Rüyada Avukat Görmek

16.12.2015
Rüyada Avukat Görmek

Rüyada avukat görmek, kendi hakkınızı savunmanız gereken ciddi bir meselenin içine gireceğinizin habercisidir. İcralık ve ya mal varlığınızın ortaklarıyla anlaşma sağlamanız zorluğa girebilir. Hakkınızı savunmak için bir mahkemeye başvurmak zorunda kalabilirsiniz. Büyük bir paranın habercisi olabilir.  Sizi şaşırtacak olan ise paranın büyüklüğü değil size sağladığı diğer olanaklar olacaktır. Evliliğinizdeki sıkıntıların kısa sürede sizin kontrolünüzden çıkacağı anlamındadır. Bu sorunlar öyle büyür ki çok sevseniz de eşinizden boşanmayı dahi düşünebileceğiniz şeklinde yorumlanabilir. Konuşmak kişinin iş hayatında büyük bir sıçrayış yakalayacağı, önündeki engellerin bir bir üstesinden geleceği ve istediği mertebeye ulaşacağı yapılabilecek yorumlardandır.

Bekar kişinin görmesi, gireceği ortamlardan birinde karşılaşacağı kişinin konuşması ve dik duruşundan etkileneceği anlamındadır.  Bu kişiye kulak vererek hayatına devam etmeyi tercih ederse, hayatının rotası o kişiye dönecek ve hiç olmadığı kadar mutlu olacaktır.

Rüyada Yaşlı Avukat Görmek

Aklınızın ermediği bir konuda bir büyüğünüze danışarak kolayca çözüm bulabileceğinizi işaret eder. Maddi konuda yaşanan bazı sıkıntıları bu şekilde olduğundan kolay atlatabilir ve borçlarınızı dahi ödeyerek rahata kavuşabilirsiniz.

Rüyada Kadın Avukat Görmek

Her anlamda pozitif bir insan ile yorumlanır ve bu kişi sizin de hayatınızı güzelleştirecektir. Sorunların olacağı bir dönem görünüyor. Sanırım bu sorunlar kişisel sorunlardan ziyade işle ilgili sıkıntılar gibi görünüyor. Ancak senin çalışkan yapından dolayı işlerinde başarılı olman, bu durumdan en az seviyede etkilenmeni sağlayacak. Partnerinle oldukça uyumlu bir ilişkiniz var, ancak son günlerde onunla da aran biraz sıkıntılı gibi görünüyor. Sanırım onun aile sorunları sizi fazla bunaltmış gibi duruyor.

Rüyada Avukatla Konuşmak

Haksızlığa uğramaya işaret etmektedir. Kendi hakkını savunmak adına harekete geçen kişi bunu yaparken etrafındaki insanların da desteğini alır. Mağdur edildiği durumdan kurtulmak adına uzman kişilerden tavsiye alabilir. Arkadaşlık ilişkilerinde yaşadığı sorunların düzelmesine ve birlikte vakit geçirmeye tabir edilir. Evli ise eşiyle arasındaki problemlerin halledilmesine bekar kimse için yeni birisiyle tanışmaya yorulmaktadır. Olumsuz olarak kendine olan güvenini yitirmeye ve kendini yeterince ifade edilmemesine yorulmaktadır. Bu durum oldukça can sıkıcı sonuçlar doğurabilir. Sıkıntılı günlerin kapıda beklediğinin habercisidir.

Rüyada Avukat Olmak

Aile ve arkadaş çevresinde problemler yaşanabileceğinin habercisidir. Yaşanılan sorunlar çözüme hemen kavuşturulamayacak ve rüya sahibinde huzursuzluğa sebep olacaktır. Evli kimseler için bazen hısımlar arasındaki sorunların çözüme kavuşacağını temsil edebilir. Uzun bir süredir gereksiz ve uğraştırıcı işler yapmak durumunda kalan kişi akıllıca davranarak yatırımlar yapmaya başlayacaktır. Maddiyatının gün geçtikçe iyiye gitmesine yorumlanmaktadır

Rüyada Avukat Cübbesi Görmek

Rüya sahibinin arkadaş çevresinden gelecek olan faydaya işaret etmektedir. Zor günler geçiren kişi etrafındaki dostlarından aldığı destek sayesinde sıkıntılarını atlatır. Böylece arkadaşlarına verdiği değeri bir kez daha gözden geçirebilir. İş hayatında yaşanılan sıkıntıların ortaklaşa çalışarak halledileceğinin de göstergesidir. Kazanılan başarılar tek taraflı olmayacak takım çalışmasının sonucu olacaktır.

Rüyada Avukat Cübbesi Giymek

Hayırlara vesile olan rüyalar arasındadır. Bekar kimseler için kendisini mutlu edecek kısmetini bulmaya işaret eder. Ömür boyu sürecek olan evliliğin habercisidir. Uzun bir süredir dileklerin gerçekleşmesi için edilen dualar kabul olacak ve kurduğu hayaller gerçekleşecektir. Olumsuz olarak ise haklı olduğu bir durumdan haksız bir şekilde çıkacağına ve iftiraya maruz kalacağına delalet eder.

Rüyada Avukat Barosu Görmek

Uzun vadede yapılan planların bozulacağına işaret eder. Çabalarının sonucunu alacağını zannederken işlerin ters gideceğine ve bu durumdan hiç memnun kalınmayacağının göstergesidir. Ruhen sıkıntı çeken rüya sahibinin bir süre daha sabır etmesi gerektiğinin ancak bu şekilde çalışmalarının meyve almaya başlayacağını temsil eder. Selamete ermek için bir süre daha emek verilmesi gerektiğini delalet eder.

Rüyada Avukata Sarılmak

İşlerini tek başına halletmeye çalışan rüya sahibi inadını kırarak uzman kişiden destek alacaktır. Başarılı günlerin habercisi olarak nitelendirilen bu rüya kişisel gelişimlere ve deneyimlere de işaret etmektedir. Sıkıntılarından kurtularak iç huzurunu ve mutluluğunu yakalamaya delalet eder. Kapısını çalan güzel günlerin keyfini çıkarmaya, sorunsuz bir hayatı temsil eder.

Rüyada Avukatla Yemek Yemek

Rüya sahibinin bazı zamanlar da fevri hareket ettiğine bundan dolayı etrafında ki dostlarını kırdığına işarettir. Düşünmeden yapılan hareketler içinden çıkılması zor durumlara sebebiyet verebilir. Diğer bir yandan belirsizlik içerisinde olan bir durumun nihai kararına ulaşmasını da temsil edebilir. Bu durumdan karlı çıkan rüya sahibini etrafında ki dostunu ve düşmanını da tanıyacaktır.

Rüyada Avukattan Haber Almak

Helal yollarla elde edilen kazancın gün geçtikçe artacağına tabir edilmektedir. Bileğinin hakkıyla gelirini sağlayan kişi yoluna çıkan hilebazlara ve sahtekarlara taviz vermemektedir. Kendi bildiği yoldan şaşmamaya harama el uzatmamaya delalet etmektedir. Adil bir şekilde davranan kişi etrafındakilerin saygısını ve takdirini kazandığını temsil etmektedir. Allah katında mertebeye ulaşmaya delalet edilmektedir.

Rüyada Avukata Vekalet Vermek

Hayırlara alamet eden rüyalar arasında sayılmaz. Kişi sağlıklıysa hastalanır, hastaysa vefatı gerçekleşir. Beklediği bir haber varsa sonucu istediği gibi olmaz. Başkasının hakkına girmek ve helal olmayan yollardan para kazanmak anlamına da gelir. Bazen de karmaşık bir olayın çorap söküğü gibi çözülmesini sağlayacak birisiyle tanışmaya delalet eder.

Rüyada Avukata Para Vermek

Çözülmesi gereken bir meselenin umulduğu şekilde kolay yoldan halledileceğine tabir edilir. Rüya sahibini mutlu ve huzurlu günlerin beklediğine delalet eder. Kazanç yollarının kapandığını düşünürken sürpriz bir gelişme yaşanacağını işaret eder. Eski bir arkadaşın da yardımıyla ortak işler yapılabilir. Uzun süredir kurulan hayallerin gerçekleşmesine ve iç ferahlatıcı haberler alınmasını temsil eder.

Rüyada Avukat Arkadaşını Görmek

Uzun bir zamandır maddi sıkıntılarla boğuşan rüya sahibinin ferahlayacağına işaret eder. Etrafındaki ailesinin de desteğini alarak kendi işini kuracağına delalet eder. Geçmişte yaşadığı aksilikleri, sorunları ve kötülükleri geride bırakacağına tabir edilir. Ettiği duaların kabul olmasına ve rahat bir ömür geçirmeye işaret eder. Olumsuz olarak gönül işleri istediği gibi yürümeyebilir. Evli birisi için eşiyle geçmişte yaşadığı sorunların tekrardan gündeme gelmesine delalet eder. Bu durum oldukça can sıkıcı sonuçlar doğurabilir. Rüya sahibini sabırlı ve fevri hareket etmemesi gereken günler bekliyordur.

Rüyada Avukatın Eve Gelmesi

Hayırlı sayılabilecek rüyalar arasındadır. Başına gelebilecek belalardan uzak durmaya, aksiliklerin peşini bırakmasına yorulur. Sıkıntılardan uzaklaşan rüya sahibi aile yaşantısına olan önemini arttıracaktır. Neşeli ve huzurlu günler geçirmeye, kazancının artmasına tabir edilir. Bazen de bu rüya kendisini her anlamda zor duruma sokacak tehlikeli işler yapmaya delalet eder. Kişinin geçmişte yaptığı hatalardan ders almadığını ve sadece kendini düşündüğünü işaret eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.