Kahve Falında Kayık Görmek

10.04.2015
Kahve Falında Kayık Görmek

Kahve falında kayık görmek tatilin, huzurun, mutluluğun ve eğlencenin sembolüdür. Rızık ve bereketin artacağına işarettir. Bu dönemde hem sizin hayatınız hem de ailenizin hayatı oldukça iyi bir şekilde devam edecektir. Kendi yaptığınız hataların cezasını ödeme vaktinin geldiğinin habercisidir. İçinde olduğunuz kötü işler fazlasıyla yıpranmanıza ve üzülmenize neden olacaktır. Bu keder ve sıkıntılardan kurtulmak için hatalarınızın farkına varmalı ve bu hataları telafi etmek için elinizden geleni yapmanız gerekir. İş ve okul hayatınız oldukça yoğun geçebilir bu dönemde. Bu yoğunluk nedeniyle çok yorulabilirsiniz. Bu durumun sizi hasta etmemesine dikkat etmelisiniz.

Yakın zamanda bu yoğun çalışmaların karşılığını yavaş yavaş almaya başlayacaksınız demektir. Bu aralar yeni projelerle ilgileniyor olabilirsiniz. Zamanınızın çoğunu da bu projeye ayırmanız gerekebilir. Bu projeler size hem maddi hem de manevi anlamda kazançlar getirecektir. Ayrıca yine bu projeler sayesinde kariyer basamaklarını hızla çıkacaksınız. Aşk hayatına da etki eder. Eşinizin ya da sevgilinizin doğum günü yaklaşıyor olabilir. Ona uzun zamandır istediği bir hediyeyi alarak partnerinizi mutlu edebilirsiniz. Eşiniz ya da sevgiliniz, projeleriniz derken arkadaşlarınızı bu ara çok fazla ihmal ediyor olabilirsiniz. Onlara biraz zaman ayırarak aradaki buzları eritmeyi deneyebilirsiniz. Bu durum size de kafanızı dinleme fırsatı verecektir. Bu nedenle karşınıza çıkacak olan fırsatı iyi değerlendirmelisiniz.

Aşk Hayatı

Hayatınızdaki geçiş döneminin sıkıntılarının ve belirsizliklerinin son bulduğunu gösterir. Eğer ilişkiniz yoksa hayırlı ve zengin birinin kapınıza dayandığını işaret eder. Çevrenizde dolanan ve ilginizi çekmeye çalışan kişiyle mutlu bir birlikteliğe başlamanıza az kaldığı görülüyor. Kısa zaman içerisinde bu kişiyle büyük bir aşk yaşayacak ve evlilik yoluna uzanan bir ilişkiye adım atacağınız anlamına geliyor. Eğer bir ilişkiniz varsa ilişkide yaşadığınız sorun ve sıkıntıların artık son bulacağını işaret eder. Problemleri geride bırakarak huzurlu ve mutlu bir birlikteliğe devam edeceğiniz anlamına geliyor. Aynı zamanda bu figür, sadık, dürüst, zengin ve yakışıklı bir eşi işaret eder.

Yıllarca göstermiş olduğunuz sabır işe yarayacak, bir aile kurmayı başaracaksınız. Ayrıca eski sorunlu hayatınızdan bir anda kurtulup, yeni bir hayata adım atacağınızı gösterir. Kısmetinizin açılmasına çok az kaldığının göstergesidir. Eğer evliyseniz, hanenize güzel haberlerin ardı ardına geleceğinin habercisidir. Bu haberlerin size mutluluk ve şans getireceğinin göstergesidir. Eskisinden çok daha mutlu ve huzurlu günler sizi beklemektedir.

Para

Parasal anlamda huzura kavuşmanıza çok kısa bir süre kaldığı şeklinde yorumlanmaktadır. Uzun süredir borç verdiğiniz ama bir türlü geri alamadığınız paranın kısa zaman içinde elinize geçeceği anlamına gelmektedir. Sıkışık olduğunuz bir dönemde elinize bir miktar para geçebilir. Zenginliğin ve bolluğun simgesi olan bu figür, kısa zamanda büyük bir zenginliğe kavuşacağınızın işaretidir. Mal, mülk, bolluk içinde yaşayacağınızı simgeler. Eğer sıkıntılı ve stresli bir dönemden geçiyorsanız kısa süre içerisinde tüm bu sorunlardan kurtulacağınız, sorundan sıkıntıdan uzaklaşacağınız anlamına gelmektedir.

Size miras yoluyla gelecek nakit parayı, altın ve gayrimenkule yatıracağınızın göstergesidir. Şansının bir anda döneceğini ve geleceğini garanti altına alacağını gösterir. Elinize geçecek para sayesinde kendinizi geliştirecek fırsatlara adım atacağınız anlamına gelir. Yeni fırsatlar, geleceğinizi de şekillendirecektir. Maddi konuda kendinize dert ettiğiniz her şey son buluyor. İçinizde ukde kalan, yıllarca almak için hayalini kurduğunuz arabaya kısa süre içerisinde kavuşacağınızın göstergesidir. Hayatınıza maddi hiçbir sıkıntının yük olmayacağı, bol kazançlı, sağlık, huzurlu bir döneme gireceğiniz anlamı taşır.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile yaşamına mutluluk, bereket, kısmet geleceği şeklinde yorumlanır. Sizin çok sevdiğiniz, aranızda kuvvetli bağların bulunduğu, geçmişten beri tanıdığınız bir akraba veya arkadaşınızla karşılaşacağınız anlamı taşır. Uzun zamandır görmediğiniz birinin kısa zaman içerisinde size ziyarete geleceğinin işaretidir. Bu ziyaret hem eski günleri yad etmenizi sağlayacak hem de biraz kafanızı dağıtmanıza yardımcı olacağının gösterir. Geçmişte güzel anılarla bırakmış olduğunuz bu kişinin ziyareti ile çok güzel bir haber alacaksınız.

Uzun zamandır aile içerisinden biriyle girmiş olduğunuz ağız münakaşasının artık son bulacağı şeklinde yorumlanır. Herkesin haklı olduğunuzu anlayıp sizden özür dileyeceğini işaret eder. Aranızdaki kırgınlıkların artık son bulacağını, huzurlu ve mutlu bir ev ortamı içerisinde hayatınıza devam edeceğiniz anlamı taşır. Ailenizden birinden önemli bir konuda yardım alacağınızı işaret eder. Akıl danışacağınız bu kişi çok sıkıştığınız bir anda yardım elini size uzatacak ve geleceğinizle ilgili doğru kararlar almanıza yardımcı olacaktır. Yardım alacağınız konunun şehir değiştirme veya okul ile ilgili olduğunun işaretidir.

İş ve Kariyer

Yeni bir başlangıç yapacağınız şeklinde yorumlanır. Bu başlangıç iş hayatında yeni bir atılım yapacağınızı işaret eder. Yeni bir iş için farklı bir şehre gitmek durumunda kalabileceğinizi gösterir. Hayatınızın bir noktasında bütün yaşamınızı olumlu yönde etkileyecek, yeni bir başlangıç yapacağınız anlamını taşır. Bir konuda yardım alacağınız ya da akıl danışacağınız birinin varlığının aniden sizi huzura sürükleyeceğini gösterir. Bu figür aynı zamanda başarı şeklinde yorumlanır.

Kariyerinizdeki büyük engellerin ortadan kalkacağı anlamına gelir. Arka arkaya yaşanacak başarılar herkesin sizi takdir etmesini sağlayacaktır. Hayatınıza yeni yön verdiğiniz ve sıkıştığınız bir anda size destek olacak birinin olduğunu gösterir. Yeni bir iş kurmuş ve işinizin çok başında bulunuyorsanız birinin yardımı sayesinde işinizi kolayca ilerletebileceğiniz anlamı taşır. Yüksek gelire sahip birinin yardımıyla yeni bir işe girme olasılığınızın olduğunu işaret eder. Geleceğe sağlam adımlarla ilerleyeceğiniz günler çok yakındır. Kamu kurumuna yapılmış olan iş başvurunuzun olumlu sonuçlanacağı anlamına gelir. Yaşamış olduğunuz kötü iş tecrübelerinin yerini başarılı işler alacaktır. Mutlu ve başarılı iş hayatınıza ulaşmanıza çok az kaldığını gösterir.

Sağlık

Yaşadığınız sağlık sorunlarının son bulacağı şeklinde yorumlanır. Uzun süredir peşinizi bırakmayan hastalıkların tamamen hayatınızdan çıkacağının göstergesidir. Sağlık problemleri nedeniyle yaşamış olduğunuz üzüntülerin bir bir hayatınızdan ve hafızanızdan silineceğinin habercisidir. Yaşanacak mide rahatsızlıklarının işaretidir. Yakın bir tarihte yaşanacak mide rahatsızlıklarının çabuk geçeceğini gösterir. Aynı zamanda bu figür, daha planlı ve programlı yaşamanız gerektiğini gösterir. Bu aralar fazla gezmekten ayaklarınızın ağrıyacağı bir döneme gireceğinizin işaretidir.

Son zamanlarda sebepsiz yere üşüdüğünüzü düşündüğünüzden kan sayımı yaptırmak isteyeceğinize işarettir. Yaptırdığınız tahlillerde önemli bir şeye rastlanmayacağını gösterir. Küçük bir kaza anlamı taşır. Küçük bir kaza geçirip çabucak toparlanacağınızı işaret eder. Uzun süre yatacağınız ve ağrı yaşayacağınız türde bir kaza olmayacağının göstergesidir. Sağlığınızla ilgili konularda biraz özenli davrandığın takdirde büyük sorunlarla karşılaşmayacağının habercisidir. Sağlığıyla ilgili endişe ettiğiniz çok sevdiğiniz bir aile büyüğü ile ilgili tez zamanda güzel haberler alacağınızı işaret eder. Sadece bedensel sağlığınızın değil psikolojik sorunlarınızın da yok olacağının ve sağlıklı günlere kavuşacağınızın göstergesidir.


 

Kahve Falında Boş Kayık Görmek

Çok yakında size zararı dokunan insanları hayatınızdan çıkaracağınıza dalalet eder. Uzun zamandır sizinle bir arada bulunan ve güvendiğiniz birinin size ihanet ettiğini öğrenebilirsiniz. Sizin için iyilik yapmasını istediğiniz birinin size olumlu döndüğü ancak istediğiniz yapmayıp size yaptığını söylediği bir durumla karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır size ihanet etmekte olan birinin ne yaptığını öğrenebilir ve onu hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Yükümlülüğünü üstlendiğiniz biri kısa zaman içinde kendi ayakları üzerinde durmaya başlayacak ve sizden yardım almayı kesecek. Uzun yıllardır sürekli olarak yaptığınız bir ödeme son bulacak ve maddi anlamda rahatlayacaksınız. Hayatınızdan size zorluk çıkaran her şeyi yavaş yavaş çıkaracaksınız.

Hayatınızda yapacağınız büyük bir temizliğe işaret eder. Kötü olan her şey hayatınızdan çıkacak ve yepyeni bir başlangıç yapacaksınız. Hayatınızdan çıkaracağınız insanlar kadar hayatınıza girip size güzel şeyler katacak insanlar da olacak. Yakın zamanda üzerindeki yükler hafiflemeye başlayacak. Yakınlarınız sorumluluklarınızı sizinle paylaşmaya başlayacak. Hem iş anlamında hem de maddi anlamda altında ezildiğiniz yükler, sevdiklerinizin yardımıyla hafifleyecek ve hayatınızdan tamamen çıkacak. Çocuğunuzu okutuyorsanız çok yakında kendi maddi bağımsızlığını kazanarak finansal anlamda sizi rahatlatır hale gelecek. Yükler ve sorumluluklar konusunda büyük bir rahatlama yaşayacaksınız. Köklü temizlikleri işaret eder. Hayatınızı zorlaştıran, kafanızı meşgul eden ne varsa hepsinden yavaş yavaş kurtulacaksınız. Size ihanet eden insanları bunu öğrendiğiniz an hayatınızdan çıkaracak ve büyük bir rahatlama yaşayacaksınız.


 

Kahve Falında Kayık Üzerinde İnsan Görmek

Bu sıralar fal sahibinin sıkıntılı bir dönem geçireceğine işaret etmektedir. Bu sıkıntılı dönem sadece aşk hayatı ile ilgili değil, hayatınızda herhangi bir konu ile ilgili olabilir. Özellikle iş hayatınızda son zamanlarda geçirdiğiniz gergin tartışmalar nedeniyle bu sıkıntıyı daha derinden hissedebilirsiniz. Bu dönemde kendi fırsatlarınızı kendiniz yaratmanız gerekmektedir. Arkadaşlarınızın birinden gelecek olan ortaklık teklifini iyi değerlendirmeli, size fayda sağlayıp sağlamayacağını düşünmelisiniz. Bu dönemde sizin için iyi bir girişim ve iş imkanı olabilir. Hem işinizdeki gergin ortamdan kurtulmuş olacak, hem de zaten uzun yıllardır tanıdığınız birisi ile birlikte çalışma imkânı elde etmiş olacaksınız.

Aşk hayatınız bir süredir sizin için fazlasıyla monotonlaşmış durumdadır. Evli veya bir ilişki içindeyseniz hem sizin hem de beraber olduğunuz kişinin yoğun iş temposu sebebiyle beraber fazla vakit geçiremiyorsunuz. Bu duruma artık bir dur deyip, kısa bir kaçamak her ikinize de iyi gelecektir. Hem bunalmış olduğunuz işlerden uzaklaşıp kafanızı dağıtmış olur, hem de baş başa vakit geçirme imkânı elde etmiş olursunuz. Yakın bir zamanda çok uzun zamandır görüşmediğiniz ve konuşmadığınız eski bir arkadaşınız ile tekrardan bir araya gelecek ve özlem gidereceksiniz. Aranıza girmiş olan mesafeler yüzünden bir süredir görüşemediğinizden birbirinize anlatacak çok fazla şey birikmiştir. Rahat rahat sohbet etme fırsatı elde edeceksiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İnsan


 

Kahve Falında Yelkenli Kayık Görmek

Bu sıralar hayatınıza girecek olan iyi niyetli, oldukça cömert ve temiz kalpli olan birisine işaret etmektedir. Onunla bir şekilde aynı ortamda bulunmak, yan yana olmak ve sohbet etmek size iyi gelecek, kısa bir süre içerisinde birbirinize karşı duygular beslemeye başlayacaksınız. Bu duyguları kendinize itiraf etmeniz biraz zaman alacaktır. Fakat sonunda emin olup, birbirinize doğru zamanda açılacak ve yollarınızı birleştireceksiniz. Kendinizden emin adımlar ile evliliğe doğru giderken bu evliliği engellemek isteyecek kişiler karşınıza çıkabilir. Hem sizin hem de onun tarafından bazı kişiler size tuzak kurabilirler. Bu nedenle etrafınızdaki insanlara karşı daha dikkatli davranmalı, hemen güvenmemeli ve tedbiri elden bırakmamalısınız. Böylece bu kişiler amaçlarına ulaşamadan gideceklerdir.

Aileniz ile ilgili bazı sorunlar bu dönemde yaşayabilirsiniz. Çeşitli anlaşmazlıklar, yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Bu gibi durumların fazla büyümesine ve aranıza mesafe girmesine izin vermeden çözmeniz gerekmektedir. Aksi halde bir tarafınız hep eksik ve pişman olarak kalabilir. Söylemediğiniz sözler yüzünden kimseye karşı mahcup durumda kalmamalısınız. Maddi olarak oldukça iyi geçireceğiniz bu dönemde, kazancınız fazlasıyla artacaktır. Bu sayede her zaman hayalini kurduğunuz hayatı yaşayacak bolluk ve bereket içerisinde geçireceğinizi günler sizi beklemektedir. Eğer hayvanlar ile aranız iyi ise, bir köpek sahiplenebilir ve boş vakitlerinizi onunla da değerlendirebilirsiniz. Evcil bir hayvan ile ilgilenmek her zaman insanlara iyi gelmektedir, sizin de bu stresli zamanlarınızda sizin gerginliğinizi atmanızı sağlarken size iyi bir yoldaş olur.


 

 Kahve Falında Kayık İçinde İnsan Görmek

Özellikle bekâr kişiler görülen harf ile başlayan bir kişi ile tanışacağına ve bir ilişki yaşayacağına işaret etmektedir. Uzun soluklu bir ilişki yaşanacağını ve bu ilişkinin yuva kurma yolunda ilerletileceği anlamı taşımaktadır. Fakat başlangıçta aileler konusunda bir takım sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Başta birbirleri ile anlaşamayan aileler tarafından baskı altında kalabilirsiniz. Erken olduğunu düşündüklerinden biraz daha beklemeniz gerektiği yönünde sizi uyarabilirler. Fakat zaman içerisinde hem birbirlerine hem de sizin durumunuza alışıp, kabulleneceklerdir. Sonrasında ise birbirleri arasındaki anlaşmazlıklara son verip, huzur ve barış içerisinde bir nişan ve ardından da düğün ile huzur ve mutluluğa kavuşacağınız günler gelecektir.

İş hayatınız bakımından verimli olacağınız bir dönem olacaktır. Fakat iş yerinizde sizin bir süredir yokluğunuzu fırsat bilip arkanızdan iş çeviren insanlar bulunmaktadır. Kısa bir sürelik yokluğunuzdan faydalanıp size zarar verecek, itibarınızı zedeleyecek olayların olmasına izin vermemek için, biraz dikkatli olmanız ve etrafınızı gözlemlemeyi öğrenmeniz gerekmektedir. Aksi halde sizin açınızdan gerçekten kötü olarak yorumlanabilecek durumlar içerisinde kalabilirsiniz. Amaçlarına ulaşamayacak olan bu kişiler zaman içerisinde niyetlerini zaten açıkça belli edecekler ve gideceklerdir. Sonrasında kalanları toparlayabilmeniz açısından ne kadar az zarar görürseniz sizin için o kadar iyi olacaktır. Bu durumu lehinize çevirmek tamamen sizin elinizdedir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.