Kahve Falında Şemsiye Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Şemsiye Görmek

Kahve falında şemsiye görmek, fal sahibinin etrafındaki dedikoducu ve düzenbaz insanlardan bıkarak, onlardan korunmak için sürekli bahaneler üreterek uzaklaşacağını simgeler. Bu davranış fal sahibini hakkında daha farklı dedikoduların çıkmasına yol açsa bile zamanla insanlar bunu unutacak ve başka konularla meşgul olacaklardır. Diğer bir yorumcuya göre fal sahibinin kendi derdine düşerek ailesini ihmal ettiğinin farkına varması anlamına gelmektedir.

Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin hakkının yenmeye çalışıldığını fakat ilahi adaletin buna izin vermeyeceğini ifade eder. Eğer fal sahibi iş hayatında dikkatli adımlar atmazsa ayağını kaydırmak isteyenler olabilir. Diğer bir yorumcuya göre ise çok çalışarak hayatını düzene sokmaya karar veren fal sahibinin aile büyüklerinden birisinden alacağı maddi ve manevi desteği simgelemektedir. Bu destek sayesinde fal sahibinin hem yükü hafifleyecek hemde kendine olan güveni yerine gelecektir. Gelecekte çok ciddi sağlık problemleri ile karşı karşıya kalmamak için zararlı alışkanlıklarını bırakması gereken fal sahibi ile yorumlanır. Fal sahibinin evlilik hayatında bazı gelişmeler olacağını da işaret etmektedir. Eğer yarım açılmış görülüyorsa fal sahibinin ailesi ile birlikte alacağı bir kararın çok yerinde olacağını işaret eder. Fakat fal sahibinin bu karara uygulamakta asla gecikmemesi gerekiyor.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınız bu ara epey durgun. Aradığınız aşkı bulamamaktan yakınıyorsunuz, aman endişelenmeyin. Aradığınız kişi artık çok yakınınızda. Kısa süre içerisinde yeni biri ile tanışarak, güzel bir birlikteliğe başlayacaksınız. Bu kişi sizi sahiplenecek, korumacı tavrı ile sizin gönlünüzü feth edecektir. Uzun soluklu, aşk dolu bir birliktelik yaşayacak ve çok mutlu olacaksınız.

Eşiniz uzun zamandır size bir sürpriz yapmak için hazırlanıyor. Siz bunu farklı algılıyor biraz da üzülüyor olsanız da sonunda çok mutlu olacaksınız. Neleri sevip nelerden hoşlandığınızı o kadar iyi biliyor ki sürpriz için her detayı ayrı ayrı düşünüyor. Kısa zaman sonra size harika bir gün yaşatacak, kendinizi dünyanın en mutlu kadını hissedeceksiniz.

Ayrıldığınız ama hala unutamadığınız eski sevgilinizden haber olduğu anlamına gelmektedir. Bu kişi sizi hala çok seviyor ve size doğru bir adım atacak. Sizde duygularınızdan eminsiniz ve bu adıma olumlu cevap vereceksiniz. Hayatta sizi en mutlu eden şeyin bu kişi olduğunu düşünüyorsunuz ve ayrılık sebebiniz fındık kabuğunu doldurmayacak cinsten. Eski sevgiliniz ile barışacak, mutlu bir döneme gireceksiniz.

Artık ailenizin evlen baskılarından sıkılmışsınız. Aslında sizinde isteğiniz bu yönde fakat evlenebilmek için kendinize maddi açıdan güvenmiyorsunuz. Hayatınızdaki kişiyi de kaybetmekten çok korkuyorsunuz. Evlenme teklifi beklediğini bilip buna yanıt verememek sizi çok üzüyor. Ama üzülmeyin, tam kendinize uygun geliri yüksek yeni bir işe başlayacaksınız. Bu iş sayesinde hayatınızdaki kadın ile evlilik birliği sağlayarak, bereketli, mutlu ve huzurlu bir döneme gireceksiniz.

Para

Maddi anlamda zor bir dönemden geçtiğinize fakat yakınınızdan birinin size yardım eli uzatarak, maddi destek sağlayarak yükselişe geçeceğiniz anlamına gelmektedir. Bu kişi size hem iş kapısı açacak hemde borçlarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Bereketli bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Kısa zaman önce yeni bir iş kurduğunuz için fazla harcamalar yapmak zorunda kalmışsınız. Verdiğiniz emeğin meyvesini yeme vakti gelmiş. Para kazanmaya başlayarak, ideallerinize ulaşacak zengin olacağınız bir döneme gireceksiniz.

İstediğiniz o evi almanın zamanının geldiğine işaret eder. Hiç ummadığınız anda elinize yüklü miktarda para geçecek ve sizde bu parayla hemen hayalinizdeki evi satın alacaksınız. Bu ev hayatınıza yenilik, bereket ve mutluluk getirecek. Aileniz ve sizi sevenler bu haber ile çok sevinecek.

Aile ve Yaşam Alanı

Hane içerisinde mutlu bir döneme gireceksiniz. Yaşadığınız sorun ve sıkıntılardan kurtulacak, ailece güzel günler yaşayacaksınız. Baharın gelmesi ile beraber bahar şenliklerine katılacak, haneye neşe gelecektir. Uzun zamandır böyle günlere hasret kalmanız, size yaşamanın ne kadar güzel olduğunu hatırlatacak, hayata dair yeni umutlara yelken açacaksınız.

Çocuklara çok düşkünsünüz. Nerede bir çocuk görseniz kendi evladınız gibi sarıp sarmalıyor, onları mutlu etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Ailede tek evlenmeyen ve bu konuda da aile baskılarına maruz kalan birisiniz. Evlenmeyi düşünmüyor, fakat evlat sahibi olmayı her şeyden çok istiyorsunuz. Devletten gelen bir haber ile hane içine mutluluk düşecek. Başvuru yaptığınız evlatlık işlerinden hayırlı bir sonuç alacak, bir çocuğa annelik yapma fırsatını yakalayacaksınız. Hayatınız bu kararınız ile değişerek, hane içerisine huzur, sevinç, mutluluk ve bereket gelecek.

Çocukluğunuzdan beri kuzeniniz ile sürekli çekişmeler, kıskançlıklar yaşamışsınız. Aile bireyleri bu konuda hep sizin yanınızda olmuş ve kuzeninizin dışlanmasına neden olmuşsunuz. Kısa zaman sonra kuzeninizin evlilik haberini alacaksınız. Bu haber ile derin düşüncelere dalarak, yapmanız gerekenin ne olduğunu iyice düşüneceksiniz. Verdiğiniz karar bu günlerde onun yanında olmak olacaktır. Herkesi şaşırtacak, aslında herkesin bunu beklediğini de anlayacaksınız. Baktığınızda çok iyi anlaşabileceğiniz kuzeniniz ile yıllarca küs kalmışsınız. Artık aradaki sorunları çözecek, can ciğer kuzu sarması olacaksınız.

Aileniz ile aranızdaki mesafeler artık sizi üzmeye başlamış. İş nedeni ile başka şehirde yaşamanın zorluklarıyla bu özlemle başa çıkamaz hale gelmişsiniz. Artık bir karar alacak ve temelli ailenizin yanına döneceksiniz. Bu dönüş ailenizi ve sizi çok mutlu edecek. Ailenin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlayacak, kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Bir daha başka şehirde çalışma hayalini bile kurmayacaksınız. Bu şekilde aileniz ile daha mutlu ve huzurlu olacağınız bir döneme gireceksiniz.

İş ve Kariyer

İş hayatında saygın bir kişi olacağınıza işaret eder. Kısa sürede kariyer basamaklarını hızla tırmanacak, makam mevki sahibi olacaksınız. Çok iyi işler başararak, herkesin gurur kaynağı olacaksınız. Bu başarılarınız bazılarının zoruna gitse de, siz bundan daha da güç alacak, yılmadan çalışacaksınız.

Kısa zaman önce girdiğiniz iş yerinde hemen kendinizi sevdirmeyi başarmışsınız. Yaptığınız işler sayesinde, herkesin gözünde başarılı olarak adlandırılıyorsunuz. Çok havalı ve karizmatik yapınız sayesinde herkesin dikkatini çekiyorsunuz. Çok başarılı bir döneme gireceksiniz. Maaşınız da artış söz konusu olacak.

Okul hayatında yaptığınız haylazlıklar başarılarınızın önüne geçmiş. İstediğiniz bölümde okuyor, mezun olmanıza az kaldı. Toparlanmaya başlayarak, başarılar elde edeceksiniz. Bu gidişatı kendinizde beğenmiyorsunuz. Ama her şeyin en iyisini yapacağınızı sizde biliyorsunuz. Kısa süre içerisinde toparlanacak, başarılı şekilde okuldan mezun olacaksınız.

Sağlık

Kullanmış olduğunuz bir takım kilo verme ilaçlarının yan etkilerini görmüş kısa süreli rahatsızlık geçirmişsiniz. Ama artık sağlıklı döneme gireceksiniz. Kilonuzu dert etmediğiniz, sağlığın her şeyden önemli olduğunu düşünerek, toparlanacaksınız. Bu zor günlerin geride kaldığı sağlık dolu günler sizi bekliyor.

Yakınınız olan bir kişinin çok hasta olması sizi derinden üzmüş. Bu hastalığın önemli olmamasına bakmıyor, kişinin acı çekmesi ile ilgileniyorsunuz. Elinizden gelenin fazlasını yaparak, onun sağlığına kavuşması için her türlü yolu deniyorsunuz. Kısa zaman içinde bu kişi eski sağlığına kavuşacak ve sizde rahat bir nefes alacaksınız. Sağlık dolu günler sizinle olacak.

Kısa zaman önce geçirdiğiniz bir kazanın sizde hala psikolojik etkileri duruyor. Bunu atlatmak için kısa süreli bir tedavi göreceksiniz. Bu tedavi size çok iyi gelecek. Sadece kazanın izlerini atlatmayacak, size kötü gelen sizi strese sokan her türlü sorundan zihninizi arındıracaksınız. Daha temiz, daha şeffaf ve daha sağlıklı bir döneme gireceksiniz.


 

Kahve Falında Kapalı Şemsiye Görmek

Aile içerisinde nüfus artışına yorumlanır. Hem de uzun süre ara verilen bu süreçte bir bebek haberinin adeta tüm ailede mutluluk güncellemesi yaratacağa tabir edilir. Farkındalıklarınızın belirginleşeceğine ve kafanızda uzun süredir çözemediğiniz kritik soruların cevabını da bulacağınız bir döneme girildiğine işaret eder. İlgili soruların cevabını bulmanız ise sizi uzun süredir gerginleştiren durumunuzdan rahat ve çevresine de bu rahatlığın huzurunu yansıtacak durumları getireceğine yorumlanır. Ailenizin de bu durumdan oldukça memnun ğı zira gerginliğinizin uzun süredir onlar da farkındaydı fakat size olan sevgileri bunu dillendirmelerine engel olmuştur diye tabir edilir. Ailece bir derin nefes alarak bu sefer diğer aile arkadaşlarınızla ekstra planlara girişileceğine yorumlanır.

Uzun soluklu bir mücadeleden geldiğinize tabir edilir. Başarıya ulaşmak için de maddi ve manevi gerekli tüm ödünleri verdiğinize yorumlanır. Tam da bu noktada buna bağlı olarak da sağlığımızı ihmal ettiğiniz ve belli süredir irili ufaklı sağlık problemleri yaşadığınıza yorumlanır. Ama zaten bu çabalarınız yerini bulacak ve tam o esnada kendinize de zaman ayırmaya zaman bulacağınıza yorumlanır. Çabalar size maddi olanak ve kariyerleri sunacak ama sağlık olmazsa bunların hiç birinin anlamının olmadığını anlayacağınız günleri yaşayacağınıza yorumlanır. Zira başara peşinde koşarken kendinizi yıpratacağınıza ve o dönemdeki rahatsızlık süreçleriyle karşılaşmalarınızın bu bakış açınızı geliştireceğine yorumlanır.


 

Kahve Falında Şemsiye Tutan Kadın Görmek

Arkadaş canlısı tavırlarınız ve bu konuda en küçük fırsatı birlikte paylaşımlara ayırma çabanızla yine bir araya gelecek yeni bir organizasyon peşinde olduğunuza yorumlanır. Üstelik çıtanın bu sefer görüldüğü kadarıyla oldukça yükseklere çıkartılmış olduğuna yorumlanır. Çünkü siz dostlarınız ve ailenizle tatil planı yapıyorsunuz ve de gerçekten o tatil gerçekleşecektir diye tabir edilir. Bu tatil gerek aile bireyleriyle gerekse dostlarınızla bağlarınızın daha da kuvvetlendiği, gerekse de unutulmaz güzel ve özel anların yaşandığı bir tatil olacağına yorumlanır. Böylelikle uzun yıllardır gayretleriniz ve çabalarınızın olumlu sonuçlarını, sevdiklerinizle kendinize zaman ayırarak kutlama fırsatı bulacağınıza yorumlanır.

Bir işiniz söz konusuysa buna farklı alanlarda işlerin de eklenerek kazancınızın artacağına yorumlanır. Hem farklı bir alanın verdiği heyecan hem de kazançlı sonuçları sizlere öz güven anlamında da olumlu dönüşlere sebep olacaktır anlamına gelir. Gerek öz güveniniz gerekse de iş anlamındaki beklenmeyen kazançlı durumunuzun, çalışma arkadaşlarınıza da iyi bir motivasyon ve şevk sebebi olacağına yorumlanır. Çalışan durumundaki kişilerin ise, işlerinde herkesi hayran bırakan başarılar dolayısıyla göz ardı edilmeyip üst mevkilerle ödüllendirileceğine yorumlanır.

Öğrenci olanlar için ise pek çok kişiye nasip olmayan yüksek dereceli bir akademik başarı olarak yorumlanır. O kadar ki kendi arkadaşlarınıza bile ilham verebilecek ve eğer bilim alanında bir akademik çalışma içerisindeyseniz tüm dünyayı derinden etkileyecek bir bilimsel buluşun veya teorinin sahibi olacağınıza yorumlanır. Bu başarılar ile dünya tarihine isminizi yazdırmanıza bile fırsat sunan bir kıymetle karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın


 

Kahve Falında Şemsiyeli Adam Görmek

Her aileye ve kişiye nasip olabilecek bir durum olmayan şöhret kavramıyla aileden bir üyenin sürprizli bir şekilde karşılaşacağına yorumlanır. Üstelik bu şan şöhret geçici ve sıradan bir durum değil gurur da duyulacak dolu dolu bir şöhrete yorumlanır.

Sürprizleri çok seven biri olduğunuz ama bu sefer elde edeceğiniz maddi manevi kazanımlarla bu sürprizleri sevdiklerinize yapacağınıza yorumlanır. Uzun süredir aklınızda olan bir hediyenin olduğu ve o çok istediğiniz hediyenin yine aile içerisinden çok sevdiğiniz bir üye tarafından size hediye edileceğine yorumlanır. Bu durumun da sizleri adeta çocuk gibi sevindireceği ve bir kere daha aileniz açısından ne kadar şanslı olduğunuzu size hatırlatacağına tabir edilir.

Her yerde olduğu gibi iş yerinde de insanlar anlaşabildikleri insanlarla olabilirlerse daha üretken olurlar düşüncesine sahip olduğunuza yorumlanır. Bu dönemde daha üretken ve işinizde başarılı olmanızı sağlayacak şeyin ise bizzat işinizde size negatif elektrik yayan kişilerin işten ayrılıyor olacağına yorumlanır. Zira başarılı giden iş hayatınızda sizin bu çalışmalarınızı kıskanan pek çok kişinin olduğuna yorumlanır. Fakat gerek kendi rızaları gerekse de işverenlerin isteğiyle bu kişilerin artık size gölge edemeyeceklerine tabir edilir. Çünkü artık sizlerle aynı ortamda olmayacaklardır ve sizin sonsuz odaklanma ile bundan sonra daha da başarılı ve kazançlı günlere merhaba diyor olacağınıza yorumlanır.

Stresli ve amacınıza dönük bu yıpratıcı maratonun, özellikle saçlarınıza belli bir süreliğine de olsa oldukça acımasız sonuçlara sebep olacağına yorumlanır. Bununla ilgili de beslenmenizden tutun gerekli tüm önlemleri ele alıp eskisinden de daha sağlıklı bir görünüşe sahip olacağınıza yorumlanır. Kariyer ve maddiyat düzeyiniz, fazlasıyla kendinizi güncelleyecek ve eskisinden daha sağlıklı duruma kavuşmanıza olanak sağlayacak koşulları size sunuyor olacağına da yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.