Kahve Falında Yonca Görmek

20.07.2015
Kahve Falında Yonca Görmek

Kahve falında yonca görmek, fal sahibinin başına talih kuşu konacağı ve muradının gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişinin üzerine hayırlı kısmetlerinin yağmur gibi yağarak çok mutlu olacağına ve haneye yakında gelecek olan hayırlı bir damata, geline işaret eder.

Aşk Yorumu

Partnerinizle bir süredir sıkıntılı bir süreçten geçtiğinize ve ileriye doğru bir adım atmaktan korktuğunuza yorulur. Bu sıkıntılı sürecin geride bırakılmasında sizin etkin bir rol üstleneceğiniz ve her ikiniz için de önemli bir karar alacağınız anlamına gelir. Vereceğiniz karar ilk etapta zorluymuş gibi gözükse de partnerinizin ve sizin aradığınız mutluluğa bu kararın ardından ulaşacağınıza dalalet olur.

Bekarsanız daha önceden yargıladığınız ancak tanıdıkça aslında düşündüğünüz gibi biri olmadığını keşfedeceğiniz biriyle yaşayacağınız ilişkiye işaret etmektedir. Özellikle yakında gireceğiniz dönüşüm sürecinde sizin yanınızda olarak kalbinizi kazanacağı anlamına gelir. Bu kişinin size destek olacağına ve vereceğiniz bütün kararlarınızda arkanızda durarak size güç vereceğine dalalet olur. Size vereceği güven ve aşk sayesinde ilişkinizin evliliğe kadar gideceğine işaret eder.

Aşk hayatınızda sıkıntılar yaşadığınız dönemin geride kalacağına ve partnerinizle veya tanışacağınız kişi ile birlikte mutlu bir sürece gireceğinize işaret eder. İlişkinizde sıkıntılı zamanlar geçirseniz de bu sıkıntıların fazla uzun sürmeyeceğine, kısa sürede birbirinizi anlayıp problemlerinizi çözmek için çaba harcayacağınıza dalalet olur. Kendinizi değiştirip, karakterinizi olumlu anlamda geliştirdiğiniz sürenin sonunda elde edeceklerinizin aşk hayatınıza da yansıyacağına ve ilişkinizde kendinizi daha güvende hissetmenize yol açacağına yorulur.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi anlamda büyük kayıplar yaşadığınız bir süreçten çıkıp kazanca geçeceğiniz yeni ve şanslı bir döneme girdiğiniz anlamına gelir. Yakın zamanda beklemediğiniz bir yerden gelecek paranın sizin için bir dönüm noktası olacağına işaret eder.

Uzun süre önce maddi anlamda sağladığınız bir desteğin size geri dönüşü olacağı anlamına gelir. Bir beklenti olmadan birisine yaptığınız maddi yardım olarak yorumlanır. Yardımcı olduğunuz kişinin bu iyiliğinizi unutmadığına ve size destek olmak için karşılığını en kısa sürede vereceğine işaret eder.

Kısa bir süre sonrasında parasal anlamda rahatlayacağınıza ancak yine de dikkatli olmanız gerektiğine dalalet olur. Özellikle önünüzdeki birkaç aylık dönemde paranızı büyük mülklere yatırmanızdan ziyade küçük çaplı maddi alımlar üzerinde yoğunlaşmanız gerektiği şeklinde yorumlanır. Elinize geçecek parayı büyük yatırımlar yapmaktan ziyade borçlarınızı ödemek için kullanmanız gerektiğine işaret eder. Böylelikle borçlarınızı ödemenizle birlikte maddi anlamda ferahlayacağınıza ve parasal olarak geleceğe yönelik atacağınız adımlar konusunda daha doğru kararlar vereceğinize dalalet eder.

Birkaç hafta içerisinde geçmişte kaybettiğinizi düşündüğünüz yükte hafif pahada ağır bir eşyanızı bulacağınız anlamına gelir. Bu eşyayı bulduğunuzda borçlarınızın yalnızca küçük bir kısmının kalacağına ve yapacağınız son ödemeyle birlikte hayatınızda bolluğun hüküm süreceği yeni bir aşamaya geçeceğinize işaret eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailede uzun süredir sıkıntı yaşadığınız bir erkek şeklinde tabir edilir. Bu kişiyle yaşanan sıkıntıların aile birliği içerisinde ve kişisel hayatınızda etkiler doğurduğu ve sizi olumsuz yönde etkilediği anlamına gelir. Şimdiye kadar bu kişiye karşı izlediğiniz pasif tutumu bırakıp güçleneceğinize ve karşısına dikilip doğruları söyleyeceğinize işaret eder. Gelecekte bu kişiye karşı sergileyeceğiniz dürüstlüğünüzün ve gücünüzü korkmadan göstermenizin bu kişinin sizden çekinmesine, size karşı takındığı baskılayıcı tavırdan vazgeçmesine neden olacağına işaret eder. Aranızda yaşanacak bu hesaplaşmanın ardından bir süre daha aranızdaki gerginlik devam etse de kısa süre sonra birbirinizi anlayıp huzur içerisinde yaşamayı öğreneceğinize dalalet eder.

Yakın çevrenizde çok değer verdiğiniz bir dostunuz olduğu ve bu kişinin sizin için her şeyi yapmaya hazır olduğu anlamına gelir. Dostunuz aracılığıyla tanışacağınız kişinin size hayatınızla ilgili öneriler sunacağına ve bu önerilerin hayatınızı değiştirmeniz için sizi teşvik edeceğine yorulur.

Ailenizdeki insanların ve yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızın size destek olacağı ve dönüşümünüz süresince yanınızda durup sizi olumsuzluklardan koruyacağı bir dönemde olduğunuza işaret eder. Bu sürecin sonunda gerçek anlamda sizi kimin sevdiğini ve size değer verdiğini daha iyi anlayacağınıza dalalet olur.

İş ve Kariyer Yorumu

Sizdeki değişim sürecine bağlı olarak şu anda çalıştığınız yerde de bir değişimin yaşanacağı anlamına gelir. Beklenmedik terfilerin ve işten çıkarmaların gerçekleşeceği bir döneme gireceğinize yorulur. İş yerinizde uzun süredir yükselmek isteğinize ve beklediğiniz fırsatın çok yakın sürede size ulaşacağına işaret eder. Sabırlı olmanız gerektiği, içinde bulunduğunuz değişim sürecinde geleceği düşünerek hareket etmediğiniz gerektiğine dalalet olur.

İş yerinizde üst düzey bir yöneticiyle gerçekleştireceğiniz cesaret verici konuşma ile kariyer anlamında arzuladığınız konuma geleceğiniz anlamına gelir. Bu kişinin uzun süredir sizin başarılarınızdan haberdar olduğuna ve yükselme sürecinizde sizi destekleyeceğine dalalet eder.

İş arıyorsanız doğru zamanın şu an olmadığına, kendinizi biraz daha tanımanız gerektiğine işaret eder. Baktığınız işlerde çok başarılı olacağınız ancak mutlu olmayacağınız anlamına gelir. Önünüzdeki birkaç haftalık süre boyunca kafanızı dinleyip kendinizi daha iyi tanıyarak iş arayacağınıza dalalet eder. Böylelikle başvuracağınız ve bünyesinde birden fazla iş kolu bulunduran yerden olumlu bir sonuçla döneceğinize yorulur. Alacağınız sonuç ile mutlu geçecek bir iş hayatının başlangıcını atacağınız ve burada yükseleceğiniz anlamına gelir.

Sağlık Yorumu

Ayaklarınızı ve belinizi üşütmeye elverişli bir dönemde olduğunuzu bu sebeple daha dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Özellikle idrar yolu enfeksiyonları başta olmak üzere ufak rahatsızlıklar yaşayabileceğinize dalalet edilir.

Stresli bir dönemden geçtiğiniz bu sebeple de başta sindirim sistemi sorunları olmak üzere sinire bağlı rahatsızlıklar yaşayabileceğine yorulur. Sakinliğinizi korumanız gerektiğine ve beslenmenize daha fazla özen göstermeniz gerektiğine işaret eder.

Yakın zamanda geçirdiğiniz bir rahatsızlığı yeniden geçirdiğinizi düşünebileceğinize tabir olunur. Ancak telaşlanmanız gereken bir durum olmadığı, bir geçiş sürecinde olduğunuz için olumsuzu düşünmeye daha yatkın olduğunuza yorulur. Olumlu düşünmeye başladığınız anda itibaren vücudunuzdaki sinire ve sıkıntıya bağlı tüm rahatsızlıkların iyileşeceği anlamına gelir. Özellikle bu dönemde daha fazla besin tüketmeniz gerektiğine, vücudunuzun ihtiyacı olan enerjiyi alamadığına dalalet olur.

Yakın çevrenizde birinin el bileğiyle ilgili ufak bir sıkıntı geçireceğine ancak kısa sürede iyileşeceğine işaret eder. Bu kişi için telaşlanmamanız gerektiği, bir de bu durumu kendinize stres yapmamanız gerektiğine dalalet eder. Hayatınızda başta sağlık sorunları olmak üzere bütün sorunların geçici olduğu, içinizi ferah tutmanız gerektiği anlamına gelir.


Kahve Falında Üç Yapraklı Yonca Görmek

Fal sahibinin kısa zaman içerisinde kalbinin gerçek mutluluğu ve huzuru tadacağı anlamına gelir. Kişinin kısmetlerinin artacağına, hanesine bolluk ve bereket geleceğine, ilişkisinde huzurun hiç eksik olmayacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.