Kahve Falında Arapça Yazı Görmek

30.08.2015
Kahve Falında Arapça Yazı Görmek

Kahve falında arapça yazı görmek, fal sahibinin sırlarını paylaşırken daha dikkatli olması gerektiği anlamına gelir. Kişinin kendisine yaklaşan sinsi bir düşmanın kurduğu tuzakların boşa çıkacağı anlamına gelir. İlişkideki muhabbetin artması demektir.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda bekarsanız, her şeyin düzene gireceğine işaret eder. Yıprandığınız, üzüldüğünüz zamanların geride kalacağı, sizi olduğunuz gibi seven biri ile yollarınızın kesişeceği anlamına gelmektedir. Bu kişi ile kısa sürede büyük bir aşk yaşayacak, aranızdaki güvenin çok sağlam olacağı anlamına gelmektedir. Biraz daha sabrederek, çevrenizdeki insanları süzmeye devam etmeniz gereken bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. O kişi çok yakınınızda olabilir. Gözlerinizi dört açın ve aşkı kucaklayın. Aynı zamanda evli bir kişiyseniz, yeni bir yüzük anlamına gelmektedir. Eşinizden size sürpriz bir yüzük hediye geleceğine işaret eder. Yeni bir nişan olarak da yorumlanmaktadır. Herkesin mutlu olacağı bu nişan ile eve ve hayatınıza yenilikler geleceği anlamına gelmektedir.

Eşinizle aranızdaki sorunları aşacağınıza işaret eder. Uzun zamandır sık sık tartışmalar yaşıyorsanız, bu tartışmaların son bulacağı anlamına gelmektedir. Karşılıklı anlayış, ilişkinizin yeniden eskisi gibi olmasına imkan sağlayacaktır. Evlilik emek ve karşılıklı anlayış ister, sizde de sevgi var ise bu anlayışı göstererek sorunların üstesinden geleceğiniz döneme gireceğinize delalet etmektedir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre para durumunuzun her geçen güne göre daha iyi olacağı anlamına gelmektedir. Mevki sahibi bir kişiden alacağınız akıl ile paranıza para katacaksınız. Yalnız bunu hemen şimdi beklemeyin. Yolunuz uzun ama güzel. Siz zaten dikenli yolları atlatmışsınız. Biraz daha zamanla güzel birikimler yapacak, istediğiniz lüks yaşama sahip olacaksınız. Elden tedbiri bırakmadan, size uzanan elleri görmeye çalışın. Her şey çok güzel olacak şekilde yorumlanır. Bir yakınınızdan miras kalacağı anlamına da gelmektedir. Hiç beklemediğiniz bir anda gelen miras işinize çok yaracak. Fazla para hırsı olmayan bir kişiyseniz, parayı doğru yöneterek hayatınızı güzel şekillendirebileceğinize delalet etmektedir.

Yaptığınız yatırımların meyvesini yiyeceğiniz döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Uzun zamandır beklediğiniz haberleri alarak, paraya para katacak, istediğiniz lüks yaşama kavuşacaksınız. Paranızı har vurup harman savurmazsanız, hayatınız tam da istediğiniz gibi olacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile içerisindeki anlaşmazlıkların, uyuşmazlıkların son bulacağı anlamına gelmektedir. Bazı konularda ortak karar vermek aranızdaki sorunların çözülmesini sağlayacaktır. Ev içerisinde daha huzurlu günler gelsin istiyorsanız, biraz daha anlayışlı olmanız gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır. Tez canlı olmak size iyi gelmiyor olabilir, sizinde kendinizi bu yönde iyileştirmenin yollarını bulmanız gerektiği anlamına gelir. Aynı zamanda uzaktan bir yakınınızın geleceği şeklinde yorumlanır. Bu kişinin gelmesi ile hane içerisinde mutluluk hakim olacak, değişimin size iyi geleceği anlamına gelmektedir.

Bu ara ailenizle daha fazla vakit geçireceğiniz anlamına gelmektedir. İşten, aşktan ve sosyal yaşantınızdan fırsat bulup belki vakit ayıramıyordunuz fakat bu dönem daha çok vakit geçireceğiniz bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Yeni dostluklar kurmak içinde sizin için harika bir zamanda olduğunuza işaret eder. Yeni kuracağınız arkadaşlıklar tamamen güvene dayalı olacağına işaret etmektedir. Temkinli ama kendinize özgüvenli olursanız, dostluklarınızda çok sağlam olacaktır.

Haneye gelecek yeni bir bebeğin habercisi olarak yorumlanmaktadır. Bebek haberi ile beraber hane içerisine bolluk bereket geleceği anlamına gelmektedir. Bebek mutluluk gözyaşları dökmenize vesile olsa da harika ve heyecanlı bir dönem sizi bekliyor anlamına gelmektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

Eğer çalışmayan bir kişiyseniz, yeni iş teklifi alacağınız anlamına gelmektedir. Uzun zamandır beklediğiniz bir işten istediğiniz pozisyonda iş bulma imkanınız olacak. Çalışıyorsanız, yeni mevki, yükselme şeklinde yorumlanır. Hırslı ve azimli yapınız varsa, bu kademeleri hızla çıkacak, başarıya kavuşacağınız anlamına gelmektedir. Yapmanız gereken biraz daha fevri davranışlardan kaçınmak. Fevrilik her zaman hata yaptırır, daha sakin olmak işinize yarayacaktır.

Okuyan bir kişiyseniz, sizin daha başarılı olacağınız anlamında yorumlanmaktadır. Gireceğiniz bir sınavda çok başarılı olacak ve ailenizin göğsünü kabartacaksınız.  Son derece başarılı olacağınız döneme girecek, herkesin beğenisini toplayacaksınız anlamına gelmektedir.

Yeni bir iş yeri açacağınız anlamına gelmektedir. Bu işten iyi paralar kazanacak, istediğiniz güce sahip olacağınıza işaret eder. Yapmanız gereken daha emin adımlar ile hayatınıza devam etmektir. Nasıl olsa başardım diyerek, ipi elden bırakırsanız, ucunu tekrar yakalamak güç olabilir. Sizin için işlerin iyi olduğu bir dönem olarak yorumlanır, tadını çıkarın.

Sağlık Yorumu

Sağlığınızı olumsuz etkileyen etmenlerden kurtulacağınız ve eski sağlığınıza kavuşacağınız anlamına gelmektedir. Biraz fazla spor yapan biriyseniz, yediklerinize dikkat etmeniz gereken dönemdesiniz. Fazla efor sarf ederek, beslenmenize dikkat etmezseniz, sağlıksız kilo verirsiniz. Bu nedenle hayatınızın bu döneminde dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelmektedir. Hane içerisinde hastanız var ise iyileşeceğine delalet eder. İyileşmesi hane içine mutluluk getirecektir.

Güçlü bir yapınız olduğu anlamına gelmektedir. Hem karakter hem de sağlık durumu olarak, çok güçlü olmanız hastalıklara karşıda direnç göstereceğiniz anlamına gelmektedir. Harika bir dönemdesiniz, kendinizin farkındasınız, bu nedenle sizin neyin hasta edip etmeyeceğini çok iyi biliyorsunuz. Aldığınız önlemler ile gayet sağlıklı bir dönemde olacağınız anlamına gelmektedir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.