Oğlak Burcu Kadını ve Balık Burcu Erkeği Uyumu

07.02.2016
Oğlak Burcu Kadını ve Balık Burcu Erkeği Uyumu

Bu iki burca bakıldığı zaman ilk olarak iyi bir şekilde geçinebilecekleri göze çarpmaktadır. Hani bazı kişiler özellikle aşk ilişkisi açısından bakılıp yorumlandığı zaman birbirlerinin kötü huylarını ortaya çıkarmak için didinirler ya, işte bu durum bu ikili arasında olmayan bir durum olacaktır.

Hepinizin tahmin ettiğinin tam aksine bu iki kişi birbirleri ile kurmuş oldukları iletişim sonucunda birbirlerine daha sevecen gelecek ve gün geçtikçe birbirlerinin tüm güzel huylarını ortaya çıkarmayı başarmış olacaktır. Yani bu özellikleri dolayısı ile birçok ilişkiden farklı bir görüntüye sahip olacaklarını söyleyebiliriz. Üstelik bu durum sadece aşk ilişkisi açısından yorumlanmamalıdır. Arkadaşlık olarak da birbirlerini çok iyi anlayabilen ve ikisi arasında oluşan iyi huyları ortaya döküp fark edilmeyi sağlayabilen muhteşem bir dostluk elde edeceklerdir. Peki bunların dışında başka hangi konularda nasıl bir uyum sergileyeceklerdir hiç merak ediyor musunuz? Elbette merak ettiğinizi duyar gibiyiz. O halde hadi gelin sizi çok düşündürmeden kafanızda yer alan tüm soruların cevaplarını sizlere verelim.

Oğlak Kadını ile Balık Erkeği Aşk Uyumu

İç dünyalarını görebilirlerse mutlu bir uyumu yakalayabilirler

Oğlak kadını tıpkı diğer toprak grubu burçları gibi pratik düşünme yeteneğine sahiptir. Duygusal olmak yerine mantıkla hareket eder, sakin sabırlı ve zor koşullara karşı dayanıklıdır. Balık burcu erkeği kendinde eksik olan mantıksal yanı ve hayalci yapıyı partneri ile aşabilmelidir. Birbirlerini tamamlayabildikleri takdirde sağlam ve uyumlu bir ilişki yakalayabilirler.

Toprak elementine dahil olan oğlak burcu kadını ile su elementine dahil olan bu erkekler arasındaki ilişki kolay olmayacaktır. Bazı fedakarlıklarda bulunmaları gereklidir. Bu fedakarlıkları sağladıklarında aralarında büyük bir uyum sağlanabilir. İki burçta birbiri içindeki uyumu bulduklarında mutluluk çokta uzakta değildir.

Farklı olsalar da uyumu yakalayacaklardır

Bu ikili her ne kadar birbirlerinden çok ama çok farklı bir özelliklere sahip olsalar da mutlu bir birliktelik yaşamaya biraz çabaladıkları vakit kolaylıkla elde etmeyi başarabilirler. Özellikle oğlak kadını, balık erkeğinin destekçisi olur. Tabi bu durumu fark eden kadın tüm benliğini partnerine vererek onun güvenini sonuna kadar kazanmayı başarmış olacaktır. Bu ikili arasında çok mükemmel bir ilişki ortaya çıkmasa bile ara sıra tartışmalar sonucunda yine bir arada kalabilecekleri bir ilişki ortaya çıkabilmektedir. (buradaki en büyük rol kesinlikle ve kesinlikle balık burcuna sahip olan kişilere düşmektedir) Bu ilişkide balık burcu ne kadar fedakar olursa ilişki o kadar uzun olur.

Fedakarlık gerektirecektir

Oğlak burcuna sahip olan kişiler hayatları boyunca planlı ve programlı hareket eden kişilerdir. Bu sebepten dolayı değişimlere pek alışık değildir. Fakat bizim hayal gücü kuvvetli olan balık dostlarımız ani olan değişikliklerden son derece zevk almaktadır. İşte böyle bir esnada ikisi arasında sürekli olarak gerginlikler meydana gelmektedir. Eğer olur da bu gerginliklere bir son verilmez ve anlaşma yolu bulunmaz ise ikili arasında kesinlikle uzun sürecek bir ilişkinin meydana gelmesi diye bir şey olmayacaktır. Kısacası aşk uyumu açısından çok iyi olmayan ama birbirlerine fedakarlıklarda bulunabilirler ise devam edebilecek standart bir ilişki ortaya çıkabilmektedir diyebiliriz.

Duygusal bağları kuvvetlidir

İlişkileri son derece hoşgörülüdür ve son derece birbirlerine bağlıdırlar. İlişkilerinin uzun ömürlü olmasının başlıca nedeni duygusal bağlarının çok güçlü olmasıdır. Balık erkeği son derece tutkuludur fakat istikrarsızdır. İç güdüsel çelişkili yapısı onu savurabilir, doğru olanı bilip yanlış olanı yapan bir karakterdedir. Ayrıca çevresine karşı duyarlıdır ve birçok konu da yaratıcıdır. Partneri ise lüks pahalı eşyaları olan evlerden hoşlanır, yarını düşünerek hareket etmez lüks ev yerine pahalı hediyelerle onu mutlu etmeye çalışır.

Pratikteki eksikliğini tamamlamaya destek olmalı

Balık erkeği duygusal, tutkulu ve istikrarsız bir kişiliğe sahiptir. Oğlak kadını onun yanında her şeye hazırlıklı olmalıdır. Eğer bu dengesiz kişiliğe uyum sağlayabilirse ilişkileri yolunda gidebilir. Bunun dışında balık burcu erkeği, akıllı, duyarlı ve yaratıcıdır, para konusunda savurgandır, geleceği düşünmeden harcamalar yapar, size pahalı hediyeler alır. Olumlu etkiler yaratma özelliği sayesinde sizi gereksiz kuruntulara kapılmaktan kurtarır. Organizasyon yeteneği ve pratik düşünme tarzı eksik olduğundan partnerine bu konularda ihtiyaç duyar. Ona güven duygusu kazandırmalı, destek olmalısınız.

Biri gerçeklerden kaçarken, diğeri pratik çözümlerle hayatı kolaylaştırır

Sevgili dostlarım hepinizin bildiği gibi balık burcuna sahip arkadaşlar daha çok hayal dünyasında yaşamayı seven ve her zaman hayatlarında birisinin desteğini almak isteyen kişilerdir. Doğaları gereği her zaman bulutların üzerinde gezmeyi severler ve bundan oldukça zevk alırlar. Gerçekler ile karşılaşıp onları anlamak bu kişileri doğuştan beri korkutan bir durum olduğu için her daim gerçeklerden uzak durmaya çalışırlar. Fakat bunların tam aksine oğlak burcuna sahip olan arkadaşlarımız tamamen kendi başlarına ayaklarının üzerinde durmak isteyen ve hatta ne yapıp edip sonunda ayaklarının üzerinde duran kişilerdir.

Kendine güvenmeyi öğrenmelidir

Balık erkeği partnerinin üzerinde olumlu etki yaratır, sözünü söylemekten çekinmez serseri bir tarzı vardır. Ancak eksiklik pratik düşünmemesidir. Aktif olmayı sevmez ve organizasyonlardan kalabalık ortamlardan kaçar. Aşk onlar için güven anlamına gelir ve bir ilişki de sadece aşkın yeteceğine inanmaz. Oğlak kadını kolaylıkla balık erkeğini nikah masasına götürebilir. Balığın kendine güveni yoktur ve evliliğin de sürekli partnerinin onu terk edeceğini düşünür.

Oğlak Kadını ile Balık Erkeği Evlilik Uyumu

İkisi de evliliğe zor karar verir

Oğlak burcuna sahip olan kişiler yaptıkları evliliklerin uzun süreli ve sonsuz bir şekilde sürmesini isterler. Bu sebepten dolayı onları nikah masasına oturtmak biraz zaman almaktadır. Aynı zamanda onları gerekli güveni ve sadakati verirseniz sizinle aynı masayı oturmayı kabul edecektir. Özellikle de kendinizden ödün vermeniz onlar için olmazsa olmaz altın kurallardan bir tanesidir. Balık burcuna sahip kişiler ise tıpkı gerçek hayatta kurdukları hayaller gibi bir evlilik geçirmek isterler.

Hayaller ve gerçeklerin buluşması

Hatta rüyaları süsleyen bir düğün ve evlilik onların toz pembe olan hayallerinin en baş listesinde yer almaktadır. Fakat gerçekler ile yüzleşmekten korkan bir balık ve daima gerçeklerin peşinden koşmasını seven bir oğlağın nikah masasına oturabilmesi için birbirlerinden birtakım fedakarlıklar vermeleri gerekmektedir. Özellikle de balık burcuna sahip olan kişiler kendilerinden fedakarlıkta bulunur ve oğlaklar için değişmeyi kabul eder ise birbirlerinin hayatlarını birleştirmeyi başarmış olurlar. Değişimi ve birbirlerini anlamayı başarmış olan bu ikili güzel ve mutlu olabilecek bir evlilik geçirmiş olur. Fakat değişmeden bir evliliğe adım atarlarsa işte bu esnada evlilikleri boyunca birçok ufak kavgalara şahit olabilirler.

Hayal gibi ama balık mantığını kullanmayı başarabilirse

Evlilik ve aile hayatı kadın için daha büyük bir önem taşır. Daha mantıklı bir kişiliğe sahip olduğundan aşka da duygularından çok mantığı ile yaklaşır bunun için balık erkeği çok da uyumlu bir eş adayı değildir. Eğer bu erkek güvenli ve uyumlu bir ilişki yakalamak istiyorsa biraz daha mantıklı olabilmeli ve karşı tarafa uyum sağlayabilmelidir. Ayrıca iş ve kariyer konularında oğlak kadını nasıl başarılı ve hırslı ise balık erkeği bir o kadar hayalci ve durgundur. Bu nedenle maddi konularda oğlak kadınları başarılı ve birikime yönelik çalışmalar yaparken karşı taraf savurganlık yaparsa ileriye dönük iyi bir birliktelikleri olmayacaktır. Maddi ve manevi konularda uyumlu olmaları gerekmektedir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.