Kahve Falında Baston Görmek

13.04.2015
Kahve Falında Baston Görmek

Kahve falında baston görmek, fal sahibinin kişiliği hakkında bilgi verir. Buna göre sevecen, iyi niyetli, zeki ve sosyal hayatınızda çok sevilen biri olduğunuzu gösterir. Sağlıklı, başarılı ve parlak bir geleceğin habercisidir. Bazı durumlarda başarınız çevrenizdeki güçlü insanların varlığı sayesinde olmaktadır. Eğer sıkıntılı ya da zor zamanlar geçiriyorsanız etrafınızdaki bu güçlü kişiler size bu dönemi atlatmanız için destekte bulunacak demektir. Bu kişilere karşı kibar ve hoşgörülü olmanızda fayda vardır.

İş hayatınız için bir uyarı anlamı taşır. Bu dönemde biraz sinirli, gergin olabilirsiniz. İş hayatınızdaki en ufak bir öfke ya da tartışma sizi yanlış kararlar almaya sevk edebilir. Bu yanlış kararlar ise bütün hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle öfkenizi kontrol altına almalısınız ve bu dönemde karar verirken mümkün oldukça sakin ve mantıklı olmalısınız. Çalışma arkadaşlarınıza ve ailenize karşı daha duyarlı olmanız gereken bir döneme girmek üzeresiniz. Aşk hayatınıza da etki eder. Buna göre eşinize ya da sevgilinize karşı daha anlayışlı olmanız ve davranışlarını anlamaya çalışmanız gerekir. Partneriniz her ne kadar sevgisini kelimelerle dile getiremiyorsa da davranışlarıyla bunu hissettirmeye çalışabilir. Bu durumda partnerinize karşı daha anlayışlı olmalısınız. Onun kalbini kırmamaya özen göstermelisiniz.

Aşk Hayatı

Bu günlerde ilk görüşte aşka inanmanız gerekiyor. Hiç beklemediğiniz bir zamanınızda yeni aşkınız ortaya çıkacak onunla birlikte mutluluğa doğru ilerleyeceksiniz. Bu mutluluk uzun süreli olacak. Hayatınızdaki olan sevgiliniz size yakın zamanda evlilik yolunda bir sürprizde bulunacak bu sürprizde mutluluktan gözyaşı dökeceksiniz. Partneriniz sizin için hayırlı bir eş olma yolunda ilerleyecek. Evli iseniz yakında bir bebek haberi alacaksınız ve haneniz bir anda mutluluk ile dolacak.

Yakın bir arkadaşınız ilişkisi konusunda yakın zamanda sizden yardım isteyecek. Sizde bu yardımı geri çevirmeyeceksiniz. Aşk hayatınızda bu aralar kavgalı dönemleriniz başlayacak. Bu da sizin ilişkinizi biraz sallayacak ama siz sevginizle bu sorunlarınızı ortadan kaldıracaksınız. Uzun süredir olan yalnızlığınız yakın zamanda karşınıza çıkacak olan insanla son bulacak ve bu kişi hayatınızdaki insan olarak kalacak. Aşk hayatınız mükemmel bir bir boyutta ve ileri ki günlerde de çok daha iyi bir noktaya taşınacak. İlişkiniz içinde biraz korku ve endişe içerisinde olacaksınız. Bu endişe karşınızdaki kişiyi kaybetme korkusundan olacak. Bu korkunuzu da karşınızdaki kişiye güvendiğinizden dolayı yeneceksiniz.

Para

Arkadaşlarınızla beraber yapacağınız ortaklık sonucu yüklü paralar kazanacaksınız. Bu hepinize ileriye dönük yatırım olarak dönecektir. Geçmişte bir ev yada bir şey üzerine yatırım yapmışsınız bunu ilerleyen zamanlarda paraya dönüştüreceksiniz. Para kazanmak için farklı şehirlere gitme düşünceniz olacak. Bu düşünceyi bir arkadaşınızla yada ailenizden biri ile yapacaksınız. Ailenizden birisi memur olarak bir işe başlayacak ve güzel kazançlar elde edecek. Sizde yeni bir işe başlayarak hep birlikte ailenizin ekonomik gelirinizi yükselteceksiniz. Para kazanmak için hobiler edineceksiniz ve kendi emeğiniz ile kendi paranızı kazanacaksınız.

Yakın zamanda oynayacağınız piyango ile elinize yüklü miktarda bir para geçecek. Bu paraya şaşıracaksınız ama size çok faydası dokunacak. Çalışmayı çok seviyorsunuz bu yüzden işlerinizi çok güzel ilerletip, çok güzel kazançlar elde edeceksiniz. Maddi durum açısından bu ay eliniz bollaşacak ve güzel geliriniz olacak. Aileniz size parasal konuda yardımcı olacak sizde bu parayla borcunuzu kapatacaksınız. Bu ay harcamalarınız biraz daha çok artacak ve parasal konuda biraz sıkıntılı dönem yaşayabilirsiniz. Bu sıkıntılı dönemi başardığınız işlerle çok kolay atlatacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Ailenizde bazı sağlık problemleri yaşanacak. Siz de şu zamanlarda ailenizin yanında olup, destek olacaksınız. Her zaman ilgi bekleyen birisiniz. Yaşamınızda olan kişilerden de bu aralar ilgiyi daha fazla isteyeceksiniz. Ani bir kararla okulunuzu değiştirebilirsiniz başka bir yere nakil aldırma durumunuz olacak. Yeni okulunuzda yeni arkadaşlar, dostluklar edineceksiniz. Bu dostluklarınız ömür boyu devam edecek. Ailenizden birisinin yakın zamanda doğum günü olacak ve aile bireylerinizle bu kişiye sürpriz doğum günü hazırlayacaksınız. Biraz sosyal alanlarda aktivitede bulunacaksınız. Yeni bir şeyler keşfedip onlarla uğraşacaksınız.

Arkadaşlarınızla beraber bir tatile çıkacaksınız bu tatil sizin biraz kafa dağıtmanızı sağlayacak. Tatil dönüşü iş yoğunluğundan dolayı stres altında kalacaksınız ve biraz dinlenmek isteyeceksiniz. İş değişikliği nedeniyle ayrı eve taşınmak zorunda kalacaksınız ve kendinize yeni yaşam alanı belirleyeceksiniz. Tempolu bir taşınma dönemi sizi bekleyecek. Bu taşınma sürecinde aileniz ve arkadaşlarınız sizlerin yanından ayrılmayacak. Kendi kurduğunuz düzende güzel bir hayatınız olacak. Eğer evli iseniz bir süre eşiniz ve çocuğunuz ile birtakım iletişim bozukluğu yaşayacaksınız. Çevrenizde yeni arkadaşlıklar ve yeni ilişkiler kurmaya çalışacaksınız. Yalnız kalamadığınız için yeni evinizde kendinize uygun bir ev arkadaşı arayacaksınız. Bu ayda sosyal çevreniz daha aktif olacak ve yeni sosyal işlere girişeceksiniz. Bu sosyal işler çevrenizi daha çok geliştirecektir.

İş ve Kariyer

Yeni bir işe başlayacaksınız ya da işinizden ayrılıp başka bir işe terfi olacaksınız. İş seyahatleriniz bu aralar daha yoğun geçecek. Farklı şehirlere gidip yeni iş teklifleri alacaksınız. Bir süre kendi işinize geçmek isteyeceksiniz ve arkadaşınızla beraber iş yeri açmayı düşüneceksiniz. Beraber bu iş yerinizi sağlam bir temelde yöneteceksiniz. Kariyeriniz açısından güzel projelere katılacaksınız ve bu projelerinizi başarı ile tamamlayacaksınız. Kariyer hayatınızı tamamen güzelleştirme imkanı bulacaksınız.

İleri ki günlerde güzel bir iş imkanı ayağınıza kadar gelecek ve bu iş imkanını ama hemen kabul etmeyip biraz düşünmek isteyeceksiniz. Çünkü iş size zor gelecek ve çok sevdiğiniz birisinden yardım isteyeceksiniz eğer o onay verirse beraber bu işe başlayacaksınız. Bu iş sizi daha yüksek kademelere çıkartacak ve iş yerinizde gözde olmanızı sağlayacak. Patronunuz maaşınızı bu aydan sonra yükseltebilir. Bu da sizi iş yerinizdeki enerjini arttıracak ve işlerinize daha yoğun olacaksınız. İş yerinizdeki finansal konularda bu aralar siz hep siz ilgileneceksiniz. İş stresini biraz az iken çoğalacak. Kariyer yolculuğunuzda fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir kariyer yolculuğuna ilerleyebilirsiniz. Bu kariyer yolculuğunuz sizin için daha hayırlı ve mutlu olmanızı sağlayacak.

Sağlık

Ailenizden birisi yakın zamanda ameliyat olacak ve sizde yanında bulunmak zorunda kalacaksınız. Beraber bu zor gününü atlatacaksınız. İşlerinizin yoğunluğundan dolayı kendinize fazla zaman ayıramadığınız için stresli bir dönemden geçeceksiniz. Biraz dengesiz bir yapınız bulunuyor. Arada ufak tefek sakarlıklar olacak. Bu sakarlıklar sizin vücudunuzda biraz dengesizlikler yaratacak.

Fazla çalışmanızdan dolayı baş ağrılarınız oluşacak bunu da doktorunuza başvurarak, bitkisel tedavi yöntemleri ile geçireceksiniz. Bu aralar fazla kilolardan kaçınmanız gerekecek bu yüzden kilo yapacak yiyeceklerden uzak durmanız gerekecek. Kendinize bu aralar daha fazla zaman ayırmanız gerekecek. Biraz kendinizle ilgilenmeniz sizi rahatlatacak. Mide yapınız çok hassas bu yüzden aşırı baharatlı yiyeceklerden bu aralar kaçınmanız gerekecek. Her olaya kafaya takıyorsunuz bu yüzden üzüntülü zamanlar geçireceksiniz. Bu yüzden bir takım baş ağrıları çekebilirsiniz. Biraz daha dikkatli olmanız gerekecek.


 

 Kahve Falında Bastonlu Adam Görmek

Kahve falında bastonlu adam görmek, sizlerin bu ara birilerinin yardıma ihtiyacı olduğunu fark edecek olduğunuz ve severek de bu insanların yardımına koşacak olduğunuzu göstermektedir. Sizlerin bu yardım sever hali ile insanlar sizler ile birlikte olmaktan bir hayli zevk aldığı ve her an boş vakitlerini de sizler ile geçirmek için çabalayacak olduğu zamanları da göstermektedir. Bu yardım etmeyi seven tavrınız ile de her an başarı ve mutluluk sizler ile birlikte olacağı için bu tavrınızdan kolay bir şekilde vazgeçmemeniz gerektiğini de sizlere işaret etmektedir.

Bir de sizlerin bu ara bir iş için girişime girecek olduğunuzu ve bunun için de uzun zamandır hazırlık içerisinde olduğunuzu göstermektedir. Oldukça çok emek verdiğiniz bu iş artık sizlerin elleri arasında sayacağınız kadar yakın olması ile birlikte biraz daha çalışır iseniz istediğiniz işlerin de ötesinde yer alan yerlere sahip olabileceksiniz. Her an mantık ile atıyor olduğunuz adımlar ile de böyle kazançlı durumları elde edeceksiniz ve asla kayıp etmek nedir duygusunu tatmayacaksınız.

Son zamanlarda etraf ne der baskısı yüzünden en güzel günlerinizin bile tadını çıkartamaz oldunuz. Kafanı kötü düşünceler sokan insanlardan biraz uzaklaşarak nefes almanın tam zamanı. Kibirli bir arkadaşınız ile ufak bir tartışma yaşıyorsunuz ve aranız açılıyor ama üzülmeyin. Size daha çok zarar vermesini engellemek için sakın onunla ağız dalaşına girmeyin.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

 Kahve Falında Asa Görmek

Son derece zeki ve tuttuğunu koparan bir kişi olduğunuza işaret eder. Girdiğiniz her işte çok başarılı olduğunuza bu başarılarınız sayesinde parmakla gösterilen bir kişi olduğunuza tabir edilir. Yalnız bir kişiyseniz hayatınıza alacağınız iyi niyetli ve sizi çok sevecek birini gösterir. Tam anlamı ile size can yoldaşı ve hayat arkadaşı olacağı anlamına gelmektedir. Okul hayatınızda çok başarılı bir projeye imza atacağınıza ve göğsünüzün kabaracağına yorumlanır. Ailenize katılacak erkek bir çocuğa dalalet eder. Erkek çocuk haberi ile haneye huzur, bolluk ve bereketin geleceğine tabir olunur.

Sizden beklenilen bir işi tam zamanında ve çok güzel bir şekilde yapacağınıza işaret eder. İş hayatında çok başarılı olduğunuzu ve herkes tarafından sevildiğinizi gösterir. Dostlarınızla çıkacağınız tatil ve bu tatilde tüm yılın yorgunluğunu atacağınız anlamına gelir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Asa

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.