Kahve Falında Kayık Görmek

10.04.2015
Kahve Falında Kayık Görmek

Kahve falında kayık görmek, fal sahibinin zor ve sıkıntılı bir dönemden kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiğinden alacağı destek ile birlikte umutsuz olduğu bir konuyu çözüme kavuşturacağına ve zor bir anda her şeyin üstesinden gelerek çok mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Hayatınızdaki geçiş döneminin sıkıntılarının ve belirsizliklerinin son bulduğunu gösterir. Eğer ilişkiniz yoksa hayırlı ve zengin birinin kapınıza dayandığını işaret eder. Çevrenizde dolanan ve ilginizi çekmeye çalışan kişiyle mutlu bir birlikteliğe başlamanıza az kaldığı görülüyor. Kısa zaman içerisinde bu kişiyle büyük bir aşk yaşayacak ve evlilik yoluna uzanan bir ilişkiye adım atacağınız anlamına geliyor. Eğer bir ilişkiniz varsa ilişkide yaşadığınız sorun ve sıkıntıların artık son bulacağını işaret eder. Problemleri geride bırakarak huzurlu ve mutlu bir birlikteliğe devam edeceğiniz anlamına geliyor. Aynı zamanda bu figür, sadık, dürüst, zengin ve yakışıklı bir eşi işaret eder.

Yıllarca göstermiş olduğunuz sabır işe yarayacak, bir aile kurmayı başaracaksınız. Ayrıca eski sorunlu hayatınızdan bir anda kurtulup, yeni bir hayata adım atacağınızı gösterir. Kısmetinizin açılmasına çok az kaldığının göstergesidir. Eğer evliyseniz, hanenize güzel haberlerin ardı ardına geleceğinin habercisidir. Bu haberlerin size mutluluk ve şans getireceğinin göstergesidir. Eskisinden çok daha mutlu ve huzurlu günler sizi beklemektedir.

Para Yorumu

Parasal anlamda huzura kavuşmanıza çok kısa bir süre kaldığı şeklinde yorumlanmaktadır. Uzun süredir borç verdiğiniz ama bir türlü geri alamadığınız paranın kısa zaman içinde elinize geçeceği anlamına gelmektedir. Sıkışık olduğunuz bir dönemde elinize bir miktar para geçebilir. Zenginliğin ve bolluğun simgesi olan bu figür, kısa zamanda büyük bir zenginliğe kavuşacağınızın işaretidir. Mal, mülk, bolluk içinde yaşayacağınızı simgeler. Eğer sıkıntılı ve stresli bir dönemden geçiyorsanız kısa süre içerisinde tüm bu sorunlardan kurtulacağınız, sorundan sıkıntıdan uzaklaşacağınız anlamına gelmektedir.

Size miras yoluyla gelecek nakit parayı, altın ve gayrimenkule yatıracağınızın göstergesidir. Şansının bir anda döneceğini ve geleceğini garanti altına alacağını gösterir. Elinize geçecek para sayesinde kendinizi geliştirecek fırsatlara adım atacağınız anlamına gelir. Yeni fırsatlar, geleceğinizi de şekillendirecektir. Maddi konuda kendinize dert ettiğiniz her şey son buluyor. İçinizde ukde kalan, yıllarca almak için hayalini kurduğunuz arabaya kısa süre içerisinde kavuşacağınızın göstergesidir. Hayatınıza maddi hiçbir sıkıntının yük olmayacağı, bol kazançlı, sağlık, huzurlu bir döneme gireceğiniz anlamı taşır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre aile yaşamına mutluluk, bereket, kısmet geleceği şeklinde yorumlanır. Sizin çok sevdiğiniz, aranızda kuvvetli bağların bulunduğu, geçmişten beri tanıdığınız bir akraba veya arkadaşınızla karşılaşacağınız anlamı taşır. Uzun zamandır görmediğiniz birinin kısa zaman içerisinde size ziyarete geleceğinin işaretidir. Bu ziyaret hem eski günleri yad etmenizi sağlayacak hem de biraz kafanızı dağıtmanıza yardımcı olacağının gösterir. Geçmişte güzel anılarla bırakmış olduğunuz bu kişinin ziyareti ile çok güzel bir haber alacaksınız.

Uzun zamandır aile içerisinden biriyle girmiş olduğunuz ağız münakaşasının artık son bulacağı şeklinde yorumlanır. Herkesin haklı olduğunuzu anlayıp sizden özür dileyeceğini işaret eder. Aranızdaki kırgınlıkların artık son bulacağını, huzurlu ve mutlu bir ev ortamı içerisinde hayatınıza devam edeceğiniz anlamı taşır. Ailenizden birinden önemli bir konuda yardım alacağınızı işaret eder. Akıl danışacağınız bu kişi çok sıkıştığınız bir anda yardım elini size uzatacak ve geleceğinizle ilgili doğru kararlar almanıza yardımcı olacaktır. Yardım alacağınız konunun şehir değiştirme veya okul ile ilgili olduğunun işaretidir.

İş ve Kariyer Yorumu

Yeni bir başlangıç yapacağınız şeklinde yorumlanır. Bu başlangıç iş hayatında yeni bir atılım yapacağınızı işaret eder. Yeni bir iş için farklı bir şehre gitmek durumunda kalabileceğinizi gösterir. Hayatınızın bir noktasında bütün yaşamınızı olumlu yönde etkileyecek, yeni bir başlangıç yapacağınız anlamını taşır. Bir konuda yardım alacağınız ya da akıl danışacağınız birinin varlığının aniden sizi huzura sürükleyeceğini gösterir. Bu figür aynı zamanda başarı şeklinde yorumlanır.

Kariyerinizdeki büyük engellerin ortadan kalkacağı anlamına gelir. Arka arkaya yaşanacak başarılar herkesin sizi takdir etmesini sağlayacaktır. Hayatınıza yeni yön verdiğiniz ve sıkıştığınız bir anda size destek olacak birinin olduğunu gösterir. Yeni bir iş kurmuş ve işinizin çok başında bulunuyorsanız birinin yardımı sayesinde işinizi kolayca ilerletebileceğiniz anlamı taşır. Yüksek gelire sahip birinin yardımıyla yeni bir işe girme olasılığınızın olduğunu işaret eder. Geleceğe sağlam adımlarla ilerleyeceğiniz günler çok yakındır. Kamu kurumuna yapılmış olan iş başvurunuzun olumlu sonuçlanacağı anlamına gelir. Yaşamış olduğunuz kötü iş tecrübelerinin yerini başarılı işler alacaktır. Mutlu ve başarılı iş hayatınıza ulaşmanıza çok az kaldığını gösterir.

Sağlık Yorumu

Yaşadığınız sağlık sorunlarının son bulacağı şeklinde yorumlanır. Uzun süredir peşinizi bırakmayan hastalıkların tamamen hayatınızdan çıkacağının göstergesidir. Sağlık problemleri nedeniyle yaşamış olduğunuz üzüntülerin bir bir hayatınızdan ve hafızanızdan silineceğinin habercisidir. Yaşanacak mide rahatsızlıklarının işaretidir. Yakın bir tarihte yaşanacak mide rahatsızlıklarının çabuk geçeceğini gösterir. Aynı zamanda bu figür, daha planlı ve programlı yaşamanız gerektiğini gösterir. Bu aralar fazla gezmekten ayaklarınızın ağrıyacağı bir döneme gireceğinizin işaretidir.

Son zamanlarda sebepsiz yere üşüdüğünüzü düşündüğünüzden kan sayımı yaptırmak isteyeceğinize işarettir. Yaptırdığınız tahlillerde önemli bir şeye rastlanmayacağını gösterir. Küçük bir kaza anlamı taşır. Küçük bir kaza geçirip çabucak toparlanacağınızı işaret eder. Uzun süre yatacağınız ve ağrı yaşayacağınız türde bir kaza olmayacağının göstergesidir. Sağlığınızla ilgili konularda biraz özenli davrandığın takdirde büyük sorunlarla karşılaşmayacağının habercisidir. Sağlığıyla ilgili endişe ettiğiniz çok sevdiğiniz bir aile büyüğü ile ilgili tez zamanda güzel haberler alacağınızı işaret eder. Sadece bedensel sağlığınızın değil psikolojik sorunlarınızın da yok olacağının ve sağlıklı günlere kavuşacağınızın göstergesidir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.