Kahve Falında Ağaçkakan Görmek

09.04.2015
Kahve Falında Ağaçkakan Görmek

Kahve falında ağaçkakan görmek, fal sahibinin güvenilir ve mert bir insanla sıkı bir dostluğa başlayacağı anlamına gelir. Zor zamanda bu dosttan gelecek olan büyük bir yardım ile bir süredir yaşanan bazı sıkıntıların kısa zaman içerisinde çözüleceğine ve rahata kavuşulacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bekar kimse için şans ve kısmet olarak yorumlanır. Önümüzdeki dönemde kalbinin çarpmasına neden olabilecek biri ile tanışacağına bu kişi ile uzun, mutlu, huzurlu bir ilişki yaşayacağına delalet eder. Çevrenize dikkatli bakın, mutlaka size doğru gelen biri ile karşılaşacaksınız.

Kırmış olduğunuz gönül ilişkiniz olan kişi ile yakın zaman da tekrar bir araya geleceğinize işaret eder. Eğer bir adım atmaktan çekiniyorsanız, karşı taraftan o adım gelecek ve sizi dünyanın en mutlu insanı yapacaktır. Elinizi kolunuzu bağlayan her ne sebep var ise boş verin. Her şeyin gönlünüzce olacağı harika bir dönem sizi bekliyor.

Kahve falı yorumcularına göre eğer beklentileriniz arasında evlilik teklifi var ise bu teklif size en kısa süre içerisinde geleceğine işaret eder. Hem de hiç tahmin edemeyeceğiniz şekilde. Mutluluk artık sizinle. Hayatınızdaki kişi sizi mutlu etmek için türlü türlü numaralar yapıyor, biraz dik başlılığınızdan kurtulup mutlu olmaya çalışın.

Aşk hayatınızda önemli gelişmeler olacağına işarettir. Partneriniz ile aranızda ki sevgi bağının artacağına ve önemli gelişmeler yaşanacağını göstermektedir. Güzel ve geçimi güzel biri ile tanışacağınıza evlenip yuva kuracağınıza işaret eder. Hayallerinizin gerçekleşmesine az kaldığı anlamına gelir. Kalbinizde niyet ettiğiniz her güzel şeyin olacağına delalettir.

Para Yorumu

Maddi açıdan yüksek kayıplar yaşadığınıza fakat bu günlerin geri de kaldığına delalet eder. Tüm kayıplarınızın size misli ile geri döneceğine, ummadığınız anda elinizin bollaşacağı anlamına gelmektedir. Girmiş olduğunuz yeni bir iş dünyasına ve gelen maddi kazanca işaret eder. Beklentilerinizin üzerinde kazanç kapısı elde edeceğinize, hane içinde bolluk ve berekete delalet eder.

Çok sakin ve güzel günlerin sizi beklediğine işarettir. Saflık duruluk anlamına da gelir. Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsanız, kısa süre içerisinde tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder. Kendinizi yıpratmayı bir kenara bırakıp, kalkıp silkelenin. Güzel günler sizi bekliyor. Her şeyin gönlünüzce olacağı ve maddi anlamda düze çıkacağınız dönem geliyor.

Maddi açıdan büyük kazanç, ikramiye olarak da yorumlanabilir. Eğer şans oyunları oynamıyorsanız, bu aralar bir şansınızı deneyin derim. Şans kapıda. Biraz daha kendinize güvenerek uğurlu rakamlarınızı kullanarak oynayacağınız oyun size güzel bir kazanç sağlayacaktır. 3 rakamını aklınıza kazıyın ve bunu kullanın. Uzun zamandır istediğiniz ev ya da araba olarak yorumlanır. Eğer istediğiniz mal mülk var ise, en kısa zamanda sahip olacağınıza işaret eder. Huzurlu, sağlıklı ve bol kazançlı günler sizi bekliyor.

Fayda sağlayacağınız işlere, mutluluğa ve rahatlığa işarettir. Kısmetinizin açık olacağına, işlerinizin açılacağına ve kazancınızın artacağına delalet eder. Rahat bir hayat yaşamak için yol izlediğiniz takdir de istediğiniz hayata kavuşacağınıza işaret eder. Yaşanacak hayırlı olaylara ve karşınıza çıkacak hayırlı kişilere delalet eder. Parasal konuda sıkıntı yaşayacağınıza fakat karşımıza çıkan sizin iyiliğinizi düşünen kişi sayesinde hafifleyeceğinize işaret eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hayatınızda ailenizden sakladığınız bir bilginin geveze bir kişi tarafından açığa çıkacağına işaret eder. Yalnız endişelenmeyin, aileniz size bu konuda ummadığınız şekilde destek çıkacak ve sizin yanınızda olacaklardır

İş hayatınızda büyük başarılar elde edeceğinize ve aile içerisinde huzurlu, mutlu, bereketli günler geçireceğinize işaret etmektedir. Aileniz ile gelecek hayatınızda rahat yaşamak için yaptığınız çalışmalara, istikrarlı şekilde yol aldığınız takdir de istediğiniz hayata kavuşacağınıza işaret eder.

Çocuk sahibi olacağınıza ya da hane içinden birinin çocuğu olacağına bu haberle tüm aile bireylerinin şaşırıp sevineceğine işaret etmektedir. Arkadaş ve dost ile iyi geçinme, sosyal ortamlar da aktif olmaya ve dikkat çekmeye işaret eder. Tüm dostlarınız tarafından çok sevildiğiniz anlamında da yorumlanır. Evinize gelecek misafirlere ve sizinle ilgili hayırlı işlere ve yeniliklere işaret eder. Gelen misafirlerden alacağınız haberler ile fazla sevineceğinize delalettir. Arkadaşınız ile aranızın bozulacağına yalnız bu olayın sizin için daha iyi olacağına ve önünüzdeki tüm engellerin kalkacağı anlamında yorumlanır.

İş ve Kariyer Yorumu

Okul hayatında yaşanan sorunların kısa sürede sona ermesi anlamına gelmektedir. Eğer sıkıntılı bir dönemden geçiyorsanız artık sıkıntının bittiğine ve feraha kavuşacağınız anlamına gelmektedir.

Arka arkaya alınan başarılara işaret eder. Yeni atıldığınız bir işte başarıdan başarıya koşmaya delalettir. Herkesin beğenisini ve takdirini toplamaya hazırlıklı olun. Harika işler başaracağınız yep yeni bir dönem başlıyor. Banka ya da belediye gibi kalabalık bir bina da yeni bir iş anlamına da gelmektedir. Kariyer odaklı hayatınızda, her istediğiniz olacağı harika iş kapısı olarak yorumlanır.

Çalışma ortamında ki arkadaşlarınıza dikkat etmeniz anlamına da gelmektedir. Sırtınızı güvensiz dağlara yaslamaktan kaçının, bu aralar kuyunuzu kazmaya çalışanlar var. Aman dikkat, o kişi aklınızdaki kişi olabilir. İyi takip edin.

Size verilen bir işi zamanında ve sorunsuz şekilde teslim edeceğinize, yaptığınız iş sayesinde elinize yüklü bir miktar para geçeceğine delalet eder. Kalabalık bir ortamda tanıştığınız bir kişinin size şans getireceğine, tanıştığınız kişi sayesinde de okul ya da iş konusunda yaşadığınız tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder. Genel olarak hayırlı kişilerin hayatınıza girmesi olarak yorumlanır.

Sağlık Yorumu

Geçti sandığınız hastalığınızın yeniden tekrarlamasına işaret eder. Fakat bu tekrarlama ile bir tedavi görmenize ve ileriki dönemde daha sağlıklı olmanıza yorumlanır. Endişelendiğiniz bir rahatsızlığınızın olmadığına ve içinizin ferahlaması anlamında yorumlanır. Kısa zaman içerisinde alacağınız haber sayesinde, yeniden doğmuş gibi olacağınız harika bir döneme giriyorsunuz. Bunun tadını çıkarın ve boş endişelere kapılmayı bırakın. Yakın zamanda ufak ama önemsiz bir rahatsızlık atlatacağınıza işaret eder. Bu hastalığınız sayesinde kalbini kırdığını düşündüğünüz kişi ile barışacağınıza delalet eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.