Kahve Falında Ağaçkakan Görmek

Kahve Falında Ağaçkakan Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.378 kez okundu.

Kahve falında ağaçkakan görmek fal sahibinin sert mizaçlı bir insan ile tanışacağını ve bir süre bu insana alışamayacağını işaret eder. Fakat artık huyunu suyunu iyice öğrendikten sonra bu insanın ne kadar güvenilir ve mert olduğunu anlayacak ve aralarında sıkı bir dostluk başlayacaktır. Fal sahibi ile bu sert mizaçlı insan arasındaki yakınlık bazı insanların kıskanç bakışlarına sebep olacaktır.

Sizlerin hayatınızı ve ömrünüzü sömüren insanların da yer aldığını göstermektedir. Sizler insanların hep böyle hayatınızı sömürmesine izin verir iseniz de onlar hep kazanır iken sizler sadece kayıp edecek ve asla istediğiniz mutluluğu hiçbir şekilde yakalayamayacaksınız. Bunun farkında olan insanların da sizlere yardımcı olmak yerine sadece sizleri kullanıyor olan yapıya sahip olduklarını eğer kısa sürede fark eder iseniz de gerçekten istediğiniz mutluluk kısa sürede de olsa elleriniz içerisinde yer alabilir.

Sizlerin hayatınızda yer alan iki yüzlü insanları işaret etmesi ile birlikte oldukça iyi niyetli olan insanların da yer aldığını göstermektedir. Öyle bir kendinize gelmeniz için o kişiler yardım edecek ki sonunda sizler hem çok istediğiniz hem de artık hak ediyor olduğunu mutluluğa erişebileceksiniz. Hem kötü niyetleri hem de iyi niyetleri aynı anda beraberinde getirerek sizler için anlamlı ve hayırlı olan her şeyleri kısa süre içerisinde sahip olmanız için de büyük katkıları sunmaktadır.

Bazı fal yorumcularına göre daha önce birkaç yöntem ile denenmesine rağmen başarısız olunmuş bir eylemin yeniden deneme çabalarına dalalettir. Bu seferki azim sonucunda nihayet başarılı şekilde sonuçlanan bu eylemin getirileri herkesi çok fazla memnun edecek ve fal sahibine olan saygı ve hayranlık artacaktır. Fal fincanının dip kısmında beliren ağaçkakan sembolü hane içinde konuşulan fakat bir türlü harekete geçilmeyen konularda karar ve uygulama vaktinin geldiğini belirtir. Bu kararlar sonucunda herkese biraz sorumluluk düşecek ve tüm aile üzerine düşen görevi şevkle yapacaktır.

İnsanlar için yapıyor olduğunuz tüm iyi şeyleri göstermektedir. Sizlerin bu yapmakta olduğu iyi şeyler de ilk başlarda ne kadar farklı anlaşılıyor olsa bile sizlerin sonunda bir rahata kavuşacak olduğunuzu da göstermektedir. Bir yandan da hayatınızda yer allan iki yüzlü insanları işaret etmektedir. Sizler bu insanların kısa süre içerisinde farkına varmaz iseniz büyük kayıplar ile de hayatınızın dengesini alt üst edecek olduğunuzu da göstermektedir. Sizler buna fırsat vermek yerine mantıklı bir şekilde devam eder iseniz de gerçekten yeryüzünde olan en mutlu insan da olabileceksiniz.

İnsanların sizleri sadece hizmetçi ya da bankamatik olarak gördüğünü de göstermektedir. İnsanlara her ne kadar hayır kelimesini kullanamıyor iseniz bile biraz daha tepkinizi koymaz iseniz işte o zaman gerçekten de hem maddi anlamda hem de beden anlamında kendinizi oldukça etkili bir şekilde kullanmalarına müsaade edeceksiniz. İnsanların bu durumlarına da eğer engel olur iseniz sizleri sadece çıkar için de değil siz olduğunuz için sevmelerine fırsat vereceksiniz.

Diğer bir anlamı ile zafere doymamaktır. Fal fincanının kulp kısmında beliren ağaçkakan sembolü başarıları ile ailenin gururu olan bir evladın hayatı boyunca bu yolda ilerlemesi ve zafere doymaması anlamına gelir. Ağaçkakan sembolü fal tabağında belirmiş ise ipliği pazara çıkan bir geveze ile yorumlanır. Oradan oraya laf taşımayı çok seven ve haddi olmayan konulara sulu yorumlar yapan bir komşu ile yorumlanabilen ağaçkakan sembolü, bu insanın yüzüne gerçeklerin vurulması demektir. En nihayetinde de bu karaktersiz komşudan kurtulmak mümkün olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git