Kahve Falında El Görmek

Kahve Falında El Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.679 kez okundu.

Kahve falında el görmek fal sahibine emanet edilen bir evcil hayvanı simgeler. İşin enteresan yanı ise bu hayvan ile fal sahibi arasında bir bağ gelişecek ve daha önce hayvanlardan korkan fal sahibi artık kendisine bir evcil hayvan edinmek isteyecektir. Bir diğer yorumcuya göre ise fal sahibinin üzerindeki manevi gücün simgesidir. Eğer fal sahibi çözmesi gereken bir olay ile yada gizemli insanlarla karşılaşırsa başkalarına değil sadece kendi hislerine güvenmelidir.

Bir başka yorumcuya göre becerikli bir eşe sahip olmaktır. Evde ve iş yerinde her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek kapasitede olan bu eş sayesinde fal sahibinin hayatı daha çekilir ve daha eğlenceli bir hale gelecektir. Eğer fal fincanında beliren el sembolü fincanın kulp kısmına yakın bir yerde konumlanmış ise fal sahibinin kısmetini ve işlerinin yolunda gitmesini engelleyen bir nazar söz konusu demektir. Bu nazarın yok edilmesi için sürekli nazar duaları okunmalı ve üzerinde taşınmalıdır. Fal fincanının ağız kısmında bir el sembolü belirmiş ise sevilen bir insanın sağlık durumunu yakından takip etmeye ve her gelişmeden haber almaya dalalettir. Elinden geleni arkasına koymayan fal sahibi bu insanın düzeldiğini görmeyen rahatlamayacak ve iyi haberini alınca çok mutlu olacaktır. Etrafındaki semboller ile birlikte yorumlanırsa çok daha farklı anlamlara gelmektedir. Mesela fincanda el ile birlikte beliren kart sembolü var ise fal sahibine hayırlı bir nişan haberi getirir. Eğer el sembolü ve uçan bir hayvan sembolü var ise fal sahibine denize doğru yolculuk görünüyor demektir. Fal tabağında belirmiş ise gönlü ve ruhu zengin fal sahibinin tüm dileklerinin olumlu sonuçlanmasına dalalettir.

Kahve Falında Kadının Elinde Kalp Görmek

Aşk ve sevgi anlamlarını taşımaktadır. Genel olarak falda beliren kalp figürleri aşk yaşamına dair yapılan yorumlardır. Eğer fal sahibi erkek ise bu karşılaşacağı hayırlı bir kadını temsil etmektedir. Elinde kalp olan kadın onun hayatına girecek olan ve tüm hayatını baştan aşağı değiştirecek olan kadındır. İlk gördüğü andan itibaren fal sahibi ona tutulacak ve aşklarının önündeki hiçbir engeli tanımayacaktır.

Fal sahibi kadın ise açılacağı bir erkek olarak yorumlanmaktadır. Fal sahibi uzun süredir aradığı aşkı hiç beklemediği bir yerde bulacak ve zaman kaybetmeden duygularını karşı tarafa belli edecektir. Karşı tarafında aynı duyguları beslemesi ile tutkulu bir aşk başlayacaktır. Ayrıca fal sahibi nişanlı ya da sevgilisi var ise, yakın zamanda sevgilisinden bir evlenme teklifi alacağını ve birlikteliklerini resmiyete dökeceklerini gösterir. Sürpriz bir şekilde gerçekleşecek olan bu evlenme teklifinin ardından çok zaman geçmeden dünya evine gireceksiniz.

Boş bir inat uğruna hala küs olduğunuz bazı akrabalarınız var. Karınızın tavsiyelerine kulak verip tüm dargınlıkları bir kenara atmanın zamanı geldi. Yaşadığınız duygular içerisinde en güzeli bir torun sahibi olmak olacak. Size müjdelenen bu bebek haberinden sonra bambaşka bir insan olacaksınız. Eşinizin sağlığı sizi endişeye düşürebilir fakat rahat olun gelip geçici birkaç sorundan başka bir şey görünmüyor.

Kahve Falında Elleri Havada İnsan Görmek

Senin hayatında o kadar çok olan arkadaşın var ki her ne kadar oldukça çok olsalar bile pek de bir etki edemediklerini de göstermektedir. Onlar sadece senin hayatında senin maddi yönün ve manevi duyguların yerinde iken yer almayı tercih ediyor olmaları her ne kadar senin anlamadığını ya da görmediğini düşünüyor olsalar bile sen oldukça etkili bir şekilde de bunların farkındasın. Artık insanların yüklerini durduk yere sırtında taşımayı tercih etmek ya da sadece seni kullanmalarına izin vermek yerine sen de kendin ve kendinin iyi olması için bir şeyler yaparak önlem almayı da tercih etmelisin. Önlemlerin karşısında eğer mutlu olmak istiyor isen seni üzen herkesi de kısa süre içerisinde ister kırgın ister ise de normal bir şekilde de hayatınızdan çıkarmak sizler için de oldukça iyi olacaktır.

Sana oldukça iyi görünüp arkandan sadece planlar kuran bir kişi olduğunu da göstermektedir. Sen her ne kadar bunların pek farkına varamıyor olsan bile çevrene düzgün bir şekilde bakar isen dost görünümlü olan o düşmanlarının farkına varabilecek ve sen de onlardan kendini rahat bir şekilde koruyabileceksin. Eğer böyle devam eder isen onlar bu durumu oldukça iyi bir fırsat olarak görecek ve senden yüz buldukları an da bun yapmak için her şeyi deneyecekler.

Kahve Falında İki El Görmek

Fal sahibinin güçlü ve ahlaklı bir kişiliğe sahip olduğuna işaret eder. Önem verdiği her şeye dikkat eder ve sevdiği kişilerin hayatta hep iyi olmalarını ister, onlara hiç zarar gelmesini istemez. Kişinin ayrıca cömert bir karaktere sahip olduğunu belirtir. Aynı zamanda nüfusun, gücün ve zaferin bir sembolüdür. Aşk hayatında ise eşi ya da sevgilisi ile önemli kararlar alacak ve yol ayrımına doğru gidecek demektir.

Kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağı ve de eni bir ev satın alacağıdır. Ayrıca sanatsal ruhunun çok gelişmiş olduğunu ifade eder. Kişi bu dönemde yaşadığı olumsuz olaylara ve karşılaştığı kötü olaylara karşı büyük bir çaba ile karşı gelebilecek ve hepsinin üzerinden bir bir gelecektir. Bunlar olurken de kişinin yakın çevresi özellikle de akrabalarının da ona destek olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Eşinin kıymetini bildiğin takdirde eşini, seni ve yuvanı mutlu günler bekliyor. Şu sıralar farkında olmadan sarf ettiğin sözlerle eşini biraz incitmiş olabilirsin. Arada böyle tatsızlıklar olabilir, eşinin gönlünü alarak bu tatsızlığa son vermek ise senin elinde. Çok yakında evinizde tatlı dilli, hoş sohbetli misafirler ağırlayacaksınız. Vereceğiniz bu davet eşine ve sana çok iyi gelecek.

Kahve Falında Elinde Balık Olan Adam Görmek

Size büyük bir kısmet getirecek olan kişiye işarettir. Büyük ve güzel bir aşka yelken açabilirsiniz. Uzun zamandır yalnız olanlar için de neredeyse dört dörtlük olacak biriyle tanışıp güzel bir ilişkiye başlamak şeklinde yorumlanır. Yıllardır hayallerindeki işi yapamayan ve bu konuda artık bir şansı kalmadığını düşünenler için hayallerindeki işin kendilerini bulmasıdır. Oldukça kısmetli ve şanslı zamanların sizi beklediğini gösterir. Orta yaşlı bir adamdan beklediğinizin çok daha üstünde bir yardım görebilirsiniz.

Sizin talebiniz olmadan terfi etmenizi sağlayacak, akıllı ve çalışanlarını iyi bile patrona işaret eder. Yıllardır aynı pozisyonda, aynı ücretle en iyi hizmeti verecek şekilde çalışıyor olabilirsiniz. Sonunda profesyonelleştiğiniz anlaşılacak ve pozisyonunuz yükselecek. Çocuklarınız için oldukça iyi iş teklifleri alabilir ve hayırlı kısmetlerle tanışmalarını sağlayabilirsiniz. Ailenize huzur ve mutluluk getirecek bir akraba, bir kardeş ya da arkadaştır. Yıllardır içinde bulunduğunuz zor durumlardan sizi kurtaracak bir erkekle tanışacağınıza dair önemli bir işarettir.

Çok istediğin bir dileğin yavaşta olsa gerçekleşecektir. Attığın adımlarda hiçbir engel görünmüyor. Sevdiğin adam ile mutlu bir yuva kuracaksın. Sağlığın ile ilgili rahatsızlık geçirebilirsin, dengeli beslenmelisin fakat en kısa zamanda iyileşeceksin. Davetiye görünmektedir ve bu düğün davetiyesi olabilir. Bu evlilikten sağlıklı bebekler olacaktır. Ailen ile ilişkilerin kuvvetlenecektir.

Kahve Falında Elleri Havada Kadın Görmek

Dini duyguları ve yaratana olan yakınlığı ifade eder. Hane içerisinde bir bayanın fal sahibi için dua ettiği ve işleri rast gitsin diye devamlı fal sahibi için Allah’a yalvardığını simgeler. Eğer oturur vaziyette ve elleri yukarıda ise bu figür yapılan bir hata nedeni ile çaresizliği ve çıkış yolunun henüz bulunamadığını gösterir. Yaşamını gözden geçirmeli ve çevresinden herhangi birisine yaptığı yanlışı telafi etmelidir. Çünkü bu durum ileride vicdan muhasebesi yapmasına neden olabilir.

Bir yakarışı simgelediği gibi hastalığın da habercisi olabilmektedir. Bu hastalık ortopedik bir rahatsızlık olabileceği gibi alerjik reaksiyonlara dayalı bir problemde olabilir. Fal sahibi son dönemlerde sağlığına oldukça özen göstermeli ve kişisel bakımına oldukça dikkat etmelidir. Faldaki kadının tek eli havada ise bu görüntü bir isyan, itiraz olarak nitelenebilir. Bu isyan başka bir kadın tarafından fal sahibine yapılan bir isyan ya da fal sahibi tarafından başka kimselere yapılan bir savunma da olabilir. Falda görülen kadının tek eli göğsünde bir diğer eli de havada ise sevgiliye duyulan özlem anlamına gelir. Bu özlem bir hata sonucu gelişmiş olup pişmanlık duyulduğundan çaresizliği ifade eder. Gurur yapmayıp ilk adımı siz atabilir, şu anki hüznünüzün önüne geçebilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git