Yengeç Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği Uyumu

08.02.2016
Yengeç Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği Uyumu

Yengeç burcu olan arkadaşları her zaman gülüşleri ile tanırız. Bu kişiler gülmeyi son derece seven, etrafına pozitif enerji saçan kişiler olmayı başaran bireylerdir. Fakat ne kadar güler yüzlü olursa olsun aynı zamanda oldukça kararsız bir yapıya sahiptirler. Yani size karşı bir şeyler anlatırken aynı zamanda içinden başka şeyler düşünüp karar vermekte oldukça zorluk çeker bir hali de aynı anda yaşamaktadırlar. Yay burçları ise dobra yapıda kişilerdir.

Yengeç kadınları sakin ve sessiz bir yapıdadır, dengeli ve uyumludur, duygularını derin yaşar. Bu nedenle partnerinin ilgisini çekebilir. Genelde her burçtan insana uyum sağlayabilirler, bu yüzden her burçtan insanın dikkatini çekerler. Bu sebeple aslında tüm burçlar için oldukça uyum içindedirler ve tüm burç erkeklerinin dikkatini hemen çekerler. Aileye, çocuklara, sadakate büyük önem veren bu kadın ile beraber olan yay erkeği, uzun süreli ilişkilerin önemini anlayabilir. Son derece evine bağlı, ilişkiye önem veren bir kadını karşısında gördüğünde asla hayır diyemeyecektir.

Yay burcu erkeği ile heyecanlı ve neşeli bir hayat sizi bekliyor olacaktır. Kabuklarınızı kırıp sürüklenmeye hazırsanız, hayatınızı yaşamaya başlayabilirsiniz. Dışa dönük, sıcak ve enerjik olan bu erkek rutin işlerin insanı değildir. Bağımsızlığına ve içinden geldiği gibi yaşamaya heveslidir. Kendinizi onun sıra dışı ve değişik dünyasına bıraktığınızda kendi iç dünyanızdan sıyrılıp mutlu anlar yaşarsınız. Hem bu sizin sanatsal, yaratıcı ve duyarlı dünyanıza da iyi gelecektir.

Yengeç Kadını ile Yay Erkeği Aşk Uyumu

Zıt karakterleri birbirlerini çeker

Yengeç kadınlarının ve yay erkeklerinin karakterlerine kısaca bir göz attığımız zaman her ikisinin de birbirinden çok farklı özelliklere sahip olduğunu görürüz. Bazı kişilerde zıt kutuplar birbirini çeker demek çok kolay olmaktadır ama bu ikili söz konusu olduğunda bu cümleyi yanlarına bile yaklaştırmak çok büyük hata olacaktır. Bu çift karşı karşıya geldiği vakit ilk olarak birbirini olabildiğince kendisinden uzağa itmek için çaba sarf edecektir. Yengeç burçları ister kadın isterse de erkek olsun son derece evine bağlı olan kişilerdir.

Ailelerine sadıktır

Aile kelimesi ve ev onlar için hayatın tamamını ifade etmektedir. Fakat yay erkekleri için sadece eve bağlı kalma saçmalıktan başka bir şey değildir. İşte bu yüzden dolayı partnerlerinin evine bu kadar bağlı olmasına bir anlam veremeyecektir. Hatta bu durumdan çok rahatsız olduğu için aralarında oluşan bağa hemen son vermeyi tercih edecektir. Sosyal alanlarda takılmaktan son derece hoşlandığı için her zaman geniş bir arkadaş ortamına sahip olacaktır. Fakat yengeç kadınları sadece belirli zamanlarda sosyalleşmekten yana olduğu için hayatında her zaman belli başlı arkadaşları tutacaktır. Hal böyle olunca ikilinin bu düşüncelerinde büyük sorunlar meydana gelecektir ve birbirlerine anlam veremediklerinden dolayı sürekli bir kavga halinde olacaklardır.

Birbirlerinden ilgi beklerler

Yay erkekleri ne kadar hareketli olursa olsun duygularını bastırmakta son derece başarılıyken yengeç kadınları ise sürekli olarak karşı taraftan duygularını ifade eden sözcükler beklemektedir. Onların duygularını dile getirmemesi her geçen gün arada büyük yanlış anlaşılmalara ve yine tartışmalara sebebiyet verecektir. Bu durumda bütün zıtlıklara rağmen ikili beraber bir birlikteliğin peşinden gitmek isterlerse bir akım fedakarlıklarda bulunmaktan eksik kalmamalıdırlar. Özellikle de bu burcun erkekleri bu sırada çok fazla fedakarlık göstermek zorundadır. Fakat her şey göz önüne alındığında bu ikili arasında bir aşk uyumunun oluşabilmesinin çok zor olduğunu söylemek mümkündür.

Açık sözlüdürler

Karşısında yer alan herkese karşı son derece dürüst olduklarından bazen toplum içerisinde yanlış anlaşılmalara sebep olabilirler. Fakat bir yandan da çok açıkgözlü bir özellikleri vardır. Onları kandırmak diye bir şey çevresinde bulunan kişilerin asla aklına gelmemelidir. Aynı zamanda tıpkı yengeç kadınları gibi yay erkekleri de yeni bilgiler edinmeyi çok sevmektedir. Yaz burcuna sahip olan yengeç kadını ile sonbahar burçlarından bir tanesi olan partneri arasında nasıl bir çekim gücü ya da sizin deyişinizle uyum vardır?

Fedakarlık yapmaları gerekir

Birliktelikleri genel anlamda bakıldığında zor olan iki insandır. Yengeç kadını evcimen ve duygusal tarafı oynarken, yay erkeği duygusallığını kolay kolay göstermez. Bunun olması için gerçekten ve dolu dolu aşık olması gerekir. Eğer kadın fedakarlıklar yapar ve erkeği kendine aşık etmeyi başarırsa, sonrasında bağlanmamak için bir sebebi kalmaz. Tabi bu ilişkide partnerinin de fedakarlık etmesi gereken noktalar olacaktır. Mesela sosyal hayatına biraz ara verip haftada birkaç akşam sevgilisine zaman ayırması ilişkinin selameti açısından doğru bir davranış olacaktır.

Yengeç kadını burçlar dünyasının en sakin insanıdır. Bu durum da bu kadını zaman zaman karmaşık bir insan haline getirir. Yarattıkları bu gizem sayesinde genelde daha çekici bir seçenek haline gelirler. Bu özelliği sayesinde yay erkeği onu tanımak için daha büyük istek duyacaktır.

Birbirlerini dengelerler

Yay erkeğinin havai yapısını partnerinin sakin doğası dengeleyecektir. Eğer gerçek ve sağlam bir ilişki kurmak istiyorsanız, birbirinizin farklılıklarını anlamanız gerekir. Yengeç burcu kadını duygusal ve narin yapılıdır. Kırıldığında ise tekrar içine kapanır ve bir başkasına güvenmesi de kolay olmaz. Bu yüzden karşı tarafın dikkatli davranması gerekir.

Birbirlerine uyum sağlarlar

Su elementine dahil olan yengeç burcu ile ateş elementine dahil olan yay burcu su ve ateş bileşimi gibi zorlu bir birliktelik yaşayacaklardır. Bir taraf duygusal ve evcimenliği ile ön plana çıkarken, diğer taraf duygusal yapısını kolay kolay ön plana çıkarmaz. Uzun soluklu ilişkiler yay erkeğine göre oldukça zordur. Hareketli yapısı evde vakit geçirmesini engeller. Oysa yengeç kadını için evde yapılan aktiviteler oldukça heyecan vericidir. İki burcun da anlaşmak için çaba harcaması gerekir.

Yengeç Kadını ile Yay Erkeği Evlilik Uyumu

Birbirlerine uyum sağlamaları zor olabilir

Tıpkı aşk hayatlarında bir uyum yakalayamadıkları gibi evlilik hayatları boyunca da ne yazık ki bir uyum yakalamayacaklardır. Güzel bir şekilde incelemek gerekirse bu ikili bir evlilik kurduğunda özellikle yengeç kadınlarının evlilikleri esnasında yalnız kalacakları görülmektedir. Çünkü yay erkekleri tıpkı normal yaşantısında sosyal hayatından eksik kalmaktan geri kalmadığı gibi evliliği sırasında da asla bu durumdan eksik kalmayacaktır. İşte bu kadınlar bu duruma ayak uydurmakta zorluk çektiği için genelde evde oturup eşlerini bekleyecektir. Bir nevi yalnız başına bir evlilik geçirecektir. (aşk hayatları esnasında yengeçler evlilik esnasında yayların değişip onların istediği gibi olacağını düşünür ise çok büyük bir hataya kapılırlar) Bu yüzden dolayı evlilik ile oluşan sorumluluk daha çok yengeç kadınının omuzlarında yer alacaktır.

Anlayış göstermeleri gerekir

Yay erkekleri sanki evli değilmiş gibi rahat ve umursamaz hayatından asla geri kalmayacaktır. Bu durum düzelmez ve böyle devam eder ise ikili arasında sürekli olarak tartışmalar meydana gelecektir. Tartışma sonunda dışarıya çıkıp kafasını çok güzel bir şekilde dağıtmayı başarabilirken, yengeç kadınları ise duygusal olan kalbindeki yıkımları göz yaşları ile dışarı atabileceklerdir. Ne yazık ki bu ikili arasında güzel bir evlilik söz konusu değildir. Bu evlilik tartışmalar sonucunda ya bitecektir ya da yorgun bir evlilik olarak devam edecektir. (Bu yüzden iki taraf da ciddi bir adım atmadan önce iyice her şeyi göz önüne alıp değerlendirmeli ve iyice düşündükten sonra bir karar vermelidir.)


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.