Kahve Falında Kule Görmek

Kahve Falında Kule Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.100 kez okundu.

Kahve falında kule görmek fal sahibinin hayatı boyunca hayal ettiği bir mevkiye gelerek söz sahibi olmasına dalalettir. Eğer kule sembolü yan olarak belirmişse bu mertebe için henüz vakit var demek olsa bile fal sahibi hayallerini gerçekleştirmeye çok yakındır. Fincanda beliren kule sembolü fal sahibine her şeyin çok daha güzel olacağını fısıldar. Fal sahibi genç bir bayan ise çok başarılı bir okul hayatı olacağını ve bu sürenin sonunda iyi yerleri geleceğini, mesleğini eline almak için çok fazla beklemeyeceğini işaret eder.

Bir diğer anlamı ile ciddi ve sert mizaçlı bir erkek ile yorumlanır. Bu kişi etrafındaki herkese korku salmış biri olmasına karşın kendi iç dünyasında çok da merhametli bir insandır. Bu yüzden fal sahibi her ne kadar çekinse de bu kişiden bir yardım talebinde bulunacak ve geri çevrilmeyecektir. Eğer fal fincanının kulp kısmında bir kule sembolü belirmiş ise çok yakın çevreden bir insanın yardımları alınarak çözüme kavuşturulmayı bekleyen bir olay var demektir. Bazı fal yorumcularına göre etrafındaki semboller ile birlikte yorumlanmalıdır. Eğer kule sembolünün yanında bir kuş belirmiş ise uzak memlekette çalışan bir akrabadan haber var demektir. Fal sahibine iletilen bu haber ile birlikte bir iş değişikliği gerçekleşecektir. Fal sahibinin şehir değiştirmesini gerektiren bu iş şu anda biraz maddi olarak sıkıntılara yol açsa bile ileride çok daha güzel günler fal sahibin beklemektedir. Fal tabağında belirmiş ise ev halkı ile arası açılan fal sahibinin önümüzdeki günlerde arayı düzeltmek için girişimlerde bulunup başarılı olacağını simgeler.

Kahve Falında Eyfel Kulesi Görmek

Çok yakın zamanda alacağınız bir habere delalettir. Çalıştığınız iş yerinde, yeni projelere katkılar sağlayacaksınız. Yer alacağınız bu projeler, katkılarınız sayesinde başarılı olacak ve sizi gururlandıracaktır. Patronlarınızın gözüne girecek ve terfiler alacaksınız. Bu başarılarınız çevreniz tarafından takdir toplayacak ve özgüveninizin meyvelerini toplayacaksınız. Başarılarınız kimi insanlar tarafından çekilemeyecek ve çok kıskanılacaksınız. Ancak bu insanlar sizi korkutmamalıdır. Sizin önünüze koyacakları engeller, sizi yıldırmayacak ve daha azimli olmanızı sağlayacaktır. Emin adımlarla işinize odaklanmalı ve başarılarınızın keyfini sürmelisiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git