Kahve Falında Terazi Görmek

Kahve Falında Terazi Görmek
10 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.288 kez okundu.

Kahve falında terazi görmek adaletin, doğruluğun, iyiliğin, merhametin sembolüdür. Yaşadığınız bazı olaylardan dolayı haksızlığa uğradıysanız adaletin er geç tecelli edeceğini gösterir. Bu dünya adaleti olmazsa ilahi adalet olacaktır. Bu nedenle içinizi biraz da olsa ferah tutmanız doğru olabilir. Ayrıca terazi sembolü kararlarınızı verirken adil davranmanız gerektiğinin işaretidir.

Hiç beklemediğiniz bir anda hiç beklemediğiniz bir haber alacağınızın ve bu haber karşısında çok mutlu olacağınızın habercisidir. Bu dönemde ailenizi de ilgilendiren önemli konularda kararlar vermeniz gerekebilir. Bu kararları verirken iyi düşünmeli ve adil olmalısınız. Arkadaşlarınızla aranızdaki sırlar bu dönemde gün yüzüne çıkabilir ve bu durumdan dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda büyük başarılar elde edeceğiniz ve bu başarılar nedeniyle rakipler edineceğiniz bir dönemin habercisidir. İş hayatınızda büyük anlaşmalar yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ancak bu anlaşmaları yaparken dürüstlüğünüzden taviz vermemelisiniz. Adil ve dürüst olmanızın maddi ve manevi anlamda size her zaman kazanç olarak döneceğinin işaretidir. er şey yolunda giderken bazı kötü alışkanlıklar edineceğinize ya da arkadaş çevreniz tarafından bazı yanlış yollara çekileceğinize işarettir. Bu yol size maddi ve manevi açıdan büyük zararlar getirecektir. Aşk hayatındaki yorumu ise eşinizden ya da sevgilinizden sakladığınız bazı gerçeklerin anlatılma zamanının geldiği şeklindedir.

Genelde mala mülke değerli olan eşyaya ve hediyeye yorumlanır. Sizin yüreğinizi ifade eder ve buradaki bu parçanın durumuna göre yüreğinizin sıkıldığını sorunlu bir dönemde olduğunuz, yana kaymış ise yüreğinizin sıkıntısının bir yana toparlandığını ve yavaş yavaş sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı, fincan kulpunda ise bugün yarın büyük bir mirasa, hediyeye, müjdeli bir haberi ifade eder.

Kalabalık bir toplantıda karşılaşacağınız eski eşiniz size çok değişmiş gelecek ve şaşkınlıklar yaşayacaksınız. Güzelliği karşısında büyülenebilir ve pişmanlıklar yaşayabilirsiniz fakat onu yeniden üzmeye hakkınız yok. İçinizde tarif edemediğiniz bir enerji var fakat o enerjiyi atmak için işten vakit bulamıyorsunuz. Minik bir kız çocuğu sizin ilginize ihtiyaç duyuyor ve onunla ilgilenmeniz kişiliğinde olumlu gelişmelere neden olacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git