Kahve Falında Kurbağa Görmek

  09.04.2015
  Kahve Falında Kurbağa Görmek

  Kahve falında kurbağa görmek, fal sahibinin hayatında yeni kazanç kapılarının hiç beklemediği bir anda açılacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda hayırlı bir iş sahibi olacağına; bununla birlikte hanesinde bolluk ve bereketin eksik olmayacağı çok huzurlu bir döneme işaret eder.

  Aşk Yorumu

  Nefret ettiğiniz bir kişi tarafından mutlu edileceğinize ve bu nefretin zamanla sevgiye dönüşeceğine işaret eder. Zaten en büyük aşklar nefret ile başlamıyor mu? Sizde kısa zaman içerisinde bu kişi tarafından çok mutlu edilecek, şaşkınlığa uğrayacak çokta sevineceksiniz. Zamanla yeni bir ilişkiye başlayarak, uzun soluklu bir ilişki yaşayacaksınız.

  Hayat arkadaşınızı çok erken yaşta kaybetmiş, tüm zorlukları tek başına üstlenmişsiniz. Gücünüzü yitirmeye başladığınız anda evlatlarınıza sığınarak, gücü onlarda bulmaya çalışmışsınız. Bu yalnızlık sizi artık çok yıpratmaya başlamış gibi gözükse de kısa zaman içerisinde biri ile yollarınız kesişecek ve sanki dünyanın yükünü sırtınızdan atmışsınız gibi mutlu olacaksanız. Evlatlarınızın da onayı ile bu kişi ile evlenecek, ömür boyunca mutlu bir evlilik geçireceksiniz.

  Sevgilin ile aranda işlerin yolunda gitmediğini düşünüyorsun fakat bu birazda senin çok fazla çalışmandan kaynaklanıyor. İşlerine kendini çok kaptırıyorsun fakat işlerinin sevgilinden daha değerli olmadığını anlayacak, bu kaybı fark ederek telafi etmeye başlayacaksın. Böylece fark edeceksin ki huzurun artacak, sevgilin ile arandaki tüm sorunlar çözülecektir.

  Aşk hayatınızdaki kararları ifade eder. Aşk hayatınızda aldığınız kararlar size yeni bir kişilik kazandıracak. Bu kararları sevgiliniz ile uygulayarak, yaptığınız değişiklikler yakın çevreniz tarafından da çok hoş karşılanacak. Aldığınız kararlar sayesinde aşk hayatınıza yeni heyecanlar gelerek, sizi birbirinize daha çok bağlayacaktır.

  Para Yorumu

  Çok çalışkan ve para kazanmayı seven bir kişiliğe sahipsin. Paranı har vurup harman savurmak yerine çok güzel yatırımlar yapıyor, kendini ve geleceğini garanti altına alıyorsun. Sende bu düşünce ve beyin varken kısa sürede her şeye sahip olacak, hayatında her istediğini elde edeceksin.

  Yakın zamanda eline yüklü miktarda para geçeceği anlamına gelmektedir. Bu para oynadığın bir şans oyunundan gelecek. Bu ara çok şanslısın neye elini atsan orayı güzelleştiriyor, bereketli geliyorsun. Fakat bu paranın sana mutluluk getirmeyeceğini biliyorsun ve bir hayır kurumuna bağışlayacaksın, sonrasında hayatına istediğin gibi yön vereceksin.

  Hayatınızda maddi anlamda büyük değişiklikler olacağı anlamına gelmektedir. Bir yatırım yapacak, ev ya da araba alacaksınız. Yaptığınız yatırımlar sizi daha güvende hissettirirken, ailenizin de göğsünü kabartacaksınız. Kazancınızın ve başarılarınız daim olduğu döneme gireceksiniz.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Kahve falı yorumcularına göre tez vakitte alacağınız güzel ve hayırlı haberler ile birlikte çok mutlu olacağınıza işaret eder. Ailenizin bireylerini çok gururlandıracak iyi işlere imza atacaksınız. Bu işler sayesinde geleceğinizi yeniden planlayacak, şehir değişikliği yapacaksınız. Yeni hayatınızın tadına vararak, aileniz ile çok mutlu, huzurlu şekilde yaşayacaksınız.

  Arkadaşlarınız size çok büyük sürprizler yapacak. Bir tatil planı yaparak, sizinle vakit geçirmek için can atan arkadaşlarınız var. Kalbiniz de yüzünüz kadar tertemiz. Herkes tarafından çok seviliyorsunuz. Çıkacağınız bu tatil size çok iyi gelerek, sizi çok mutlu edecek.

  Ailede bebek müjdesi geleceği anlamına gelmektedir. Bu bebek müjdesi ile hane içinde büyük sevinçler yaşanacak, kalabalık bir hale geleceksiniz. Duyan tebrik etmeye gelecek, bu da sizi çok mutlu edecek. Hareketli, monotonluktan uzak bir döneme girerek, hanede büyük mutluluklar yaşayacaksınız.

  Bir yakınınız hakketmediği halde cezaevine girmiş. Haksız yere suçlanmış ve haksız yere ceza yatması sizi derinden üzmüş. Onun için çok uğraşıyor ve çaba sarf ediyorsunuz. Bu kişi kısa zaman içerisinde masum olduğu kanıtlanarak beraat edilecek. Haneye güneş doğacak ve bu haber sayesinde çok mutlu olacaksınız.

  Yakın bir arkadaşınızın arkanızdan kuyunuzu kazmaya çalıştığını öğrenecek ve çok üzüleceksiniz. Kendinize hep neden diye sorsanız da işin içinden çıkmanız biraz zaman alabilir o yüzden çok fazla sorgulamak yerine kurtulduğunuza sevinmelisiniz. Bu kişiyi hayatınızdan çıkaracak ve göreceksiniz ki her şey yoluna girecektir. Aslında size düşmanlık eden bu kişi hayatınızda hep size ayak bağı olmuş. Daha durağan daha sakin ve daha huzurlu bir döneme girerek, ondan kurtulduğunuza dua edeceksiniz.

  İş ve Kariyer Yorumu

  İş hayatında hiç beklemediğin bir başarı elde edecek olman, bütün hayatının değişmesine, planlarının değişmesine neden olacak. Elde edeceğin başarı sayesinde sana çok güzel bir iş teklifi gelecek. Bir süre bu iş teklifi kafanı bulandırsa da, bu işe sıcak bakarak kararın olumlu olacaktır. Yeni gireceğin işte her şey istediğin gibi gidecek ve hayatında köklü değişiklikler yapacaksın.

  İş yerinde anlaşmazlıkların biteceği, huzurun hakim olacağı döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Yoğun dönemi artık geride bırakacak, daha sakin çalışmaya başlayacaksınız. Tüm yılın yorgunluğunu atarak, keyifli çalışma ortamı sizi çok mutlu edecek.

  Kısa zaman içinde yeni başladığınız iş yerinde yükseleceğiniz anlamına gelmektedir. Bu yükseliş sayesinde daha öz güvenli olacak ve daha çok gelir elde edeceksiniz. Herkesin size hayranlıkla bakması çok hoşunuza gidecektir. Artık adınız ile değilde hanım olarak hitap edilecek olmanın gururunu yaşayacağınız döneme gireceksiniz.

  Sağlık Yorumu

  Çok geç saatlere kadar çalışıyor olmanız sağlığınızı olumsuz yönde etkilemiş. Fazla hırs yaparak, kendinize zarar vermişsiniz. Fakat bu durumu erkenden anlayarak önlem almış, artık sağlığınıza daha çok dikkat etmeye başlamışsınız. Artık son derece sağlıklı bir döneme gireceksiniz.

  Temizlikle kafayı bozduğunuz dönemi artık geride bırakmalısınız. Fazla deterjan solumak sizde baş ağrısına neden oluyor. Bu başım neden ağrıyor diye boşuna düşünmek yerine, enerjinizi atmak için spor yapın temizlik değil. Yakın zamanda iyi bir spor salonuna yazılarak, hem fiziğinizi hem sağlığınızı koruyacaksınız. Baş ağrılarınız ve bel ağrılarınızın sağlıklı olduğunuz döneme gireceksiniz.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.