Kahve Falında İnsan Görmek

10.04.2015
Kahve Falında İnsan Görmek

Kahve falında insan görmek, fal sahibinin yaşadığı buhrandan kurtulacağı ve güç kazanacağı anlamına gelir. Kişinin yakın arkadaşı aracılığıyla yakın zamanda yeni bir işe başlayacağı ve burada kendisine büyük yardımı dokunacak yaşlı bir insan ile tanışacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Kocaman bir yüreğe sahip olduğunuz için birçok yüreğe sığamadığınızla yorumlanır. Geçmişinizde kalanların bu koca yüreği taşıyacak güçleri olmadığı için sizi yarı yolda bırakmış oldukları anlamına gelir. Fakat kısa bir süre sonra sizi üzen bu kişileri geride bırakacağınıza ve sizin koca yüreğinizi taşıyabilecek o partneri bulacağınıza delalet eder.

Sevdiğiniz kişi sizi kırdıysa ve şu an bir ayrılık sürecindeyseniz, sevgilinizin sizden özür dileyeceği ile de yorumlanır. Partnerinizi affedeceğinize ve evliliğe doğru güzel bir ilişki yaşayacağınıza delalet eder.

Bekar kimseler için yeni biriyle tanışacağına yorumlanır. Bu kişiyi ilk başta arkadaş olarak görebileceğinize, fakat ilerleyen zamanlarda aranızda bir çekim oluşacağına ve bir ilişkiye başlayacağınız anlamına gelir. Bu durumda da ilişkinin gerçekleşebilmesi için kalbinizde biriktirdiklerinizi açığa vurmanız gerekecektir. İlişkiye başladığınız takdirde, partneriniz ile yaşadığınız aşka yakın çevrenizin gıptayla bakacağına, herkes bu aşkı takdir edeceğiyle yorumlanır.

İlişkisi olan biriyseniz de yakın zamanda hayırlı işlere vesile olacağınıza ve söz, nişan ile birlikte sizin için evlilikle sonuçlanacağına işaret eder. Evli insanlar için de eşiyle birlikte mutlu bir hayat yaşayacaklarına delalet eder.

Para Yorumu

Maddi açıdan bazı kararlar almak isteyeceğinize delalet eder. Bu kararları alırken de bazı aile büyüklerine danışacağınıza, onlardan fikir alacağınıza yorumlanır. Hane içindekilerin bu konuyla alakalı size verecekleri tavsiyelerin işinize yarayacağı ve maddi anlamda yükseleceğiniz anlamına gelir.

Bunun dışında da biri size maddi olarak yardımda bulunmak isteyecek, fakat aile üyeleri bu yardıma karşı çıkacak, bu yardımı kabul etmemeniz gerektiğini söyleyecek. Size söylenen bu sözlere kulak asacak, yardımı kabul etmeyeceksiniz. Kısa bir süre sonra da size yapılmak istenen bu yardımın çıkar amaçlı olduğunu anlayacağınıza işaret eder. Aynı şekilde de etrafınızda sizi maddi olarak zarara uğratmak isteyen biri varsa, o kişiden kurtulacağınıza delalet eder.

Eğer siz veya çevrenizdekilerden biri iflas ettiyse ya da iflas etmenin eşiğindeyse kısa bir süre sonra toparlanacağı ve parasızlıktan kurtulacağı anlamına gelir. Boş yere harcadığınız paraların sıkıntısını çekiyorsanız, biraz sabretmeniz durumunda refaha kavuşacağınıza işaret eder. Bu sıkıntıyı aştıktan sonra da daha tutumlu davranacağınız anlamına gelir.

Hane içine kısa bir zaman sonra mal mülk gireceğine delalet eder. Dededen kalma bu mal mülk helal ve bereketli olarak yorumlanır. Evli kimseler için de ailenize bereket ve bolluğun gireceğine yorumlanır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Çok yakınınızdaki biri tarafından büyük bir iyilik göreceksiniz. Bu durumdan sonra size bu büyük iyiliği yapan kişiyle aranızdaki bağ daha da kuvvetlenecek ve hiçbir zaman kopmayacak.

Kahve falı yorumcularına göre size sürpriz yapmak için uzakta yaşayan ve çok değer verdiğiniz bir arkadaşınızın yakın bir zamanda geleceğine işaret eder. Yanında bahtı ile gelecek olan bu kişinin sürprizi sizi çok mutlu edecek.

Küs olduğunuz arkadaşlarınızla barışacağınıza da delalet eder. Aynı zamanda da insanlarla iyi geçinmeye başlayacağınıza da yorumlanır. Yeni tanıştığınız birine karşı ön yargılı yaklaştıysanız, bu ön yargılarınız yıkılacak ve söz konusu kişiyle samimi bir arkadaşlık başlatacaksınız.

Sevdiğiniz kişilerin sizden ilgi beklediğini de simgeler. Uzun zamandır arayıp sormadığınız yakın çevrenizle iletişime geçecek onlarla daha da çok ilgilenmeye başlayacaksınız. Aynı zamanda da sizin ya da sevdiklerinizin hayırlı birer insan olduğunuza da delalet eder.

Yaşadığınız bazı kötü olaylar varsa, tüm bu kötü olayları ailenizin desteğiyle aşacağınız anlamına gelir. Aileniz hem bu konuda hem de başka diğer konularda en büyük destekçiniz olacaklar. Ayriyeten aile içinde yaşanmış bazı tartışmalar olduysa ve bu durum sizi çok etkilediyse, tez vakitte aile içindeki bu sıkıntılar çözüme ulaşacak, siz de rahatlayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

İş alanında yeni bir ortama gireceğinize yorumlanır. Bu ortamda dikkatleri üzerinize çekeceğinizi, bununla beraber bir yükselişe geçeceğinizi simgeler. Aynı şekilde de önemli girişim ve projelere imza atacağınıza yorumlanır. Küçük çaplı bir şirket kuracağınıza ya da hali hazırda böyle bir şirketiniz varsa ortaklarınızla beraber iş yerinizi analiz edeceğiniz ve bazı yatırımlar yapacağınız anlamına gelir. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi bir biçimde değerlendirecek ve karar anında duygularınızla değil, mantığınızla hareket edecek, bu mantıklı düşünme sizi iş alanında ummadığınız kadar yükseltecek.

İş alanında yakın zamanda önemli bir karar almanız gerekebilir. Bu karar mevcut işinizden ayrılıp başka iş alanlarına yönelme gibi bir durum olduğu yorumlanır. Bu konuyu uzun bir süre her yönüyle düşüneceğinize ve kendi adınıza doğru kararı vereceğinize delalet eder.

Okul hayatı ile de yorumlanır. Eğitim alan kişiler için de okul hayatıyla ilgili müjdeli haberlerin tez vakitte geleceğine işaret eder. Ödev, proje, sınav dönemleri gibi bazı durumlarda yüksek not alacağınıza, okulda büyük bir başarı sağlayacağınıza delalet eder.

Sağlık Yorumu

Hane içinde ciddi bir hastalığa yakalanan biri varsa, tez vakitte sağlığına kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda da yapacağınız ibadetlerle huzura kavuşacağınıza, psikolojik bazı sıkıntılardan kurtulacağınıza yorumlanır. Bu konuda kendinize olan güveninizin çoğalacağı, aynı zamanda da çevrenizdeki insanlara karşı saygınızın da artacağı anlamına gelir. Bu durum sadece sizi değil, etrafınızdaki insanları da etkileyecek. Onların da size karşı saygı ve sevgilerinin artacağına yorumlanır.

Aynı anda hem evdeki hem de iş yerinizdeki işleri halletmeye çalışmak sizi çok yorduysa, bu durumda kendinize dikkat etmeye başlayacağınıza ve yorgunluğu tez vakitte aşacağınıza delalet eder.

Hane içinden birinin hafif bir rahatsızlık yaşayacağınıza yorumlanır. Fakat bu rahatsızlık yakınınızı etkilemeyecek, aksine rahatsızlığın üstüne gidecek. Böylelikle ortaya koyacağı bu davranış, onun daha dinç ve rahatsızlığı kolay atlatan bir insan haline getireceği ile yorumlanır.

Ciddi hastalık yüzünden hastanede yatan yakınınız varsa, beklemediğiniz bir şekilde iyileşip ayaklanacağına yorumlanır. Bu hastalıktan sonra yakınınızın uzun ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Yaşadığınız bu sıkıntılı ve depresif dönemin sona ereceğine, daha pozitif bakış açısıyla hayata bakacağınıza, böylelikle de hayatınızın daha mutlu ve huzurlu olmasını sağlayacağınıza da yorumlanır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.