Kahve Falında El Görmek

  09.04.2015
  Kahve Falında El Görmek

  Kahve falında el görmek, fal sahibinin çevresinde yer alan insanlara dikkat etmesi ve karar verirken hislerine güvenmesi halinde mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin ne yapacağını bir türlü kestirmeyeceği bir olay yaşayacağına ve hayırlısıyla kazasız belasız bu olayı atlatacağına işaret eder.

  Aşk Yorumu

  Herkes kalbinin atacağı aşkla bağlı olduğu ve bir ömür sürdürebileceği birinin hayalini kurar. Bazen gerçekler hayaller kadar güzel olmayabilir. Bu nedenle hayatınıza aldığınız kişiler yaşamınızı kimi zaman küle, kimi zaman güle döndürür. Sizin hayatınıza girecek kişi o kadar duyarlı ve güçlü bir kişiliğe sahip ki, iş ve aşk hayatında her türlü zorluğa göğüs gererek destek olacak ve birlikte hayatı daha yaşanır hale getirmek için elinden geleni yapacaktır. Onu çok uzaklarda aramanıza gerek yok, başınızı kaldırıp biraz çevrenize bakmanız yeterli olacaktır. Onu bakışından, tarzından, davranışından ve ilgisinden kim olduğunu anlamanız zor olmayacaktır.

  Evlilik hayatınızda başarısız olmuş olmanız, bundan sonrasında hayatınıza girecek kişi ile de aynı olacağı anlamına gelmiyor. Hayat ne yaşanmış olursa olsun yaşamaya ve mutlu anlar biriktirmeye değer. Çevrenizde dolaşan ve size yaklaşmak için fırsat kollayan o kişiyi artık görmezden gelmek yerine kendinize bir şans verirseniz yakında nişan heyecanı yaşamanız kaçınılmaz olacağa benziyor.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Yakın zamanda yapmayı planladığınız seyahat için oldukça heyecanlısınız. Daha gitmenize haftalar olmasına rağmen bavulunuzu bile hazırlayarak o günün gelmesi için gün sayıyorsunuz. Çok özlemiş olduğunuz aile fertlerine sürpriz yapacak olmanız sizi çok daha fazla heyecanlandırıyor. Bu süreçte telefonla görüşmenize ve özlemlerinizi dile getirmenize rağmen renk vermiyorsunuz. Günler su gibi akıp yolculuk saati geldiğinde içiniz içinize sığmıyor ve yolculuk bitip gideceğiniz yere gelene kadar, kalp çarpıntınız devam edecek gibi görünüyor. Kapıda sizinle karşılaşan aile fertleri büyük bir şok yaşayıp, sizi coşku ve sevinç gözyaşları içinde karşılayacak.

  Uzun zamandır kardeşinizden haber alamıyorsunuz. Daha doğrusu birbirinizi arayıp görüşmüyorsunuz. Aslında bu durum birazda o arasın, ben aradım diyerek kapris yapmanızdan kaynaklanıyor. Kendi kendinizi bu şekilde üzmek yerine boş verin ve arayan siz olun. O özlememiş veya işlerinin yoğunluğundan aklından çıkıp gidiyorsanız bu onun problemi, siz özleminizi ve sevginizi dile getirmekten kaçınmayın, sonuçta herkes kendinden sorumlu. Belkide onun bu şekilde davranmasına siz sebep olabilirsiniz.

  Anneliğe adım atmaya hazırlandığınız şu günlerde oldukça heyecanlı anlar yaşıyorsunuz. Bebeğinizin yakında ailenize katılacak olması onun için son hazırlıkları yaparak her anından büyük keyif almanıza neden oluyor. Doğumu ile bu heyecan ve keyfiniz yerini uykusuz ve yorucu bir döneme bırakacak olsa da anneliğin fedakarlık olduğunun farkındasınız. Dünyaya gelecek olan bebeğiniz size ve ailenize bereket ve müjdeleri de beraberinde getiren hayırlı bir evlat, anneliği büyük bir gururla taşımanıza da sebep olacak.

  İş ve Kariyer Yorumu

  Kahve falı yorumcularına göre yakın bir zamanda gelecek olan destek ile işlerinizin yoluna gireceğine işaret eder. Bu durum motivasyon açısından büyük bir moral kaynağı olacak ve işinizi daha şevkle yapmanıza, kısa sürede ilerleme kat etmenize neden olacak.

  Eşinizin her konuda sizi motive etmesi ve destek olması hayata daha olumlu bakmanıza ve zorluklar karşısında yılmadan mücadele etmenizde önemli bir etken oluyor. Özellikle iş hayatında evden gülen yüzle ve mutlu çıkmanız, güne enerjik başlamanıza, bu enerjinizi de pozitif tutumunuzla iş hayatına aktarmanıza sebep oluyor. Kariyer planlarınızı zamana yaymanıza rağmen, bu tutumunuz azim ve istekli oluşunuz kariyerinizde istediğiniz noktaya daha kısa sürede çıkmanıza sebep olacak.

  Ufak bir adım atmak bazen önünüze daha büyük adımlar atacağınız kapıların açılmasına vesile olacaktır. İnsan ilişkilerinde gösterdiğiniz özen, hatırnaz tavır, kalp kırmamak için alttan almanız, çevrenizde de çok silmenize neden olmakta. İş hayatında da çalışkan ve güvenilir kişiliğiniz yeni insanlar tanımanız da büyük bir etken. Yakında alacağınız bir teklif ile hayatınızda büyük bir dönüm noktası oluşacak. Analitik düşünmeniz ve insan ilişkilerinizde güvenilir olmanız yeni tanıştığınız bir kişiden kar payı ile birlikte çalışma teklifi almanıza neden olacak. Bu teklif hem kendi işiniz gibi çalışmanıza, hem de daha iyi bir gelecek için çok kazanmanıza vesile olacak.

  Para Yorumu

  Maddi olarak bazı sıkıntılar yaşadığınız bir dönemdesiniz. Kafanıza fazla takmıyormuş gibi görünseniz de bu sıkıntı özel ve sosyal hayatınızı da olumsuz etkiliyor. Bir şeylerin ters gittiğini hisseden bir yakınınızın yardım eli, maddi sıkıntınızın üstesinden geçici olarak gelip rahat bir nefes almanıza sebep olacak.

  Maddi olarak babadan şanslı kişilerden birisiniz. Bu nedenle hayattan maddi bir beklenti içinde değilsiniz. Fakat idealist biri olmanız hedeflerinizin büyük olması, başkalarına ve topluma katma değer oluşturma isteğiniz uzun zamandır aklınızı kurcalıyor. Ailenizin de desteğini alarak hedefleriniz için ilk adımı atarak ufak çaplı bir iş yeri açacak, akıllı yatırımlar yaparak da kısa sürede büyümeniz mümkün olacaktır.

  Çalışarak aldığınız maaşınız istediğiniz ve hayalini kurduğunuz hayatı yaşamanızda yakın zamanda pek mümkün görünmüyor. Fakat bu gerçekleşmeyeceği anlamına gelmesin, gün doğmadan neler doğar. Hayatınız hiç beklemediğiniz bir anda değişerek hayallerinizin de üstüne çıkabilir.

  Sağlık Yorumu

  Bazen görünmeyen bir gücün sizi yönettiğine ve yapmak istemediğiniz bazı davranışlarda bulunmanıza sebep olur. Bu yıldızınızın düşük olduğu ve çabuk göze geldiğiniz anlamına gelir. Kendinizi kötü hissettiğiniz zamanlarda negatif enerjiden arınmak için farklı kültürlere ve inançlara göre çıplak ayakla toprağa basmak, kurşun döktürmek veya dua etmek uygun yöntemler içinde yer alır.

  Sevilen bir aile ferdinin hastalık haberi evde olduğu kadar sizi de fazlası ile etkileyecek. Sevginin de ötesinde bu kişiye karşı duyduğunuz vefa borcu ona karşı kendinizi sorumlu hissetmenize neden olacak. Sağlık durumu ile yakından ilgilenip, sağlığına kavuşması için elinizden gelen her şeyi yaparak maddi ve manevi yanında olmanın huzurunu yaşayacaksınız. Hepsinden önemlisi sağlığına kavuştuğunu görmeniz sizi ve çevrenizdeki herkesi mutlu edecek. Hayır duası alıp, herkesin takdirini de kazanmanıza neden olacak.

  Bazen küçük musibetler büyük musibetleri def eder. Zamanında karşılık gözetmeksizin yaptığınız bir yardım, bugün sizi koruyarak karşılığını gösterecek. Halsizlik, ve kendinizi yorgun hissettiğiniz için bir müddet dinlenerek enerjinizi toparlayacağınızı düşündürse de aslında bu belirtiler hayati bazı vitamin ve minarelerin eksikliğinin göstergesi. Kendini ufak bir belirti ile gösteren bu durum doğru beslenme ve takviye ilaçlarla kısa sürede tedavi edilerek ileride daha büyük sonuçların önüne geçmenize ve hayatınızda büyük musibeti def etmenize neden olacak.


  Kahve Falında Elleri Havada Kadın Görmek

  Fal sahibinin elde edeceği başarılar ile arkasından dua edenlerin çoğalacağı ve yaşadığı sıkıntıların hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde çözüleceği anlamına gelir. Kişinin radikal kararlar alarak iş sahibi olacağına ve hanesine bolluk geleceğine işaret eder.


  Kahve Falında Elini Uzatan Adam Görmek

  Fal sahibinin yakın çevresinde haksızlığa uğrayan bir kişiye büyük bir destek sağlayarak yaşanan problemleri çözeceği ve hayatında mutluluk veren gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin kafasından geçenleri açıkça dile getirmesi gerektiğine işaret eder.


  Kahve Falında Elleri Havada Adam Görmek

  Fal sahibinin bir türlü ulaşamadığı hayaline kısa sürede ulaşarak ailesi ile birlikte çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda alacağı kararlardan pişman olmayacağına bu nedenle endişe etmeden çalışmalarına devam etmesi gerektiğine işaret eder.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.