Rüyada Karides Görmek

14.09.2015
Rüyada Karides Görmek

Rüyada karides görmek, hatalarınızdan hiç ders almadığınızı gösterir. Siz her kim olursa olsun size karşı bir kusuru olan kişilere aynı şekilde yaklaşmaya devam ediyorsunuz. Tekrar tekrar güvenip onlara aynı muameleyi yapıyorsunuz. Şu sıralar yine önceden sorunlar yaşadığınız eski bir arkadaşla yolunuz tekrar kesişecek ve ona bir şans daha vereceksiniz. Ama bu sefer bu kişi sizi çok şaşırtacak onu çok değişmiş bulacaksınız. Rüyayı gören kişinin geçmişte çok hatalar yaptığını gösterir. Bu kişi artık hatalarını telafi etmenin yollarını arıyor. Karşınıza çok fazla fırsatlar çıkacak ancak hatalarınızı telafi edip edememek tamamen size kalmış durumda. Evinde gören kişinin evinde ters giden bir şeyler vardır. Eşiniz ile kavga ettiniz ve aranız biraz limoni şu aralar.

Rüyada Karides Yemek

Pişmanlık duygusunu yansıtır. Hayata dair pişmanlıklarınız bulunuyor ve bunlar artık can sıkar duruma gelmişler. Sevgilisi ile tartışma yaşamıştır ve gereksiz tavırları için şimdi pişmanlık duyuyordur ancak geri dönüş yolunu bulamıyordur. Kişinin vazgeçmeyen bir düşmanı vardır. Bu düşman size yenile yenile yenilgiyi kanıksamış durumda ancak yine de sizle yüz yüze gelmeye çekinmiyor. Bu iş yerinden biri olabilir ya da okul hayatınızda yarıştığınız biri de olabilir. Bazen de doğru yolu göstermeye çalıştığınız kişileri işaret eder. Kişinin etrafında hata yapan biri vardır. Siz bu hatanın farkındasınız ve bu kişiye yardımcı olmak istiyorsunuz. Kişinin çok lüks bir hayat yaşama isteği vardır. Aklı sürekli bir karış havadadır bu kişinin.

Rüyada Pişmiş Karides Görmek

Rüyada karides gören ve denizde karides yakalayan kişiler kıymetli bir eşya elde ederler. Rüya esnasında karideslerle yemek yapan, pişiren ya da haşlayan kişiler kıymetli bir eşya edinirler. Kırmızı karidesler tez vakit elinize geçecek para olarak da ifade edilir. Bir toplantıya, buluşmaya ya da ziyafete ya da dostlarla yemek yeme gibi bir etkinliği de ifade eder.

Rüyada Jumbo Karides Görmek

Çevresinde değer verdiği ve sevdiği kişiler tarafından ihanete uğrayıp kahrolacağına, bu nedenle insanlar soğuyarak arasına büyük bir mesafe çizeceğine, üzüleceğine ve maddi anlamda büyük zararlar edeceği bir işe kalkışacağına, eski ve güzel günleri anımsayarak o günler tekrardan hatırla şansına sahip olacağına, sahip olduğu mal ve mülkün tez vakit yapacağı başarılı işlerden dolayı daha fazla artacağına, ilgi gösterdiği kişilerin problemlerinin zamanla son bulacağına, oturmuş kurulu bir düzene kısa yoldan erişeceğine, büyük miktarda para bulacağına ve bu durumdan cesaret ve güç alacağına, kişinin kendisini birçok yönden yenilenmiş ve mutlu hissedeceğine, arkadaşları ve ebeveynleri ile gayet mutlu ve huzurlu ilişkiler kuracağına, yapılan işte geride kalınacağına delalet eder.

Rüyada Karides Yakalamak

Rüya esnasında karides yakalayan ya da avlayan kişiler, birçok kez deneyip sizi yenememesine rağmen tekrardan sizinle yarışmayı isteyen bir kişiye dersini vermeyi belirtir. Bununla beraber büyük bir çabayla doğru yola sevk etmeye çalışacağınız küçük bir çocuğa da delalet eder. Her türlü zorluklar ile mücadele ederek, pes etmeyen bir karakteristik yapıya sahip olunduğunun da göstergesidir.

Rüyada Karides Pişirmek

Zengin olunacağını, amaçlara erişilebileceğini, kurulan hayallerin gerçek olacağına, akabinde iş konusunda yıllarını vererek büyük tecrübe sahibi bir kişiyle işbirliği yapılacağına, birçok kişiyle anlaşmazlıklar yüzünden uzun süreli polemikler yaşayacağına, uzun süreden itibaren yapılan işteki başarıların kıskanılacağına, kendisine yardımcı olan kişiler aracılığıyla bu durumu atlatacağına, Yapacağı büyük çapta bir çalışmayla ile mutlu olacağına, çevresindeki insanlarla devamlı tartışacağına, kendisiyle aynı sorunları yaşayan farklı bir kişiden ders alacağına, mutluluktan gözlerinin parlayacağına ve sıkıntılarının dineceğine, içinde bulunduğu karamsarlıktan kurtulup, geleceğe yönelik pozitif bakacağına dair delalettir.

Rüyada Karides Temizlemek

Kişinin kendi emeğiyle mal sahibi olmasına, makam sahibi olmasına, duaların kabul görmesine ve hayırlı olanı istemeye delalet etmektedir. Rüyada karides temizleyen kişi, hayata dair bir sıkıntının olmamasına, evliliğinde yaşadığı problemin bir gün sonlanacağına, paraya doymuş olup fazlasında gözünün olmamasına, hayat şartlarının eskisine nazaran daha iyi olacağına ve şansın açık olmasına dair delalettir.

Rüyada Canlı Karides Görmek

Keder, sıkıntı ve derdi ifade etmektedir. En güvendiği kişilerden gerekli yardımları alamayacağını ve en güvendiği kişiler tarafından gözyaşlarına boğulacağını ifade eder. Rüyayı görenin yaşayacağı kötü bir olay veya uğursuz bir musibet olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişi ders alacağı bir olay yaşayıp akabinde kolay kolay hiç kimseye güvenmeyecek, Herhangi bir derdini veya sırrını ömrünün sonuna dek hiç kimseye anlatmayacak demektir.

Rüyada Karides Ayıklamak

Rüyayı gören kişinin neşesinin kaçmasına sebep olacak bir takım olayların oluşabileceğine, etrafındaki yakınlarıyla fikir uyuşmazlıkları ve büyük anlaşmazlıklar yaşanacağına, mutsuz olup keyfinizin kaçacağına ve hiç ummadığınız bir an ummadığınız kişiler tarafından bir takım kötü sözler işiteceğinize, bu durumundan dolayı kendinizi çok kötü hissedeceğinize ve bu durumun bir müddet süreceğine delalet eder.

Rüyada Denizde Karides Görmek

Zenginlik olarak ifade edilir. Kişinin plan ve projelerinin hayata geçeceğine ve bu sayede maddi durumun artacağına, rızkın da ekmeğin de aynı oranda artacağına, ticarette çok hayırlı kısmetler ile karşı karşıya gelineceğine, borçların tamamen biteceğine, rızkın da ekmeğin de aynı oranda artacağına, yatırımlar yapabilme olanağını elde edeceğine ve bu sayede elde edilen gelirlerin ikiye katlanacağına dair işarettir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.