Kahve Falında Balon Görmek

Kahve Falında Balon Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.864 kez okundu.

Kahve falında balon görmek, doğruluğu kesin olmayan, havada kalmış bir takım haberlerle meşgul olacağınız anlamına gelir. Hayatınızla ilgili önemli kararlar vermeniz gereken bir dönemde olabilirsiniz. İnatçı bir kişiliğiniz olduğunu gösterir. Bu inatçı kişiliğiniz nedeniyle karşınızdaki insanlar tarafından yanlış anlaşılabilir hatta hoş karşılanmayabilirsiniz. Bu nedenle özellikle bu dönemde arkadaşlarınızla girdiğiniz tartışmalarda kontrollü olmaya çok dikkat etmelisiniz. Karşınızdaki kişiyi kıracak davranış ve sözlerden uzak durmalısınız. Bu dönem içerisinde iş hayatınızda büyük gelişmeler yaşayabilir ve bu gelişmelerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Bunları değerlendirmeniz de tavsiye edilebilir. Aşk hayatına yansımaları ise sevgilinize ya da eşinize karşı duygularınızı net bir şekilde belli etmenizin gerekmesidir. Partnerinize karşı belirsiz olmanız başka insanlara fırsat vermek olabilir. Bazı insanların sizin ilişkiniz hakkında yorum yapmasına neden olabilir. Siz net bir tavır ortaya koyarak bu kişilerin ilişkiniz hakkında yorumlar yapmasına son vermelisiniz. Aksi halde bu durum aşk hayatınızda ciddi problemler yaşamanıza neden olacaktır.

Aşk

Gönlünüzdeki kişi ile yakın zamanda karşılaşacağınız anlamına gelmektedir. Yakın zamanlarda bir bahane ile sizinle görüşmek isteyebilir. Bu bahane biraz saçma olsa da siz işin saçma kısmına değilde sonuca odaklı olduğunuz için kalbiniz ata ata koşarak gideceksiniz. Size içinizi açarken biraz fazla heyecanlanıp dili lal olabilir. Siz de ona hislerinizi açarsanız rahatlayıp, sizinle güzel şekilde iletişime geçecektir.

Evlilik birliği temelinizi çok sağlam attığınız anlamına gelmektedir. Öyle ki iyi bir eşe sahipsiniz. Hayallerinizdeki gibi mutlu bir yuvanız var. Eşiniz ile evde vakit geçirmeyi ve karşılıklı kahve içerek sohbet etmeyi seviyorsunuz. Bu yakın zamanlar da eşiniz sizi güzel bir akşam yemeğine çıkartabilir. Şık bir mekanda romantik bir akşam yemeği size iyi gelecektir.

Bekarlık sultanlıktır diye attığınız naraların sonuna gelmiş bulunmaktasınız. Çünkü prensiniz elinde balonlar ile çıkıp gelecek. Siz bile ne olduğunu anlamadan bir bakacaksınız sevgili olmuşsunuz. Öyle biri olacak ki bu kişi, hem romantik hem iyi niyetli hem de yakışıklı. Tam da sizin istediğiniz gibi. Bu durum ani gelişse de kısa zaman içerisinde aranızdaki uyum sayesinde bu evliliği nikah ile taçlandıracaksınız.

Şu sıralar eski aşklar gündeme gelebilir. Senelerdir görmediğiniz lise aşkınız ile karşılaşabilir, eski duygularınızı hatırlayabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız anılarınızı hatırlayarak kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Bu kişi ile eski aşkın alevleri yeniden canlanacaktır. Uzun soluklu ve güzel bir ilişki içerisine girebilirsiniz.

Eski sevgiliniz tarafından aranmaya işaret eder. Kırılıp, dargın şekilde ayrıldığınız eski sevgiliniz sizi bu günlerde arayabilir. Sizden bir şans isteyecektir. Tüm geçmişi, kırgınlıkları unutmanızı isteyerek çok değiştiğini dile getirecektir. Fakat şunu unutmayın ki, araya uzun zaman girdiği için bazı duygular değişebilir. Size aynı hataları tekrar yapabilir ve sizi incitebilir. Affetmeyi düşünüyorsunuz, ama bunu iki kere düşünün. Sonuçlarına katlanmak bir öncekinden daha üzücü olabilir. Tekrar üzülmemek adına emin adımlar atmanız sizin için en doğrusu olacaktır.

Para

Maddi kayıplarınızın olduğu sizi derinden üzen bir olay ile karşı karşıya gelmişsiniz. Ama artık bereketli bir döneme geçiş yapacaksınız anlamına gelmektedir. Birine verdiğiniz borç paranın hiç beklemediğiniz anda size geri döneceğine ve tüm sıkıntılarınızı çözebileceğinize işaret eder.

Har vurup harman savurduğunuz için pişmanlık duyuyor olabilirsiniz. Üzülmeyin, çalışan ve üreten yapınız sayesinde maddi zorluklar çekmeden hayatınızı idam ettire biliyorsunuz. Bu aralar harcamalarınıza biraz dikkat ederseniz, hiç bir sorun yaşamazsınız.

Öyle görünüyor ki siz baya tutumlusunuz. Maddi kayıplarınız neredeyse hiç yok denecek kadar az. Bu tutumunuz size hep kazandırıyor. Geleceğinize sürekli yatırım yapıyor, çocuklarınıza iyi bir gelecek hazırlıyorsunuz. Harika bir ebeveyn ve çok iyi yöneticisiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Hane içerisindeki sorunların, sıkıntıların biteceği, hane içinde güneşin doğacağı bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Bu aralar herkesin sizin üzerinize geldiğini hissedebilirsiniz. Ama merak etmeyin tüm bu zorlu süreç bitecek, yerini aydınlığa bırakacak. Siz de ferahlayacaksınız.

Uzaktan gelen bir akraba, bir yakın anlamına gelmektedir. Bu kişi elleri kolları dolu şekilde gelecek. Tüm aile fertleri resmen kapıda dikilmiş o kişiyi bekliyor gibisiniz. Sanki o gelince her şey daha güzel olacak hissine kapılmışsınız. Evet bu doğru bir his, yakınınız yapmış tüm hazırlığını uzak yoldan geliyor. Aile içinde neşeli günler sizi bekliyor.

Bol sohbet etmek anlamına gelmektedir. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile karşılaşabilir ve buluşmak için planlar yapabilirsiniz. Ya da bir etkinlikte karşılaşabilir muhabbet edebilir, güzel olaylar yaşayabilirsiniz. Eski anılarınızı yad ederek, içsel huzura varabilir kendinizi mutlu hissettiğiniz döneme girebilirsiniz.

İyi komşu olarak tanıdığınız bir takım kişilerin arkanızdan çevirdiği dolapları öğreneceğiniz anlamına gelmektedir. Tesadüfen öğreneceğiniz bu dolapları ilk öğrendiğiniz de hem şok olacaksınız hemde bu dolapları onların yüzüne vurmak için can atacaksınız. Yalnız biraz sabırlı olun. Elinize koz geçtiğinde daha iyi sözler söyleyebilirsiniz. Karşınızda savunmasız kalacaklardır ve sizde bu tartışmadan büyük zevk alacaksınız. Yaşadığınız şeyler tatsız da olsa, sonucu sizin için hayırlı olacaktır.

İş ve Kariyer Hayatı 

Yeni işe adapte süreciniz çabuk geçmiş gibi duruyor. Hemen işlerinize konsantre olmuş ve iyi işler çıkarıyorsunuz. Bu durum iş arkadaşlarınız tarafından hem şaşkınlıkla hem de kıskançlıkla karşılansa da, yöneticileriniz sizi her fırsatta tebrik edecek. İyi iş bitirici yapınız sayesinde, şirketin göz bebeği olma yolunda ilerliyorsunuz.

Okul hayatınızda başarılara imza atmanız anlamına gelmektedir. İstediğiniz bölümü okumanın mutluluğu, sizin daha güzel başarılara imza atmanızı sağlayacak. Daha mezun olmadan, başvuru yaptığınız iş yerinden olumlu yanıt alabilirsiniz. Okul ile işi aynı anda yürütmek biraz zor olsa da sizin için bu durum çocuk oyuncağı gibi olacaktır.

Ticarete başlamak anlamına gelmektedir. Yeni bir dükkan ya da yeni bir iş söz konusu olabilir. Alım satım yapacağınız, pazarlama sektöründe iyi bir iş sahibi olabilirsiniz. Dilinizin kuvvetli olması nedeni ile pazarlama işini hayatınıza sokabilir, iyi paralar kazanıp yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

Sağlık Hayatı

Sağlıklı yaşamanın sadece spor yapmaktan ibaret olmadığını anlamanız gereken dönemdesiniz. Sadece spor yapıp sağlıklı beslenmeyerek kendinize istemediğiniz zararlar verebilirsiniz. Neyse ki spor eğitmeniniz kısa süre içerisinde durumunuzun kötüye gittiğini anlayacak ve erken müdahale edecektir. Sağlıklı beslenme adına size bir diyet listesi hazırlayacaktır. Siz bu diyete uyarak sporunuza devam ederseniz ortada hiç bir sorun kalmaz, fakat sadece spor yapıp beslenmezseniz, yataklara düşebilir hasta olabilirsiniz.

Hayatta her şey neden benim başıma geliyor diye ahlanıp vahlanıp kendi kendinizi hasta ediyorsunuz. Tüm baş ağrılarınızın nedeni yaşamış olduğunuz stres. Siz kafanızda kurduğunuz sorunları genelleştirmediğiniz sürece bu baş ağrılarına esir olacaksınız maalesef. Fakat şunu bilin ki, bu hayatta ki her şey sadece sizin başınıza gelmiyor. İyi bir hayat, iyi bir gelir ve iyi dostlarınız var, bunu keyfini çıkarın ve sağlığına önem verin. Stres yapmayı bırakıp kendinizi silkeleyin. Göreceksiniz her şey daha güzel olacak.

Kahve Falında Kalp ve Balon Görmek

Aşk hayatınızın yükseldiği bir döneme girdiğinizin habercisidir. Bu dönemde şansınız en yüksek seviyede olacak ve hayatınızda kimse yokken yepyeni bir ortama girecek ve belki de hayatınızın aşkıyla karşılaşacaksınız. Fal fincanında görülen bu iki sembol sevinçli haberlerin art arda geleceğine dalalettir.

Bereket demektir. Şu sıralar karlı kazançlar elde edecek gibi görünüyorsunuz, alacağınız bu maddi kazançları doğru değerlendirmelisiniz. Yatırımlar yapmalı, geleceğinizi düşünmelisiniz. Birinden hoşlanıyorsa o kişide karşılık bulacak haberini verir. Hoşlandığınız kişi size çok yakın zamanda bir adım atacak ve siz çok şaşıracaksınız. Haftalardır aklınızdan çıkmayan bu kişi de aslında sizi düşünüyor ama zamana ihtiyacı var. 4 vakte kadar size müthiş bir zamanda gelecek ve sizi çok mutlu edecek. Bu kişiyi kaçırmamalı, fazla naz da yapmamalısınız. Bu kişi kendinden ve sizden emin olduktan sonra adım attığı için, mantığı ve aşkı kullanarak size gelecek. Kalbinizin aylardır duran kapısını belki de bir fırtınayla açacak, birden içeri girecek. Hazırlıksız olduğunuz bir anda sizi bulacak. Bizden söylemesi. Hiç beklemediğiniz haberler alacağınızın sinyalini verir. Bu haberler genellikle maddi kazançlarınızla ve aşk, dostluk ilişkilerinizden gelecek bir haberdir. Bu haberler size 3 vakte kadar gelecek ve gerçekten emeğinizin karşılığını görecek çok mutlu olacaksınız. Alacağınız bu haberler karşısında sakinliğinizi korumalısınız ve bu haberler karşısında duygularınızla değil mantığınızla hareket etmelisiniz. Şuan sıkıntılı bir dönemdeyseniz de alacağınız bu haber karşısında sıkıntılarınızın son bulacağı anlamına da gelir.

Kahve Falında Uçan Balon Görmek

Aslı astarı olmayan ve ne olduğu belirsiz habere dalalettir. Son zamanlarda asılsız bir çok şey duyup kendinizi ve ailenizi üzmüş olabilirsiniz. Bu dönemde her duyduğunuza inanmamalı ve inanmadan önce meseleyi güzelce bir öğrenmeye çalışmalısınız. Kahve fallarında çok sık rastlanmaktadır ve özellikle çevresinde bulunan görüntülere göre yorumlanmalıdır. Eğer yanında bir insan silueti var ise, bir kişinin size asılsız bir haber vereceğinin habercidir. Yada, şuan o durumun içerisinde iseniz duyduğunuz haber asılsız bir haberdir. Arkadaşlarınız ve aileniz ile aranızdaki zıtlaşmaya dalalettir. Son dönemlerde sevdiklerinizle oldukça zıtlaşabilirsiniz.

Yanlış kararlara ve inatlaşmaya dalalettir. Uzun zamandır çözmeye çalıştığınız problem ile ilgili yanlış bir karar verebilirsiniz ve bu karar sizin tüm hayatınızı etkileyebilir. Bu nedenle iyi düşünüp karar vermelisiniz. İnatçılığınız ve zıtlaşmalarınız yüzünden arkadaşlarınız ile aranızı bozabilirsiniz. Elinizden geldiğince uysal davranmaya çalışmalısınız. Bu zorlu zamanlarda iman gücünüzle sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

Her zorluğa dayanan ve hayatında hiçbir zaman pes etmeyen bir yapın var. Bu özelliklerin sayesinde yakın zamanda büyük bir fırsat yakalayacaksın. Bu fırsat  hayatındaki bütün sıkıntıları atmanı sağlayacak. Sevgilin sana herkesi kıskandıracak güzellikte büyük bir sürpriz hazırlıyor. Evlenme teklifi olabilir bu. Büyük bir sevinç, mutluluk ve huzur dolu günler kapıda.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git