Kahve Falında Kartal Görmek

Kahve Falında Kartal Görmek
20 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 14.565 kez okundu.

Kahve falında kartal görmek fal sahibinin dürüst bir kişiliğe sahip olmasından dolayı etrafındaki sahte insanlar tarafından dışlandığını fakat karakterinden asla ödün vermediğini simgeler. Eğer fal sahibi doğru bildiği yolda emin adımlar ile ilerlemeye devam ederse diğerlerinin sahte kimlikleri ortaya çıktığında yaşadığı bütün moral bozucu olayların mükafatını alacaktır. Fal sahibinin inatçı bir kişiliği olduğunu simgelediği için etrafındaki insanların aslında ondan biraz çekindiğini de ifade etmektedir. Diğer bir yorumcuya göreyse iş hayatında ulaşmak istenen mertebeye ulaşılacağının habercisidir.

Bir haber ve yükseliş temsili olan kartal, sizin hedeflediğiniz şeye ulaşmanızı ve yükselip amaçlarınıza ulaşacağınıza işarettir. Etrafında at çıkmışsa bu yükseliş beklenmedik bir sürprizle meydana geleceğine işarettir. Gösteriş temsili bir hayvandır bir bakıma ve süslü şatafatlı bir geleceğe de işaret olabilmektedir. Ağzında bir şey varsa, önünüze geçen birini alt edip yenip yükseleceğinize işaret olur. Hoş bir geleceğe bazen bir sürprize bazense bir düşmana işaret olur. Geleceğinizde bir yükseliş yaşaya bilirsiniz mükemmel bir hareketlenme olabilir. Bazen ilişki de olabilmektedir bu kartalın yanında çıkan sembollere göre değişmektedir. Bir çocuk veya bebek gibi bir şey tutmuşsa bu yükselişin dahada artacağını ve hayırlı olacağına işaret olarak yorumlanabilir. Kişi yanındaki sembollere dikkat ederek bu hayvanı yorumlamalıdır. Genel olarak şerefe güzel bir ada hitap olur bu kişinin hayatında çokça ün ve unvana sahip olacağı işarettir. Falcı yorumlarını gelecek olarak veya şimdiki zamana göre de yorumlaya bilir mesela eğer güçlü bir kişilikseniz sizi kartal gibi güçlüsünüz ve kendinizi yenileyip daha üst mevkilere ulaşacaksınız da diyebilir. Güç başarı mevki olarak görülmektedir ve kartalın etrafındaki nokta veya yollar size zaman dilimi de verebilir.

Bazı fal yorumcularına göre, fincanda belirdikleri konumlara göre değişik anlamlara gelmektedir. Fincanın kulpuna yakın bir yerde beliren kartal sembolü, fal sahibinin maddi ve manevi gücünü kıskandığı bir insana yaklaşma çabalarının zaferle sonuçlanacağı anlamına gelir. Eğer fincanın dibinde belirmişse çok yakın bir zamanda üzerindeki ağır yüklerden kurtulmaya dalalettir. Eğer fal sahibi bu sorumlulukları hakkı ile yerine getirmek istiyorsa hiç kimseyi kırmadan başarmalıdır. Fal tabağında belirmesi, kafası karışan fal sahibinin olayları çözümleyebilmek için yalnız kalması gerektiğini ve kendinden başka kimseyi dinlememesi gerektiğini vurgular.

Kahve Falında Kartal Kanadı Görmek

Kişiliği ile ilgili yorumlar yapılmasına fırsat tanımaktadır. Kartalın gerçekte yırtıcı ve vahşi bir hayvan olduğu düşünüldüğünde, kişi, dediğim dedik ve inatçı bir kişilik yapısına sahip demektir. Aynı zamanda ileri görüşlü olan bu kimse, gerçek hayatta idealleri olan ve bunlar doğrultusunda yaşamayı tercih eden birisidir. Müjdeli ve sevindirici haberler almak olarak da yorumlanmaktadır. Hiç beklemediğiniz bir anda size ulaşacak olan bu haberler beklediğiniz bir konuda olabileceği gibi beklemediğiniz ve tahmin dahi edemeyeceğiniz bir konuda da olabilir.

Meşgul olduğunuz işte veya iş yaşamınızda son zamanlarda uğraştığınız projelerde zirveye yükselmenin ve başarılar içinde yüzmenin de habercisidir. Başarılarınızın ardının arkasının kesilmeyeceği bir döneme hızla yaklaşıyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra, çok özlediğiniz ve yaşam şartlarından dolayı uzun süredir görüşemediğiniz bir tanıdığınız ile sürpriz bir şekilde karşılaşacağınızı göstermektedir. Arkadaşlarınız ile planladığınız bir akşam gezmesi, patronunuz tarafından gönderildiğiniz kısa bir seyahat gibi sürpriz bir yerde karşılaşacağınız bu ahbabınız ile keyifli saatler geçireceksiniz.

Hoşunuza gitmese de bir iş teklifini değerlendirmek üzeresiniz. Başlarda sıkıntı yaşayabilirsiniz ama daha sonra çok seveceğiniz bir çalışma ortamınız olacak ve başarılarınız dillere destan olacak. Eski karınız sizi psikolojik baskı altına almaya çalışıyor. Evlatlarınızın hatırına onun bazı isteklerine boyun eğeceksiniz. Yaşantınıza bir türlü çeki düzen veremiyorsunuz ve bu size daha ok hata yaptırabilir.

Kahve Falında Kartal Başı Görmek

Senin bu hayatta her an başarılı olmak için çaba sarf ediyor olmana rağmen etrafında yer alan insanlar sayesinde de oldukça mutsuz olan zaman dilimlerini geçirecek olduğuna işaret etmektedir. Sen o kadar yüce bir gönlü olan insansın ki bu hayatta her an kazanmak için her ne yol var ise kapalı olan yollardan dahi girsen sana açılacak olmasına işaret etmektedir. Ellerin ile adeta tırnaklarını parçalarcasına kazandığın o kadar çok şey var ki sen adeta onun her bir zerresinde de alın teri akıtmış olduğuna işaret etmektedir. Sen böyle bir insan iken de çevrende sadece seni çıkar amaçlı kullanmak isteyen insanlara bu kadar yüz vermek yerine daha çok onları kısa süre içerisinde hayatından çıkarmayı denemeli ve hatta kendin için olan güzel anları da sunmalısın.

Seni sevmeyen ve seni oldukça kıskanan insanların var olduğu gibi seni bir hayli çok seven insanların da olduğuna işaret etmektedir. Her ne kadar böyle insanları hayatında istemiyor olsan bile bir kere girmelerine izin vermiş olmandan dolayı oldukça acı çekiyorsun ve artık gitmeleri için de her yolu deniyorsun. Sen de artık onlar ile olmak istemediğini uygun bir dil ile söyleyerek seni yalnız bırakmalarını da sağlayabilecek olduğun gibi tüm güzel anları da kendine sunabilirsin.

Kahve Falında Kanatlarını Açmış Kartal Görmek

Sizler için gelecek olan en özel olan anların artık kapıda art arda sıralanmaya başlayacak olduğuna da işaret etmektedir. Senin için o kadar acı olan günler yaşandı ki artık sen de bu durumdan yoruluyor ve ona göre de bir şeyler yaparak kendin için iyi olan şeylerin olması için de çaba sarf ediyorsun. Hem yüz olarak hem de karakter olarak o kadar beğenilen bir isimsin ki adeta herkes senin ne diyecek diye ağzının içine bakacak kadar da çok seviyorlar. Öyle bir insansın ki adeta baban sanki şekerci mi ya da yüzünün güzelliği için babanın kömürcü mü bile olduğunu düşünen insanlar var. Bu hayatta çevrende yer alan seni gerçekten de böyle delicesine çok severek yanında yer almayı tercih eder iken sen de adeta baban kuyumcu gibi altın olan kalbin ile de onların yanında olmayı tercih etmelisin.

Sana gelecek olan en müjdeli haberlerin de kısa süre içerisinde senin kapını çalacak olduğunu da göstermektedir. Sen de artık bu durumların ne kadar iyi şeyler olduğunun farkına varmalı ve karşılığında olarak da kıymet bilmeyi tercih etmelisin. Sen bir yandan da yemek yapmayı da oldukça çok sevmenden ve insanlara bir şeyler hazırlamayı sevmenden dolayı da evinde misafir olacak kişiler yer alacak.

Kahve Falında Kartal Yuvası Görmek

Sadece eğitim hayatını da değil bir insanın aşk hayatında olan durumları da ifade etmektedir. Sizler ne kadar hayatınızı paylaşmak üzere yanınıza aldığınız o kişiye güveniyor olsanız bile o kişi sizleri pek umursamadan yapacak olduğu hareketler ile ondan vazgeçmek zorunda kalacaksınız ve bu da sizleri bir hayli üzecek. Sizlerin eşlerinin gitmesi ile gelen gözyaşlarının ağır gelmesini de anlatmaktadır.

İnsanların eğitim alanlarında olan başarılarını bir anlık boş vermeleri ile tam tersine çevirerek kötü bir şekilde kayıp edeceklerini işaret etmektedir. Sizler ne kadar dikkatli ve başarılı olan bireyler olduğunuzu düşünüyor olsanız bile her an her şeyin de tam tersine dönebilecek olduğunu unutarak hareket eder iseniz de işte o zaman her şeyi ellerini arasından bir kuş misali uçup gitmesini de izlemek zorunda kalırsın. Her ne kadar başarı da başarısızlık da insanlar için olan bir durum olsa bile sizlerin elleri arasından kayıp gitmesi sizlere oldukça ağır gelecek.

Sizinle görüşmeye çalışan bir arkadaşınıza sürekli bahaneler üreterek ondan kaçmaya çalışıyorsunuz. Sizi ağlama duvarı gibi görmesi ve ihtiyacı olmadığı zamanlarda hiç arayıp sormaması artık canınıza tak etmiş gibi görünüyor. Kocanıza emanet ettiğiniz bir eşyanın kaybolması sizi çok üzecek ama o eşya çok şaşıracağınız birisinden çıkacak. Önümüzdeki iki gün içinde bir müjde alabilirsiniz.

Kahve Falında Kartal Gagası Görmek

Güç, kuvvet ve de bereket anlamlarını kapsar. Gerçek yaşamda dahi yıllar boyu bu anlamları taşımış ve soyun devamını sağlayarak haneyi bolluğa boğacağı düşünülmüştür. Çocuğu olmayan ve çocuk sahibi olmak isteyen bir fal sahibi için bir erkek bebek sahibi olunacağının haberini verir. Haneye bereket, bolluk ve saadet getirecektir. Hane içindeki bireylerin birlikteliği ve aile bütünlüğü dünyaya gelecek olan oğlan bebeğinin varlığı ile sağlam temellere oturtulacaktır.

Henüz taze olan yeni atılım yapılmış bir işte kısa sürede güçlenip ayağa kalkılacağını ve büyük kazançlar elde edileceğini ifade eder. Ticari yönde yakın zamanda bir büyüme yaşanacak yeni iş kollarının kapısı açılacak demektir. Saflığı ve masumiyeti de simgeliyor olduğundan, dolaylı yoldan maddiyata yorumlanan kartal gagası, bu kazanç yolunda alın teri ile tırnaklarla kazına kazına bir yerlere gelineceğini ve helal yoldan hızlı bir şekilde elde edilecek kazancı ifade eder. Aynı zamanda fal sahibinin kötü alışkanlıklarından kurtulma kararı alarak sigara alkol gibi herhangi kötü bir alışkanlığını terk edip, olması gereken sağlığına kavuşacağı anlamını taşır.

Kahve Falında Kartal Gözü Görmek

Senin içinin o kadar çok acıyor olmasına rağmen sadece içine atarak kendine dert ediyor olduğuna da işaret etmektedir. Sen de artık bir kendine gelmeyi tercih etmeli ve hayatın sadece  o kişi ile ibaret olmadığını anlayarak çevrende seni deli gibi seven insanlara fırsat vermeyi de tercih etmelisin. Çünkü ömür boyu böyle devam etmeyi tercih eder isen o zaman göreceksin ki her ne kadar senin çevrende senin seven kişiler şimdi bir hayli fazla olsa bile son zamanlar içerisinde senin bu durumundan onlarında seni bırakarak gidecekleri zaman dilimleri gelecektir. Sen de hem o kişileri hem de kendini böyle bir hayli fazlası ile üzmek yerine hem kendin için hem de onları için hayatın her türlü olan mutluluklarını da tercih edebilirsin

Hayatında olan o kişi her ne kadar zamanında seni bir hayli çok seviyor olduğunu söylemiş olsa bile aslında senin ile sadece bir iddia üzerine çıkmış olması seni oldukça yıpratacak. Sen de bunun öğrenince hala onun ardından yas tutmak yerine sana gelen o seni gerçekten de oldukça çok seven kısmetleri de değerlendirmeyi seçebilirsin. Son zamanlarda bu üzüntünden dolayı bir hayli masraf yapmış olmandan dolayı da maddi açıdan oldukça da zor olan zaman dilimlerini geçirebilirsin. Bu duruma da dikkat etmelisin.

Kahve Falında Kartal Ayağı Görmek

Yakın zamanda bir çok tersliğin üst üste geleceğine yorumlanır. Ancak bu terslikleri kısa zaman içinde atlatacak ve hayatınızda bulunan bazı sorunların üstesinden de geleceksiniz. Yolunda gitmeyen olaylara karşı fal sahibi bu zorlu olayları atlatarak, huzura kavuşur. Huzurun yakın olduğunu göstermektedir.

Bazı fal yorumcularına göre ise kişinin aşk hayatında bir boşluk olacağına ve eş adayı için daha önünde uzun bir vakit olduğuna işaret eder. Bazen de temiz kalpli ve iyimser biri olduğunuzun bir işaretidir. Ayrıca sağlık açısından da yorumlanmaktadır. Kişinin kendisinde ya da yakın bir akrabasında bir hastalık varsa yakın zaman içinde bunun atlatılacağı şeklinde yorumlanır. Hayra ve vefalı kişilere yorumlanır. Güzel yorumlara tabi olunur. Kişinin yakın zamanda sıkıntılı dönemini atlatacağı ve mutlu olacağına işarettir. En çok maddi olarak yorumlanır kişinin elline yüklüce para geçeceğine işaret eder. Miras ve ya yakın çevresinde ona para geleceğine işaret edilir.

Diğer yorumlara göre ise borçlunun borcundan kısa sürede kurtulacağı ve mutlu olacağına, aile içi sıkıntı yaşayanlar eşler arasındaki kavgalar geçim sıkıntısı gibi sorun yaşayanların bu sorunların biteceği ve mutlu, huzur bir dönem geçireceğine, bebek isteyen kişinin bebek sahibi olacağına işarettir. Ayrılmış olan kişinin yakın zaman da ayrıldığı kişi ile barışacağı ve güzel günler yaşayacağına işarettir. Sıkıntıların biteceği ve mutlu günlerin yakında olacağına işaret edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git