Kahve Falında Ceylan Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Ceylan Görmek

Kahve falında ceylan görmek, fal sahibinin dünyalar tatlısı kız evlada sahip olacağı ve beklediği paranın tez vakitte eline geçeceği anlamına gelir. Kişinin yakın bir arkadaşı ile ilgili yanlış anlamadan dolayı yaşayacağı bir sorunun kısa sürede çözüme kavuşacağına ve mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Ürkek olduğu kadar da son derece güzel bir kadın ile tanışıp onu daha yakından tanıma imkanı bulmak isteyeceksiniz. Sizi etkileyen gözleri rüyalarınızı süsleyecek, bakmaya bile kıyamayacaksınız. Onu tanıdıkça güzelliği kadar aklı ve davranışları kadar kalbinin de güzelliğini keşfederek hayatınızın kalanını onunla geçirmek isteyeceksiniz. Bu teklifinize karşılık bulup evlilik yolunda ilk adımı atmanın mutluluğunu tüm ailenizle birlikte yaşayacaksınız.

Dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşurmuş. Hayatın kendi düzeni ve bu düzenin içinde ektiğini biçmenin de bir yolu var. Çoğumuz bu durumu bilmeden daha doğrusu üstüne almadan yaşarız. Fakat haksızlığa uğrayan tarafından bu durum hissedilir ve içi soğur. İçinizde dert olan ve uğradığınız haksızlığı bir şekilde dile getirme isteğiniz ilahi adalet ile gerçekleşecek. Hiç ummadığınız bir anda aynı ortamda yer almak ve o kişilerle yüzleşmeniz size yapılan haksızlığı da ortaya çıkartmaya vesile olacak. Bu duruma düşmüş olmak ilk başta pek hoşunuza gitmese de karşı tarafın yüzünde alan utancı ve pişmanlığı görmek her şeye bedel olacak.

Yanlış anlaşılmalar nedeni ile ayrıldığınız sevgiliniz, bir adım atıp yeniden denemek ve bir birinize bir şans daha vermeniz konusunda haber gönderecek. Sizde her şeyin farkında olduğunuz için bu teklife sıcak bakacaksınız. Ayrılık size yaramış olacak ki bundan sonra birbirinizi dinlemenin ve iletişiminin önemini anlamışsınız. Hayat size güzel bir aşk hediye ederek mutluluğun yolunu açacak. Birlikteliğimiz size yeni kapılarında açılmasına, daha azimli kararlı hareket etmenize vesile olacak.

Oldukça keskin bakışlı olan bir erkeği işaret etmektedir. Eğer fal sahibi bir bayan ise o kişinin hayatına girecek hafif deli dolu fakat bir o kadar da içten gelen duyguları sizlere en içten hissettirecek olan birini de işaret etmektedir. Bu kişiyi diğerleri gibi göndermek yerine bir kez de olsa tanımak için eğer şans verir iseniz de hayatınızın boyunca kendini her an sizleri mutlu etmek için adayacak ve her an da yeni bir sürpriz ile karşınıza gelerek gerçekten de sizleri mutlu edebilecek. Sizlere sadece aşkı da değil gerçek sevdayı ve sevgiyi de beraberinde getiren kişiyi ifade etmesi ile sizlere dünyanın en mutlu insanı olmanızın fırsatını da sunmaktadır. Her şeyin yanı sıra aşkın gerçek anlamını tam karşılı ile anlamanıza katkı sağlar iken kayıp etmiş olduğunuz güveni de tekrar kazanacak olduğunuzu göstermektedir. Denemekten asla zarar gelmeyeceğini anlar iseniz işte o zaman hayatın en önemli ipini de yakalamış olacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Sıradan bir yaşam ve yaşanan olumsuzluklar içinde kendinizi kapana sıkışmış gibi hissetmenize neden oluyor. Buralardan gitmek ve kendinize yeni bir hayat kurma isteğiniz çok uzun zamandır aklınızda vardı. Şimdi bunu gerçekleştirmenin tam zamanı. İşinizden, yaşadığınız şehirden ayrılarak bu isteğinizi bir sahil kasabasına yerleşerek gerçekleştireceksiniz. Yeni bir yerde hayatınızı idame etmek ve yeni bir başlangıç yapmak için fazla uğraş vermeyeceksiniz. Burada tanıştığınız naif ve oldukça kibar birinin her konuda desteğini alarak çabuk adapte olacaksınız. Yeni bir iş, yeni bir çevre ve yeni arkadaşlıklar kısa sürede kendinizi sevdirip, hayatınıza çeki düzen vermenize olanak sağlayacak.

Otoriter ve keskin bir bakış açısına sahip olmanız, iş yerinde bir çok eksikliği görmenize ve tedbir almanızda etkili oluyor. Bu durum çalışanlar tarafından pek sevilmese de işlerinde titiz çalışmaları konusunda etkili bir yöntem. Yeni bir oluşum içinde olmanız ve aldığınız akıllı tedbirler, ekonomik krizi teğet geçerek, fazla zarar görmeden ayakta kalmanıza ve başarılı bir girişimci olmanıza zemin hazırlıyor.

Hayaliniz hep eğitim hayatınıza yurt dışında devam etmek ve kariyeriniz için iyi derecede dil öğrenmek. Fakat aileniz bu duruma fazla sıcak bakmadığı için bir türlü gitmeye cesaret edemiyorsunuz. Sizi eğitiminizde bile yalnız bırakmayan ailenizi buna ikna etmeniz hayli zor olacağa benziyor. Ama geleceğiniz söz konusu olduğu için şansınızı denemeden hayalinizden vazgeçmeyin.

Para Yorumu

Maddi anlamda kişinin yaşayacağı sıkıntıları ifade eder. Bir müddettir işinizi döndürebilmek ve finansal açığı kapatmak için yaptığınız borçlanma ile elinizden çıkacak bir miktar paraya, iş hayatında yaşanacak kısa süreli bir takım zorluklara, sıkıntı çektikten sonra yaşanacak feraha erişmek olarak yorulabilir. Bu süreci iyi kontrol edebilir ve akıllı kararlar vermeniz halinde, kısa sürede kendinizi toparlayabilirsiniz.

Kahve falı yorumcularına göre güzel bir haberin müjdecisidir. Maddi olarak sizi sevindiren ve hedeflerinize giden yolda önünüzü açan bir paranın yakın zamanda elinize geçeceğinin habercisidir. Bir müddettir alacaklı olduğunuz paranın, zamanında gelmemesi sizi zorlayacak ve bu tarz bir duruma bir daha düşmemek için iki kere düşünmeniz gerektiğini acı bir tecrübe ile anlamış oldunuz.

Kafanızda bir yığın soru işareti ile cebelleşip duruyorsunuz. Neyi nasıl yaparım diye kendinizce çözüm yolları arıyorsunuz. Doluyor koyuyorsunuz almıyor, boşa koyuyorsunuz dolmuyor bir türlü işin içinden çıkamıyorsunuz. Bunun sebebi ise işinizi sürdürmek için bulmanız gereken para. Fakat düşünerek para bulamazsınız bir an önce harekete geçip araştırmalara başlamanız daha doğru olacaktır.

Sağlık Yorumu

Hayatta her şey istediğimiz gibi gerçekleşmiyor maalesef. Sağlık hayatımızda buna dahil. Önce eğitim, sonra para kazanalım derken sağlığı ihmal ediyoruz. Para kazanmak için onca uğraştan sonra kazandığımız parayı da tedavi için harcıyoruz. Bu dönem ihmal ettiğiniz bir sağlık sorunu yarın başınıza dert açabilir.

Memlekette olan annenizin yaşına bağlı olarak bazı sağlık sorunları olması, sizi tedirgin ettiği kadar yanında olamamanın da hüznünü yaşamaktasınız. Yanınızda ve gözünüzün önünde olsun istiyorsunuz ama bir türlü evini bırakmak istemeyen annenizi ikna edemiyorsunuz. Fakat merak etmeyin yakında o da hasretinize dayanamayıp yanınıza gelecek.

Sağlık açısından tedbir almanız gerektiğinin belirtisidir. Bu aralar fazla yoruluyor ve kendinizi ihmal ediyorsunuz. Sağlık ihmale gelmeyecek kadar ciddi bir konu. Bu nedenle son günlerde yaşadığınız sağlık sorunlarınızı görmezden gelmemelisiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

İkinci evliliğini yapan bir tanıdığınız, ilk evliliğinde olmayan ve sahip olmak istediği çocuk özlemini bu evliliğinde tadacak. Eşinin bir bebek beklediği müjdesini vermesi, evinizde mutlu anların yaşanmasına sebep olacak.

Hafta sonları genelde ailece yapılan ve gelenekselleşen kahvaltı yemeği büyük bir curcuna ile devam etmekte. Büyük bir aile olmak ve herkesi aynı masa etrafında toplamak ömrünüz oldukça da sürmesi en büyük temenniniz.

Memlekete yaşayan ve tanışma fırsatı bulamadığınız akrabalarınızı bulmak ve onları ziyaret etmek için bir tatil planı yapacaksınız. Bu duruma ailenizde çok sevinecek ve sizi destekleyecek. Hem memleketim dediğiniz yerleri görmek hem de orada bulunan akrabaları tanımanın mutluluğunu uzun yıllar yaşayacaksınız.

Aile bağlarınız, kardeşlerin uyumu, aile olarak ortak kararların verilmesi, başkalarının imrenerek baktığı bir aile olmanıza sebep olmakta. Sevmenin sermayesi bedava diye düşünen, beklentisizce hareket etmeniz bu bağları daha da kuvvetlendirmekte.


Kahve Falında Ceylan Kafası Görmek

Fal sahibinin hayallerine kavuşmak için uzun zamandır vermiş olduğu uğraşlar sonucunda net bir adım atacağı ve çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiğinin üzerine fazla gitmemesi ve olayları biraz zamanın akışına bırakması gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Ceylan Yavrusu Görmek

Fal sahibinin uzun süredir aklında olan çok sevdiği birinin aslında kendisi için hayırlı olmadığı ve hayatında yeni bir sayfa açarak onu unutması gerektiği anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda tanışacağı biriyle gerçek aşkı tadarak çok mutlu olacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.