Kahve Falında Yarasa Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Yarasa Görmek

Kahve falında yarasa görmek, fal sahibinin gerçekleştirmeyi düşündüğü işten uzak durması ve üzerinde tekrar düşünmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin beklediği muradı ile ilgili hayırlı gelişmeler yaşanacağına ve yakın çevresinden biri ile yaşadığı gönül kırgınlığının son bulacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Yakın zamanda size oldukça faydası dokunacak bir insanla tanışacağınız anlamına gelmektedir.  Hayatınıza girecek olan bu yeni kişi sizin için hayırlı işler yapacaktır. Bekar fal sahipleri için bu figür iyi ve varlıklı bir eş adayıdır. Ayrıca size zor zamanlarınızda  yardım elini uzatacak ve işiniz düştüğünde asla sırtını çevirmeyecek kimsedir.

Korku ve endişe anlamına da gelen bu figür, içinde bulunduğunuz ve endişe duyduğunuz bazı durumların zamanla gün yüzüne çıkacağının ve bu sayede ferahlayacağınızın da bir işaretidir. Evli bireyler için, eşinizle geçmişten olan bazı sıkıntılarınızı çözeceğinizin habercisidir. Sakin kalmayı başardığınızda, içinde bulunduğunuz, eşinizle veya sevgilinizle yaşadığınız tüm sorunlara çözüm bulacaksınız. Eşinize olan güveninizi yeniden kazanacağınız bu dönemde, yakın çevrenizden veya sizden gelecek olan mutlu bir haberle çok daha güzel günler sizi beklemektedir. Bu haber bir bebek haberi olabilir.

Para Yorumu

Hayatınıza, zor anlarınızda size yardım elini uzatacak ve işiniz düştüğünde size asla sırtını çevirmeyecek yeni birisinin girmesiyle hayatınız tamamen değişecek, hayatınıza renk gelecektir. Bu figür aynı zamanda son zamanlarda geçirdiğiniz maddi sıkıntılı dönemi de işaret eder. Negatif durumlara karşı sakin kalmayı başarmalısınız. Sakinliğinizi koruyabildiğiniz takdirde kötü olaylardan en az zarar ile çıkacaksınız. Özellikle bu dönemde işleriniz yoluna girmeye başlaması ile maddi olarak da kendinizi toparlayacaksınız. Bu maddi toparlanmadan sonra, yapacağınız yatırımlarda dikkatli olmalısınız.

Bu dönemde maddi sıkıntılarınızdan kurtulmak için gece gündüz çalışıp, çırpındığınızdan etrafınızdaki insanlara zaman ayırmayı unutmuş olabilirsiniz. Bu zaman da onların gönlünü almak için harika bir zamandır. Ayrıca fal sahibinin çok evhamlı bir yapıda olduğunu ve her şeyi gereksiz yere kafasına takan bir karaktere sahip olduğunu işaret eden bu figür, oldukça da hisleri kuvvetli biri olduğunuzu gösterir. Fakat her ne yaşanırsa yaşansın sakin kalmaya çalışmanız önemlidir.  Başkalarının dediklerinden çok kendi hisleriniz güvenip, o doğrultuda hareket ettiğiniz taktirde her zaman doğru yolu bulacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre sizin için gelmiş olan barışın ve adaletin sembolüdür. Son zamanlardaki yoğun çalışmalarınızda ihmal etiğiniz yakın çevrenizdeki arkadaşlarınız ve ailenizin gönlünü almanın tam da sırasıdır. Mümkün olduğunca bu dönemde onlarla vakit geçirmeye çalışmalısınız. Hayatınıza girecek yeni insanlarla hayatınız renklenecek, sosyal hayatınız hiç olmadığı kadar aktif olacaktır. Son zamanlar içerisinde her ne kadar alakanız olmasa bile istemeden içinde bulunduğunuz bazı çirkin durumlar sebebiyle ruhsal olarak yıpranmış, kendinizi yalnız hissetmiş olabilirsiniz. Fakat bu olayların hepsini yine etrafınızdaki sizi seven ve değer veren yakın arkadaşlarınız ve aileniz sayesinde atlatacaksınız.

Geçmişten beri biriken bir takım sorunlar sizi ailenizden birisi ile karşı karşıya getirebilir. Fakat asla canınızı sıkmayın, her şey gün yüzüne çıkacak ve en kısa süre içerisinde olaylar çözülecektir. Bu sebeple bir an önce içinizi rahatlatmalı ve kafanızı daha pozitif düşüncelere yöneltmelisiniz. Enerjinizin düşmesine kesinlikle izin vermemeli ve size değer veren insanların yanınızda olmasına izin vermelisiniz. Evinize ve sofranıza gelecek bereketle eskisinden çok daha huzurlu, mutlu ve renkli bir hayat sizi beklemektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

Son zamanlarda sosyal çevreniz ile yaşadığınız bazı sorunlardan dolayı işinize yeterli özeni gösterememekte olduğunuz bir dönemdir. Fakat kazançlarının düşmemesi adına özel hayatlarındaki sorunlar ile boğuşmak yerine, biraz kendi işinize de artık vakit ayırmanın zamanıdır. İş performansınızı arttırmak için boş zamanlarınızda kendinizi deşarj edecek hobiler bulmalı yeteneklerinizi keşfetmelisiniz. Ayrıca bu dönemde ailenizi de ihmal etmemelisiniz. İşinize ve kariyerinize odaklandığınızda işleriniz tekrar yoluna girecek hatta eskisinden daha da iyi olacaktır. İçiniz her zaman rahat tutup, kafanızı daha pozitif düşüncelere yönelmelisiniz.

Konsantrasyonunuzu işinize verdiğiniz zaman işleriniz yükselişe geçecek ve size yeni kariyer kapıları açılacaktır. Özellikle bu dönemde çok fazla iş seyahatine çıkıp yeni imkanlarla karşı karşıya kalacaksınız. Kafanızda yer alan tüm soru işaretlerinin cevabını bulacaksınız. Ayrıca hayatınıza girecek yeni kişilerin size işiniz konusunda  da oldukça faydası dokunacak, işleriniz de o kişi sayesinde yoluna girecektir. Aynı zamanda etrafınızda sizin başarılarınızı kıskanan, yüzünüze gülüp arkanızdan iş çevirme potansiyeline sahip insanlarda olduğundan, etrafınızdakilere karşı dikkatli davranmanız, vereceğiniz bir kararı en az 2 kez düşünüp adım atmanız gerekmektedir.

Sağlık Yorumu

Özellikle sağlık açısından gelecek kısa süreli bir hastalığın habercisidir. Kötü bir haber almak veya zarar görmek olarak yorumlanabilir. Fakat bu hastalığın kısa süreceğini işaret eder. Bu nedenle önleminizi almalısınız. Uzaklarda olan bir akrabanız tarafından özlendiğinizi işaret etmektedir. Uzaklarda olan bir akraba var ise hatırını sormalı ve arada yoklamalısınız, sağlık durumlarından haberdar olmalısınız.

Özellikle bu dönemde son zamanlarda biriken ve ihmal ettiğiniz işlerinizi toparlayabilmek için fazla çalışıp, bedeninizi fazla yorduğunuzdan dolayı direnciniz düşmüş olabilir. Doktor kontrollerini aksatmamanız gerekmektedir. Ayrıca beslenmenize çok dikkat etmelisiniz, düzenli olarak yemek  yemeli gerekirse eczacınız ile veya doktorunuz ile konuşarak takviye edici gıdalar almalısınız. Düzenli spor yapmıyorsanız, mutlaka boş vakitlerinize sporu yerleştirmeye özen göstermelisiniz. Düzenli olarak spor yapmak hem bedensel hem de ruhsal sağlığınıza özellikle bu dönemde iyi gelecektir. Fakat kullanacağınız herhangi bir ilaç, vitamin, mineral veya gıda takviyesini mutlaka bir doktor tavsiyesi üzerine kullanmaya özen göstermeli kafanıza göre gıda takviyesi veya ilaç kullanmamalısınız. Aksi takdirde kısa süreli meydana gelebilecek olan rahatsızlık daha ciddi boyutlara ulaşabilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.