin maddi anlamda çok büyük kazançlar elde edeceğine işarettir. Hayatı refah içerisinde geçecek ve huzuru elden kaçırmayacak. Kafanıza takılan sorunların yakın bir zaman içerisinde son bulacak ve yüzünüzde ki gülümseme artacak. Aile içerisinde ki sıkıntılarınızdan yakın zamanlı kurtulacaksınız fakat ortaya atılan birkaç durum sonrasında tekrar ailevi sıkıntılar yaşayabilirsiniz dikkatli olun.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.