Kahve Falında Kraliçe Görmek

Kahve Falında Kraliçe Görmek
10 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.667 kez okundu.

Kahve falında kraliçe görmek fal sahibinin çok fazla para kazanmaya eğilimi olan becerikli bir insan olduğunu gösterir. Aynı zamanda özgürce para harcamayı seven bir yapıda olan fal sahibi zor dönemler için kenara biraz para atmayı ihmal etmemelidir. Bir diğer anlamı ile kendini ihmal ederek başkalarına adayan fal sahibi ile yorumlanır. Bu durum zamanla kişinin aşırı derecede ihmal edilmesine yol açacağı için dikkatli olmasında ve kendini önemsemesinde fayda vardır.

Bazı fal yorumcularına göre kişinin cinsiyetine göre yorumlanır. Eğer kişi erkek ise vefalı ve hayırsever bir eş ile yorumlanır. Fakat bayan ise fal sahibinin annesini simgeler. Annesinin çok büyük manevi desteğini görecek olan fal sahibi bu sayede bazı olayların etkisinden çok çabuk kurtulacaktır. Eğer fal fincanının dibinde büyük bir kraliçe sembolü belirmiş ise eleştirilmekten hiç hoşlanmayan ve rahatına düşkün fal sahibi ile yorumlanır. Keyfini kaçıracak her davranış ve emir cümleleri fal sahibini insanlardan soğutmak için yeterlidir. Çoğu fal yorumcusuna göre yüksek yerlere gelerek önemli insanlar ile haşır neşir olmak demektir. Eğer fal fincanının ağız kısmında beliren bir kraliçe sembolü var ise, fal sahibi çok kısa bir sürede herkesi şaşırtacak derecede para kazanmaya başlayacak demektir. Bu durum bazı dedikoduların çıkmasına sebep olabilir. Tabakta belirmiş ise şimdi önlem alınmayan bir konuda ilerde mahkemelik olmakla yorumlanır. O yüzden önemli konuların ertelenmemesinde fayda vardır.

Kahve Falında Kraliçe Tacı Görmek

Bir mezuniyet ya da işe başlama tarihine işaret ediyor olabilir. Uzun zamandır iş arayıp bir türlü bulamayanlar için iş kapılarının sonuna kadar açılacağı anlamına gelir. Aynı zamanda yıllardır çocuk sahibi olmak isteyen, her yolu deneyen ancak yine de çocuk sahibi olamamış çiftler için hayırlı bir çocuk haberi almak şeklinde yorumlanır. Bu şekilde bir tarihte alınacak mutlu haberlerin müjdecisidir. Yakın zaman içinde girişeceğin bir işten alnının akıyla çıkmayı başaracaksın. Bu iş, senin ve çocuklarının dönüm noktası olacak. Geçmişte yaşamış oldugun stres ve sıkıntılar bugünkü sağlık problemlerini yaşamana neden olmuş. Kendine dikkat etmezsen bu sağlık problemleri sende kalıcı hasar bırakabilir. Yoldan gelen bir haberle büyük bir sevinç yaşayacaksın. Ailene katılacak olan bir bebek senin yaşama sevincin olacak.

Kahve Falında Kraliçe Arı Görmek

Yakın zaman içinde girişeceğin bir işten alnının akıyla çıkmayı başaracaksın. Bu iş, senin ve çocukların için dönüm noktası olacak. Geçmişte yaşamış oldugun stres ve sıkıntılar bugünkü sağlık problemlerini yaşamana neden olmuş. Kendine dikkat etmezsen bu sağlık problemleri sende kalıcı hasar bırakabilir. Yoldan gelen güzel bir haberle büyük bir sevinç yaşayacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git