Yengeç Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Uyumu

Yengeç Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Uyumu
8 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.991 kez okundu.

Yengeç burcu kadını ile yay burcu erkeği uyumu nedir? Su elementine dahil olan yengeç burcu ile ateş elementine dahil olan aslan burcu su ve ateş bileşimi gibi zorlu bir birliktelik yaşayacaklardır. Bir taraf duygusal ve evcimenliği ile ön plana çıkarken, diğer taraf duygusal yapısını kolay kolay ön plana çıkarmaz. Uzun soluklu ilişkiler yay erkeğine göre oldukça zordur. Hareketli yapısı evde vakit geçirmesini engeller. Oysa yengeç için evde yapılan aktiviteler oldukça heyecan vericidir. İki burcun da anlaşmak için çaba harcaması gerekir.

Yengeç kadınları sakin ve sessiz bir yapıdadır, dengeli ve uyumludur, duygularını derin yaşar. Bu nedenle yay erkeğinin ilgisini çekebilir. Yengeç burcu insanları genelde her burçtan insana uyum sağlayabilirler, bu yüzden her burçtan insanın dikkatini çekerler. Bu sebeple aslında tüm burçlar için oldukça uyum içindedirler ve tüm burç erkeklerinin dikkatini hemen çekerler. Aileye, çocuklara, sadakate büyük önem veren yengeç kadını ile beraber olan yay erkeği, uzun süreli ilişkilerin önemini anlayabilir. Son derece evine bağlı, ilişkiye önem veren bir kadını karşısında gördüğünde asla hayır diyemeyecektir.

Şuana kadar yengeç kadını yay erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise yengeç kadını yay erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Yay burcu erkeği ile heyecanlı ve neşeli bir hayat sizi bekliyor olacaktır. Kabuklarınızı kırıp sürüklenmeye hazırsanız, hayatınızı yaşamaya başlayabilirsiniz. Dışa dönük, sıcak ve enerjik ollan bu burç erkeği rutin işlerin insanı değildir. Bağımsızlığına ve içinden geldiği gibi yaşamaya heveslidir. Kendinizi onun sıra dışı ve değişik dünyasına bıraktığınızda kendi iç dünyanızdan sıyrılıp mutlu anlar yaşarsınız. Hem bu sizin sanatsal, yaratıcı ve duyarlı dünyanıza da iyi gelecektir.

Yay erkeğinin havai yapısını yengeç kadınının sakin doğası dengeleyecektir. Eğer gerçek ve sağlam bir ilişki kurmak istiyorsanız, birbirinizin farklılıklarını anlamanız gerekir.Cinsel hayatlarında da genel olarak bir denge durumu hakimdir. Bir tarafta duygular ile yaklaşan kadın bir tarafta değişik fanteziler sunan erkek. Bu sebeple yer tutkulu yer yer de sakin bir cinsel hayatları olabilir.

Yengeç Kadını Yay Erkeği Uyumu

Birliktelikleri genel anlamda bakıldığında zor olan iki insandır. Yengeç kadını evcimen ve duygusal tarafı oynarken, yay erkeği duygusallığını kolay kolay göstermez. Bunun olması için gerçekten ve dolu dolu aşık olması gerekir. Eğer yengeç kadını fedakarlıklar yapar ve yay erkeğini kendine aşık etmeyi başarırsa, sonrasında bağlanmamak için bir sebebi kalmaz. Tabi bu ilişkide yay erkeğinin de fedakarlık etmesi gereken noktalar olacaktır. Mesela sosyal hayatına biraz ara verip haftada birkaç akşam sevgilisine zaman ayırması ilişkinin selameti açısından doğru bir davranış olacaktır.

Yengeç Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği Burç Uyumu

yengeç ile yay uyumu
Yay erkeği burçlar dünyasının en sakin insanıdır. Bu durum da bu kadını zaman zaman karmaşık bir insan haline getirir. Aynı zamanda bu durum yay erkeğinin de kafasının karışmasına sebep olur. Yarattıkları bu gizem sayesinde genelde daha çekici bir seçenek haline gelirler. Bu özelliği sayesinde yay erkeği yengeç kadınını tanımak için daha büyük istek duyacaktır.

Yengeç burcu kadını duygusal ve narin yapılıdır. Kırıldığında ise tekrar içine kapanır ve bir başkasına güvenmesi de kolay olmaz. Bu yüzden karşı tarafın dikkatli davranması gerekir.

Bu konumuzda yengeç burcu kadını ile yay burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde yengeç kadını yay erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git