Kahve Falında Bebek Görmek

Kahve Falında Bebek Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 10.561 kez okundu.

Kahve falında bebek görmek nasıl yorumlanır diye merak ediyorsanız, bebeğin fincanda durduğu yere çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer fal fincanının kulpunun olduğu bölgede bir bebek sembolü var ise bu tam olarak fal sahibinin bir bebeği olacağını işaret eder. Fal sahibi kadın ise hamile olduğunu müjdelerken, erkek ise eşinin hamile olduğu haberini alacak demektir. Fal fincanının dibinde görülen bebek sembolüyse çok yakın hissettiği birisinden veya akrabasından bebek haberi alınacağını ifade eder.

Fal tabağında görülmesi, fal sahibinin hayatına tamamen yön vermesini gerektiren hayırlı bir haber ile yorumlanır. Genellikle temiz berrak ve saf bir hayatı sembol eder. Bekar insanlar için çok heyecan vericidir çünkü mümkün olan en kısa sürede gerçekleşecek resmi bir törene işarettir. Bekar fal sahibi için hayırlı kısmet anlamına gelen bebek sembolü fal tabağında da çıkarsa en kısa sürede bir bebeği olacak demektir. Eğer bebek kundak ile sarılmamış ve elleri kolları açık ise bebeğinin kız olacağını simgeler fakat kundak ile sarılmışsa erkek bebek sahibi olacağını işaret eder. Fal fincanında 2 tane veya daha fazla bebek çok büyük bir aileye sahip olacağını ve çok mutlu ömür süreceğini simgeler. Genel olarak bir bebek sahibi olmak veya güzel haberler almak anlamına gelse de bazı fal yorumcuları tarafından farklı şekillerde yorumlanabilir. Çok uzun zamandır hayali kurulan ve her duada istenilen bir eşyanın nihayet alınacağı anlamını taşır. Eğer görülen bebek emekler vaziyette belirmiş ise duanın yavaş yavaşta olsa kabul olacağına işarettir.

Aşk

Falda görülen bebek, evlilik hayatınızdaki bir takım sorunlar yaşadığınıza fakat bu sorunların artık son bulacağına delalet eder. Sorunların son bulması ile evliliğinizde huzur ve mutluluk hakim olacaktır. Bundan sonraki süreçte birbirinize karşı daha anlayışlı ve daha dikkatli olacağınız şeklinde yorumlanır.

Bekarsanız, kısa zaman içerisinde sevdiğiniz kişiden evlenme teklifi alacağınıza işaret eder. Bu teklif ile düğün arasında çok kısa bir zaman dilimi olacaktır. Partneriniz fazla beklemeden çoluk çocuğa karışmak istiyor. Sizde bu beklentisini karşılayacak evliliğinizden bir iki ay sonra hamilelik sevinci yaşayacaksınız.

Yakın zamanda sevgilinizden evlilik teklifi alacağınız anlamına gelmektedir. Uzun süren bir sevgililik döneminden sonra nişanlılık dönemini ikinizde kısa tutmak istiyorsunuz. Kısa zaman içerisinde aile arasında nişan yapacak, bir iki ay içinde de nikah günü alacaksınız. Ailenizin desteği sayesinde de dillere destan bir düğün ile dünya evine gireceğiniz anlamına gelmektedir.

Aşk hayatınız oldukça durağan geçiyor olabilir. Bu duruma alışmış gibi gözükseniz de yakın zamanda aşk kapınızı çalacak ve siz buna karşı koyamayacaksınız. Karşınıza çıkan kişi size sanki onu yıllardır tanıyormuşsunuz gibi bir his yaratacak. Her gün onunla olmak isteyecek, her an onu düşünüyor olacaksınız. Böyle bir aşkı yaşamanın ne kadar güzel olduğunu anlayacak, tutku ile partnerinize bağlanacaksınız. Karşılıklı tutkulu aşk, sevgi ve saygı çerçevesinde harika günler, keyifli bir bir hayat yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Para

Parasal anlamda zorluk çektiğiniz anlamına gelmektedir. Tüm bu zorluklar yaşamınıza yön vermenize de engel olmuş gibi gözüküyor. Yalnız her şeyin elinizde olduğunu unutmamanız ve kendinize çeki düzen vermeniz gerekiyor. Harcamalarınızı kısıtlayarak ve maddi imkanı iyi bir iş kapısı sizin toparlanmanızı sağlayacaktır. Çevrenizde iyi işler olduğunu ve aranan eleman olduğunuzu kendinize hatırlatın ve yeni bir hayata başlamak için adım atın. Göreceksiniz bu adımınız ile beraber çektiğiniz tüm zorluklar yerini güzel günlere bırakacak.

Harika günler geçireceğiniz, maddi anlamda üst seviyede olacağınız anlamına gelmektedir. Yaşamınızda hayal ettiğiniz ne var ise elde edeceğiniz, güllük gülistanlık bir hayat yaşayacağınıza işaret eder. Bir mirasa, aileden gelecek büyük bir paraya sahip olacaksınız. Harcamalarınızı düzenli yaparak ve geleceğe yatırım yaparak ömür boyunca geçiminizi sağlayabileceksiniz.

Satın alacağınız araba anlamına gelmektedir. Uzun zamandır birikim yaparak hayalini kurduğunuz bir arabayı satın alacağınız anlamına gelmektedir. Aldığınız araba sizi daha öz güvenli ve kendine güvenen bir birey haline getirecektir. Zamanla isteklerinizi elde edeceğiniz dönemdesiniz. Hayaliniz de bir ev bir de araba vardı. İlk plan olarak araba alacak, ilerleyen dönemde de hayallerinizdeki gibi bir eve sahip olacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.

Aile ve Yaşam Alanı

Yakın zamanda hane içerisinde kırgınlıklar yaşanmış. Siz bu durumu düzeltmek için çaba sarf etmek yerine, kaçmayı tercih etmişsiniz. Fakat kaçmak sizi daha da mutsuz etmiş. Çünkü siz ailesine bağlı bir bireysiniz. Yaptığınız bu hatanın farkına varacak, ailenizin sizi affetmesi için gereken her yolu deneyeceksiniz. Denediğiniz yollar sizi mutlu bir sona kavuşturacak. Aile içinde mutlu ve huzurlu günler yaşayacaksınız.

Hayırlı olaylar olacağı şeklinde yorumlanır. Tertemiz duyguları ve arınmışlığı simgeler. Zihninizde yer etmiş gereksiz kötü anılarınızdan arınacağınız anlamına gelmektedir. Bu sayede dünyanız daha mutlu ve huzurlu olacaktır.

Bir dönem çaresiz kalacağınıza, hane içerisinde büyük tartışmalar yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Aşamadığınız engelleri sevdiğiniz bir dostunuz sayesinde aşacaksınız. Biraz yıpransanız da sonuç olarak aile hayatında çok mutlu günler göreceğiniz şeklinde yorumlanır.

Uzun zamandır kötü ve tatsız istemediğiniz durumlar ile karşılaştığınız anlamına gelmektedir. Fakat küs olduğunuz biri ile barışarak uzlaşacağınıza ve bu durumdan dersler çıkartacağınıza işaret eder. Küs olduğunuz kişi ile barıştıktan sonra yaşamınızda yeni bir dönem başlayacaktır. Huzurlu günlerin keyfini çıkaracaksınız.

İş ve Kariyer Hayatı 

İşinizde çok büyük işlere imza atacağınız mevki makam sahibi olacağınız anlamına gelmektedir. Mal mülk sahibi olacağınıza işaret eder. Hayatınız boyunca iş yaşantınızda bereket ve bolluğun eksik olmayacağı şeklinde yorumlanır.

Çalıştığınız iş yerinde istediğiniz bir pozisyon var ve bu pozisyona gelebilmek için canla başla çalıştığınız anlamına gelmektedir. Herkesin gözü o pozisyonda olmasına rağmen ona en yakın sizsiniz. Biraz daha gayret ederek, kendinizi biraz daha göstererek istediğiniz yere geleceksiniz. Unutmayın ki siz iyi bir çalışan ve üreten bir yapıya sahipsiniz.

Kariyer sahibi olmak sizin en büyük hayaliniz. İnsanları ve kendi hakkınızı savunmak için doğmuş gibisiniz. Hukuk okumayı her şeyden çok istemiş ve nihayet hukuk okulundan mezun olmuşsunuz. İstediğiniz şehirde, istediğiniz işi yapacak ve avukatlık sektöründe iyi bir kariyer sahibi olacaksınız. Her şeyden önce haklının yanında durmayı kendinize görev edineceksiniz.

Epeydir aklınızda olan fakat bütçenizin yetmediği bir iş planını hayata geçireceğiniz anlamına gelmektedir. Bu işi yakın bir arkadaşınız sayesinde kurma imkanına sahip olacaksınız. Sunduğu destek sayesinde iş sahibi olacaksınız. Bu işe başladığınızda biraz endişeleriniz olsa da, zaman içerisinde müşterilerinize güler yüzünüz sayesinde kendinizi sevdirecek, iyi gelirler elde edeceksiniz. Yakınlarınızda bulunan sizinle aynı işi yapan kişiler olmasına rağmen, rakiplerinize açık ara fark atacak iş hayatında iyi konuma sahip olacaksınız.

Sağlık Hayatı

Yakınınız olan kimsenin hamilelik döneminin zorlu geçeceği anlamına gelmektedir. Sevdiğiniz değer verdiğiniz bu kişi hamile olmak için bir çok farklı yok denemiş ve nihayet müjdeli haber verebilmiş size. Fakat her şey bununla bitmiyor. Hamileliği maalesef ki biraz zorlu geçecek. Fazla mide bulantıları, baş dönmeleri olması nedeni ile yanında uzun süre ona refakat etmeniz gerekecektir. Kişi bu durumdan size yük olduğunu hissettiği için rahatsız olacaktır fakat siz çok değer verdiğiniz için gocunmadan hamilelik döneminde kendisine yardım edecek, yanında duracaksınız.

Geçireceğiniz bir hastalık anlamına gelmektedir. Kendinizi zinde ve güçlü hissediyor olmanız hastalanmayacağınız anlamına gelmez. Sürekli iyi olduğunuzu düşündüğünüz için kendinize bu aralar biraz daha az dikkat ediyorsunuz. Havaların bir sıcak bir soğuk olması ile beraber hafif bir grip atlatabilirsiniz. Bu dönemde en yakın arkadaşınız battaniyeniz ve limon olacaktır. Neyse ki çok ağır geçmeyecek ve kısa sürede atlatacaksınız.

Kahve Falında Erkek Bebek Görmek

Müjdeli haberlere ve bolluğa işaret eder. Aynı zamanda maddi anlamda bol kazanç elde etmektir. Uzak bir akrabadan ya da eski bir dosttan gelecek müjdeli bir haber ya da toplu miktarda paradır.

Uzun zamandır iyi bir iş kurmak için sermayeye uygun koşullara ihtiyaç duyanlar ya da ailesinde bu gibi ihtiyaçları bulunanlar için yine toplu para ve uygun ortama yorulur. Çocuğu olmayan aileler için de birden çok çocuk sahibi olmak ve çocuklarını hayırlı bir şekilde yetiştirmek demektir. Her alanda müjdeli ve kalıcı mutluluk getirecek haberlerin işaretçisidir. Uzun zamandır sevdiklerinden ayrı olanlar için onlarla bir araya gelip hasret gidermek, uzun bir zaman bir arada bulunup ayrılık görmemektir. İş, mal, para ve hayırlı evlat gibi yorumlar içerir. Hamilelik anlamına da gelmektedir ve bu hiç beklenmeyen bir zamanlama ile olabilir. Bir çocuk bekleyenler bu falın ardından kendilerini aynı anda birden fazla çocuk sahibi olmaya hazırlamalıdırlar. Bolluk ve bereketin o eve gireceğine ve uzun süre çıkmayacağına işarettir. Yapılan her işte hayırlı bir şekilde başarıya ulaşmak, bol kazanç elde etmek ve bu kazancı oldukça akılcı bir biçimde değerlendirmektir. Hayırlı kısmetlerin de temsilcisidir. Bekar olan ya da uzun zamandır ilişkisi devam edenler için yakın zamanda evlilik yolunda ilk adımların atılacağını, ciddi, ömür boyu ve huzur içinde bir yuva kurulacağını gösterir. evinde hasta bir yakını ya da arkadaşı bulunanlar içinse şifanın çok yakında onları bulacağı ve o haneye bir daha asla büyük hastalıkların girmeyeceği anlamına gelir. İhtiyacı olan için mal, para, huzur ve sadakat olarak yorulur. Hayırlı eş ve evladın simgesidir.

Kahve Falında Kız Bebek Görmek

Hayatınızda yaşayacağınız güzel gelişmelere işaret eder. Hayatınızda karşılaşacağınız yeni ve güzel gelişmelerin habercisidir. Aynı zamanda uzun zamandır olmasını beklediğiniz ve hiçbir zaman duâlarınızdan eksik etmediğiniz bir dileğinizin gerçekleşeceğine delalet eder. Özel hayattaki olumlu gelişmeleri simgeler. Bekar olanlar için evlilik, evli olanlar için hayırlı bir evlat şeklinde yorumlanır. Bunların dışında kişinin aile hayatına, i̇ş hayatına, arkadaşlık ilişkileri, sağlık gibi birçok duruma etkisi olacağı söylenebilir. Aile hayatı açısından incelendiğinde kendisi ve eşi arasındaki tartışmaları sona erdirecek olan bir aile büyüğü olduğu söylenebilir. Aynı zamanda bir işi için ortaklık için teklifi gelecektir. Bu teklif aile içi konuşulacak ve bir karara bağlanacaktır. Bu karar olumlu olması durumunda aile refah seviyesi daha yüksek bir hayata geçiş yapacaktır. İş hayatı bakımından incelendiğinde şu an bulunduğu pozisyondan daha yüksek bir mevkiye gelmek için tırnaklarıyla kazıya kazıya bütün sorunlarını çözeceği anlamını taşır.

Kahve Falında Bebek Silüeti Görmek

Genel olarak hep iyi şeylere yorumlanmaktadır. Aile içi ilişkileri işaret eder. Fal sahibi kişinin ailesinin ileriki zamanlarda güzel günler göreceğinin, mutlu, mesut ve sevinçli, bir hayatın kendilerini beklediğinin bir habercisidir. Bu sembolün çevresinde görülen nesnelere göre de farklı şekillerde yorumlanır. Eğer bebek silüeti bir evin ya da bir kapının yanında görülmüş ise eve bol rızık gireceği anlamını taşır. Eğer bebek silüeti yüksek bir dağda ya da tepede görülmüş ise devletin yüksek kademelerinden iyi bir iş haberi alınacağını ifade eder.

Kahve Falında Gülen Bebek Görmek

Oldukça güzel, pozitif ve ferahlatıcı anlamlar taşır. Yakın zamanda bebek sahibi olabilir ya da çok sevdiğiniz birinden bebek haberi alabilirsiniz. Hayırlı evlatlara sahip olmaktır. İyi insanlarla bir araya gelip üst düzey bir hayat sürmektir. Ayrıca emeklerinizin karşılığını her zaman alacağınız şeklinde de yorumlanır. İyi işverenlerle ve iyi çalışanlarla karşılaşmaktır. Zararlı ve sorumsuz insanlardan her zaman uzak durmaktır. İyi bir geleceği ve mutlu bir yuva kurmayı temsil eder.

İyi bir eğitim almaya da yorulur. Eğitiminiz için şehir değiştirebilir ve taptaze bir başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca bu başlangıçta aileniz de size eşlik edebilir ve oldukça güzel günlere adım atabilirsiniz. Seveceğiniz işler yapmak ve her zaman mutlu hissetmektir. Aranan bir mesleğe sahip olmak ve bu mesleği en güzel şekilde icra etmek şeklinde de değerlendirilir. Oldukça pozitif anlamlarla yüklü, nadir bulunan ancak büyük şans getiren bir figürdür. Birçok insanın arasından sıyrılıp önemli bir projeye yönetici olarak seçilebilirsiniz.

Kahve Falında Yeni Doğmuş Bebek Görmek

Farklı şekillerde yorumlanabilir ama bu yorumlarda kişinin hayal gücü ve tecrübesi çok önemlidir. Mini mi mini bir bebek! Anlaşılan o ki yeni doğmuş. Tamam, belki inanmıyorsun hayatına yön vereceğini ama yine de insan merak ediyor, ben söyleyeyim. Yenilik var, mesela evliysen bebek, bekarsan ya evlilik teklifi ya da yeni yeğen, seni çok mutlu edecek şeyler.

Bazı falcılar tarafından fal sahibinin hayatında büyük etkileri olabilecek yenilikleri simgeler. Yeni teklifler, heyecanlar, çekilişler, yarışmalar, sınavlar, başarılar ve daha birçok şeye hazır olması gereken, çok iç aydınlatıcı bir döneme giriyor demektir. Her şeye fakat çok güzel şeylere hazır olması gereken, aynı zamanda önüne çıkan fırsatları kaçırmaması açısından da uyarılmalıdır. Kısacası şansı arttığı gibi umudu da artmalıdır. Bazı yorumculara göre ise ters giden işlerin bir anda sanki sihirli bir el değmiş gibi düzelerek iyiye gideceğine işarettir. Böyle bir dönem kişi için en güzel birikimlerin yapılacağı bir dönem olacağı için bu konuda da uyarılmasında fayda vardır. Çünkü su akarken testiyi doldurmak gerekir ve kişinin aile hayatı için bu kesinlikle gereklidir. Keza çocuklarının geleceği de buna bağlıdır.

Kahve Falında Kucakta Bebek Görmek

Fal sahibinin bebek sahibi olacağı anlamına gelir. Şayet kişi bayan ise bu kendi bebeğini kucağına alacağı anlamına gelmektedir. Bayan bekar ise çok ani bir şekilde evlilik kararı alacak ve bu evliliğin hemen ardından hamile kalacaktır. Bir yıldan daha kısa bir zamanda gebe kalacak olup bekar ya da evli olması bu süreyi değiştirmemektedir.

Erkek ise kendisinin baba olacağı ile yorumlanır. Eğer evli bir erkek ise yakın zamanda eşinin gebe olduğu haberini alacaktır ve bu süre bir yılı geçmeyecektir. Eğer bekar bir erkekse yine bekar bayanlarda olduğu şekilde yorumlanır. Ani bir aşk ve birden alınmış bir karar ile evlenecek ve daha sonrasında ise kısa zamanda eşi hamile kalacaktır. Bazı yorumculara göre bekleyen bir haber anlamına gelmektedir. Yakın zamanda bu haber gelecek ve bu haber kişinin hayrına olacak ve kendisini bir sıkıntıdan kurtaracaktır.

Kahve Falında Bebek Seven Kadın Görmek

Yeni başlangıçların ve güzel günlerin habercisidir. Fal sahibi, bir kişi ile küslük ya da kırgınlık yaşıyorsa bu olay tatlıya bağlanacak demektir. Sevdiğiniz bir kişiden beklediğiniz ilgiyi görmüyorsanız kendinizi suçlamamalısınız. Bunun asıl sebebi o kişinin içinde bulunduğu durum ve size söylemek istemediği özel sorunlardan kaynaklanıyor olabilir. Eğitim ve iş hayatınızda çok çabalamanız gelecek yaşantınızın parlak olmasını sağlayacak.

Hassas bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Hayata bakış açınız ve hayat felsefeniz pek çok kişiden övgü toplasa da çevrenizde sizi çekemeyen bazı insanlar da bulunuyor. Dost gibi size yaklaşarak canınızı acıtmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlara her zaman hazırlıklı olmalı ve çok büyük bir darbe bile yeseniz yeniden ayağa kalkacak kadar güçlü olmalısınız.

Kahve Falında Sürünen Bebek Görmek

Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birinin size söylemek isteyip de bir türlü cesaretini toplayarak söyleyemediği bazı şeyler olabilir. Siz bu kişiyi konuşturmak için farklı yöntemler deneyebilir ve ona güven vererek rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Yavaş yavaş size yaklaşan bir kısmetin habercisidir. Aynı zamanda kararsızlık içine düştüğünüz zamanlarda doğru yolu bulmanıza yardımcı olacak bazı dostlarınız var demektir. Fal fincanında yer alan bebek hep iyi haberler demektir.

Kısmet, bereket ve bol kazanç anlamına gelir. Hayatınızın parlak ve umut dolu olduğunu gösterir. Aynı zamanda çok sevdiğiniz bir kişinin hamile olduğu haberini alabilirsiniz. Yeni bir mal edineceğinizi ya da elinize yüklü bir miktar para geçeceğini de gösterebilir. Sevdiğiniz bazı kişilerden hiç beklemediğiniz sözler duyarak kırılabilirsiniz. Fakat sonradan bu sözlerin sizin iyiliğiniz için söylenmiş olduğunu fark edeceksiniz.

Kahve Falında Üzgün Bebek Görmek

Farkında olmadan kırdığınız birini temsil eder. Çok yakın bir arkadaşınızı, akrabanızı ya da ailenizden birini farkında olmadan üzmüş ve incitmiş olabilirsiniz. İnsanlarla ilişkilerinizde biraz daha sakin ve anlayışlı olmanız gerektiğini gösterir. Son zamanlarda hem iş ortamındaki hem de aile içindeki huzursuzluklar nedeniyle farkında olmadan hırçınlaşmış olabilirsiniz. Yaşadığınız olumsuzlukların acısını sevdiklerinizden ve size destek olan değerli insanlardan çıkarmamanız gerektiğine dair bir uyarı niteliğindedir. Hayata daha pozitif ve sakin bakmayı denemelisiniz.

Kahve Falında Bebek Suratı Görmek

Daha çok hayra ve eve girecek olan mutluluğa, sevince yorumlanmaktadır. Çok yakın zamanda oldukça güzel bir müjde alacağına ve özellikle bekarsa istediği bir eşe kavuşacağına, evli ise yakında hamile kalacağına ve turp gibi erkek bir evlada sahip olacağına delalet eder. Yeni iş hayatına gireceğinize, çok çalışarak istediğiniz mevkiye geleceğinize ve bu işte çok kazançlı gelirler elde edeceğinize işaret etmektedir.

Hanenize bir bireyin katılacağına ve bu bireyden dolayı hanenizde bereketli ve güzel dolu günlerin yaşanacağını gösterir. Mutluluğunuzun sizin elinizde olduğuna, bu hayatta kimseye boyun eğmemeniz gerektiğine ve hayatınızı yoluna koymak için önemli kararlar vermeniz gerektiğini simgelemektedir. Uzaktan size gelecek olan haberle içinizin huzurla dolacağına, oldukça temiz kalpli ve saf biriyle tanışacağınıza tabir edilir. Herkesin iyiliğini isteyen ve yardımsever bir insan olduğunu göstermektedir.

Kahve Falında Ters Dönmüş Bebek Görmek

Şanslı ve sürpriz dolu bir dönemin beklediğinin göstergesidir. Hakkınızda ileri geri konuşan kişilerin gerçek yüzlerini görecek ve güvendiğiniz insanların bu tutumlarından dolayı biraz kırılacaksınız haliyle. Sizin hakkınızda uydurulan sözleri duyana kadar geçen süre boyunca bir takım olumsuzluklar hayatınızda kendini gösterecektir. Çevrenizdeki kişilere karşı daha dikkatli ve temkinli olmanız gerek. Gerçek dostlarınızın ve düşmanlarınızın kim olduğunu iyi anlamanız gerek. Bu konuda oldukça dikkatli olmanız gerekir. Özel hayatınızda ise önemli bir konunun sizi beklediğini ve ortaya çıkacak bu konuyla ilgili ilişkiniz, aşkınız daha da alevlenecektir.

Kahve Falında İki Bebek Görmek

Güzel manalara tabir tutulur. İnsanlar için küçük, tatlı dünyanın en güzelleri olarak bilinir. Yeni evli bir çift eğer kahve falına baktırıyorsa onlar için yakın zamanda müjde ile karşılaşacakları olarak yorumlanır. Eğer fal baktıran bekar biri ise o kişi için ise ya yeğen sahibi olacağı ya da yakın bir zaman da bebek müjdesi ile karşılaşacağı anlamına gelir.

Kahve Falında Ağlayan Bebek Görmek

Genel anlamda bebeğin cinsiyetine göre iyi ya da kötü anlamlara gelmektedir. Eğer cinsiyeti erkekse güzel davranışlarda bulunup etrafındakilerin takdirini alacağına, hoşuna giden bu iltifatlardan sonra öz güvenini güçlendireceği ve her zaman bir öncekinden daha iyi tavırlar sergilemeye başlayacağı anlamına gelmektedir. Eğer kahve fincanının tabağında görülüyor ise aile büyüklerinden birinin maddi ya da manevi desteğiyle işlerinde çok başarılı olacağı ve kazancını hayır işlerine kullanacağını göstermektedir.

Kahve Falında Anne Karnında Bebek Görmek

Sizin de tahmin edebileceğiniz üzere gebelikle yorumlanır. Evli bir kadın ise yakın zamanda hamile kalacağı anlamına gelir. Genellikle bir tedavi süreci sonrasında oluşacak bir gebeliği temsil eder. Yani evli olmasına ve istemelerine rağmen çocuk sahibi olamıyorsa bunun çözümünü basit bir tedavi ile mümkün olduğu ve tedavi sonrasında gebe kalabileceği anlamına gelir.

Erkek ise eşinin yada bir yakınının gebelik haberini alacağı ile yorumlanır. Bazı yorumcular bunun gebelik ile değil beklemekte olan ve yakın zamanda gelecek olan bir haber ile yorumlanması gerektiğini söylerler. Bu haber müjdeli bir haber olup hem maddi hem de manevi olarak bir rahatlama sağlayacak demektir. Anne karnındaki bebek düz duruyorsa haberin gelmesi için biraz daha zaman geçmesi gerektiği ters ise yakın zamanda geleceği anlamına gelir.

Kahve Falında Emekleyen Bebek Görmek

Zaman ile tabir olunur. Bunu şu şekilde açıklamak mümkün, yeni bir işe giriştiği yada mevcut işinde bir ilerleme kastetmek istediği ama bu ilerlemenin ve başarının yavaş yavaş geleceği bir kerede istediği noktaya ulaşmasının mümkün olmadığı şayet hızlı bir şekilde kısa yoldan ilerlemeye kalkacak olursa düşeceği ve bulunduğu mevcut durumu da kaybedeceği anlamına gelir.

Kahve Falında İkiz Kız Bebek

Dedikodu ile yorumlanır. Çevresinde kendisi hakkında bir dedikodu döndüğü üstelik bu dedikodunun yakın çevresinden birileri tarafından çıkartıldığı anlamına gelir. İki kadının karşılıklı olarak başlattığı bu dedikodular neticesinde üzüleceği bu dedikodular yüzünden huzursuz olacağı anlamına gelir.

Karşılıklı bir konuşma ile de yorumlanır. Yakın zamanda biri ile karşılık bir konu konuşacakları bu konuşmaların uzun süre devam edeceği ve bir nevi mini toplantılar şeklinde olacaktır. Bu toplantıların neticesinde ise bir işle ilgili atılımlar yapılacaktır. Bu atılımların neticesi olumlu olacaktır ama ortaklı olarak başlanacak olan bu işte bir süre sonra ayrılık olacaktır ve ortakların her ikisi de kendi yollarına devam edeceklerdir. Bu ayrılık kimse için maddi yada manevi bir zarar teşkil etmeyecektir.

Kahve Falında İkiz Bebek Görmek

Ortaklı bir işe işaret eder. Bir kişi ile bir işe girişeceğine ve bu işte başarılı olacaklarına işaret eder. Yapılmış olan bir iş başvurusunun sonucu yada bir satış veya anlaşma ile ilgili beklenen bir cevap olabilir. Gelecek bu haber işle ilgili olumlu bir sonuç alındığı yönünde olacaktır. Gelecek bir hediyeye de işaret eder. Yakın zamanda çok istediği bir şey hediye edilecektir. Bu hediye maddi değeri çok yüksek olmayan fakat hem hediye eden kişinin özel olması hemde hediyenin anlamı nedeni ile manevi olarak yok çok değerli olacak ve çok mutlu edecektir.

Kahve Falında Ölmüş Bebek Görmek

Kısa bir süre içinde sıkıntılı zamanların yaşanacağına işaret eder. Problemler yaşayacak ve bundan ötürü çok üzüleceksiniz. İşlerinizde bir takım pürüzler ortaya çıkacak. Oluşan bu pürüzlerden dolayı çevrenizdeki kişileri yargılamadan önce kendi hatalarınızın farkına varmanız işlerinizin yakın zamanda düzelmesine ve sıkıntılarınızdan kurtulmanızı sağlayacak. Evli ve çocuğu varsa uzun ömürlü olacakları şeklinde yorumlanır. Eğer fal baktıran kişi bekar ise yakın bir zamanda hayırlı bir evlilik yapacak ve bebek sahibi olacak.

Kahve Falında Ters Bebek Görmek

Uğursuzluğun ve şanssızlığın simgesidir. Arkanızdan konuşan dost sandığınız düşmanların bir konuda sizin hakkınızdaki görüşleri ortaya çıkacaktır. Bunun farkında olarak düşmanlarını görecektir. Ama Bu konuşmaları görene kadar başınıza işler açacak kadar konuşacak olan bu düşmanları öğrenince çok şaşıracaksınız. İnsanları tanıyamadığınızı görecek ve artık arkadaşlarınızı daha dikkatli bir şekilde seçeceksiniz. Bu durum sizin için iyi olacak ama bu süre boyunca düşmanlarınızın neler söylediğini öğrenecek ve üzüleceksiniz. Bu süreç biraz uzun zaman alacak fakat daha sonra düzeleceksiniz. Aşk hayatınızda ise, büyük bir problemin geldiğini, bu problemin de ilişkinizi tehlikeye götürdüğünü göreceksiniz. Bu problem ya büyük bir kavgaya götürecek ya da ayrılığa.

Kahve Falında Bebek Kafası Görmek

Bir haber ile yorumlanır. Yakın zamanda bir haber alacaktır. Yakın çevreden veya aile içerisinden gelecek bir müjdeli haberi temsil eder. Bu haber bir doğum yada bir düğün haberi olabileceği gibi yine yakın çevreden birinin kazanacağı bir başarı ile sevindirecek bir haber olduğu anlamına gelir.

Aynı zamanda kişinin kendine ait bir başarı ile de yorumlanır. İş hayatında yada öğrenci ise okul hayatında beklediği başarıyı elde edeceği anlamına gelir. Uzun süredir beklediği yada yapmak istediği bir şey ile ilgili beklediği bir haber yada sonuçlanmasını beklediği resmi kurumlarla alakalı bir durumu var ise bunun kendisini lehine sonuçlanacağı anlamı taşır. Sevindirici haber demektir. Kısa zamanda güzel haberler hayatınızı neşelendirecek demektir.

Kahve Falında Doğmamış Bebek Görmek

Ailede beklenmedik bir başarının olacağını simgeler. Bu kardeş, abi, kuzen, baba, anne başarısı olabilir. Aileye katılacak yeni bir üyenin de olduğunun göstergesidir. Kişinin kötülüklerden korunduğunun da belirtisidir. Kişinin çevresinde kötü şeyler olabilir ama bu simgeye göre, hiçbir kötülük etkilemeyecektir. Görülen fetüsün çevresi aydınlıksa aileye gelen yeni üye hayırlı kimsedir, eğer etrafı karanlıksa aileye katılacak olan kimse aileye uğursuz gelecektir.

Aşk hayatında sizin mutlu olacağınızı, beklenmedik bir anda hayatınızın aşkıyla karşılaşacağınızı belirtir. Anne karnındaki duruşa sahip ise hayatınızın kötülüklerden uzak geçeceğini söylerken, ters duran bebek figürü hayatınızda bazı şeylerin alt üst olabileceğini söylemektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git