Kahve Falında Balon Görmek

13.04.2015
Kahve Falında Balon Görmek

Kahve falında balon görmek, fal sahibinin mutluluktan havalara uçacağı hayırlı bir gelişme ile karşılaşacağı anlamına gelir. Kişinin özel hayatı ile ilgili önemli sırlarını yakın çevresi ile paylaşmaması ve evine sahip çıkması gerektiğine işaret eder. Aksi halde bir takım sıkıntılar yaşanacağına yorumlanır.

Aşk Yorumu

Gönlünüzdeki kişi ile yakın zamanda karşılaşacağınız anlamına gelmektedir. Yakın zamanlarda bir bahane ile sizinle görüşmek isteyebilir. Bu bahane biraz saçma olsa da siz işin saçma kısmına değilde sonuca odaklı olduğunuz için kalbiniz ata ata koşarak gideceksiniz. Size içinizi açarken biraz fazla heyecanlanıp dili lal olabilir. Siz de ona hislerinizi açarsanız rahatlayıp, sizinle güzel şekilde iletişime geçecektir.

Evlilik birliği temelinizi çok sağlam attığınız anlamına gelmektedir. Öyle ki iyi bir eşe sahipsiniz. Hayallerinizdeki gibi mutlu bir yuvanız var. Eşiniz ile evde vakit geçirmeyi ve karşılıklı kahve içerek sohbet etmeyi seviyorsunuz. Bu yakın zamanlar da eşiniz sizi güzel bir akşam yemeğine çıkartabilir. Şık bir mekanda romantik bir akşam yemeği size iyi gelecektir.

Bekarlık sultanlıktır diye attığınız naraların sonuna gelmiş bulunmaktasınız. Çünkü prensiniz elinde balonlar ile çıkıp gelecek. Siz bile ne olduğunu anlamadan bir bakacaksınız sevgili olmuşsunuz. Öyle biri olacak ki bu kişi, hem romantik hem iyi niyetli hem de yakışıklı. Tam da sizin istediğiniz gibi. Bu durum ani gelişse de kısa zaman içerisinde aranızdaki uyum sayesinde bu evliliği nikah ile taçlandıracaksınız.

Şu sıralar eski aşklar gündeme gelebilir. Senelerdir görmediğiniz lise aşkınız ile karşılaşabilir, eski duygularınızı hatırlayabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız anılarınızı hatırlayarak kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Bu kişi ile eski aşkın alevleri yeniden canlanacaktır. Uzun soluklu ve güzel bir ilişki içerisine girebilirsiniz.

Eski sevgiliniz tarafından aranmaya işaret eder. Kırılıp, dargın şekilde ayrıldığınız eski sevgiliniz sizi bu günlerde arayabilir. Sizden bir şans isteyecektir. Tüm geçmişi, kırgınlıkları unutmanızı isteyerek çok değiştiğini dile getirecektir. Fakat şunu unutmayın ki, araya uzun zaman girdiği için bazı duygular değişebilir. Size aynı hataları tekrar yapabilir ve sizi incitebilir. Affetmeyi düşünüyorsunuz, ama bunu iki kere düşünün. Sonuçlarına katlanmak bir öncekinden daha üzücü olabilir. Tekrar üzülmemek adına emin adımlar atmanız sizin için en doğrusu olacaktır.

Para Yorumu

Maddi kayıplarınızın olduğu sizi derinden üzen bir olay ile karşı karşıya gelmişsiniz. Ama artık bereketli bir döneme geçiş yapacaksınız anlamına gelmektedir. Birine verdiğiniz borç paranın hiç beklemediğiniz anda size geri döneceğine ve tüm sıkıntılarınızı çözebileceğinize işaret eder.

Har vurup harman savurduğunuz için pişmanlık duyuyor olabilirsiniz. Üzülmeyin, çalışan ve üreten yapınız sayesinde maddi zorluklar çekmeden hayatınızı idam ettire biliyorsunuz. Bu aralar harcamalarınıza biraz dikkat ederseniz, hiç bir sorun yaşamazsınız.

Öyle görünüyor ki siz baya tutumlusunuz. Maddi kayıplarınız neredeyse hiç yok denecek kadar az. Bu tutumunuz size hep kazandırıyor. Geleceğinize sürekli yatırım yapıyor, çocuklarınıza iyi bir gelecek hazırlıyorsunuz. Harika bir ebeveyn ve çok iyi yöneticisiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre hane içerisindeki sorunların, sıkıntıların biteceği, hane içinde güneşin doğacağı bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Bu aralar herkesin sizin üzerinize geldiğini hissedebilirsiniz. Ama merak etmeyin tüm bu zorlu süreç bitecek, yerini aydınlığa bırakacak. Siz de ferahlayacaksınız.

Uzaktan gelen bir akraba, bir yakın anlamına gelmektedir. Bu kişi elleri kolları dolu şekilde gelecek. Tüm aile fertleri resmen kapıda dikilmiş o kişiyi bekliyor gibisiniz. Sanki o gelince her şey daha güzel olacak hissine kapılmışsınız. Evet bu doğru bir his, yakınınız yapmış tüm hazırlığını uzak yoldan geliyor. Aile içinde neşeli günler sizi bekliyor.

Bol sohbet etmek anlamına gelmektedir. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile karşılaşabilir ve buluşmak için planlar yapabilirsiniz. Ya da bir etkinlikte karşılaşabilir muhabbet edebilir, güzel olaylar yaşayabilirsiniz. Eski anılarınızı yad ederek, içsel huzura varabilir kendinizi mutlu hissettiğiniz döneme girebilirsiniz.

İyi komşu olarak tanıdığınız bir takım kişilerin arkanızdan çevirdiği dolapları öğreneceğiniz anlamına gelmektedir. Tesadüfen öğreneceğiniz bu dolapları ilk öğrendiğiniz de hem şok olacaksınız hemde bu dolapları onların yüzüne vurmak için can atacaksınız. Yalnız biraz sabırlı olun. Elinize koz geçtiğinde daha iyi sözler söyleyebilirsiniz. Karşınızda savunmasız kalacaklardır ve sizde bu tartışmadan büyük zevk alacaksınız. Yaşadığınız şeyler tatsız da olsa, sonucu sizin için hayırlı olacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Yeni işe adapte süreciniz çabuk geçmiş gibi duruyor. Hemen işlerinize konsantre olmuş ve iyi işler çıkarıyorsunuz. Bu durum iş arkadaşlarınız tarafından hem şaşkınlıkla hem de kıskançlıkla karşılansa da, yöneticileriniz sizi her fırsatta tebrik edecek. İyi iş bitirici yapınız sayesinde, şirketin göz bebeği olma yolunda ilerliyorsunuz.

Okul hayatınızda başarılara imza atmanız anlamına gelmektedir. İstediğiniz bölümü okumanın mutluluğu, sizin daha güzel başarılara imza atmanızı sağlayacak. Daha mezun olmadan, başvuru yaptığınız iş yerinden olumlu yanıt alabilirsiniz. Okul ile işi aynı anda yürütmek biraz zor olsa da sizin için bu durum çocuk oyuncağı gibi olacaktır.

Ticarete başlamak anlamına gelmektedir. Yeni bir dükkan ya da yeni bir iş söz konusu olabilir. Alım satım yapacağınız, pazarlama sektöründe iyi bir iş sahibi olabilirsiniz. Dilinizin kuvvetli olması nedeni ile pazarlama işini hayatınıza sokabilir, iyi paralar kazanıp yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

Sağlık Yorumu

Sağlıklı yaşamanın sadece spor yapmaktan ibaret olmadığını anlamanız gereken dönemdesiniz. Sadece spor yapıp sağlıklı beslenmeyerek kendinize istemediğiniz zararlar verebilirsiniz. Neyse ki spor eğitmeniniz kısa süre içerisinde durumunuzun kötüye gittiğini anlayacak ve erken müdahale edecektir. Sağlıklı beslenme adına size bir diyet listesi hazırlayacaktır. Siz bu diyete uyarak sporunuza devam ederseniz ortada hiç bir sorun kalmaz, fakat sadece spor yapıp beslenmezseniz, yataklara düşebilir hasta olabilirsiniz.

Hayatta her şey neden benim başıma geliyor diye ahlanıp vahlanıp kendi kendinizi hasta ediyorsunuz. Tüm baş ağrılarınızın nedeni yaşamış olduğunuz stres. Siz kafanızda kurduğunuz sorunları genelleştirmediğiniz sürece bu baş ağrılarına esir olacaksınız maalesef. Fakat şunu bilin ki, bu hayatta ki her şey sadece sizin başınıza gelmiyor. İyi bir hayat, iyi bir gelir ve iyi dostlarınız var, bunu keyfini çıkarın ve sağlığına önem verin. Stres yapmayı bırakıp kendinizi silkeleyin. Göreceksiniz her şey daha güzel olacak.


Kahve Falında Uçan Balon Görmek

Fal sahibinin içerisinde bulunduğu karmaşadan bir an önce kurtulacağı ve daha huzurlu bir yaşama kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin kalbinin kapılarını kapalı tutmaması gerektiğine ve o kapıyı aralamaya çalışan biri olduğuna işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.