Kahve Falında Kucağında Bebek Olan Kadın

21.07.2015
Kahve Falında Kucağında Bebek Olan Kadın

Kahve falında kucağında bebek olan kadın görmek, sizin ve yakınlarınızın refaha ereceği anlamına gelmektedir. Sağlık konusunda hayatınızda önemli olarak gördüğünüz bir insanın şifa bulacağını ve size de olduğundan fazla şifa getireceğini müjdeler. Ayrıca maddi manevi de sizin yükünüzün oldukça azalacağını müjdeliyor size. Size uğur getirecektir. Hem eğitim hem iş konusunda önünüzde fazlasıyla kapı açacak olan gördüğünüz bu kadın size birçok konuda şans getirecek. Ayrıca yakın olduğunuz ve şifaya ihtiyacı olan birine fazlasını bile verecek olacağını müjdeliyor falınız.

Hayatınızdaki gelişmelere bir kapı daha açacak bu fal sizin en büyük şansınız. Ayrıca evinize ışık gibi bir şey ineceğini de söyleyelim. Bu bir bebek ya da bir eş, dost olabilir. Belki de her zaman bir çocuk istediniz ve onun müjdesini alacaksınız. Belki de yalnız olduğunuz zamanlarda sizden desteğini eksik etmeyecek, hakiki bir dost mesela. Çok sevdiğiniz ve gurbetten dönecek olan biri de olabilir fakat net olarak bir ışığı bulacağınız kesin. Bir kahve falının size bu kadar müjde getirebildiği için oldukça şanslısınız. Hayatınızda uzun süre sorunla karşılaşmayacak olmanız da falın bir parçası. Elinizdekilerin değerini bilirseniz eğer daimi mutluluğun sizi beklediğini de söylüyor fal fakat elinizdekilerin değerini bilmeden bir üstünü istemek zaten normal anlamda da olabilecek bir şey sayılmaz. Bu yüzden mutlaka elinize geçen fırsatların değerini bilin.

Henüz bir bebek hayali kurmuyorsa ve evli değilse, hayatında güzel gelişmeler olacağına delalet eder. Eğitim hayatında ya da iş hayatında dilediği yerlere gelecek ve kısa süre içinde adını duyurmayı başaracak demektir. Fal sahibi güçleneceği bir döneme girerek mutlu bir geleceğin temellerini kendi çabaları ile atabilir.

Evli ve çocuk sahibi kadınların kısa süre içinde dileklerinin kabul olacağını gösterir. Hayatınızda başkaları için yapmış olduğunuz iyilikler, size bolluk, bereket olarak geri dönecek ve parlak bir gelecek yaşayacaksınız demektir. Mutluluğun, barışın ve sabrın simgesidir. Bu kişi hayatının önceki evrelerinde büyük zorluklardan geçerek yaşadığı imkanların değerini anlayabilecek olgunluğa ulaşmış demektir.

Ne kadar korkunuz var ise korkularınızla yüzleşip onları yeneceğinize işaret eder. Girdiğiniz her işten alnınızın akı ile çıkacağınıza, her durumda dim dik durduğunuza yorumlanır. Göründüğünüzden daha güçlü olduğunuza işaret eder. Haksızlığa asla tahammül edemeyen yapınız olduğuna ve her zaman güçsüzün yanında yer aldığınıza tabir edilir. Lider ruha sahip olduğunuzu ve girdiğiniz her gurup işinde öncü olduğunuza delalet eder. Eğer bekarsanız ulaşılmaz havanız olduğuna bu nedenle size yakınlaşmak isteyenler biraz çekindiğine yorumlanır. Kısa zaman içinde kısmetlerinizin açılacağına, çok mutlu olacağınız döneme gireceğinize işaret eder. Ailevi konularda çok hassas olduğunuza ve ailenizin açığını kapatmak için elinizden geldiğinizi yaptığınıza delalet eder.

Kısa zaman içerisinde sabrınızın taşacağı bir konu ile karşı karşıya kalacağınıza ve sizi inciten kişilere ağızlarının payını vererek rahatlayacağınıza işaret eder. Eşiniz ile güzel bir tatile çıkacağınıza, bu tatilde aşkınızı tazeleyeceğinize delalet eder. Yakınlarınızdan birinin hamile olduğuna, bu hamileliğin hane içerisinde mutluluğa neden olmasına yorumlanır. İş hayatınızda güzel gelişmeler yaşayacağınıza ve maddi gelirinizin artacağına işaret eder. Kazancınızın artması ile güzel yatırımlar yapacağınıza geleceğinizi garanti altına almanıza tabir edilir.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınızın hareketleneceğine yorumlanır. Bu aralar durgun olan aşk hayatınız, hayatınıza yeni birinin girmesi ile renkleneceğine tabir edilir. Bu kişi hiç ummadığınız anda karşınıza çıkarak sizi mest edecek ve kısa zaman içerisinde sizi kendine aşık edeceğine işaret eder. Aynı zamanda yeni gelişmeler yaşayacağınıza karşınıza çıkan kişi ile uzun soluklu bir ilişki yaşayacağınıza tabir edilir. Mutlu bir evliliğin ve hayırlı başlangıçların işaretidir.

Mutlu bir evliliğe adım atacağınıza dillere destan bir düğün yapacağınıza işaret eder. Evliliğinizde bir takım kıskançlık sorunları yaşayacağınıza, bu sorunların sizi üzdüğüne işaret eder. Fakat eşinizin yapacağı bir sürpriz sayesinde aranızdaki buzların eriyeceğine ev içinde daha huzurlu ve mutlu olacağınıza delalet eder. Hayatınızdan geçmişte kalan birisinin varlığına işaret eder. Bu kişi kısa zaman içerisinde karşınıza çıkarak, tekrar sizinle denemek isteyeceğine yorumlanır. İnce eleyip sık dokuyarak bu kişiye bir şans daha verecek, güzel bir birlikteliğe başlayacağınıza yorumlanır.

Sadece yakın çevrenizin olduğu küçük şirin bir nişan merasimi yapacağınıza işaret eder. Bu nişanda herkesin çok beğeneceği bir nişanlık giyerek partneriniz dahil herkesin size mest olacağı anlamına gelir. Eşiniz ile çıkacağınız bir tatilde bebek müjdesi haberi alacağınıza, bu müjdeli haber ile tatilden erken döneceğinize işaret eder.

Para

Uzun zamandır yeni eve taşınmak ve yeni eşya almak istediğinize yorumlar. Bu isteğinizi devlet desteği ile kolaylık ile gerçekleştireceğinize, hayallerinizdeki gibi bir eve ve eşyaya sahil olacağınıza işaret eder. Ödemelerinizde herhangi bir sorun yaşamayacağınıza delalet eder. Ayriyeten iyi bir iş imkanı yakalayacağınıza, bu iş sayesinde güzel gelir kazanacağınıza işaret etmektedir. Çok fazla çaba sarf etmeden elde edeceğiniz paraya, maddi kazanca delalet eder.

Başınız sıkıştığında size uzatılan ele ve bu eli doğru şekilde kullanacağınıza tabir edilir. Yeni başlangıçlara, bolluğa ve berekete işaret eder. Kısa zaman önce dara düştüğünüze fakat yakın arkadaşınızın desteği ile bu dardan çıkacağınıza, artık yere daha sağlam adımlarla basacağınıza delalet eder. Göründüğünüzden daha güçlü olduğunuza ve her ne olursa olsun para kazanmanın yollarını kolaylıkla bulabileceğinize yorumlanır.

İş hayatınızda oldukça başarılı işler başararak, çok güzel paralar kazanacağınıza tabir edilir. Aynı zamanda borç verdiğiniz kişiden bu parayı geri alarak, rahatlayacağınız anlamına gelmektedir. Yeni bir araba istediğinize ve bu arabaya üç vakte kadar sahip olacağınıza işaret eder. Eğer paranızı har vurup harman savurmazsanız, güzel yatırımlar yapabileceğiniz bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.

Aile ve Yaşam Alanı

Kalabalığa, şen sohbetlere, yeniliğe işaret eder. Yakın çevreniz ile aranızda sorunlar olduğuna fakat bu sorunların ortadan kalkacağına tabir edilir. Tam anlamı ile sadık dost anlamına gelir. En yakın dostunuzun size çok değer verdiğine ve her daim yanınızda olacağına tabir edilir. Ayriyeten sosyal çevrenizi genişleteceğinize, yeni insanlar ile tanışacağınıza yorumlanır. Bu insanların size büyük destek sağlayacağı anlamına gelmektedir.

Bu dönemde manevi açıdan aileniz ile daha çok vakit geçireceğinize yorumlanır. Derdi olan aile içindeki bireylerin dertlerini anlamaya, onları dertlerinden kurtarmak için elinizden geleni yapacağınıza tabir edilir. Yeni döneme gireceğinize çok neşeli haberler alarak moralinizin yükseleceğine işaret eder. Sosyal yaşantınızda yeni aktiviteler keşfederek kendinizi daha iyi motive edeceğinize aynı zamanda tüm gereksiz insan ve eşyaları hayatınızdan çıkaracağınıza yorumlanır.

Uzaktan gelecek yakın akrabanıza delalet eder. Ansızın sürpriz yaparak, eli kolu dolu şekilde geleceği anlamına gelir. Size getirdiği haber sayesinde hane içerisinde büyük bir sevinç yaşanacağına tabir edilir. Askerde olan yakınınız var ise tezkere alacağına işaret eder. Özlemlerin biteceği, yeni başlangıçlar yapacağınız döneme gireceğiniz anlamına gelir.

İş ve Kariyer

Bu dönem başaramayacağınızı düşündüğünüz ne var ise başaracağınıza, daha fazla öz güvenli olacağınıza delalet eder. Ferahlama, rahatlama anlamına gelir. Hayatınızın tam anlamı ile başarılar üzerine kurulu olacağına işaret eder. Yaşamış olduğunuz birtakım maddi sıkıntıların giderileceğine büyük bir çöküşten kurtulacağınıza yorumlanır. İş hayatında yaşadığınız stresi yakın arkadaşlarınız ile paylaşarak rahatlayacağınıza aslında gereksiz yere stres yaptığınızı anlayacağınıza işaret eder. Yeni iş ve yeni düzen anlamına da gelmektedir.

Yeni iş arayışı içindeyseniz, tam olarak istediğiniz gibi bir iş bulacağınıza ve bu işe çok kolay adapte olacağına tabir edilir. Bu iş sayesinde karşınıza çıkan hiç bir engelin sizi yıpratmayacağına delalet eder. Çalıştığınız iş yerinde başarılarınızı kıskanan kişilerin olduğuna fakat bu kişilerin size asla zarar veremeyeceğine yorumlanır. Çok başarılı ve ne istediğini bilen bir kişi olduğunuz anlamına gelmektedir. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir projenin biteceğine ve bu proje sayesinde güzel paralar kazanacağınıza işaret eder.

Terfi etmek, yükselmek anlamına gelmektedir. Çalıştığınız firmada yükselişe geçeceğinize, maddi gelirinizin artacağına işaret eder. Hiç yılmadan ve durmadan çalışacağınıza, emeklerinizin karşılığını hakkınız ile alacağınıza yorumlanır. Eğer okuyan bir kişiyseniz okul değişikliği yapacağınıza yeni okulun size daha iyi başarılar getireceğine tabir edilir.

Sağlık

Sizi korkutan bir rahatsızlığınız olduğunu düşündüğünüze fakat hiç bir sağlık sorununuzun olmadığına işaret eder. Bu dönem biraz fazla stres yaptığınıza ve strese bağlı saç dökülmesi yaşadığınıza tabir edilir. Fakat kısa zaman içerisinde bunun ilacını bulacağınıza ve saç dökülmesinden kurtulacağınıza işaret eder. Hane içinden birinin kısa sürelide olsa bir sağlık sorunu yaşayacağına bu dönem biraz korkacağınıza fakat bu sorunun hemen üstesinden geleceğinize yorumlanır. Kötü alışkanlıkları olan bir kişi olduğunuza fakat kısa zaman içerisinde tüm kötü alışkanlıklardan kurtularak kendinizi sağlıklı beslenmeye vereceğinize delalet eder.

Bu alışkanlıklardan kurtulmanın hem size hemde çevrenizdekilere yarar sağlayacağı anlamına gelmektedir. Kısa zaman önce ciddi bir rahatsızlık yaşayan bir yakınınızın tekrar rahatsızlanacağına fakat eskisi gibi kötü bir durum olmadığına işaret eder. Biraz daha fazla destek vererek, onun yanında olarak bu dönemi daha kolay atlatmasına yardımcı olacağınız anlamına gelmektedir.

Fazla kilolarınızdan sıkıldığınıza ve bu kiloları vermek için kalabalık bir ortamda spora başlayacağınıza işaret eder. Kısa zaman içerisinde hayal ettiğiniz kiloya ulaşacağınıza ve kendinizi daha öz güvenli hissedeceğinize yorumlanır. Yakın zamanda hamile olacağınıza işaret eder. Hamileliğinizin ilk üç ayında biraz zorluk çekeceğinize fakat sonrasında son derece sağlıklı hamilelik geçireceğinize delalet eder.


 

Kahve Falında Bebek Emziren Kadın Görmek

Aç kalmış birine yardım edeceğinize, ona hem iş hemde kalacak yer imkanı sağlayacağınıza işaret eder. Çok vicdanlı ve merhametli yapınız olduğuna, nerede yardıma muhtaç biri varsa yardım ettiğinize yorumlanır. İşten başınızı kaldıramadığınız dönemin geride kalacağına eşinize ve çocuğunuza gereken vakti bulabileceğinize işaret eder. Çocuğunuzun tam size ihtiyaç duyduğu dönemde olduğunuza ve artık onunla daha fazla ilgileneceğinize tabir edilir. Maddi açıdan sıkıntılarınızın giderek azalacağına, isteklerinize kavuşacağınız döneme gireceğinize işaret eder.

Aile büyüklerinden alacağınız manevi destek sayesinde kendi yolunuzu çizebilecek, istediğiniz hayata ulaşabileceğiniz anlamına gelmektedir. Bu aralar aklınızı karıştıran her ne var ise onlardan kurtulacağınıza, kendinizi daha arınmış hissedeceğinize işaret eder. Hiç ummadığınız kişiden almış olduğunuz zarara yorumlanır. Bu kişi sizin yüzünüze gülen fakat arkanızdan kuyunuzu kazan bir kişi olduğunu için anlamakta biraz zorlandığınıza, size verdiği zarardan kurtulmaya çalıştığınıza işaret eder. Kısa zaman içinde bu kişiden de verdiğini zarardan da kurtulacağınıza, size yaptıklarından utanmasını sağlayacağına yorumlanır.

Hane içerisinde bir takım sıkıntılar olduğuna fakat eve gelen bir misafir sayesinde bu sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder. Haneye mutluluğun, bereketin geleceğine yorumlanır. Hayırlı bir haber alacağınıza ve kısmetinizin açılacağı anlamına gelir. Eskiden görüştüğünüz fakat yarım kalmış bir aşkınız ile yollarınızın tekrar kesişeceğine, uzun soluklu bir ilişki yaşayacağınıza delalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın


 

Kahve Falında Kucağında Bebek Olan Adam Görmek

Bir konu hakkında yanlış anlaşılacağınıza ve yakınlarınızın size tavır almasına neden olacağınıza yorumlanır. Fakat zaten sizi gerçekten tanıyan ve seven kişilerin size verdiği destek sayesinde bu yanlış anlaşılma konusundan sıyrılacağınıza hayatınızda kimin var olup olmayacağına karar vereceğiniz döneme gireceğiniz anlamına gelir. Bu durum kötü gözüksede sizin için sonunun olumlu ve hayırlı olacağına tabir edilir. Hayatınızda size güvenmeyen insanların olduğuna ve bu insanları bu olay sayesinde hayatınızdan çıkartarak arınacağınıza yorumlanır. Hane içine giren bir kişinin size dost gibi gözükerek arkanızdan dedikodunuzu yaptığına işaret eder.

Her şeyi abartarak anlatan sizi aşağıya çekmeye çalışan bu kişiyi kısa zaman içinde hayatınızdan uzaklaştıracağınıza ve sizinle uğraşmaması gerektiğini anlamasına işaret eder. Hayatınızın şanslı dönemine gireceğiniz anlamında yorumlanır. Maddi açıdan gelirinizin artacağına işaret eder. Yolunuzun aydınlık ve son derece açık olduğuna isteklerine kolaylıkla ulaşacağınıza delalet eder. Evlilik hayatınızın mükemmel gideceğine, eşinizin sizi haddinden fazla sevip, değer verdiğine tabir edilir. Olmasını istediğiniz bir işten umudunuzu kestiğiniz anda olacağına yorumlanır. Uzun zamandır beklediğiniz bu işin olumlu sonuçlanması ile birlikte, yeni düzen kuracağınıza işaret eder. İstediğiniz eve sahip olacağınıza ve evi istediğiniz gibi dekore edeceğinize yorumlanır.

Aile içinde bir kişiden müjdeli bir haber alacağınıza, bu haber sayesinde mutluluktan havalara uçarak, tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza delalet eder. Uzun zamanda planladığınız bir seyahate çıkacağınıza yorumlanır. En yakın arkadaşlarınızla çıktığınız bu tatilden eli kolu dolu şekilde döneceğiniz anlamına gelmektedir. Etrafınızda baba olmak isteyen ve bunun için tedavi olan bir yakınınızın baba olacağına işaret eder. Son derece aydınlık, son derece sağlıklı olacağınız, isteklerinizin gerçekleşeceği döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam Görmek


 

Kahve Falında Anne Kucağında Bebek Görmek

Ekonomik açıdan kısa zaman içerisinde rahatlayacağınıza, borçlarınızdan kurtularak artık dert edineceğiniz hiçbir şeyin kalmayacağına tabir edilir. Arkanızdan sürekli dedikodu yapanlara, düzelen ekonomik durumunuz ile nispet yapacağınıza ve onların sizi kıskanmasına işaret eder. Hayatınızda yaşam enerjinizi emen eşya, insan artık her ne varsa onlardan kurtulacağınıza ve iç huzura kavuşacağınıza yorumlanır. Kısa zaman içerisinde aşk hayatınızın hareketleneceğine, sizin yelkenleri suya indirmenize neden olacak mükemmel bir insan ile karşılaşacağınıza işaret eder.

Bu kişi ile resmen ilk görüşte aşkın başlayacağına, uzun soluklu çok içten bir ilişki yaşayacağınıza yorumlanır. Ayriyeten eşiniz var ise aranızdaki sorunları çözeceğinize, evliliğinize bir şans daha vereceğinize işaret eder. Bu aralar biraz daha fazla tartıştığınıza fakat nedenlerinin fındık kabuğunu bile doldurmadığına delalet eder. Bu nedenle güzel bir akşam yemeğine çıkarak, aranızdaki sorunları çözeceğinize, evliliğinize bir şans daha vererek daha mutlu olacağınıza yorumlanır. Uzun zamandır en yakın dostunuz ile hayalini kurduğunuz bir iş yeri açacağınıza işaret eder. Maddi kazancın bol olacağı ve bereketli döneme gireceğiniz anlamına gelir. Sizde ipi baştan sağlam tutarak, yeni kuracağınız işi büyüteceğinize, bu işten çok güzel gelir elde edeceğinize tabir edilir.

Artık tarihini bile unuttuğunuz, çok geçmişte birine verdiğiniz borç parayı geri alacağınıza ve bu paranın sizi rahatlatacağına delalet eder. Çevrenizdekilere maddi, manevi destek olduğunuza ve bolca hayır duası alacağınıza işaret eder. Kısa zaman içerisinde arabanızda değişiklik yapacağınıza, içinize sinen yeni bir araba alacağınıza yorumlanır. Bu aralar yeni arayışlar içerisinde olduğunuza, boş vaktinizi bir kursa yazılarak değerlendireceğinize işaret eder. Bu kurs sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceğinize ve yeni dostluklar kuracağınıza tabir edilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Bebek

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.