Kahve Falında Kucağında Bebek Olan Kadın

Kahve Falında Kucağında Bebek Olan Kadın
21 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 8.686 kez okundu.

Kahve falında kucağında bebek olan kadın görmek, sizin ve yakınlarınızın refaha ereceği anlamına gelmektedir. Sağlık konusunda hayatınızda önemli olarak gördüğünüz bir insanın şifa bulacağını ve size de olduğundan fazla şifa getireceğini müjdeler. Ayrıca maddi manevi de sizin yükünüzün oldukça azalacağını müjdeliyor size. Size uğur getirecektir. Hem eğitim hem iş konusunda önünüzde fazlasıyla kapı açacak olan gördüğünüz bu kadın size birçok konuda şans getirecek. Ayrıca yakın olduğunuz ve şifaya ihtiyacı olan birine fazlasını bile verecek olacağını müjdeliyor falınız.

Hayatınızdaki gelişmelere bir kapı daha açacak bu fal sizin en büyük şansınız. Ayrıca evinize ışık gibi bir şey ineceğini de söyleyelim. Bu bir bebek ya da bir eş, dost olabilir. Belki de her zaman bir çocuk istediniz ve onun müjdesini alacaksınız. Belki de yalnız olduğunuz zamanlarda sizden desteğini eksik etmeyecek, hakiki bir dost mesela. Çok sevdiğiniz ve gurbetten dönecek olan biri de olabilir fakat net olarak bir ışığı bulacağınız kesin. Bir kahve falının size bu kadar müjde getirebildiği için oldukça şanslısınız. Hayatınızda uzun süre sorunla karşılaşmayacak olmanız da falın bir parçası. Elinizdekilerin değerini bilirseniz eğer daimi mutluluğun sizi beklediğini de söylüyor fal fakat elinizdekilerin değerini bilmeden bir üstünü istemek zaten normal anlamda da olabilecek bir şey sayılmaz. Bu yüzden mutlaka elinize geçen fırsatların değerini bilin.

Henüz bir bebek hayali kurmuyorsa ve evli değilse, hayatında güzel gelişmeler olacağına delalet eder. Eğitim hayatında ya da iş hayatında dilediği yerlere gelecek ve kısa süre içinde adını duyurmayı başaracak demektir. Fal sahibi güçleneceği bir döneme girerek mutlu bir geleceğin temellerini kendi çabaları ile atabilir.

Evli ve çocuk sahibi kadınların kısa süre içinde dileklerinin kabul olacağını gösterir. Hayatınızda başkaları için yapmış olduğunuz iyilikler, size bolluk, bereket olarak geri dönecek ve parlak bir gelecek yaşayacaksınız demektir. Mutluluğun, barışın ve sabrın simgesidir. Bu kişi hayatının önceki evrelerinde büyük zorluklardan geçerek yaşadığı imkanların değerini anlayabilecek olgunluğa ulaşmış demektir.

Kahve Falında Bebek Emziren Kadın Görmek

Genellikle iyiye ve bol kazanca yorumlanır. Genel olarak fal fincanlarında masumiyeti simgeler ve iyiliği mutluluğu haber verir. Uğruna çok emek harcadığı zahmet verdiği bir durumun iyi yönde sonuçlanacağına yorumlanır. Sıkıntılara katlanarak sabrettiği hayalini kurduğu toplu mala sahip olacağına, türlü cefa çektikten sonra hak ettiği mutluluğa kavuşacağına yorumlanır. Az olan kazancının artacağına, sıkıntıyla sabrettiği ümit ettiği sevince ulaşacağına ve umudunu kestikten sonra ümit ettiği hünere ve kazanca işaret eder.

Sıkıntıları aşarak refaha erişeceğine, uğraşlarının sonunda istediği varlığa kavuşacağına yorumlanır. Beceri sahibi bir kişiye, bol kısmete, verimli uğraşlara, kazançlı yatırımlar yapacağına, üne ve hak edilmiş mala işaret eder. Bekar biri görmüş ise yakında hayırlı bir kısmeti çıkacağına da yorumlanır. Bir erkeğin falında görüldüğü taktirde kazancının artacağına ve işinde iyi bir yere geleceğine delalet eder.

Arada ufak tefek tatsızlıklar yaşansa da, eşinle aranda inanılmaz bir uyum görünüyor. Bu uyumun devam etmesi ise senin elinde… Eşinin senden istediği sadece tatlı dil ve güler yüz. Etrafınızda ilişkinizi kıskananlar oldukça fazla, sözlerine kulak asmamanız ilişkinizin yolunda gitmesini sağlayacak. Ev, araba, arsa gibi yatırım yapmayı düşünüyorsanız, birikim yapmak için doğru zamandasınız.

Kahve Falında Kucağında Bebek Olan Adam Görmek

Genellikle yeniliklerin ve girişeceğiniz yeni işlerin habercisidir. Haneye gelecek bolluk, bereket ve artan maddi kazancı simgeler. Stresli bir işten çok güvendiğiniz be sevdiğiniz bir kişinin de yardımı ile daha kolay bir şekilde çıkabilirsiniz. Genellikle mutlu ve parlak bir geleceğin habercisidir.

İşinizde güçleneceğinizi ve yeni fırsatlar elde edeceğinizi gösterir. Sevdiğiniz ve özlediğiniz birinden güzel bir haber alabilirsiniz. Ailenizden ya da çevrenizden birinin bebek beklediği haberini yakın zamanda alabilirsiniz. Evli değilseniz çok yakın bir zaman içinde hayatınızın aşkını bularak dünya evine girebilirsiniz. Çok severek aldığınız bir eşyanızı kaybetmişseniz kısa süre içinde bulacaksınız demektir. Eğlenceli ve huzurlu bir geleceğe sahip olacak ve sağlıklı bir ömür yaşayacaksınız.

Hayatındaki herkes özellikle arkadaş çevren böylesine iyi bir eşe sahip olduğun için seni çok şanslı buluyor. Sen de bu şansın farkında gibisin. Eşin için her türlü fedakarlıkta bulunmaktan kaçınmıyorsun. Sanırım yaşlı bir aile büyüğünü kırmış gibisin. En kısa zamanda ondan özür dilesen iyi olacak. Çünkü sana fena halde kırılmışa benziyor. Uzun süredir gelecek olan bir kısmetin az bir süre içerisinde nihayet geleceği görünüyor. Bu kısmet ev, iş veya para ile ilgili olabilir. Ancak bu kısmet her ne ise hem seni hem de eşini çok sevindirecek. Hanenizde bir aydınlık ve ferahlık söz konusu… Sanırım eşinle arkadaşlarınız aracılığıyla tanışmışsınız çünkü çok sayıda ortak arkadaşınız olduğu görünüyor.

Kahve Falında Anne Kucağında Bebek Görmek

Sizler için gelecek olan oldukça mutlu olan beraberlikleri de işaret etmektedir. Sen her ne kadar son zamanlar içerisinde oldukça mutsuz olan zamanları geçiriyor olduğunu düşünüyor olsan bile o kadar kısa süre içerisinde kendine geleceksin ki sen de oldukça mutlu olan bir insan haline gelebileceksin. Her şey her ne kadar kötü bir şekilde ilerliyor gibi gözüküyor olsa bile sen kendine gelmek için illa fırsatlar beklemek yerine kendin için en hayırlı olan fırsatları da yine kendin yaratabileceksin. Aşk konusunda da o kadar acı çekiyorsun ki her ne kadar hayat arkadaşın seni severek gitmiş olduğunu söylemiş olsa bile sen onun bir türlü sevdiğine inanamıyor ve bunun için de en büyük acıları çekiyorsun.

Yeni bir ayrılık eşiğinde olmandan dolayı oldukça kötü olan zaman dilimlerini yaşamak üzere olduğuna da işaret eder. Her ne kadar sana bu durum çok acı geliyor olsa bile en son sen de kendine geleceksin ve bu hayatın sadece onun etrafında değil aslında sadece senin etrafında dönecek olduğunu da göstermektedir. Kısa süreli bu üzüntüden dolayı yaşayacak olduğun mutsuzluk senin hastalıklar ile de karşı karşıya gelmene neden olur iken sen oldukça güçlü tavrın sayesinde çok hızlı bir şekilde de bunu üzerinde atabileceksin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git