Rüyada Göktaşı Düştüğünü Görmek

Rüyada Göktaşı Düştüğünü Görmek
12 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 4.716 kez okundu.

Rüyada göktaşı düştüğünü görmek, rüya sahibinin kariyerine gerektiğinden fazla önem verdiğine ve bunun için var gücüyle çaba gösterdiğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin mesleğinde en iyilerden olmak için her türlü çabayı gösterdiğine ve göstereceğine delalettir. Gösterdiği bu çabaların boş çabalar olmadığının ve kısa süre içerisinde de meyvelerini alacağının göstergesidir.

Rüyada Göktaşı Görmek

Zorlukların arkasından beklenilen güzelliklere, uzun çabaların sonucunda elde edilen kazançlara, umutların sona erdiği anda gelecek olan başarı ve şansa işarettir. Buna ek olarak uzun süredir hayali kurulan ve umutla beklenilen bir olayın hayırlı sonuçlarını görmek olarak da ifade edilir. Bazı durumlarda ise, korku ve ümitsizliğe, maddi açıdan yaşanılan zorluklara, aile ve aşk yaşamındaki kısa süreli problemlere de yorumlanmaktadır. Zorluk ve sıkıntı çekilmeden elde edilecek olan başarı ve servete, toplum tarafından duyulacak saygınlığa, huzurlu ve konforlu bir yaşama delalettir. Aynı zamanda aşk ve aile yaşamında yolunda giden ilişkilere, düşmanların ve kıskançlık duyan insanların kolaylıkla üstesinden gelmeye de işarettir.

Rüyada Üstüne Göktaşı Düşmesi

Rüya sahibine bomba gibi bir haber gelecek demektir. Kariyer konusundaki başarılara ek olarak genel anlamda rüya sahibinin çok arzuladığı bir şeye kısa sürede kavuşacağı ve sonucunda mutlu olacağının göstergesidir. Başarmayı istenilen işler için rüya sahibinin eline çok iyi fırsatlar geçeceği ve bu fırsatları değerlendirdiğinde istediği başarıyı elde edeceğini de gösterir. Aynı zamanda çekilen dertlerin son bulacağına, başarısızlıkların ardına gizlenen başarılı ve saygın bir hayata, zorluklarla ulaşılan ümit vaat eden bir geleceğe de işarettir. Kişinin uzun süredir beklediği tüm başarılara ardı ardına kavuşacağına ve tüm rakiplerini mağlup edeceğine delalet etmektedir. Şanslı ve kısmetli günlerin yakında olduğunu ve ulaşmak için çok az daha çaba gerektiğini de gösterir. Bazı rüya tabircilerine göre ise hayatın ortasına düşen bir zorluk olarak nitelendirilir. Fakat bu aşılması çokta zor olmayan bir engeldir ve sabırla karşı konulup aşıldığı takdirde çok büyük başarılar rüya sahibini beklemektedir. Rüya sahibinin aydınlanması gereken konular olduğunu ve bunun da çok yakın bir sürede olacağını işaret eder. Tüm bunlara ek olarak rüya sahibinin geleceğinin güzel olması için çabaladığı ve bu çabalarının boşa gitmeyeceği anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin beklediği umut ve konforlu günler onun için uzaklarda değil haylice yakınlarındadır.

Rüyada Evine Göktaşı Düştüğünü Görmek

Kötü niyeti olan akraba ve arkadaşlardan kurtulmaya, problem ve sıkıntılardan uzak huzurlu bir aile yaşamına delalet etmektedir. Bunlara ek olarak, umutların tükendiği anda gelen başarılar, para ve malın artması, rüya sahibi zaten zengin ise, zenginliğin kat kat artmasına işarettir. Hayatı boyunca kötülük ve umutsuzluk ile karşılaşmayacak, şansı ve kısmeti her zaman yanında olacak ve ona hayırlı kazançlar kazanmasında yardımcı olacaktır. Farklı açıdan bakan bazı tabircilere göre, olumsuz olarak da yorum yapıldığını görebilirsiniz. Bunlar, kederden kurtulamamak, korkularından emin olmak ve korkuların artması şeklinde ifade edilebilir. Fakat bu olumsuz yorumlar çok yaygın değildir, yaygın görüş olumlu tabirlere yöneliktir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git