Kahve Falında Kule Görmek

09.04.2015
Kahve Falında Kule Görmek

Kahve falında kule görmek fal sahibinin hayatı boyunca hayal ettiği bir mevkiye gelerek söz sahibi olmasına dalalettir. Eğer kule sembolü yan olarak belirmişse bu mertebe için henüz vakit var demek olsa bile fal sahibi hayallerini gerçekleştirmeye çok yakındır. Fincanda beliren kule sembolü fal sahibine her şeyin çok daha güzel olacağını fısıldar. Fal sahibi genç bir bayan ise çok başarılı bir okul hayatı olacağını ve bu sürenin sonunda iyi yerleri geleceğini, mesleğini eline almak için çok fazla beklemeyeceğini işaret eder.

Müjdeli durumlar yaşanacağını gösterir. Dileklerinizin gerçekleşeceği anlamına gelir. Uzun zamandan beri çok istediğiniz şeyler olduğuna işaret eder. Bu isteklerinizin en kısa zamanda gerçek olacağına tabir olur. Yapmak isteyip bu güne dek ertelediğiniz her şeyi yapabileceğinize delalettir. Ertelediğiniz işlerinizi yapmak sizi mutlu edecektir. Bu mutlulukla başarma isteğinizde artış olacaktır. Bu güne dek çektiğiniz sıkıntılara işaret eder. Artık sıkıntıların geçeceğini müjdeler. Yeteneklerinizi fark etmeniz anlamına da gelir. Daha önce fark etmediğiniz yeteneklerinizi bilge bir insanın desteği ile fark etmenize delalettir.

Karşınıza çıkan fırsatlara dikkat çeker. Bu fırsatları değerlendirmek sizin karlı çıkmanıza neden olacaktır. Fırsatları görmek için dikkatli olmanızı salık verir. Bu güne dek istediğiniz başarıya sahip olamasanız da artık bu durumun değişeceğine ve başarıya ulaşacağınıza işaret eder. Kendinize başarmak konusunda daha fazla güvenmeniz önemlidir. Başarılarınız sonucunda maddi yönden kazanç elde edeceğiniz anlamına gelir.

Hayatınız boyunca yaşadığınız zorlukların biteceğine delalet eder. Gelecek güzel günlerin habercisidir. Sizi engelleyen zorlukları azimli ve dirayetli yapınız sayesinde aştığınızın göstergesidir. Geçmişte yaptığınız hatalardan ders çıkarmak manasına da gelir. Gelecek günlerde daha dikkatli yaşayacağınız anlamına gelir. Hayırlı ve güzel haberler almaya tabir olur. Uzun zamandır istediğiniz şeylerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Artık hayatınızda yeni bir dönemin başlayacağına ve mutlu bir hayat sürüleceğine delalettir. Bu günlerin tadını sevdiğiniz insanlarla çıkarmanız anlamına gelir.

Aşk Hayatı

Kısmetinizin açılacağına delalet eder. Bir ilişkinin bitiminin habercisidir. Yalnız bu bitişin hayırlı bir ayrılık olacağına delalet eder. Karşınıza daha iyi ilişki fırsatları çıkacağı anlamına gelir. Eski ilişkinin bitmesinin hayırlı olduğu anlamına gelir. Aradığınız mutluluğu yeni ilişkinizde bulmanıza işaret eder. Aşk konusunda güzel gelişmeler yaşayacağınız anlamına gelir. Hayallerinizdeki mutluluğa erişmenin çok yakında olduğunun habercisidir. Yeni ilişkinizde tanıştığınız insanla çok güzel duygular paylaşmanız söz konusudur. Aradığınız her şeyi bu insanda bulacak ve ilişkinizi resmiyete dökmek isteyeceksiniz demektir. Aileler işin içine girecek ve sırasıyla resmi prosedürlerden sonra evlilik yapmanız  sonucunda mutluluk kaçınılmazdır.

Mutlu ve huzurlu aile ortamında uzun yıllar güzel hayat yaşamanıza tabir olur. Evlilikten sonra çok daha iyi şartlara sahip olacağınıza delalet eder. Evlilik ile birlikte şansınız dönecek iş ve kazanç anlamında güzel fırsatlarla karşılaşmak demektir. Fırsatlar size başarı ve bol gelir sağlayacaktır. Bu rahatlama ile aile yaşantınızda daha rahat bir yaşam tarzı görülecektir. Bolluk ve bereket içinde süren hayatınızda tatlı sürprizler yaşamanız da mümkündür. Bir bebek haberi ile mutluluğumuzun dahada büyüyecek.

Para

Geçmişte bazı maddi sıkıntılar yaşamış olabileceğinize delalet eder. Maddi sıkıntıların çok yakında sona ereceğine delalet eder. Hiç beklemediğiniz bir yerden para geleceğine delalet eder. Bu paranın miras yolu ile gelme ihtimali olabilir. Bir yakınınızdan gelecek maddi kaynak ile işleri yoluna koyabilirsiniz. Şans oyunlarından elde ettiğiniz kazanç ile maddi anlamda düzelme olması anlamına da gelebilir.

Her şart altında durumunuz düzelecektir. Bu süreçte ailenizden gördüğünüz destek de çok önemlidir. Elinize geçen toplu para ile birçok problemi çözeceğinize delalet eder. Borcunuz varsa ödeyebilir ya da bu para ile iş kurma girişiminde bulunabilirsiniz. Daha önceden yaptığınız yatırımların aniden değerlenmesi de söz konusu olabilir. Kendi yarattığınız imkan ile borçlardan kurtulmanın yollarını bulabilirsiniz.

Maddi yönden iyi günlerin yakınınızda olduğu anlamına gelir. Elinize geçen para ile dikkatli harcamalar yaparak maddi yönde ilerleme kaydetmenin önemine salık verir. Fırsatları değerlendirerek büyük gelirler elde edeceğimizi müjdeler. Parasal anlamda güzel gelişmelerin sizi beklediğine delalet eder. Bu dönemi güzel gelişmeler ile yaşamanız anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Alanı

Değişiklik yaşamaya tabir olur. İş nedeniyle şehir değişikliği yaşamanıza tabir olur. Başlarda bu durum aileniz için zor olsa da zamanla hayatınız düzene oturacaktır. Ani karardan dolayı yaşadığınız gerginliklerin geçeceğine delalet eder. Ailenizin şaşkınlığı zamanla geçecek ve mutlu olmaya başlayacaklar demektir. Olumlu gelişmelerin yaşanması anlamına gelir. Mal mülk sahibi olmak ve mutluluk demektir. Ev alacağınıza delalet eder. Bu gelişme sizi çok mutlu edecek aile bireyleri de mutluluğun tadını çıkaracaktır. Hayatınızda yolunda gitmeyen ne varsa hepsinin yoluna gireceği anlamına gelmektedir.

Sembol çalışkan ve helal para kazanan kişiye delalet eder. Bu çalışkanlığınız size büyük kazançlar getirecek demektir. Güzel haberler ile yaklaşan sevince delalet eder. Mutlu günleri sevdiklerinizle yaşayacağınız işaret eder. Hayatınızda olumlu değişimler yaşanacak ve siz bu değişimlerden çok memnun olacaksınız demektir. Bu güne kadar elde edemediğiniz isteklerinize kavuşacağınızın habercisidir. Çevrenizdeki dedikoducu ve kötü niyetli insanlardan kurtulacağınızı delalet eder. Böylece negatif etkilerden kurtulacaksınız demektir. Problemli durumların düzeleceğine delalet eder. Ailede huzur ve refah içinde yaşamak anlamına gelir. Müjdeli haberler çok yakında demektir. Bu güzel dönemde önünüze çıkan fırsatları değerlendirmenin önemine dikkat çeker. Bolluk, bereket, huzur ve mutluluk içinde yaşamak demektir.

İş ve Kariyer

Devlet dairesinden gelecek bir haberi beklediğinize ve haberin gecikmesi durumuna dikkat çeker. İşiniz nedeniyle ani şehir değişikliği siz konusudur. Bu değişiklik maddi anlamda ve yorucu olması bakımından sizi zorlasa da bunu yapmanız gerektiğine işaret eder. Bu değişiklik size uğurlu gelecek demektir. İşinizde başarı elde etmeniz ve mevki olarak yükselme yaşamanıza delalet eder. Bu başarınız ile bol kazanç elde etmeniz mümkündür. Mal mülk alarak kazandığınız paraları değerlendirmeniz anlamına gelir. İş yerinde uğradığınız bir haksızlık karşısında hakkınızı savunacağınıza delalet eder. Bu tavrınız karşısında hakkınızı alacağınızı gösterir.

İçinizdeki güce odaklandığınızda her konuda başarılı olacağınız anlamına gelir. Hayallerinizden vazgeçmeden çaba göstermenin önemine dikkat çeker. Zorluklar karşısında pes etmeden devam etmenizi salık verir. Sonunda başarının sizin olması kesin görünmektedir. Kendinize güvenmekten asla vazgeçmemek önemlidir. Bilge bir insandan yardım alacağınıza delalettir. Alacağınız bu yardım ile başarı elde edeceğinize dikkat çeker. Bu güne kadar farkına vermediğiniz yeteneklerinizi fark etmeniz söz konusu olacaktır. Bu özelliklerinizi fark ettiğinizde başarınız artacak demektir. Maddi konularda girişimde bulunarak kazancınızı çoğaltmanıza delalet eder.

Sağlık

Hayatınızda bir dönem yaşadığınız koşturma sebebiyle yorgun olabileceğinize delalet eder. Kendinize fırsat tanıma ve dinlenmeye dikkat etmeniz konusunda uyarıcıdır. Karşınıza çıkan güzel fırsatların sizi psikolojik anlamda rahatlattığına delalet eder. Huzurlu ve mutlu hayat anlamına gelir. Kötü anı ve düşüncelerden arınmaya delalettir. Hayatta yaptığınız yanlışları fark etmeniz anlamına gelir. Sigara, alkol gibi kötü alışkanlıklarınızdan kurtularak sağlığınıza kavuşmak demektir. Fiziksel olarak var olan rahatsızlıkların geçeceğine delalettir.

Tüm sıkıntıların geçmesi ve rahat yaşamın sürmesi anlamına da gelir. Enerjinizi olumluya yönelterek ederek ömür boyu sağlık ve mutlulukla yaşayacağınızı gösterir. Yorgunluk ve hastalıktan korunmak anlamına gelir. Dinlenme ve tatil yapma fırsatlarını değerlendirmenin faydalı olacağına dikkat çeker. Kendinize zaman ayırmanın ve kendinizle ilgilenmenin enerjinizi artıracağına delalet eder. Beslenme, spor ve eğlenceli etkinlikler ile hayatı renklendirmenin size çok iyi geleceğine ve fayda sağlayacağına delalet eder. Sağlıklı ve mutlu günlere işaret eder.


 

Kahve Falında Eyfel Kulesi Görmek

Çok yakın zamanda alacağınız bir habere delalettir. Çalıştığınız iş yerinde, yeni projelere katkılar sağlayacaksınız. Yer alacağınız bu projeler, katkılarınız sayesinde başarılı olacak ve sizi gururlandıracaktır. Patronlarınızın gözüne girecek ve terfiler alacaksınız. Bu başarılarınız çevreniz tarafından takdir toplayacak ve özgüveninizin meyvelerini toplayacaksınız. Başarılarınız kimi insanlar tarafından çekilemeyecek ve çok kıskanılacaksınız. Ancak bu insanlar sizi korkutmamalıdır. Sizin önünüze koyacakları engeller, sizi yıldırmayacak ve daha azimli olmanızı sağlayacaktır. Emin adımlarla işinize odaklanmalı ve başarılarınızın keyfini sürmelisiniz.


 

Kahve Falında Kız Kulesi Görmek

Fal yorumcuları tarafından faklı anlamlar taşımakta. Ancak fincanda çıkan kız kulesi her zaman olumlu anlamlar teşkil etmekte. Genel olarak maddi kazancı yüksek olan işleri ifa etmekte. Çoğu fal yorumcusuna göre kız kulesi tapılacak mutluluğa, huzura, berekete ve aşka tabir edilmekte. Yüksek mevkiden bir kişi tarafından yardım eli uzatılacak ve bu sayede kazancı bol olan işlere atılacak imzaya da delalet etmekte. Bundan önceki dönemlerde çekmiş olduğunuz sıkıntılar nihayet sonlanacak ve sizde rahat bir nefes alacaksınız. Zorluklar karşısında güçlü kişiliğinizden taviz vermeyerek her türlü problemin üstesinden gelebileceğinizi herkese göstermelisiniz.

Çoğunlukla maddi yönde seyir eden olumlu gelişmeleri temsil etmekte. Bu figür zorluklar karşısında çaresizliğe düşürüldüğü zaman bir anda meydana gelen sevindirici habere de işaret etmekte. Gerekli kadar sabır ve umutla hayırlı zamanların geleceğine inanmak hayattan daha çok keyif almanızı sağlayacaktır bu süreçte. Eğer fal sahibi bekar ise güçlü ve kudretli bir eş anlamı da taşıyabilmekte. Genel olarak hayatın her dalında elde edilmiş olan başarı ve yükselişi temsil etmekte. Devlet kuruluşlarında çalışan kişilerin mevki sahibi olması, görevinde yükselişe geçmesi olarak da yorumlamak mümkün.

Erkek arkadaşınla uzun yıllardır birbirinizi tanıyor gibi hissediyorsun. Birbirinize karşı yoğun duygular içerisindesiniz, şu sıralar ilişkinizde her şey yolunda gözüküyor. Ancak kısa bir süre sonra birinden duyacağınız bir tatsız söz, canınızı epey sıkacağa benziyor. Sizi çekemeyenlerin çıkaracağı bu lafa kulak asmamanız en iyisi olacak. İş hayatınla ilgili olumlu gelişmeler olacak.

Geçmişte yapılan bir takım yanlışları düzeltmeye işaret eder. Bu yanlışı siz yapmış olabileceğiniz gibi, bir yakınınız ya da çok sevdiğiniz biri de yapmış olabilir. Her kim olursa olsun hatasını düzeltmek için sizin yardımınıza ihtiyaç duyacak ve yardımınız karşılığında da size olan sadakatini ve bağlılığını bir kez daha gösterecektir. Geçmişte yanlışlıkla verdiğiniz bir zarar bugün hala etkilerini devam ettiriyor olabilir. Bu hatayı yakın zamanda düzeltebilir, bu sayede hem daha çok dost kazanıp hem de daha rahat bir vicdana sahip olabilirsiniz. Alet sembolü yapılan hataları onarmaya, yanlış verilen kararlardan dönmeye ve olumsuz gibi görünen olayları birer avantaja çevirmeye işarettir. Herkesin kolay kolay başaramayacağı bu gibi durumları, sabırla göğüs gerdiğiniz kötü sonuçlardan elde edilen tecrübelerle rahat bir şekilde başarabilirsiniz. Ancak ne olursa olsun hatanızın kaynağına inmeli ve sorunu bir daha tekrarlanmayacak şekilde kökten çözmelisiniz.


 

Kahve Falında Kale Görmek

Fal sahibinin güvenilir ve sağlam bir kişiliğe sahip olduğunu söyler. Hak yolunda çok doğru bir şekilde ilerlediğinizi, bu yoldan herhangi bir şekilde çıkmadığınızı, iradenizin çok güçlü olduğunu gösterir. Hayırlı işlere, güzel insanlara işarettir. Bu dönemde iş hayatınızda çok başarılı ve şanslı olacağınızın habercisidir. Yine güzel ve doğru insanlarla tanışacağınız anlamına gelir. Etrafınızda sizi daima sevecek ve koruyacak insanların olduğuna işarettir. Aşk hayatına da etki eder. Kişi bekarsa yakında çok güvenilir biriyle tanışacak demektir. Bu yeni bir ilişkinin başlangıcı olacaktır ve bu ilişkinin temelleri oldukça sağlam olacaktır. Ev olarak da yorumlanabilir. Oldukça güven dolu, sıcak, şirin bir ev kale sembolünün işaret ettiği diğer yorumdur. Ancak bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu bilmek için fincandaki diğer sembolleri de doğru tespit etmeniz ve yorumlamanız gerekmektedir. Bunu siz yapamıyorsanız usta bir yorumcudan yardım almanız doğru olacaktır.

Yıllardır bir adım ilerleme kaydedemeden çalıştığınız iş yerinizden bir anda ayrılma kararı alacaksınız. Karşınıza çıkan yeni bir fırsatı değerlendirmek adına gösterdiğiniz bu cesaret sevgilinizi de hayran bırakacak. Sonuçları göze alarak yılmadan çalışmanız başarıyı her gün daha da yakınınıza taşıyor. Ayrıca birlikteliğiniz bu iş sayesinde daha ciddi boyutlara taşınacak. Telaşlı bir hafta sizi bekliyor.

Hayatında adeta dönüm noktası yaşamış gibisin. Yaşadığın bu tatsız olay, aslında sana mutluluk ve huzur getirmiş gibi görünüyor. Çünkü hayatındaki kişinin sorunlu yapısı seni fazlasıyla yormuşa benziyor. İş hayatının yoğun temposu seni hayli yorsa da sonunda güzel kazançlar elde edeceksin. O yüzden bu tempoya biraz daha sabır göstersen iyi edersin.


 

Kahve Falında Fener Görmek

Fal sahibinin hanesinden birisine yol göstermesi gereken ciddi bir konunun varlığına dalalettir. Bu konu oldukça hassas ve dikkatli olunması gereken bir konu olduğu için fal sahibi söyleyeceği kelimelere de vücut diline de, örnek olacağı noktalara da fazlaca özen göstermelidir. Aile içi olumlu davranışlar ve rol model olma durumu her zaman daha sağlıklı bireyler yetiştirilmesine sebep olacaktır. Eğer fal fincanının dip kısmında beliren bir fener sembolü ile karşı karşıya kalınmışsa, yol gösterilmesi gereken kişi fal sahibinin ta kendisi olacaktır. Böyle bir durumda ise akıl danışacağı kişiler mutlaka aklı başında olmalı ve olumlu nasihatler verecek kadar erdemli olmalıdır.

Bazı fal yorumcularına göre sabırlı ve mülayim bir insan ile yorumlanır. Her türlü zorluğa ve ters giden hayatına rağmen sabrı ve şükrü elinden bırakmayan bu insan hiç beklemediği bir anda sabrının meyvelerini toplamaya başlayacaktır. Eğer fal fincanının ağız kısmına doğru belirmiş ise bu kişi fal sahibinin çok yakın çevresinden bir insan demektir ve gelişmeleri yakından takip eden fal sahibinin bu insandan öğreneceği çok şey vardır. Bir diğer anlamı ile sürekli fikir değiştirmek ve bu yüzden bir türlü hiçbir işte dikiş tutturamamak demektir. En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir deyip bir konu hakkında dikkatini toplamayı öğrenmesi gereken fal sahibi bu konuda uyarılmalı ve başarının anahtarının bu olduğu söylenmelidir. Eğer böyle devam ederse kendisi ile birlikte etrafındakileri de geren fal sahibi zor günler geçirecektir. Fal tabağında belirmiş ise aydınlık bir geleceğin ve huzurlu bir dünya yaşantısının sembolüdür.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Lamba


 

Kahve Falında Deniz Feneri Görmek

Geçmişte sizin çok değersiz olan bir olayın, kişinin ya da bir yerin yakın bir zamanda vazgeçilemez hale geleceğini gösterir. Her zaman hayatınızda olan ancak kıymetini bilemediğiniz bir yakınınız, akrabanız, arkadaşınız ya da partneriniz sizin için öyle büyük bir fedakarlık yapacak ki ömrünüzün geri kalanında ona bu fedakarlığından dolayı minnet duyacak ve hayranlık besleyeceksiniz. Ayrıca rutin olarak her gün yaptığınız ve artık sizi sıkmaya başlayan işlerden bir kısmı da hayatınızdan çıkacak, ancak sonrasında yaptığınız o işi özlemeye başlayarak yeniden yapmak isteyeceksiniz. Ailenizle olan zayıf ilişkileriniz de güçlenecek ve özellikle akrabalarınızla sıkı bir bağ kuracaksınız. Sizlerin geçmiş zamanlara öyle bir duyduğunuz hasret var ki elinizden gelse bir zaman makinasına atlayarak geçmişe geri dönebileceğinizi bile işaret etmektedir.

Sizleri üzen ve artık yorulmanıza neden olan bu olayların etkisi ile her ne kadar geçmişe gitmek isteseniz bile buna hiçbir olanak olmamasından dolayı özlem duymak yerine yaşadığınız zamana sarılmayı tercih etmelisiniz. Sizler hayatı yaşar iken tat almaya çalışır iseniz hem daha mutlu olabilecek hem de geçmişe karşı olan özlem duygularından da kolay bir şekilde kurtulabileceksiniz. Bu zamanlar her şeyin yanı sıra birikim yapmak için de bir hayli emek sarf ediyor olduğunuzu da işaret etmektedir. Birikimleri ne kadar işaret ediyor ise bile bir de bunun yanı sıra o birikimleri ziyan etmek yerine kendinize en mantıklı gelen durumlara bağlamak üzere olduğunuzu da göstermektedir. Sizler orada ya da burada gezmek yerine kendinize bu birikimler ile ev ya da araba gibi bir şey alıyor olmanız da gelecekte de daha rahat hareket etmenize yardımcı olmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.