Kahve Falında Kurt Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Kurt Görmek

Kahve falında kurt görmek, fal sahibinin kalbini çalacak olan hayırlı bir kısmetin yakın zamanda karşısına çıkarak çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin hayata biraz daha kalp gözünü açarak bakması gerektiğine ve hanede olan bir rahatsızlığın çözüme kavuşarak şifa bulacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Fal sahibinin etrafındaki insanlara karşı her zaman tetikte ve dikkatli olması gerekmektedir. Bu figür etrafınızda düşmanlarınızın olduğu anlamına gelmektedir. Hayatınızda her şeyin yolunda ve güzel gitmesini kıskanan, çekemeyen insanları etrafınızdan uzaklaştırmalısınız. Çözüm yolu üretmekte çok başarılı olan bir birey olduğunuzun göstergesidir. Ayrıca aşk hayatında yeni gelişmeler olacağı şeklinde yorumlanır. Karşınıza çıkacak yeni birisi kısa bir süre içerisinde hayatınıza girebilir ve uzun bir ilişki yaşayabilirsiniz. Görülen mutlu bir evliliğin de habercisidir. Eğer evliyseniz, eşinizle uzun bir tatile çıkacağınız şeklinde yorumlanabilir. İsyan eden bir bireyin temsili de olabilecek olan bu figür, hayatınızda geçmişten kalan birsinin varlığına işarettir.

Özellikle bu dönemde çevrenize karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Kötü bir haber alabilirsiniz. Ama bu haber sizin hayatınızı, ruh sağlığınızı ve enerjinizi etkilemeyecektir, sizde mümkün olduğunca sakin kalmaya gayret etmelisiniz. Bu figür aynı zamanda sakin ve sabırlı bir yapıya sahip olan fal sahibi hakkında karakter yorumu da yapılabilecek olan bir anlam taşır. Etrafınızda sizi kıskanan kişiler olabilir, bu yüzden yapacaklarınızı planlarken 2 kez düşünmelisiniz. Bu dönemde hayatınıza yeni bir kapı açılacaktır. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şeklide değerlendirmeye çalışmalısınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre kolaylık anlamında da yorumlanabilir. Bu dönemde bazı durumlar karşısında zorda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda her zaman kolay bir yol bulacağınıza işaret eder. Ayrıca fal sahibi kişinin  başı her sıkıştığı zaman ona yardım edecek arkadaş ve dostlara sahip olduğunu da gösteren bu figür, özellikle sizin ve çevrenizdekilerin çözüm yolları üretme konusunda çok becerikli olduğunuza işaret eder. Karşınıza çıkabilecek en zor engellere karşı bile hemen çözüm getirebilirsiniz. Böylece kendini fazla üzmeden ve yıpratmadan tüm sıkıntılarına çözüm bulabilir. Oldukça güçlü bir semboldür ve kişinin hayatında başarıyı yakalayacağının habercisidir. Hayatınızda istediğiniz bütün değişikliklerin kısa zamanda gerçekleşeceğini ifade eder.

Özellikle iş hayatınızda oldukça başarılı olduğunuzu ifade eden bu sembol, aynı zamanda maddi olarak da güçlü olduğunuzu gösterir. İş hayatınızda büyük adımlarla kısa sürede daha da ilerleyeceğiniz konusunda habercidir. Uzun zamandır beklediğiniz terfiyi yakın zamanda alacağınızı ve büyük zaferler elde edeceğinizi işaret eder. Eğer çalışmıyorsanız çok yakın zamanda iyi bir iş bulacağınızı gösterir. Bütün bunlar yaşanırken etrafınızdaki insanlara karşı oldukça dikkatli davranmanız gerekmektedir. Çünkü etrafınızda sizin kötülüğünüzü isteyecek, kıskanan ve ayağınızı kaydırmaya çalışan insanlar olabilir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Yakın zamanda çevrenizdeki arkadaşlarınız veya akrabalarınızla yaşamış olduğunuz sorunların da ortadan kalkacağı ve olumlu iletişim kuracağı bir dönemin başlayacağı şeklinde de yorumlanabilir. Bu dönemde özellikle insanlarla olan iletişiminiz kuvvetlenecektir. Bu figür aynı zamanda sadık bir dostu temsil eder. Hayatınızın her döneminde hem iyi hem de kötü gününüzde yakınınızda olan bir arkadaşınızın varlığını işaret eder. Ayrıca bu dönemde tanışacağınız yeni insanlar size güç kazandıracaktır. Bu kişilerde özellikle bu dönemde çok büyük yardım ve destek göreceğinize işaret eder.

Manevi olarak iyileşeceğiniz bu dönemde ailenizle daha fazla vakit geçirip onları da anlamaya çalışmalısınız. Size anlatamadıkları sıkıntıları olabilir, bu gibi durumlarda onları dinlemelisiniz. Sizn yanınızda olduğunuzu bilmelerine ihtiyaç duyabilirler. Bu dönemde alacağınız tüm güzel haberleri beraber paylaşacak böylece neşenizi, moralinizi yeniden kazanacaksınız. İşlerinizin gün geçtikçe iyiye gideceğine ve hayatınızdaki gereksiz insanları hayatınızdan çıkaracağınıza işarettir. Ayrıca arkadaşlarınız arasında da çok saygın ve güvenilir birisi haline geleceksiniz. Hayatınızda bir dönem kapanıp yeni bir dönem açılacaktır ve bu dönemde ailenizin desteği de size güç verecek, ayaklarınızın üzerinde daha sağlam durmanızı sağlayacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Hayatınızın başarılar üzerine kurulu olacağına, maddi olarak yaşadığınız bu ferahlığın size özgüven kazandıracağına işaret eder. Son zamanlarda yaşamış olduğunuz bazı maddi ve manevi sıkıntıları dışına vuracağınıza ve bu sayede biraz da olsa rahatlayacağınızı gösterir. Bu durumdan en yakınınızdaki kişiye içinizi dökerek kurtulacağınıza işaret eder. Bu yüzden hissettiğiniz, düşündüğünüz şeyleri içinize atmayıp, en yakınınızdaki kişiyle paylaşmayı yavaş yavaş öğrenmeye çalışmalısınız. Duygularınızı paylaştıkça stresiniz azalacak, rahatlayacak ve sakinleşeceksiniz. Özellikle iş hayatınıza yükselişe geçeceğiniz bir dönem olacaktır. Karşınıza çıkan teklifleri en doğru şeklide değerlendirip karar vermelisiniz. Bu kararları alırken ailenizin de yanınızda olmasına izin verin. Onların varlığı ve desteği size her zaman güç verecek ve kendinizi yalnız hissetmemenizi sağlayacaktır.

İş hatta sektör değişikliği yapabilir, daha iyi teklifler alabilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır beklediğiniz terfi de üzerinizde çalıştığınız işlerden sonra ayağınıza gelecektir. İşleriniz sırasında yapacağınız seyahatler sırasında karşınıza yeni teklifler çıkabilir yeni kapılar açılabilir. Bu teklifleri değerlendirirken seçimizi sizi en çok mutlu edecek olandan yana yapmalısınız. Ayrıca bu dönemde tanıştığınız yeni insanlardan iş konusunda yardım elde edeceksiniz. Ayrıca yakın zamanda sizi sinirlendirebilecek bir haber alabilirsiniz. İşinizi  ve hayatınızı etkilemeyecek olan bu haber sadece kısa bir süreliğine sinirlenmenize sebep olacaktır. Fakat kısa sürede hemen kendinizi toparlamayı başaracaksınız. Yaşadığınız bu tip olaylar ile kendinizi kontrol edebilmeyi çok daha iyi öğreneceksiniz.

Sağlık Yorumu

Oldukça korktuğunuz bir durumun içerisinde kalmanıza rağmen bu durumun içinden alnınızın akı ile çıkacağınıza işaret eder. Güçlü karakterde olduğunuzu haksızlığa hiç tahammül edemeyeceğinizi gösteren bu figür gücün sembolüdür. Kısa süreli bir sağlık sorunu yaşayacağınızı ama bu durumu hemen atlatacağınızı gösterir. Bu sağlık sorunu çevrenizdeki arkadaşlarınıza, ailenize ve işinize fazla yoğunlaşmanızdan kaynaklanacak bir durumdur. Başkalarının dertlerine koşturmak için kendi sağlığınızı asla ihmal etmeyin. Bu figür aynı zamanda güçlüklerden kurtulmaya ve zorlukları aşmaya da işaret eder.

Kendinize ayırdığınız boş vakitlerinizi sağlığınız için hobilerinize ve spora ayırmaya başlamalısınız. Bu sayede kendi yeteneklerinizi de keşfedebilirsiniz. Hem beden hem de ruh sağlığınız için spor yapmak size iyi gelecektir. Ayrıca beslenmenize de özen göstermelisiniz, öğünlerinizi düzenli yemeli ve dengeli beslenmelisiniz. Gerekirse vitamin, mineral, gıda takviyesi kullanmalısınız. Vücudunuz için günlük gerekli besinleri alamadığınız zaman vücut direnciniz düşer ve bağışıklık sisteminiz zayıflar. Bu durumda daha çabuk ve kolay hastalanmanıza neden olabilir. Böylece en ufak bir hastalık bile hayatınızda duraksamaya neden olabilir. Özellikle bu dönemde kendinize çok iyi bakmalısınız.


Kahve Falında Uluyan Kurt Görmek

Fal sahibinin yaptığı bir hatayı düzeltmek için karşısına büyük fırsat çıkacağı ve bunu iyi değerlendirmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin sevdiği ile olan ilişkilerinin çok daha iyiye gideceğine ve bundan dolayı kendisini çok huzurlu hissedeceğine işaret eder.


Kahve Falında Kurt Kafası Görmek

Fal sahibinin içerisinde bulunduğu mutsuz ve huzursuz ortamdan uzaklaşacağı ve kendisini hızla toparlayarak ayağa kalkacağı anlamına gelir. Kişinin ters giden işlerinin kısa zamanda düzelerek bol nimete kavuşacağına ve başarısı ile dikkat çekeceğine işaret eder.


Kahve Falında Beyaz Kurt Görmek

Fal sahibinin başına gelen bir olaydan dolayı büyük bir üzüntü duyacağı fakat asıl gerçeği çok yakında öğreneceği anlamına gelir. Kişinin vefasız olarak gördüğü bir arkadaşının aslında kendisine çok büyük bir yardımı dokunduğunu ve bunu yakında fark edeceğine işaret eder.


Kahve Falında Kurt Adam Görmek

Fal sahibinin yakın bir arkadaşı ile istemediği bir sorun yaşayacağı ve kısa zamanda bu sorunu birlikte tatlıya bağlayacağı anlamına gelir. Kişinin üzerinde ezildiği yükü silkelenip atarak rahatlayacağına ve kendisini çok iyi hissederek mutlu olacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.