Kahve Falında Kule Görmek

09.04.2015
Kahve Falında Kule Görmek

Kahve falında kule görmek, fal sahibinin yaşadığı zorluklar karşısında azimli ve dirayetli olması halinde doğru adımlar atarak içerisinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin çevresindeki insanları değerlendirirken acele etmesi ve sakin düşünmesi gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Kısmetinizin açılacağına delalet eder. Bir ilişkinin bitiminin habercisidir. Yalnız bu bitişin hayırlı bir ayrılık olacağına delalet eder. Karşınıza daha iyi ilişki fırsatları çıkacağı anlamına gelir. Eski ilişkinin bitmesinin hayırlı olduğu anlamına gelir. Aradığınız mutluluğu yeni ilişkinizde bulmanıza işaret eder. Aşk konusunda güzel gelişmeler yaşayacağınız anlamına gelir. Hayallerinizdeki mutluluğa erişmenin çok yakında olduğunun habercisidir. Yeni ilişkinizde tanıştığınız insanla çok güzel duygular paylaşmanız söz konusudur. Aradığınız her şeyi bu insanda bulacak ve ilişkinizi resmiyete dökmek isteyeceksiniz demektir. Aileler işin içine girecek ve sırasıyla resmi prosedürlerden sonra evlilik yapmanız  sonucunda mutluluk kaçınılmazdır.

Mutlu ve huzurlu aile ortamında uzun yıllar güzel hayat yaşamanıza tabir olur. Evlilikten sonra çok daha iyi şartlara sahip olacağınıza delalet eder. Evlilik ile birlikte şansınız dönecek iş ve kazanç anlamında güzel fırsatlarla karşılaşmak demektir. Fırsatlar size başarı ve bol gelir sağlayacaktır. Bu rahatlama ile aile yaşantınızda daha rahat bir yaşam tarzı görülecektir. Bolluk ve bereket içinde süren hayatınızda tatlı sürprizler yaşamanız da mümkündür. Bir bebek haberi ile mutluluğumuzun daha da büyüyecek.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yaşanan maddi sıkıntıların çok yakında sona ereceğine delalet eder. Hiç beklemediğiniz bir yerden para geleceğine işaret eder. Bu paranın miras yolu ile gelme ihtimali olabilir. Bir yakınınızdan gelecek maddi kaynak ile işleri yoluna koyabilirsiniz. Şans oyunlarından elde ettiğiniz kazanç ile maddi anlamda düzelme olması anlamına da gelebilir.

Her şart altında durumunuz düzelecektir. Bu süreçte ailenizden gördüğünüz destek de çok önemlidir. Elinize geçen toplu para ile birçok problemi çözeceğinize delalet eder. Borcunuz varsa ödeyebilir ya da bu para ile iş kurma girişiminde bulunabilirsiniz. Daha önceden yaptığınız yatırımların aniden değerlenmesi de söz konusu olabilir. Kendi yarattığınız imkan ile borçlardan kurtulmanın yollarını bulabilirsiniz.

Maddi yönden iyi günlerin yakınınızda olduğu anlamına gelir. Elinize geçen para ile dikkatli harcamalar yaparak maddi yönde ilerleme kaydetmenin önemine salık verir. Fırsatları değerlendirerek büyük gelirler elde edeceğimizi müjdeler. Parasal anlamda güzel gelişmelerin sizi beklediğine delalet eder. Bu dönemi güzel gelişmeler ile yaşamanız anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Değişiklik yaşamaya tabir olur. İş nedeniyle şehir değişikliği yaşamanıza tabir olur. Başlarda bu durum aileniz için zor olsa da zamanla hayatınız düzene oturacaktır. Ani karardan dolayı yaşadığınız gerginliklerin geçeceğine delalet eder. Ailenizin şaşkınlığı zamanla geçecek ve mutlu olmaya başlayacaklar demektir. Olumlu gelişmelerin yaşanması anlamına gelir. Mal mülk sahibi olmak ve mutluluk demektir. Ev alacağınıza delalet eder. Bu gelişme sizi çok mutlu edecek aile bireyleri de mutluluğun tadını çıkaracaktır. Hayatınızda yolunda gitmeyen ne varsa hepsinin yoluna gireceği anlamına gelmektedir.

Sembol çalışkan ve helal para kazanan kişiye delalet eder. Bu çalışkanlığınız size büyük kazançlar getirecek demektir. Güzel haberler ile yaklaşan sevince delalet eder. Mutlu günleri sevdiklerinizle yaşayacağınız işaret eder. Hayatınızda olumlu değişimler yaşanacak ve siz bu değişimlerden çok memnun olacaksınız demektir. Bu güne kadar elde edemediğiniz isteklerinize kavuşacağınızın habercisidir. Çevrenizdeki dedikoducu ve kötü niyetli insanlardan kurtulacağınızı delalet eder. Böylece negatif etkilerden kurtulacaksınız demektir. Problemli durumların düzeleceğine delalet eder. Ailede huzur ve refah içinde yaşamak anlamına gelir. Müjdeli haberler çok yakında demektir. Bu güzel dönemde önünüze çıkan fırsatları değerlendirmenin önemine dikkat çeker. Bolluk, bereket, huzur ve mutluluk içinde yaşamak demektir.

İş ve Kariyer Yorumu

Devlet dairesinden gelecek bir haberi beklediğinize ve haberin gecikmesi durumuna dikkat çeker. İşiniz nedeniyle ani şehir değişikliği siz konusudur. Bu değişiklik maddi anlamda ve yorucu olması bakımından sizi zorlasa da bunu yapmanız gerektiğine işaret eder. Bu değişiklik size uğurlu gelecek demektir. İşinizde başarı elde etmeniz ve mevki olarak yükselme yaşamanıza delalet eder. Bu başarınız ile bol kazanç elde etmeniz mümkündür. Mal mülk alarak kazandığınız paraları değerlendirmeniz anlamına gelir. İş yerinde uğradığınız bir haksızlık karşısında hakkınızı savunacağınıza delalet eder. Bu tavrınız karşısında hakkınızı alacağınızı gösterir.

İçinizdeki güce odaklandığınızda her konuda başarılı olacağınız anlamına gelir. Hayallerinizden vazgeçmeden çaba göstermenin önemine dikkat çeker. Zorluklar karşısında pes etmeden devam etmenizi salık verir. Sonunda başarının sizin olması kesin görünmektedir. Kendinize güvenmekten asla vazgeçmemek önemlidir. Bilge bir insandan yardım alacağınıza delalettir. Alacağınız bu yardım ile başarı elde edeceğinize dikkat çeker. Bu güne kadar farkına vermediğiniz yeteneklerinizi fark etmeniz söz konusu olacaktır. Bu özelliklerinizi fark ettiğinizde başarınız artacak demektir. Maddi konularda girişimde bulunarak kazancınızı çoğaltmanıza delalet eder.

Sağlık Yorumu

Hayatınızda bir dönem yaşadığınız koşturma sebebiyle yorgun olabileceğinize delalet eder. Kendinize fırsat tanıma ve dinlenmeye dikkat etmeniz konusunda uyarıcıdır. Karşınıza çıkan güzel fırsatların sizi psikolojik anlamda rahatlattığına delalet eder. Huzurlu ve mutlu hayat anlamına gelir. Kötü anı ve düşüncelerden arınmaya delalettir. Hayatta yaptığınız yanlışları fark etmeniz anlamına gelir. Sigara, alkol gibi kötü alışkanlıklarınızdan kurtularak sağlığınıza kavuşmak demektir. Fiziksel olarak var olan rahatsızlıkların geçeceğine delalettir.

Tüm sıkıntıların geçmesi ve rahat yaşamın sürmesi anlamına da gelir. Enerjinizi olumluya yönelterek ederek ömür boyu sağlık ve mutlulukla yaşayacağınızı gösterir. Yorgunluk ve hastalıktan korunmak anlamına gelir. Dinlenme ve tatil yapma fırsatlarını değerlendirmenin faydalı olacağına dikkat çeker. Kendinize zaman ayırmanın ve kendinizle ilgilenmenin enerjinizi artıracağına delalet eder. Beslenme, spor ve eğlenceli etkinlikler ile hayatı renklendirmenin size çok iyi geleceğine ve fayda sağlayacağına delalet eder. Sağlıklı ve mutlu günlere işaret eder.


Kahve Falında Eyfel Kulesi Görmek

Fal sahibinin güven kaybı yaşadığı bir arkadaşı ile gerçekleri öğrendikten sonra arkadaşının gönlünü alarak aralarındaki bağı kuvvetlendireceği anlamına gelir. Kişinin sağlığını korumak için kendisine oldukça zarar veren bir alışkanlığını bırakacağına işaret eder.


Kahve Falında Kız Kulesi Görmek

Fal sahibinin içinde olan yaratıcılığı kullanarak hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyeceği ve büyük bir başarı elde edeceği anlamına gelir. Kişinin karşısına hayırlı kapıların açılması ile birlikte maddi ve manevi anlamda hanesinde huzur bulacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.