Kahve Falında Kurt Görmek

Kahve Falında Kurt Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 12.193 kez okundu.

Kahve falında kurt görmek, fal sahibinin çok korktuğu bir durumun içerisinde kalmasına rağmen bu durumdan alnının akı ile çıkacağına dalalettir. Eğer kişi bayan ise göründüğünden çok daha güçlü karakterde olduğunu haksızlığa hiç tahammül edemeyerek anında tepki verdiğini işaret eder. Fal sahibi erkek ise giriştiği bütün işlerde başarılı olan lider ruhlu bir kişiliğe dikkat çeker.

Fal sahibinin medeni haline göre yorumlanabilmektedir. Eğer falına bakılan kişi bekar ise herkes tarafından dikkat çeken cazibeli ve ulaşılmaz havası veren bir dış görünüşe sahip olunduğunu, bu yüzden de karşı cinsin fal sahibine yakınlaşmaktan çekindiğini simgeler. Fal sahibi evli ise hane içerisinde fal sahibinin görüşlerine ihtiyaç duyulduğunu işaret eder. Ailevi konularda daha hassas davranması ve genellikle yol gösterici olması beklenen fal sahibi üzerine düşen görevleri yerine getirebilecek karakterde ve olgunlukta bir insandır. Kafasını havaya kaldırmış ve ulur vaziyette görülüyorsa fal sahibinin sabrının taşacağı bir konuya dalalettir. Sabrı taşan fal sahibi artık kimse tarafından durdurulamaz ve herkese ağzının payını verir. Sadece kafası görülüyorsa, yaşanan bazı üzücü olaylar sayesinde dostunu ve düşmanını ayırt etmeye başlayan fal sahibi ile yorumlanır. Bu süreç kısa sürecek ve fal sahibi eski neşesine kavuşacaktır.

Aşk

Fal sahibinin etrafındaki insanlara karşı her zaman tetikte ve dikkatli olması gerekmektedir. Bu figür etrafınızda düşmanlarınızın olduğu anlamına gelmektedir. Hayatınızda her şeyin yolunda ve güzel gitmesini kıskanan, çekemeyen insanları etrafınızdan uzaklaştırmalısınız. Çözüm yolu üretmekte çok başarılı olan bir birey olduğunuzun göstergesidir. Ayrıca aşk hayatında yeni gelişmeler olacağı şeklinde yorumlanır. Karşınıza çıkacak yeni birisi kısa bir süre içerisinde hayatınıza girebilir ve uzun bir ilişki yaşayabilirsiniz. Görülen mutlu bir evliliğin de habercisidir. Eğer evliyseniz, eşinizle uzun bir tatile çıkacağınız şeklinde yorumlanabilir. İsyan eden bir bireyin temsili de olabilecek olan bu figür, hayatınızda geçmişten kalan birsinin varlığına işarettir.

Özellikle bu dönemde çevrenize karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Kötü bir haber alabilirsiniz. Ama bu haber sizin hayatınızı, ruh sağlığınızı ve enerjinizi etkilemeyecektir, sizde mümkün olduğunca sakin kalmaya gayret etmelisiniz. Bu figür aynı zamanda sakin ve sabırlı bir yapıya sahip olan fal sahibi hakkında karakter yorumu da yapılabilecek olan bir anlam taşır. Etrafınızda sizi kıskanan kişiler olabilir, bu yüzden yapacaklarınızı planlarken 2 kez düşünmelisiniz. Bu dönemde hayatınıza yeni bir kapı açılacaktır. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şeklide değerlendirmeye çalışmalısınız.

Para

Falda görülen kurt, kolaylık anlamında da yorumlanabilir. Bu dönemde bazı durumlar karşısında zorda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda her zaman kolay bir yol bulacağınıza işaret eder. Ayrıca fal sahibi kişinin  başı her sıkıştığı zaman ona yardım edecek arkadaş ve dostlara sahip olduğunu da gösteren bu figür, özellikle sizin ve çevrenizdekilerin çözüm yolları üretme konusunda çok becerikli olduğunuza işaret eder. Karşınıza çıkabilecek en zor engellere karşı bile hemen çözüm getirebilirsiniz. Böylece kendini fazla üzmeden ve yıpratmadan tüm sıkıntılarına çözüm bulabilir. Oldukça güçlü bir semboldür ve kişinin hayatında başarıyı yakalayacağının habercisidir. Hayatınızda istediğiniz bütün değişikliklerin kısa zamanda gerçekleşeceğini ifade eder.

Özellikle iş hayatınızda oldukça başarılı olduğunuzu ifade eden bu sembol, aynı zamanda maddi olarak da güçlü olduğunuzu gösterir. İş hayatınızda büyük adımlarla kısa sürede daha da ilerleyeceğiniz konusunda habercidir. Uzun zamandır beklediğiniz terfiyi yakın zamanda alacağınızı ve büyük zaferler elde edeceğinizi işaret eder. Eğer çalışmıyorsanız çok yakın zamanda iyi bir iş bulacağınızı gösterir. Bütün bunlar yaşanırken etrafınızdaki insanlara karşı oldukça dikkatli davranmanız gerekmektedir. Çünkü etrafınızda sizin kötülüğünüzü isteyecek, kıskanan ve ayağınızı kaydırmaya çalışan insanlar olabilir.

Aile ve Yaşam Alanı

Yakın zamanda çevrenizdeki arkadaşlarınız veya akrabalarınızla yaşamış olduğunuz sorunların da ortadan kalkacağı ve olumlu iletişim kuracağı bir dönemin başlayacağı şeklinde de yorumlanabilir. Bu dönemde özellikle insanlarla olan iletişiminiz kuvvetlenecektir. Bu figür aynı zamanda sadık bir dostu temsil eder. Hayatınızın her döneminde hem iyi hem de kötü gününüzde yakınınızda olan bir arkadaşınızın varlığını işaret eder. Ayrıca bu dönemde tanışacağınız yeni insanlar size güç kazandıracaktır. Bu kişilerde özellikle bu dönemde çok büyük yardım ve destek göreceğinize işaret eder.

Manevi olarak iyileşeceğiniz bu dönemde ailenizle daha fazla vakit geçirip onları da anlamaya çalışmalısınız. Size anlatamadıkları sıkıntıları olabilir, bu gibi durumlarda onları dinlemelisiniz. Sizn yanınızda olduğunuzu bilmelerine ihtiyaç duyabilirler. Bu dönemde alacağınız tüm güzel haberleri beraber paylaşacak böylece neşenizi, moralinizi yeniden kazanacaksınız. İşlerinizin gün geçtikçe iyiye gideceğine ve hayatınızdaki gereksiz insanları hayatınızdan çıkaracağınıza işarettir. Ayrıca arkadaşlarınız arasında da çok saygın ve güvenilir birisi haline geleceksiniz. Hayatınızda bir dönem kapanıp yeni bir dönem açılacaktır ve bu dönemde ailenizin desteği de size güç verecek, ayaklarınızın üzerinde daha sağlam durmanızı sağlayacaktır.

İş ve Kariyer Hayatı 

Hayatınızın başarılar üzerine kurulu olacağına, maddi olarak yaşadığınız bu ferahlığın size özgüven kazandıracağına işaret eder. Son zamanlarda yaşamış olduğunuz bazı maddi ve manevi sıkıntıları dışına vuracağınıza ve bu sayede biraz da olsa rahatlayacağınızı gösterir. Bu durumdan en yakınınızdaki kişiye içinizi dökerek kurtulacağınıza işaret eder. Bu yüzden hissettiğiniz, düşündüğünüz şeyleri içinize atmayıp, en yakınınızdaki kişiyle paylaşmayı yavaş yavaş öğrenmeye çalışmalısınız. Duygularınızı paylaştıkça stresiniz azalacak, rahatlayacak ve sakinleşeceksiniz. Özellikle iş hayatınıza yükselişe geçeceğiniz bir dönem olacaktır. Karşınıza çıkan teklifleri en doğru şeklide değerlendirip karar vermelisiniz. Bu kararları alırken ailenizin de yanınızda olmasına izin verin. Onların varlığı ve desteği size her zaman güç verecek ve kendinizi yalnız hissetmemenizi sağlayacaktır.

İş hatta sektör değişikliği yapabilir, daha iyi teklifler alabilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır beklediğiniz terfi de üzerinizde çalıştığınız işlerden sonra ayağınıza gelecektir. İşleriniz sırasında yapacağınız seyahatler sırasında karşınıza yeni teklifler çıkabilir yeni kapılar açılabilir. Bu teklifleri değerlendirirken seçimizi sizi en çok mutlu edecek olandan yana yapmalısınız. Ayrıca bu dönemde tanıştığınız yeni insanlardan iş konusunda yardım elde edeceksiniz. Ayrıca yakın zamanda sizi sinirlendirebilecek bir haber alabilirsiniz. İşinizi  ve hayatınızı etkilemeyecek olan bu haber sadece kısa bir süreliğine sinirlenmenize sebep olacaktır. Fakat kısa sürede hemen kendinizi toparlamayı başaracaksınız. Yaşadığınız bu tip olaylar ile kendinizi kontrol edebilmeyi çok daha iyi öğreneceksiniz.

Sağlık Hayatı

Oldukça korktuğunuz bir durumun içerisinde kalmanıza rağmen bu durumun içinden alnınızın akı ile çıkacağınıza işaret eder. Güçlü karakterde olduğunuzu haksızlığa hiç tahammül edemeyeceğinizi gösteren bu figür gücün sembolüdür. Kısa süreli bir sağlık sorunu yaşayacağınızı ama bu durumu hemen atlatacağınızı gösterir. Bu sağlık sorunu çevrenizdeki arkadaşlarınıza, ailenize ve işinize fazla yoğunlaşmanızdan kaynaklanacak bir durumdur. Başkalarının dertlerine koşturmak için kendi sağlığınızı asla ihmal etmeyin. Bu figür aynı zamanda güçlüklerden kurtulmaya ve zorlukları aşmaya da işaret eder.

Kendinize ayırdığınız boş vakitlerinizi sağlığınız için hobilerinize ve spora ayırmaya başlamalısınız. Bu sayede kendi yeteneklerinizi de keşfedebilirsiniz. Hem beden hem de ruh sağlığınız için spor yapmak size iyi gelecektir. Ayrıca beslenmenize de özen göstermelisiniz, öğünlerinizi düzenli yemeli ve dengeli beslenmelisiniz. Gerekirse vitamin, mineral, gıda takviyesi kullanmalısınız. Vücudunuz için günlük gerekli besinleri alamadığınız zaman vücut direnciniz düşer ve bağışıklık sisteminiz zayıflar. Bu durumda daha çabuk ve kolay hastalanmanıza neden olabilir.Böylece en ufak bir hastalık bile hayatınızda duraksamaya neden olabilir. Özellikle bu dönemde kendinize çok iyi bakmalısınız.

Kahve Falında Kurt Kafası Görmek

Bir konuda yanış anlaşılacaksınız ve bu etrafınızdakilerin size tavır almasına neden olacak. Ancak bu konuda siz haklısınız ve çok yanlış anlaşılmışsınız ve şu anki tutumunuz yüzünden de yanlış anlaşılmaya fırsat vererek insanların sizden iyice soğumasına, devamlı sizin hakkınızda konuşmalarına neden oluyorsunuz. Yapmanız gereken bu konuya objektif yaklaşıp, iyice düşündükten sonra etrafınızdaki insanlara durumu anlatmaya çalışmak olmalıdır.

Kendinizi aklamak hususunda işiniz biraz zor ancak kesinlikle sonunda başarılı olacaksınız. Bunu yapmalısınız çünkü etrafınızdaki herkes değil ama bazı insanlar gerçekten çok değerli ve bu konuşmanızı, açıklamanızı dinlemeyi hak ediyorlar. Zaten onları ikna etmeniz hiç de zor olmayacaktır. Hanenizin içine girecek dostmuş gibi görünen biri vat. Bu kesinlikle çok tehlikeli, çok dikkat edilmesi gereken bir insan. Büyük ihtimalle de bu bir kadın ve yeni tanışacağınız uzaktan bir akrabanız. Evinize girip gördüğü her şeyi abartarak dedikodunuzu yapıyor. Bunları duyunca canınız biraz sıkılacak. Kısa süreli etkili olacak bu sıkıntılı durum, geç kalmadan bu kadını hayatınızdan çıkarıyorsunuz. Şans olarak yorumlanır. Kişi şansının oldukça açık olduğu bir döneme girecek. Eskiden beri dost olduğu ancak uzun yıllardır görüşmediği birinden çok büyük bir yardım alacak. Olmasını çok istediği bir işten umudu tamamen kesildiği anda bu eski dost ortaya çıkacak işleri yoluna koyacak tanıdıkları sayesinde. Sonrası çok hayırlı, huzurlu, ferah görünüyor. Alınacak bir hediyeyi de anlatır. Çok anlamlı bir hediye hayatınızı tamamen değiştirebilir, sizi dünyanın en mutlu insanı yapabilir bir anda.

Kahve Falında Kurt Adam Görmek

Uzun süreden beri samimiyetinden, dostluğundan emin olamadığınız ancak bunu dile getiremediğiniz birisi var. O kişiye açılmalı, düşündüklerinizi bir bir söylemelisiniz. Yanlış anlamalarınız yüzünden oldukça abarttığınız bir duruma dönüşmüş bu.

Hatanızı görecek, yanlış düşündüğünüzü anlayacak ve oldukça rahatlayacaksınız demektir. İş hayatında da oldukça olumlu şeyler yaşayacağınıza işaret eder. Hiç beklemediğiniz bir zamanda ve hiç tahmin dahi edemeyeceğiniz bir yerden elinize oldukça yüklü bir miktar para geçecek, sadece borçlarınızı kapatmakla kalmayıp yeni bir işe yatırım yapacaksınız bu paranın bir kısmı ile. Yapacağınız işe çok inandığınız sürece, azminiz ve çalışkanlığınız sayesinde oldukça ilerleyecek ve sıfırdan başladığınız bu işi en yüksek seviyelere çıkaracaksınız. Maddi ve manevi anlamda çok fazla kazanç sağlayacak size bu iş. Fincandaki konumuna göre de yorumlanabilir. Eğer fincanın dibinde görünüyorsa tüm ömrünüz boyunca bu işe ve bu işi ilerletmeye devam edeceksiniz. Hiçbir zaman başarısızlığa uğramadan yapabileceksiniz bu işi. Bu süreç çok kısa sürede başlamayacak ancak. Eğer fincanda üst taraflarda ise de oldukça kısa sürede gerçekleşecek tüm bu güzel şeyler olarak yorumlanır. Gönül işlerinin yoluna gireceğine işarettir. Sevgilisi yoksa uzun süredir aklında olan birinden olumlu yanıt alacağını gösterir. Acele etmeden, biraz geride durup, karşı tarafın rahatça kafasını toplayıp düşünmesine fırsat verilmeli. Çünkü uzun süredir çok yoğun bir biçimde ilgilenmiş o insanla ve bu durum karlı tarafın çok kafasını karıştırmış. Sabırla ve sevginizi kaybetmeden beklerseniz karşı taraf gelecek bu kez size ve çok çok mutlu olacaksınız. Ağzı açık ise, dua ederek beklediği bir şey onun ve yakınındakilerin duaları ile kısa süre içinde gerçekleşecek.

Kahve Falında Kurt Uluması

Güçlüklerden kurtulmaya ve zorlukları aşmaya işaret eder. Aynı zamanda etrafınızda size karşı sinsilik düşünen ve size kötülüğü dokunabilecek birileri olduğunu da gösterir. Herkese aynı yakınlığı göstermemeli ve samimiyet kurmamalısınız demektir. Aynı zamanda fal sahibinin suskun kalıp anlatamadığı sorunları olduğunu ancak bunların bir patlama sonucunda açığa çıkıp kişinin ruhsal bir rahatlama yaşayacağına da işaret eder. Bazı yorumculara göre ise güç sembolüdür. Kişinin birinden güç alacağı anlamına gelir. Bu güç, maddi ya da manevi olabilir ama her iki durumda da söz konusu güç ve yardım fal sahibi için tam zamanında ihtiyaç olunan bir desteğin gerçekleşeceği anlamına gelir. Yani fal sahibi en çok ihtiyaç duyduğu anda bu yardımla karşılaşacak ve sıkıntılarını aşıp kurtulacaktır.

Bir başka anlamı da ikili ilişkilerde görülebilecek sorunların ortadan kalkacağına işarettir. Bu sorunların kaynağı ne olursa olsun, çiftler birbirlerine yardımcı olarak, iletişim kurarak ve birbirlerine destek olarak bu sorunlara çözüm bulabilirler. İlişkilere üçüncü kişileri karıştırmak veya birilerinin müdahalesine izin vermek bu noktada yanlış olur çünkü bu durum ilişkiyi kurtarmaktan çok daha büyük sorunlara sebep olabilir. Bir başka anlamı ile fal sahibi olan kişinin sadık dostları olduğunu ve karşılaştıkları her zorlukta onlardan destek alabileceğini gösterir. Bu insanlar fal sahibi olan kişi için gerçek birer dostturlar ve ne zaman ihtiyaç duyulsa o zaman destek sağlayabilirler.

Kahve Falında Ağzı Açık Kurt Görmek

Senin için gelecek olan kötü haberleri de işaret etmektedir. Sen son zamanlar içerisinde o kadar kötü olan hallere geldin ki her ne kadar kendini toparlamak için bir şeyler yapmak için uğraşıyor olsan bile arkadaş çevren yüzünden bunu bir türlü de başaramıyorsun. Sen de şu arkadaş çevrenden kendini uzak tutmayı başarır isen o zaman kendini daha kolay bir şekilde ayağa kalkacak şekilde de toparlayabilirsin. Sen o kadar güzel ve narin olan bir bayansın ki eğer sadece kendin için yaşamayı tercih eder isen işte o zaman daha da mutlu olan hayatları kendine sunabileceksin. Arkadaşlarının içinden bir tanesi sana öyle bir yalan söyleyecek ki bu hatta senin hayatını bile etkileyecek bir şey olmasından dolayı da oldukça dikkatli bir şekilde o kişiye davranmayı daha çok tercih etmelisin.

Senin için her kötü şeyin sonunda gelecek olan iyi haberleri de müjdelemektedir. Sen o kadar temiz kalpli ve iyi niyetli olan bir insansın ki çevrende olan insanlar arasında seni kıskanıp ve çekemeyen her ne kadar insan var ise bir de onların tam zıttı olarak o kadar çok seven insan olmasından dolayı sen de artık kazanacaksın. Oynayacak olduğun bir şans oyunundan dolayı da ilk para kayıp edeceğim diye korkuyor olsan bile sonunda yüklü miktarda da kazanacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git