Kahve Falında Kartal Görmek

20.04.2015
Kahve Falında Kartal Görmek

Kahve falında kartal görmek, fal sahibine kısmetlerin ardı arkası kesilmeden geleceği ve elde edeceği başarılar ile ailesini gururlandıracağı anlamına gelir. Kişinin yakında tanışacağı bir kişiden oldukça etkileneceğine ve hayatının anlamı olacak bu kişi ile büyük bir aşk yaşayacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatında müthiş güzel gelişmelerin sizi beklediğine işaret eder. Bekarsanız eğer güvenilir, saygın ve sevecen biri ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sevildiğinizi hissetmek, bu insanın sizi sahiplenici sevgisi, korunup kollanıyor olmanız sizi her geçen gün daha da mutlu edecek. Evli ya da bir ilişkiniz varsa partnerinizle hayallerinizi gerçekleştireceğiniz ortam ve şartları oluşturacaksınız. Birlikteliğiniz ile engelleri ortadan kaldıracak ve mutlu günlere yol alacaksınız. Aşkınızı doludizgin yaşarken size gıpta ile bakan yakın çevreniz güçlü ilişkinizi an be an takip etmek isteyecekler. Bırakın sizi onlar bile yaşadığınız bu aşktan heyecan duyacaklar. Güçlü sağlam ilişkinizi daha perçinleyerek uzun bir ilişkinin temellerini atacak beraberliğinizi yeni kararlar ile taçlandıracaksınız.

Ailenizden de bu ilişkiniz için gördüğünüz destek ile birlikte birbirinize daha sıkı sarılacak ve hayata sımsıkı bağlanacak, yaşama sevinci duyacaksınız. Artık hayata dair sizi engelleyen üzen ve kıran bir şey kalmayacak aşkınızı da hayatınızı da heyecan ve şevk ile yaşayacaksınız. Sevdiğiniz insanın desteğini yaşamanızın her anında hissedecek ne kadar şanslı biri olduğunuzu düşüneceksiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yeni iş imzaları atabilir, yapmış olduğunuz bu yeni iş sözleşmeleri sayesinde oldukça yüksek miktarda paralar kazanabilirsiniz. Önemli olan biraz cesaret ve önünüze çıkan yeni iş fırsatlarını görerek hamlelerinizi yapmanız gerekiyor. İş çevrenizde aranılan biri olduğunuz için rakiplerden size gelen iş tekliflerini göz ardı etmeden değerlendirmeli daha fazla para kazanacağınız fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Kariyer hayatınızda yıldız gibi parlayacaksınız. Profesyonel anlamda gözde olmanız sayesinde yeni sosyal ortamlara girerek çevrenizi oldukça önemli insanlar ile donatacaksınız. İsminizin ön planda olacağı günler çok yakın.

Yeni mal ve mülk sahibi olabilir, birikimlerinizi arttırarak yatırım yapabilirsiniz. Ekonomik anlamda feraha ereceğiniz günler içinde daha öncesinde yaşamış olduğunuz geçim sıkıntılarına dair bir sorun ortadan kalkacak. Ortak iş yaptığınız kişiler ile elde edeceğiniz ekonomik kazanımlar sayesinde işinizi daha da büyütmek isteyeceksiniz. Yeni iş girişimlerine de adım atarak kazancınızı daha arttıracaksınız. Kafanıza koymuş olduğunuz ekonomik getirisi oldukça yüksek projeleri başarıyla üst seviyelere taşımayı bileceksiniz. Hayalinizde olanlar bir bir gerçekleştirirken paranın satın alabileceği birçok şeye ulaşmak sizin için oldukça kolay olacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Herkesin sizden övgü ve saygı ile bahsettiği günlere az kaldı. Özel karakteriniz ile kısa sürede güven sağladığınız sosyal çevrenizde aranılan isimlerden olacaksınız. Fark edilmenin ve ortamlarda aranılan isim olmanın avantajlarını kullanacaksınız. Yeni çevrelere girecek kendinizi bu alanlarda rahatça ifade edeceksiniz. Güç ve iktidarın size geçmesi ile yakın çevreniz ve sizi küçümseyen kişileri içinizdeki gücün dışarı çıkması ile şaşırtacak kendinizi artık daha rahat herkese ifade edebileceksiniz. Sizi önemsemeyen bazı kişilere kendinizi göstererek büyük zaferler kazanabilirsiniz.

Aile hayatınızdaki mutluluk gözlerden kaçamayacak. Asil ve iktidar sahibi duruşunuzla etrafınızdaki kişileri kendinize hayran bırakacaksınız. Önünüzdeki kapıların birer birer açılması ile birçok yakın ilişkide bulunduğunuz insanlarında size tavrı değişecek. Yeni gireceğiniz çevrede de yakın bağlar kuracağınız insanlar ile uzun dostluklar elde edeceksiniz.  Aile içinde kendinizi daha rahat ifade edişiniz sayesinde sözü dinlenilen biri olup aileniz ile olan bağın güçleneceğini bilmelisiniz. Kazanacağınız para artışı ile maddi ve manevi olarak güçlenerek ailenize yarar sağlayacaksınız. Ev saadetiniz gittikçe artacağı ve bunu çevrenize yansıtacağınız günlere az kaldı.

İş ve Kariyer Yorumu

Geçmişteki korku, endişe ve kaygılarınızın artık bertaraf olduğu sıkıntılarınızdan uzaklaşarak yeni fırsat ve olanaklara erişebileceksiniz. Azimli ve kararlı yeni haliniz ile iş hayatında başarılarınıza adım adım yaklaşacak bir kartal gibi rakiplerinizi zirveden seyredeceksiniz. İş hayatınızda attığınız cesur hamleler ile hedeflerinize ulaşamamanız imkansız. Özgüveniniz yeniden kendine gelirken, yıldız gibi parlamanız gözlerden kaçmayacak. Yeni kariyer hayatınızdaki başarılarınız sizi sektörde aranılan isimlerden yapacak. Bu sayede yeni iş teklif ve terfilerinin de olması cabası.

İş yaşamında içinde bulunduğunuz sektörde otoriteler tarafından tanınır ve bilinir hale geleceksiniz. Hak etmiş olduğunuz konuma rahatlıkla ulaşacak müjdeli iş haber ve fırsatları yakalayacaksınız. İş hayatında imzanızı atacağınız büyük başarılar ile adınızdan sıkça söz ettireceksiniz. Kendi işini yapan kişilerin rakiplerini birkaç adım geride bırakması iş hayatında oldukça önemli başarılar anlamına geliyor. Bu başarıları çok rahat neredeyse hiç çaba sarf etmeden elde edebileceksiniz. Size gelen yeni bir habere çevreniz ile birlikte çok şaşırarak sevineceksiniz. Bu haber bol kazançlı bir iş fırsat ya da proje fikri olabilir. Bu gelen haber ile birlikte başarınıza katkı sağlayacak işinizi büyütme fırsatı elde edeceksiniz.

Sağlık Yorumu

Tamamen kavuştuğunuz sağlığınız ile günden güne moraliniz yerine gelirken sizin saçtığınız pozitif enerjiden çevrenizdeki dost ve yakın akrabalarınız da faydalanacak. Geçmiş zaman zarfında yaşamış olduğunuz uykusuzluk, stres gibi sağlık sorunlarından eser kalmayacak. Umutsuz olabildiğiniz her konunun bir bir çözülerek hayatınızda da yeni soluk almaları sağlayarak size iyi geldiği günler yaşayacaksınız. Her gün aldığını yeni ve müjdeli haberleri duyarak yaşama sevincinizi arttıracaksınız. Önceden zaman geçirip bir şeyleri unutmak istercesine yediğiniz sağlıksız atıştırmalıklara da bırakarak, sağlıklı beslenip huzurlu bir hayatı seçeceksiniz.

Yaşamınızda elde ettiğiniz başarı, mutluluk ve aile saadetiniz sayesinde her geçen gün daha da huzurlu uyanacaksınız. Yaşadığınız mutluluklar sayesinde oldukça sağlık kazanacak, yaşadığınız sağlık sorunlarını geride bırakacaksınız. Vücut sağlığınızın yanında ruh sağlığınızın da çok iyi olması etrafınızdakilere neşe saçıp sorunu olanlara yardım eli uzatmanızı da sağlayacak. Şifanın, bolluk ve bereketin sizden yana olması ile kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Olayları ve durumları kuş bakışı görerek daha doğru kararlar verip sağlık ve mutluluğu yakalayabileceksiniz.


Kahve Falında Kanatlarını Açmış Kartal Görmek

Fal sahibinin eğitim ve iş hayatında beklediği haberi alarak çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin hayatında canını sıkan bir dönemin artık kapandığına ve bununla birlikte vereceği kararlarda oldukça cesur olacağına işaret eder. Peş peşe gelecek olan güzel haberler demektir.


Kahve Falında Kartal Kafası Görmek

Fal sahibinin ruhuna ve kalbine çok iyi gelecek olan biri ile tanışacağı anlamına gelir. Kişinin bu kişiden alacağı destek ile birlikte hayatının düzene gireceğine ve yaşadığı sıkıntıları kolaylıkla atlatacağına işaret eder. Erkek bebek sahibi olma demektir.


Kahve Falında Uçan Kartal Görmek

Fal sahibinin hiç beklemediği bir anda işlerinin yoluna gireceği ve yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin uzun zamandır kendisini ihmal ettiğine ve bu nedenle biraz daha sakinleşmek için kendisine vakit ayırması gerektiğine işaret eder. Çocuk sahibi olmak isteyenler için hayırlı bir kız evlat sahibi olma demektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.