Kahve Falında Üç Yapraklı Yonca Görmek

Kahve Falında Üç Yapraklı Yonca Görmek
20 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.892 kez okundu.

Kahve falında üç yapraklı yonca görmek, kahve fallarımız hayatımıza yol gösteren bir ışıktır adeta. Özellikle zor dönemlerden geçtiğimiz de ve önümüzü göremediğimiz, o karanlık yollardan geçtiğimiz anlarda hiç kuşkusuz fallara sığınırız. Falımız da çıkan sembol ve şekiller bazen bize iyi bir yol gösterici olurlar ve hayatımızın gidişatı üzerine bizlere ipuçları verirler. Bu yüzdendir ki kahve fallarımız da çıkan sembol ve şekiller çok önemlidir ve özellikle, bizlere olumlu bir mesaj vermeleri gerekir.

Neredeyse olumsuz hiç bir haber söz konusu değildir. Eski inanca göre, herkesin de bildiği gibi şansı ifade etmektedir. Kişinin hayatında birçok güzel gelişmelerin olacağının haberini verir. Son zamanlarda ki durumu çok sıkıntılı olan kişi, artık bu sıkıntıları aşacak ve tüm problemlerini çözecektir. Artık kötü ve buhranlı günlerden sonra, nefes alma vakti! Kişinin hayatına şans katması dışında da, kişiye ruhsal olarak rahatlık katacağı bilinir. Ne kadar şans ile ilgili de olsa, kişiye, bu zorlu günlerden sonra rahatlık gelir ve her işinin rast gideceğinin haberini verir. İster iş, ister eğitim de kişi istediği başarıyı elde edebilecektir. Artık geçmişte ektikleri tohumları toplama vakti gelmiştir. Şansı başarıyla birlikte getirir. Bunun dışında evlilikte ki ya da ilişkide ki sorunlar artık ortadan kalkacak ve mutlu bir beraberlik söz konusu olacak. Verimin ve üretkenliğin en üst seviyede olacağı dönem sizleri bekliyor. Hem aile, hem de arkadaş ortamınızda daha aktif olacağınız bir döneme girmek üzeresiniz ve bu durum sizi çok mutlu edecek.

Hayatınızda olumlu yönde gelişmeler yaşayacağınız bir döneme gireceğinize delalet eder. Sıcak para sahibi olarak maddi kazancınızı bir anda arttırabilir vs kendiniz için rahat bir geleceğin temellerini atabilirsiniz. Sakinlik ve huzurdan hoşlansanız da bir tarafınız adrenalinden bir türlü vazgeçemiyor. Sevgi dolu bir yuvada yetişmiş olmanız iyi kalpli, merhametli ve adaletli olmanızı sağlamış. İş hayatında yakaladığınız istikrarlı bir başarı elde etmişsiniz ve bu başarınız gün geçtikçe katlanarak artacak.

Yaşadığınız küçük sağlık sorunlarını geride bırakacağınızı gösterir. Kafanızı kurcalayan bazı konular var ve siz bu konular hakkında önemli bir karar vermek zorunda kalacak ve büyük bir ikilem yasayacaksınız. Kendinizi yorgun ve bitkin hissettiğiniz bir anda aniden karar vererek yola çıkacağınız bir seyahat size ilaç gibi gelecek. Çevrenizde sakinliği ve umursamazlığı ile sizi çileden çıkaran bazı kişiler var. Bu kişilerle aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Önemli kararlar alırken geleceğinizi de göz önünde bulundurmayı ihmal etmemelisiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git