Oğlak Burcu Kadını ve Boğa Burcu Erkeği Uyumu

07.02.2016
Oğlak Burcu Kadını ve Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Burç uyumlarına kısaca bir göz atıldığı zaman birbirlerine oldukça uyumlu olan burçlar arasında üst sıralarda oğlak ve boğalar gelmektedir. Bu iki burç duygusal açıdan hatta tutku açısından birbirlerini tamamlamayı başaran muhteşem bir ikili olmaktadırlar. Özellikle oğlak burcuna sahip kişilerin dışarıdan gözüken sert görüntüsü boğa burçlarını etkilemedeki en etkili yöntem olmaktadır. Peki başka neler bu ikiliyi birbirine çeker ve başka şekillerde de bir uyuma sahipler mi? Hadi gelin bunlara hep beraber biraz göz atalım.

Oğlak Kadını ile Boğa Erkeği Aşk Uyumu

Gerek kadın gerekse erkek hiç fark etmeksizin bu ikili muhteşem bir uyumu aralarında oluşturmaktadır. Oğlak kadını geleceğini garanti altına almak isteyen ve her daim kendi ayaklarının üzerine basmak isteyen kişilerdir. Özellikle kendi ayaklarının üzerinde dururken, yanlarında yer alan kişilerinde onlara her zaman destek olmasını istemektedirler. İşte bu durumda akıllara ilk olarak boğa erkeği gelmektedir. Çünkü onlarda her zaman güzel bir geleceği olsun isteyen ve ayakları üzerinde sağlam bir şekilde duran kişilerdir. Buradan yola çıktığımızda oğlakların en büyük destekleyicisinin boğalar olmuş olduğunu görmekteyiz.

Ortak zevklere sahiptirler

Bu ikilinin genel anlamda her koşuldan istekleri ortaktır. Bu sebepten dolayı birbirlerini anlamak konusunda asla zorluk çekmeyeceklerdir. Hatta birbirlerinin hemen anladıkları için daha kolay ve çabuk bir şekilde iletişime geçmeyi başarmış olacaklardır. Özellikle lüks sever olmaları onları bir arada tutan önemli noktalardan bir tanesidir. Oğlak kadınları kendilerinin bir kopyası olan boğa burcunu fark ettiği zaman adeta kendini oda adayacaktır. Bu durumu aynı şekilde fark eden boğada sonuna kadar kollarını oğlaklara açacaktır. Kısacası bu ikilinin sonu nikah masası olacaktır.

İlişkide güven ve görsellik iki önemli faktör

Oğlak kadınının ilişkisinden en büyük beklentisi sadakattir. Kendisi sevdiği zaman sonuna kadar sadık olur. Bu sebeptendir ki bu ilişkide en büyük görev boğa erkeğine düşmektedir. Sadık bir eş olabildiğini kanıtlayabilir ve olabilirse bu ilişkide korkulacak bir pürüz çıkacağını düşünmüyoruz. En büyük korkularından biriside terk edilmektir. Bu olay onda bir nevi fobi olmuştur demek doğru olacaktır.

Ona gerçekten sadık olup tüm duyguları yaşatabileceğini düşünüyorsanız hayatına girmelisiniz. Çünkü boğa burcu erkeği bazen sıradan bir ilişki yaşamak isteyebilir. Fakat partneri o kadar kıvrak zekaya sahiptir ki, sizi türlü türlü oyunlarla denemeye çalışır, fark edemezsiniz bile. Eğer ki ona yaklaşma nedeninizi öğrenirse ve bu neden istediği bir sonuç değilse sizi hayatından saniyesinde siler. Üstelik oda yetmezmiş gibi sizi çemberinde dahi dolaştırmaz.

Pratik zeka, bilgi ve becerinin birlikteliği

Boğa erkeği sakin görüntüsü ve emin tavırlarıyla dikkatimizi çeker. Dıştan duygusuz duran ama bir o kadar duygusal olan bir erkektir. Oğlak kadını ise sakin ve hal hareketlerine dikkat eden yapıda insanlardır. Bunu onun diğerlerinden ayrılan en önemli özelliğidir. Benzer özelliklere sahip olan bu iki toprak elementli burç çok iyi anlaşır. Normalde zıt gruplar birbirlerini çeker derler ama söz konusu bu iki burç olunca aynı gruplar birbirini çeker lafı ortaya çıkmış olur.

İki burçta zeki yapıdaki insanlardır. Bu iki burcun birleşmesi ile kafa kafaya verilip dünya kurtarılabilir diyebiliriz. Oğlak kadını her konuda bir şeyler üretebilen ve anında çıkış kapısı bulabilen biridir. Boğa erkeği ise kıvrak zekasıyla sürekli pratik yollar geliştirmesini sever. Böylece bu iki burç birbirlerinin eksik noktalarını birleştirerek bir bütün oluşturmayı başarır.

Duruşları inatçı ve tutkulu yapılarına rağmen aşk geliyorum demez

Oğlak kadını gerçek aşkın insanıdır. Eğer bir boğa erkeğini seçtiyse gerçek aşkı buldu demektir. Her iki burç da tutku ve inatçı yapılara sahiptir, dışarıya karşı bir duruş sergilerler ve bu duruş ikisinin de ilgisini cezbeder. Sonrasında da bu ikili için renkli bir aşk hayatı başlayacak demektir. Tüm negatif özelliklerine rağmen burçlar dünyasının en uyumlu çiftleri arasında görülür. Üstelik boğa burcu bu kadar geçimsiz bir karakterken.

El ele vererek hayalleri gerçeğe çevirirler

Aynı zamanda bu iki burç iş hayatında hep zirvede olmak ister. İşleri onlar için çok önemlidir. Doğal olarak hedeflerinin aynı olması birbirlerini çekmelerini sağlayacak ve böylece el ele en yüksek zirvelerde gezebileceklerdir. Özellikle oğlak burcu kadını bazı şeyleri görmekten çok hissetmeyi tercih eder. Bu düşünceye genelde karşı tarafta uyum sağlar. Böylece bazı temeller daha sağlam oluşmuş olur.

Oğlak Kadını ile Boğa Erkeği Evlilik Uyumu

Konuşarak birbirlerini desteklerler

Herkesin evlilikten beklentileri çok ama çok farklıdır. Bu burçların evlilikten bekleri şeyler aynıdır. Bu sebepten dolayı evlilikleri mutlu, tutkulu ve sonuna kadar sağlıklı bir şekilde yürümeyi başaracaktır. Her iki burç da daha iyi imkanlarda bir evlilik sürdürebilmek için etini dişine takacaktır diyebilmek mümkündür. Aynı zamanda evlilikleri boyunca karşılıklı oturarak birbirlerinin neler istedikleri güzel bir şekilde konuşup öğrenmeye çalışacaklardır. Hatta bu durum sadece konuşmakla kalmayacak direk olarak işleve geçerek istekleri gerçekleştirmeye başlama ile yola devam edecektir.

Evlendikten sonrada aşkı yaşatan burçlar

İşte böyle bir esnada oldukça mutlu bir evliliğin ortaya çıkması tabi ki mümkündür. Aynı zamanda bu mutluluk çocuklarına da sonuna kadar yansımayı başaracaklardır. Özellikle bu ikili çok çalışkan olduğundan dolayı işlerinden asla geri kalmak istemeyeceklerdir. İşte bu esnada maddi açıdan bakıldığı zaman evlilikleri boyunca pek zorlu dönemler yaşayacaklarını düşünmeyiz. Daha rahat bir ortamda evliliklerini sürdürecekleri neredeyse apaçık belli olmaktadır. Evlilikleri boyunca en güzel görüntü ise ne yaparlarsa yapsınlar sonuna kadar birbirlerini destekleyen hareketler sergilemeleri olacaktır. Bu sebepten dolayı özellikle evlilik aşkı bitirir kelimesi bu ikili arasında pek mümkün olan bir kelime değildir. Bu ikili için en uygun kelime evlilik aşkı alevlendirir olmalıdır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.