Kahve Falında Kraliçe Görmek

10.04.2015
Kahve Falında Kraliçe Görmek

Kahve falında kraliçe görmek, fal sahibinin uzun bir süredir beklediği huzur ve mutluluk dolu bir ilişkiye başlayacağı anlamına gelir. Kişinin yüzünü güldürecek ve kalbini ferahlatacak bir kişi ile tanışacağına işaret eder. Elde edeceği başarılı işlerle büyük paralar kazanacağına yorumlanır.

Aşk Yorumu

Çalkantılı özel hayattan, aşk hayatına gerektiği kadar vakit ayrılamadığı ancak değişimle birlikte doğru insanın bulunacağına işaret eder. Hayatınıza girecek olan kişinin önceden büyük bir aşk yaşadığınız veya yaşayacağınız kişi olacağı anlamına gelir. Önceden zaten hayatınızda bulunmuş ancak sizin isteğiniz dışında ayrıldığınız bir kişiyse yeniden birleşeceğinize ve aşkınızın kaldığı yerden hatta daha yoğun olarak yaşanacağına dalalet eder.

Partnerinizle uzun süredir ilk zamanlarınıza dönmek istediğiniz ancak bunu manevi ve maddi sıkıntılar dolayısıyla gerçekleştiremediğiniz şeklinde yorumlanır. Can sıkıcı dönemlerin son bulduğu ve yakında birbirinize yeterince vakit ayırmaya başlayacağınız şeklinde tabir olunur. Bu dönemde partnerinizden sürprizler gelebileceği ve sizin adınıza mal veya mülk alımı yapabileceği şeklinde yorumlanır.

Yakın çevrenizde uzun süredir sevmeyi ve sevilmeyi bekleyen birinin aradığını sonunda bulacağına ve bunun sizin aracılığınızla gerçekleştireceğine işaret eder. İnsanları birbirleriyle tanıştırdığınız ve kendinizle birlikte onları da mutlu edeceğiniz bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. Bu dönemde yakınlarınızın yaşadığı pozitifliğin sizin de hayatınıza yansıyacağı ve partnerinizle uzun zamandır çözemediğiniz sorunları çözmeniz ve yeniden mutlu olmanız için size cesaret vereceğine işaret eder.

Para Yorumu

Maddi anlamda gelecek dönemde birkaç küçük olumsuzluğun yaşanacağı ancak çok kısa sürede elde edilecek daha büyük miktarda para ile bütün sıkıntıların geride kalacağı şeklinde tabir edilir. Geçmişte birine verdiğiniz fakat geri alabileceğinizi düşünmediğiniz bir miktar paranın size yeniden döneceğine ve sizi rahatlatacağına yorumlanır.

Kahve falı yorumcularına göre uzun süredir iletişim kuramadığınız bir dostunuzla yeniden bir araya geleceğinize işaret eder. Bu görüşmenin sonucunda hayatınızda maddi anlamda yükselişler gözlenerek maddi sorunları geride bırakacağınız anlamına gelir. Bu eski dostla kurulacak yeni bir iş ortaklığının hayırlı sonuçlar doğuracağını ve geçmişte kaybedilen mal veya mülkün fazlasıyla yerine koyulacağına dalalet eder.

Yakın dönemde aileden veya yakın çevrenizden birinin maddi desteğinize ihtiyacı olduğunu gösterir. Sıkıntılı bir dönemde de olsanız sevdikleriniz için özveri göstererek onlara yardım edeceğinize işaret eder. Bu dönemde yapacağınız her yardımın karşılığını çok kısa sürede alacağınız ve yaptığınız iyiliklerin size maddi ve manevi ferahlama olarak döneceği anlamına gelir. Yakın dönemde paranın paylaşarak çoğaldığını anlayacağınıza ve iç huzuru vicdanınızın rahatlamasıyla bulacağınıza işaret eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Özellikle partnerinizin ailesiyle geçirilecek kısa bir sürenin ardından hane içinde yaşanacak ferahlama anlamına gelir. Geçmişte aile içinde yaşadığınız sıkıntıların son bulacağına ve ani kararlarla yaşanan küslüklerin sevgiyle aşılacağına işaret eder.

Geniş ailenizde veya yakın çevrenizde bulunan bir kadınla aranızdaki küslüğün nihayet son ereceğine ve bu barışmanın da ailenize bir rahatlama getireceğine dalalet olur. Bu barışmanın ardından yaşanacak yardımlaşma ile sıkıntılı günlerinizin geride kalacağı ve ihtiyacınız olan maddi desteği bu kişiden bulacağınız anlamına gelir.

Yakın zamanda ailenizle birlikte yaşamak için bir ev almak isteyeceğinize ve maddi sıkıntılarınız bulunsa bile sorunların çözülüp bu hayalinize kavuşacağınıza yorumlanır. Yeni alınacak bu evle birlikte uzun süredir hayal ettiğiniz düzene kavuşacak ve o ev için aldığınız her şeyin hayrını göreceksiniz. Bu dönemde evinizin bulunduğu çevrede yeni insanlarla tanışacağınızı ve bu insanlarla birlikte size iyi gelecek bir sosyal çevreye gireceğinize işaret eder. Burada kendinizle aynı dertlere sahip olan insanlarla tanışacak, onlarla konuşacak ve dertlerinizi birbirinize anlatıp rahatlayacağınız şeklinde yorumlanır. Bu çevrede tanışacağınız evli bir çiftin sizinle ve partnerinizle yakın bir dostluk kuracağı ve bütün zor zamanlarınızda yanınızda olmaya gayret göstereceklerine dalalet eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Yakın zamanda gerçekleştirilecek ve düşündüğünüzden daha olumlu sonuçlanacak bir iş gezisine işaret eder. Ülke içine veya dışına gerçekleştirilecek bu seyahat ile özellikle içinde bulunduğunuz sektörle ilgili gelişmelerden haberdar olacağınız ve bu gelişmeleri kendi işinize başarıyla yansıtacağınız anlamına gelir.

İş arıyor ve aradığınız işi henüz bulamadıysanız bu dönemde farklı sektörlere bakacağınız ve çalışmayı hiç düşünmediğiniz alanlarda fırsatlarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Özellikle yakın çevrenizden birinin size vereceği öneriyle yeni bir atılımın içinde bulunabileceğinize ve burada büyük bir başarı yakalayacağınız işaret eder.

Çalıştığınız yer sizin değilse üstünüzde çalışan kişilerde değişiklik olacağı ve bu değişikliğin sizi için son derece olumlu olacağına dalalet eder. Bu değişiklikle birlikte sizin konumunuzda da bir yükseliş gerçekleşeceği ve buna bağlı olarak maddi anlamda güç kazanacağınız anlamına gelir.

Yakın çevrenizden veya ailenizde biri size yeni kuracağı iş için ona yatırım yapmanızı teklif edebilir. Bu dönemde yapacağınız yatırımları gözden geçirmeniz gerektiği ve ani bir karar almamanız gerektiğine işaret eder. İyi bir değerlendirmenin sonucunda emin olduğunuz bir projeye yapacağınız yatırımın kısa vadede değil uzun vadede işinize yarayacağı şeklinde yorumlanır.

Yakın dönemde girişim yapmaya elverişli şanslı bir döneme gireceğinize işaret eder. Bu dönemde yurt dışından getirdiğiniz veya tamamen kendinizin düşüncesine dayalı bir projeyle yükselişe geçeceğiniz anlamına gelir. İş hayatında yaptığınız işleri kıskanan ve engel olmaya çalışan insanların olduğu ama sizin bunu çok geçmeden fark ederek zarar almayacağınıza dalalet eder.

Sağlık Yorumu

Yakın zamanda özellikle kendinize ve kilonuza dikkat etmeniz gerektiği olarak yorumlanır. Hayatınızda yaşayacağınız rahatlamayla birlikte yaşadığınız hareketliliğin de azalacağı ve kilo alımına müsait bir döneme gireceğinize işaret eder. Kendinizle ilgilenmeniz ve kişisel bakımınıza özen göstermeniz gereken bu süreçte disiplinli davranışlar sergiler ve sağlığınız için dengeli beslenirseniz geleceğiniz için sağlık anlamında önemli adımlar atacağınız ve bugün vereceğiniz kararlardan pişmanlık duymayacağınız anlamına gelir.

İleri dönemlerde özellikle bel ve boyun bölgenizle ilgili ufak sıkıntılar yaşayabileceğiniz ama hemen telaş etmemeniz gerektiği şeklinde tabir olunur. Bu dönemde doktora gitmekten çekinmemelisiniz. Vaktinde doktora giderseniz yaşadığınız sıkıntının küçük bir sorun olduğunu göreceğinizi ve tedaviye en yakın sürede başlayacağınızı, böylelikle de sıkıntınızı kısa sürede atlatacağınıza işaret eder.

Çok kısa zaman içerisinde keşfedeceğiniz yeni bir yöntemle birlikte uzun süredir kronik olarak yaşadığınız rahatsızlığınıza kalıcı olarak çözüm bulacağınız anlamına gelir. Hayatınızı sağlığınız için kökten değiştireceğiniz ve bunun karşılığını çok kısa sürede alarak kendinizi olduğunuzdan daha genç ve dinç hissettiğiniz bir döneme gireceğiniz anlamına gelir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.