Kahve Falında Uçak Görmek

Kahve Falında Uçak Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.008 kez okundu.

Kahve falında uçak görmek, fal sahibinin çok ince düşünceli ve nazik bir insan olduğu anlamına gelir. Bazı fal yorumcularına göre ise iyi niyeti ile çok sevilen fal sahibinin etrafında bu iyi niyeti suistimal eden ve onu kullanan dostları olduğunu belirtir. Sayısı ise bu dostların sayısı ile doğru orantılıdır. Eğer fal fincanının dibinde belirmişse etrafındaki tüm kötü niyetli ve olumsuz düşünceli insanları temizleyerek hayatına daha huzurlu bir şekilde devam eden fal sahibi ile yorumlanır. Fincanının üst kısımlarında belirmiş ise fal sahibinin çevresindeki bütün insanları ve onların gereksiz konuşmalarını çok ciddiye aldığını ifade etmektedir. Dedikodulara kulak asmayı bırakıp kendi hayatını yaşamasını ve her anın tadını çıkarması gerektiğini haber verir.

Fal sahibine müjdeli haberler getirecek bir akraba ile de yorumlanabilmektedir. Bu akraba uzak bir şehirden gelecek ve fal sahibinin evine neşe getirecektir. Bir diğer yorumcuya göreyse ev halkını endişeye sokacak bir hastalığın habercisidir fakat kısa sürede bu endişeler yerini mutluluğa bırakacaktır. Fal fincanında düşen bir uçak ise sevdiği bir insanın hayırlı haberlerini almak olarak yorumlanır. Fal tabağında belirmişse çok daha farklı yorumlanabilmektedir. Fal tabağında tek kanadı olmayan bir uçak sembolü her zaman saklanan bir sır ile yorumlanır. Fal sahibi ile aile bireylerinden birisi arasında saklanan bu sır sayesinde, kısa sürede her ikisi arasında çok güçlü bir bağ oluşacaktır. Eğer fal tabağında kuyruğu olmayan bir uçak sembolü varsa fal sahibinin sorumsuz bir olduğunu ve her başladığı işi yarım bıraktığını simgeler.

Kahve Falında Düşen Uçak Görmek

Mutlu bir yuva kuracağınıza işaret eder. Hayatınızın aşkını henüz bulmadıysanız da kısa bir süre içinde bularak evlilik yolunda emin adımlarla yürüyeceksiniz. Duygusal hareket etmeniz bazen sıkıntılı günler yaşamanıza neden olsa da hayatınızdaki keşkelerin azalmasını sağlıyor. Birikimlerinizi doğru yönlendirmezseniz ileride sıkıntılı günler geçirebilirsiniz. Eliniz ile romantik bir gün geçirebilir ve ona sürpriz yapmak isteyebilirsiniz.

Her şey yolunda gidecek. İş hayatında yüksek kademelere geleceksin. Birileri kuyunu kazmaktadır. Bu kişiler senin yakında olan birileri. Dikkat etmelisin bu durumda. Maddi açıdan sıkıntılar çekeceksin. Bu durumdan seni, senden yaşça büyük birisi sana yardım edecek. Sağlığın hakkında olumsuz gidecek. Kendine vakit ayırmalısın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git