Kahve Falında Terazi Görmek

10.04.2015
Kahve Falında Terazi Görmek

Kahve falında terazi görmek, fal sahibinin hak ettiği mutlu ve neşeli hayata yakın zamanda kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin dürüstlüğü nedeniyle büyük bir başarı elde ederek ailesini gururlandıracağına ve sevdiği ile birlikte hayalindeki gibi huzurlu bir aşk yaşayacağına işaret eder. Adalet, dürüstlük, güç ve kuvvet demektir.

Aşk Yorumu

Aşka dair genel durumunda hep bir arayış ve bekleyiş içerisinde olduğun şeklinde yorumlanır. Bu beklentilerin zaman içerisinde hayal kırıklığına dönüştüğü ve umutsuzluğa doğru yol aldığınızı gösterir. Tez zaman içerisinde bu umutsuzluğun ve bekleyişin yok olacağını, daha önceden kimseye karşı duymadığın heyecanları tadacağın bir kişiyle karşılaşacağını gösterir. Kişinin her koşulda yanında olacak ve her zorlukta sırtını yaslayabileceği biriyle karşılaşacağına işaret eder. Çok kısa bir süre içerinde karşına çıkacak bu kişiyle önce arkadaş sonra sevgili olacağınızı işaret eder. Bu kişiyle el ele verip karşınıza çıkan her türlü sorunu aşacağınızın ve ilişkinizin mutlu bir yuva kurmaya doğru yol alacağının müjdeli habercidir.

Kahve falı yorumcularına göre sevdiğiniz insana duygu, düşünce ve korkularınızı açacağınızı işaret eder. Kaygılarınızdan dolayı yaşamış olduğunuz sıkıntılı günlerin sevdiğiniz insanın sözleriyle sonlandıracağınızın, rahat bir nefes alacağınızın işaretidir. Eğer evliyseniz, eşinizle birlikte kısa zaman içinde gideceğiniz aydınlık bir yolun varlığını gösterir.

Para Yorumu

Yakın zaman içerisinde kendinize bir ev veya iş yeri satın almayı planladığınızı işaret eder. Bu planınızdan ötürü kısa zaman içerisinde elinize geçecek bir miktar parayı simgeler. Çevreniz tarafından çok sevileceğiniz ve bolluk içinde yaşayacağınızı gösterir. Bu dönemde kazançlarınızın hatırı sayılır bir rakama ulaşacağının habercisidir. Etrafınızda yasa dışı yollarla para kazanmaya çalışan kişilerin bulunduğunun işaretidir. Kötü niyetli bu kişilerin sizi kendi tarafına çekmek isteyecekleri anlamı taşır. Bu kişilere karşı kararlı davranıp, kendi yolunuzdan sapmayacağınızı gösterir.

Miras ile yorumlanır. Miras sayesinde elinize geçecek parayı kendinizi geliştirmek ve geleceğinizi garanti altına almak için kullanacağınızı işaret eder. Maddi anlamda çok sıkışık olduğunuz bir anda size uzatılacak yardım elinin habercisidir. İş değişikliği yaparak kazancınızı arttıracağınızın işaretidir. Maddi anlamda ailecek yaşadığınız sıkıntıların ve üzüntülerin geride kalacağının göstergesidir. Sorunları arkanızda bırakıp güzel bir geleceğe doğru yürümenizi sağlayacak bir fırsatın elinize geçeceğinin göstergesidir. Çok sevdiğiniz biri tarafından maddi ve manevi değeri oldukça yüksek bir hediye alacağınızın sembolüdür.

Aile ve Yaşam Yorumu

Sizin üzerinize edilen duaların varlığını işaret eder. Etrafınızın iyi ve başarılı olmanızı isteyen ve bu yüzden sürekli dualar eden insanlarla çevirili olduğunun simgesidir. Eşiniz veya ailenizden gördüğünüz değer ve aldığınız desteğin hayatınıza büyük bir etki kattığının göstergesidir. Tüm beklentilerinizin karşılanacağı manevi huzura ulaşacağınız bir dönemin habercisidir. Aileniz başta olmak üzere değer verdiğiniz birkaç kişiden tavsiye alacağınızı işaret eder. Bu tavsiyeleri göz önünde bulundurarak geleceğinizi şekillendireceğiniz anlamı taşımaktadır. Eğitim hayatınıza farklı bir şehirde devam etmek zorunda kalacağınızı gösterir.

Ailede yaşanan bir kırgınlığın bitmesi ve aile ortamında huzuru sağlayabilmek için çözüm yolları üreteceğiniz şeklinde yorumlanır. Kırgınları barıştırıp, küslüğü bitireceğinizi gösterir. Arkadaşlarınızla uzun zamandır planladığınız ancak bir türlü gitmek için vakit bulamadığınız tatile kısa zaman içerisinde gideceksiniz. Çok sevdiğiniz biri ile ilgili güzel haberler duyacağınızı gösterir. Aileye katılacak bir bebeğin herkesin mutluluğuna mutluluk katacağının habercisidir. Manevi anlamda huzura ereceğiniz, bolluk ve bereket içerisinde aileniz ve arkadaşlarınızla yaşayacağınız bir süreci işaret eder.

İş ve Kariyer Yorumu

İş alanınızla ilgili radikal bir karar alacağınızın ve bunu sonucunda hayatınızda köklü değişikliklerin olacağı şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır aklında bulunan iş fikrini hayata geçireceğinin ve geleceğe adını altın harflerle yazdıracağının habercisidir. İş tecrübelerine ve iş hakkındaki yorumlarına oldukça güvendiğiniz, yüksek mertebede bulunan birinden alacağınız destek iş yaşamında daha başarılı olmanıza vesile olacaktır. Ayrıca bu figür, iş alanında kısmetlerinin açılacağının göstergesidir. Başarı merdivenlerini sağlam adımlarla çıkacağınızın, daha kazançlı işlere doğru yol alacağınızın işaretidir.

Kariyer planlamanızdaki yükselişler ile yorumlanır. Eğer bir yerde çalışıyorsanız, yönetim kademesine geçeceğinizi ve bu kademede oldukça başarılı olacağınızı gösterir. Eğer işsizseniz, hiç ummadığınız birinden alacağınız yardım ile iyi kazançlar sağlayacağınız bir işe gireceğinizin işaretidir. İş hayatında düşlediğiniz yerlerin dışında bir hayat yaşayacağınızı, beklediğinizden ve düşündüğünüzden daha güzel bir işe sahip olacağınızı gösterir. İş yerinde kıskançlıktan ötürü yaşayacağınız bir tartışmanın sizi etkilemesine izin vermeyeceğinizi gösterir. Düşünceli ve doğru adımlarla ulaşacağınız başarının aileniz tarafından büyük takdir göreceğinin simgesidir.

Sağlık Yorumu

Sağlık yaşantınızın eskisinden çok daha iyi olacağı bir döneme girmiş olduğunuz şeklinde yorumlanır. Tedavi sürecine vereceğiniz olumlu tepkilerin iyileşme sürecinizi kısaltacağı anlamı taşır. Uzun süredir savaştığınız hastalık sürecinde son yaklaşmanıza kısa bir zaman kaldığının işaretidir. Kısa zaman içerisinde hastalıklardan kurtulup sağlıklı bir yaşamı selamlayacağınız ile yorumlanır. Sağlıklı yaşam ve hastalıklardan uzak kalma konusunda daha bilinçli ve daha özenli bir sürece girdiğinizin simgesidir. Beslenme alışkanlıklarınızda yapacağınız iyileştirmenin hayatınıza ve sağlığınıza olumlu etki edeceğinin göstergesidir.

Bir aile büyüğünüzün yaşamış olduğu sağlık sıkıntılarına maddi ve manevi desteğinizin büyük olacağı ve iyileşmesini hızlandıracağı şeklinde yorumlanır. Ailenizde yaşanacak gribal enfeksiyonların sizi es geçerek son bulacağının göstergesidir. Ani hava değişimleri ve mevsimsel hastalıklara karşı vücudunuzu oldukça korumuş olduğunuzun işaretidir. Sağlıklı beslenmeyi yaşam biçimi haline getireceğinizin ve beslenmeyle birlikte cilt bakımınıza önem vereceğiniz bir sürece gireceğinizin göstergesidir. Yaşanabilecek kötü hastalıkların oluşma riskini azaltmak için düzenli ve tempolu yürüyüş ile birlikte sporu hayatınıza dahil edeceğinizin habercisidir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.