Kahve Falında Gül Görmek

Kahve Falında Gül Görmek
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 8.008 kez okundu.

Kahve falında gül görmek, falda görülen çiçekler kendi aralarında olumlu ve olumsuz olarak yorumlanır. Oldukça güzel ve olumlu haberlerin işaretidir. Uzun zamandır görmediğiniz, çok özlediğiniz ve çok değer verdiğiniz eski bir dost ile yollarınızın tekrar  kesişeceği anlamına gelir. Hatta bu uzun zamandır görmediğiniz eski ve değerli dostunuzdan çok güzel, sevindirici haberler alacağınız anlamına gelir. Uzun sürecek bir şansın da habercisidir. Bu şans fal sahibi bekar ise yeni bir aşka, evliliğe işaret olabilir.

Romantikliğin habercisidir. Bu anlamda da yine sevdiğiniz birinden resmi bir teklif alabilir ya da yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Belirgin şekilde dikenleri varsa fal sahibinin çevresinde ona zarar vermek isteyen insanların varlığına işarettir. Bu zarar maddi bir zarar ya da fiziki bir zarar değildir. Bu zarar manevi bir zarardır ve fal sahibinin bu anlamda dikkatli ve güçlü olması gerekir. Uzun zamandır hayali kurulan dileklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Eğer henüz tomurcuk halinde ise kötü haberlerin işaretçisidir. Bu durumda da hazırlıklı olmak ve güçlü olmak genellikle usta falcılar tarafından tavsiye edilmektedir. Ancak doğru yorumlar için gerçekten usta bir falcı ile görüşmek daha doğru olacaktır. Sadece anlamını bilerek yorum yapmak yanlış sonuçlara neden olacaktır.

Kahve Falında Beyaz Gül Görmek

Oldukça iyi bir sembol olup sizin uzun zamandır görmek isteyip de ayrı kaldığınız bir dostunuzun gelip sizi ziyaret edeceğine ve bu ziyaretinden çok mutlu olacağınız haberler alacağınıza yorumlanır. Çiçekler genelde adına ve rengine göre yorumlanır. Bazı çiçeklerin yorumları kötü iken gül genelde aşka sevgiye ve mutlu haberlere dalalet eder. Bazı tabircilere göre ayrılığı sembolize etse de genelde birleşme buluşma ve ilkleri de ifade etmektedir.

Uzun zamandır beklediğiniz bir ilişkinin size yeşil ışık yaktığını ve yakın bir zamanda bir araya gelerek aradığınız kişiyle tanışacağınızı gösterir. Aşk hayatınızda yaptığınız yanlış ilişkilerin yerini mutlu bir birliktelik ile noktalayacağınız ve gerçek mutluluğa ulaşacağınız zamanlar çok yakındadır. Fincanın nerede oluşuna ve ne şekilde göründüğüne göre de yorumlanır. Eğer bir kişi elinde tutuyor ve size uzatıyorsa bu sizin ilişki yaşayacağınız kişinin uzun zamandır sizi beklediği ve nihayet size açılarak kendini tanıtacağı anlamına gelir. Eğer fincanın alt kısmında yer alıyorsa o zaman bir müddet daha beklemeniz gerektiğini ifade eder.

Kendinize vakit ayıramamaktan şikayetçisiniz çünkü çok çalışıyorsunuz. Hatta kız arkadaşınız bu duruma fazlaca içerlemiş. Haftada bir gün izin yapmayı planlıyorsunuz ama maddi yönden sıkışık olmanız sizi daha çok çalışmaya itiyor. Geçtiğini sandığınız sağlık problemleriniz yeniden nüksedebilir. Arkadaşlarınızdan birinin sizi karalayan sözlerini duyacak ve çok sinirleneceksiniz. Aşırı tepkiler vermekten kaçınmazsanız ortamı düzeltebilirsiniz.

Kahve Falında Gül Buketi Görmek

Sevgiliniz tarafından evlilik teklifi alacağınıza veya yeni bir ilişkiye başlayacağınıza işaret eder. Eğer evli iseniz eşiniz ile yaşadığınız sorunların tez vakitte düzeleceğine delalettir. Bir başka yorumu ise, uzakta olan bir dostunuzun yakın bir zamanda sizi ziyaret edeceği ve ondan çok güzel haberler alacağınız şeklindedir. Kariyeriniz için yeni bir adım atmanız anlamına da gelir ve düzenli, sağlam bir plan ile işinizde ilerlemeniz manasına da gelir. Büyük bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Zor günlerin habercisi olarak da yorumlanmaktadır. Uzun bir süre yüzünüzün gülmeyeceğini ve umutsuzluk ile başa çıkmanızın gerekeceğine işarettir. Aşk hayatınızda yaşayacağınız bir ihanetle hayata küsebilir ve uzun bir süre insanlara güvensizlik ile yaklaşabilirsiniz. Eğer evli iseniz eşinizin ailesi ile problemler boy gösterebilir. Bu uzun soluklu problemler eşiniz ile aranıza girebilir. Haklı olduğunuz halde haksız çıkabilirsiniz, bu süreçte dikkatli olmalısınız. Düşünmeden alacağınız bir kararla hayatınızda maddi yönden zorluklar yaşayabilirsiniz. Finansal konularda iki kere düşünerek tedbirlerinizi almalısınız.

Hayatınızın ikinci baharını birlikte geçirmek istediğiniz insanla çok yakında kavuşacaksınız. Onun hayat dolu biri olması sizi de etkiliyor ve gençleştiğinizi hissediyorsunuz. Nedenini bilmediğiniz bir tedirginlik içinde olacaksınız ama sürpriz birkaç misafir size bu ruh halinizi unutturacak. Tozlu raflar arasından çıkan fotoğraflar sizi alıp geçmişe götürecek. İki insanın yuva kurmasına yardım edeceksiniz ama bunu kimse bilmeyecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git