Kahve Falında Yarasa Görmek

Kahve Falında Yarasa Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.871 kez okundu.

Kahve falında yarasa görmek, fal sahibinin bu aralar çok fesat ve ara bozucu bir insan ile mücadele edeceğini ifade eder. Mücadele edilen kişi fal sahibini çok kıskandığı için bu duygusunu fal sahibine saldırarak ve onu rencide etmeye çalışarak bastıracaktır. Eğer fal fincanında birden fazla belirmişse fal sahibi kıskanç ve saldırgan karakterli birkaç kişi ile birden mücadele edecek demektir. Eğer fal sahibinin niyeti bu insanları kızdırmak ise söylediklerini ve yaptıklarını asla kafasına takmadan mutlu olmaya devam etmelidir. Bu şekilde çok daha fazla kıskanmalarına sebep olacaktır.

Gece gündüz çalışan ve maddi sıkıntısından kurtulmak için çırpınan fal sahibini işaret eder. Gecesi gündüzüne karışan ve etrafındaki insanlara zaman ayırmayı unutan fal sahibi sonunda bütün dileklerine kavuşacak ve maddi sıkıntıları da manevi yükleri de bir son bulacaktır. Baş aşağı değilde düz duruyorsa fal sahibinin çok evhamlı bir yapıda olduğunu ve her şeyi gereksiz yere kafasına takarak kendisine dert ettiğini ifade ederi. Bazı fal yorumcularına göre ise hisleri çok kuvvetli fal sahibi ile yorumlanır. Başkalarının dediklerinden çok kendi hislerine güvenen fal sahibi her zaman doğru yolu bulacaktır. Aynı zamanda fal sahibine kolay yoldan kazandırılmaya çalışılan parayı işaret eder. Fal sahibi kolay yollardan kazanılan paranın helal olmayacağını bilecek kadar mantıklı ve sezgileri güçlü bir insan olduğu için bu günaha girmeyi reddedecektir.

Kahve Falında Yarasa Kanadı Görmek

Senin için gelen barışın ve adaletin sembolüdür de denilebilir. Son zamanlar içerisinde her ne kadar suçun olmasa bile öyle büyük olan bir suç ile karşı karşıya gelmişsin ki bu da senin sadece acı çekmene ve kendini her ne yapar isen yap bir türlü o kişilere karşı kanıtlayamamana neden olmuş. Fakat sen bu durumun da o kadar akıllı ve başarılı bir şekilde üzerinden geleceksin ki o kişi sana bu iftirayı atar iken her ne kadar ağır olan planlar kurmuş olur ise olsun elinde patlayacak ve sen en son olarak kendini kanıtlayacaksın. Bu esnada senin her an yanında olmaya çalışan insanlardan bir tanesinin bunu sana yapmış olma ihtimalinin de olması senin her şeyden de daha çok üzülmene neden olmaktadır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git