Kahve Falında Arapça Yazı Görmek

Kahve Falında Arapça Yazı Görmek
30 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.293 kez okundu.

Kahve falında arapça yazı görmek, fal sahibinin inançlı bir insan olduğuna işaret eder. Ayrıca hayatı huzurlu ve iş yaşamı başarılı geçecek demektir. İnancı ve ibadetleri sayesinde hayatının her alanında başarı, huzur ve mutluluk onunla olur. Eğitim hayatı boyunca başarılı olur, arkadaşlık ilişkilerinde sevilen bir kimsedir ve kimsenin ona kötülüğü dokunmaz ve ayrıca iş yaşamında başarılı olur. Aynı zamanda etrafındaki kimse ona zarar veremez, hakkında dedikodu çıkaramaz, fesatlık yapamaz ve başarılarına engel olamaz.

Bir başka anlamı ile fal sahibinin ibadet etmesi gerektiğine işaret eder. Bu ibadet genel olarak dua okumaya yöneliktir ve kişinin bir sıkıntısı ya da sorunu her neyse feraha erişmek için dua etmesi ve ibadete sığınması gerekmektedir. Bu semboller göründüğünde eğer sıkıntılı bir dönemde ise bu sıkıntısından kurtulmak ve feraha kavuşmak için ibadet etmeli ve yardımı yaradandan istemelidir. Söz konusu sorun ne konuda olsun kişi bu yorum doğrultusunda hareket ettiğinde sorunları çözülecek ve rahata kavuşacaktır. Bir diğer anlamı da kişinin üzerinde negatif bir enerji, kem göz ya da büyü olabileceği şeklindedir. Bu durumda ise nazara ve büyüye karşı koruyucu dualarla kendini ve çevresindekileri koruması, gerekirse kurşun döktürmesi veya daha güçlü koruyucu dualara başvurması gerekmektedir. Kişiye çevresindeki insanlara karşı da temkinli olması gerektiğini öğütler. Çünkü bazı beklenmedik davranışlar ve hayal kırıklıklara insana hep en yakınlarından gelir. Hatta biz sevdiklerimize kondurmadığımız için görmezden geliriz ve daha sonra başımıza daha berbat şeyler de gelebilir.

Zor ve meşakkatli bir hayata, engellerle mücadele etmeye işarettir. Aynı zamanda bu engellerle mücadele etmesi bakımından güçlü bir karakteri olduğuna da işaret eder. Bu da zor ve meşakkatli bir yaşama rağmen huzura erileceği anlamına gelir.

Ayrıca diline hakim olamamaya da işaret eder. Özellikle sevdiğiniz birine karşı söyleyebileceğiniz kırıcı bir söz sonucunda arada küslük veya kırgınlık oluşabilir. Bu anlamda sözcüklerinizi düşünmeden konuşmamanızda fayda var. Aksi halde ilişkinizde tamiri imkânsız hasarlar meydana getirebilirsiniz. Aranızda bu tartışmadan dolayı soğukluk oluşabilir ve kendinizi affettirmekte zorlanabilirsiniz. Ancak güçlü ve akıllı bir karaktere sahip olduğunuz için bunun da üstesinden gelmeyi başarabileceksiniz. Genel anlamda zor bir hayatı temsil etse de bazı fal yorumcularına göre dünyalıktır yani bazı durumlarda zorluklara katlanmak kolaylaşır veya hayat nispeten daha kolay hale gelir. Aynı zamanda tehlike olarak da yorumlanabilir. Bu tehlike bir insandan gelebilir ya da yaşayacağınız tehlikeli bir olayı simgeleyebilir. Tehlikenin birinden gelmesi durumunda bu kişi yakın çevrenizden, ailenizden ya da yeni taşınacağınız insanlardan biri olabilir. Bu kötülük bir olaysa; bir kaza geçirebilir, hastalığa yakalanabilir ya da birinin canınıza kastetmesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kaza durumlarında can kaybı yaşanmasa da ciddi hasarlarla karşılaşılır ve toparlanmak zaman alır. Böyle durumlarda sabır göstermeli ve kendinizi iyi sonuçlara odaklamalısınız. Negatif düşünceler ve karamsarlıkla sizi iyileşmekten uzaklaştıracaktır. Hastalığa yakalanmanız durumunda da sabırla iyileşmeyi beklemeyi ve tedavilerinizi düzenli şekilde uygulamalısınız. Aksi halde iyileşmeniz gecikebilir hatta tamamlanmayabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git