Kahve Falında Ceylan Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Ceylan Görmek

Kahve falında ceylan görmek fal sahibinin çok aşırı hareketli ve yaramaz bir bebeği olacağını müjdeler. Yalnız bu yaramaz bebeğin çok güzel bir özelliği vardır ki oda fal sahibinin hayattan sıkıldığı ve kopma noktasına geldiği bir dönemde Allah’ın bir mucizesi olarak annesinin karnına düşmesidir. Fal sahibinin hayata bağlanmasını sağlayacak olan bu bebek aynı zamanda çok güzel bir yüz sahip olacağı ve insanların hayran bakışlarına maruz kalacağı için nazar duaları ile korunmasında fayda vardır.

Diğer bir yorumcuya göre fal sahibinin görüşmeyi istemediği insanlar ile aynı ortamda kalarak onlarla yüzleşme fırsatı bulmasıdır. Bu insanlar ile yapacağı kısa süreli bir konuşma fal sahibinin haklı olduğunu ispatlaması ve karşı tarafı utandırması için muhteşem bir fırsat olacaktır. Eğer fal tabağında yavru bir ceylan sembolü belirmişse çok yakın zamanda fal sahibine yüklü miktarda miras kalacak demektir. Eğer fal tabağında iki tane ceylan sembolü varsa bu miras ile birlikte fal sahibine verilecek başka bir sorumluluk olacak demektir. Etrafındaki diğer semboller ile yorumlanabildiği gibi, fal sahibinin medeni haliyle de yorumlanabilir. Eğer fal fincanında ceylan ve birde insan sembolü varsa fal sahibine değer verdiği bir arkadaşı tarafından güzel haberler verilecek ve aynı arkadaşla birlikte ortak bir işe imza atılacak demektir. Fal sahibi bekar ise bu haberler ikili ilişkiler olarak yorumlanabilir. Arkadaşının yardımları sayesinde birisi ile tanışan fal sahibi, bu kişiden olumlu elektrik alacak ve ilişkisini ciddi boyutlara taşıyacak demektir.

Aşk Hayatı

Ürkek olduğu kadar da son derece güzel bir kadın ile tanışıp onu daha yakından tanıma imkanı bulmak isteyeceksiniz. Sizi etkileyen gözleri rüyalarınızı süsleyecek, bakmaya bile kıyamayacaksınız. Onu tanıdıkça güzelliği kadar aklı ve davranışları kadar kalbinin de güzelliğini keşfederek hayatınızın kalanını onunla geçirmek isteyeceksiniz. Bu teklifinize karşılık bulup evlilik yolunda ilk adımı atmanın mutluluğunu tüm ailenizle birlikte yaşayacaksınız.

Dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşurmuş. Hayatın kendi düzeni ve bu düzenin içinde ektiğini biçmenin de bir yolu var. Çoğumuz bu durumu bilmeden daha doğrusu üstüne almadan yaşarız. Fakat haksızlığa uğrayan tarafından bu durum hissedilir ve içi soğur. İçinizde dert olan ve uğradığınız haksızlığı bir şekilde dile getirme isteğiniz ilahi adalet ile gerçekleşecek. Hiç ummadığınız bir anda aynı ortamda yer almak ve o kişilerle yüzleşmeniz size yapılan haksızlığı da ortaya çıkartmaya vesile olacak. Bu duruma düşmüş olmak ilk başta pek hoşunuza gitmese de karşı tarafın yüzünde alan utancı ve pişmanlığı görmek her şeye bedel olacak.

Yanlış anlaşılmalar nedeni ile ayrıldığınız sevgiliniz, bir adım atıp yeniden denemek ve bir birinize bir şans daha vermeniz konusunda haber gönderecek. Sizde her şeyin farkında olduğunuz için bu teklife sıcak bakacaksınız. Ayrılık size yaramış olacak ki bundan sonra birbirinizi dinlemenin ve iletişiminin önemini anlamışsınız. Hayat size güzel bir aşk hediye ederek mutluluğun yolunu açacak. Birlikteliğimiz size yeni kapılarında açılmasına, daha azimli kararlı hareket etmenize vesile olacak.

Oldukça keskin bakışlı olan bir erkeği işaret etmektedir. Eğer fal sahibi bir bayan ise o kişinin hayatına girecek hafif deli dolu fakat bir o kadar da içten gelen duyguları sizlere en içten hissettirecek olan birini de işaret etmektedir. Bu kişiyi diğerleri gibi göndermek yerine bir kez de olsa tanımak için eğer şans verir iseniz de hayatınızın boyunca kendini her an sizleri mutlu etmek için adayacak ve her an da yeni bir sürpriz ile karşınıza gelerek gerçekten de sizleri mutlu edebilecek. Sizlere sadece aşkı da değil gerçek sevdayı ve sevgiyi de beraberinde getiren kişiyi ifade etmesi ile sizlere dünyanın en mutlu insanı olmanızın fırsatını da sunmaktadır. Her şeyin yanı sıra aşkın gerçek anlamını tam karşılı ile anlamanıza katkı sağlar iken kayıp etmiş olduğunuz güveni de tekrar kazanacak olduğunuzu göstermektedir. Denemekten asla zarar gelmeyeceğini anlar iseniz işte o zaman hayatın en önemli ipini de yakalamış olacaksınız.

İş ve Kariyer

Sıradan bir yaşam ve yaşanan olumsuzluklar içinde kendinizi kapana sıkışmış gibi hissetmenize neden oluyor. Buralardan gitmek ve kendinize yeni bir hayat kurma isteğiniz çok uzun zamandır aklınızda vardı. Şimdi bunu gerçekleştirmenin tam zamanı. İşinizden, yaşadığınız şehirden ayrılarak bu isteğinizi bir sahil kasabasına yerleşerek gerçekleştireceksiniz. Yeni bir yerde hayatınızı idame etmek ve yeni bir başlangıç yapmak için fazla uğraş vermeyeceksiniz. Burada tanıştığınız naif ve oldukça kibar birinin her konuda desteğini alarak çabuk adapte olacaksınız. Yeni bir iş, yeni bir çevre ve yeni arkadaşlıklar kısa sürede kendinizi sevdirip, hayatınıza çeki düzen vermenize olanak sağlayacak.

Otoriter ve keskin bir bakış açısına sahip olmanız, iş yerinde bir çok eksikliği görmenize ve tedbir almanızda etkili oluyor. Bu durum çalışanlar tarafından pek sevilmese de işlerinde titiz çalışmaları konusunda etkili bir yöntem. Yeni bir oluşum içinde olmanız ve aldığınız akıllı tedbirler, ekonomik krizi teğet geçerek, fazla zarar görmeden ayakta kalmanıza ve başarılı bir girişimci olmanıza zemin hazırlıyor.

Hayaliniz hep eğitim hayatınıza yurt dışında devam etmek ve kariyeriniz için iyi derecede dil öğrenmek. Fakat aileniz bu duruma fazla sıcak bakmadığı için bir türlü gitmeye cesaret edemiyorsunuz. Sizi eğitiminizde bile yalnız bırakmayan ailenizi buna ikna etmeniz hayli zor olacağa benziyor. Ama geleceğiniz söz konusu olduğu için şansınızı denemeden hayalinizden vazgeçmeyin.

Para

Maddi anlamda kişinin yaşayacağı sıkıntıları ifade eder. Bir müddettir işinizi döndürebilmek ve finansal açığı kapatmak için yaptığınız borçlanma ile elinizden çıkacak bir miktar paraya, iş hayatında yaşanacak kısa süreli bir takım zorluklara, sıkıntı çektikten sonra yaşanacak feraha erişmek olarak yorulabilir. Bu süreci iyi kontrol edebilir ve akıllı kararlar vermeniz halinde, kısa sürede kendinizi toparlayabilirsiniz.

Güzel bir haberin müjdecisidir. Maddi olarak sizi sevindiren ve hedeflerinize giden yolda önünüzü açan bir paranın yakın zamanda elinize geçeceğinin habercisidir. Bir müddettir alacaklı olduğunuz paranın, zamanında gelmemesi sizi zorlayacak ve bu tarz bir duruma bir daha düşmemek için iki kere düşünmeniz gerektiğini acı bir tecrübe ile anlamış oldunuz.

Kafanızda bir yığın soru işareti ile cebelleşip duruyorsunuz. Neyi nasıl yaparım diye kendinizce çözüm yolları arıyorsunuz. Doluyor koyuyorsunuz almıyor, boşa koyuyorsunuz dolmuyor bir türlü işin içinden çıkamıyorsunuz. Bunun sebebi ise işinizi sürdürmek için bulmanız gereken para. Fakat düşünerek para bulamazsınız bir an önce harekete geçip araştırmalara başlamanız daha doğru olacaktır.

Sağlık

Hayatta her şey istediğimiz gibi gerçekleşmiyor maalesef. Sağlık hayatımızda buna dahil. Önce eğitim, sonra para kazanalım derken sağlığı ihmal ediyoruz. Para kazanmak için onca uğraştan sonra kazandığımız parayı da tedavi için harcıyoruz. Bu dönem ihmal ettiğiniz bir sağlık sorunu yarın başınıza dert açabilir.

Memlekette olan annenizin yaşına bağlı olarak bazı sağlık sorunları olması, sizi tedirgin ettiği kadar yanında olamamanın da hüznünü yaşamaktasınız. Yanınızda ve gözünüzün önünde olsun istiyorsunuz ama bir türlü evini bırakmak istemeyen annenizi ikna edemiyorsunuz. Fakat merak etmeyin yakında o da hasretinize dayanamayıp yanınıza gelecek.

Sağlık açısından tedbir almanız gerektiğinin belirtisidir. Bu aralar fazla yoruluyor ve kendinizi ihmal ediyorsunuz. Sağlık ihmale gelmeyecek kadar ciddi bir konu. Bu nedenle son günlerde yaşadığınız sağlık sorunlarınızı görmezden gelmemelisiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

İkinci evliliğini yapan bir tanıdığınız, ilk evliliğinde olmayan ve sahip olmak istediği çocuk özlemini bu evliliğinde tadacak. Eşinin bir bebek beklediği müjdesini vermesi, evinizde mutlu anların yaşanmasına sebep olacak.

Hafta sonları genelde ailece yapılan ve gelenekselleşen kahvaltı yemeği büyük bir curcuna ile devam etmekte. Büyük bir aile olmak ve herkesi aynı masa etrafında toplamak ömrünüz oldukça da sürmesi en büyük temenniniz.

Memlekete yaşayan ve tanışma fırsatı bulamadığınız akrabalarınızı bulmak ve onları ziyaret etmek için bir tatil planı yapacaksınız. Bu duruma ailenizde çok sevinecek ve sizi destekleyecek. Hem memleketim dediğiniz yerleri görmek hem de orada bulunan akrabaları tanımanın mutluluğunu uzun yıllar yaşayacaksınız.

Aile bağlarınız, kardeşlerin uyumu, aile olarak ortak kararların verilmesi, başkalarının imrenerek baktığı bir aile olmanıza sebep olmakta. Sevmenin sermayesi bedava diye düşünen, beklentisizce hareket etmeniz bu bağları daha da kuvvetlendirmekte.


 

Kahve Falında Ceylan Yavrusu Görmek

Oldukça naif, iyi huylu ve sakin kişilikli insanlara işaret eder. Fal sahibinin böyle hoş bir kişiliği olabileceği gibi, hayatına böyle birinin girmesi şeklinde de yorumlanabilir. Uzun zamandır maddi ve manevi birçok soruna göğüs gerdikten sonra nihayet sizi bu durumdan kurtaracak, çok iyi kalpli, sakin ve dingin kişiliğiyle size ilham verecek biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi hayatınıza yalnızca bir arkadaş olarak girebileceği gibi sevgili ya da eş olarak da yanınızdaki yerini alabilir.

Oldukça güzel anlamlar taşır. Bebek bekleyen çiftler için ürkek, sakin, kendi halinde ancak hakkını da asla yedirmeyen bir evlada sahip olmak demektir. Aynı şekilde bekar olanlar için yine bu karakterde bir eş adayıyla tanışıp mutlu bir yuva kurmak anlamı taşır. Hayatı uzun zamandır iniş çıkışlarla dolu olanlar için sonunda huzuru bulmak ve kavgadan, gürültüden uzak sakin bir hayata adım atmaktır. İş yerindeki büyük baskının azalması ve işlerin hem rayına oturması hem de kolaylıkla halledilir hale gelmesi anlamları taşır.

Satın alacağınız yeni bir araba ya da hediye anlamına gelebilir. Eğer arabayı siz alacaksanız, uzun vadeli düşünmenizde fayda var. Çok lükse kaçmanız nazarları üzerinize çekebilir. Ayrıca tamamen gelecek odaklı olmaya çalıştığınızı gösterir. Yardımcı olmak istiyor, destek veren, karar mercii bir insan olmayı hedefliyor olsanız da dikkatiniz çok çabuk dağılabiliyor. Bu yüzden çoğu zaman yardımcı olmayı hedeflerken, ekstra borç ediniyorsunuz. Buna artık son vermelisiniz ki zaten henüz her şeyin başındasınız. Halen güçlü bir insana dönüşebilir, kendinizi silkeleme imkanı bulabilirsiniz. Yine bunun için daha mantıklı harcamalarda bulunmalı, ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız.


 

Kahve Falında Ceylan Kafası Görmek

Evine girecek olan minik minik kedi yavrularını eğer evli isen de kendine ait olan ikiz bebekleri işaret etmektedir. Uzun süredir sen bir bebek sahibi olmak için çaba sarf ediyorsun ve buna artık ulaşamadıkça da biraz olsun sakin kalmak yerine daha da kötü anlar yaşamaya kendini itiyorsun. Sen de artık tam bu durumu kabul etmeye başlamış iken her ne kadar geçmiş zamanlar içerisinde oldukça acı çekmiş olsan bile her an da sabırlı bir şekilde hayatına devam etmiş olmandan dolayı sonunda bu duruma kavuşacaksın. Hem de hiç beklemediğin anlarda sana o kadar güzel gelecek ve seni bir hayli mutlu edecek olan şeylere de sahip olacaksın ki en son sana gelen bu kadar çok şey için şükür namazı kılmaya karar verecek olduğun zaman dilimlerini de yaşayacaksın.

Sana gelen müjddeli haberlerin sadece bir bebek de değil eğer bekar olan bir birey isen bunların yanı sıra minik kedi ya da köpek gibi sevimli olan ve evde beslenmesi mümkün olan hayvanlara sahip olmak için çaba sarf edecek olduğuna da işaret etmektedir. O evine giren minik ve oldukça sevimli olan o hayvanlar ile öyle mutlu olan anları da yaşayacaksın ki bu durum sayesinde uzun süredir yaşamakta olduğun sıkıntıları üzerinden atabileceksin.


 

Kahve Falında Ceylan ve Kalp Görmek

Geçmişte kalbini kırdığınız bir sevdiğiniz ile tekrar bir araya gelmeniz söz konusu olabilir. Aniden karşılaşmanız ile önce bir şaşkınlık yaşayacak sonra bu kişinin kalbini kırdığınız zamanları telafi etmek isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanın gönlünü almaya ve hatanızı telafi etmeye delalet eder. Görücü usulü tanıştığınız biri ile sonradan aşk yaşamanız anlamına gelir.

Bir akrabanız sayesinde tanıştığınız kişiye aşık olup mutlu bir evlilik yapmanıza yorulur. Siz başlarda inanmasanız da hayatınızın aşkını bu sayede bulmuş olacağınıza işaret eder. Ruh eşinizle tanışmaya ve güzel bir ilişkiye başlamaya delalet eder. Bu insanla birlikte güzel zaman geçirecek ve en sonunda evlilik kararı alacaksınız. Mutlu ve mesut bir şekilde yaşayacağınıza tabir olur.

Düzenli gelir elde etmeye delalet eder. İşiniz yoksa iş başvurunuzun onaylanacağına ve düzenli olarak maaş almaya başlayacağınıza tabir olur. Çalıştığınız işinizde bir dönem hatalar yapmış olabileceğinize işaret eder. Bu hataları artık düzeltmeniz ve işiniz yapmaya odaklanmanız konusunda uyarıcıdır. Hataları telafi ettiğinizde sizi bekleyen başarı ve terfi durumunun tadını çıkaracağınıza delalet eder. İş yerindeki hatalarınız tehlikeli durumlar atlatmanıza da neden olabilir.

Çalışmaya çok önem verdiğinize delalet eder. Bu nedenle sık sık eklem ile ilgili sorunlar yaşamanız da muhtemel görünmektedir. Çalışmalarınız esnasında kısa aralıklarla dinlenmeniz gerektiğine dikkat çeker. Akşam evinizde kaliteli bir uyku ve dinlenme süreci geçirerek sağlığınızı koruyabilirsiniz demektir. Dışarıda yemek yerine ev yemekleri ile beslenmek, yorucu dönemlerde vitamin desteği almak önemlidir. Sevgiliniz veya eşinizle yapacağınız küçük tatiller de kendinizi yenilemeniz için önemli etkinliklerdir. Kendinize önem vererek mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşamaya tabir olur.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.