Kahve Falında Balon Görmek

Kahve Falında Balon Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.577 kez okundu.

Kahve falında balon görmek, doğruluğu kesin olmayan, havada kalmış birtakım haberlerle meşgul olacağınız anlamına gelir. Hayatınızla ilgili önemli kararlar vermeniz gereken bir dönemde olabilirsiniz. Ancak yanlış kararlar vermek üzere olduğunuzu gösterir. Bu karar nedeniyle işleriniz bir anda ters gitmeye başlayabilir. Hiç beklemediğiniz hatta hayal bile etmediğiniz kötü olaylarla karşılaşmak zorunda kalabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşabilmeniz konusunda bazı engellerle karşılaşacaksınız ve bu engeller keyfinizi kaçıracak, azminizin eksilmesine neden olacaktır. Bütün bu olumsuzluklar içinde yine de motivasyonunuzu yüksek tutmalı ve daha güçlü olmalısınız.

İnatçı bir kişiliğiniz olduğunu gösterir. Bu inatçı kişiliğiniz nedeniyle karşınızdaki insanlar tarafından yanlış anlaşılabilir hatta hoş karşılanmayabilirsiniz. Bu nedenle özellikle bu dönemde arkadaşlarınızla girdiğiniz tartışmalarda kontrollü olmaya çok dikkat etmelisiniz. Karşınızdaki kişiyi kıracak davranış ve sözlerden uzak durmalısınız. Bu dönem içerisinde iş hayatınızda büyük gelişmeler yaşayabilir ve bu gelişmelerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Bunları değerlendirmeniz de tavsiye edilebilir. Aşk hayatına yansımaları ise sevgilinize ya da eşinize karşı duygularınızı net bir şekilde belli etmenizin gerekmesidir. Partnerinize karşı belirsiz olmanız başka insanlara fırsat vermek olabilir. Bazı insanların sizin ilişkiniz hakkında yorum yapmasına neden olabilir. Siz net bir tavır ortaya koyarak bu kişilerin ilişkiniz hakkında yorumlar yapmasına son vermelisiniz. Aksi halde bu durum aşk hayatınızda ciddi problemler yaşamanıza neden olacaktır.

Kahve Falında Kalp ve Balon Görmek

Aşk hayatınızın yükseldiği bir döneme girdiğinizin habercisidir. Bu dönemde şansınız en yüksek seviyede olacak ve hayatınızda kimse yokken yepyeni bir ortama girecek ve belki de hayatınızın aşkıyla karşılaşacaksınız. Fal fincanında görülen bu iki sembol sevinçli haberlerin art arda geleceğine dalalettir.

Bereket demektir. Şu sıralar karlı kazançlar elde edecek gibi görünüyorsunuz, alacağınız bu maddi kazançları doğru değerlendirmelisiniz. Yatırımlar yapmalı, geleceğinizi düşünmelisiniz. Birinden hoşlanıyorsa o kişide karşılık bulacak haberini verir. Hoşlandığınız kişi size çok yakın zamanda bir adım atacak ve siz çok şaşıracaksınız. Haftalardır aklınızdan çıkmayan bu kişi de aslında sizi düşünüyor ama zamana ihtiyacı var. 4 vakte kadar size müthiş bir zamanda gelecek ve sizi çok mutlu edecek. Bu kişiyi kaçırmamalı, fazla naz da yapmamalısınız. Bu kişi kendinden ve sizden emin olduktan sonra adım attığı için, mantığı ve aşkı kullanarak size gelecek. Kalbinizin aylardır duran kapısını belki de bir fırtınayla açacak, birden içeri girecek. Hazırlıksız olduğunuz bir anda sizi bulacak. Bizden söylemesi. Hiç beklemediğiniz haberler alacağınızın sinyalini verir. Bu haberler genellikle maddi kazançlarınızla ve aşk, dostluk ilişkilerinizden gelecek bir haberdir. Bu haberler size 3 vakte kadar gelecek ve gerçekten emeğinizin karşılığını görecek çok mutlu olacaksınız. Alacağınız bu haberler karşısında sakinliğinizi korumalısınız ve bu haberler karşısında duygularınızla değil mantığınızla hareket etmelisiniz. Şuan sıkıntılı bir dönemdeyseniz de alacağınız bu haber karşısında sıkıntılarınızın son bulacağı anlamına da gelir.

Kahve Falında Uçan Balon Görmek

Aslı astarı olmayan ve ne olduğu belirsiz habere dalalettir. Son zamanlarda asılsız bir çok şey duyup kendinizi ve ailenizi üzmüş olabilirsiniz. Bu dönemde her duyduğunuza inanmamalı ve inanmadan önce meseleyi güzelce bir öğrenmeye çalışmalısınız. Kahve fallarında çok sık rastlanmaktadır ve özellikle çevresinde bulunan görüntülere göre yorumlanmalıdır. Eğer yanında bir insan silueti var ise, bir kişinin size asılsız bir haber vereceğinin habercidir. Yada, şuan o durumun içerisinde iseniz duyduğunuz haber asılsız bir haberdir. Arkadaşlarınız ve aileniz ile aranızdaki zıtlaşmaya dalalettir. Son dönemlerde sevdiklerinizle oldukça zıtlaşabilirsiniz.

Yanlış kararlara ve inatlaşmaya dalalettir. Uzun zamandır çözmeye çalıştığınız problem ile ilgili yanlış bir karar verebilirsiniz ve bu karar sizin tüm hayatınızı etkileyebilir. Bu nedenle iyi düşünüp karar vermelisiniz. İnatçılığınız ve zıtlaşmalarınız yüzünden arkadaşlarınız ile aranızı bozabilirsiniz. Elinizden geldiğince uysal davranmaya çalışmalısınız. Bu zorlu zamanlarda iman gücünüzle sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

Her zorluğa dayanan ve hayatında hiçbir zaman pes etmeyen bir yapın var. Bu özelliklerin sayesinde yakın zamanda büyük bir fırsat yakalayacaksın. Bu fırsat  hayatındaki bütün sıkıntıları atmanı sağlayacak. Sevgilin sana herkesi kıskandıracak güzellikte büyük bir sürpriz hazırlıyor. Evlenme teklifi olabilir bu. Büyük bir sevinç, mutluluk ve huzur dolu günler kapıda.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git