Kahve Falında Palyaço Görmek

Kahve Falında Palyaço Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.714 kez okundu.

Kahve falında palyaço görmek, fal sahibine iletilen müjdeli bir haberin tüm aile bireyleri tarafından coşkuyla karşılanacağı ve evde bir bayram havasının eseceği haberini verir. Bazı fal yorumcularına göre ise gerçek anlamına yakın bir şekilde yorumlanır. Fal sahibine yapılmak istenen bir kötülüğün başarılı olmayacağına ve bu kötülüğü yapmak isteyen fitne fesat kişinin rezil olarak herkesi kendisine güldüreceğine işaret eder. Eğer fincanda oturur vaziyette belirmiş ise arkanızdan çevrilen hesapların şu anda plan aşamasında olduğunu belirtirken ayakta olması her şeyin çok yakında gerçekleşeceğine işaret eder.

Diğer bir yorumcuya göre zor günler geçirmekte olan fal sahibine ve bu zor günleri arkadaş çevresinin desteği ile atlatmasına işarettir. Yakın arkadaşları ve dostları sayesinde gülmeyi ve eğlenmeyi yeniden başaracak olan fal sahibi en kısa sürede bütün sıkıntılarından da kurtulacaktır. Fal fincanında 2 tane palyaço kişinin kendisi ile aynı karakterde bir dostu ile çok eğlenceli günler geçireceğine işarettir. Eğer sadece kafası çıkmışsa çok özlenen bir arkadaş ile tesadüfen karşılaşmak ve hasret gidermek anlamını taşımaktadır. Fal tabağında ve elleri havada belirmiş ise ilerleyen günlerde fal sahibini bekleyen bir düğün var demektir. Eğer fal tabağında ayakları olmayan yarım bir palyaço sembolü var ise fal sahibinin çok arzuladığı bir eğlence planını iptal etmek zorunda kalması anlamına gelir. Burnu çok büyük ise fal sahibi hiç hesapta yokken katılacağı bir etkinlikte çok neşeli vakitler geçirecek demektir.

Kahve Falında Üzgün Palyaço Görmek

Halk içinde söz hakkına sahip bir kişiliğiniz olduğunu gösterir. Bu gücünüzü kendinizi ifade etmekte kullanmak yerine hep ortamı yumuşatmak ve kişileri rahatlatmak adına değerlendiriyorsunuz. Yine de ara sıra kendinizi ifade etmeniz gerekiyor. Zira şu sıralar tam anlaşılır bir halde değilsiniz. Kendinize dahi tam olarak açıklayamadığınız sıkıntılarınız var. Nasıl siz onların size ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız, sizin de yakınlarınıza ihtiyacınız vardır. Bunu kabul etmek zor gelebilir ama desteğe ihtiyacınız var.

Sizden yardım bekleyen kişiler mevcuttur. Bu insanlara yardım etmek istiyorsunuz, yine de sizi tam olarak göremedikleri, sizin sıkıntılarınızla uğraşmayı akıl edemedikleri için içten içe onlara kızgınsınız. Bu duygunun sizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz. Çünkü karakterinizin en belirgin bir özelliği varsa, o da kötü bir insan olmak istemediğinizdir. O yüzden kalbinizi karartmamalısınız. Kısa dünyada olabildiğince verici olarak yakınlarınıza ders verebilirsiniz. Düşüncesizliğe karşı yapacağınız bu atak, onların da sizi görmelerini sağlayacaktır.

En kısa zamanda gelecek bir haber ile çok mutlu olacaksın. Hayatındaki kişi ile evlilik yolunda adımlar atacaksın. Hayatın kökten değişecektir. Huzur ve mutluluk gelecektir. En kısa zamanda da kucağınıza sağlıklı bir bebek alacaksınız. İş hayatında yüksek kademelere yükseleceksin. Maddi açıdan bolluğa kavuşacaksın.

Kahve Falında Ağlayan Palyaço Görmek

Bazı fal yorumcularına göre hayırlı ve ibadetine düşkün eş ile yorumlanır. Bu özelliğini fal sahibine de bulaştıran hayırlı eş sayesinde manevi dünyası çok büyük aydınlanmalara şahit olacak ve etrafına iyilik saçan insanlar haline dönüşeceklerdir. Fincanın dibinde belirmesi ise aile yaşantısına çok dikkat eden, ailesinin üzerine titreyen ve gönül almayı çok iyi bilen fal sahibine işaret eder. Fal sahibi ne kadar çalkantılı zamanlar geçirirse geçirsin her zorluğu atlatarak ailesine gereken ilgiyi gösterecek kapasitededir. Her anlamı ile aydınlık demek olduğu için fal sahibi huzuru er geç yakalayacak demektir. Eğer fincanın kulp kısmında ise fal sahibi kendisini küçümseyen insanların arasında çok büyük başarılar elde ederek herkesin kıskanç bakışlarına sebep olacak demektir. Tabakta belirmişse son derece hareketli günlerin kapıda olduğuna ve bu hareketli günlerden arda kalan maddi rahatlığa işarettir. Fal sahibi bu maddi kazançla büyük bir hayır işi yapacak demektir. Ufak ama bereketli yatırımlar yapılacağına dalalettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git