Kahve Falında Bebek Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Bebek Görmek

Kahve falında bebek görmek, fal sahibinin yakında hamile kalarak hayırlı bir evlada sahip olacağı; evine bolluk, bereket, huzur, mutluluk geleceği anlamına gelir. Kişinin yaptığı işler ve söylediği sözler ile izzeti ve şerefini arttıracağına; tüm kötülüklerin üzerinden kalkacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Evlilik hayatınızdaki bir takım sorunlar yaşadığınıza fakat bu sorunların artık son bulacağına delalet eder. Sorunların son bulması ile evliliğinizde huzur ve mutluluk hakim olacaktır. Bundan sonraki süreçte birbirinize karşı daha anlayışlı ve daha dikkatli olacağınız şeklinde yorumlanır.

Bekarsanız, kısa zaman içerisinde sevdiğiniz kişiden evlenme teklifi alacağınıza işaret eder. Bu teklif ile düğün arasında çok kısa bir zaman dilimi olacaktır. Partneriniz fazla beklemeden çoluk çocuğa karışmak istiyor. Sizde bu beklentisini karşılayacak evliliğinizden bir iki ay sonra hamilelik sevinci yaşayacaksınız.

Yakın zamanda sevgilinizden evlilik teklifi alacağınız anlamına gelmektedir. Uzun süren bir sevgililik döneminden sonra nişanlılık dönemini ikinizde kısa tutmak istiyorsunuz. Kısa zaman içerisinde aile arasında nişan yapacak, bir iki ay içinde de nikah günü alacaksınız. Ailenizin desteği sayesinde de dillere destan bir düğün ile dünya evine gireceğiniz anlamına gelmektedir.

Aşk hayatınız oldukça durağan geçiyor olabilir. Bu duruma alışmış gibi gözükseniz de yakın zamanda aşk kapınızı çalacak ve siz buna karşı koyamayacaksınız. Karşınıza çıkan kişi size sanki onu yıllardır tanıyormuşsunuz gibi bir his yaratacak.

Her gün onunla olmak isteyecek, her an onu düşünüyor olacaksınız. Böyle bir aşkı yaşamanın ne kadar güzel olduğunu anlayacak, tutku ile partnerinize bağlanacaksınız. Karşılıklı tutkulu aşk, sevgi ve saygı çerçevesinde harika günler, keyifli bir bir hayat yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Para Yorumu

Parasal anlamda zorluk çektiğiniz anlamına gelmektedir. Tüm bu zorluklar yaşamınıza yön vermenize de engel olmuş gibi gözüküyor. Yalnız her şeyin elinizde olduğunu unutmamanız ve kendinize çeki düzen vermeniz gerekiyor. Harcamalarınızı kısıtlayarak ve maddi imkanı iyi bir iş kapısı sizin toparlanmanızı sağlayacaktır.

Çevrenizde iyi işler olduğunu ve aranan eleman olduğunuzu kendinize hatırlatın ve yeni bir hayata başlamak için adım atın. Göreceksiniz bu adımınız ile beraber çektiğiniz tüm zorluklar yerini güzel günlere bırakacak.

Kahve falı yorumcularına göre harika günler geçireceğiniz, maddi anlamda üst seviyede olacağınız anlamına gelmektedir. Yaşamınızda hayal ettiğiniz ne var ise elde edeceğiniz, güllük gülistanlık bir hayat yaşayacağınıza işaret eder. Bir mirasa, aileden gelecek büyük bir paraya sahip olacaksınız. Harcamalarınızı düzenli yaparak ve geleceğe yatırım yaparak ömür boyunca geçiminizi sağlayabileceksiniz.

Satın alacağınız araba anlamına gelmektedir. Uzun zamandır birikim yaparak hayalini kurduğunuz bir arabayı satın alacağınız anlamına gelmektedir. Aldığınız araba sizi daha öz güvenli ve kendine güvenen bir birey haline getirecektir.

Zamanla isteklerinizi elde edeceğiniz dönemdesiniz. Hayaliniz de bir ev bir de araba vardı. İlk plan olarak araba alacak, ilerleyen dönemde de hayallerinizdeki gibi bir eve sahip olacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Yakın zamanda hane içerisinde kırgınlıklar yaşanmış. Siz bu durumu düzeltmek için çaba sarf etmek yerine, kaçmayı tercih etmişsiniz. Fakat kaçmak sizi daha da mutsuz etmiş. Çünkü siz ailesine bağlı bir bireysiniz.

Yaptığınız bu hatanın farkına varacak, ailenizin sizi affetmesi için gereken her yolu deneyeceksiniz. Denediğiniz yollar sizi mutlu bir sona kavuşturacak. Aile içinde mutlu ve huzurlu günler yaşayacaksınız.

Hayırlı olaylar olacağı şeklinde yorumlanır. Tertemiz duyguları ve arınmışlığı simgeler. Zihninizde yer etmiş gereksiz kötü anılarınızdan arınacağınız anlamına gelmektedir. Bu sayede dünyanız daha mutlu ve huzurlu olacaktır.

Bir dönem çaresiz kalacağınıza, hane içerisinde büyük tartışmalar yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Aşamadığınız engelleri sevdiğiniz bir dostunuz sayesinde aşacaksınız. Biraz yıpransanız da sonuç olarak aile hayatında çok mutlu günler göreceğiniz şeklinde yorumlanır.

Uzun zamandır kötü ve tatsız istemediğiniz durumlar ile karşılaştığınız anlamına gelmektedir. Fakat küs olduğunuz biri ile barışarak uzlaşacağınıza ve bu durumdan dersler çıkartacağınıza işaret eder. Küs olduğunuz kişi ile barıştıktan sonra yaşamınızda yeni bir dönem başlayacaktır. Huzurlu günlerin keyfini çıkaracaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

İşinizde çok büyük işlere imza atacağınız mevki makam sahibi olacağınız anlamına gelmektedir. Mal mülk sahibi olacağınıza işaret eder. Hayatınız boyunca iş yaşantınızda bereket ve bolluğun eksik olmayacağı şeklinde yorumlanır.

Çalıştığınız iş yerinde istediğiniz bir pozisyon var ve bu pozisyona gelebilmek için canla başla çalıştığınız anlamına gelmektedir. Herkesin gözü o pozisyonda olmasına rağmen ona en yakın sizsiniz. Biraz daha gayret ederek, kendinizi biraz daha göstererek istediğiniz yere geleceksiniz. Unutmayın ki siz iyi bir çalışan ve üreten bir yapıya sahipsiniz.

Kariyer sahibi olmak sizin en büyük hayaliniz. İnsanları ve kendi hakkınızı savunmak için doğmuş gibisiniz. Hukuk okumayı her şeyden çok istemiş ve nihayet hukuk okulundan mezun olmuşsunuz. İstediğiniz şehirde, istediğiniz işi yapacak ve avukatlık sektöründe iyi bir kariyer sahibi olacaksınız. Her şeyden önce haklının yanında durmayı kendinize görev edineceksiniz.

Epeydir aklınızda olan fakat bütçenizin yetmediği bir iş planını hayata geçireceğiniz anlamına gelmektedir. Bu işi yakın bir arkadaşınız sayesinde kurma imkanına sahip olacaksınız. Sunduğu destek sayesinde iş sahibi olacaksınız.

Bu işe başladığınızda biraz endişeleriniz olsa da, zaman içerisinde müşterilerinize güler yüzünüz sayesinde kendinizi sevdirecek, iyi gelirler elde edeceksiniz. Yakınlarınızda bulunan sizinle aynı işi yapan kişiler olmasına rağmen, rakiplerinize açık ara fark atacak iş hayatında iyi konuma sahip olacaksınız.

Sağlık Yorumu

Yakınınız olan kimsenin hamilelik döneminin zorlu geçeceği anlamına gelmektedir. Sevdiğiniz değer verdiğiniz bu kişi hamile olmak için bir çok farklı yok denemiş ve nihayet müjdeli haber verebilmiş size. Fakat her şey bununla bitmiyor.

Hamileliği maalesef ki biraz zorlu geçecek. Fazla mide bulantıları, baş dönmeleri olması nedeni ile yanında uzun süre ona refakat etmeniz gerekecektir. Kişi bu durumdan size yük olduğunu hissettiği için rahatsız olacaktır fakat siz çok değer verdiğiniz için gocunmadan hamilelik döneminde kendisine yardım edecek, yanında duracaksınız.

Geçireceğiniz bir hastalık anlamına gelmektedir. Kendinizi zinde ve güçlü hissediyor olmanız hastalanmayacağınız anlamına gelmez. Sürekli iyi olduğunuzu düşündüğünüz için kendinize bu aralar biraz daha az dikkat ediyorsunuz.

Havaların bir sıcak bir soğuk olması ile beraber hafif bir grip atlatabilirsiniz. Bu dönemde en yakın arkadaşınız battaniyeniz ve limon olacaktır. Neyse ki çok ağır geçmeyecek ve kısa sürede atlatacaksınız.


Kahve Falında Erkek Bebek Görmek

Fal sahibinin anne ve babasından aldığı dua ile kalbinin şifa bulacağı; maddi açıdan bolluk ve bereket yaşayarak işlerinin düzeleceği anlamına gelir. Kişinin sabırla beklemesi halinde karşısına hayırlı bir kısmetinin çıkacağına ve mutlu yuva kuracağına işarettir.


Kahve Falında Kız Bebek Görmek

Fal sahibinin sevdiği ile birlikte yaptığı duaların tez vakitte kabul olacağı ve Allah’ın lütuflarına kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin kalbinde doğacak olan huzur ve mutluluk ile yaptığı tüm kötülüklerden tövbe ederek arınacağına işaret eder.


Kahve Falında Bebek Kafası Görmek

Fal sahibinin kariyerinde büyük bir başarı elde edeceği ve kendisine olan güvenini arttırması gerektiği anlamına gelir. Kişinin hayatında yaşayacağı olumlu değişiklikler ile büyük bir ferahlığa kavuşacağına ve ruhunun şifa bulacağına işaret eder.


Kahve Falında Bebek Yüzü Görmek

Fal sahibinin içerisinde bulunduğu isyanı terk etmesi ile birlikte yaşadığı sıkıntılardan kurtularak işlerinin düzeleceği anlamına gelir. Kişinin bir dostu ile yaşadığı sorunun tatlıya bağlanacağı ve aralarının düzeleceğine işaret eder.


Kahve Falında Doğmamış Bebek Görmek

Fal sahibinin yapacağı ortam değişikliği ile birlikte hayatında yeni ve güzel bir sayfa açacağı anlamına gelir. Kişinin uzun bir süredir beklediği fırsatın karşısına çıkacağı ve bunu çok iyi değerlendirerek hayır göreceğine işaret eder.


Kahve Falında İkiz Bebek Görmek

Fal sahibinin kendisine inanan kişilerin güvenini boşa çıkartmayacağı ve ailesini gururlandıracağı işler yapacağı anlamına gelir. Kişinin kendisini tam da kötü hissettiği anda kalbi temiz bir kimse ile tanışacağı ve hayatının değişeceğine işaret eder.


Kahve Falında Kundakta Bebek Görmek

Fal sahibinin karşılaştığı bir olay ile ilgili her ne kadar kötü düşünse de aslında kendisi için oldukça hayırlı olacağı anlamına gelir. Kişinin içerisinde bulunduğu dar boğazı atlatarak ailesine huzur, bereket geleceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder.


Kahve Falında Emekleyen Bebek Görmek

Fal sahibinin aniden ortaya çıkarak kontrol edemeyeceği bazı olaylar yaşayacağı ve bundan dolayı tedirgin olmaması gerektiği anlamına gelir. Kişinin arasının bozuk olduğu akrabası ile barışacağına ve içerisindeki kasvetli halin ortadan kalkacağına işaret eder.


Kahve Falında Anne Karnında Bebek Görmek

Fal sahibinin bir süredir yaşadığı endişe ve kaygının yersiz olduğu bu nedenle kararlarını verirken acele etmemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin düştüğü yerden kalkacağına ve hedeflerine ulaşmak için elinden geleni yaparak çok mutlu olacağına işaret eder.


Kahve Falında Gülen Bebek Görmek

Fal sahibinin uzun süredir kafasını meşgul eden bir konuya cevap bulacağı ve bakış açısının bir anda değişeceği anlamına gelir. Kişinin kendini zorlayarak hedeflerinde başarıya ulaşacağına ve tez vakitte eline geçecek olan hayırlı mala işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.