Kahve Falında Uçak Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Uçak Görmek

Kahve falında uçak görmek, fal sahibinin arkadaş çevresi aracılığıyla çok düşünceli ve beyefendi biri ile tanışacağı ve çok mutlu olacağı bir ilişkiye başlayacağı anlamına gelir. Kişinin beklentilerinin gerçekleşeceğine ve tez vakitte kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Sevdiğiniz kişi hakkında hayırlı haberler alacağınız anlamına gelmektedir. Sevdiğiniz kişi de size karşı boş değil ve sizi gözlemliyor. En uygun anınızda size açılacak hazırlıklı olun. Bu aşk öyle böyle bir aşk değil, gerçekten hayalinizdeki olan.

Evliliğinizin en güzel zamanına gireceğinize işaret eder. Eşiniz tarafından şımartılmaya, sevgisiyle sizi göklere çıkaracağı anlamında yorumlanır. İş telaşına kendinizi kaptırdığınız zamanlar da birbirinizi biraz ihmal ediyor olabilirsiniz. Ama sevginiz her zaman bakidir. En mutlu, huzurlu dönemdesiniz. Evliliğinizin keyfini çıkartın.

Düşündüğünüz kişi de sizi düşünüyor olabilir. Böyle duygular genelde karşılıklıdır. Kimi çok düşünürseniz onun mutlaka aklına düşersiniz. Fakat siz aklına değil direk kalbine düşmüşsünüz. Yakın zamanda ellerinde çiçekler hatta kapınızda sırılsıklam görürseniz şaşırmayın.

Aşk hayatınızda isteyerek değişiklik yapacağınız anlamına gelmektedir. Yenilik, değişiklik ve toplum kurallarımın dışına çıkmak anlamında yorumlanır. Aşk hayatından boğulduğunuzu hissedecek ve özgürlüğe koşacaksınız. Bu size iyi gelecek, kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Aşk hayatınızda kaybetmek istemediğiniz ya da kaybetmekten çok korktuğunuz bir kişi olabilir. Fakat bu bir hata yapıp kaybetmekten korktuğunuz şeyleri kaybedeceğinizi göstermez. Fakat hayatınızda yaşadığımız bilinçaltınızdaki stresin, korkunun ve umutsuzluğun sembolüdür. İlişkinizde ne kadar dik durursanız, kaybetmekten korkmazsınız. Unutmayın o değil siz vazgeçilmez olansınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre uzun zamandır yapmayı planladığınız şeylerin yavaş yavaş hayata geçirecek imkanlara sahip olmanız anlamına gelmektedir. Maddi açıdan kötü giden hayatınıza yeniden başlamış gibi olacaksınız. Daha güzel günler görecek ve çok keyif alacağınız yerlerde olacaksınız.

Karşınıza çıkacak sorunların üstesinden gelebileceğiniz anlamına gelmektedir. Maddi dertlerinizin geride kalacağına delalet eder. Zenginliğe ulaşıp zevki sefa sürmeniz olarak yorumlanır.

Maddi olarak yükselişe geçtiğiniz bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Sorunlarınızı gözünüzde büyütmeden pozitif hayatın penceresinden bakarak mutlu olmaya başlayacaksınız. Hep kendinizden vermek zorunda kalmayacağınız bolluk bereketin olacağı harika bir dönem sizi bekliyor.

Yeni bir para geliri elde edeceğiniz anlamına gelmektedir. Maddi anlamda sorunsuz bir hayat yaşıyor olsanız da siz para kazanmayı kendinize görev bilmişsiniz. Dört koldan para kazanmak için saldırıyorsunuz. Bu azminiz sayesinde çok güzel gelirler elde ediyor ve çevrenizdekilere de örnek oluyorsunuz. Yeni bir gelir kapısı yolda. Çalışmanın, bolluğun, bereketin tadını çıkarın.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aileden biri ile önemli bir sır paylaşacağınız anlamına gelmektedir. Paylaştığınız sırrınız ile omuzlarınızdan adeta bir yük kalkacak ve siz kuş gibi hafifleyeceksiniz. Her şeyi içinizde tutmadığınız sürece hiç bir şekilde mutsuzluk sizin kapınızı çalmayacaktır. Aileniz kale gibi ve bu kaleyi kimse yıkamaz.

Uzun zamandır özlemini çektiğiniz yakınlarınızın sizi özlediği ve sizden haber bekledikleri anlamına gelir. Hiç beklemeden haberleşin, çünkü gelmek için can atıyorlar.

Yaptığınız kötü şeylerden sonra hayatınıza yemi bir başlangıç yapacağınız anlamına gelir. Her zaman sizin için bir şans vardır yeter ki siz isteyin. Yeni bir hayata başlamak da kararsız gibi görünseniz de içinizden gelerek istediğiniz de tüm zorlukları kolaylıkla yeneceksiniz.

Size bir haber geleceğine fakat bu haberde eksiklikler olduğuna işaret eder. Bazı detaylar size iletilmeyebilir. Bu haberler aynı zamanda dedikodu boyutunda olabilir. İlerleyen günlerde eğer bir haber alırsanız, mutlaka doğruluk payı olup olmadığı hakkında iyice araştırın. Sizi doğrudan saptıracak her türlü söz ve haberden kaçının. Eğer bu olaylar da bir hatanız var ise, pişmanlık duyup hatalarınızı onaracaksınız.

Müjdeli haberler getiren bir akraba olarak yorumlanır. Uzak şehirden gelen bu akraba ile müjdeli bir haber alacak ve ayaklarınız yerden kesilecektir. Sanki uzun yıllar bu haberi bekliyor gibi sevineceksiniz.

Hali hazırda huzurunuz yerinde ise yakın zamanda iyi bir haber almanıza yorumlanır. Bu haber sizin ve hanenizdekilerinde ferahlayacağı anlamına gelir. Hane içindekilerin huzurlu olmaları sizinde kendinizi daha özgür ve güvende hissetmenizi sağlayacak. Gereksiz endişe ve kaygılarınızı azaltacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Uzun zamandır beklediğiniz bir şeyin gerçekleşeceğine işaret eder ve müjdeli haberin kapınızda. İş yaşamınızda beklenti içerisindeyseniz, bu beklentiniz gerçekleşecektir.

Önünüze çıkmış ya da ileride önünüze çıkabilecek tüm engelleri aşacağınıza, sorunların üstesinden gelerek iş hayatında yeniden itibar kazanacağınıza delalet eder. Bundan sonra daha istekli, daha bilinçli ve daha verimli çalışarak etrafınızdaki tüm güzelliklerin ve fırsatların farkına varacak, özgür bir yaşam yaşayacaksınız.

Uzun zamandır yapmak istediğiniz işleri teker teker hayata geçireceğiniz anlamına gelir. Okul hayatınız da yüksek performanslar sergileyeceğinizin habercisidir. Bu performanslar sayesinde bir sürü alkış toplayacak ve kendinizi en iyi görmek görmek için hırsla çalışacaksınız.

Hayatınızın kontrolünü elinize alacağınıza ve tamamen kendi kararlarınız ile kariyer hayatınıza yeni bir yön vereceğiniz anlamında yorumlanır. Sizinle birlikte yeni iş hayatınızda birlikte olmak istediğiniz kişileri de kolaylıkla ikna edebileceğinizi gösterir. Yeni işiniz tamamen kariyer ve yükselme odaklı olacak ve siz başarı merdivenlerini hızla tırmanacaksınız.

Yaşantınızda ilerlediğiniz yolda hata yapma korkunuz anlamına gelmektedir. İş hayatınızda yanlış bir şey yapıp işinizi kaybetmekten korkuyor olabilirsiniz fakat korkmayın. Siz kendine güvenen, özgüveni yüksek ve ayaklara yere sağlam basan birisiniz. Biraz daha kendinizi işinize verirseniz her şeyin kolaylıkla yoluna gireceğini göreceksiniz.

Sağlık Yorumu

Manevi sıkıntılarınız varsa onları atlatacağınız anlamına gelmektedir. Hastalıklar ile uğraşıyorsanız sağlığınıza kavuşacağınıza, çevrenizde üzüldüğünüz hasta kimse var ise onun sağlığına kavuştuğunu göreceksiniz.

Ev halkını endişelendirecek bir hastalığınız var ise bu hastalıktan kurtulacağınız anlamında yorumlanır. Pes etmeyen yapınız ve azminiz sayesinde hastalığınızı atlatacaksınız. Bu sayede hanede güneş doğacak. Önünüzdeki yaşamınızda daha dikkatli olacak ve sağlığınızı düşünerek zamanınızı geçireceksiniz.

Bu aralar topuklu ayakkabı giymemeye çalışın. Her an düşme tehlikesi yaşayabilirsiniz. Yüksek yerlerden uzak durun. Bacaklarınız hızlı iş temponuzu kaldıramayacak gibi yorulmuşa benziyor. Biraz dinlenmek size iyi gelecektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.