Kahve Falında Aslan Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Aslan Görmek

Kahve falında aslan görmek, fal sahibinin hedeflerine ulaşmak için vermiş olduğu emeklerinin karşılığını alarak çok başarılı olacağı ve hayallerine ulaşarak çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin makam ve mevki sahibi olacağına; kendisi için hayırlı olan bir kısmet ile karşılaşacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aslan bir iddianın da aslında bir ifadesidir. Hem de en güçlü iddianın. Dolayısıyla eğer hayatınızda biri varsa o kişiye bazı konularda ağırlığınızı ve baskınlığınızı ortaya konacak ve ilişkide mutluluk düzeyinizi arttırıcı durumların, müjdelerin sizi beklediği olarak yorumlanır. Sabır anlamında da önemli bir uyarı sembolüdür. Eğer belli bir süre aşk hayatınız boş veya ilgi duyduğunuz insanla ilgili istediğiniz sonuçları alamamışsanız kendinizi ümitsizliğe sokmadan biraz daha sabrederseniz bu durumda istediğiniz mutlu sonun size muhakkak geleceğini de ifade etmektedir. Şayet daha açılamadığınız bir duygusal durumdaysanız sürpriz ve hiç beklenmeyen bir ortamda kendinizi sevdiğinize karşı ifade fırsatı bulup olumlu karşılık alacak ve ayaklarınızın yerden kesileceği bir ilişkiye başlayacak olmanız anlamına gelecektir.

Aslında aslan kaybetmez, kazanılır. Yani o zaten en üstün olandır ve onun için mücadele edilir. Dolayısıyla aşk hayatınızla ilgili falınızda çıkacak olan bu figür hem istediğiniz ve dilediğiniz gönül durumunuzun gerçekleşmesine hem de sizin baskın ve baş tacı edileceğiniz gönül ilişkilerinin devamı veya var olan ilişki varsa sizin lehinize devranın döneceğine yorumlanmaktadır.

Kalbinizi siz farkına daha varamadan birisine kaptırmış olduğunuzu işaret etmektedir. Bu kişinin ne zaman hayatınıza girdiğini ya da ne ara bu kadar gönlünüzü aldığını anlamasanız bile size o kadar iyi gelmesi ve bunun yanı sıra her an yüzünüzün gülmesine de neden olması sizler açısından büyük bir artı kazanıyor olduğunu da ifade etmektedir. Sadece arkadaş çevrenizden de değil bu iş hayatından da çok değer verdiğiniz bir kişi ile uzun süredir içinizde olan duygulara artık dur diyemiyor olduğunuzu da göstermektedir. Onun bir lafı ile gözünüzden akan yaşlardan da onun hayatınızdaki değerinin ne kadar büyük olduğunu anlamak da oldukça mümkündür. Sizler için belki de imkansız olan aşkları da ifade edebilir. Öyle birine kendinizi kaptırıyor olabilirsiniz ki belki daha önce hiç görmediğiniz, huyuna ve sesine kendinizi kaptırmış olduğunuz bu kişi sizler için hayalden de ötede yer alan birisi olabilir. İşlerin her an sizden önce gelmesini asla kabul edemeyecek oluşunuz da aranızdaki en büyük engellerden biri olmasından dolayı bu aslana karşı artık kendiniz için bir dur demelisiniz.

Yaşanacak olaylar karşısında büyük mücadeleler verileceği ancak sonunda da büyük bir mutluluğun, ferahın geleceği anlamına gelir. Yani sonuç çekilen sıkıntıya değecek bir sonuç olacaktır. Eşiniz ile ilişkiniz düzelecek ve harika bir şekilde hiç beklenmeyen süprizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca bu dönem içerisinde bir takım enerji değişiklikleri yaşanacak ve eski sevgilinizle muhabbet kurabilir ve hatta yeni bir başlangıç yapmayı bile düşünebilirsiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre hali hazırda belli bir maddi standarttaysanız daha da iyi fırsatların ayağınıza gelecek olduğunun işareti olacaktır. Finansal konularda sıkıntılı durumlarla yüz yüzeyseniz ve bu sizi oldukça yorduysa bu figür her şeyin tam tersine döneceğinin müjdesi olacaktır. Çünkü aslan figürü belli süre de özellikle bu sıkıntılarla emilen hayat enerjisinin fazlasıyla hayatınıza dönüş yapacağını üstelik sadece kendi finansal artılarınız değil kendiniz dışındaki insanlara da ilham vererek onların da hayatlarına olumlu dokunuşlar yapacağınıza işarettir.

Şöyle ki eğer bir yerde çalışansanız size sürpriz bir terfi ile var olan standartlarınız artırılacaktır ve saygınlığınız artacaktır. Yani gerek maddi gerek manevi doruk noktaları hayatınızda yaşayacağınızın işaretini veriyor olacaktır. Eğer işverenseniz de iş sahalarınızı ve kapasitelerinizi arttırıp bir yandan kendi maddi durumlarınıza eklemeler yapmanız, bozuksa düzeltmeler yaşayacağınız ve bununla birlikte de pek çok istihdam olanakları sunup rakiplerinize de hatırı sayılır farklar atacağınız durumlar olarak yorumlanmaktadır.

İş ve Kariyer Yorumu

Aslan sembolü, fal sahibinin düşmanlarına karşı büyük bir zafer kazanacağı, onları bertaraf edeceği anlamına gelir. Güçlü enerjilere sahip günler sizi bekliyor. Yarım kalan işlerinizi artık tamamlamaya başlayacaksınız.  Enerjiniz yaşamanın her alanında güçleniyor ve sizi destekliyor. Yakın zaman içerisinde güzel haberler alabilirsiniz. Çalışmalarınızın sonucu hem maddi hem de manevi olarak alacaksınız. Ruhsal olarak kendinizi yenilediğiniz ve geçmişten bugüne uzanan yüklerinizden kurtulacağınız bir dönemdesiniz. Yeniden doğmuşçasına hür ve rahatlamış hissedeceksiniz. Ay boyunca iş ve özel hayatınızla ilgili fırsat ve müjdeler kapınızda. Bu dönem içerisinde hayatınızın belki de anahtarı olabilecek bir takım olaylarla karşılaşacaksınız ve mutlaka planlı bir şekilde hareket etmeye çalışmalısınız. Özellikle iş hayatınızda rakiplerinizden açık ara önde olacak bir döneme girmeye hazırlanıyorsunuz. Maddi açıdan oldukça kazançlı çıkacağınız bu dönem içerisinde harcamalarınızı mümkün olduğunda kontrol altına almalı ve birikim yapmaya çalışmalısınız. Ayrıca ikili tartışmalardan uzak durmalısınız

Eğer işinizden hali hazırda memnun değilseniz çok daha iyi olanaklarda olanlarla karşılaşacağınızı, çalışan olarak güzel terfilere hazır olmanızı veya işverenseniz istihdam ağınız ve sermayenizin hatırı sayılır arttırıcı vesilelerle karşılaşacağınız anlamına gelecektir. Belki de her şey bitti dediğiniz, borçların başını almış gitmiş olduğu bir durumdasınızdır. Ama ümitsizlikten çıkıp geleceğinizdeki bu fırsatların sizlere daha da güzel koşullar hazırlayıp, borçtan kurtulup hatta oldukça artıya geçeceğinizi müjdeliyor olacaktır.

Her alanda olduğu gibi iş ve kariyer alanında da en iyisini ortaya koyacak bir müjde olacaktır. Bunun için her ne kadar ümitsiz ve enerji anlamında düşük seviyelerde de olsanız algılarınızı açıp fırsatları görebiliyor olmanız da önemli olacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailenizde uzun süreli bir gerilim veya hastalık gibi olumsuzluklar söz konusuysa bunların son bulup eski halinden bile daha olumlu durumlara dönüşeceğine ve aile bireyleri içerisinde gözde olma durumlarınızın başlayacağına yorumlanır. Eğer öğrenciyseniz bunu akademik başarınızla, babaysanız kariyerinizdeki yükselmeler ile ya da siyasi bir figür olarak da gerek aile gerekse yaşam alanınıza giren kişilerin göz ardı edemeyeceği kadar büyük makamlara geleceğiniz durumlara yorumlanmaktadır.

Aile içerisinde borç ve iletişim alanındaki sıkıntıların toptan yeni ve beklenmedik fırsatlarla sonlandırılacağına ve bunun bizzat da sizler tarafından ve sabrederseniz oldukça etkili bir şekilde aşılacağı günlerin sizi bekliyor olduğuna yorumlanmaktadır.

Eğer belli bir süredir aile ile ilgili problemler söz konusuysa artık rahat bir nefes alabilirsiniz demektir. Sadece aile ve yaşam alanınızdaki problemleri çözmekle ilgili müjdelerle kalmayıp her maddi manevi güzelliğin fazlasını hayatınıza katmanıza bir işaret olarak falınızda yer aldığına işaret edecektir.

Sağlık Yorumu

Gücün, ihtişamın en önemli sembolü olan aslan, elbette ki söz konusu sağlıksa bu konuda da sizlere en yüksek içeriklerini bonkör olarak sunuyor olacaktır. Şayet falına bakılan kişi uzun süredir belli bir hastalık ile mücadele ediyorsa bu adeta aslanın hastalığı parçalayıp yok etmesi misali oldukça iyiye gidiyor olacağının müjdesini veriyor olacaktır. Ya da aile bireyleri veya yakınlarından hastalık ile ilgili problemi olanlardan da iyileşme ile ilgili güzel haberlerin alınıyor olacağı ve dolayısıyla oldukça mutlu da olunacağının işareti olarak yorumlanmaktadır.


Kahve Falında Aslan Kafası Görmek

Fal sahibinin kendini daha özgür ve mutlu hissedeceği günlere tez vakitte kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin kafasındaki soru işaretlerine cevap bularak kendisini rahatlamış hissedeceğine ve bazı arkadaşlıklarına son vereceğine işaret eder. Ön yargıların kırılması ile bakış açısındaki değişimlerin yaşanmasına delalet eder.


Kahve Falında Kükreyen Aslan Görmek

Fal sahibinin yaşadığı hayal kırıklıkları ve gönül kırgınlıklarını unutarak güçlü bir şekilde ayağa kalkacağı anlamına gelir. Kişinin umudunu sürekli canlı tutması ve mücadelesine devam etmesi gerektiğine işaret eder. Eğitim ve iş nedeniyle çok iyi bir yurt dışı fırsatı ile karşılaşılacağına delalet eder.


Kahve Falında Dişi Aslan Görmek

Fal sahibinin çok yakınlarından kafasını oldukça karıştıracak bir haber alacağı anlamına gelir. Kişinin bu dönem içerisinde seçim yapması gereken bir durumla karşılaşacağına ve yakınlarından destek alarak dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Yeni bir ev yada mülk sahibi olunacağına delalet eder.


Kahve Falında Erkek Aslan Görmek

Fal sahibinin sabırlı olursa hedeflerine ulaşacağı ve tahmin ettiğinden çok daha yüksek bir başarı kazanacağı anlamına gelir. Kişinin bu dönem içerisinde ilk görüşte bir aşk yaşayacağına ve plansız bir seyahate çıkacağına işaret eder. Karşılıklı bir gönül alma yaşanacağına delalet eder.


Kahve Falında Aslan Yavrusu Görmek

Fal sahibinin kendisinden yaşça büyük bir insandan nasihat alacağı ve bu nasihatleri dinlerse büyük başarılar kazanacağı anlamına gelir. Kişinin bazı konularda dediğim dedik olmaması gerektiğine ve farklı alternatifleri de düşünmesi gerektiğine işaret eder. Yeniliklerin yaşanacağına delalet eder.


Kahve Falında Yeleli Aslan Görmek

Fal sahibinin başarısının artacağı ve kariyerinde yükseleceği bir döneme gireceği anlamına gelir. Kişinin ailesinin yanında olarak onlara destek olması gerektiğine ve hayırlı bir kısmetle karşılaşacağına işaret eder. Bolluk, bereket, iyilik ve rızık demektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.