Kahve Falında Aslan Görmek

Kahve Falında Aslan Görmek

Kahve falında aslan görmek aslan gücün, kuvvetin, cömertliğin ve becerinin sembolüdür. Yaşanacak olaylar karşısında güçlü olmaya, dik durmaya, mücadele etmeye yorumlanır.

Aşk Hayatı

Aslan bir iddianın da aslında bir ifadesidir. Hem de en güçlü iddianın. Dolayısıyla eğer hayatınızda biri varsa o kişiye bazı konularda ağırlığınızı ve baskınlığınızı ortaya konacak ve ilişkide mutluluk düzeyinizi arttırıcı durumların, müjdelerin sizi beklediği olarak yorumlanır. Sabır anlamında da önemli bir uyarı sembolüdür. Eğer belli bir süre aşk hayatınız boş veya ilgi duyduğunuz insanla ilgili istediğiniz sonuçları alamamışsanız kendinizi ümitsizliğe sokmadan biraz daha sabrederseniz bu durumda istediğiniz mutlu sonun size muhakkak geleceğini de ifade etmektedir. Şayet daha açılamadığınız bir duygusal durumdaysanız sürpriz ve hiç beklenmeyen bir ortamda kendinizi sevdiğinize karşı ifade fırsatı bulup olumlu karşılık alacak ve ayaklarınızın yerden kesileceği bir ilişkiye başlayacak olmanız anlamına gelecektir.

Aslında aslan kaybetmez, kazanılır. Yani o zaten en üstün olandır ve onun için mücadele edilir. Dolayısıyla aşk hayatınızla ilgili falınızda çıkacak olan bu figür hem istediğiniz ve dilediğiniz gönül durumunuzun gerçekleşmesine hem de sizin baskın ve baş tacı edileceğiniz gönül ilişkilerinin devamı veya var olan ilişki varsa sizin lehinize devranın döneceğine yorumlanmaktadır.

Kalbinizi siz farkına daha varamadan birisine kaptırmış olduğunuzu işaret etmektedir. Bu kişinin ne zaman hayatınıza girdiğini ya da ne ara bu kadar gönlünüzü aldığını anlamasanız bile size o kadar iyi gelmesi ve bunun yanı sıra her an yüzünüzün gülmesine de neden olması sizler açısından büyük bir artı kazanıyor olduğunu da ifade etmektedir. Sadece arkadaş çevrenizden de değil bu iş hayatından da çok değer verdiğiniz bir kişi ile uzun süredir içinizde olan duygulara artık dur diyemiyor olduğunuzu da göstermektedir. Onun bir lafı ile gözünüzden akan yaşlardan da onun hayatınızdaki değerinin ne kadar büyük olduğunu anlamak da oldukça mümkündür. Sizler için belki de imkansız olan aşkları da ifade edebilir. Öyle birine kendinizi kaptırıyor olabilirsiniz ki belki daha önce hiç görmediğiniz, huyuna ve sesine kendinizi kaptırmış olduğunuz bu kişi sizler için hayalden de ötede yer alan birisi olabilir. İşlerin her an sizden önce gelmesini asla kabul edemeyecek oluşunuz da aranızdaki en büyük engellerden biri olmasından dolayı bu aslana karşı artık kendiniz için bir dur demelisiniz.

Yaşanacak olaylar karşısında büyük mücadeleler verileceği ancak sonunda da büyük bir mutluluğun, ferahın geleceği anlamına gelir. Yani sonuç çekilen sıkıntıya değecek bir sonuç olacaktır. Eşiniz ile ilişkiniz düzelecek ve harika bir şekilde hiç beklenmeyen süprizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca bu dönem içerisinde bir takım enerji değişiklikleri yaşanacak ve eski sevgilinizle muhabbet kurabilir ve hatta yeni bir başlangıç yapmayı bile düşünebilirsiniz.

Para

Hali hazırda belli bir maddi standarttaysanız daha da iyi fırsatların ayağınıza gelecek olduğunun işareti olacaktır. Finansal konularda sıkıntılı durumlarla yüz yüzeyseniz ve bu sizi oldukça yorduysa bu figür her şeyin tam tersine döneceğinin müjdesi olacaktır. Çünkü aslan figürü belli süre de özellikle bu sıkıntılarla emilen hayat enerjisinin fazlasıyla hayatınıza dönüş yapacağını üstelik sadece kendi finansal artılarınız değil kendiniz dışındaki insanlara da ilham vererek onların da hayatlarına olumlu dokunuşlar yapacağınıza işarettir.

Şöyle ki eğer bir yerde çalışansanız size sürpriz bir terfi ile var olan standartlarınız artırılacaktır ve saygınlığınız artacaktır. Yani gerek maddi gerek manevi doruk noktaları hayatınızda yaşayacağınızın işaretini veriyor olacaktır. Eğer işverenseniz de iş sahalarınızı ve kapasitelerinizi arttırıp bir yandan kendi maddi durumlarınıza eklemeler yapmanız, bozuksa düzeltmeler yaşayacağınız ve bununla birlikte de pek çok istihdam olanakları sunup rakiplerinize de hatırı sayılır farklar atacağınız durumlar olarak yorumlanmaktadır.

İş ve Kariyer

Aslan sembolü, fal sahibinin düşmanlarına karşı büyük bir zafer kazanacağı, onları bertaraf edeceği anlamına gelir. Güçlü enerjilere sahip günler sizi bekliyor. Yarım kalan işlerinizi artık tamamlamaya başlayacaksınız.  Enerjiniz yaşamanın her alanında güçleniyor ve sizi destekliyor. Yakın zaman içerisinde güzel haberler alabilirsiniz. Çalışmalarınızın sonucu hem maddi hem de manevi olarak alacaksınız. Ruhsal olarak kendinizi yenilediğiniz ve geçmişten bugüne uzanan yüklerinizden kurtulacağınız bir dönemdesiniz. Yeniden doğmuşçasına hür ve rahatlamış hissedeceksiniz. Ay boyunca iş ve özel hayatınızla ilgili fırsat ve müjdeler kapınızda. Bu dönem içerisinde hayatınızın belki de anahtarı olabilecek bir takım olaylarla karşılaşacaksınız ve mutlaka planlı bir şekilde hareket etmeye çalışmalısınız. Özellikle iş hayatınızda rakiplerinizden açık ara önde olacak bir döneme girmeye hazırlanıyorsunuz. Maddi açıdan oldukça kazançlı çıkacağınız bu dönem içerisinde harcamalarınızı mümkün olduğunda kontrol altına almalı ve birikim yapmaya çalışmalısınız. Ayrıca ikili tartışmalardan uzak durmalısınız

Aile ve Yaşam Alanı

Ailenizde uzun süreli bir gerilim veya hastalık gibi olumsuzluklar söz konusuysa bunların son bulup eski halinden bile daha olumlu durumlara dönüşeceğine ve aile bireyleri içerisinde gözde olma durumlarınızın başlayacağına yorumlanır. Eğer öğrenciyseniz bunu akademik başarınızla, babaysanız kariyerinizdeki yükselmeler ile ya da siyasi bir figür olarak da gerek aile gerekse yaşam alanınıza giren kişilerin göz ardı edemeyeceği kadar büyük makamlara geleceğiniz durumlara yorumlanmaktadır.

Aile içerisinde borç ve iletişim alanındaki sıkıntıların toptan yeni ve beklenmedik fırsatlarla sonlandırılacağına ve bunun bizzat da sizler tarafından ve sabrederseniz oldukça etkili bir şekilde aşılacağı günlerin sizi bekliyor olduğuna yorumlanmaktadır.

Eğer belli bir süredir aile ile ilgili problemler söz konusuysa artık rahat bir nefes alabilirsiniz demektir. Sadece aile ve yaşam alanınızdaki problemleri çözmekle ilgili müjdelerle kalmayıp her maddi manevi güzelliğin fazlasını hayatınıza katmanıza bir işaret olarak falınızda yer aldığına işaret edecektir.

İş ve Kariyer

Eğer işinizden hali hazırda memnun değilseniz çok daha iyi olanaklarda olanlarla karşılaşacağınızı, çalışan olarak güzel terfilere hazır olmanızı veya işverenseniz istihdam ağınız ve sermayenizin hatırı sayılır arttırıcı vesilelerle karşılaşacağınız anlamına gelecektir. Belki de her şey bitti dediğiniz, borçların başını almış gitmiş olduğu bir durumdasınızdır. Ama ümitsizlikten çıkıp geleceğinizdeki bu fırsatların sizlere daha da güzel koşullar hazırlayıp, borçtan kurtulup hatta oldukça artıya geçeceğinizi müjdeliyor olacaktır.

Her alanda olduğu gibi iş ve kariyer alanında da en iyisini ortaya koyacak bir müjde olacaktır. Bunun için her ne kadar ümitsiz ve enerji anlamında düşük seviyelerde de olsanız algılarınızı açıp fırsatları görebiliyor olmanız da önemli olacaktır.

Sağlık

Gücün, ihtişamın en önemli sembolü olan aslan, elbette ki söz konusu sağlıksa bu konuda da sizlere en yüksek içeriklerini bonkör olarak sunuyor olacaktır. Şayet falına bakılan kişi uzun süredir belli bir hastalık ile mücadele ediyorsa bu adeta aslanın hastalığı parçalayıp yok etmesi misali oldukça iyiye gidiyor olacağının müjdesini veriyor olacaktır. Ya da aile bireyleri veya yakınlarından hastalık ile ilgili problemi olanlardan da iyileşme ile ilgili güzel haberlerin alınıyor olacağı ve dolayısıyla oldukça mutlu da olunacağının işareti olarak yorumlanmaktadır.

Kahve falında görülen bu güçlü sembol görüldüğü üzere her alanda ilgili kişinin hayatına ya olumlu eklemeler yapacak ya da olumsuz gidişata olumlu çeşitli sürprizlerle dur diyecek olan işaret olarak kabul edilmektedir.

Kahve Falında Aslan Yüzü Görmek

Kendinizi artık daha rahat hissetmeye başlayacak ve işlerinize olduğundan daha önem vererek harekete geçmeye başlayacaksınız. Arkadaşlarınızla keyifli paylaşımlarda bulunacak ve sevdiklerinizle ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Bu dönem içerisinde yeni insanlarla tanışabilir, dostluklar kurabilirsiniz. Bu dönem içerisinde ciddi gelişmeler söz konusu. Özellikle resmi davranışlarınız size olumlu sonuçlar doğuracaktır. Özel yaşamanızda artık ilişkinizi yeniden değerlendirecek ve daha keyifli ve mutlu bir döneme başlangıç yapacaksınız. Özellikle beraberliğinizi fazla kurcalamadan olduğu gibi kabullenmeyi artık öğrenmelisiniz. Dolunayın sizde bıraktığı olumlu etki ile rahata kavuşarak isteklerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. Maddi konularda ve kariyerinizde önemli kişilerden alacağınız destekle var olan şartlarınız hızlanacak. Enerjisi yüksek bir dönem sizleri kucaklıyor. Hayatınızdaki bir takım olumsuzluklar artık sizi terk edecek ve özellikle aşk hayatınızda son dönemlerde ciddi gelişmeler yaşayabilir hatta yeni bir ilişkiye bile ilk adımı atabilirsiniz. Bu nedenle artık hayatınızın yönünü farklı bir yöne çevirebilir ve sizi yakından takip eden ve size değer veren bir insanla yeni bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

Kahve Falında Erkek Aslan Görmek

Yeni ay enerjisi iç huzurunuzu yakalamanızı sağlayacak. İş ve aşk hayatınızda gözler sizin üzerinizde olacak. Bu dönemde iş alanınızda pek çok teklif alabilirsiniz. Bu olumlu etkinin cazibesine kapılmadan doğru şekilde karar verirseniz büyük fırsatlar yakalayacaksınız. Arzu ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin. İş ve özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar almadan önce ne istediğinizi iyi belirlemelisiniz. Bu dönem öfke kontrolünüzü dengeleyip size değer veren insanları kırmamaya özen göstermelisiniz. Dolunay enerjisi ile yaşamınızın her alanında sizin dışınızda yaşanan gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Fal sahibinin yeteneklerini geliştireceğine de işarettir. Aslan sembolü aynı zamanda liderlik anlamına gelir. Örneğin fal sahibi kalabalık bir grubun lideri olabilir ya da çalıştığı yerde yönetici konumuna gelebilir. Fal sahibi maddi anlamda zor durumda ise cömert ve eli açık birinden beklemediği bir destek göreceğine işarettir. Aslan sembolünün yanında her ne kadar farklı semboller olsa da aslan en güzel figürlerdendir ve her zaman güç anlamına gelir. Murat anlamına da gelir. Sadece aslanın başı varsa, istek ve hedeflere yakın zamanda kavuşulacağının habercisidir. Uzaktan gelen bir misafir ya da yeni bir dost anlamına da gelebilir. Doğru sonuçlar için figürleri doğru tespit etmek ve doğru yorumlamak son derece önemlidir.

Kahve Falında Dişi Aslan Görmek

Cesaret timsali bir kadın ile yorumlanır. Eğer falında bakılan kişi erkek ise hayran olacağı kişilikte bir kadınla tanışacak demektir. Bu kadının cesareti, gücü ve güzelliği karşısında büyülenen fal sahibi bir süre nasıl davranacağını bilemeyerek hareketsiz kalabilir. Fakat en kısa sürede bir plan yaparak etkilendiği kadına kendini kanıtlama çabasına girmezse onu kaybedebileceğini aklına koymalıdır. Çünkü böyle bir karaktere sahip olan bir kadının etrafında her zaman birden fazla erkek olacaktır. Ayrıca sadece birkaç güzel söz yada eski numaralar ile size kanmayacağını da tahmin etmek zor değildir.

Hane içerisinde inatçı bir kişiliğe de dalalettir. Eğer bu kişi siz değilseniz muhtemelen eliniz olacaktır çünkü bu inatçılık ikinizin arasının açılmasına yol açacak kadar ileri boyutlara ulaşmıştır. İnatçı insanların inadını kırarak normale dönmeleri biraz zor olduğu için diğer tarafın alttan alarak muhatabının huyuna gitmesi en mantıklısı olacaktır. Eğer duygularınızı kontrol etmekte zorlanıyorsanız karşı tarafın zeytin dalı uzattığı durumları kaçırmamanızı ve aile yaşantınızı toparlamanızı tavsiye ederiz. Çünkü küçük inatlar uğruna etrafınızdaki herkesi huzursuz eden günler yaşayabilirsiniz. Kendinize ve ailenize bir iyilik yapmak istiyorsanız zeytin dalı uzatan taraf siz bile olabilirsiniz.

Kahve Falında Kükreyen Aslan Görmek

Biri tarafından destekleneceğinizin habercisidir. Maddi ve manevi açıdan destekleneceğiniz anlamına gelen kükreyen aslan sembolü, çektiğiniz sıkıntıların çok yakın zamanda destekleyiciniz sayesinde kurtulacağınız anlamı taşır. Çevrenizde sizi seven biri yardımınıza koşacak ve sizi zor günlerinizde elinizden tutarak düzlüğe çıkmanızı sağlayacaktır. Ayrıca kükreyen aslan sembolü, yaşadığınız olaylarda güçlü kişiliğiniz sayesinde ayakta kaldığınız anlamı da taşımaktadır. Kuvvetli kişiliğiniz sizi darbelere karşı koruyacaktır. Bu özelliğiniz çevrenizdeki düşmanlarınız tarafından da bilinmekte ve bu düşmanlarınız sizi düşürmek için ataklar yapmaya çalışacaktır. Ancak siz bu özelliğiniz sayesinde yapılan kötülüklere karşı kendinizi koruyacak ve daha da güçleneceksiniz.

Yakın zamanda alacağınız bir karara delalettir. Aldığınız bu karar sayesinde hane içinden biri tarafından kötü karşılanacaksınız ancak önemsiz olarak göreceğiniz bu durum sizi zor duruma düşürebilir. Haksızlığa uğrayacağınız bu kişiye karşı dürüst olmanız ve tartışmalı ortamlarda samimi olduğunuzu göstermeniz gerekebilir. Sizi anlayışla karşılayacak olan bu kişi, sizin arkanızda olacak ve aldığınız karar için elinden geleni yapacaktır. Ayrıca, tez vakitte tanışacağınız bir kişinin size karşı kullanacağı güçlüklere de işarettir. Bu kişi yüzünden zor günler geçirebilirsiniz.

Öğrenmeye, dinlemeye olan merakın sayesinde edineceğin bir hobiyi zamanla işe çevirip büyük kazançlar elde edeceksin.Sana yakın olan biri dostlarınla aranı bozup yanlız kalman için elinden geleni yapıyor.Yakın çevrenden biri olan bu kişi amacına ulaşmayı başaramayacak.Büyük hırsları olmayan, neşeli birisiyle tesadüf eseri karşılaşman, hayatını değiştirecek bir aşka yelken açmana neden olacak.

Kahve Falında Aslan Kafası Görmek

Fal sahibinin tuttuğunu koparan ve ısrarlı bir yapıda olmasından dolayı iş hayatında güçlü bir konuma yükselmesi ile yorumlanır. Özellikle düşmanlarını alt etmesi ile ünlü fal sahibi çoktan nam salmış ve karakterini ispatlamıştır bile. Fal sahibinin kişiliğini simgeleyen aslan kafası fal fincanının dip kısmında belirmiş ise iş yaşantısı dışında da aynı karakteri sergilediği için insanların fal sahibinden aşırı derecede çekinmesi ile yorumlanır. Sizlerin hayatını ve akıllarını karıştıran insanlar olduğunu işaret etmektedir. Hayatınıza uzun bir zaman önce almış olduğunuz hayat arkadaşınızdan ayrılmış olmanız da bu duruma etki ediyor olabilir. Eğer biraz daha o kişi ile bu şekilde konuşmalara ve hayatınızı paylaşmaya devam eder iseniz o kişiye öyle bir kalbini kaptıracaksınız ki bunun kendiniz bile farkına varamayacaksınız. Eğer bu duruma dur demek istiyor iseniz bir an önce mesafe koymalı ya da olmasını istiyor iseniz de bu şekilde daha da derinlere inmeniz gerektiğini de ifade etmektedir. Bir yandan gönlünüzü öyle bir çalan birini işaret eder iken bir yandan da o kişiye olan duyguların oldukça yoğun bir şekilde bir araya gelmesine de işaret olmaktadır. Aklınız yerinize sadece kalbinizi dinlemeniz ve kalbinizi çalan kişiye doğru emin adımlar ile de ilerlemeniz gerektiğini işaret etmektedir. O kişi belki de hayat arkadaşınız olmak için en mantıklı karar olabilir ve bunu ertelemeyi sakın düşünmeyin bile.

Kahve Falında Aslan Yavrusu Görmek

İşleri açılan fal sahibinin artık daha dikkatli adımlar atması gerektiğini ve maddi konularda hassas davranması gerektiğini işaret eder. Zira fal sahibi bu sefer de har vurup harman savurursa bir daha yakayı düzeltemeyebilir. Bu durum bütün aileyi etkileyeceği için de sorumluluk sadece fal sahibinin üzerinde olacaktır. Fincanın kulp kısmında beliren aslan kafası sembolü, borçlu birini işaret eder. Fal sahibine borcu olmasından dolayı yollarını bile değiştiren bu kişi çok mahcup olmuştur  fakat elinden bir şey gelmez. Fal sahibi bu insana kızmakta haklı olsa bile anlayışla karşılamalıdır çünkü o kişinin gönlünü kırmak daha tehlikelidir. Bazı fal yorumcularına göre sahte bir kişiliğin simgesidir. Bu sahte ve basit kişilik fal sahibinin yakın çevresinde dolaştığı için çok dikkatli olunmalıdır. Fal tabağının kenarında belirmiş ise hisleri kuvvetli fal sahibinin etrafındaki bir kişinin ilgisini fark  etmesi fakat tepkisiz kalması anlamına gelir.

Bulunduğunuz ortamda giderek bir lider olarak tanınmaya başladığınızın işaretçisidir. Siz fark etmeseniz de çevrenizdeki insanlar sizi örnek alarak, onlara vereceğiniz tavsiyeler üzerine hayatlarını düzenlemeye başlıyor. İster iş ortamında, ister ev ortamında, ister arkadaş ortamında, kimlerle ve nerede olursa olsun insanlar sizin verdiğiniz kararlara saygı duyarak yaptıklarınızı takip etmekten mutluluk duyuyor. Ancak bu konuda oldukça dikkatli olmanız da gerekiyor. İnsanların gözünde sahip olduğunuz lider konumu giderek büyüyecek ve bir süre sonra kararlarınız adeta birer kanun gibi uygulanacaktır. Bu da çok büyük bir sorumluluğu beraberinde getirecektir. İnsanlar sizi takip etmekten ne kadar büyük mutluluk duyarsa duysun, bir karar vermeden önce mutlaka iyi düşünmeli ve bu kararın birçok hayatı etkileyeceğini göz önünde bulundurmalısınız.

Kahve Falında Aslan Pençesi Görmek

Otoriter bir patrona, ebeveynlere ya da otoriter bir eşe dalalettir, hayatınıza yakında bu şekilde girecek birileri sizin otoritenizi kabul etmeyerek kendi liderliğini ilan etmek isteyecektir. Onunla bu konuda uzlaşmaya varmanız gerekecektir. Çatışmak iki tarafın da çözüme ulaşmasını engelleyecek ve daha büyük problemlere yol açacaktır. Bu durumda kimin hangi konularda liderlik yapacağı belirlenerek herkes kendi alanında takip edilen kişi olabilir. Aslan başı sembolü oldukça geniş ve güzel anlamlar içermekle beraber sizi bekleyen büyük sorumlulukların da habercisi niteliğindedir. Hayatınızda büyük ve olumlu değişmeler olmasıyla beraber sorumluluklarınız da artarak devam edecek. İnsanlar size saygı duymakla beraber verdiğiniz kararları sorgusuz sualsiz uygulayacakları için sahip olduğunuz sorumluluk oldukça büyük olacaktır.

Kahve Falında Aslan Üstünde Adam Görmek

Mutlu ve sevindirici haberler alacağınıza ve hayatınızın yeni dönemine gireceğine işaret eder. Tam anlamı ile silkelenip kendinize geleceğinizin anlamındadır. Bolluk ve bereketin sembolüdür. İş hayatınızda kariyer hedeflerinize odaklanıp, iyi yerlere geleceğiniz anlamına gelmektedir. Yeni başarılar elde ederek, parmakla gösterilen kişi olacağınıza işaret eder. İlgi duyduğunuz kişinin size karşı açılacağı anlamına gelmektedir. Duygularınızın karşılıklı olduğuna işaret eder. Yeni başlangıçlar yaparak, hayatınızı güzel bir noktaya getireceğiniz anlamına gelmektedir.

Yakın zamanda kırgınlık yaşadığınız bir yakınınız ile barışacağınıza yorumlanır. Kısa zaman içerisinde bir araya gelerek, aranızdaki sorunları çözeceğiniz anlamına gelmektedir. Sağlığınızı etkileyen ufak tefek sorunların olduğuna fakat bu sorunların düzeleceğine işaret eder. Biraz daha kendinize dikkat etmeniz gereken bir dönem olduğu anlamına gelir. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız işi başarı ile sonuçlandıracağınıza delalet eder. İş hayatınızda olan bazı sorunları atlatacağınız anlamına gelmektedir.

Yorulduğunuz bir dönemden çıkıp, daha huzurlu ve sakin geçecek bir döneme gireceğinize işaret eder. Maddi açıdan güçlenerek, büyüyeceğinize ve isteklerinizi gerçekleştireceğinize delalet eder. Hane içerisinde ufak tefek anlaşmazlıklar olacağına fakat bu anlaşmazlıkların sonucunu tatlıya bağlayacağınıza yorumlanır. Çalıştığınız yerde kendinizi kötü hissettiğinize ve yeni bir iş değişikliğine işaret eder. Bu dönem çok fevri davranmaktan kaçınarak, kendinize en uygun işi bulacağınıza delalet eder. Bulacağınız yeni işte daha huzurlu bir çalışma ortamına sahip olacağınıza ve daha iyi gelir elde edeceğinize delalet eder.

Kahve Falında Çift Başlı Aslan Görmek

Aşk hayatınızda iki kişi arasında kalacağınız ve mantığınızla hareket edeceğiniz anlamına gelmektedir. Seçim yapmakta başta biraz zorlanacağınıza fakat doğru seçim yapacağınıza işaret eder. İkili ilişkilerinizde biraz daha ön plana çıkacağınız bir dönem olacağı anlamına gelmektedir. Daha sakin davranmayı bırakıp girişken olacağınız anlamına gelmektedir. Bu durumun size fayda sağlayacağına ve sizden çıkarı olanlara karşı cephe alacağınıza işaret eder. Evlilik hayatınızda beklentilerinizin karşılandığı bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Eşinizin size karşı tavırlarında istediğiniz yönde değişimlerin olacağına ve huzurlu bir döneme gireceğinize işaret eder.

Hane içine müjdeli bir haberin geleceğine delalet eder. Bu haber ikiz bebek yada erkek bir çocuk anlamına gelmektedir. Bebek haberinin gelmesi ile beraber hane içerisinde mutluluk ve huzur hakim olacağı anlamına gelmektedir. Uzaktan gelecek akrabaya işaret eder. Bu akraba elleri kolları dolu şekilde geleceği anlamına gelir. Gelmesi ile beraber bir takım haberler getireceğine bu haberlerin sizi çok mutlu edeceğine işaret eder. İş hayatınızda yöneticiniz ile ufak bir tartışma yaşayacağınıza fakat tartışma sonucunda istediğinizi elde edeceğinize delalet eder. Biraz daha dişli olmanız gerektiği anlamına gelmektedir.

Yeni bir ev anlamına gelmektedir. Ummadığınız anda yüklü miktarda bir paranın geleceğine ve bu para sayesinde yeni bir eve taşınacağınıza delalet eder. Çıkmak istediğiniz seyahatin yaklaştığına yorumlanır. Seyahat dönüşü hayatınızda yenilikler yapacağınıza ve daha mutlu olacağınıza işaret eder. Aşk hayatınızın çok heyecanlı geçtiğine ve çok mutlu olduğunuza işaret eder. Partneriniz ile beraber çok mutlu bir birlikteliğiniz olduğuna ve daha güzel günlerin geleceğine delalet etmektedir.

Kahve Falında Aslan Kuyruğu Görmek

Artık hayattan beklentilerinizi gerçekleştirmek için adım atacağınız anlamına gelmektedir. Hem iş hayatınızda hemde özel hayatınızda atacağınız adımlar herkes tarafından takdir edileceğine işaret eder. Hayatta değer verdiğiniz kişilerin sizin başarılarınız ile gurur duyacağı ve bu sayede çok mutlu olacağınız anlamına gelmektedir. Aile olma yolunda büyük adımlar atacağınıza işaret eder. Hayatınızdaki kişi ile yakın zamanda evliliğe adım atacağınız anlamına gelmektedir. Çok kararlı oluşunuzun çevrenizdekiler biraz tedirgin etme ihtimali olsada, sizi kararınızdan döndüremeyecekleri anlamına gelmektedir.

İş hayatınızdaki değişiklikleri temsil eder. Yeni bir mevki ve yeni bir oda anlamına gelmektedir. Kariyerinizdeki basamakları hızla atlayacağınıza ve başarıya kavuşacağınıza delalet eder. Herkesin beğenisini ve takdirini toplayacağınız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda köklü değişiklikler anlamına da yorumlanır. Yeni bir ev yada yeni bir araba alabileceğiniz anlamına gelmektedir. İsteklerinize kavuşacağınız yeni bir döneme işaret eder. Eşinizin çocuk beklentisine karşılık vereceğiniz anlamına gelmektedir. Kısa zaman içinde evliliğinize canlılık ve renk geleceğine işaret eder.

Sağlığınız ile ilgili yaşadığınız sıkıntıların son bulacağına ve sağlıklı yeni bir döneme gireceğinize işaret eder. Beklediğiniz bir paranın nihayet elinize geçeceğine ve bu para sayesinde tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Okuyan bir kişiyseniz, okulda elde edeceğiniz başarılara işaret eder. Okul hayatınızda çok güzel başarılar elde ederek, herkesin imrendiği kişi olacağınız anlamına gelmektedir. Eğer başardım deyip kendinizi salmazsanız, çok güzel bir geleceğiniz olduğuna işaret etmektedir.

Kahve Falında Yatan Aslan Görmek

Bekar olan kişiler için güzel bir izdivaç anlamına gelmektedir. Hayırlı başlangıçların yapılacağı, daha huzurlu bir döneme gireceğinize işaret eder. Eğer evliyseniz, eşiniz ile aranızdaki bağın daha fazla güçleneceğine ve evdeki mutluluğun artacağına delalet eder. Kısa zaman içinde güzel yatırım yapacağınıza, yaptığınız bu yatırım ile geleceğinizi garanti altına alacağınıza işaret eder. Bol kısmetli, bereketli bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Sosyal çevrenizin genişleyeceğine, kendinize yeni hobiler edineceğinize delalet eder.

Fazla girişken ve cesaretli yapınız olduğu anlamına gelmektedir. Yeni bir işe girişecek bu iştende anlınızın akı ile sıyrılacağınıza delalet eder. Eşiniz ve kendi aileniz arasında çıkan bir tartışmanın sonlanacağına, olayları tatlıya bağlayacağınıza işaret eder. İş yerinde sizi çekemeyen bir insanın olduğuna ve bu insan ile aranızda ufak çaplı tartışma yaşayacağınıza delalet eder. Bu sorunu zarar görmeden halledecek, iş yerindeki huzuru sağlayacağınız bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.

Yakın zamanda size gelecek yüklü miktarda paraya işaret eder. Bu para sayesinde istediğiniz özgür yaşama kısa sürelide olsa kavuşacağınız anlamına gelmektedir. Eğer aklınızı kullanır paranızı har vurup harman savurmazsanız, güzel gelişmeler yaşayacağınız bir dönem olacağına delalet eder. Çok güzel eğlenceli bir ortama gireceğinize ve çocuklar gibi sevineceğinize işaret eder. Arkadaşlarınızın sizinle çok ilgilendiği ve size karşı çok güzel fikirleri olduğu anlamına gelmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.