Kahve Falında Boğa Görmek

Kahve Falında Boğa Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 8.171 kez okundu.

Kahve falında boğa görmek, fal sahibinin duygusal anlamda gel gitler yaşayacağı bir dönemi işaret etmektedir. Ruh halinin sürekli değişiklikler göstereceği fal sahibi yaşadığı hiçbir duygudan emin olamayacağı bir döneme girecek demektir. Bu yüzden fal sahibi önemli kararlar almaması açısından uyarılmalıdır.

Fal sahibinin hayatında yaşanacak pozitif değişimlere işaret eder. Boğa, gücü temsil eden bir hayvan olarak bilinir. Kendinizde bulduğunuz güç ile güveniniz artacak, insan ilişkileriniz gelişecek ve şu an bulunduğunuzdan çok daha iyi bir noktaya geleceksiniz. Endişe duyduğunuz konuları kendinize duyduğunuz güvenle hiçbir zarar görmeden atlatacağınız günler yakın. Her anlamda güçlü bir gelecek sizi bekliyor.

Aynı zamanda para kazanmanın yollarını arayan fal sahibinin bu yönde olumlu gelişmeler kaydedeceğinin müjdesini verir. Bir süredir ciddi sıkıntıları ve endişeleri olan fal sahibi sonunda planlarını gerçekleştirebilmek için uygun zemini bulacaktır fakat her zaman atlattığı bu zor günleri aklında tutarak har vurup harman savurmasın diye uyarılmalıdır. Kişi için yeni bir ilişkinin başlangıç haberi olabilmektedir. Bekar ise yaşanan bu ilişki onun açısından güzel gelişmelere gebedir. Bazı fal yorumcuları tarafından güçlü bir hayvan olması sebebi ile güçlü bir karakter ile yorumlanır. Her türlü zorluğun üstesinden gelen fal sahibi güçlü karakteri ve bünyesi sayesinde nihayet hak ettiği huzura kavuşacaktır. Etrafında görülen farklı figürlere göre doğru şekilde yorumlanmalıdır. Mesela fal tabağında bir çiçek ile görülürse her zaman yaşanan olayların karşı tarafın duyguları göz önünde bulundurularak düşünülmesi gerektiğine işaret eder. Eğer yanında bir masa veya tepe görülüyorsa bu çok ortaklı ve güçlü kişiler ile girilen bir iş projesini simgelemektedir. Fal sahibi için çok büyük bir fırsat olan bu iş asla geri çevrilmemelidir.

Aşk

Falda boğa figürünün temsil ettiği güçle, aşk hayatınızda da yeni gelişmeler sizi bekliyor. Hoşlandığınız kişiye açıldığınız taktirde olumlu karşılık bulacaksınız. Adım adım evliliğe giden çok güzel bir aşka başlamak için ihtiyacınız olan tek şey cesaret. Hoşlandığınız kişi uzun zamandır sizi uzaktan izliyor. Onunda size karşı duyguları var. Sadece ilk adımı sizden bekliyor.

Girdiğiniz her ortamda aşkı kendinize çeken bir yapınız var. Sizden hoşlanan biri kendinde bulamadığı cesaret yüzünden size açılamıyor. Sizin aradığınız partner ise ruhunuza hitap eden, sizinle ortak duygu ve düşünceleri paylaşan biri. Kendinize güvenmeye ve çevrenize pozitif enerji yaymaya devam edin. Ruh eşinizi bulmanız çok yakın.

Uzun yıllar önce çok güzel bir aşk yaşadığınız, evlilik planları yaptığınız fakat koşullar dolayısıyla ayrılmak zorunda kaldığınız kişiyle yollarınız yeniden kesişecek. Kalbinizin aslında ona karşı hiç kapanmadığını fark edeceksiniz. Bu aşk küllerinden yeniden doğacak. Birbirinizi çok özlemiş olduğunuzu fark edeceksiniz. Araya uzun zaman girdiği için hemen evlilik kararı vermek yerine beraber geçirebileceğiniz güzel günlerin tadını çıkarmaya, acele etmemeye karar vereceksiniz. Birbirinizi iyice ölçüp tarttıktan ve ayrı yaşayamayacağınızı anladıktan sonra evlilik kararı alıp beraber güzel bir aile kuracaksınız.

Para

Boğa, paranın getireceği gücü ve rahat bir hayatı temsil eder. Parasal bir konuda atacağınız önemli bir adım şu an mevcut olan borçlarınızı bitirmenize sebep olacaktır. Ardından yapacağınız birikimlerle mal varlığınız çoğalacak, maddi anlamda istediğiniz gibi bir hayat başlayacaktır.

Para konusunda da gücü seven bir kişiliğiniz var. Yatırım yapma konusunda vereceğiniz önemli karar parasal gücünüzü arttıracak. Elinizdeki maddi birikim bereketlenerek artmaya devam edecek, sizin ve ailenizin bundan sonraki hayatı için maddi bir problemi kalmayacak. Aile bireylerinin yıllardır sahip olmak istediği şeyleri alma imkanına sahip olacaksınız.

Hiç beklemediğiniz bir yerden ulaştığınız servet maddi anlamda sizin için bir dönüm noktası olacak olsa da bu parayı kullanırken dikkatli olmalısınız. Akıllıca harcamalar yapmalı, ticari zekanızı devreye sokarak paranızı katlamanın yollarını araştırmalısınız. Böylece maddi gücünüzü kaybetme korkusu yaşamaktan kurtulabilirsiniz.

Gücü seven kişiliğiniz dolayısıyla otomobillere bir hayli meraklısınız. Lüks bir arabaya sahip olmayı gücünüzün dış dünyaya yansıması olarak yorumluyorsunuz. Çok yakında bu hayaliniz gerçek olacak ve istediğiniz lüks otomobili alabileceksiniz.

Maddi anlamda güçlenme sürecinize destek olan yakınlarınıza borcunuzu ödeme zamanınız geldi. Sizden yardım istedikleri zaman onları geri çevirmeyin. Bu duruma onların desteği ile geldiğinizi unutmayın. Yakınlarınıza destek olmak size maddi gücünüzü kaybettirmez. İnsanların iyi dilekleri sayesinde paranızdan bereket asla bereket eksik olmayacaktır.

Aile ve Yaşam Alanı

Güçlü kişiliğiniz, hayata karşı sağlam duruşunuzla çevrenizin idolü olmayı başarıyorsunuz. İnsanlar size parmakla gösterecek kadar hayranlıkla bakıyorlar. İnsan ilişkilerinde oldukça başarılı tutumlar sergiliyorsunuz. Kısa zamanda ilişki kurduğunuz herkesi etkileme potansiyeline sahipsiniz. Bu da sizi sosyal hayatta zirveye çıkararak başarıyı getiriyor. Yeni çevreler edinmeye açıksınız. Yeni insanların yeni güç kapıları açacağına inanıyorsunuz. Her alanda olduğu gibi sosyal alanda da güç odaklı olmayı tercih ediyorsunuz.

Faldaki boğa karakterinin temsil ettiği güç aile ilişkilerinize de yansımış. Aile bireyleriniz sizden biraz çekinse de en ufak sıkıntılarını bile size söylemekte tereddüt etmiyorlar. Çözüm odaklı yaklaşımlarınız sayesinde aile sorunları büyümeden çözülüyor. Aile içerisinde sevgi ve saygıdan asla taviz vermiyorsunuz. Bu yüzden aynı çatı altında yaşadığınız herkes sizi sığınılacak bir liman gibi görüyor. Gücü sevseniz de asla şiddet taraftarı değilsiniz. Ailenizi fiziksel ve psikolojik olarak ezme düşüncesine sahip değilsiniz çünkü sizin çok güçlü bir kalbiniz var. Aile bağlarınız oldukça kuvvetli. Bu yaklaşımı devam ettirdiğiniz müddetçe gelecek günlerde de bu bağ kopmayacak. Birbirinize daha fazla kenetlenecek ve aile olmanın gereği olarak bütün sorunların üstesinden birlikte geleceksiniz. Unutmayın, aileniz sizden güç alıyor. Bu yüzden sahip olduğunuz bu güçlü tutumu ilk önce aileniz için kaybetmemelisiniz.

İş ve Kariyer Hayatı 

Şu anki kariyerinizde en zirve noktaya ulaşacağınıza işaret eder. Bilgi, zeka ve tecrübe olarak rakiplerinizden bir hayli öndesiniz. Bu da sizi bulunduğunuz iş ortamının vazgeçilmezi kılıyor. Hazır olun. Kariyer basamaklarını hızla tırmanacaksınız. Sizin için yönetici pozisyonuna geçiş söz konusu. Bu pozisyondan daha yükseğe çıkabilmeniz için önce bu pozisyonu tecrübe etmeniz gerekiyor. Ardından tecrübeleriniz, zekanız ve kendinize olan güveniniz devreye girecek ve sizi kariyerinizin zirvesine çıkaracak.

Rakiplerinizin de bilgi ve deneyimleri oldukça iyi olsa da sizi öne geçiren özellikler oldukça fazla. Bu durumu kabul etmeye başlayıp artık sizinle rekabet etmek yerine bilginizden, deneyimlerinizden ve iş ortamındaki kıvrak zekanızdan faydalanmaya çalışacaklar. Enerjiniz başka insanlara açık. Bu yüzden iş ortamında samimiyet ve güven ortamı oluşturacaksınız. Herkesin hak ettiği yerde olması durumuna en iyi örnek sizsiniz. Ofis ortamında çalışmak sizi sıkabilir. Ani bir iş değişikliği yapabilirsiniz. Risk almayı seven bir yapınız var. Ticarete atılıp kendi işinizin patronu olmayı seçebilirsiniz. Bu seçim sizin için yeni kazanç kapıları açacak ve siz her daim olmak istediğiniz yerde olacaksınız.

Sağlık Hayatı

Sağlığınız sizin için önemli bir değer. Sağlığınızı kaybettiğinizde elinizde olan güçlerin hiçbir anlamı olmadığını biliyorsunuz. Sağlam bir bünyeye sahipsiniz. Mevsimsel olarak yaşayabileceğiniz ufak tefek rahatsızlıkları bile yatak istirahatine ihtiyaç duymadan atlatacaksınız. Sağlığınız için bir önlem olarak rutin doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin. Ailenizde de hayati tehdit oluşturacak bir hastalık yok. Her konuda olduğu gibi hastalığa direnç konusunda da onların idolüsünüz. Soğuk algınlığı gibi ufak bir rahatsızlıkta bile yatak döşek yatan aile bireyleriniz sizi örnek alarak daha dirençli olmaya çalışıyorlar.

Gelecek günler için sağlık anlamında da gayet güçlü olduğunuza, hayatınızı tehdit eden herhangi bir hastalıkla karşı karşıya kalmayacağınıza işaret eder. Sadece bu aralar biraz daha fazla dikkatli olmalısınız. Elinizdeki maddi manevi gücü kaybetmemek adına bedensel ve ruhsal olarak oldukça fazla çaba sarf ediyorsunuz. Bu durum sizi yorabilir. Kendinizi halsiz hissetmenize sebep olup, belirli başlı bazı rahatsızlıkları tetikleyebilir. Dikkatli olmalı ve sağlığınız için kendinize zaman ayırmayı, düzenli spor yapmayı ihmal etmemelisiniz.

Kahve Falında Boğa Kafası Görmek

senin için gelen hayırlı kısmetleri ve hayatının en güzel olan zaman dilimlerine de işaret etmektedir. Sen o kadar sabırlı ve her ne olur ise olsun her şeyi alttan almayı daha çok tercih eden bir birey olmandan dolayı bu hayatın senin için olabilecek sıkıntılarını her ne kadar çekmiş olur isen ol en son her şey en hayırlısı ve en güzeli olacak şekilde de sana gelecektir. Sen de bu anlarda daha çok mutlu olmanın yollarını tercih edecek ve kendin için gelen bu kısmetleri elinin tersi ile itmek yerine daha da çok değerlendirmeyi tercih edecek olman sana hayatın da en güzel etkilerini sunmak konusunda büyük yardımları da olacaktır.

Her şeyin yanı sıra bu ara iş ile ilgili olan bir teklif alacak olmana ve o teklif ile oldukça kötü bir şekilde giden hayatının adeta yüz seksen derecelik olan bir açı yaparak değişecek olduğuna da işaret etmektedir. Sen de sana gelen bu teklifleri uzun süre düşünmeyi tercih etmek yerine eğer aklına yatar ise kısa süre içerisinde bir cevap vererek de oldukça güzel bir şekilde ilerlemeyi tercih etmen gerekebilir. İşte hayatının dönüm noktasını işaret eden bu simge sana ailen ile geçirecek olduğun en güzel zaman dilimlerini de işaret etmektedir.

Kahve Falında Kızgın Boğa Görmek

Hayatınızda bazı şeylerin değişeceğine işarettir. Hayatına birisi girecek demektir bu kişi sizin hayatınızın merkezi haline gelebilir. Bu dönemde hayatınıza giren insanlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Nedensizce darıldığınız insanlar sizi affetmek için bir şans verecekler bundan faydalanmanız sizin için hayırlı olacaktır. Kadınların neredeyse hepsi birbirlerini kıskanırlar eğer bu falın sahibi de bir kadınsa bir yerlerde onu kıskanan birileri olduğunu bilmelidir.

Hayatınızın akışını kontrol etmek istediğiniz halde asla edemeyeceğiniz bir döneme girmeniz ile yorumlanır. İlerde kontrolden çıkabilecek olaylar zincirine dalalet olsa da bu sizi korkutmamalı. Çünkü bir anda kötüye gittiğini düşündüğünüz olayların hayır ile sonuçlanmasına da işaret eder ve bu konuda çok rahat olmalıdır. Eğer çift şekilde belirmiş ise ailecek yaşanacak sıkıntıların destekle atlatılacağı anlamına gelmektedir. Kendinizi yıpratmadan ve fazla dert sahibi olmadan olayları sorumlulukla göğüslemeniz tavsiye edilir.

Güvenilir tavrın ve özenli sözcüklerin sayesinde aile içerisinde yaşanacak bir problemi kısa sürede çözeceksin. Sürekli aklını kurcalayan sıkıntılar yerini büyük bir huzura bırakıyor. Hiç beklemediğin bir anda ayağına gelecek olan büyük bir fırsatı simgeliyor. Yüksek bir makamdan alacağın çok önemli bir haber seni çok mutlu edecek.

Kahve Falında Boğa Güreşi Görmek

Daha önceden başınızdan geçmiş bir anının izlerini hala silemediğinizi ve aklınıza geldikçe size yeni şeyler çağrıştırdığını ifade eder. Hayatta bir mücadele içinde olduğunuzu ve kazanmak istediğiniz şeyler olduğu için çok hırslandığınızı gösterir. Zaten fal fincanında hayvan figürleri genellikle kişiliği ile ilgili ipuçları verir. Sağlıklı büyük bir boğa gördüyseniz sağlık durumunuzun iyi olduğunu çıkarabilirsiniz fakat zayıf ise sağlıkla ilgili problemler yaşayabileceğiniz durumu var maalesef.

Geçmişteki maceralı günlerinize geri dönmek istediğinizi ve yeniden o günleri yaşamak istediğinizi gösteriyor. Aklınızda yer etmiş arkadaşlıklarınız sizi hayatta tutuyor ve onlarla yeniden bir araya gelip eski güzel günlerinizi yeniden canlandırmak istiyorsunuz . Sizin gibi düşünen arkadaşlarınız olabilir o yüzden onları bulun ve dostluğunuzu yaşatmaya çalışmalısınız. Anılarınızla yaşamayı seviyor ve onları her hatırladığınızda yeni dersler çıkarıyorsunuz.

Yakın çevrenizden birinin lafına eşin de sen de çok üzüleceksin. Bu kişiyle aranıza mesafe koymanızda yarar var. Zamanla o da hatasını anlayıp, sizden özür dileyecek gibi görünüyor. Yakın bir zamanda sıkıntılı ve içinizin bunaldığı bir dönemden geçmişsiniz. Bu sıkıntılı dönemin nedeni maddi sıkıntılar olsa gerek… Bol kazanç ve maddi rahatlık çok yakında söz konusu olacak. Sevgilinle birlikte eğlenceli ve hoş vakitler geçiriyorsunuz. Ancak şu sıralar aranız biraz açık gibi görünüyor. Yanlış bir anlaşılmadan ötürü sevgilin sana kırılmış ve senden bir özür bekliyor. Belki hoş bir akşam yemeği gönlünü almaya yardımcı olabilir. Aileniz ve arkadaşlarınız da bu ilişkinin artık evlilikle sonuçlanması için dört gözle bekliyorlar.

Kahve Falında Boğa Boynuzu Görmek

Yakın zamanda size gelecek bir haberden bahsetmektedir. Uzaklardan çok sevdiğiniz biri ya da çok beklediğiniz bir haber gelecektir. Çok mücadeleci bir yapıda olduğunuzu göstermektedir. Mücadeleniz esnasında kullandığınız silah olarak görülebilir. Bir diğer yorumu ise hayatınıza yeni biri gireceği ile ilgilidir. Hayatınıza bu yeni girecek kişi sizin aşk hayatınızı etkileyecek ve belki de hayatınızın geri kalanını onunla geçireceksiniz yani sizin için önemli ve vazgeçilmez biri olma yolunda ilerleyecek.

Ters giden olayların artık düzeleceğini de haber eder. Ne zaman bir işe kalkışsanız her seferinde engelleyecek bir şeyler mi çıkıyor merak etmeyin bu sefer öyle olmayacak iş hayatında sizi büyük başarılar bekliyor. Genel olarak iyiye yorumlanır, sizinle ilgili de kötü haberler vermeyecektir. Önünüzde bitirmek istediğiniz bir iş ya da gitmek istediğiniz bir yol varsa mutlaka gerçekleştirecek kavuşmak istediğiniz hayalleri gerçekleştireceksiniz.

Bir akraban senin bütün sırlarını açığa çıkararak büyük bir sıkıntı yaşamana neden olacak. Sürekli ertelemiş olduğun bir yolculuk için en doğru zamandasın. Bu yolculuğa çıkarsan büyük bir fırsat yakalayacaksın. Eline geçecek yüklü miktarda para senin feraha kavuşmanı sağlayacak. Bu aralar sağlığına fazlasıyla dikkat etmende fayda var. Hastalığa yakalanman an meselesi.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git