Kahve Falında Kurbağa Görmek

Kahve Falında Kurbağa Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 8.153 kez okundu.

Kahve falında kurbağa görmek fal sahibinin neşeli ve güler yüzlü hallerini çekemeyen bir insanın olduğunu ve fal sahibinin bunu fark etmediğini simgeler. Aslında fal sahibi bu durumu fark etse bile önemsemeyecektir çünkü onun neşesini kimse kaçıramaz. Eğer fal fincanının dip kısmında büyük bir kurbağa sembolü belirmiş ise hayati kararlar alma vakti gelmiş demektir. Fal sahibi bir türlü karar veremediği konularda kaderini değiştirecek önemli kararları almak zorundadır. Daha fazla ertelemesi kendi açısından zararlı olabilir çünkü en kötü karar bile kararsızlıktan iyi olacaktır.

Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin cinsiyetine göre  yorumlanmalıdır. Fal sahibi erkek ise fal sahibinin etrafındaki insanlara kendini affettirmesi için ikinci bir şans vermeyen bir yapıda olduğunu anlatır. Bir çok konuda etrafındakileri hiç anlayıp dinlemeden ilişkiyi kesen fal sahibi bu yönünü biraz törpülemezse büyük hatalar yapabilir. Eğer fal sahibi kadın ise yasak ilişkileri simgeler. Fal sahibi kalbinin sesini susturup mantığının sesini dinlemeye odaklanırsa işler daha kolay hale gelecektir. Fincanın kulp kısmına yakın bir yerde beliren kurbağa sembolü ise ailevi konuların daha sakin ve ön yargısız bir şekilde konuşulması gerektiğini vurgular. Bir diğer anlamı ile maddi kriz demektir. Fal sahibinin gergin tavırları ile içinden çıkılamaz bir hal alan maddi problemlerin çözümlenebilmesi için sakin kafa ile oturulup düşünülmesi ve ciddi kararlar verilmesi gerekebilir. Kurbağa sembolü fal tabağının kenarında belirmiş ise bu krizin önümüzdeki aylarda atlatılacağını ve her şeyin yoluna gireceğini gösterir.

Kendinize bu aralar fazla zaman ayırmıyorsunuz. Kararsızlık içersine fazla düşüyorsunuz. Yeni bir aşka kapılarınızı açacaksınız. Bu kişi hayatınıza neşe, enerji, mutluluk getirecektir. Bu da size yeni hayat getirecektir. Fakat kararsızlık içerisinde ve kafanızı karıştıracak düşünceler içerisinde olacaksınız. Bir an önce bunlardan kurtulmalısınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git