Kahve Falında El Görmek

09.04.2015
Kahve Falında El Görmek

Kahve falında el görmek, fal sahibinin üzerindeki manevi gücün simgesidir. Eğer fal sahibi çözmesi gereken bir olay ile yada gizemli insanlarla karşılaşırsa başkalarına değil sadece kendi hislerine güvenmelidir. Bir başka yorumcuya göre becerikli bir eşe sahip olmaktır. Evde ve iş yerinde her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek kapasitede olan bu eş sayesinde fal sahibinin hayatı daha çekilir ve daha eğlenceli bir hale gelecektir. Ayrıca fal sahibine hayırlı bir nişan haberi getirir. Gönlü ve ruhu zengin fal sahibinin tüm dileklerinin olumlu sonuçlanmasına dalalettir.

Aşk Hayatı

Herkes kalbinin atacağı aşkla bağlı olduğu ve bir ömür sürdürebileceği birinin hayalini kurar. Bazen gerçekler hayaller kadar güzel olmayabilir. Bu nedenle hayatınıza aldığınız kişiler yaşamınızı kimi zaman küle, kimi zaman güle döndürür. Sizin hayatınıza girecek kişi o kadar duyarlı ve güçlü bir kişiliğe sahip ki, iş ve aşk hayatında her türlü zorluğa göğüs gererek destek olacak ve birlikte hayatı daha yaşanır hale getirmek için elinden geleni yapacaktır. Onu çok uzaklarda aramanıza gerek yok, başınızı kaldırıp biraz çevrenize bakmanız yeterli olacaktır. Onu bakışından, tarzından, davranışından ve ilgisinden kim olduğunu anlamanız zor olmayacaktır.

Evlilik hayatınızda başarısız olmuş olmanız, bundan sonrasında hayatınıza girecek kişi ile de aynı olacağı anlamına gelmiyor. Hayat ne yaşanmış olursa olsun yaşamaya ve mutlu anlar biriktirmeye değer. Çevrenizde dolaşan ve size yaklaşmak için fırsat kollayan o kişiyi artık görmezden gelmek yerine kendinize bir şans verirseniz yakında nişan heyecanı yaşamanız kaçınılmaz olacağa benziyor.

Aile ve Yaşam Alanı

Yakın zamanda yapmayı planladığınız seyahat için oldukça heyecanlısınız. Daha gitmenize haftalar olmasına rağmen bavulunuzu bile hazırlayarak o günün gelmesi için gün sayıyorsunuz. Çok özlemiş olduğunuz aile fertlerine sürpriz yapacak olmanız sizi çok daha fazla heyecanlandırıyor. Bu süreçte telefonla görüşmenize ve özlemlerinizi dile getirmenize rağmen renk vermiyorsunuz. Günler su gibi akıp yolculuk saati geldiğinde içiniz içinize sığmıyor ve yolculuk bitip gideceğiniz yere gelene kadar, kalp çarpıntınız devam edecek gibi görünüyor. Kapıda sizinle karşılaşan aile fertleri büyük bir şok yaşayıp, sizi coşku ve sevinç gözyaşları içinde karşılayacak.

Uzun zamandır kardeşinizden haber alamıyorsunuz. Daha doğrusu birbirinizi arayıp görüşmüyorsunuz. Aslında bu durum birazda o arasın, ben aradım diyerek kapris yapmanızdan kaynaklanıyor. Kendi kendinizi bu şekilde üzmek yerine boş verin ve arayan siz olun. O özlememiş veya işlerinin yoğunluğundan aklından çıkıp gidiyorsanız bu onun problemi, siz özleminizi ve sevginizi dile getirmekten kaçınmayın, sonuçta herkes kendinden sorumlu. Belkide onun bu şekilde davranmasına siz sebep olabilirsiniz.

Anneliğe adım atmaya hazırlandığınız şu günlerde oldukça heyecanlı anlar yaşıyorsunuz. Bebeğinizin yakında ailenize katılacak olması onun için son hazırlıkları yaparak her anından büyük keyif almanıza neden oluyor. Doğumu ile bu heyecan ve keyfiniz yerini uykusuz ve yorucu bir döneme bırakacak olsa da anneliğin fedakarlık olduğunun farkındasınız. Dünyaya gelecek olan bebeğiniz size ve ailenize bereket ve müjdeleri de beraberinde getiren hayırlı bir evlat, anneliği büyük bir gururla taşımanıza da sebep olacak.

İş ve Kariyer

Yeni başladığınız ve yavaş yavaş oturtmaya çalıştığınız işinizde nasıl yapacağım diye kara kara düşünüyor çıkar yollar arıyorsunuz. İşinize dört elle sarılarak az çok demeden çalışmanız çevrenizden de takdir görmenize neden oluyor. Yakın bir zamanda görünmez bir gücün etkisi ile işleriniz bir şekilde yoluna girecek. Bu durum motivasyon açısından büyük bir moral kaynağı olacak ve işinizi daha şevkle yapmanıza, kısa sürede ilerleme kat etmenize neden olacak.

Eşinizin her konuda sizi motive etmesi ve destek olması hayata daha olumlu bakmanıza ve zorluklar karşısında yılmadan mücadele etmenizde önemli bir etken oluyor. Özellikle iş hayatında evden gülen yüzle ve mutlu çıkmanız, güne enerjik başlamanıza, bu enerjinizi de pozitif tutumunuzla iş hayatına aktarmanıza sebep oluyor. Kariyer planlarınızı zamana yaymanıza rağmen, bu tutumunuz azim ve istekli oluşunuz kariyerinizde istediğiniz noktaya daha kısa sürede çıkmanıza sebep olacak.

Ufak bir adım atmak bazen önünüze daha büyük adımlar atacağımız kapıların açılmasına vesile olacaktır. İnsan ilişkilerinde gösterdiğiniz özen, hatırnaz tavır, kalp kırmamak için alttan almanız, çevrenizde de çok silmenize neden olmakta. İş hayatında da çalışkan ve güvenilir kişiliğiniz yeni insanlar tanımanız da büyük bir etken. Yakında alacağınız bir teklif ile hayatınızda büyük bir dönüm noktası oluşacak. Analitik düşünmeniz ve insan ilişkilerinizde güvenilir olmanız yeni tanıştığınız bir kişiden kar payı ile birlikte çalışma teklifi almanıza neden olacak. Bu teklif hem kendi işiniz gibi çalışmanıza, hem de daha iyi bir gelecek için çok kazanmanıza vesile olacak.

Para

Maddi olarak bazı sıkıntılar yaşadığınız bir dönemdesiniz. Kafanıza fazla takmıyormuş gibi görünseniz de bu sıkıntı özel ve sosyal hayatınızı da olumsuz etkiliyor. Bir şeylerin ters gittiğini hisseden bir yakınınızın yardım eli, maddi sıkıntınızın üstesinden geçici olarak gelip rahat bir nefes almanıza sebep olacak.

Maddi olarak babadan şanslı kişilerden birisiniz. Bu nedenle hayattan maddi bir beklenti içinde değilsiniz. Fakat idealist biri olmanız hedeflerinizin büyük olması, başkalarına ve topluma katma değer oluşturma isteğiniz uzun zamandır aklınızı kurcalıyor. Ailenizin de desteğini alarak hedefleriniz için ilk adımı atarak ufak çaplı bir iş yeri açacak, akıllı yatırımlar yaparak da kısa sürede büyümeniz mümkün olacaktır.

Çalışarak aldığınız maaşınız istediğiniz ve hayalini kurduğunuz hayatı yaşamanızda yakın zamanda pek mümkün görünmüyor. Fakat bu gerçekleşmeyeceği anlamına gelmesin, gün doğmadan neler doğar. Hayatınız hiç beklemediğiniz biranda değişerek hayallerinizin de üstüne çıkabilir.

Sağlık

Bazen görünmeyen bir gücün sizi yönettiğine ve yapmak istemediğiniz bazı davranışlarda bulunmanıza sebep olur. Bu yıldızınızın düşük olduğu ve çabuk göze geldiğiniz anlamına gelir. Kendinizi kötü hissettiğiniz zamanlarda negatif enerjiden arınmak için farklı kültürlere ve inançlara göre çıplak ayakla toprağa basmak, kurşun döktürmek veya dua etmek uygun yöntemler içinde yer alır.

Sevilen bir aile ferdinin hastalık haberi evde olduğu kadar sizi de fazlası ile etkileyecek. Sevginin de ötesinde bu kişiye karşı duyduğunuz vefa borcu ona karşı kendinizi sorumlu hissetmenize neden olacak. Sağlık durumu ile yakından ilgilenip, sağlığına kavuşması için elinizden gelen her şeyi yaparak maddi ve manevi yanında olmanın huzurunu yaşayacaksınız. Hepsinden önemlisi sağlığına kavuştuğunu görmeniz sizi ve çevrenizdeki herkesi mutlu edecek. Hayır duası alıp, herkesin takdirini de kazanmanıza neden olacak.

Bazen küçük musibetler büyük musibetleri def eder. Zamanında karşılık gözetmeksizin yaptığınız bir yardım, bugün sizi koruyarak karşılığını gösterecek. Halsizlik, ve kendinizi yorgun hissettiğiniz için bir müddet dinlenerek enerjinizi toparlayacağınızı düşündürse de aslında bu belirtiler hayati bazı vitamin ve minarelerin eksikliğinin göstergesi. Kendini ufak bir belirti ile gösteren bu durum doğru beslenme ve takviye ilaçlarla kısa sürede tedavi edilerek ileride daha büyük sonuçların önüne geçmenize ve hayatınızda büyük musibeti def etmenize neden olacak.


 

Kahve Falında Kadının Elinde Kalp Görmek

Aşk ve sevgi anlamlarını taşımaktadır. Genel olarak falda beliren kalp figürleri aşk yaşamına dair yapılan yorumlardır. Eğer fal sahibi erkek ise bu karşılaşacağı hayırlı bir kadını temsil etmektedir. Elinde kalp olan kadın onun hayatına girecek olan ve tüm hayatını baştan aşağı değiştirecek olan kadındır. İlk gördüğü andan itibaren fal sahibi ona tutulacak ve aşklarının önündeki hiçbir engeli tanımayacaktır.

Fal sahibi kadın ise açılacağı bir erkek olarak yorumlanmaktadır. Fal sahibi uzun süredir aradığı aşkı hiç beklemediği bir yerde bulacak ve zaman kaybetmeden duygularını karşı tarafa belli edecektir. Karşı tarafında aynı duyguları beslemesi ile tutkulu bir aşk başlayacaktır. Ayrıca fal sahibi nişanlı ya da sevgilisi var ise, yakın zamanda sevgilisinden bir evlenme teklifi alacağını ve birlikteliklerini resmiyete dökeceklerini gösterir. Sürpriz bir şekilde gerçekleşecek olan bu evlenme teklifinin ardından çok zaman geçmeden dünya evine gireceksiniz.

Boş bir inat uğruna hala küs olduğunuz bazı akrabalarınız var. Karınızın tavsiyelerine kulak verip tüm dargınlıkları bir kenara atmanın zamanı geldi. Yaşadığınız duygular içerisinde en güzeli bir torun sahibi olmak olacak. Size müjdelenen bu bebek haberinden sonra bambaşka bir insan olacaksınız. Eşinizin sağlığı sizi endişeye düşürebilir fakat rahat olun gelip geçici birkaç sorundan başka bir şey görünmüyor.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp


 

Kahve Falında Elleri Havada İnsan Görmek

Senin hayatında o kadar çok olan arkadaşın var ki her ne kadar oldukça çok olsalar bile pek de bir etki edemediklerini de göstermektedir. Onlar sadece senin hayatında senin maddi yönün ve manevi duyguların yerinde iken yer almayı tercih ediyor olmaları her ne kadar senin anlamadığını ya da görmediğini düşünüyor olsalar bile sen oldukça etkili bir şekilde de bunların farkındasın. Artık insanların yüklerini durduk yere sırtında taşımayı tercih etmek ya da sadece seni kullanmalarına izin vermek yerine sen de kendin ve kendinin iyi olması için bir şeyler yaparak önlem almayı da tercih etmelisin. Önlemlerin karşısında eğer mutlu olmak istiyor isen seni üzen herkesi de kısa süre içerisinde ister kırgın ister ise de normal bir şekilde de hayatınızdan çıkarmak sizler için de oldukça iyi olacaktır.

Sana oldukça iyi görünüp arkandan sadece planlar kuran bir kişi olduğunu da göstermektedir. Sen her ne kadar bunların pek farkına varamıyor olsan bile çevrene düzgün bir şekilde bakar isen dost görünümlü olan o düşmanlarının farkına varabilecek ve sen de onlardan kendini rahat bir şekilde koruyabileceksin. Eğer böyle devam eder isen onlar bu durumu oldukça iyi bir fırsat olarak görecek ve senden yüz buldukları an da bun yapmak için her şeyi deneyecekler.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İnsan


 

Kahve Falında İki El Görmek

Fal sahibinin güçlü ve ahlaklı bir kişiliğe sahip olduğuna işaret eder. Önem verdiği her şeye dikkat eder ve sevdiği kişilerin hayatta hep iyi olmalarını ister, onlara hiç zarar gelmesini istemez. Kişinin ayrıca cömert bir karaktere sahip olduğunu belirtir. Aynı zamanda nüfusun, gücün ve zaferin bir sembolüdür. Aşk hayatında ise eşi ya da sevgilisi ile önemli kararlar alacak ve yol ayrımına doğru gidecek demektir.

Kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağı ve de eni bir ev satın alacağıdır. Ayrıca sanatsal ruhunun çok gelişmiş olduğunu ifade eder. Kişi bu dönemde yaşadığı olumsuz olaylara ve karşılaştığı kötü olaylara karşı büyük bir çaba ile karşı gelebilecek ve hepsinin üzerinden bir bir gelecektir. Bunlar olurken de kişinin yakın çevresi özellikle de akrabalarının da ona destek olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Eşinin kıymetini bildiğin takdirde eşini, seni ve yuvanı mutlu günler bekliyor. Şu sıralar farkında olmadan sarf ettiğin sözlerle eşini biraz incitmiş olabilirsin. Arada böyle tatsızlıklar olabilir, eşinin gönlünü alarak bu tatsızlığa son vermek ise senin elinde. Çok yakında evinizde tatlı dilli, hoş sohbetli misafirler ağırlayacaksınız. Vereceğiniz bu davet eşine ve sana çok iyi gelecek.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sayılar


 

Kahve Falında Elinde Balık Olan Adam Görmek

Size büyük bir kısmet getirecek olan kişiye işarettir. Büyük ve güzel bir aşka yelken açabilirsiniz. Uzun zamandır yalnız olanlar için de neredeyse dört dörtlük olacak biriyle tanışıp güzel bir ilişkiye başlamak şeklinde yorumlanır. Yıllardır hayallerindeki işi yapamayan ve bu konuda artık bir şansı kalmadığını düşünenler için hayallerindeki işin kendilerini bulmasıdır. Oldukça kısmetli ve şanslı zamanların sizi beklediğini gösterir. Orta yaşlı bir adamdan beklediğinizin çok daha üstünde bir yardım görebilirsiniz.

Sizin talebiniz olmadan terfi etmenizi sağlayacak, akıllı ve çalışanlarını iyi bile patrona işaret eder. Yıllardır aynı pozisyonda, aynı ücretle en iyi hizmeti verecek şekilde çalışıyor olabilirsiniz. Sonunda profesyonelleştiğiniz anlaşılacak ve pozisyonunuz yükselecek. Çocuklarınız için oldukça iyi iş teklifleri alabilir ve hayırlı kısmetlerle tanışmalarını sağlayabilirsiniz. Ailenize huzur ve mutluluk getirecek bir akraba, bir kardeş ya da arkadaştır. Yıllardır içinde bulunduğunuz zor durumlardan sizi kurtaracak bir erkekle tanışacağınıza dair önemli bir işarettir.

Çok istediğin bir dileğin yavaşta olsa gerçekleşecektir. Attığın adımlarda hiçbir engel görünmüyor. Sevdiğin adam ile mutlu bir yuva kuracaksın. Sağlığın ile ilgili rahatsızlık geçirebilirsin, dengeli beslenmelisin fakat en kısa zamanda iyileşeceksin. Davetiye görünmektedir ve bu düğün davetiyesi olabilir. Bu evlilikten sağlıklı bebekler olacaktır. Ailen ile ilişkilerin kuvvetlenecektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Elleri Havada Kadın Görmek

Dini duyguları ve yaratana olan yakınlığı ifade eder. Hane içerisinde bir bayanın fal sahibi için dua ettiği ve işleri rast gitsin diye devamlı fal sahibi için Allah’a yalvardığını simgeler. Eğer oturur vaziyette ve elleri yukarıda ise bu figür yapılan bir hata nedeni ile çaresizliği ve çıkış yolunun henüz bulunamadığını gösterir. Yaşamını gözden geçirmeli ve çevresinden herhangi birisine yaptığı yanlışı telafi etmelidir. Çünkü bu durum ileride vicdan muhasebesi yapmasına neden olabilir.

Bir yakarışı simgelediği gibi hastalığın da habercisi olabilmektedir. Bu hastalık ortopedik bir rahatsızlık olabileceği gibi alerjik reaksiyonlara dayalı bir problemde olabilir. Fal sahibi son dönemlerde sağlığına oldukça özen göstermeli ve kişisel bakımına oldukça dikkat etmelidir. Görülen kadının tek eli havada ise bu görüntü bir isyan, itiraz olarak nitelenebilir. Bu isyan başka bir kadın tarafından fal sahibine yapılan bir isyan ya da fal sahibi tarafından başka kimselere yapılan bir savunma da olabilir. Görülen kadının tek eli göğsünde bir diğer eli de havada ise sevgiliye duyulan özlem anlamına gelir. Bu özlem bir hata sonucu gelişmiş olup pişmanlık duyulduğundan çaresizliği ifade eder. Gurur yapmayıp ilk adımı siz atabilir, şu anki hüznünüzün önüne geçebilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın


 

Kahve Falında Avuç Görmek

Yeni başlangıçlar yaparak hayatınızda olumlu değişimler yaşayacağınıza işaret eder. Servetinizin giderek artacağına, yeni mal mülk edineceğinize yorulur. Kısa sürede ihya olmaya, huzura ermeye, bolluk ve berekete dalalet eder. Hane içerisinde birtakım sorunların var olduğu fakat bu sorunların biteceği anlamına gelir. Sonrasında hane içerisinde mutluluğun hakim olacağını gösterir. Arkadaş çevrenizden hasta olan birinin sağlığına kavuşacağına, herkesin derin bir nefes alıp rahatlayacağına tabir edilir.

Maddi zorluk çeken birine yardım ederek bolca hayır duası alacağınıza işaret eder. Aldığınız hayır duaları sayesinde kendinizi çok rahatlamış, mutlu ve huzurlu hissedeceğinize tabir edilir. Eşiniz ile aranızda bir konuda anlaşmazlık yaşadığınıza fakat bu anlaşmazlığı kısa sürede tatlıya bağlayacağınıza dalalet olur.


 

Kahve Falında Yumruk Görmek

Mutlu haberlere işaret eder. Yakınlarınızdan birinin hamile olduğuna ve bu müjdeli haber ile hane içerisinde büyük mutluluk yaşanacağına dalalet olur. Parlak ve yükselişe geçeceğiniz günlerin geldiğine yorumlanır. Aşk hayatınızda durağan dönemden çıkıp son derece aktif olacağınız yeni bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. Yeni bir kişi ile yollarınızın kesişeceğini, bu kişi ile güzel bir ilişkiye başlayacağınızı gösterir.

Yakın zamanda bir tanıdığınız sayesinde yüksek mevkili bir iş sahibi olacağınıza işaret eder. Bu iş sayesinde güzel gelir elde edeceğinize, başarılı olacağınıza delalet eder. Hiç beklemediğiniz bir yerden gelecek olan yüklü miktarda paraya ve bu para sayesinde elde edeceğiniz mala,  mülke ve zenginliğe delalet eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.