Kahve Falında Kardan Adam Görmek

09.04.2015
Kahve Falında Kardan Adam Görmek

Kahve falında kardan adam görmek, fal sahibinin sıcakkanlı, neşeli, kıpır kıpır ve sevgi dolu bir insan anlamına gelir. Gittiği her yere mutluluk, neşe, bol kahkaha ve birazda heyecan götüren hayırlı bir kısmeti ile tesadüf bir şekilde kısa bir süre içerisinde tanışacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olacağına işaret eder. Yeni tanışacağınız biri olacağına, hayatınıza yeni biri alacağınız anlamına gelir. Uzun zamandır beklediğiniz güzel haberlere işaret eder. Ailen ile tanıştıracağın biri olacak ve bu duruma her ne kadar ön yargılı davranılsa da sonradan kararlar değişecek. Alınan bazı kararlara acele etmemenizde fayda var. Heyecanlı ve stresli zamanlar yaşayacaksınız fakat bu durumların içerisinde bazı haberler sizi biraz üzebilir. Düşünmeden karar vermemelisiniz.

Etrafınızda sizi çekemeyen ve size karşı kıskançlık duyan insanlar var dikkatli olmanızda yarar var. Sevdiğiniz insanın size bir sürprizi var, çok şaşıracaksınız ve çok mutlu olacaksınız. Bir konu hakkında konuşmak için aile büyükleri bir araya toplanacak, büyük ihtimalle sizin için bazı konuşmalar yapılacak. Bir davete katılacaksınız. Yeni bir ortam sizi bekliyor, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi sizi arkadaşları ile tanıştıracak, biraz çekimser davranabilirsiniz. Bu dönem şans, mutluluk sizi bekliyor gözüküyor, aklınıza takılan sorulardan kurtulmalısınız. Karşınızdaki insana karşı biraz daha olumlu bakmalı daha ılımlı konuşmalar yapmalısınız. Fazla kıskanç bir yapıya sahipsiniz bunu huyunuzu kısa zamanda törpüleyeceksiniz. Aranızda bazı küçük tartışmalar olacak bunları kısa zamanda çözeceksiniz. Mutlu ve huzurlu günleriniz çok yakın biraz daha sabırlı olmalısınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Falı yorumlanan kişinin ileriye dönük planlarının olduğu ve bunları uygulamaya koyacağına işaret eder. Bu aralar yaptığı işlerde başarılı olduğu anlamına gelir fakat aile ile bazı anlaşmazlıklar doğabilir. Bu durumu kısa zamanda telafi edeceksiniz. Eğlenceli bir dönem sizi bekliyor. Bir arkadaşın sürekli senden ilgi bekliyor onu ihmal etmemelisin. Aileye yeni biri katılacak bu bir bebek müjdesi olabilir. Bu aralar iş yoğunluğu ve stresli dönemler geçirebilirsiniz fakat aile desteği ile bu durumu atlatacaksınız. Sana kırgın biri var sizin aramanızı bekliyor ama bu durumu fark etmeniz biraz zaman alacak gibi gözüküyor.

Kahve falı yorumcularına göre yakında alacağınız bir haber ile aile hayatınızda beklediğiniz bir durumun olumlu sonuçlanacağına işaret eder. Bu haberle çok mutlu olacaksınız, küçük bir kutlama yapabilirsiniz.

Bazı konularda tedirginliklerin var çok fazla düşünüyorsun. Aradan zaman geçtikçe hayata karşı daha ılımlı ve olumlu bakmayı öğreneceksin. Özgürlüğünüze düşkün bir yapınız var, bu durum aile ile bazı tartışmalara yol açıyor.  Bir arkadaşına davete çağrılacaksın. Fakat aileniz bazı sorunlar çıkartacak yeniden aranızı düzelteceksiniz. Fikirlerine saygı duyduğun biri var onunla bir konuşma yapacaksın, sana çok faydası olacak. Ailen ile uzun bir yola çıkacaksınız bu bir okul ya da akraba ziyareti olarak gözüküyor. Ailenden ayrı kaldığınız bir dönem olacak biraz zorlanabilirsin fakat zamanla alışacaksın. Başarılı bir dönem geçireceksin ailen seninle gurur duyacak. Çevrende başarını kıskanan birileri var onları fark edip zamanla uzaklaşacaksın.

Sağlık Yorumu

Sağlık hayatınızda bazı sorunlar yaşayacağınızı, bunları kısa zamanda atlatacağınıza işaret eder. Ailenizden biri küçük bir rahatsızlık sebebiyle hastanede kalabilir, bu zamanlarda ailenize destek olmanızda fayda var. İş hayatınızda yoğun ve stresli bir dönem sizi bekliyor, biraz daha kendinize önem göstermenizde fayda var. Dinlenmeye ihtiyacınız var. Sizi uzun zamandır ziyaretine bekleyen biri var. Çok ihmal ettiğiniz için size biraz kırılmış gözüküyor. Zamanla bu kişinin gönlünü yeniden kazanacaksınız.

Bir iş arkadaşınız biraz rahatsızlık geçirecek, iş yoğunluğu sizin üstünüze kalabilir, fakat kısa zamanda toparlayıp eski sağlığına kavuşacaktır. Etrafınızda sizin iyiliğinizi istemeyen birileri var bunları fazla takıntı yapıyorsunuz. Zamanla bu kişilerden uzaklaşacaksınız. Size söylenen bir söz çok düşünmenize sebep olduğu için sizin rahatsızlanmanıza yol açacak, kısa zamanda bu durumu çok fazla kafanıza takmayacaksınız. Yorgun olacağınız bir dönem sizi bekliyor fakat bu dönemi kısa zamanda atlatacaksınız. Hayata karşı bazı planlar yapıyorsunuz bunları kısa zamanda gerçekleştireceksiniz. Sağlık hayatınızda problemler yaşamadan ilerlemeler kaydedeceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Falı yorumlanan kişinin iş hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına işaret eder. Bazı kararlar sizi bekliyor. Düşünerek hareket etmenizde fayda var. İş hayatınızdaki sorunları ailenize yansıtmamalısınız. Biraz stresli ve yoğun zamanlar yaşayacaksınız. Bazı sorunlarda bir büyüğünüz ile yapacağınız konuşmanın çok faydası olacak. Yakın zamanda bir iş seyahati sizi bekliyor olabilir. Aileniz size karşı biraz sitemli gözüküyor. İş hayatınızdan kimseye vakit ayıramıyorsunuz, size karşı kırgınlıklar olabilir dikkat etmenizde yarar var.

Eşiniz iş hayatınızda hep destekçiniz olup hep yanınızda olacak bu durum sizi çok mutlu edecek. Bir arkadaşınız iş konusunda sizden yardım isteyecek ona yardım edeceksiniz, bu fedakarlığınızı unutmayacak. İş hayatınızda başarılı adımlarla ilerlediğiniz için size yakın biri sizi çok kıskanıyor, zamanla fark edip bu kişiden uzaklaşacaksınız. Önümüzdeki zamanlar harcamalarınıza biraz daha dikkat etmenizde fayda var. İyi bir iş teklifi gelebilir biraz düşünüp karar vermenizde yarar var. Başarınızdan dolayı bir kademe yükselme yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde ilerleme yaşayacağınız zamanlar çok yakında gözüküyor biraz daha sabırlı olmalısınız.

Para Yorumu

Maddi açıdan biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz fakat kısa zamanda bu durumu toparlayacaksınız. Bu dönemden sonra refah içinde yaşayacağınız günler sizi bekliyor. Beklediğiniz bir miktar para gelecek, bu parayla bazı sıkıntılardan kurtulacaksınız. Sizden bir miktar para isteyen bir dostunuz olacak onu geri çeviremeyeceksiniz. Yakın bir aile dostunuz zor zamanlarınızda hep yanınızda olacak onun bu yaptığı iyilikleri unutmayacaksınız. Bazı planlar yapıyorsunuz refah seviyeniz bir anda yükselecek. Kısa bir tatile çıkmak istiyorsunuz yakın zamanda gideceksiniz. Planlarınızı yavaş yavaş uygulamaya koyacaksınız.

Elinizdeki parayı biraz gereksiz harcayabilirsiniz. Sonradan pişman olacaksınız. Aklınızda bir yatırım planı var bunu ileri dönemlerde gerçekleştireceksiniz. İş hayatınızda biraz aksamalar olabilir fakat bu durumu kısa zamanda toparlayacaksınız. Maddi açıdan daha fazla kazanç sağlayacağınız bir iş teklifi gelecek. Uzun zaman düşündükten sonra karar alacaksınız. Hayatınızda yeni avantajlar doğacak bunları değerlendireceksiniz. Biriktirdiğiniz bir miktar para var bunu arabanız için kullanacaksınız. Maddi açıdan rahat olacağınız bir dönem sizi bekliyor kararlarınızı doğru yönde kullanmalısınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.