Kahve Falında Kayık Görmek

Kahve Falında Kayık Görmek
10 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.965 kez okundu.

Kahve falında kayık görmek tatilin, huzurun, mutluluğun ve eğlencenin sembolüdür. Rızık ve bereketin artacağına işarettir. Bu dönemde hem sizin hayatınız hem de ailenizin hayatı oldukça iyi bir şekilde devam edecektir.

Kendi yaptığınız hataların cezasını ödeme vaktinin geldiğinin habercisidir. İçinde olduğunuz kötü işler fazlasıyla yıpranmanıza ve üzülmenize neden olacaktır. Bu keder ve sıkıntılardan kurtulmak için hatalarınızın farkına varmalı ve bu hataları telafi etmek için elinizden geleni yapmanız gerekir. İş ve okul hayatınız oldukça yoğun geçebilir bu dönemde. Bu yoğunluk nedeniyle çok yorulabilirsiniz. Bu durumun sizi hasta etmemesine dikkat etmelisiniz. Yakın zamanda bu yoğun çalışmaların karşılığını yavaş yavaş almaya başlayacaksınız demektir. Bu aralar yeni projelerle ilgileniyor olabilirsiniz. Zamanınızın çoğunu da bu projeye ayırmanız gerekebilir. Bu projeler size hem maddi hem de manevi anlamda kazançlar getirecektir. Ayrıca yine bu projeler sayesinde kariyer basamaklarını hızla çıkacaksınız. Aşk hayatına da etki eder. Eşinizin ya da sevgilinizin doğum günü yaklaşıyor olabilir. Ona uzun zamandır istediği bir hediyeyi alarak partnerinizi mutlu edebilirsiniz. Eşiniz ya da sevgiliniz, projeleriniz derken arkadaşlarınızı bu ara çok fazla ihmal ediyor olabilirsiniz. Onlara biraz zaman ayırarak aradaki buzları eritmeyi deneyebilirsiniz. Bu durum size de kafanızı dinleme fırsatı verecektir. bu nedenle bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz.

Kahve Falında Boş Kayık Görmek

Çok yakında size zararı dokunan insanları hayatınızdan çıkaracağınıza dalalet eder. Uzun zamandır sizinle bir arada bulunan ve güvendiğiniz birinin size ihanet ettiğini öğrenebilirsiniz. Sizin için iyilik yapmasını istediğiniz birinin size olumlu döndüğü ancak istediğiniz yapmayıp size yaptığını söylediği bir durumla karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır size ihanet etmekte olan birinin ne yaptığını öğrenebilir ve onu hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Yükümlülüğünü üstlendiğiniz biri kısa zaman içinde kendi ayakları üzerinde durmaya başlayacak ve sizden yardım almayı kesecek. Uzun yıllardır sürekli olarak yaptığınız bir ödeme son bulacak ve maddi anlamda rahatlayacaksınız. Hayatınızdan size zorluk çıkaran her şeyi yavaş yavaş çıkaracaksınız.

Hayatınızda yapacağınız büyük bir temizliğe işaret eder. Kötü olan her şey hayatınızdan çıkacak ve yepyeni bir başlangıç yapacaksınız. Hayatınızdan çıkaracağınız insanlar kadar hayatınıza girip size güzel şeyler katacak insanlar da olacak. Yakın zamanda üzerindeki yükler hafiflemeye başlayacak. Yakınlarınız sorumluluklarınızı sizinle paylaşmaya başlayacak. Hem iş anlamında hem de maddi anlamda altında ezildiğiniz yükler, sevdiklerinizin yardımıyla hafifleyecek ve hayatınızdan tamamen çıkacak. Çocuğunuzu okutuyorsanız çok yakında kendi maddi bağımsızlığını kazanarak finansal anlamda sizi rahatlatır hale gelecek. Yükler ve sorumluluklar konusunda büyük bir rahatlama yaşayacaksınız. Köklü temizlikleri işaret eder. Hayatınızı zorlaştıran, kafanızı meşgul eden ne varsa hepsinden yavaş yavaş kurtulacaksınız. Size ihanet eden insanları bunu öğrendiğiniz an hayatınızdan çıkaracak ve büyük bir rahatlama yaşayacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git