Kahve Falında Baston Görmek

Kahve Falında Baston Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.749 kez okundu.

Kahve falında baston görmek, fal sahibinin kişiliği hakkında bilgi verir. Buna göre sevecen, iyi niyetli, zeki ve sosyal hayatınızda çok sevilen biri olduğunuzu gösterir. Sağlıklı, başarılı ve parlak bir geleceğin habercisidir. Bazı durumlarda başarınız çevrenizdeki güçlü insanların varlığı sayesinde olmaktadır. Eğer sıkıntılı ya da zor zamanlar geçiriyorsanız etrafınızdaki bu güçlü kişiler size bu dönemi atlatmanız için destekte bulunacak demektir. Bu kişilere karşı kibar ve hoşgörülü olmanızda fayda vardır.

İş hayatınız için bir uyarı anlamı taşır. Bu dönemde biraz sinirli, gergin olabilirsiniz. İş hayatınızdaki en ufak bir öfke ya da tartışma sizi yanlış kararlar almaya sevk edebilir. Bu yanlış kararlar ise bütün hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle öfkenizi kontrol altına almalısınız ve bu dönemde karar verirken mümkün oldukça sakin ve mantıklı olmalısınız. Çalışma arkadaşlarınıza ve ailenize karşı daha duyarlı olmanız gereken bir döneme girmek üzeresiniz. Aşk hayatınıza da etki eder. Buna göre eşinize ya da sevgilinize karşı daha anlayışlı olmanız ve davranışlarını anlamaya çalışmanız gerekir. Partneriniz her ne kadar sevgisini kelimelerle dile getiremiyorsa da davranışlarıyla bunu hissettirmeye çalışabilir. Bu durumda partnerinize karşı daha anlayışlı olmalısınız. Onun kalbini kırmamaya özen göstermelisiniz.

Kahve Falında Bastonlu Adam Görmek

Kahve falında bastonlu adam görmek, sizlerin bu ara birilerinin yardıma ihtiyacı olduğunu fark edecek olduğunuz ve severek de bu insanların yardımına koşacak olduğunuzu göstermektedir. Sizlerin bu yardım sever hali ile insanlar sizler ile birlikte olmaktan bir hayli zevk aldığı ve her an boş vakitlerini de sizler ile geçirmek için çabalayacak olduğu zamanları da göstermektedir. Bu yardım etmeyi seven tavrınız ile de her an başarı ve mutluluk sizler ile birlikte olacağı için bu tavrınızdan kolay bir şekilde vazgeçmemeniz gerektiğini de sizlere işaret etmektedir.

Bir de sizlerin bu ara bir iş için girişime girecek olduğunuzu ve bunun için de uzun zamandır hazırlık içerisinde olduğunuzu göstermektedir. Oldukça çok emek verdiğiniz bu iş artık sizlerin elleri arasında sayacağınız kadar yakın olması ile birlikte biraz daha çalışır iseniz istediğiniz işlerin de ötesinde yer alan yerlere sahip olabileceksiniz. Her an mantık ile atıyor olduğunuz adımlar ile de böyle kazançlı durumları elde edeceksiniz ve asla kayıp etmek nedir duygusunu tatmayacaksınız.

Son zamanlarda etraf ne der baskısı yüzünden en güzel günlerinizin bile tadını çıkartamaz oldunuz. Kafanı kötü düşünceler sokan insanlardan biraz uzaklaşarak nefes almanın tam zamanı. Kibirli bir arkadaşınız ile ufak bir tartışma yaşıyorsunuz ve aranız açılıyor ama üzülmeyin. Size daha çok zarar vermesini engellemek için sakın onunla ağız dalaşına girmeyin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git