Falda Bebek Görmek

17.04.2015
Falda Bebek Görmek

Kahve falında görmek, fal sahibinin yakın zamanda hamile kalacağı anlamına gelir. Genellikle bir tedavi süreci sonrasında oluşacak bir gebeliği temsil eder. Yani evli olmasına ve istemelerine rağmen çocuk sahibi olamıyorsa bunun çözümünü basit bir tedavi ile mümkün olduğu ve tedavi sonrasında gebe kalabileceği anlamına gelir.

Kısmet, bereket ve bol kazanç anlamına gelir. Hayatınızın parlak ve umut dolu olduğunu gösterir. Aynı zamanda çok sevdiğiniz bir kişinin hamile olduğu haberini alabilirsiniz. Yeni bir mal edineceğinizi ya da elinize yüklü bir miktar para geçeceğini de gösterebilir.

Aşk Yorumu

Evlilik hayatınızdaki bir takım sorunlar yaşadığınıza fakat bu sorunların artık son bulacağına delalet eder. Sorunların son bulması ile evliliğinizde huzur ve mutluluk hakim olacaktır. Bundan sonraki süreçte birbirinize karşı daha anlayışlı ve daha dikkatli olacağınız şeklinde yorumlanır.

Bekarsanız, kısa zaman içerisinde sevdiğiniz kişiden evlenme teklifi alacağınıza işaret eder. Bu teklif ile düğün arasında çok kısa bir zaman dilimi olacaktır. Partneriniz fazla beklemeden çoluk çocuğa karışmak istiyor. Sizde bu beklentisini karşılayacak evliliğinizden bir iki ay sonra hamilelik sevinci yaşayacaksınız.

Yakın zamanda sevgilinizden evlilik teklifi alacağınız anlamına gelmektedir. Uzun süren bir sevgililik döneminden sonra nişanlılık dönemini ikinizde kısa tutmak istiyorsunuz. Kısa zaman içerisinde aile arasında nişan yapacak, bir iki ay içinde de nikah günü alacaksınız. Ailenizin desteği sayesinde de dillere destan bir düğün ile dünya evine gireceğiniz anlamına gelmektedir.

Aşk hayatınız oldukça durağan geçiyor olabilir. Bu duruma alışmış gibi gözükseniz de yakın zamanda aşk kapınızı çalacak ve siz buna karşı koyamayacaksınız. Karşınıza çıkan kişi size sanki onu yıllardır tanıyormuşsunuz gibi bir his yaratacak.

Her gün onunla olmak isteyecek, her an onu düşünüyor olacaksınız. Böyle bir aşkı yaşamanın ne kadar güzel olduğunu anlayacak, tutku ile partnerinize bağlanacaksınız. Karşılıklı tutkulu aşk, sevgi ve saygı çerçevesinde harika günler, keyifli bir bir hayat yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Para Yorumu

Parasal anlamda zorluk çektiğiniz anlamına gelmektedir. Tüm bu zorluklar yaşamınıza yön vermenize de engel olmuş gibi gözüküyor. Yalnız her şeyin elinizde olduğunu unutmamanız ve kendinize çeki düzen vermeniz gerekiyor. Harcamalarınızı kısıtlayarak ve maddi imkanı iyi bir iş kapısı sizin toparlanmanızı sağlayacaktır.

Çevrenizde iyi işler olduğunu ve aranan eleman olduğunuzu kendinize hatırlatın ve yeni bir hayata başlamak için adım atın. Göreceksiniz bu adımınız ile beraber çektiğiniz tüm zorluklar yerini güzel günlere bırakacak.

Harika günler geçireceğiniz, maddi anlamda üst seviyede olacağınız anlamına gelmektedir. Yaşamınızda hayal ettiğiniz ne var ise elde edeceğiniz, güllük gülistanlık bir hayat yaşayacağınıza işaret eder. Bir mirasa, aileden gelecek büyük bir paraya sahip olacaksınız. Harcamalarınızı düzenli yaparak ve geleceğe yatırım yaparak ömür boyunca geçiminizi sağlayabileceksiniz.

Satın alacağınız araba anlamına gelmektedir. Uzun zamandır birikim yaparak hayalini kurduğunuz bir arabayı satın alacağınız anlamına gelmektedir. Aldığınız araba sizi daha öz güvenli ve kendine güvenen bir birey haline getirecektir.

Zamanla isteklerinizi elde edeceğiniz dönemdesiniz. Hayaliniz de bir ev bir de araba vardı. İlk plan olarak araba alacak, ilerleyen dönemde de hayallerinizdeki gibi bir eve sahip olacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Yakın zamanda hane içerisinde kırgınlıklar yaşanmış. Siz bu durumu düzeltmek için çaba sarf etmek yerine, kaçmayı tercih etmişsiniz. Fakat kaçmak sizi daha da mutsuz etmiş. Çünkü siz ailesine bağlı bir bireysiniz.

Yaptığınız bu hatanın farkına varacak, ailenizin sizi affetmesi için gereken her yolu deneyeceksiniz. Denediğiniz yollar sizi mutlu bir sona kavuşturacak. Aile içinde mutlu ve huzurlu günler yaşayacaksınız.

Hayırlı olaylar olacağı şeklinde yorumlanır. Tertemiz duyguları ve arınmışlığı simgeler. Zihninizde yer etmiş gereksiz kötü anılarınızdan arınacağınız anlamına gelmektedir. Bu sayede dünyanız daha mutlu ve huzurlu olacaktır.

Bir dönem çaresiz kalacağınıza, hane içerisinde büyük tartışmalar yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Aşamadığınız engelleri sevdiğiniz bir dostunuz sayesinde aşacaksınız. Biraz yıpransanız da sonuç olarak aile hayatında çok mutlu günler göreceğiniz şeklinde yorumlanır.

Uzun zamandır kötü ve tatsız istemediğiniz durumlar ile karşılaştığınız anlamına gelmektedir. Fakat küs olduğunuz biri ile barışarak uzlaşacağınıza ve bu durumdan dersler çıkartacağınıza işaret eder. Küs olduğunuz kişi ile barıştıktan sonra yaşamınızda yeni bir dönem başlayacaktır. Huzurlu günlerin keyfini çıkaracaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

İşinizde çok büyük işlere imza atacağınız mevki makam sahibi olacağınız anlamına gelmektedir. Mal mülk sahibi olacağınıza işaret eder. Hayatınız boyunca iş yaşantınızda bereket ve bolluğun eksik olmayacağı şeklinde yorumlanır.

Çalıştığınız iş yerinde istediğiniz bir pozisyon var ve bu pozisyona gelebilmek için canla başla çalıştığınız anlamına gelmektedir. Herkesin gözü o pozisyonda olmasına rağmen ona en yakın sizsiniz. Biraz daha gayret ederek, kendinizi biraz daha göstererek istediğiniz yere geleceksiniz. Unutmayın ki siz iyi bir çalışan ve üreten bir yapıya sahipsiniz.

Kariyer sahibi olmak sizin en büyük hayaliniz. İnsanları ve kendi hakkınızı savunmak için doğmuş gibisiniz. Hukuk okumayı her şeyden çok istemiş ve nihayet hukuk okulundan mezun olmuşsunuz. İstediğiniz şehirde, istediğiniz işi yapacak ve avukatlık sektöründe iyi bir kariyer sahibi olacaksınız. Her şeyden önce haklının yanında durmayı kendinize görev edineceksiniz.

Epeydir aklınızda olan fakat bütçenizin yetmediği bir iş planını hayata geçireceğiniz anlamına gelmektedir. Bu işi yakın bir arkadaşınız sayesinde kurma imkanına sahip olacaksınız. Sunduğu destek sayesinde iş sahibi olacaksınız.

Bu işe başladığınızda biraz endişeleriniz olsa da, zaman içerisinde müşterilerinize güler yüzünüz sayesinde kendinizi sevdirecek, iyi gelirler elde edeceksiniz. Yakınlarınızda bulunan sizinle aynı işi yapan kişiler olmasına rağmen, rakiplerinize açık ara fark atacak iş hayatında iyi konuma sahip olacaksınız.

Sağlık Yorumu

Yakınınız olan kimsenin hamilelik döneminin zorlu geçeceği anlamına gelmektedir. Sevdiğiniz değer verdiğiniz bu kişi hamile olmak için bir çok farklı yok denemiş ve nihayet müjdeli haber verebilmiş size. Fakat her şey bununla bitmiyor.

Hamileliği maalesef ki biraz zorlu geçecek. Fazla mide bulantıları, baş dönmeleri olması nedeni ile yanında uzun süre ona refakat etmeniz gerekecektir. Kişi bu durumdan size yük olduğunu hissettiği için rahatsız olacaktır fakat siz çok değer verdiğiniz için gocunmadan hamilelik döneminde kendisine yardım edecek, yanında duracaksınız.

Geçireceğiniz bir hastalık anlamına gelmektedir. Kendinizi zinde ve güçlü hissediyor olmanız hastalanmayacağınız anlamına gelmez. Sürekli iyi olduğunuzu düşündüğünüz için kendinize bu aralar biraz daha az dikkat ediyorsunuz.

Havaların bir sıcak bir soğuk olması ile beraber hafif bir grip atlatabilirsiniz. Bu dönemde en yakın arkadaşınız battaniyeniz ve limon olacaktır. Neyse ki çok ağır geçmeyecek ve kısa sürede atlatacaksınız.

Kahve Falında Erkek Bebek Görmek

Erkek bebek, iyi niyet, güzel ahlak, yardımseverlik ve sevgi olarak yorumlanır. Uzun süredir hayatınızda kimse yoksa yakında bir arkadaşınız aracılığıyla biriyle tanışacaksınız demektir. Ancak bazen daha önce yaşadığınız bir ilişkiyi unutamadığınız ve hep o kişiyi düşündüğünüz anlamına da gelir.

Kısmetinizin açık olduğu döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. İş hayatınızda riskler alacağınıza ve aldığınız bu riskler sayesinde büyük başarılar elde edip bol maddi gelir kazanacağınıza delalet eder. Maddi kazancınızın arttığı ve kısmetinizin açık olduğu yeni bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Hane içerisindeki tartışmaların biteceğine ve hanede huzurun hakim olacağına delalet eder.

>>> İLGİLİ: Falda Erkek Bebek Görmek

Kahve Falında Kız Bebek Görmek

Kız bebek, karşınıza sizin gibi eli yüzü düzgün, iyi niyetli birinin çıkacağına ve bu kişi ile uzun soluklu bir ilişki yaşayacağınıza işaret eder. Herkes tarafından çok sevilen bir partnerinizin olacağına ve size çok kıymet vereceğine tabir edilmektedir. Eşinizin çocuk isteğine ve sizin buna karşılık vereceğinize işaret eder. Kısa zaman içinde evlat sahibi olacağınıza ve evlilik yaşantınızın daha mutlu, huzurlu olacağına delalet etmektedir.

Fal sahibinin hayatında büyük etkileri olabilecek yenilikleri simgeler. Yeni teklifler, heyecanlar, çekilişler, yarışmalar, sınavlar, başarılar ve daha birçok şeye hazır olması gereken, çok iç aydınlatıcı bir döneme giriyor demektir. Her şeye fakat çok güzel şeylere hazır olması gereken, aynı zamanda önüne çıkan fırsatları kaçırmaması açısından da uyarılmalıdır. Kısacası şansı arttığı gibi umudu da artmalıdır.

>>> İLGİLİ: Falda Kız Bebek Görmek

Kahve Falında Bebek Yüzü Görmek

Bebek yüzü, hayatta bazı konularda dikkatli davranmanız gerektiğini gösterir. Alacağınız kararlarda, iş girişimlerinizde ve hayatınıza aldığınız insanlar konusunda dikkatli olmak gerektiğine delalettir. Aynı zamanda sıkıntıların aşılmasına, sorunların düzelmesine de işaret eder. Hayatın sağlık ve neşe içerisinde geçmesi anlamına gelir.

Birlikte olduğunuz kişi veya eşiniz ile ilişkinizde dikkatli olmanız gerekmektedir. Tavırlarınız konusunda duyarlı olmadığınızda ilişkinizin zarar görmesi mümkündür. Dikkatli davranmak konusunda uyarıcıdır. Aynı zamanda dost ve arkadaş çevreniz içinde aynı dikkati sürdürmelisiniz.

>>> İLGİLİ: Falda Kız Bebek Görmek

Kahve Falında Doğmamış Bebek Görmek

Hayırlı ve eve girecek olan berekete daha çok yorumlanmaktadır. Masumiyeti, şefkati, güzelliği, mutluluğu ve sevgiyi temsil etmektedir. Bekar bir kişinin falında çıkmışsa yakın zamanda hayatının aşkıyla karşılaşacağına ve yapacağı evliliğinin çok uzun olacağına tabir edilir. Son zamanlarda ters giden işlerinizin yoluna gireceğine, hayalini kurmuş olduğunuz eve yakın zamanda çok büyük bir mirasla kavuşacağınıza, bereketli ve oldukça verimli bir yıl geçireceğinize delalet etmektedir.

Ortaklı bir işe işaret eder. Bir kişi ile bir işe girişeceğine ve bu işte başarılı olacaklarına işaret eder. Yapılmış olan bir iş başvurusunun sonucu yada bir satış veya anlaşma ile ilgili beklenen bir cevap olabilir. Gelecek bu haber işle ilgili olumlu bir sonuç alındığı yönünde olacaktır.

Gelecek bir hediyeye de işaret eder. Yakın zamanda çok istediği bir şey hediye edilecektir. Bu hediye maddi değeri çok yüksek olmayan fakat hem hediye eden kişinin özel olması hemde hediyenin anlamı nedeni ile manevi olarak yok çok değerli olacak ve çok mutlu edecektir.

>>> İLGİLİ: Falda Cenin Görmek

Kahve Falında Kundakta Bebek Görmek

Kalbini kırdığınız bir insan olduğuna delalettir. Bu kırgınlık yanlış anlaşılma ya da kıskançlık sebebiyle olabilir. Bu konuda adım atarak o kişinin gönlünü almanıza delalet eder. Uzun zamandan beri yürüttüğünüz bir ilişkinin evlilik ile sonuçlanacağına işaret eder.

Bu evliliğin bolluk ve bereket içinde geçeceğine delalettir. Sıkıntıların geçeceğine ve mutlu olacağınıza işaret eder. En sonunda dileklerinizin gerçek olmasına ve bol nimete kavuşmaya işarettir. Hayallerinizin, çektiğiniz zorluklar olsa da gerçek olduğu anlamına gelir. Sevdiğiniz kişiye sıkı sıkı bağlanma anlamına gelir.

Hassas bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Hayata bakış açınız ve hayat felsefeniz pek çok kişiden övgü toplasa da çevrenizde sizi çekemeyen bazı insanlar da bulunuyor. Dost gibi size yaklaşarak canınızı acıtmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlara her zaman hazırlıklı olmalısınız.

Hayatınızdaki yaşça büyük insanların varlığının habercisidir. Bu insandan ya ayrı düşmüş, yada onunla kırgınlık yaşamış olabilirsiniz. Genellikle sizden yaşça büyük bir insan ile tartışma veya kırgınlığa tabir olur. Kırgınlık söz konusu ise mutlaka büyüğünüzün gönlünü almalısınız, böylece işlerinizin yoluna gireceğine delalet eder.

>>> İLGİLİ: Falda Beşik Görmek

Kahve Falında Emekleyen Bebek Görmek

Yaşadığınız kötü olayların ve sıkıntıların etkisinden kurtulmaya delalet eder. Hayatınıza müdahale etmeye yeltenen insanlardan kurtulmanıza ve bu konuda temkinli davranmaya işarettir. İşlerinizde size engel olmaya yeltenen insanlara fırsat tanımayacağınız anlamına gelir.

Bu tavrınız ile başarınızın artacağını gösterir. Kazandığınız paranın bir kısmı ile yatırım yapmanız söz konusudur. Bu yatırım ile gelirinizin daha da büyümesi söz konusudur. Hayata bakış açınızın değişeceğine ve daha olumlu bir şekilde bakmanıza delalet eder. Bu bakış açısının yaşamınızı mükemmel bir hale getirmesi ve mutlu olmanız mümkündür.

Farkında olmadan kırdığınız birini temsil eder. Çok yakın bir arkadaşınızı, akrabanızı ya da ailenizden birini farkında olmadan üzmüş ve incitmiş olabilirsiniz. İnsanlarla ilişkilerinizde biraz daha sakin ve anlayışlı olmanız gerektiğini gösterir.

Son zamanlarda hem iş ortamındaki hem de aile içindeki huzursuzluklar nedeniyle farkında olmadan hırçınlaşmış olabilirsiniz. Yaşadığınız olumsuzlukların acısını sevdiklerinizden ve size destek olan değerli insanlardan çıkarmamanız gerektiğine dair bir uyarı niteliğindedir. Hayata daha pozitif ve sakin bakmayı denemelisiniz.

Mutluluğun, huzurun, şansın ve bereketin çok yakın zamanda hayatınızı saracağına delalet eder. Kendinize olan güveninizin işaretidir, güzel işlere imza atmanızın yakın olduğunu anlatır. Çevrenizdeki insanlara oranla daha güçlü ve azimli olduğunuza delalet eder. Sevdiğiniz kişilere daha da yakınlaşmanız mümkündür.

Kahve Falında İkiz Bebek Görmek

Ters giden işlerin bir anda sanki sihirli bir el değmiş gibi düzelerek iyiye gideceğine işarettir. Böyle bir dönem kişi için en güzel birikimlerin yapılacağı bir dönem olacağı için bu konuda da uyarılmasında fayda vardır. Çünkü su akarken testiyi doldurmak gerekir ve kişinin aile hayatı için bu kesinlikle gereklidir. Keza çocuklarının geleceği de buna bağlıdır.

İş yaşamınızda kıdem atlamak, terfi almak ya da hayatta daha yüksek mevki sahibi olacağınız bir işe geçeceğinize işaret eder. Fırsatları, çalışma ve azimle değerlendireceğiniz ve refaha ulaşacağınız bir hayat anlamındadır. Bereketli, mutlu ve huzurlu bir yaşama tabir olur. Karşınıza çıkan fırsatları görmenin ve bu dönemde sahip olduğunuz değerlere sarılmanızın gerekliliğine delalettir.

Daha çok hayra ve eve girecek olan mutluluğa, sevince yorumlanmaktadır. Çok yakın zamanda oldukça güzel bir müjde alacağına ve özellikle bekarsa istediği bir eşe kavuşacağına, evli ise yakında hamile kalacağına ve turp gibi erkek bir evlada sahip olacağına delalet eder.

Kahve Falında Rahimde Bebek Görmek

Bekar kişiler için aşk hayatlarının canlanacağına ve umdukları gibi bir kısmet bulacaklarına delalet eder. Eğer nişanlı bir kişiyseniz yakın zamanda evleneceğinize ve bu evliliğin sizin için çok hayırlı olacağına işaret etmektedir. Son derece sağlıklı olacağınız ve daha çok güçleneceğiniz döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.

Evinize gelecek bir misafirin habercisidir. Bu kişi evinizde yatılı kalacaktır. Bir süre sizinle kalan bu insan hayatınızda bazı şeylerin değişmesine etken olacaktır. Maddi açıdan da size destek olan bu kişinin bir süre sizin rahatlamanızı sağlayacak demektir.

Yakın zamanda sevdiğiniz bir arkadaşınız ile beraber ortak bir işe gireceğinize ve bu işten büyük kar elde edeceğinize işaret eder. Aranızda pürüz çıkmadan, her şeyin üstesinden beraber geleceğinize delalet eder. Bolluğun, bereketin olduğu yeni bir döneme gireceğinize işaret eder. Çalışmalarınızın karşılığını hakkınız ile alacağınıza ve güzel yatırımlar yapacağınıza delalet eder.

Çevrenizden biri ile geçmişte büyük kırgınlıklar yaşamış ve o kişiyi ne zaman görseniz içinizin buruklaştığı anlamına gelir. Fakat yakın zamanda bir ortamda karşılaşacak ve aranızdaki problemleri çözmeye odaklanacağınız anlamına gelmektedir.

Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birinin size söylemek isteyip de bir türlü cesaretini toplayarak söyleyemediği bazı şeyler olabilir. Siz bu kişiyi konuşturmak için farklı yöntemler deneyebilir ve ona güven vererek rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Falda Rahim

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.