Kahve Falında Boğa Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Boğa Görmek

Kahve falında boğa görmek, fal sahibinin duygusal anlamda gel gitler yaşayacağı bir döneme gireceği ve bu dönemde hayatı ile ilgili önemli kararlar verirken dikkatli, sabırlı olması gerektiği anlamına gelir. Kişinin yaşadığı maddi ve manevi sorunların sona ereceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Figürünün temsil ettiği güçle, aşk hayatınızda da yeni gelişmeler sizi bekliyor. Hoşlandığınız kişiye açıldığınız taktirde olumlu karşılık bulacaksınız. Adım adım evliliğe giden çok güzel bir aşka başlamak için ihtiyacınız olan tek şey cesaret. Hoşlandığınız kişi uzun zamandır sizi uzaktan izliyor. Onunda size karşı duyguları var. Sadece ilk adımı sizden bekliyor.

Girdiğiniz her ortamda aşkı kendinize çeken bir yapınız var. Sizden hoşlanan biri kendinde bulamadığı cesaret yüzünden size açılamıyor. Sizin aradığınız partner ise ruhunuza hitap eden, sizinle ortak duygu ve düşünceleri paylaşan biri. Kendinize güvenmeye ve çevrenize pozitif enerji yaymaya devam edin. Ruh eşinizi bulmanız çok yakın.

Uzun yıllar önce çok güzel bir aşk yaşadığınız, evlilik planları yaptığınız fakat koşullar dolayısıyla ayrılmak zorunda kaldığınız kişiyle yollarınız yeniden kesişecek. Kalbinizin aslında ona karşı hiç kapanmadığını fark edeceksiniz. Bu aşk küllerinden yeniden doğacak. Birbirinizi çok özlemiş olduğunuzu fark edeceksiniz. Araya uzun zaman girdiği için hemen evlilik kararı vermek yerine beraber geçirebileceğiniz güzel günlerin tadını çıkarmaya, acele etmemeye karar vereceksiniz. Birbirinizi iyice ölçüp tarttıktan ve ayrı yaşayamayacağınızı anladıktan sonra evlilik kararı alıp beraber güzel bir aile kuracaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre paranın getireceği gücü ve rahat bir hayatı temsil eder. Parasal bir konuda atacağınız önemli bir adım şu an mevcut olan borçlarınızı bitirmenize sebep olacaktır. Ardından yapacağınız birikimlerle mal varlığınız çoğalacak, maddi anlamda istediğiniz gibi bir hayat başlayacaktır.

Para konusunda da gücü seven bir kişiliğiniz var. Yatırım yapma konusunda vereceğiniz önemli karar parasal gücünüzü arttıracak. Elinizdeki maddi birikim bereketlenerek artmaya devam edecek, sizin ve ailenizin bundan sonraki hayatı için maddi bir problemi kalmayacak. Aile bireylerinin yıllardır sahip olmak istediği şeyleri alma imkanına sahip olacaksınız.

Hiç beklemediğiniz bir yerden ulaştığınız servet maddi anlamda sizin için bir dönüm noktası olacak olsa da bu parayı kullanırken dikkatli olmalısınız. Akıllıca harcamalar yapmalı, ticari zekanızı devreye sokarak paranızı katlamanın yollarını araştırmalısınız. Böylece maddi gücünüzü kaybetme korkusu yaşamaktan kurtulabilirsiniz.

Gücü seven kişiliğiniz dolayısıyla otomobillere bir hayli meraklısınız. Lüks bir arabaya sahip olmayı gücünüzün dış dünyaya yansıması olarak yorumluyorsunuz. Çok yakında bu hayaliniz gerçek olacak ve istediğiniz lüks otomobili alabileceksiniz.

Maddi anlamda güçlenme sürecinize destek olan yakınlarınıza borcunuzu ödeme zamanınız geldi. Sizden yardım istedikleri zaman onları geri çevirmeyin. Bu duruma onların desteği ile geldiğinizi unutmayın. Yakınlarınıza destek olmak size maddi gücünüzü kaybettirmez. İnsanların iyi dilekleri sayesinde paranızdan bereket asla bereket eksik olmayacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Güçlü kişiliğiniz, hayata karşı sağlam duruşunuzla çevrenizin idolü olmayı başarıyorsunuz. İnsanlar size parmakla gösterecek kadar hayranlıkla bakıyorlar. İnsan ilişkilerinde oldukça başarılı tutumlar sergiliyorsunuz. Kısa zamanda ilişki kurduğunuz herkesi etkileme potansiyeline sahipsiniz. Bu da sizi sosyal hayatta zirveye çıkararak başarıyı getiriyor. Yeni çevreler edinmeye açıksınız. Yeni insanların yeni güç kapıları açacağına inanıyorsunuz. Her alanda olduğu gibi sosyal alanda da güç odaklı olmayı tercih ediyorsunuz.

Karakterinin temsil ettiği güç aile ilişkilerinize de yansımış. Aile bireyleriniz sizden biraz çekinse de en ufak sıkıntılarını bile size söylemekte tereddüt etmiyorlar. Çözüm odaklı yaklaşımlarınız sayesinde aile sorunları büyümeden çözülüyor. Aile içerisinde sevgi ve saygıdan asla taviz vermiyorsunuz. Bu yüzden aynı çatı altında yaşadığınız herkes sizi sığınılacak bir liman gibi görüyor. Gücü sevseniz de asla şiddet taraftarı değilsiniz. Ailenizi fiziksel ve psikolojik olarak ezme düşüncesine sahip değilsiniz çünkü sizin çok güçlü bir kalbiniz var. Aile bağlarınız oldukça kuvvetli. Bu yaklaşımı devam ettirdiğiniz müddetçe gelecek günlerde de bu bağ kopmayacak. Birbirinize daha fazla kenetlenecek ve aile olmanın gereği olarak bütün sorunların üstesinden birlikte geleceksiniz. Unutmayın, aileniz sizden güç alıyor. Bu yüzden sahip olduğunuz bu güçlü tutumu ilk önce aileniz için kaybetmemelisiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Şu anki kariyerinizde en zirve noktaya ulaşacağınıza işaret eder. Bilgi, zeka ve tecrübe olarak rakiplerinizden bir hayli öndesiniz. Bu da sizi bulunduğunuz iş ortamının vazgeçilmezi kılıyor. Hazır olun. Kariyer basamaklarını hızla tırmanacaksınız. Sizin için yönetici pozisyonuna geçiş söz konusu. Bu pozisyondan daha yükseğe çıkabilmeniz için önce bu pozisyonu tecrübe etmeniz gerekiyor. Ardından tecrübeleriniz, zekanız ve kendinize olan güveniniz devreye girecek ve sizi kariyerinizin zirvesine çıkaracak.

Rakiplerinizin de bilgi ve deneyimleri oldukça iyi olsa da sizi öne geçiren özellikler oldukça fazla. Bu durumu kabul etmeye başlayıp artık sizinle rekabet etmek yerine bilginizden, deneyimlerinizden ve iş ortamındaki kıvrak zekanızdan faydalanmaya çalışacaklar. Enerjiniz başka insanlara açık. Bu yüzden iş ortamında samimiyet ve güven ortamı oluşturacaksınız. Herkesin hak ettiği yerde olması durumuna en iyi örnek sizsiniz. Ofis ortamında çalışmak sizi sıkabilir. Ani bir iş değişikliği yapabilirsiniz. Risk almayı seven bir yapınız var. Ticarete atılıp kendi işinizin patronu olmayı seçebilirsiniz. Bu seçim sizin için yeni kazanç kapıları açacak ve siz her daim olmak istediğiniz yerde olacaksınız.

Sağlık Yorumu

Sağlığınız sizin için önemli bir değer. Sağlığınızı kaybettiğinizde elinizde olan güçlerin hiçbir anlamı olmadığını biliyorsunuz. Sağlam bir bünyeye sahipsiniz. Mevsimsel olarak yaşayabileceğiniz ufak tefek rahatsızlıkları bile yatak istirahatine ihtiyaç duymadan atlatacaksınız. Sağlığınız için bir önlem olarak rutin doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin. Ailenizde de hayati tehdit oluşturacak bir hastalık yok. Her konuda olduğu gibi hastalığa direnç konusunda da onların idolüsünüz. Soğuk algınlığı gibi ufak bir rahatsızlıkta bile yatak döşek yatan aile bireyleriniz sizi örnek alarak daha dirençli olmaya çalışıyorlar.

Gelecek günler için sağlık anlamında da gayet güçlü olduğunuza, hayatınızı tehdit eden herhangi bir hastalıkla karşı karşıya kalmayacağınıza işaret eder. Sadece bu aralar biraz daha fazla dikkatli olmalısınız. Elinizdeki maddi manevi gücü kaybetmemek adına bedensel ve ruhsal olarak oldukça fazla çaba sarf ediyorsunuz. Bu durum sizi yorabilir. Kendinizi halsiz hissetmenize sebep olup, belirli başlı bazı rahatsızlıkları tetikleyebilir. Dikkatli olmalı ve sağlığınız için kendinize zaman ayırmayı, düzenli spor yapmayı ihmal etmemelisiniz.


Kahve Falında Boğa Kafası Görmek

Fal sahibinin yakın bir zamanda hiç beklemediği bir yerden alacağı yardım ile borçlarını ödeyerek rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin ev ve iş değişikliği yapacağına ve karşılaştığı zorlukları kolay bir şekilde atlatacağına işaret eder. Aile içi tartışmaların son bulması demektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.