Kahve Falında Gül Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Gül Görmek

Kahve falında gül görmek, oldukça güzel ve olumlu haberlerin işaretidir. Uzun zamandır görmediğiniz, çok özlediğiniz ve çok değer verdiğiniz eski bir dost ile yollarınızın tekrar  kesişeceği anlamına gelir. Hatta bu uzun zamandır görmediğiniz eski ve değerli dostunuzdan çok güzel, sevindirici haberler alacağınız anlamına gelir. Uzun sürecek bir şansın da habercisidir. Bu şans fal sahibi bekar ise yeni bir aşka, evliliğe işaret olabilir.

Romantikliğin habercisidir. Bu anlamda da yine sevdiğiniz birinden resmi bir teklif alabilir ya da yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Belirgin şekilde dikenleri varsa fal sahibinin çevresinde ona zarar vermek isteyen insanların varlığına işarettir. Bu zarar maddi bir zarar ya da fiziki bir zarar değildir. Bu zarar manevi bir zarardır ve fal sahibinin bu anlamda dikkatli ve güçlü olması gerekir. Uzun zamandır hayali kurulan dileklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Eğer henüz tomurcuk halinde ise kötü haberlerin işaretçisidir. Bu durumda da hazırlıklı olmak ve güçlü olmak genellikle usta falcılar tarafından tavsiye edilmektedir. Ancak doğru yorumlar için gerçekten usta bir falcı ile görüşmek daha doğru olacaktır. Sadece anlamını bilerek yorum yapmak yanlış sonuçlara neden olacaktır.

Aşk Yorumu

Beklenilen bir haberin oldukça olumlu yorumlanması demektir. Uzun zamandır görmediğiniz birinden haber beklediğiniz onu çok özlediğiniz anlamına gelmektedir. Yeni bir aşka başlayacağınız güzel günlerin haberi anlamına gelmektedir. Tanışacağınız bu kişi geçmişte yaşadığınız üzüntüleri giderecek sizi yeniden mutluluğa kavuşturacak kişidir. Size elini uzatacak olan bu kişi uzun zamandır da sizin beklediğiniz kişidir. Kendinize ayıracağınız vakti artık bu kişi ile birlikte geçirecek mutluluğa adım adım ilerleyeceksiniz. Bazı sorunlar çıkmayacak değil ama bu sorunları o kişi ile birlikte atlatacaksınız.

Hayatınızda sürprizler ile karşılaşacaksınız işinizde ilerleme yaşayıp aile fertlerinizi de huzura kavuşturacaksınız. Eğer evli iseniz eşiniz ile bazı problemler ortaya çıkacak fakat bunların üstesinden zamanla geleceksiniz. Zamanı gelmeden yaptığınız işler yüzünden ailenizde etkilenecektir fakat eşinizin desteği sayesinde bunları aşacaksınız. Kısa süreliğine bir seyahat planı olabilir fakat eşiniz ile yaşadığınız küçük tartışmalar yüzünden ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Beklediğiniz bir haberin mutluluğu aşk hayatınızı oldukça etkileyip yeni kararlar almanızı sağlayacaktır.

Sağlık Yorumu

İşlerinizden dolayı kendinize vakit ayıramamaktan bazı sağlık sorunları ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Zor bir süreç geçirebilir fakat aile ve arkadaşlarınız sayesinde kısa zamanda atlatabilirsiniz. Düşünmeden bazı kararlar alacaksınız fakat bu sizi bir süre etkileyecek. Bazı yaşadığınız problemleri kimseye anlatmak istemeyeceksiniz fakat anlattığınız zaman da bu sizi rahatlatacak. Yakın arkadaşlarınızdan birisi rahatsızlık yaşayacak fakat sizin sonradan haberiniz olacağı için kısa süreliğine bir tartışma yaşayacaksınız fakat sonradan aranız düzelecek.

Aile bireylerinden birisi küçük bir ameliyat geçirebilir ama kısa süre içerisinde eski sağlığına geri kavuşacaktır. Bir süredir ayrı kaldığınız bir dostunuz ile plan yapacaksınız fakat rahatsızlığından dolayı görüşmeyi erteleyeceksiniz.  Sevdiğiniz biri sizden ilgi bekleyebilir ama işleriniz yüzünden ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Sizi üzen birisi size etki ederek rahatsızlanmanıza yol açabilir ama kısa zamanda telafi edeceğini de gösterir. Fal sahibinin sıkıntılı ve zor günlerini geride bırakacağı anlamına da gelir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailenizle sıkıntılı bir süreç yaşayacak fakat kısa zamanda atlatacaksınız.  Bazı iş sorunlarınız olacak size destek olan arkadaşlarınız olacak onlardan yardım isteyeceksiniz ve kısa sürede sorunlarınızı halledeceksiniz. Aile bireyleri sizin bu zor sürecinizde yardımcı olacak. Aileniz bazı arkadaşlarınız ile bağlarınızı koparmanızı isteyecek. Aile bireylerinden birisi ile uzun bir yolculuğa çıkacaksınız. Çok özlediğiniz birisi sizin yanınıza gelmenizi isteyecek işlerinizi biraz erteleyip ona zaman ayıracaksınız. Yeni biri ile tanışıp sık sık görüşmek isteyeceksiniz. Aile bireyleri ile bu kişiyi tanıştırmak isteyeceksiniz fakat biraz erken olduğunu düşündüğünüz için vazgeçeceksiniz. Bazı tartışmalar yaşanacak ama kısa süreli olacak yeniden eskisi gibi olacaksınız.

Uzun zamandır gitmediğiniz bir akraba ziyaretinde bulunacaksınız size biraz sitemli davranacaklar fakat sonradan daha sık gitmeye başlayacaksınız. Aile bireyleri ile sık sık planlar yapacaksınız fakat zamanınız biraz kısıtlı olabilir. Hayatınızda ki kişi ile bir adım atmayı düşünüyorsunuz. Fakat bazı sorunlar çıkıyor ama zamanla bunların aşılacağına işaret ediliyor. Fal sahibini ilerleyen hayatında iyi bir dönem geçireceği iyi bir yaşam biçiminin onu beklediğine işaret eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Başladığınız bir işi amaçladığınız hedefe ulaştıracaksınız. Para ve mutluluğu müjdeler. Adımlarınızı teker teker çıkarak İstediğiniz kariyere ulaşabileceksiniz. Önünüze çıkan engeller doğrultusunda hareket etmeyip daima mantığınızla bu işin üstesinden geleceğinizi düşünmelisiniz. Yeni bir iş teklifi alıp bu doğrultuda hayallerinize ulaşabilirsiniz. Beklediğiniz bir miktar alacağınız para gelecek ve bulunduğunuz zor zamanlardan kısa sürede kurtulacaksınız. Aileniz tarafından gelen küçük bir destek sizi mutlu etmeye yetecektir.

Size çok yakın birisi maddi anlamda yardım bekleyecek fakat ona bazı sebeplerden dolayı yardım edemeyeceksiniz. Ailenizde biri iş konusunda sizden yardım isteyecek ona bu konuda yardım edip ona kariyer anlamında destek olacaksınız. Bazı sorumluluklar sizi bekliyor olacak biraz yoğun bir zaman dilimi geçireceksiniz sıkıntılar yaşamanıza rağmen hepsinin üzerinden geleceksiniz. İş hayatınızda alacağınız güzel haberler sizi bekliyor olacak ve mutlu olacaksınız. İlerleme yaşayacağınız bu dönemde kariyerinizde büyük değişimler olacak daha sıkı bir iş hayatı sizi biraz yoracak fakat rahata kavuşacaksınız.

Para Yorumu

Maddi anlamda bazı zor günler sizi bekliyor olacak fakat aile desteği ile zor günleri atlatacaksınız. Sizden para isteyen yakın dostlarınıza yardım edeceksiniz. Yapacağınız işler sayesinde dönüm noktası yaşanacak büyük miktarda para kazanacaksınız. Uzun zamandır yapmayı düşündüğünüz bir işi yapacak ve biraz maddi anlamda kayıp yaşayacaksınız. Elinizde bulunan imkanlarla bazı kişilere yardım edecek işlerinizin düzene gireceği dönemler gelecektir. Zaman içinde mevki sahibi olacaksınız ve hayatınızda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Bazı hatalar yapıp farkına varacağınız hayatınızı daha iyi planlar yapacağınıza zaman içinde maddi ve manevi iyi bir dönem geçirileceğine işaret eder.

İşlerimizin olumlu yönde gidip hayatımıza alacağımız insanların bize yol gösterip fedakarlıklar yapacağı anlamına da gelir. Fal sahibinin karşısına çıkan engelleri aşacağı yapacağı işlerde ilerleme kaydedeceği anlamına gelir. Kendinize yeni işler kurup düzene koyacaksınız aile bireylerine maddi anlamda rahatlığa kavuşturacaksınız. Şansınızın iyi gideceği bir döneme gireceksiniz. Sizi mutlu edecek bir haber alacaksınız bununla birlikte değişimler yaşayıp ailenizle birlikte seyahate çıkacağınızın habercisidir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.