Kahve Falında Kraliçe Görmek

10.04.2015
Kahve Falında Kraliçe Görmek

Kahve falında kraliçe görmek çoğunlukla iyiye yorumlanarak çok yakında gerçekleşecek olumlu gelişmeleri işaret etmektedir. Uzun süredir gelmesi beklenen birinin yola çıktığına ve çok kısa sürede yeniden bir araya geleceğinize dalalet eder. Bu kişinin gelmesiyle birlikte hayatınızda eksik olarak düşündüğünüz yanlarınızın tamamlanacağına ve onun gidişiyle birlikte düşülen karamsarlıktan kurtulup hayata yeniden olumlu bakacağınıza işaret eder.

Yardım sever ve dürüst karakterinizin insanlar tarafından fark edileceği ve hak ettiğiniz değerin görüleceği anlamına gelir. Yakın zamanda size sırtını çevirmiş insanların aslında haklı olduğunuzu fark edeceği ve pişman olarak sizin fikirlerinize yeniden danışacağı şeklinde yorumlanır.

Geçmişteki hatalardan ders çıkarılacağı ve geleceğe daha olumlu bakılacağını gösterir. Özellikle geçmiş hayatınızda yanlış seçimleriniz sonucunda hayatınıza aldığınız insanları önünüzdeki dönemde değerlendireceğinize ve onların gerçek yüzünü görerek onları hayatınızdan çıkaracağınıza işaret eder. Özel hayatınızda yapacağınız köklü değişiklikler ile geleceğinize daha emin bakacağınız ve hayatınıza daha doğru kişileri alacağınız anlamına gelir. Yaşanacak değişikliklerden korkulmaması çünkü bunların iç huzurunuz için gerekli olduğu şeklinde tabir olunur.

Aşk Hayatı

Çalkantılı özel hayattan, aşk hayatına gerektiği kadar vakit ayrılamadığı ancak değişimle birlikte doğru insanın bulunacağına işaret eder. Hayatınıza girecek olan kişinin önceden büyük bir aşk yaşadığınız veya yaşayacağınız kişi olacağı anlamına gelir. Önceden zaten hayatınızda bulunmuş ancak sizin isteğiniz dışında ayrıldığınız bir kişiyse yeniden birleşeceğinize ve aşkınızın kaldığı yerden hatta daha yoğun olarak yaşanacağına dalalet eder.

Partnerinizle uzun süredir ilk zamanlarınıza dönmek istediğiniz ancak bunu manevi ve maddi sıkıntılar dolayısıyla gerçekleştiremediğiniz şeklinde yorumlanır. Can sıkıcı dönemlerin son bulduğu ve yakında birbirinize yeterince vakit ayırmaya başlayacağınız şeklinde tabir olunur. Bu dönemde partnerinizden sürprizler gelebileceği ve sizin adınıza mal veya mülk alımı yapabileceği şeklinde yorumlanır.

Yakın çevrenizde uzun süredir sevmeyi ve sevilmeyi bekleyen birinin aradığını sonunda bulacağına ve bunun sizin aracılığınızla gerçekleştireceğine işaret eder. İnsanları birbirleriyle tanıştırdığınız ve kendinizle birlikte onları da mutlu edeceğiniz bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. Bu dönemde yakınlarınızın yaşadığı pozitifliğin sizin de hayatınıza yansıyacağı ve partnerinizle uzun zamandır çözemediğiniz sorunları çözmeniz ve yeniden mutlu olmanız için size cesaret vereceğine işaret eder.

Para

Maddi anlamda gelecek dönemde birkaç küçük olumsuzluğun yaşanacağı ancak çok kısa sürede elde edilecek daha büyük miktarda para ile bütün sıkıntıların geride kalacağı şeklinde tabir edilir. Geçmişte birine verdiğiniz fakat geri alabileceğinizi düşünmediğiniz bir miktar paranın size yeniden döneceğine ve sizi rahatlatacağına yorumlanır.

Eskiden tanıdığınız ancak uzun süredir iletişim kuramadığınız bir dostunuzla yeniden bir araya geleceğinize işaret eder. Bu görüşmenin sonucunda hayatınızda maddi anlamda yükselişler gözlenerek maddi sorunları geride bırakacağınız anlamına gelir. Bu eski dostla kurulacak yeni bir iş ortaklığının hayırlı sonuçlar doğuracağını ve geçmişte kaybedilen mal veya mülkün fazlasıyla yerine koyulacağına dalalet eder.

Yakın dönemde aileden veya yakın çevrenizden birinin maddi desteğinize ihtiyacı olduğunu gösterir. Sıkıntılı bir dönemde de olsanız sevdikleriniz için özveri göstererek onlara yardım edeceğinize işaret eder. Bu dönemde yapacağınız her yardımın karşılığını çok kısa sürede alacağınız ve yaptığınız iyiliklerin size maddi ve manevi ferahlama olarak döneceği anlamına gelir. Yakın dönemde paranın paylaşarak çoğaldığını anlayacağınıza ve iç huzuru vicdanınızın rahatlamasıyla bulacağınıza işaret eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Özellikle partnerinizin ailesiyle geçirilecek kısa bir sürenin ardından hane içinde yaşanacak ferahlama anlamına gelir. Geçmişte aile içinde yaşadığınız sıkıntıların son bulacağına ve ani kararlarla yaşanan küslüklerin sevgiyle aşılacağına işaret eder.

Geniş ailenizde veya yakın çevrenizde bulunan bir kadınla aranızdaki küslüğün nihayet son ereceğine ve bu barışmanın da ailenize bir rahatlama getireceğine dalalet olur. Bu barışmanın ardından yaşanacak yardımlaşma ile sıkıntılı günlerinizin geride kalacağı ve ihtiyacınız olan maddi desteği bu kişiden bulacağınız anlamına gelir.

Yakın zamanda ailenizle birlikte yaşamak için bir ev almak isteyeceğinize ve maddi sıkıntılarınız bulunsa bile sorunların çözülüp bu hayalinize kavuşacağınıza yorumlanır. Yeni alınacak bu evle birlikte uzun süredir hayal ettiğiniz düzene kavuşacak ve o ev için aldığınız her şeyin hayrını göreceksiniz. Bu dönemde evinizin bulunduğu çevrede yeni insanlarla tanışacağınızı ve bu insanlarla birlikte size iyi gelecek bir sosyal çevreye gireceğinize işaret eder. Burada kendinizle aynı dertlere sahip olan insanlarla tanışacak, onlarla konuşacak ve dertlerinizi birbirinize anlatıp rahatlayacağınız şeklinde yorumlanır. Bu çevrede tanışacağınız evli bir çiftin sizinle ve partnerinizle yakın bir dostluk kuracağı ve bütün zor zamanlarınızda yanınızda olmaya gayret göstereceklerine dalalet eder.

İş ve Kariyer

Yakın zamanda gerçekleştirilecek ve düşündüğünüzden daha olumlu sonuçlanacak bir iş gezisine işaret eder. Ülke içine veya dışına gerçekleştirilecek bu seyahat ile özellikle içinde bulunduğunuz sektörle ilgili gelişmelerden haberdar olacağınız ve bu gelişmeleri kendi işinize başarıyla yansıtacağınız anlamına gelir.

İş arıyor ve aradığınız işi henüz bulamadıysanız bu dönemde farklı sektörlere bakacağınız ve çalışmayı hiç düşünmediğiniz alanlarda fırsatlarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Özellikle yakın çevrenizden birinin size vereceği öneriyle yeni bir atılımın içinde bulunabileceğinize ve burada büyük bir başarı yakalayacağınız işaret eder.

Çalıştığınız yer sizin değilse üstünüzde çalışan kişilerde değişiklik olacağı ve bu değişikliğin sizi için son derece olumlu olacağına dalalet eder. Bu değişiklikle birlikte sizin konumunuzda da bir yükseliş gerçekleşeceği ve buna bağlı olarak maddi anlamda güç kazanacağınız anlamına gelir.

Yakın çevrenizden veya ailenizde biri size yeni kuracağı iş için ona yatırım yapmanızı teklif edebilir. Bu dönemde yapacağınız yatırımları gözden geçirmeniz gerektiği ve ani bir karar almamanız gerektiğine işaret eder. İyi bir değerlendirmenin sonucunda emin olduğunuz bir projeye yapacağınız yatırımın kısa vadede değil uzun vadede işinize yarayacağı şeklinde yorumlanır.

Yakın dönemde girişim yapmaya elverişli şanslı bir döneme gireceğinize işaret eder. Bu dönemde yurt dışından getirdiğiniz veya tamamen kendinizin düşüncesine dayalı bir projeyle yükselişe geçeceğiniz anlamına gelir. İş hayatında yaptığınız işleri kıskanan ve engel olmaya çalışan insanların olduğu ama sizin bunu çok geçmeden fark ederek zarar almayacağınıza dalalet eder.

Sağlık

Yakın zamanda özellikle kendinize ve kilonuza dikkat etmeniz gerektiği olarak yorumlanır. Hayatınızda yaşayacağınız rahatlamayla birlikte yaşadığınız hareketliliğin de azalacağı ve kilo alımına müsait bir döneme gireceğinize işaret eder. Kendinizle ilgilenmeniz ve kişisel bakımınıza özen göstermeniz gereken bu süreçte disiplinli davranışlar sergiler ve sağlığınız için dengeli beslenirseniz geleceğiniz için sağlık anlamında önemli adımlar atacağınız ve bugün vereceğiniz kararlardan pişmanlık duymayacağınız anlamına gelir.

İleri dönemlerde özellikle bel ve boyun bölgenizle ilgili ufak sıkıntılar yaşayabileceğiniz ama hemen telaş etmemeniz gerektiği şeklinde tabir olunur. Bu dönemde doktora gitmekten çekinmemelisiniz. Vaktinde doktora giderseniz yaşadığınız sıkıntının küçük bir sorun olduğunu göreceğinizi ve tedaviye en yakın sürede başlayacağınızı, böylelikle de sıkıntınızı kısa sürede atlatacağınıza işaret eder.

Çok kısa zaman içerisinde keşfedeceğiniz yeni bir yöntemle birlikte uzun süredir kronik olarak yaşadığınız rahatsızlığınıza kalıcı olarak çözüm bulacağınız anlamına gelir. Hayatınızı sağlığınız için kökten değiştireceğiniz ve bunun karşılığını çok kısa sürede alarak kendinizi olduğunuzdan daha genç ve dinç hissettiğiniz bir döneme gireceğiniz anlamına gelir.


 

Kahve Falında Kraliçe Tacı Görmek

Bir mezuniyet ya da işe başlama tarihine işaret ediyor olabilir. Uzun zamandır iş arayıp bir türlü bulamayanlar için iş kapılarının sonuna kadar açılacağı anlamına gelir. Aynı zamanda yıllardır çocuk sahibi olmak isteyen, her yolu deneyen ancak yine de çocuk sahibi olamamış çiftler için hayırlı bir çocuk haberi almak şeklinde yorumlanır. Bu şekilde bir tarihte alınacak mutlu haberlerin müjdecisidir. Yakın zaman içinde girişeceğin bir işten alnının akıyla çıkmayı başaracaksın. Bu iş, senin ve çocuklarının dönüm noktası olacak. Geçmişte yaşamış oldugun stres ve sıkıntılar bugünkü sağlık problemlerini yaşamana neden olmuş. Kendine dikkat etmezsen bu sağlık problemleri sende kalıcı hasar bırakabilir. Yoldan gelen bir haberle büyük bir sevinç yaşayacaksın. Ailene katılacak olan bir bebek senin yaşama sevincin olacak.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Taç


 

Kahve Falında Kraliçe Arı Görmek

Bu sıralar iş değişikliği yapacağınıza işaret etmektedir. Bir süredir çalışmakta olduğunuz işinizde ortama uyum sağlama konusunda sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bu sorunlar Sizin strese girmenize ve işinize odaklanmamıza engel olmaktadır. Bu sebeple bu sıralar iş değişikliği yapmayı düşünebilirsiniz. Bir süredir başka iş ararken yapmış olduğunuz başvurulardan alacağınız dönüş size oldukça sevindirecektir. Hırslı ve inatçı karakteri sayesinde yeni işinizde oldukça başarılı olacak ve kariyer basamaklarını hızla çıkacağınız bir döneme gireceksiniz. Hayatınızı güvence altına alacağımız bu dönemde sahip olacağınız başarıların siz bile inanamayacaksınız.

Üstleriniz tarafından çok sevilen ve aranan kişi olduğumuz için ilerleyen zamanda yüksek bir mertebeye geleceksiniz. Elde edeceğiniz bu başarılar sayesinde maddi imkanlarınızla bir hayli artacaktır. Hayalini kurduğunuz ve istediğiniz hayatı yaşama imkanı elde edeceğiniz bu günlerde istediğiniz her şeye sahip olacaksınız. Tek yapmanız gereken işlerinizi kimsenin engellemesine izin vermeyip, yürütmeye devam etmek olmalıdır. Ayrıca etrafınızda sizin başarılarınızı kıskanan kişilere karşı da tedbirli davranmanız gerekmektedir. Bütün çalışma hayatınız boyunca göstermiş olduğunuz çaba ve verdiğiniz emekler boşa gitmeyecek ve size maddiyat ve güç olarak geri dönecektir. Ayrıca yapmış olduğumuz yatırımlarda boşa gitmeyecektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Arı


 

Kahve Falında Sultan Görmek

Olağan dışı olayların yaşanacağının habercisi olarak nitelendirilir. Mertebe yüksekliğine, saygın görülmeye ve huzura delalettir. Hayatınızın ileri zamanlarında sakin ve huzurlu bir ömre, evliliğe ve kız bebeğin dünyaya gelmesine işaret edilir. Eşiniz veya sevgiliniz ile çıkacağınız seyahati de ifade etmekte. Yakın zamanda yaptığınız tüm güzel işlerin hayatınızın ileri dönemlerinde elde edeceğiniz başarılar getireceğine, herkes tarafından takdir edilecek bir kişi olacağınız manasına gelir.

Maddi sıkıntılarınızın sonlanması ile elde edeceğiniz servete, yaşam şartlarınızın yüksek standartlara çıkacağına ve okul hayatında parlak bir geleceğe delalettir. Kısmetiniz sürekli açık olmakla birlikte fincanda çıkan sultan sembolü çevrenizde sözünüzün geçtiğini ve herkes tarafından önemsendiğinizi gösterir. Birisine duyulan derin özlemle ilişkilendirilir. Bu özlem duyulan kişi ile arada oluşan uzaklığın sebebi iki taraf da değildir. Çünkü aralarını bozan, yalan haber taşıyan kişilerin mevcudiyetine işaret eder ve yine bu kişilerin süreci daha fazla etkileyemeyeceğini de gösterir. Yalanların su yüzüne çıkması yakın ve kaçınılmazdır. Karşı tarafın da aynı özlemi duyduğuna işarettir. Beslediğiniz duygular karşılıksız değildir. Bunu da öğrenmenin tek yolu, yine tüm cesaretinizi toplayıp, küçük bir adım atmak olacaktır.

Fal sahibine güzel bir şans getirecek demektir. Bu fal genellikle bir kız veya erkekle tanışacağınıza yorulur. Bu kişi çoktandır tanıdığınız biri olmayacaktır, hayatınıza yeni girecek bir kişidir. Gelirken kısmetini ve mutluluğunu da beraberinde getirecektir. Bu kız ya da erkek ile güzel bir birlikteliğiniz olacaktır ve uzun sürecektir. Hayatınıza karşı cinsten biri girecek anlamına gelir. Bu kişi hayatınızda büyük bir yer tutacak, gelip geçici biri olmayacaktır. Ayrıca bu kişi gelirken size şans da getirecek ve yaşamınızı olumlu bir yöne sürükleyecektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın


 

Kahve Falında Kraliçe Karınca

Aileniz ile bu sıralar zaman zaman yaşı edeceğiniz çatışmalara işaret etmektedir. Kişiyiz ve işinizle ilgili aldığımız kararlar sebebiyle aileniz zaman zaman eleştirebilir. Eleştirilere açık olmalı, yeri geldiğinde eleştirmeyi öğrenmelisiniz. Sizin her zaman iyiliğinizi isteyen aileniz, söyleyecekleri her şeyi sizi düşündükleri için söyleyeceklerdir. Bu yüzden bu zamanlarda onları karşı Daha ılımlı davranmalı ve ani çıkışlardan kaçınmalısınız. Aksi halde birbirinizi kırabilir geri dönüşü olmayan şeyler söyleyebilirsiniz. Bu yüzden bir orta yolu bulup onların gönlünü almalısınız. Sadece işinizle ilgili değil hayatımızın her alanında alacağınız kararları onlarla da paylaşmalı hatta onların da fikir ve düşüncelerini almalısınız.

Bu dönemde akıllıca davranıp çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizi sağlam tutmamız gerekmektedir. Özellikle güçlü ve sizden statü olarak üstte olan kişilerle ilişkilerinizi güçlü tutarsanız yalnızca iş hayatınızda değil, hayatınızdaki hemen her konuda hedeflediğiniz noktaya hızla ulaşmanız mümkün olacaktır.

Bir akrabanızdan gelecek olan bir hastalık haberini işaret etmektedir. Yakın bir zaman içerisinde bir akrabanız ufak bir rahatsızlık geçirebilir. Bu durum kısa sürede atlatılacak olsa bile sizi ve ailenizi fazlasıyla üzecektir. Kısa bir sürede eski sağlığına kavuşup ayağa kalkacak olan bu kişi, bir süre sizde misafir olabilir. Onun bütün yardım ve ihtiyaçlarına koşturacak elinizden geleni yapacaksınız. Fakat diğer bir yandan sizin de kendinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Doktor kontrollerinizi aksatmamamız gereken bu dönemde geçirebileceğiniz en ufak bir rahatsızlıkta bile kendi kendinize çözüm bulmak yerine doktora başvurmalısınız. Sinir ve stresten kendinizi uzak tutmalı, mümkün olduğunca kafanızı ve bedeninizi rahatlatacak aktiviteler yapmalısınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Karınca


 

 Kahve Falında Kral ve Kraliçe Görmek

Uzaktaki bir akrabamızdan kalacak olan yüklü bir mirasın yakın zamanda elinize geçeceğine işaret etmektedir. Beklemediğimiz yerden gelecek olan para sizi başlangıçta oldukça şaşırtacak sonrasında ise rahat bir nefes almanızı sağlayacaktır. Gelecek olan bu para sayesinde bir süredir geçirdiğiniz zor günleri atlatacaksınız. Şansın sizden yana olduğu bir sürece gireceksiniz. Bu günlerde elinize geçen fırsatları çok iyi değerlendirmelisiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz kendi işinizi kurma hayalinizi gerçekleştirmek için bu dönemde elinize fırsat geçebilir.

Evli olmayan kişiler için ise uzun zamandır beklediğiniz birisinden gelecek olumlu bir cevaba işaret etmektedir. Hayatınızda olmasını istediğiniz bu kişi, size karşı olan duygularından bahsedecektir. Uzun ve tutkulu bir ilişki yaşayacağınız bu kişi ile kısa bir süre içerisinde evlilik kararı alabilirsiniz. Ondan gelecek olan son derece romantik bir evlilik teklifi ayaklarınız yerden kesilecek ve fazla uzatmadan dünya evine gireceksiniz. Kafanızda aşk ile ilgili bütün ön yargıları kıran ve size yeniden insanlara güvenmeyi öğreten bu kişiyle mutlu günler sizleri beklemektedir.

Bugünlerde etrafınızdaki insanlar tarafından hakkınızda konuşurlar yalan yanlış şeyler duyabilirsiniz. Bu dedikoduları çıkaran kişi de oldukça yakın çevrenizde bulunan birisidir. Bu yanlışı en kısa süre içerisinde düzeltecek ve bu dedikoduların kaynağı olan kişiye ulaşacaksınız. Kişinin kim olduğunu öğrendiğinizde fazlasıyla üzüleceksiniz fakat yapmanız gereken bu kötü niyetli insanı hayatımızın tamamen çıkartmak olmalıdır. Aksi halde daha sonrasından başımıza daha büyük belalar açabilir. Hayatımızdaki bütün sorunları yoluna koyacağınız bu dönemde en büyük destekçiniz başta aileniz, Sonrasında ise en yakın arkadaşlarınız olacaktır. Sizi kısa süre içerisinde mutlu ve huzurlu günler beklemektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kral

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.