Kahve Falında İnsan Görmek

Kahve Falında İnsan Görmek
10 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.790 kez okundu.

Kahve falında insan görmek dostluğu, sevgiyi, mutluluğu ve huzurlu bir yaşamı temsil eder. Bu dönemde yeni biri ile tanışabilir ve bu kişi ile çok mutlu zamanlar geçirebilirsiniz. Bu durum yeni bir ilişkinin başlangıcı olabilir. Önünüzde çok enerjik geçireceğiniz bir dönem olduğunu gösterir. Bu enerjinizi etrafınızdaki insanlara da yansıtacaksınız ve bu durum size kesinlikle olumlu şekilde geri dönecektir. İş hayatınızda çok başarılı projelere imza atabilir, kariyer basamaklarında hızla yükselebilirsiniz. Bu dönemde ortaklıklarınızı gözden geçirip yeni yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise uzun zamandır içinizde taşıdığınız, bastırdığınız duyguları dış dünyaya yansıtma zamanınızın geldiğini gösterir. İlgi duyduğunuz kişi ile tüm samimiyetinizle konuşmanızda fayda olabilir. İnsan sembolü, mutluluk rüzgarlarının size doğru estiğini gösterir. Bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

Aşk

Kocaman bir yüreğe sahip olduğunuz için birçok yüreğe sığamadığınızla yorumlanır. Geçmişinizde kalanların bu koca yüreği taşıyacak güçleri olmadığı için sizi yarı yolda bırakmış oldukları anlamına gelir. Fakat kısa bir süre sonra sizi üzen bu kişileri geride bırakacağınıza ve sizin koca yüreğinizi taşıyabilecek o partneri bulacağınıza delalet eder.

Sevdiğiniz kişi sizi kırdıysa ve şu an bir ayrılık sürecindeyseniz, sevgilinizin sizden özür dileyeceği ile de yorumlanır. Partnerinizi affedeceğinize ve evliliğe doğru güzel bir ilişki yaşayacağınıza delalet eder.

Bekar kimseler için yeni biriyle tanışacağına yorumlanır. Bu kişiyi ilk başta arkadaş olarak görebileceğinize, fakat ilerleyen zamanlarda aranızda bir çekim oluşacağına ve bir ilişkiye başlayacağınız anlamına gelir. Bu durumda da ilişkinin gerçekleşebilmesi için kalbinizde biriktirdiklerinizi açığa vurmanız gerekecektir. İlişkiye başladığınız takdirde, partneriniz ile yaşadığınız aşka yakın çevrenizin gıptayla bakacağına, herkes bu aşkı takdir edeceğiyle yorumlanır.

İlişkisi olan biriyseniz de yakın zamanda hayırlı işlere vesile olacağınıza ve bu hayır işlerinin sonucunun sizin için izdivaçla sonuçlanacağına işaret eder. Evli insanlar için de eşiyle birlikte mutlu bir hayat yaşayacaklarına delalet eder.

Para

Maddi açıdan bazı kararlar almak isteyeceğinize delalet eder. Bu kararları alırken de bazı aile büyüklerine danışacağınıza, onlardan fikir alacağınıza yorumlanır. Hane içindekilerin bu konuyla alakalı size verecekleri tavsiyelerin işinize yarayacağı ve maddi anlamda yükseleceğiniz anlamına gelir.

Bunun dışında da biri size maddi olarak yardımda bulunmak isteyecek, fakat aile üyeleri bu yardıma karşı çıkacak, bu yardımı kabul etmemeniz gerektiğini söyleyecek. Size söylenen bu sözlere kulak asacak, yardımı kabul etmeyeceksiniz. Kısa bir süre sonra da size yapılmak istenen bu yardımın çıkar amaçlı olduğunu anlayacağınıza işaret eder. Aynı şekilde de etrafınızda sizi maddi olarak zarara uğratmak isteyen biri varsa, o kişiden kurtulacağınıza delalet eder.

Eğer siz veya çevrenizdekilerden biri iflas ettiyse ya da iflas etmenin eşiğindeyse kısa bir süre sonra toparlanacağı ve parasızlıktan kurtulacağı anlamına gelir. Boş yere harcadığınız paraların sıkıntısını çekiyorsanız, biraz sabretmeniz durumunda refaha kavuşacağınıza işaret eder. Bu sıkıntıyı aştıktan sonra da daha tutumlu davranacağınız anlamına gelir.

Hane içine kısa bir zaman sonra mal mülk gireceğine delalet eder. Dededen kalma bu mal mülk helal ve bereketli olarak yorumlanır. Evli kimseler için de ailenize bereket ve bolluğun gireceğine yorumlanır.

Aile ve Yaşam Alanı

Çok yakınınızdaki biri tarafından büyük bir iyilik göreceksiniz. Bu durumdan sonra size bu büyük iyiliği yapan kişiyle aranızdaki bağ daha da kuvvetlenecek ve hiçbir zaman kopmayacak.

Size sürpriz yapmak için uzakta yaşayan ve çok değer verdiğiniz bir arkadaşınızın geleceğini simgeler. Yanında bahtı ile gelecek olan bu kişinin sürprizi sizi çok mutlu edecek.

Küs olduğunuz arkadaşlarınızla barışacağınıza da delalet eder. Aynı zamanda da insanlarla iyi geçinmeye başlayacağınıza da yorumlanır. Yeni tanıştığınız birine karşı ön yargılı yaklaştıysanız, bu ön yargılarınız yıkılacak ve söz konusu kişiyle samimi bir arkadaşlık başlatacaksınız.

Sevdiğiniz kişilerin sizden ilgi beklediğini de simgeler. Uzun zamandır arayıp sormadığınız yakın çevrenizle iletişime geçecek onlarla daha da çok ilgilenmeye başlayacaksınız. Aynı zamanda da sizin ya da sevdiklerinizin hayırlı birer insan olduğunuza da delalet eder.

Yaşadığınız bazı kötü olaylar varsa, tüm bu kötü olayları ailenizin desteğiyle aşacağınız anlamına gelir. Aileniz hem bu konuda hem de başka diğer konularda en büyük destekçiniz olacaklar. Ayriyeten aile içinde yaşanmış bazı tartışmalar olduysa ve bu durum sizi çok etkilediyse, tez vakitte aile içindeki bu sıkıntılar çözüme ulaşacak, siz de rahatlayacaksınız.

İş ve Kariyer Hayatı 

İş alanında yeni bir ortama gireceğinize yorumlanır. Bu ortamda dikkatleri üzerinize çekeceğinizi, bununla beraber bir yükselişe geçeceğinizi simgeler. Aynı şekilde de önemli girişim ve projelere imza atacağınıza yorumlanır. Küçük çaplı bir şirket kuracağınıza ya da hali hazırda böyle bir şirketiniz varsa ortaklarınızla beraber iş yerinizi analiz edeceğiniz ve bazı yatırımlar yapacağınız anlamına gelir. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi bir biçimde değerlendirecek ve karar anında duygularınızla değil, mantığınızla hareket edecek, bu mantıklı düşünme sizi iş alanında ummadığınız kadar yükseltecek.

İş alanında yakın zamanda önemli bir karar almanız gerekebilir. Bu karar mevcut işinizden ayrılıp başka iş alanlarına yönelme gibi bir durum olduğu yorumlanır. Bu konuyu uzun bir süre her yönüyle düşüneceğinize ve kendi adınıza doğru kararı vereceğinize delalet eder.

Okul hayatı ile de yorumlanır. Eğitim alan kişiler için de okul hayatıyla ilgili müjdeli haberlerin tez vakitte geleceğine işaret eder. Ödev, proje, sınav dönemleri gibi bazı durumlarda yüksek not alacağınıza, okulda büyük bir başarı sağlayacağınıza delalet eder.

Sağlık Hayatı

Hane içinde ciddi bir hastalığa yakalanan biri varsa, tez vakitte sağlığına kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda da yapacağınız ibadetlerle huzura kavuşacağınıza, psikolojik bazı sıkıntılardan kurtulacağınıza yorumlanır. Bu konuda kendinize olan güveninizin çoğalacağı, aynı zamanda da çevrenizdeki insanlara karşı saygınızın da artacağı anlamına gelir. Bu durum sadece sizi değil, etrafınızdaki insanları da etkileyecek. Onların da size karşı saygı ve sevgilerinin artacağına yorumlanır.

Aynı anda hem evdeki hem de iş yerinizdeki işleri halletmeye çalışmak sizi çok yorduysa, bu durumda kendinize dikkat etmeye başlayacağınıza ve yorgunluğu tez vakitte aşacağınıza delalet eder.

Hane içinden birinin hafif bir rahatsızlık yaşayacağınıza yorumlanır. Fakat bu rahatsızlık yakınınızı etkilemeyecek, aksine rahatsızlığın üstüne gidecek. Böylelikle ortaya koyacağı bu davranış, onun daha dinç ve rahatsızlığı kolay atlatan bir insan haline getireceği ile yorumlanır.

Ciddi hastalık yüzünden hastanede yatan yakınınız varsa, beklemediğiniz bir şekilde iyileşip ayaklanacağına yorumlanır. Bu hastalıktan sonra yakınınızın uzun ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Yaşadığınız bu sıkıntılı ve depresif dönemin sona ereceğine, daha pozitif bakış açısıyla hayata bakacağınıza, böylelikle de hayatınızın daha mutlu ve huzurlu olmasını sağlayacağınıza da yorumlanır.

Kahve Falında İki İnsanın Konuşmasını Görmek

Eğer konuşan kişilerden ikisi de erkekse, ev, arsa gibi taşınmaz mülk konusunda bir kazanç sağlayacağı anlamına gelir. Edinilen bu taşınmaz konusunda, akraba ortamında bir takım sorunlar olacaktır. Üzerinize oyunlar oynanabilir, türlü sahtekarlıklarla elinizden almaya çalışabilirler. Temkinli olmalı, size her ne kadar samimiyetle yaklaştıklarına inansanız da, evrak konusunda kimseye güvenmemelisiniz. Zira bu güven sizi yarı yolda bırakabilir. Ayrıca edindiğiniz bu mirası, elden çıkarmak, nakite çevirmek için o kadar aceleci olmayın. İlerleyen vakitlerde değerlenebilir, kaybettiğiniz ek kazancınızdan dolayı pişman olabilirsiniz.

Eğer kişilerin ikisi de kadınsa, yeni bir ortama gireceğine yorumlanabilir. Bu ortamda dikkatleri üzerine çekmek konusunda, istem dışı bir cazibe söz konusudur. Elbette bu yükseliş, beraberinde kıskançlığı da getirir. Bu sebeple, girdiğiniz ortamlarda sır almak ve vermek konusunda dikkatli olmalısınız. Size verilen sır, sadece size verilmemiş olabilir ve açığa çıktığında sizi sorumlu tutabilirler. Aynı şekilde, sizi yanlış anlayan bu kişiler, hırslarını, sizin sırlarınızı ifşa ederek çıkarmaya çalışabilirler. Hayatınız konusunda ketum olmanızda fayda var demektir. Son olarak, kadın ve erkekse, özel hayatınızda seviye atlamanız söz konusudur. İlişkiniz bir sonraki aşamaya geçebilir, artık birbirinize olan güveniniz, sizin için bir aile kurmaya yeterli olacaktır. Fakat güven, kurulması zor olsa da, yıkımı çok kolay bir olgudur. Bu sebeple, size olan güvenin sınırlarını zorlamamalısınız.

Kahve Falında Balık İnsan Görmek

Hayatınızda sizi çok mutlu edecek ve her zaman yanınızda olacak yeni biri ile tanışacağınızı gösterir. Kısmetli bir kişi demektir. Kişi, iş hayatında girdiği risklerin sonucunda kazançlı çıkarak çok daha büyük işler için kazandığı paraları sermaye olarak kullanabilir. Hayatınızda farklı deneyimler yaşayacağınız yeni girişimler içine girebilirsiniz.

Kısmetinizin çoğalacağı ve maddi kazancınızın artacağı yeni bir döneme gireceğinizi gösterir. Aynı zamanda kısa bir süre içinde yeni bir mal edinebilir ve kendiniz için rahat bir gelecek inşa edebilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeli ve karar alırken duygularınızla değil daha çok mantığınız ile hareket etmelisiniz. Sevdiğiniz kişiler sizden ilgi bekliyor olabilir. Onlarla daha çok ilgilenmeli ve vakit geçirmelisiniz.

Kahve Falında Birbirine Sarılan İki İnsan Görmek

Oldukça olumlu ve mutluluk verici anlamlar taşır. Büyük bir anlaşma ve iş yapılacağını gösterir. Beklemediğiniz bir anda büyük bir firmadan oldukça iyi bir pozisyon için iş teklifi alabilirsiniz. Ayrıca bu anlaşma sadece sizinle ilgili değil, eşiniz, sevgiliniz, çocuklarınız ya da anne veya babanız için de olabilir. Lise, üniversite ya da herhangi bir kurum için sınava hazırlanan ya da sınava hazırlanan yakını olanlar için beklenenden daha büyük bir başarı elde edip oldukça güzel bir başlangıç yapmaktır.

Kahve Falında Kıyamda Duran İnsan Görmek

Yepyeni bir başlangıç yapacağınızın habercisidir. Ayrıca güzel dileklerinizin olacağına da işaret eden kıyamda duran insan sembolü, sizin ve sevdiklerinizin hayırlı birer insan olduğunuz anlamına da gelmektedir. Yakın zamanda hayırlı işlere vesile olacaksınız ve bu hayırlı işiniz bir izdivaçla sonlanacaktır. Bekar ise bu evlilik ona ait olacak, eğer evli ise de yakın bir arkadaşının evliliğine işarettir. Bu evlilik sayesinde çevreniz biraz daha kalabalıklaşacak ve yoğun bir iş dünyasına adım atacaksınız.

Kahve Falında Rukuda Duran İnsan Görmek

Dini yönünüzün gelişeceğinin habercisidir. Yapacağınız yeni bir ibadetle kendinizi huzurlu hissedecek ve dini bütünlüğünüzü tamamlayarak iç huzurunuzu geliştireceksiniz. Hanenizdeki bireylerin de destekleyeceği ibadet yolcuğunuz, hayatınızda dönüm noktası olacak. Hem kendinize olan güveniniz gelişecek hem de çevrenize karşı daha duyarlı olacağınız anlamı taşır, sizi ve çevrenizi olumlu etkileyecektir. Ayrıca yakın zamanda tanışacağınız dini bütün bir kişinin size edeceği dua anlamı da taşımaktadır. Bu dualar sayesinde kendinizi daha ılımlı hissedeceksiniz ve işleriniz düzenli bir sıra halinde gerçekleşecektir.

Kahve Falında Oynayan İnsanlar Görmek

Genel olarak iyi yorumlanan bir semboldür. Aşk hayatınız ve özel yaşamınız sıkıntılardan kurtulur ve ferahlığa çıkar. Bu sembol ile yaşadığınız zorluklardan kurtulursunuz ve bu süreçte yaşayacak olduğunuz mutluluk sizi ve de sizin bütün çevrenizi etkiler. Şanslı bir döneme gireceğinizi de gösterir. Eğer bekar birinin falında oynayan insanlar var ise bu o kişinin hayırlı bir kısmet bulacağına ve onunla mutlu bir evlilik yapacağına delalet eder.

Kahve Falında Sarılmış İki İnsan Görmek

Zor günlerin habercisidir. Eğer figür tabakta ise, fal sahibinin yakın zamanda acı haberler alacağına işaret eder. Yaşanılacak zor günlerde akrabalarınız ve dostlarınız, sizin en büyük destekçiniz olacaklardır. Yanlış anlaşılmalar ve sert tartışmalar neticesi çok üzüleceksiniz. Sabırlı ve sert tutumunuzla bu zor günleri atlatmanız biraz daha kolaylaşacaktır. Fincanın ortasında ise, ailenizde yaşanılacak kötü olayların habercisidir. Ailenizdeki bireylerin gireceği bir tartışma sonucu, aile içinde önemli kararlar alınacak ve bu kararlardan çok etkileneceksiniz.

Kahve Falında Boynu Bükük İnsan Görmek

Alacak verecek işleriyle ilgili yorumlanmaktadır. Uzun bir süredir bir yakınından alacağı olduğu ancak bunu bir türlü alamadığı anlamına gelir. Yakın bir zaman içinde bu kişiden alacağını alabilecektir. Ayrıca bazı fal yorumcularına göre  fal sahibinin çevresinden bir kişinin kalbini kıracağı, o kişi ile aralarının bozulacağı hatta o kişi ile tamamen bağını bitireceği ve uzun süre o kişi ile görüşmeyeceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Kahve Falında Evde İnsanlar Görmek

Hem olumlu hem de olumsuz yorumlanabilir. Olumlu yorumu, eğer evde insanlar sembolü tabakta ise hane halkından birinin düğünü olacağına işarettir. Fincanın orta kısmında sembolü görülüyorsa, bunun da manası fal sahibinin arkadaş çevresinden birinin düğünü olacağına delalet eder. Az insan görülüyorsa bu düğünün oldukça ferah geçeceğine, çok insan bulunuyorsa da dertlerin boy göstereceği bir düğün olacağına işarettir. Bir başka manası ise fal sahibinin bir topluluğa kabul edileceği ve o toplulukla bir işe imza atacağı şeklinde yorumlanabilir.

Kahve Falında Ters İnsan Görmek

Sen her ne kadar her insan için onları tanımıyor olsan bile iyilik yapmak için çaba sarf ediyor olsan bile onlar her an seni terslemek ve sana kötü bir şeyler söylemek için fırsatlar buluyor olduklarına da işaret etmektedir. Sen de durduk yere insanlar her ne kadar senin hayatında pek bir etkiye sahip olmasalar bile onlar için üzülmek yerine biraz daha kendin için mantıklı olan şeyleri de yapmayı tercih etmelisin. Bu durum senin hem her an mutlu olmana hem de insanların sana bunu yapmalarına pek de takmamana neden olur. Her şey aslında sırf senin iyi niyetin ve temiz olan kalbin sayesinde senin yanında yer alıyor ki sen de bu durumları durduk yere kendini üzmek yerine mutlu bir şekilde değerlendirmeyi de tercih etmelisin.

Kahve Falında Oynayan İnsan Görmek

Sizler için gelecek en kötü haberlerin kısa süre içerisinde adeta yağmur olarak üzerinize yağacak olduğuna işarettir. Sadece bu kadarı ile de kalmayıp sizleri oldukça çok yoracak bir zaman dilimi olduğu için de sizler uzun bir süre dinlenerek kendinizi bu durum için bir nebze de olsa hazırlamayı tercih etmelisiniz. Gözleriniz sevdiklerinizi arar iken sizler onların hem hiçbirini yanınızda göremeyecek hem de kısa süre içerisinde hepsinin sizlere düşman olarak kesilecek olduklarına da şahit olacaksınız. Hayat sizleri bu kadar zorlar iken sizler hala karakterinizden hiç bir şekilde ödün vermez iseniz belki de bu durumlardan oldukça kısa süre içerisinde kurtulabilecek ve sizler de en son olarak rahata kavuşabileceksiniz.

Kahve Falında Kuşun Üstünde İnsan Görmek

Senin o kadar büyük bir yüreğin var ki hiçbir yüreğe sığmayacak kadar büyük olduğunu da göstermektedir. Herkese o kadar büyük olan sevgiler sunuyorsun ki çoğu insan senin sevgini omuzları üzerinde taşımaya güçleri yetmiyor ve her ne kadar uzun olan bir yola çıkmaya karar vermiş olsanız bile o kişiler seni en kısa kestirme yolların başında bırakarak gitmeyi de tercih ediyorlar. Kalbini bu kadar yormak ya da insanların sana bu kadar acı vermesine de izin vermek yerine sen de kendin için en mutlu olan haberleri sunabilirsin. Seni mutsuz eden insanlar için acı çekmek yerine daha çok seni mutlu eden insanlar ile olmayı tercih ederek ya da o kişilerin gelip hayatlarınıza girmesini beklemeyi tercih etmelisiniz. Çünkü zamanı geldiği zaman gelerek senin hayatına gelip girecek olan o kişi seni o kadar mutlu edecek ki sana bu hayat üzerinde verilebilecek olan en güzel duyguları da rahatlık ile yaşatabilecek.

Kahve Falında Yarı İnsan Yarı At Görmek

Çok kısa sürede birçok işin üstesinden geleceğinize işaret eder. İnsanüstü bir çabayla hem iş hem de ev hayatınızda biriken işlere yetişmeye çalışırken sakın sağlığınızı ihmal etmeyin. Kalabalık ortamlara girip çıkacağınız için fazlasıyla yorulacağınız bir hafta geçireceksiniz. Zaten hassas olan bünyenizi daha çok yormanızın bir anlamı yok. Fincanın üst kısmında beliren bu simgeyi şahlanmış bir şekilde görürseniz, koşturup dururken sinirlerinizi tepenize çıkaran ve her şeye muhalefet ola birkaç insanla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz demektir.

Kahve Falında Öpüşen İnsan Görmek

Sizler için bu ara hayırlı kısmetlerin gelecek olduğunu gösterir iken etrafınızda olan kişileri bir hayli dikkatlice izlemeniz gerektiğini de göstermektedir. Eğer biri birine sıkı bir şekilde sarılmış bir şekilde öpüşüyor ise de sizlerin hayat arkadaşı olmak için aday olacak kişilerden biri ile artık evlenecek olduğunuzu da işaret etmektedir. Her gelene hayır demek yerine bu ara adayları değerlendirerek kendinize uygun olan kişiyi seçebilmeniz için en iyi avantajların da sunulacak olduğunu da göstermektedir.

Kahve Falında Namaz Kılan İnsan Görmek

Uyarı niteliğinde bir faldır. İşlerinin rast gitmesi, huzuru bulabilmesi, refaha erebilmesi için dini anlamda bir şeyler yapmalı, temel yapması gereken ibadetlere bir an önce başlamalı, bol bol Allah’a şükretmeli. Tüm bunlar yapıldıktan sonra tüm işleri Allah’ın taktirine bırakmalı, sabırla beklemelidir. Zorluklar içinde bir hayat yaşayan kişi sonunda bu durumdan kurtulabilecek, inançları sayesinde tüm işleri yoluna girecektir. Bu zamana kadar verdiği emeğin hakkını alamamış olsa da, maddi anlamda bir anda eski alması gerekenler de dahil olmak üzere tüm paralarını alabilecek ve tüm borçlarını bir anda kapatabilecektir.

Kahve Falında İki İnsanın Sarılması

Aşk yaşamınız ile ilgili izler taşır. Yaşayacağınız mutlu günlerin işaretidir. Sevgiliniz veya eşiniz ile çok mutlu günler yaşayacaksınız bir sürü güzel anı biriktireceksiniz demektir. Falına bakılan kişinin bekâr ise yakın zamanda hayırlı birisi ile karşılaşacağına ve uzun süreli bir birliktelik yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve Falında Koşan İnsanlar Görmek

Genel olarak hafif olarak atlatılan ve kolaylıkla şifa bulunan bir hastalık olarak yorumlanır. Fal sahibi için, yaygın olarak görülen bir hastalığa yakalanmak manasına gelmektedir. Ancak bu hastalık fal sahibini yormayacak ve kolaylıkla şifa bulması ile son bulacaktır. Hastalığın yanı sıra falda koşan insanlar görmek, hayatın koşuşturmacası ve fal sahibinin yoğunluğu olarak da yorumlanmaktadır. Falına bakılan kişi yoğun iş yaşamı sebebiyle son zamanlarda sevdiklerinin ve ailesini fazlasıyla ihmal etmiştir ve gereken özeni göstermelidir.

Kahve Falında Koca Kafalı İnsan Görmek

Genellikle falınızda çıkanın kendi figürünüz olduğu şeklinde yorumlanır. Koca kafalı bir şekilde kahve falında çıkmanız, zihninizi meşgul eden sorunlarla boğuşmakta olduğunuzu göstermektedir. Bu sorunlar kişisel olabileceği gibi etrafınızdaki insanlarla ilgili de olabilir. Sorunun çözüme ulaşıp ulaşmayacağı bu koca kafalı insan şeklinin etrafındaki şekillerle ilişkisine bakılarak yorumlanabilir. Eğer şeklin etrafı temiz görünüyorsa çözümlerin yakın zamanda size ulaşacağına yorumlanır. Tam aksine şeklin etrafı kapalıysa ya da üzerinde karanlık bulutlar oluşmuş ise bu sorunlar bir süre daha sizi meşgul etmeye devam edecektir.

Kahve Falında Dil Çıkaran İnsan Görmek

Acı ve kederli geçen günlerden sonra gelen refaha işaret eder. Bir çok sıkıntılı gün geçirmiş olabilirsiniz. Artık bu tür kötü günler sona erecek, çok daha mutlu günler sizi bekleyecektir. Aşk hayatınız da bazı problemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu bir kıskançlık krizi olabilir. Üçüncü kişilerin araya girmesi nedeni ile yaşanan bazı sorunlar olabilir. İlişkinize başka kişilerin müdahale etmesine asla izin vermeyin. Kısa süre içinde aşk hayatınızın yeniden yoluna gireceğini göreceksiniz.

Kahve Falında İnsan Sureti Görmek

Bazı kişilerle derin muhabbetlere girmek olarak yorumlanır. Sayısı ve şekli yorum için çok önemlidir. Mesela bir kadın sureti belirmiş ise muhabbetin seyri duygusal demektir. Kadının suratı yukarı doğru bakıyor ise şikayet ettiği bazı durumlar var demektir. Eğer erkek ise karşı cinsle olan ilişkisini gözden geçirmelidir çünkü ortada bir problem var demektir. Bu çoğu zaman karşı tarafa gösterilen ilgisizlikten kaynaklanır ve karşı taraf kendisine değer verilmediğini hissettiği sürece hırçınlaşacaktır. Eğer kadın ise çok yakın bir arkadaşı ile el ele verip, bir zorluğun üstesinden gelecek demektir.

Kahve Falında Uçan İnsan Görmek

Boyundan büyük işlere soyunduğunu haber verir. Haddi olmayarak yaptığı konuşmalar yüzünden başkalarının hayatının da karışmasına sebep olduğunun farkına vardığı zaman çok geç olabilir. Bu yüzden de bu aralar insanlar arasında fazla ahkam kesmeden dolaşmasında fayda vardır. Aksi takdirde çok sayıda kişiden özür dilemek zorunda kalabilir. Fakat fincanda ters bir şekilde sembol var ise fal sahibi etrafındaki insanlara sır vermemeye dikkat etmelidir. Çünkü ortalığı birbirine karıştıracak bu tarz bir insan çok yakınlarda olabilir. Her ne kadar daha sonra özür dileyerek utansa da fal sahibine verdiği gerginlik yanına kar kalabilir.

Kahve Falında Arka Arkaya İnsan Görmek

Senin düğün parti sünnet ya da nişan gibi hem olukça önemli olan hem de kalabalık bir ortam içerisine girmek zorunda kalacak olduğunuzu işaret etmektedir. Sizler her ne kadar böyle ortamları aslında bir hayli seviyor olsanız bile öyle bir an geliyor ki yaşadığınız şeylerden dolayı artık böyle ortamlarda bile mutlu olamıyorsunuz. Sizler her ne kadar daha çok sessiz ve sakin yerlerde kalmayı daha çok tercih ediyor olsanız bile sizlerin son zamanlar içerisinde olan halleriniz için o kadar da zor bir şekilde yalvarsanız bile izin vermeyecekler. Sizler de artık böyle boş olan şeyler ile vakit harcamak yerine de daha çok kendiniz için olan şeyleri yapmayı tercih edin ve normal hayatınızda her neleri yapar iken mutlu oluyor iseniz şimdi de onu yapmaya aynı şekilde devam etmeyi tercih edin.

Kahve Falında Pişman İnsan Görmek

Hayatınıza olumsuzluk katan ve uzunca zamandır üzülmenize sebep olan bir kişinin sonunda hayatınızdan uzaklaşacağını göstermektedir. Hayatınızdan çıkıp giden bu insan başlarda canınızı daha fazla acıtsa da, ilerleyen dönemlerde ne kadar gereksiz olduğunu fark edecek ve yavaş yavaş hayata döneceksiniz. Hayatınızda artık yer almayan bu insanın sizin mutluluğunuzu gördükçe yaşayacağı pişmanlıkların işaretlerini vermektedir. Zamanında kuyunuzu kazan ve kötülüğünüzü isteyen insanların yaptıkları kötülüklerin farkına vararak, sizden af dilemelerini de temsil etmektedir. Ancak fal sahibi, eski düşmanları affetme konusunda aceleci davranmamalıdır, zira bu da yeni bir oyunun görünen yüzü olabilir!

Kahve Falında Yürüyen İnsan Görmek

Yakınınızdaki birinin kısa zaman içerisinde bir yolculuğa çıkacağı konusunda bir işarettir. Aranızda bir ayrılık geçecek ancak bu kötü bir nedenden çok zorunluluktan ötürü olacaktır. Özlem ve hasretin yaşanacağı zamanlar sizi bekliyor demektir. Bu fal figürü, bu gidecek olan kişinin sizin hayatınızda önemli bir yeri olduğuna ve onun yokluğunda zor zamanlar geçirebileceğinize işaret sayılır. Ayrıca genellikle bu kişinin bir aile üyeniz olduğu konusunda yorumlanır.

Kahve Falında Tırmanan İnsan Görmek

Çok iyi haberlere işaret etmektedir. Bu sembol bereket şeklinde yorumlanır. Ayrıca bakılan kişiye olumlu haberler de getireceğinin haberini de verir. Bu işaret hayra ve müjdeli habere dalalettir. Kısa ve net bir haber vermez. Geniş bir anlama tekabül etmektedir. Beklenen müjdeli bir haber ani bir şekilde de gelebilir uzun vadede de olabilir. Sabredip bekleyerek görmek gerek.

Kahve Falında Kafası Olmayan İnsan Görmek

İçi başka dışı başka olan birinin varlığını ifade eder. Bu sembol eğer fincanın kulpunun olduğu kısımda çıkmış ise bu kişinin ailenizden biri olduğunu ve kıskançlık yüzünden sizi yok sayar gibi hareket etmesine rağmen kendini bir şekilde size göstermekten keyf aldığını ifade eder. Saat yönünde ilerlendiğinde ve üst kısımda yanlız başına görülen kafası olmayan insan sembolü ise size kötülük yapmak istesede bir türlü zarar vermeyeceğini ve bu şekilde sadece uzaktan sizi seyredecek demektir.

Kahve Falında Kalp Üstünde İnsan Görmek

Çok yakın zamanda iki kişinin izdivacına delalettir. Bu izdivaç, hane halkının yorulacağı bir düğün olacağının habercisidir. Tabakta görülüyorsa ve fal sahibi evli değilse, yeni biri ile ani bir karar ile evleneceğine işarettir. Bu evlilik ani olacağından her şeyi düşünemeyecek ve sonunda pişman olabilirsiniz. O yüzden dikkatli davranmalı ve sık eleyip dokumanız gerekir. Eğer evli ise eşiniz, size beklemediğiniz bir anda güzel bir sürpriz yapacağına işarettir.

Kahve Falında Küçük Kafalı İnsan Görmek

Yorumcular için çok zor bir konudur. Çünkü yalnız başına değerlendirmek oldukça zordur. Genellikle başka bir figür üzerinden falınız yorumlanır. Örneğin para çıkmışsa sizin kazancınızı ve mal varlığınızı kıskanan birileri vardır. Bu kişi mal varlığınızı da elinizden almak istemektedir. Eğer bu kişinin etrafında kalp görülürse gizliden gizliye size karşı bir aşk beslemektedir ve sizi şu an birlikte olduğunuz kişiden uzaklaştırarak ayrılmanızı sağlamak için planlar yapmaktadır. Öte yandan, kazanmak istediği kişi siz değil de sevgiliniz ya da evli olduğunuz kişi de olabilir.

Kahve Falında Yatan İnsan Görmek

Açıkçası çok da güzel haberler veren bir fal olmayacaktır. Yatan insan figürü, size hanenizde sorunlar yaşayacak biri olacağını haber verir. Bu sorunlar muhtemelen sağlık durumu ile alakalı olacaktır. Eğer zaten sağlığı ile ilgili sıkıntı yaşayan bir yakınınız varsa bu sorunlar bir dönem için daha da kötü hale gelebilir. Burada görünen yatma yeri bir hastane olabilir ya da evde bakım görecek olabilir. Her iki durumda da siz onun yanında olacaksınız.

Kahve Falında Yere Yatan İnsan Görmek

Genel olarak riskli bir hastalık haberi alacağınızın ve bu haberle birlikte üzüntü duyacaksınız demektir. Falda fincanın yerine göre değerlendirmesi gereken bir durum olup eğer yere yatan kişi fincanın kulpunun yani hane içinde görünmesi bu hasta kişinin sizin aile içinden biri olduğu riskli bir dönem içinde bulunduğu her şeye hazırlıklı olmanız gerektiğini ifade eder. Fincanın ortasında görünen yatan insan ise bu kişinin hane içinden bir olmadığı fakat sizi üzecek bir arkadaşınız veya çevrenizden biri olduğunu, bu haberle birlikte sarsılacaksınız demektir.

Kahve Falında Ters Dönmüş İnsan Görmek

Pek hoş anlamlara gelmez. Genellikle fal sahibi ve çevresinde o an için bulunan insanlar hakkında kötü durumların yaşanacağı şeklinde anlamlara gelir. Yakınınızda olan bir insanın size söylemek istediklerinin olduğu ancak söyleyemediğinin işaretçisidir. Falda gördüğünüz insanı dış görünüşünden dolayı bir yakınınıza benzetebilirsiniz. Faldaki insanın size haber vereceği şey ne hakkında olabileceği de çevresinde görmüş olduğunuz şeylere göre farklı manalara gelir. Çevresinde masa gibi kalem gibi bir şey gördüğünüzde bu yaptığınız bir hatanızı öğrendiği anlamına gelir. Size o kişi yaptığınız hatalarınızdan dolayı nasihat edip sizi doğru bir hayata sürüklemek için uğraş vermek için disipline sokacağı anlamına da işarettir. Sizin hayatınızda sert ve otoriter insanların olacağı ve bu insanlardan çekinmeniz anlamına gelir. Bu size otoriter davranan insanların size zararı dokunmayacak aksine size yardımcı olabilecek güçleri olan kimselerdir. Yanında yer alan semboller ile de yorumlanır. Eğer yanında belli belirsiz bir takım şekiller veya noktacıklar var ise iş hayatındaki iyi haberlere yorumlanır. İş seyahati, terfi veya beklenmedik bir zamanda elinize geçecek para anlamında yorumlanmaktadır. Hayatınızın devamında daha şanslı olacağınız bir dönemine giriyorsunuz demek mümkün.

Kahve Falında Dua Eden İnsan Görmek

Hayırlı bir işe başlayacağınız ve bu işten oldukça fazla gelir sağlayıp rahata kavuşacağınız anlamına gelmektedir. Hayır duası almak veya size edilen duanın kabul olup olmadığı şeklinde de yorumlanması için duanın açık veya kapalı bir ortamda olup olmaması da önemlidir. Size ulaşan bir dua hayırlara vesile olurken ulaşmayan kapalı bir dua ise daha kabul görmemiş ve niyetine girdiğiniz işte başarılı olacağınız anlamına gelir. Duayı siz ediyorsanız kabul olduğunu duayı başkası ediyorsa sizi koruyan kollayan ve hakkınızda hayırlı duada bulunan birinin olduğu anlamına gelir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git