Kahve Falında Kucağında Bebek Olan Kadın

21.07.2015
Kahve Falında Kucağında Bebek Olan Kadın

Kahve falında kucağında bebek olan kadın görmek, fal sahibinin ve ailesinin huzura ereceği ve çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin yakında sağlıklı bir erkek bebek sahibi olacağına, yaşanılan tüm sıkıntıların geride kalarak unutulacağına; haneye bolluk ve bereket geleceğine işaret eder

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızın hareketleneceğine yorumlanır. Bu aralar durgun olan aşk hayatınız, hayatınıza yeni birinin girmesi ile renkleneceğine tabir edilir. Bu kişi hiç ummadığınız anda karşınıza çıkarak sizi mest edecek ve kısa zaman içerisinde sizi kendine aşık edeceğine işaret eder. Aynı zamanda yeni gelişmeler yaşayacağınıza karşınıza çıkan kişi ile uzun soluklu bir ilişki yaşayacağınıza tabir edilir. Mutlu bir evliliğin ve hayırlı başlangıçların işaretidir.

Mutlu bir evliliğe adım atacağınıza dillere destan bir düğün yapacağınıza işaret eder. Evliliğinizde bir takım kıskançlık sorunları yaşayacağınıza, bu sorunların sizi üzdüğüne işaret eder. Fakat eşinizin yapacağı bir sürpriz sayesinde aranızdaki buzların eriyeceğine ev içinde daha huzurlu ve mutlu olacağınıza delalet eder. Hayatınızdan geçmişte kalan birisinin varlığına işaret eder. Bu kişi kısa zaman içerisinde karşınıza çıkarak, tekrar sizinle denemek isteyeceğine yorumlanır. İnce eleyip sık dokuyarak bu kişiye bir şans daha verecek, güzel bir birlikteliğe başlayacağınıza yorumlanır.

Sadece yakın çevrenizin olduğu küçük şirin bir nişan merasimi yapacağınıza işaret eder. Bu nişanda herkesin çok beğeneceği bir nişanlık giyerek partneriniz dahil herkesin size mest olacağı anlamına gelir. Eşiniz ile çıkacağınız bir tatilde bebek müjdesi haberi alacağınıza, bu müjdeli haber ile tatilden erken döneceğinize işaret eder.

Para Yorumu

Uzun zamandır yeni eve taşınmak ve yeni eşya almak istediğinize yorumlar. Bu isteğinizi devlet desteği ile kolaylık ile gerçekleştireceğinize, hayallerinizdeki gibi bir eve ve eşyaya sahil olacağınıza işaret eder. Ödemelerinizde herhangi bir sorun yaşamayacağınıza delalet eder. Ayriyeten iyi bir iş imkanı yakalayacağınıza, bu iş sayesinde güzel gelir kazanacağınıza işaret etmektedir. Çok fazla çaba sarf etmeden elde edeceğiniz paraya, maddi kazanca delalet eder.

Başınız sıkıştığında size uzatılan ele ve bu eli doğru şekilde kullanacağınıza tabir edilir. Yeni başlangıçlara, bolluğa ve berekete işaret eder. Kısa zaman önce dara düştüğünüze fakat yakın arkadaşınızın desteği ile bu dardan çıkacağınıza, artık yere daha sağlam adımlarla basacağınıza delalet eder. Göründüğünüzden daha güçlü olduğunuza ve her ne olursa olsun para kazanmanın yollarını kolaylıkla bulabileceğinize yorumlanır.

İş hayatınızda oldukça başarılı işler başararak, çok güzel paralar kazanacağınıza tabir edilir. Aynı zamanda borç verdiğiniz kişiden bu parayı geri alarak, rahatlayacağınız anlamına gelmektedir. Yeni bir araba istediğinize ve bu arabaya üç vakte kadar sahip olacağınıza işaret eder. Eğer paranızı har vurup harman savurmazsanız, güzel yatırımlar yapabileceğiniz bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kalabalığa, şen sohbetlere, yeniliğe işaret eder. Yakın çevreniz ile aranızda sorunlar olduğuna fakat bu sorunların ortadan kalkacağına tabir edilir. Tam anlamı ile sadık dost anlamına gelir. En yakın dostunuzun size çok değer verdiğine ve her daim yanınızda olacağına tabir edilir. Ayriyeten sosyal çevrenizi genişleteceğinize, yeni insanlar ile tanışacağınıza yorumlanır. Bu insanların size büyük destek sağlayacağı anlamına gelmektedir.

Bu dönemde manevi açıdan aileniz ile daha çok vakit geçireceğinize yorumlanır. Derdi olan aile içindeki bireylerin dertlerini anlamaya, onları dertlerinden kurtarmak için elinizden geleni yapacağınıza tabir edilir. Yeni döneme gireceğinize çok neşeli haberler alarak moralinizin yükseleceğine işaret eder. Sosyal yaşantınızda yeni aktiviteler keşfederek kendinizi daha iyi motive edeceğinize aynı zamanda tüm gereksiz insan ve eşyaları hayatınızdan çıkaracağınıza yorumlanır.

Uzaktan gelecek yakın akrabanıza delalet eder. Ansızın sürpriz yaparak, eli kolu dolu şekilde geleceği anlamına gelir. Size getirdiği haber sayesinde hane içerisinde büyük bir sevinç yaşanacağına tabir edilir. Askerde olan yakınınız var ise tezkere alacağına işaret eder. Özlemlerin biteceği, yeni başlangıçlar yapacağınız döneme gireceğiniz anlamına gelir.

İş ve Kariyer Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönem başaramayacağınızı düşündüğünüz ne var ise başaracağınıza, daha fazla öz güvenli olacağınıza delalet eder. Ferahlama, rahatlama anlamına gelir. Hayatınızın tam anlamı ile başarılar üzerine kurulu olacağına işaret eder. Yaşamış olduğunuz birtakım maddi sıkıntıların giderileceğine büyük bir çöküşten kurtulacağınıza yorumlanır. İş hayatında yaşadığınız stresi yakın arkadaşlarınız ile paylaşarak rahatlayacağınıza aslında gereksiz yere stres yaptığınızı anlayacağınıza işaret eder. Yeni iş ve yeni düzen anlamına da gelmektedir.

Yeni iş arayışı içindeyseniz, tam olarak istediğiniz gibi bir iş bulacağınıza ve bu işe çok kolay adapte olacağına tabir edilir. Bu iş sayesinde karşınıza çıkan hiç bir engelin sizi yıpratmayacağına delalet eder. Çalıştığınız iş yerinde başarılarınızı kıskanan kişilerin olduğuna fakat bu kişilerin size asla zarar veremeyeceğine yorumlanır. Çok başarılı ve ne istediğini bilen bir kişi olduğunuz anlamına gelmektedir. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir projenin biteceğine ve bu proje sayesinde güzel paralar kazanacağınıza işaret eder.

Terfi etmek, yükselmek anlamına gelmektedir. Çalıştığınız firmada yükselişe geçeceğinize, maddi gelirinizin artacağına işaret eder. Hiç yılmadan ve durmadan çalışacağınıza, emeklerinizin karşılığını hakkınız ile alacağınıza yorumlanır. Eğer okuyan bir kişiyseniz okul değişikliği yapacağınıza yeni okulun size daha iyi başarılar getireceğine tabir edilir.

Sağlık Yorumu

Sizi korkutan bir rahatsızlığınız olduğunu düşündüğünüze fakat hiç bir sağlık sorununuzun olmadığına işaret eder. Bu dönem biraz fazla stres yaptığınıza ve strese bağlı saç dökülmesi yaşadığınıza tabir edilir. Fakat kısa zaman içerisinde bunun ilacını bulacağınıza ve saç dökülmesinden kurtulacağınıza işaret eder. Hane içinden birinin kısa sürelide olsa bir sağlık sorunu yaşayacağına bu dönem biraz korkacağınıza fakat bu sorunun hemen üstesinden geleceğinize yorumlanır. Kötü alışkanlıkları olan bir kişi olduğunuza fakat kısa zaman içerisinde tüm kötü alışkanlıklardan kurtularak kendinizi sağlıklı beslenmeye vereceğinize delalet eder.

Bu alışkanlıklardan kurtulmanın hem size hemde çevrenizdekilere yarar sağlayacağı anlamına gelmektedir. Kısa zaman önce ciddi bir rahatsızlık yaşayan bir yakınınızın tekrar rahatsızlanacağına fakat eskisi gibi kötü bir durum olmadığına işaret eder. Biraz daha fazla destek vererek, onun yanında olarak bu dönemi daha kolay atlatmasına yardımcı olacağınız anlamına gelmektedir.

Fazla kilolarınızdan sıkıldığınıza ve bu kiloları vermek için kalabalık bir ortamda spora başlayacağınıza işaret eder. Kısa zaman içerisinde hayal ettiğiniz kiloya ulaşacağınıza ve kendinizi daha öz güvenli hissedeceğinize yorumlanır. Yakın zamanda hamile olacağınıza işaret eder. Hamileliğinizin ilk üç ayında biraz zorluk çekeceğinize fakat sonrasında son derece sağlıklı hamilelik geçireceğinize delalet eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.