Kahve Falında Ağaçkakan Görmek

09.04.2015
Kahve Falında Ağaçkakan Görmek

Kahve falında ağaçkakan görmek fal sahibinin sert mizaçlı bir insan ile tanışacağını ve bir süre bu insana alışamayacağını işaret eder. Fakat artık huyunu suyunu iyice öğrendikten sonra bu insanın ne kadar güvenilir ve mert olduğunu anlayacak ve aralarında sıkı bir dostluk başlayacaktır. Fal sahibi ile bu sert mizaçlı insan arasındaki yakınlık bazı insanların kıskanç bakışlarına sebep olacaktır.

Sizlerin hayatınızı ve ömrünüzü sömüren insanların da yer aldığını göstermektedir. Sizler insanların hep böyle hayatınızı sömürmesine izin verir iseniz de onlar hep kazanır iken sizler sadece kayıp edecek ve asla istediğiniz mutluluğu hiçbir şekilde yakalayamayacaksınız. Eğer kısa sürede fark eder iseniz de gerçekten istediğiniz mutluluk kısa sürede de olsa elleriniz içerisinde yer alabilir.

Aşk Hayatı

Bekar kimse için şans ve kısmet olarak yorumlanır. Önümüzdeki dönemde kalbinin çarpmasına neden olabilecek biri ile tanışacağına bu kişi ile uzun, mutlu, huzurlu bir ilişki yaşayacağına delalet eder. Çevrenize dikkatli bakın, mutlaka size doğru gelen biri ile karşılaşacaksınız.

Kırmış olduğunuz gönül ilişkiniz olan kişi ile yakın zaman da tekrar bir araya geleceğinize işaret eder. Eğer bir adım atmaktan çekiniyorsanız, karşı taraftan o adım gelecek ve sizi dünyanın en mutlu insanı yapacaktır. Elinizi kolunuzu bağlayan her ne sebep var ise boş verin. Her şeyin gönlünüzce olacağı harika bir dönem sizi bekliyor.

Evlilik kapısı olarak da yorumlanır. Eğer beklentileriniz arasında evlenme teklifi var ise, bu teklif size en kısa süre de gelecek. Hem de hiç tahmin edemeyeceğiniz şekilde. Mutluluk artık sizinle. Hayatınızdaki kişi sizi mutlu etmek için türlü türlü numaralar yapıyor, biraz dik başlılığınızdan kurtulup mutlu olmaya çalışın.

Aşk hayatınızda önemli gelişmeler olacağına işarettir. Partneriniz ile aranızda ki sevgi bağının artacağına ve önemli gelişmeler yaşanacağını göstermektedir. Güzel ve geçimi güzel biri ile tanışacağınıza evlenip yuva kuracağınıza işaret eder. Hayallerinizin gerçekleşmesine az kaldığı anlamına gelir. Kalbinizde niyet ettiğiniz her güzel şeyin olacağına delalettir.

Para

Maddi açıdan yüksek kayıplar yaşadığınıza fakat bu günlerin geri de kaldığına delalet eder. Tüm kayıplarınızın size misli ile geri döneceğine, ummadığınız anda elinizin bollaşacağı anlamına gelmektedir. Girmiş olduğunuz yeni bir iş dünyasına ve gelen maddi kazanca işaret eder. Beklentilerinizin üzerinde kazanç kapısı elde edeceğinize, hane içinde bolluk ve berekete delalet eder.

Çok sakin ve güzel günlerin sizi beklediğine işarettir. Saflık duruluk anlamına da gelir. Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsanız, kısa süre içerisinde tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder. Kendinizi yıpratmayı bir kenara bırakıp, kalkıp silkelenin. Güzel günler sizi bekliyor. Her şeyin gönlünüzce olacağı ve maddi anlamda düze çıkacağınız dönem geliyor.

Maddi açıdan büyük kazanç, ikramiye olarak da yorumlanabilir. Eğer şans oyunları oynamıyorsanız, bu aralar bir şansınızı deneyin derim. Şans kapıda. Biraz daha kendinize güvenerek uğurlu rakamlarınızı kullanarak oynayacağınız oyun size güzel bir kazanç sağlayacaktır. 3 rakamını aklınıza kazıyın ve bunu kullanın. Uzun zamandır istediğiniz ev ya da araba olarak yorumlanır. Eğer istediğiniz mal mülk var ise, en kısa zamanda sahip olacağınıza işaret eder. Huzurlu, sağlıklı ve bol kazançlı günler sizi bekliyor.

Fayda sağlayacağınız işlere, mutluluğa ve rahatlığa işarettir. Kısmetinizin açık olacağına, işlerinizin açılacağına ve kazancınızın artacağına delalet eder. Rahat bir hayat yaşamak için yol izlediğiniz takdir de istediğiniz hayata kavuşacağınıza işaret eder. Yaşanacak hayırlı olaylara ve karşınıza çıkacak hayırlı kişilere delalet eder. Parasal konuda sıkıntı yaşayacağınıza fakat karşımıza çıkan sizin iyiliğinizi düşünen kişi sayesinde hafifleyeceğinize işaret eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Hayatınızda ailenizden sakladığınız bir bilginin geveze bir kişi tarafından açığa çıkacağına işaret eder. Yalnız endişelenmeyin, aileniz size bu konuda ummadığınız şekilde destek çıkacak ve sizin yanınızda olacaklardır

İş hayatınızda büyük başarılar elde edeceğinize ve aile içerisinde huzurlu, mutlu, bereketli günler geçireceğinize işaret etmektedir. Aileniz ile gelecek hayatınızda rahat yaşamak için yaptığınız çalışmalara, istikrarlı şekilde yol aldığınız takdir de istediğiniz hayata kavuşacağınıza işaret eder.

Çocuk sahibi olacağınıza ya da hane içinden birinin çocuğu olacağına bu haberle tüm aile bireylerinin şaşırıp sevineceğine işaret etmektedir. Arkadaş ve dost ile iyi geçinme, sosyal ortamlar da aktif olmaya ve dikkat çekmeye işaret eder. Tüm dostlarınız tarafından çok sevildiğiniz anlamında da yorumlanır. Evinize gelecek misafirlere ve sizinle ilgili hayırlı işlere ve yeniliklere işaret eder. Gelen misafirlerden alacağınız haberler ile fazla sevineceğinize delalettir. Arkadaşınız ile aranızın bozulacağına yalnız bu olayın sizin için daha iyi olacağına ve önünüzdeki tüm engellerin kalkacağı anlamında yorumlanır.

İş ve Kariyer

Okul hayatında yaşanan sorunların kısa sürede sona ermesi anlamına gelmektedir. Eğer sıkıntılı bir dönemden geçiyorsanız artık sıkıntının bittiğine ve feraha kavuşacağınız anlamına gelmektedir.

Arka arkaya alınan başarılara işaret eder. Yeni atıldığınız bir işte başarıdan başarıya koşmaya delalettir. Herkesin beğenisini ve takdirini toplamaya hazırlıklı olun. Harika işler başaracağınız yep yeni bir dönem başlıyor. Banka ya da belediye gibi kalabalık bir bina da yeni bir iş anlamına da gelmektedir. Kariyer odaklı hayatınızda, her istediğiniz olacağı harika iş kapısı olarak yorumlanır.

Çalışma ortamında ki arkadaşlarınıza dikkat etmeniz anlamına da gelmektedir. Sırtınızı güvensiz dağlara yaslamaktan kaçının, bu aralar kuyunuzu kazmaya çalışanlar var. Aman dikkat, o kişi aklınızdaki kişi olabilir. İyi takip edin.

Size verilen bir işi zamanında ve sorunsuz şekilde teslim edeceğinize, yaptığınız iş sayesinde elinize yüklü bir miktar para geçeceğine delalet eder. Kalabalık bir ortamda tanıştığınız bir kişinin size şans getireceğine, tanıştığınız kişi sayesinde de okul ya da iş konusunda yaşadığınız tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder. Genel olarak hayırlı kişilerin hayatınıza girmesi olarak yorumlanır.

Sağlık

Geçti sandığınız hastalığınızın yeniden tekrarlamasına işaret eder. Fakat bu tekrarlama ile bir tedavi görmenize ve ileriki dönemde daha sağlıklı olmanıza yorumlanır. Endişelendiğiniz bir rahatsızlığınızın olmadığına ve içinizin ferahlaması anlamında yorumlanır. Kısa zaman içerisinde alacağınız haber sayesinde, yeniden doğmuş gibi olacağınız harika bir döneme giriyorsunuz. Bunun tadını çıkarın ve boş endişelere kapılmayı bırakın. Yakın zamanda ufak ama önemsiz bir rahatsızlık atlatacağınıza işaret eder. Bu hastalığınız sayesinde kalbini kırdığını düşündüğünüz kişi ile barışacağınıza delalet eder.


 

Kahve Falında Yavru Ağaçkakan Görmek

Sizlerin hayatınızda yer alan iki yüzlü insanları işaret etmesi ile birlikte oldukça iyi niyetli olan insanların da yer aldığını göstermektedir. Öyle bir kendinize gelmeniz için o kişiler yardım edecek ki sonunda sizler hem çok istediğiniz hem de artık hak ediyor olduğunu mutluluğa erişebileceksiniz. Hem kötü niyetleri hem de iyi niyetleri aynı anda beraberinde getirerek sizler için anlamlı ve hayırlı olan her şeyleri kısa süre içerisinde sahip olmanız için de büyük katkıları sunmaktadır.

Bazı fal yorumcularına göre daha önce birkaç yöntem ile denenmesine rağmen başarısız olunmuş bir eylemin yeniden deneme çabalarına dalalettir. Bu seferki azim sonucunda nihayet başarılı şekilde sonuçlanan bu eylemin getirileri herkesi çok fazla memnun edecek ve fal sahibine olan saygı ve hayranlık artacaktır. Fal fincanının dip kısmında beliren ağaçkakan sembolü hane içinde konuşulan fakat bir türlü harekete geçilmeyen konularda karar ve uygulama vaktinin geldiğini belirtir. Bu kararlar sonucunda herkese biraz sorumluluk düşecek ve tüm aile üzerine düşen görevi şevkle yapacaktır.

İnsanlar için yapıyor olduğunuz tüm iyi şeyleri göstermektedir. Sizlerin bu yapmakta olduğu iyi şeyler de ilk başlarda ne kadar farklı anlaşılıyor olsa bile sizlerin sonunda bir rahata kavuşacak olduğunuzu da göstermektedir. Bir yandan da hayatınızda yer allan iki yüzlü insanları işaret etmektedir. Sizler bu insanların kısa süre içerisinde farkına varmaz iseniz büyük kayıplar ile de hayatınızın dengesini alt üst edecek olduğunuzu da göstermektedir. Sizler buna fırsat vermek yerine mantıklı bir şekilde devam eder iseniz de gerçekten yeryüzünde olan en mutlu insan da olabileceksiniz.

İnsanların sizleri sadece hizmetçi ya da bankamatik olarak gördüğünü de göstermektedir. İnsanlara her ne kadar hayır kelimesini kullanamıyor iseniz bile biraz daha tepkinizi koymaz iseniz işte o zaman gerçekten de hem maddi anlamda hem de beden anlamında kendinizi oldukça etkili bir şekilde kullanmalarına müsaade edeceksiniz. İnsanların bu durumlarına da eğer engel olur iseniz sizleri sadece çıkar için de değil siz olduğunuz için sevmelerine fırsat vereceksiniz.

Diğer bir anlamı ile zafere doymamaktır. Fal fincanının kulp kısmında beliren ağaçkakan sembolü başarıları ile ailenin gururu olan bir evladın hayatı boyunca bu yolda ilerlemesi ve zafere doymaması anlamına gelir. Ağaçkakan sembolü fal tabağında belirmiş ise ipliği pazara çıkan bir geveze ile yorumlanır. Oradan oraya laf taşımayı çok seven ve haddi olmayan konulara sulu yorumlar yapan bir komşu ile yorumlanabilen ağaçkakan sembolü, bu insanın yüzüne gerçeklerin vurulması demektir. En nihayetinde de bu karaktersiz komşudan kurtulmak mümkün olacaktır.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.