Oğlak Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Oğlak Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Uyumu
7 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 3.194 kez okundu.

Boğa erkeği sakin görüntüsü ve emin tavırlarıyla dikkatimizi çeker. Dıştan duygusuz duran ama bir o kadar duygusal olan bir erkektir.Oğlak burcu kadını ise sakin ve hal hareketlerine dikkat eden yapıda insanlardır. Bunu onun diğerlerinden ayrılan en önemli özelliğidir. Benzer özelliklere sahip olan bu iki toprak elementli burç çok iyi anlaşır. Normalde zıt gruplar birbirlerini çeker derler ama söz konusu iki burç olunca aynı gruplar birbirini çeker lafı ortaya çıkmış olur.

İki burçta zeki yapıdaki insanlardır. Bu iki burcun birleşmesi ile kafa kafaya verilip dünya kurtarılabilir diyebiliriz. Oğlak kadını her konuda bir şeyler üretebilen ve anında çıkış kapısı bulabilen bir kadındır. Boğa erkeği ise kıvrak zekasıyla sürekli pratik yollar geliştirmesini sever. Böylece bu iki burç birbirlerinin eksik noktalarını birleştirerek bir bütün oluşturmayı başarır.

Aynı zamanda bu iki burç iş hayatında hep zirvede olmak ister. İşleri onlar için çok önemlidir. Doğal olarak hedeflerinin aynı olması birbirlerini çekmelerini sağlayacak ve böylece el ele en yüksek zirvelerde geze bileceklerdir. Özellikle oğlak burcu kadını bazı şeyleri görmekten çok hissetmeyi tercih eder. Bu düşünceye genelde karşı tarafta uyum sağlar.Böylece bazı temeller daha sağlam oluşmuş olur.

Oğlak kadınının ilişkisinden en büyük beklentisi sadakattir. Kendisi sevdiği zaman sonuna kadar sadık olan kişilerdir. Bu sebeptendir ki bu ilişkide en büyük görev boğa erkeğine düşmektedir. Sadık bir eş olabildiğini kanıtlayabilir ve olabilirse bu ilişkide korkulacak bir pürüz çıkacağını düşünmüyoruz. En büyük korkularından biriside terk edilmektir. Bu olay onda bir nevi fobi olmuştur demek doğru olacaktır. Ona gerçekten sadık olup tüm duyguları yaşatabileceğini düşünüyorsanız hayatına girmelisiniz. Çünkü boğa burcu erkeği bazen sıradan bir ilişki yaşamak isteyebilir. Fakat oğlak kadını o kadar kıvrak zekaya sahiptir ki, sizi türlü türlü oyunlarla denemeye çalışır. Siz bunları fark edemezsiniz bile. Eğer ki ona yaklaşma nedeninizi öğrenirse ve bu neden istediği bir sonuç değilse sizi hayatından saniyesinde siler. Üstelik oda yetmezmiş gibi sizi çemberinde dahi dolaştırmaz.

Oğlak kadını gerçek aşkın insanıdır. Eğer bir boğa erkeğini seçtiyse gerçek aşkı buldu demektir. Her iki burç da tutku ve inatçı yapılara sahiptir. İki burçta dışarıya karşı bir duruş sergiler ve bu duruş ikisinin de ilgisini cezbeder. Sonrasında da bu ikili için renkli bir aşk hayatı başlayacak demektir. İki burç tüm negatif özelliklerine rağmen burçlar dünyasının en uyumlu çiftleri arasında görülür. Üstelik boğa kadını bu kadar geçimsiz bir karakterken..

Boğa erkeği hayatına giren insanda derin izler bırakır aynı zamanda aileye de çok önem verir. Bu oğlak kadınında da görülen bir özelliktir. Her iki burç da kendine özen gösterir ve kendisini geliştirecek faaliyetlerde bulunur. Bu iki burcun yalnızca birlikteliği değil, dostluğu ya da iş arkadaşlığı da verimli sonuçlar doğuracaktır. Boğa erkeği fiziksel olarak güçlü ve gösterişlidir bu yüzden kadının dikkatini çekmesi zor olmayacaktır. Her ikisi için de güvenden sonra görsellik aradıkları en mühim özelliktir.

Oğlak Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

Burç uyumlarına kısaca bir göz atıldığı zaman birbirlerine oldukça uyumlu olan burçlar arasında üst sıralarda oğlak ve boğalar gelmektedir. Bu iki burç duygusal açıdan hatta tutku açısından birbirlerini tamamlamayı başaran muhteşem bir ikili olmaktadırlar. Özellikle oğlak burcuna sahip kişilerin dışarıdan gözüken sert görüntüsü boğa burcuna sahip olan kişileri etkilemedeki en etkili yöntem olmaktadır. Peki başka neler bu ikiliyi birbirine çeker ve başka şekillerde de bir uyuma sahipler mi? Hadi gelin bunlara hep beraber biraz göz atalım.

Oğlak ve Boğa Aşk Uyumu

Gerek kadın gerekse erkek hiç fark etmeksizin bu ikili muhteşem bir uyumu aralarında oluşturmaktadır. Oğlak burcuna sahip olan kişiler geleceğini garanti altına almak isteyen ve her daim kendi ayaklarının üzerine basmak isteyen kişilerdir. Özellikle kendi ayaklarının üzerinde dururken yanlarında yer alan kişilerinde onlara her zaman destek olmasını istemektedirler. İşte bu durumda akıllara ilk olarak boğa burcuna sahip olan kişiler gelmektedir. Çünkü boğalarda her zaman güzel bir geleceği olsun isteyen ve ayaklarının üzerinde sağlam bir şekilde duran kişilerdir. Buradan yola çıktığımızda oğlakların en büyük destekleyicisinin boğalar olmuş olduğunu görmekteyiz.

Bu ikilinin genel anlamda her koşuldan istekleri ortaktır. Bu sebepten dolayı birbirlerini anlamak konusunda asla zorluk çekmeyeceklerdir. Hatta birbirlerinin hemen anladıkları için daha kolay ve çabuk bir şekilde iletişime geçmeyi başarmış olacaklardır. Özellikle bu ikisinin lüks sever olması onları bir arada tutan önemli noktalardan bir tanesi olmayı başarmış olacaktır. Oğlak burcuna sahip olan kişilerinin kendilerinin bir kopyası olan boğa burcunu fark ettiği zaman adeta kendini oda adayacaktır. Bu durumu aynı şekilde fark eden boğada sonuna kadar kollarını oğlaklara açacaktır. Kısacası bu ikilinin sonu nikah masası olacaktır.

Oğlak ve Boğa Evlilik Uyumu

Herkesin evlilikten beklentileri çok ama çok farklıdır. Fakat oğlak ve boğa burcuna sahip olan kişilerin evlilikten bekleri şeyler aynıdır. Bu sebepten dolayı bu ikilinin evlilikleri mutlu, tutkulu ve sonuna kadar sağlıklı bir şekilde yürümeyi başaracaktır. Gerek oğlak burcu gerekse de boğa burcu daha iyi imkanlarda bir evlilik sürdürebilmek için etini dişine takacaktır diyebilmek mümkündür. Aynı zamanda bu ikili evlilikleri boyunca karşılıklı oturarak birbirlerinin neler istedikleri güzel bir şekilde konuşup öğrenmeye çalışacaklardır. Hatta bu durum sadece konuşmakla kalmayacak direk olarak işleve geçerek istekleri gerçekleştirmeye başlama ile yola devam edecektir.

İşte böyle bir esnada oldukça mutlu bir evliliğin ortaya çıkması tabi ki çok mümkündür. Aynı zamanda bu mutluluk çocuklarına da sonuna kadar yansımayı başaracaklardır. Özellikle bu ikili çok çalışkan olduğundan dolayı işlerinden asla geri kalmak istemeyeceklerdir. İşte bu esnada maddi açıdan bakıldığı zaman evlilikleri boyunca pek zorlu dönemler yaşayacaklarını düşünmeyiz. Daha rahat bir ortamda evliliklerini sürdürecekleri neredeyse apaçık belli olmaktadır. Evlilikleri boyunca en güzel görüntü ise ne yaparlarsa yapsınlar sonuna kadar birbirlerini destekleyen hareketler sergilemeleri olacaktır. Bu sebepten dolayı özellikle evlilik aşkı bitirir kelimesi bu ikili arasında pek mümkün olan bir kelime değildir. Bu ikili için en uygun kelime evlilik aşkı alevlendirir olmalıdır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git