Kahve Falında Şemsiye Görmek

Kahve Falında Şemsiye Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.041 kez okundu.

Kahve falında şemsiye görmek, fal sahibinin etrafındaki dedikoducu ve düzenbaz insanlardan bıkarak, onlardan korunmak için sürekli bahaneler üreterek uzaklaşacağını simgeler. Bu davranış fal sahibini hakkında daha farklı dedikoduların çıkmasına yol açsa bile zamanla insanlar bunu unutacak ve başka konularla meşgul olacaklardır. Diğer bir yorumcuya göre fal sahibinin kendi derdine düşerek ailesini ihmal ettiğinin farkına varması anlamına gelmektedir. Eğer açılmamış ise yakın zamanda fal sahibinin ailesinden birisinin başından geçecek üzücü bir olayı ve ona kol kanat gerilmesi gerektiğini vurgulamaktadır.

Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin hakkının yenmeye çalışıldığını fakat ilahi adaletin buna izin vermeyeceğini ifade eder. Eğer fal sahibi iş hayatında dikkatli adımlar atmazsa ayağını kaydırmak isteyenler olabilir. Diğer bir yorumcuya göre ise çok çalışarak hayatını düzene sokmaya karar veren fal sahibinin aile büyüklerinden birisinden alacağı maddi ve manevi desteği simgelemektedir. Bu destek sayesinde fal sahibinin hem yükü hafifleyecek hemde kendine olan güveni yerine gelecektir. Gelecekte çok ciddi sağlık problemleri ile karşı karşıya kalmamak için zararlı alışkanlıklarını bırakması gereken fal sahibi ile yorumlanır. Fal sahibinin evlilik hayatında bazı gelişmeler olacağını da işaret etmektedir. Eğer yarım açılmış görülüyorsa fal sahibinin ailesi ile birlikte alacağı bir kararın çok yerinde olacağını işaret eder. Fakat fal sahibinin bu karara uygulamakta asla gecikmemesi gerekiyor.

Kahve Falında Kapalı Şemsiye Görmek

Kendi şansını kendi elleri ile kapattığını göstermektedir. İçine kapanık yapısı ve bildiklerini konuşmaya dahi cesaretinin olmaması onun açısından sıkıntı verici bir durumdur. Ama dışarıdan bakıldığında çok daha can sıkıcı görünmektedir çünkü etrafındaki herkes bu yapısı yüzünden ona sorumluluk vermek istemez. Özellikle de iş hayatında türlü sorunlar yaşamasına neden olan bu durum doğal olarak ilerlemesini de engeller. Her geçen gün aleyhine işleyen bu cesaretsizlik ve içe kapanıklık hızlı bir şekilde aşılmalıdır. Aksi takdirde geçip giden zaman fal sahibinin daha birçok fırsatı elinden kaçırmasına sebep olacaktır. Unutulmamalıdır ki şemsiyenin açılması kişinin kendi elindedir.

Evli olanlar için sakin ve dingin bir yaşantıya işaret eder. Evindeki huzuru hiçbir şeye değişmeyen kişi, dışarıdan gelen can sıkıntılı haberlere kulaklarını tamamen kapatmıştır. Ailesini koruma altına almasını sağlayan bu davranış sayesinde de daima neşeli bir ortamda vakit geçirmektedir. Kıskanç insanları bile bakışlarından tanıyan ve ailesinden kimsenin onlardan biri ile görüşmesine tahammül edemeyen fal sahibi bazen kendini ifade etmekte zorlanabilir. Böyle bir durumda ise aile bireylerinin dikkatini başka yönlere çekip gezip tozarak müdahale edecektir. Ailesinin zararlı insanlarla ilişkisini onlarla kenetlenerek kesen çok mantıklı bir insandır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git