Kahve Falında Boğa Görmek

Kahve Falında Boğa Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 7.925 kez okundu.

Kahve falında boğa görmek, fal sahibinin duygusal anlamda gel gitler yaşayacağı bir dönemi işaret etmektedir. Ruh halinin sürekli değişiklikler göstereceği fal sahibi yaşadığı hiçbir duygudan emin olamayacağı bir döneme girecek demektir. Bu yüzden fal sahibi önemli kararlar almaması açısından uyarılmalıdır.

Aynı zamanda para kazanmanın yollarını arayan fal sahibinin bu yönde olumlu gelişmeler kaydedeceğinin müjdesini verir. Bir süredir ciddi sıkıntıları ve endişeleri olan fal sahibi sonunda planlarını gerçekleştirebilmek için uygun zemini bulacaktır fakat her zaman atlattığı bu zor günleri aklında tutarak har vurup harman savurmasın diye uyarılmalıdır. Kişi için yeni bir ilişkinin başlangıç haberi olabilmektedir. Bekar ise yaşanan bu ilişki onun açısından güzel gelişmelere gebedir. Bazı fal yorumcuları tarafından güçlü bir hayvan olması sebebi ile güçlü bir karakter ile yorumlanır. Her türlü zorluğun üstesinden gelen fal sahibi güçlü karakteri ve bünyesi sayesinde nihayet hak ettiği huzura kavuşacaktır. Etrafında görülen farklı figürlere göre doğru şekilde yorumlanmalıdır. Mesela fal tabağında bir çiçek ile görülürse her zaman yaşanan olayların karşı tarafın duyguları göz önünde bulundurularak düşünülmesi gerektiğine işaret eder. Eğer yanında bir masa veya tepe görülüyorsa bu çok ortaklı ve güçlü kişiler ile girilen bir iş projesini simgelemektedir. Fal sahibi için çok büyük bir fırsat olan bu iş asla geri çevrilmemelidir.

Kahve Falında Boğa Kafası Görmek

senin için gelen hayırlı kısmetleri ve hayatının en güzel olan zaman dilimlerine de işaret etmektedir. Sen o kadar sabırlı ve her ne olur ise olsun her şeyi alttan almayı daha çok tercih eden bir birey olmandan dolayı bu hayatın senin için olabilecek sıkıntılarını her ne kadar çekmiş olur isen ol en son her şey en hayırlısı ve en güzeli olacak şekilde de sana gelecektir. Sen de bu anlarda daha çok mutlu olmanın yollarını tercih edecek ve kendin için gelen bu kısmetleri elinin tersi ile itmek yerine daha da çok değerlendirmeyi tercih edecek olman sana hayatın da en güzel etkilerini sunmak konusunda büyük yardımları da olacaktır.

Her şeyin yanı sıra bu ara iş ile ilgili olan bir teklif alacak olmana ve o teklif ile oldukça kötü bir şekilde giden hayatının adeta yüz seksen derecelik olan bir açı yaparak değişecek olduğuna da işaret etmektedir. Sen de sana gelen bu teklifleri uzun süre düşünmeyi tercih etmek yerine eğer aklına yatar ise kısa süre içerisinde bir cevap vererek de oldukça güzel bir şekilde ilerlemeyi tercih etmen gerekebilir. İşte hayatının dönüm noktasını işaret eden bu simge sana ailen ile geçirecek olduğun en güzel zaman dilimlerini de işaret etmektedir.

Kahve Falında Kızgın Boğa Görmek

Hayatınızda bazı şeylerin değişeceğine işarettir. Hayatına birisi girecek demektir bu kişi sizin hayatınızın merkezi haline gelebilir. Bu dönemde hayatınıza giren insanlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Nedensizce darıldığınız insanlar sizi affetmek için bir şans verecekler bundan faydalanmanız sizin için hayırlı olacaktır. Kadınların neredeyse hepsi birbirlerini kıskanırlar eğer bu falın sahibi de bir kadınsa bir yerlerde onu kıskanan birileri olduğunu bilmelidir.

Hayatınızın akışını kontrol etmek istediğiniz halde asla edemeyeceğiniz bir döneme girmeniz ile yorumlanır. İlerde kontrolden çıkabilecek olaylar zincirine dalalet olsa da bu sizi korkutmamalı. Çünkü bir anda kötüye gittiğini düşündüğünüz olayların hayır ile sonuçlanmasına da işaret eder ve bu konuda çok rahat olmalıdır. Eğer çift şekilde belirmiş ise ailecek yaşanacak sıkıntıların destekle atlatılacağı anlamına gelmektedir. Kendinizi yıpratmadan ve fazla dert sahibi olmadan olayları sorumlulukla göğüslemeniz tavsiye edilir.

Güvenilir tavrın ve özenli sözcüklerin sayesinde aile içerisinde yaşanacak bir problemi kısa sürede çözeceksin. Sürekli aklını kurcalayan sıkıntılar yerini büyük bir huzura bırakıyor. Hiç beklemediğin bir anda ayağına gelecek olan büyük bir fırsatı simgeliyor. Yüksek bir makamdan alacağın çok önemli bir haber seni çok mutlu edecek.

Kahve Falında Boğa Güreşi Görmek

Daha önceden başınızdan geçmiş bir anının izlerini hala silemediğinizi ve aklınıza geldikçe size yeni şeyler çağrıştırdığını ifade eder. Hayatta bir mücadele içinde olduğunuzu ve kazanmak istediğiniz şeyler olduğu için çok hırslandığınızı gösterir. Zaten fal fincanında hayvan figürleri genellikle kişiliği ile ilgili ipuçları verir. Sağlıklı büyük bir boğa gördüyseniz sağlık durumunuzun iyi olduğunu çıkarabilirsiniz fakat zayıf ise sağlıkla ilgili problemler yaşayabileceğiniz durumu var maalesef.

Geçmişteki maceralı günlerinize geri dönmek istediğinizi ve yeniden o günleri yaşamak istediğinizi gösteriyor. Aklınızda yer etmiş arkadaşlıklarınız sizi hayatta tutuyor ve onlarla yeniden bir araya gelip eski güzel günlerinizi yeniden canlandırmak istiyorsunuz . Sizin gibi düşünen arkadaşlarınız olabilir o yüzden onları bulun ve dostluğunuzu yaşatmaya çalışmalısınız. Anılarınızla yaşamayı seviyor ve onları her hatırladığınızda yeni dersler çıkarıyorsunuz.

Yakın çevrenizden birinin lafına eşin de sen de çok üzüleceksin. Bu kişiyle aranıza mesafe koymanızda yarar var. Zamanla o da hatasını anlayıp, sizden özür dileyecek gibi görünüyor. Yakın bir zamanda sıkıntılı ve içinizin bunaldığı bir dönemden geçmişsiniz. Bu sıkıntılı dönemin nedeni maddi sıkıntılar olsa gerek… Bol kazanç ve maddi rahatlık çok yakında söz konusu olacak. Sevgilinle birlikte eğlenceli ve hoş vakitler geçiriyorsunuz. Ancak şu sıralar aranız biraz açık gibi görünüyor. Yanlış bir anlaşılmadan ötürü sevgilin sana kırılmış ve senden bir özür bekliyor. Belki hoş bir akşam yemeği gönlünü almaya yardımcı olabilir. Aileniz ve arkadaşlarınız da bu ilişkinin artık evlilikle sonuçlanması için dört gözle bekliyorlar.

Kahve Falında Boğa Boynuzu Görmek

Yakın zamanda size gelecek bir haberden bahsetmektedir. Uzaklardan çok sevdiğiniz biri ya da çok beklediğiniz bir haber gelecektir. Çok mücadeleci bir yapıda olduğunuzu göstermektedir. Mücadeleniz esnasında kullandığınız silah olarak görülebilir. Bir diğer yorumu ise hayatınıza yeni biri gireceği ile ilgilidir. Hayatınıza bu yeni girecek kişi sizin aşk hayatınızı etkileyecek ve belki de hayatınızın geri kalanını onunla geçireceksiniz yani sizin için önemli ve vazgeçilmez biri olma yolunda ilerleyecek.

Ters giden olayların artık düzeleceğini de haber eder. Ne zaman bir işe kalkışsanız her seferinde engelleyecek bir şeyler mi çıkıyor merak etmeyin bu sefer öyle olmayacak iş hayatında sizi büyük başarılar bekliyor. Genel olarak iyiye yorumlanır, sizinle ilgili de kötü haberler vermeyecektir. Önünüzde bitirmek istediğiniz bir iş ya da gitmek istediğiniz bir yol varsa mutlaka gerçekleştirecek kavuşmak istediğiniz hayalleri gerçekleştireceksiniz.

Bir akraban senin bütün sırlarını açığa çıkararak büyük bir sıkıntı yaşamana neden olacak. Sürekli ertelemiş olduğun bir yolculuk için en doğru zamandasın. Bu yolculuğa çıkarsan büyük bir fırsat yakalayacaksın. Eline geçecek yüklü miktarda para senin feraha kavuşmanı sağlayacak. Bu aralar sağlığına fazlasıyla dikkat etmende fayda var. Hastalığa yakalanman an meselesi.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git