Kahve Falında Palyaço Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Palyaço Görmek

Kahve falında palyaço görmek, fal sahibinin yakın çevresinde yer alan akrabası ile yaşadığı bir sıkıntının tez vakitte çözüme kavuşarak mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiği ile yaşadıklarını arkadaş çevresine aktarmaması ve dedikodudan uzak durması gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda şansınızın döneceği şeklinde yorumlanır. Aşksız ve sevgisiz geçen hayatın sizi üzdüğünün işaretidir. Ancak bu günlerin geride kalmasına çok kısa bir süre kaldığının işaretidir. Bir süredir aklınızı ve kalbinizi meşgul eden birinin sizinle ilgili hislerinden emin olmadığınızın göstergesidir. Ancak bu kişinin çok kısa bir süre içerisinde duygularını size açacağının müjdeli habercisidir. Tez zamanda birbirinize karşılıklı duygularınızı ifade edeceğiniz ve coşkulu bir beraberliğe başlayacağınızı gösterir.

Eğer ilişkiniz varsa, gönlünüzde olan erkekle aranızda ve gönlünüzde olan sevgiyle birbirinize bağlandığınızı işaret eder. Aranızdaki aşkın kuvvetli olduğunu müjdeler. Kısa süre içerisinde bir çatı altında buluşacağınızın habercisidir. Sevdiğiniz kişinin de sizin gibi eli açık, dürüst, saygılı olduğunu gösterir. Mutlu, huzurlu, bereketli bir evliliğin tez zamanda gerçekleşeceğinin işaretidir. Eğer evli iseniz, eşinizle yaşadığınız anlaşmazlıkların artık son bulacağını, birlikte yeni bir sayfaya başlayacağınızı ve hanenize yeni bir bebeğin katılacağını gösterir. Gelecek bir bebek haberi ile eşinizle aranız daha çok pekişeceğinin, aranızda koparılması zor bağların oluşacağının işaretidir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre çevrenizden alacağınız bazı tavsiyeler sonucu yapacağınız doğru yatırımları işaret eder. Bu yatırımlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceksiniz. Kazancınızın artmasıyla birlikte evinize girecek paranın da artacağının işaretidir. Ailenizden birinin gelirini arttıracağını gösterir. Yapacağınız bir telefon görüşmesi ile çok istediğiniz bir fırsatı yakalama olanağı sağlayacağınızı gösterir. Aldığınız teklif ile doğru yatırımlar yapacağınızı ve iyi bir kazanç elde etme yolunda ilerleyeceğinizi gösterir. Yakalamış olduğunuz bu fırsat hayatınızın akışını değiştirecek ve hayatınızda köklü değişiklikler yapmanıza neden olacaktır.

Maddi anlamda zenginliğin kapınızı aralayacağının işaretidir. Evde kendi kendinize yapmış olduğunuz hobi çalışmalarının çevreniz tarafından çok beğenilmesiyle yeni bir iş girişiminde bulunacağınızı gösterir. Yaptığınız işlerin satışının çok yüksek olacağının işaretidir. Çevrenizdeki insanların beğeni ve teşviki sayesinde çıkacağınız bu yolda oldukça tanınan ve yaptıklarını satarak güzel bir gelir elde eden biri haline geleceğinizin habercisidir. Bu gelirlerinizle yeni bir iş kurma fikrinin size cazip geleceği bir sürece girdiğinizin işaretidir. Başarı ve zenginlik peş peşe gelecek ve hiç ummadığınız bir hayatın kapıları size açılacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aileden biri ile çıkılacak kısa bir tatil şeklinde yorumlanır. Bu kısa yolculukta keyifli vakitler geçireceğiniz anlamı taşır. Her konuda kendini eleştirmeye müsait yapınız ile insanların dikkatini fazlasıyla çektiğin şeklinde yorumlanır. Her şeyden önce kendine güvenen yapın sayesinde senin iyi niyetinden yararlanmaya çalışan art niyetli insanları fark edip hayatından uzaklaştırmayı başaracağın anlamı taşır. Size gelen haberleri kulak ardı etmemeniz gerektiğinin işaretidir. Size hayır getirecek bir yolun önünüze açılması sağlayacak bu haberler tez zamanda size ulaşacak anlamı taşır.

Her konuda size akıl verecek zeki arkadaşlarının varlığı anlamına gelmektedir. Bu kişilerin hislerinizde ve duygularınızda yanınızda olacaklarını, hayatınızı kolaylaştırmak için ellerinden geleni yapacaklarını gösterir. İçinde bulunmuş olduğunuz sıkıntıların önünde aydınlık bir yolun var olduğunu simgeler. Sorunlarınıza umut ışığı olacak çözümün kısa süre içerisinde karşınıza çıkacağının işaretidir. Sıkıntı ve stresten kurtulacağınızın, daha aydınlık bir geleceğin peşinizde olacağının müjdeli habercisidir. Tez zamanda içinizdeki ağırlığın kalkacağı ve uzun zamandır yaşamış olduğunuz üzüntünün yok olacağı gösterir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızla ilgili gelişmelerin yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Yakın zaman içerisinde iş hayatında yükselişe geçmeni sağlayacak biriyle bağlantı kuracağının göstergesidir. Bu kişi kariyer hedeflerinizi doğru şekilde yönlendirmenize ve güzel bir işe başlangıç yapmanıza vesile olacaktır. Bu sayede hem güzel bir işe kavuşmuş olacak hem de maddi rahatlama yaşamış olacaksınız. Alacağınız iki farklı iş teklifi için karar vermekte zorlanacağınız anlamı taşır. Değerlendirmekte oldukça zorlanacağınız işlerden sizin için en hayırlısına doğru bir şekilde karar vereceğinizin simgesidir.

İşinizde oldukça iyi noktalara ulaşacağınız şeklinde yorumlanır. İş tecrübelerine güvendiğiniz, hiyerarşide üst kademede bulunan kişilerden alacağınız eğitimler yeni bir pozisyona geçmenize vesile olacaktır. İş anlamında her gün kendinizi geliştireceğinizi, kendinize yeni şeyler katacağınızı ve sonunda güzel bir geleceğe sahip olacağınızı gösterir. Bu azminiz ve hırsınızın sonucunda alacağınız güzel bir terfiinin habercisidir. Yüklü kazançların ve oldukça başarılı projelerin elde edileceği bir sürece girmiş olduğunuzun sembolüdür. Eğer bir şirketiniz varsa gireceğiniz ihaleyi kazanacağınızı ve karlı bir işe başlayacağınızın işaretidir.

Sağlık Yorumu

Hayatın ve sağlığınla ilgili göstermiş olduğun özenin sizi hastalıklardan uzak tuttuğu şeklinde yorumlanır. İş ve aile yaşamındaki stresli günlerden ötürü yaşamış olduğun psikolojik sorunların kısa süre içerisinde ortadan kaybolacağının işaretidir. Yaşamış olduğun psikolojik sorunların bağışıklık sistemini olumsuz etkilediği anlamı taşımaktadır. Ancak kısa bir zaman zarfı içerisinde psikolojik sorunlarınla beraber bedensel hastalıkların da hayatınızdan çıkacağının göstergesidir. Sağlıklı bir yaşam ve dinç bir beden için yaşam şeklinizi olumlu yönde değiştireceğinizi işaret eder. Özellikle kilo verme isteğiniz sağlıklı beslenmeye doğru bir adım atmanıza olanak sağlayacaktır.

Sağlığı konusunda oldukça titiz davrandığınız ve iyileşmesi için oldukça büyük çaba gösterdiğiniz birinden tez zamanda güzel haberler alacağınızın göstergesidir. Bu kişinin tedavi sürecinde yaşanan olumlu gelişmelerin sizi oldukça mutlu edeceğinin işaretidir. Bu kişinin sağlığındaki olumlu gelişmeler sizin de son zamanlarda yaşamış olduğunuz mide sorunlarına olumlu yansıyacağı anlamına gelmektedir. Yaşamınızdan hastalık ve stresi uzaklaştıracağınız bir sürecin varlığı şeklinde yorumlanmaktadır. Sevdikleriniz, dostlarınız, eşiniz ve çocuklarınızla güzel, sağlıklı ve güçlü bir hayata devam edeceğinizin göstergesidir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.