Rüyada Görücü Geldiğini Görmek

13.09.2015
Rüyada Görücü Geldiğini Görmek

Rüyada görücü geldiğini görmek, gerçek anlamına benzerlik göstererek bekar olan kimseler için hayırlı kısmetler olarak yorumlanır. Bu rüya rüyayı gören kişi için, uzun süredir aradığı fakat bulamadığı gerçek aşkı kısa sürede bulacağı ve onunla hayırlı ve mutlu bir yuva kuracağı anlamını taşımaktadır. Bir başka tabire göre ise, gelecek olan kısmet ve sayısının haylice fazla olduğu hatta sıraya dizildiği anlamına gelir.

Rüyada Arkadaşına Görücü Geldiğini Görmek

Bazı tabircilere göre ise, hayatında varlığına şükredeceği bir kişi olacağı veyahut o kişinin zaten hayatında olduğu şeklinde yorumlanır. Hayatına girecek bu kişi rüya sahibinin hayatı boyunca beklediği aşkıdır aslında. Onunla mutlu bir birlikteliği olacak ve belki de en güzel tarafı ilişkide yaşanılması beklenilen duygular karşılıklı olacaktır. Çoğu zaman bu birlikteliğin sonunda evlilik olacağı şeklinde yorum yapılır. Sonunda mutluluğun elde edileceği yeni başlangıçlar yapmak şeklinde de tabir edilebilir. Bunların yanı sıra hayırlı bir iş iççin hayırlı insanlar ile bir arada bulunmak olarak da ifade edilebilir. Rüya sahibinin güzellikler ile dolu katılacağı davetteki, bu hayırlı kimseler içerisinde ilgisini çekebilecek olan temiz ve sağlam birisi bulunabileceği anlamını da taşır görülen rüya.

Rüyada Görücü Gitmek

Rüya sahibine söylenmesi gereken bazı gerçeklerin olduğuna fakat buna bir türlü cesaret edilemediğine işarettir. Bununla birlikte rüya sahibi bekar ise evleneceğine, kendisi evli fakat bekar kız kardeşi var ise onun evleneceğine hatta rüya sahibinin bekar oğlu var ise ona kız istemeye gidileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Görücünün Beğenmemesi

Sonunda mutluluklar elde edilecek olan yeni başlangıçlar yapmak olarak tabir edilir. Çekilen sıkıntıların sona ermesi, hayırlı ve mutlu haberler almak ve bu haberler neticesinde bir kutlama yapmak olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Görücünün Geldiğini Duymak

Rüya sahibi için güzelliklerle dolu kalabalık bir toplantı veya davete katılmanın göstergesidir. Bunun yanı sıra rüya gerçek anlamına benzerlik göstererek bekâr kimseler için evlilik yolunun açık olmasına ve aşk hayatında yakınlaşmakta olan huzurlu, mutlu ve şans dolu günlere işarettir. Rüyasında kendisi için geldiğini gören kişinin hayatında hiç beklemediği bir anda gelişen iyi ve hayırlı işler olur. Bir anda eline geçen bu fırsatlar ile ucu aşk hayatına da dokunan mutlu gelişmeler yaşayabilir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin kendisi için müthiş olarak nitelendirebileceği bir yerden iş teklifi alacağı şeklinde de yorumlanır. Benzer şekilde harika sonuçlar doğurabilecek bir yolculuk olarak da ifade edilir.

Rüyada Ablaya Görücü Geldiğini Görmek

Ablanızın yakın zamanda evleneceğine işarettir. Evli ise yakın çevresindeki bekar bir kişinin kısmeti açılır. Ayrıca rüya sahibinin her türlü istek ve arzusuna kavuşacağı anlamını da taşımaktadır.

Rüyada Görücünün Geleceğinin Söylenmesi

Rüyayı gören kişinin harika iş teklifler alacağına ve bu teklifleri değerlendirerek çok iyi başarılar yakalayacağına işaret eder. Bazı iş konularında rüya sahibi saygı duyduğu kişilere danışabilir ve onların fikir ve önerileri doğrultusunda ortaklaşa bir işe girebilir. Aynı zamanda geleceğe dair çok iyi bir yatırım yapılacağı anlamını da taşımaktadır.

Rüyada Damat Görmek

Rüyayı gören kişi bekarsa yakın zamanda evlenebilir. Kişi evliyse evlat sahibi olabilir. Evlat sahibi olanlar bir evlat sahibi daha olmak isteyebilirler. Maddi olarak da ilerlemek isteyecektir. Evlenmek isteyen birinin görmesi, kısa bir zamanda seveceği bir kişi ile evlenecek demektir. İş yerinde düzgün çalışmanızdan dolayı ek bir gelir elde edebilirsiniz. İkramiyeler alabilirsiniz. Eğitim süreci devam ediyorsa part time bir iş söz konusu olabilir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.