Kahve Falında Çekirge Görmek

24.08.2015
Kahve Falında Çekirge Görmek

Kahve falında çekirge görmek, fal sahibinin kısmetli bir dönemde olduğu ve yakın zamanda gireceği bir ortamda tanışacağı kişiden oldukça etkileneceği anlamına gelir. Kişinin karar verirken büyüklerinden yardım alması gerektiğine ve düşünmeden hareket etmemesi gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda yaşanacak güzel gelişmelerin varlığı şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır dört gözle beklemiş olduğunuz büyük aşkın kapınıza ulaşmak üzere olduğunu anlamı taşır. Bu kişinin her an yanınızda olup size duygularını açamaya cesaret edemeyen biri olduğunu gösterir. Kısmetinizi bulmak için etrafınızda bulunan kişileri iyi gözlemlemeniz gerektiğini işaret eder. Ayağınıza gelen kısmetleri kaçırmamak için çaba sarf etmeniz gerektiğinin sembolüdür. Tez zamanda bugüne kadar kimseye hissetmediğiniz duyguları tadacağınızı gösterir.

Doruklarda yaşanacak bir aşkın kısa zaman sonra karşınıza çıkacağı şeklinde yorumlanır. Aşık olmanın tadını doyasıya çıkaracağınızın işaretidir. Çok aşık hissetmek, değişik duyguları bir arada yaşamak sizi ilk zamanlar korkutabilir. Ancak zamanla sevdiğiniz kişinin yardımıyla bu mutlu ve aşık günlere alışacağınızı işaret eder. Eğer ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişinin her konuda size destek olacağının, size her zaman kol kanat gerekeceğinin habercisidir. Size karşı sevgisinin zaman geçtikçe artacağına şahit olacağınızı gösterir. Doğru kişiyi geç olmadan bulduğunuz için kendinizi şanslı hissedeceğinizin habercisidir. Eğer evli iseniz, eşinizin zamanla artan saygı ve sevgisi karşısında büyüleneceğiniz anlamı taşır.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre paranın hayatından hiç çıkmayacağı bir döneme giriş yaptığınız şeklinde yorumlanır. Tez zamanda başarılı bir şirketin size önemli bir gelir kaynağı olacağını gösterir. Şirket sayesinde maddi kazanımlarınızın oldukça çoğalacağını işaret eder. Maddi sıkıntı içerisinde bulunan ailenizden birine yardım eli uzatacak ve uzun zamandır yaşamış oldukları parasal sıkıntılarını gidereceğiniz anlamı taşır. Önünüze gelen bir fırsatı güzel değerlendirmeyi başarırsanız maddi anlamda feraha ereceğinizi gösterir. Uzun zamandır ödeyemediğiniz ve sırtınızda yük olan borçlardan birinin yardımıyla kurtulacağınızın habercisidir.

Maddi bir kısmetin kapınıza dayandığı şeklinde yorumlanır. Hiç beklenmedik bir zamanda aklınızda olmayan bir yerden size miras kaldığını öğreneceğinizin işaretidir. Büyüklerden kalan mirastan yeni haberdar olacağınızı gösterir. Payınıza düşenin nakit paradan ziyade mal mülk olduğunun göstergesidir. Bu mirası en iyi şekilde değerlendirmek için belli bir süre bekleyeceğinizin, uzun vadede çok işinize yarayacağının habercisidir. Aynı zamanda bu figür, bolluk içinde yaşanacak güzel bir hayatın habercisidir. Maddi anlamda huzura kavuşmanıza çok kısa bir zaman kaldığının işaretidir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kararsızlıklarla dolu bir dönemin noktalanmış olduğu şeklinde yorumlanır. Hayatınızda tertemiz, sorunsuz yeni bir sayfa açmış olduğunuzun işaretidir. Yaşamış olduğunuz zorlu süreçte birden fazla sıkıntıyı göğüslemek zorunda kalmanız sizi fazlasıyla yıpratmış. Soğukkanlı davranarak ve yüreğinizi ferah tutarak bu süreci rahatlıkla atlatacağınızı gösterir. Çekmiş olduğunuz sıkıntıları oldukça yaşlı bir aile büyüğünüzün yardımıyla atlatacağınızın habercisidir. Maddi ve manevi her konuda size yardım eli uzatacak bu kadının, sizi her türlü kötülükten uzak tutmak için çaba gösterdiğinin sembolüdür.

Dostlarınızla çıkacağınız kısa bir tatilin hepinize iyi geleceğinin göstergesidir. Aile içinde yaşanan kırgınlıkların son bulması için çaba göstereceğiniz ve küsleri barıştıracağınız şeklinde yorumlanır. Bu barışma merasimi ile ailede yaşanacak rahatlamanın habercisidir. Tez zamanda aile içerisinden birinin evlenme teklifi alacağını ve bu evliliği herkesin onaylayacağı anlamı taşır. Çekilen üzüntülerin ardından feraha çıkmayı simgeler. Mutluluk, huzur, başarı dolu günlerin bir adım uzağınızda olduğunun işaretidir. Okul hayatında yaşanacak güzel gelişmelerin geleceğinize olumlu etkiler bırakacak olmasını işaret eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Beklenmedik olumlu gelişmeler şeklinde yorumlanır. İş hayatınızda alacağınız radikal kararların ve riskli yatırımların size başarı olarak geri döneceğini gösterir. Kariyerinizde yapacağınız yeni başlangıçlar için şehir değiştirme durumunuzun var olduğunun işaretidir. Hem iş hem de özel yaşantınızda yapacağınız köklü değişiklerin mutlu bir hayata başlamanıza vesile olacağını gösterir. Dişinizle tırnağınızla kazıyarak elde etmiş olduğunuz fırsatların size güzel bir gelecek olarak geri döneceğinin habercisidir.

Aklınızda bulunan yeni bir iş girişimini faaliyete geçireceğiniz bir döneme yaklaştığınızı gösterir. İş yeri kurma fikrinizi eleştirecek insanlara zaman içerisinde gelecek başarılarınızla ve kazancınızla cevap vereceğinizi gösterir. İş hayatınızda sizi doğru yöne doğru götürmeye çalışan, başarılarınıza yenisi katmanız için emek harcayan, her daim size destek olmaya hazır olan bir iş arkadaşınızın olduğunun işaretidir. Kariyer hedeflerinizdeki zirveye tırmandıkça bu kişi daha fazla minnet duyacağınızın ve başarılarınız bu kişiye borçlu olacağının simgesidir. Kariyerinizin hiç ummadığınız bir noktaya ulaşacağını ve başarı elde ettikçe sizi kıskanan, size gıpta eden insanların artacağını işaret eder.

Sağlık Yorumu

Yakalanacağınız ufak bir hastalık var ancak kısa süre içerisinde bu hastalığı atlatacağınızın işaretidir. Uzun zamandır peşinizde dolanıp yakanızı bırakmayan hastalıkların artık son bulacağını gösterir. Hastalıklar yüzünden yaşamış olduğunuz sıkıntı ve stresin tek tek hayatınızdan kaybolacağının işaretidir. Yakın tarihte başınıza gelecek olan gribal enfeksiyonu oldukça kolay atlatacağınız anlamı taşır. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için daha sağlıklı ve daha planlı, programlı beslenme düzeni oluşturacağınız ile yorumlanır. Bu sıralar yoğun iş temposu ve ardı ardına yapacağınız iş toplantıları nedeniyle dinlemeyeceğiniz ve ayaklarınızda bir ağrı hissedeceğinizi gösterir. Yakın bir tarihte öğrenmiş olduğunuz hastalığınızın tez zamanda hayatınızdan çıkacağının göstergesidir.

Son zamanlarda yaşadığınız halsizlikler yüzünden tahlil yaptırmak isteyeceğiniz şeklinde yorumlanır. Yaptıracağınız kan sayımı sonuçlarının oldukça temiz çıkacağı ve sağlıkla ilgili tüm endişelerinizin yok olmasına olanak sağlayacağı anlamı taşır. Aynı zamanda bu figür, küçük bir iş kazası geçireceğinizi ve bu iş kazasının hasarlarından kısa sürede kurtulacağınızı gösterir. Sizi yatağa bağımlı kılacak ya da uzun süre yaşamınızı aksatmanıza neden olacak bir kaza olmadığının işaretidir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.