Kahve Falında Pelikan Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Pelikan Görmek

Kahve falında pelikan görmek, fal sahibinin umutsuz olduğu bir durum karşısında hayırlı bir gelişme yaşayacağı ve bundan dolayı çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin alacağı bir teklif ile yakın zamanda yeni bir işe başlayacağı ve yaşadığı sorunları çözüme kavuşturacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Partnerinizden beklemediğiniz bir anda sürpriz alabilirsiniz. Bu sürpriz sizin önceden çok istediğiniz bir şey görünce çok mutlu olacaksınız. Aşktan yana şansınız çok ilerleyecek. İlişkiniz yok ise karşınıza kalbinize göre iyi birisi çıkacak. İlerde mutlu olacağınız birisi. Partnerinizle bazı sorunlar yaşıyorsunuz bu sorunlar çok ufak tefek meseleler ama siz bunları büyütüyorsunuz, bu da bazı sorunlara yol açıyor. Ama siz bu sorunların üstesinden beraber el ele gelebilirsiniz. Evli iseniz bir bebek haberi alabilirsiniz. Bu evli çiftler için bebek haberi yuvalarında ayrı bir mutluluk sağlar.

Aşkın gözü kördür diye bir laf vardır. Aşık olduğunuz insana o kadar bağlısınız ki etrafınızdaki bazı insanların kötülüklerini göremiyorsunuz. Bu kötülük de sizin ilişkiniz hakkında bazı gereksiz konuşmalar yapıyorlar. Bunu da duyunca canınız sıkılacak. Bu gibi şeylere pek kafayı yormanız önerilmez. Güven duygunuz birbirinize karşı epey bir ileri seviyeye gelmiş. Birbirinizden sakladığınız bir konu yok. Bunu ileri ciddiyete taşıma durumunuz olabilir. Belki ufukta bir evlilik teklifi gözükebilir. Hayatınıza giren insanları ölçerek tartarak seçiyorsunuz. Bu yüzden istediğiniz bir şekilde birisini bulamıyorsunuz. Hayatta herkesin kusuru olacağını düşünüp bakış açınızı değiştirirseniz eğer kesinlikle kendinize göre birilerini bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Karşınıza çıkan insanları ve hayatınıza giren insanlara kolaylıkla güveniyorsunuz herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz ama insanlar bazen öyle çıkmıyor. Sizin kalbinizi kırabilir incitebilirler. Bu gibi durumlarla yüzleşmemek için önceden önleminizi almanız gerekmektedir. Yoksa her daim üzülen taraf siz olursunuz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yaptığınız işlerle ekonomi durumunuz iyileşecek, istediğiniz miktara ulaşacaksınız. Kendi başınıza yürüttüğünüz işlerden fazla para kazanamayınca kendinize göre bir ortak bulup işlerinizi daha çok büyüteceksiniz. Ekonomik durumunuz böylece orta seviyedeyken yüksek seviyeye geçecektir.

Dışarıdan gelecek bir para ekonomik hayatınızı düzene sokacak. Bir düzen içerisinde her zaman maaşınız olacak. Bu para ile de istediklerinizi sırası ile gerçekleştireceksiniz. Bu da sizi epey bir sevindirecek. Ekonomik geliriniz düşse bile siz bunu toparlamasını gayet güzel biliyorsunuz. Çünkü yaptığınız işler gayet başarılı sonuçlar veriyor. Kendinizi sevdiğiniz işlere adarsanız eğer başarılı kazançlar elde edebilirsiniz. Böylece parasal olarak da güzel gelirler elde edersiniz. Eğer sevmediğiniz işi yaparsınız işinizde sıkılır ve işten çıkarsınız bu sefer maddi yönden kayıplar yaşarsınız ve bu sefer bir işe atılma korkusu yaşarsınız. İşten atılma korkusunu da eğer yaşarsanız bir daha bir şeyi yaparken bunu yapamam diye korkarsınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Yaptığınız işler iş yeriniz tarafından beğenilmektedir. Tüm işler bazen sizin üzerinize bile kalabiliyor. Bu da sizin ne kadar başarılı olduğunuzu gösteriyor. Kariyer hedeflerinizi birer birer tamamlamışsınız. Eğitiminizi tamamlamış ve kariyerinizi de tamamlama hedefine gelmişsiniz. İş yerinizde olan bazı yoğunluklardan dolayı stres altında oluyorsunuz. Bu stresi yaşamamak için iş yoğunluğuna fazla katılmayıp biraz da olsa sosyal hayatınız da yaşamanız gerekmektedir.

Bazı işleri yaparken zorlanabiliyorsunuz bunun için de bazı eğitimler almanız gerekebilir. Bu da sizin saygınlığınızı arttırır. Herkes size daha çok saygınlık gösterir. İşinizdeki başarı gayet pozitif. Güler yüzlü ve iletişiminiz açık olduğu için iş alma potansiyeliniz oldukça yüksektir. Bu yüzden daha çok güvenilir insanlar kazanırsınız. İşinizi daha çok ilerletmek için eğitimli ve iletişimi açık biri olmanız gerekmektedir. İlerde kendi işinizi ya da seveceğiniz bir işe girebilme olanağına sahipsiniz. Kendi işinizi yaparsanız eğer güzel bir iş yerine sahip olursunuz ve işiniz de gayet başarılı olursunuz. Bu başarılı işiniz size müşteri çeker ve kariyeriniz yüksekte tutulur.

Sağlık Yorumu

Rutin koşuşturmalarınız dan dolayı bazı mide rahatsızlığı yaşayabilirsiniz. Bunun için dengeli beslenmeniz gerekmektedir. Sağlığınıza çok önem veren birisiniz. Bu yüzden sporunuzu ertelemiyorsunuz. Ama fazla spor sizi yorabilir. Bu yüzden kalbiniz yorulabilir. Buna dikkat göstermeniz gerekecektir. Sağlık rutinlerinizi günü gününe aksatmadan kontrol ettiriyorsunuz.

Sağlığınızı koruyacak dengeli ve sağlıklı yiyecekler yiyorsunuz. Bu da sizi daha dirençli  hale getiriyor ve enerjinizi yükseltiyor. Bu da sizi sağlıklı bir birey hale getiriyor. Kendinize önem verdiğiniz için küçük bir sağlık sorununuzda hemen geçmesini istiyorsunuz bu yüzdende hemen doktora ya da geçirecek yöntemler bulmaya çalışıyorsunuz. Küçük bir enerji düşüşünüz de kendinizi kötü bir hastalık geçirmişsiniz gibi hissediyorsunuz. Ama aslında bu kadar büyütecek bir olay yok. Stres altında bir işte çalışıyorsanız bu stresli mekandan nasıl kurtulurum yolları aramız gerekmektedir. Yoksa sağlığınızı yani ruhsal bozukluklar yaşayabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile içi bağlarınız bugünden itibaren daha çok artacak. Dışarıdan gelen ailenize olumsuz yorumlar karşısında, bunların tanıdığınızdan geldiği için sizin canınızı sıkacak. Ama ailenizle beraber el ele verip bu kişilerin hakkından geleceksiniz. Yaşamınızda olan bazı değişmeler sizin hayatınıza yön verecek şeyler. Hayatınızın daha olumlu gitmesi için sizin için bir avantaj olacaktır. Bu avantajı çok güzel yerlerde kullanma ihtimaliniz olacak. Ailenizle beraber kısa bir süreliğine tatile çıkabilirsiniz. Bu tatilde de epey bir görüşmediğiniz tanıdığınızla görüşme fırsatınız olacaktır. Eksik kalan anılarınızı tamamlayacaksınız. Bu tanışma fırsatınız da kendinize uygun olan bir iş fırsatı bulacaksınız.

Yaşamınız da eksik olan bir eksikliği tamamlamış gibi hissedeceksiniz. Ailenize olan sevginiz hiçbir zaman değişmeyecek olan sevgidir. Manevi değerler sizin için her zaman ön yerde tutuyorsunuz. Ailenizin sizin hep arkanızda olduğunuzu bildiğiniz için her yaptığınız işe korkmadan adım atıyorsunuz. Bu da size güç veriyor. Yaşamınızda tek değişmeyen şey olarak kendinizi hep iyi gördüğünüz için kendi yaşamınızda olan insanları da iyi görmek istiyorsunuz bu yüzden de böyle insanları göremediğiniz için üzülüyorsunuz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.