Rüyada Ebabil Kuşu Görmek

10.03.2016
Rüyada Ebabil Kuşu Görmek

Rüyada ebabil kuşu görmek, emniyet ve güven içinde uzun bir yıl yaşamak demektir. Kişinin etrafını saymakla bitmeyen sorunlar sarmıştır. Ailesini de kapsayan bu sorunlar başkaları tarafından dayatılan tehlikeli durumlar olabilir. Fakat sabırlı olursanız bu sorunların ortadan kalkacağı muhakkaktır. Ardından gelecek uzun ve refah bir hayat sizi bekliyor. Ayrıca bu rüya güvenilir akrabalar demektir. Onlarla birlikte hoş vakit geçirmeye işaret eder.

Rüyada Ebabil Kuşu Beslemek

Birçok rüya alimi farklı yorumlar yapmaktadır. İyi yorum olarak; güzel ve temiz bir kısmete, mutluluğa erişileceğine, ileride rahat bir hayat süreceğine, birçok sorunun üstesinden gelinebileceğine, huzura, bol şansa, bolluk ve bereketin zamanla artacağına, devlet makamında yükselişin gerçekleşeceğine işaret eder. Birçok kayıptan sonra kazanılacak ganimete, galibiyete işaret etmekte, tertemiz bir kazanca delalettir. Birçok yorumcu tarafından Allah’ın askerleri olarak yorumlanmaktadır. Olumsuz yorum olarak ise sorumluluk durumunun getirdiği zorluklar, parasızlık, ticari anlamda başarısızlığa, çözümü olmayan bir olayla karşı karşıya kalınacağını, kederi üzerinden bir türlü atamayacağınıza delalettir. Aşk hayatında her şey yolunda gidiyor gibi görünüyor. Uzun süreli, sevip sevildiğin, anlaşabildiğin bir ilişkin var. Her ikiniz de ciddi düşünüyorsunuz, ancak acele etmeden biraz daha beklemeyi tercih ediyorsunuz. Bir arkadaşın sana kırılmış, ama neden kırıldığına bir anlam veremiyorsun. Bu konuyu ona açıp, sorsan iyi edersin. Sanırım yanlış anlaşılmadan dolayı sana kırılmış.

Rüyada Beyaz Ebabil Kuşu Görmek

Bu rüya temizlik ve refah anlamına gelir. Kişi üzerindeki sıkıntılardan kurtulmak için Allah’a güvenmektedir. Bu inancı onu sıkıntılarından kurtaracak ve duaları kabul olacaktır. Kuşlar sürü halinde ise uzun sürecek bir refaha kavuşmaya işaret eder. Ayrıca etrafınızı çevrelemiş olan düşmanların başarılı olmanızı engellemesi mümkün değildir. Ne kadar uğraşsalar da çabaları boşa çıkacaktır.

Rüyada Kuşlarının Taş Attığını Görmek

Bu rüya kısmet ve makam olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi başarılı olmak için alışsa da köstek olan insanlar yüzünden doğru adım atamamaktadır. Ancak kişinin içerisinde kaldığı buhranlı durumlar son bulacak ve arzu ettiği makam kendisine verilecektir. Diğer yandan bu rüya sizi duygusal olarak bunalıma sokan bir arkadaştan uzaklaşma olarak düşünülür.

Rüyada Siyah Ebabil Kuşu Görmek

Bu kişinin kendisine bir çeki düzen vermesi gerekir. Çünkü kişi dini yönden son zamanlarda zayıflıklarla karşı karşıyadır. Bu manevi huzursuzluk ve boş vermişlik bilge bir dostun uyarısına dalalet eder. Bu dost henüz tanışılmamış birisi olarak yorumlanır. Hayatınızı etkileyecek olan bu arkadaş ile yakın zamanda tanışacaksınız. Bu rüya aynı zamanda hastalığından dolayı uzun süredir sıkıntı halinde olan bir yakının dertlerinden azade olması demektir.

Rüyada Ebabil Kuşu Sürüsü Görmek

Bu rüya menfaat olarak yorumlanır. Rüya sahibi menfaatine olan işler yapacak ve iş yaşamında bunun meyvesini yiyecektir. Bu menfaat, başkalarının haklarını çiğnemeden gerçekleşecektir. Bu sayede helal yoldan para kazanmanın verdiği huzuru tadacaksınız. Bu da aile yaşamınıza etki edecek ve onlarla huzurlu bir ortama kavuşacaksınız. Bu rüya aynı zamanda bolca ve sürekli artan bir refaha yorulur.

Rüyada Evin İçinde Ebabil Kuşu Görmek

Bu rüya evin içindeki bir düşmanın ifşa olacağına işaret eder. Bu düşman sizinle birlikte yaşayan bir aile yakını olabilir. Diğer yandan sık sık evinize gelen bir dost veya akraba da olabilir. Bu kişi kendi menfaati için sizin kuyunuzu kazma peşindedir. Ancak en kısa zamanda kurduğu planlar suya düşecek ve ortaya çıkacaktır. Bu yönüyle bu rüya adaletli davranmak olarak düşünülür. O kişiye karşı tavrınız sizin adaletli birisi olduğunuz gösterecektir.

Rüyada Ebabil Kuşu ile Konuşmak

Hayırlı işler yapmaya, berekete, bolluğa, iyiliğe, adalete, hak yolunu bulmaya, dini yönden kendini geliştirmeye, insanlara dini yönden faydalı olmaya yorulur. Kişinin İslam’a uygun hareket ettiğine, tövbesinin kabul olduğuna, uzun ömre, faydalı ilme, huzura kavuşmaya, hayırlı haberler almaya, belalardan ve musibetlerden kurtuluşa yorulur. Derdi varsa yakın zamanda çaresini bulur, hasta ise şifaya kavuşur, borcu varsa ödeme imkanı bulur, çocuğu olmuyorsa yakın zamanda çocuğu olur, olmasını istediği bir dileği varsa gerçekleşir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.