Kahve Falında Şemsiye Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Şemsiye Görmek

Kahve falında şemsiye görmek, fal sahibinin hayattan beklentileri ile ilgili ümitsizliğe kapılmaması ve sabırla mücadelesine devam etmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin ilişkisini bozmak için kurulan tuzakların boşa çıkacağına; sevdiği ile aşk ve huzur dolu günler yaşayacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınız bu ara epey durgun. Aradığınız aşkı bulamamaktan yakınıyorsunuz, aman endişelenmeyin. Aradığınız kişi artık çok yakınınızda. Kısa süre içerisinde yeni biri ile tanışarak, güzel bir birlikteliğe başlayacaksınız. Bu kişi sizi sahiplenecek, korumacı tavrı ile sizin gönlünüzü feth edecektir. Uzun soluklu, aşk dolu bir birliktelik yaşayacak ve çok mutlu olacaksınız.

Eşiniz uzun zamandır size bir sürpriz yapmak için hazırlanıyor. Siz bunu farklı algılıyor biraz da üzülüyor olsanız da sonunda çok mutlu olacaksınız. Neleri sevip nelerden hoşlandığınızı o kadar iyi biliyor ki sürpriz için her detayı ayrı ayrı düşünüyor. Kısa zaman sonra size harika bir gün yaşatacak, kendinizi dünyanın en mutlu kadını hissedeceksiniz.

Ayrıldığınız ama hala unutamadığınız eski sevgilinizden haber olduğu anlamına gelmektedir. Bu kişi sizi hala çok seviyor ve size doğru bir adım atacak. Sizde duygularınızdan eminsiniz ve bu adıma olumlu cevap vereceksiniz. Hayatta sizi en mutlu eden şeyin bu kişi olduğunu düşünüyorsunuz ve ayrılık sebebiniz fındık kabuğunu doldurmayacak cinsten. Eski sevgiliniz ile barışacak, mutlu bir döneme gireceksiniz.

Artık ailenizin evlen baskılarından sıkılmışsınız. Aslında sizinde isteğiniz bu yönde fakat evlenebilmek için kendinize maddi açıdan güvenmiyorsunuz. Hayatınızdaki kişiyi de kaybetmekten çok korkuyorsunuz. Evlenme teklifi beklediğini bilip buna yanıt verememek sizi çok üzüyor. Ama üzülmeyin, tam kendinize uygun geliri yüksek yeni bir işe başlayacaksınız. Bu iş sayesinde hayatınızdaki kadın ile evlilik birliği sağlayarak, bereketli, mutlu ve huzurlu bir döneme gireceksiniz.

Para Yorumu

Maddi anlamda zor bir dönemden geçtiğinize fakat yakınınızdan birinin size yardım eli uzatarak, maddi destek sağlayarak yükselişe geçeceğiniz anlamına gelmektedir. Bu kişi size hem iş kapısı açacak hemde borçlarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Bereketli bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Kısa zaman önce yeni bir iş kurduğunuz için fazla harcamalar yapmak zorunda kalmışsınız. Verdiğiniz emeğin meyvesini yeme vakti gelmiş. Para kazanmaya başlayarak, ideallerinize ulaşacak zengin olacağınız bir döneme gireceksiniz.

İstediğiniz o evi almanın zamanının geldiğine işaret eder. Hiç ummadığınız anda elinize yüklü miktarda para geçecek ve sizde bu parayla hemen hayalinizdeki evi satın alacaksınız. Bu ev hayatınıza yenilik, bereket ve mutluluk getirecek. Aileniz ve sizi sevenler bu haber ile çok sevinecek.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre hane içerisinde mutlu bir döneme gireceksiniz. Yaşadığınız sorun ve sıkıntılardan kurtulacak, ailece güzel günler yaşayacaksınız. Baharın gelmesi ile beraber bahar şenliklerine katılacak, haneye neşe gelecektir. Uzun zamandır böyle günlere hasret kalmanız, size yaşamanın ne kadar güzel olduğunu hatırlatacak, hayata dair yeni umutlara yelken açacaksınız.

Çocuklara çok düşkünsünüz. Nerede bir çocuk görseniz kendi evladınız gibi sarıp sarmalıyor, onları mutlu etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Ailede tek evlenmeyen ve bu konuda da aile baskılarına maruz kalan birisiniz. Evlenmeyi düşünmüyor, fakat evlat sahibi olmayı her şeyden çok istiyorsunuz. Devletten gelen bir haber ile hane içine mutluluk düşecek. Başvuru yaptığınız evlatlık işlerinden hayırlı bir sonuç alacak, bir çocuğa annelik yapma fırsatını yakalayacaksınız. Hayatınız bu kararınız ile değişerek, hane içerisine huzur, sevinç, mutluluk ve bereket gelecek.

Çocukluğunuzdan beri kuzeniniz ile sürekli çekişmeler, kıskançlıklar yaşamışsınız. Aile bireyleri bu konuda hep sizin yanınızda olmuş ve kuzeninizin dışlanmasına neden olmuşsunuz. Kısa zaman sonra kuzeninizin evlilik haberini alacaksınız. Bu haber ile derin düşüncelere dalarak, yapmanız gerekenin ne olduğunu iyice düşüneceksiniz. Verdiğiniz karar bu günlerde onun yanında olmak olacaktır. Herkesi şaşırtacak, aslında herkesin bunu beklediğini de anlayacaksınız. Baktığınızda çok iyi anlaşabileceğiniz kuzeniniz ile yıllarca küs kalmışsınız. Artık aradaki sorunları çözecek, can ciğer kuzu sarması olacaksınız.

Aileniz ile aranızdaki mesafeler artık sizi üzmeye başlamış. İş nedeni ile başka şehirde yaşamanın zorluklarıyla bu özlemle başa çıkamaz hale gelmişsiniz. Artık bir karar alacak ve temelli ailenizin yanına döneceksiniz. Bu dönüş ailenizi ve sizi çok mutlu edecek. Ailenin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlayacak, kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Bir daha başka şehirde çalışma hayalini bile kurmayacaksınız. Bu şekilde aileniz ile daha mutlu ve huzurlu olacağınız bir döneme gireceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatında saygın bir kişi olacağınıza işaret eder. Kısa sürede kariyer basamaklarını hızla tırmanacak, makam mevki sahibi olacaksınız. Çok iyi işler başararak, herkesin gurur kaynağı olacaksınız. Bu başarılarınız bazılarının zoruna gitse de, siz bundan daha da güç alacak, yılmadan çalışacaksınız.

Kısa zaman önce girdiğiniz iş yerinde hemen kendinizi sevdirmeyi başarmışsınız. Yaptığınız işler sayesinde, herkesin gözünde başarılı olarak adlandırılıyorsunuz. Çok havalı ve karizmatik yapınız sayesinde herkesin dikkatini çekiyorsunuz. Çok başarılı bir döneme gireceksiniz. Maaşınız da artış söz konusu olacak.

Okul hayatında yaptığınız haylazlıklar başarılarınızın önüne geçmiş. İstediğiniz bölümde okuyor, mezun olmanıza az kaldı. Toparlanmaya başlayarak, başarılar elde edeceksiniz. Bu gidişatı kendinizde beğenmiyorsunuz. Ama her şeyin en iyisini yapacağınızı sizde biliyorsunuz. Kısa süre içerisinde toparlanacak, başarılı şekilde okuldan mezun olacaksınız.

Sağlık Yorumu

Kullanmış olduğunuz bir takım kilo verme ilaçlarının yan etkilerini görmüş kısa süreli rahatsızlık geçirmişsiniz. Ama artık sağlıklı döneme gireceksiniz. Kilonuzu dert etmediğiniz, sağlığın her şeyden önemli olduğunu düşünerek, toparlanacaksınız. Bu zor günlerin geride kaldığı sağlık dolu günler sizi bekliyor.

Yakınınız olan bir kişinin çok hasta olması sizi derinden üzmüş. Bu hastalığın önemli olmamasına bakmıyor, kişinin acı çekmesi ile ilgileniyorsunuz. Elinizden gelenin fazlasını yaparak, onun sağlığına kavuşması için her türlü yolu deniyorsunuz. Kısa zaman içinde bu kişi eski sağlığına kavuşacak ve sizde rahat bir nefes alacaksınız. Sağlık dolu günler sizinle olacak.

Kısa zaman önce geçirdiğiniz bir kazanın sizde hala psikolojik etkileri duruyor. Bunu atlatmak için kısa süreli bir tedavi göreceksiniz. Bu tedavi size çok iyi gelecek. Sadece kazanın izlerini atlatmayacak, size kötü gelen sizi strese sokan her türlü sorundan zihninizi arındıracaksınız. Daha temiz, daha şeffaf ve daha sağlıklı bir döneme gireceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.