Kahve Falında Yüz Görmek

08.04.2015
Kahve Falında Yüz Görmek

Kahve falında yüz görmek, fal sahibinin hayatına anlam katacak bir haber alarak çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin yeni bir aşka yelken açacağına ve hayatında hayırlı başlangıçlar yapacağına işaret eder. Bu başlangıçlar ile birlikte geçmişte yaşanan tüm sıkıntıların unutulacağına yorumlanır. Dünya ve ahiretlik huzur, yüksek başarı ve zenginlik demektir.

Aşk Yorumu

Talih ve kısmet olarak yorumlanır. Bekarlar için sevgisi ile gönlünü çalacak bir hayırlı bir kısmete delalet eder. Enerji dolu, mutlu günlerin yakın olduğunu işaret eder. Eski sevgilisi yeniden barışmak istiyor, kendisini özlüyor olarak tabir olur. Pişmanlık yaşadığını ve gelip af dilemek istediğini gösterir. Görülen insan kendisi ile aynı cinstense gizli bir rakibi olduğuna yorumlanır ama üzülmesin sevgilisi ona çok sadık olarak tabir olur. Mutlu bir ilişkiye sahip olduğu, sevilip sayıldığı anlamına gelir. Birlikte yaşanacak keyifli günlere, eğlenceli geçecek vakitlere delalet eder.

Beraber seyahate gidebilirler, hiç ummadığı sürprizler yaşayabilir, hediye alabilir, hatta ailesiyle tanıştırabilir anlamına gelir. Her an alacağı bir evlilik teklifi ile muradına erebilir, sevinçten havalara uçabilir olarak tabir olur. Uzaklarda olan sevdiğini özlediğini ve özlendiğini gösterir. Yakında gelecek müjdeli bir haberle kavuşacaklarına, biraz daha sabretmesi gerektiğine işaret eder. Sevdiğinin sadakatinden asla şüphe duymamalı, ona güvenmeli anlamına gelir. Sonunda yüzük takılarak düğünle taçlanacak derin bir aşka yorumlanır. Kendisini düşünen ama bir türlü açılamayan gizli bir hayrana delalet eder.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre kazanç, mülk ve menfaate delalet eder. Tanıdığı veya yabancı bir kimse ile birlikte yapacağı işten kar elde edeceğine, kazançlı sağlayacağına yorumlanır. Bazen bu kişi kendisinden menfaat sağlamak, kendisi ile konuşmak isteyen bir kimse de olabilir. İyi niyetli bir kimse ise hayırlı olacaktır, çıkarcı bir kimse ise dikkatli olmalı, kendisini sağlama alarak adım atmalıdır anlamına gelir. Göreceği bir destek ile edineceği mala işaret eder. Kimi zaman elinde tuttuğu, satmak istediği bir menkule talip olacak paralı bir müşteri olarak tabir olur.

Uzun süredir satışı gerçekleştirilemeyen malın alıcısı nihayet göründü, az zaman kaldı olarak tabir edilir. Belini büken borçları varsa ödeyip kurtulacağını gösterir. İş arıyorsa bulacak, geçim derdinden bunalıma düşmüşse göreceği destekle rahatlayacak, iş bulacak, hanesi huzur bulacak anlamına gelir. Yeni fırsatlara delalet eder. Kendisinin durumunun farkında olan bir kimse yardımını esirgemeyecektir olarak tabir olur. Konuşup derdine derman istemeye niyetlendiği bir kimse varsa konuşması gerektiğine delalettir. Sonucu hayırlı olacak, kuş gibi hafifleyecek olarak yorumlanır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bekarlar için aile kurma vaktinin geldiğine, kısmetinin açıldığına; evliler için bebek müjdesine delalet eder. Eşi tarafından çok sevildiğine, aile hayatının huzurlu ve uyumlu olduğuna, eşinden göreceği sevgiye yorumlanır. Hareketli ve sosyal bir sürece gireceğine işaret eder. Akrabaları ile geçireceği hoş sohbetler olarak tabir olur. Sosyal hayatında sevdiği insanlar ile bir arada olduğunu gösterir. Kimi zaman yeni insanlar ile tanışmaya, hayatına farklılık katacak ortamlara girmeye delalet eder.

Eski bir dosttan gelecek telefon olarak da tabir edilir. Uzun zamandır görüşmediği çocukluk arkadaşı ile görüşecek, hasret giderecek anlamına gelir. Kendisi ile dertleşmek isteyen yakına işaret eder. Çocuğu, aile büyükleri ve akrabası olabilir olarak yorumlanır. Tüm ailenin dönüşünü beklediği asker sağlıcakla dönecek, kutlamalar yapılacak olarak tabir olur.

Evlat için yapılacak sünnet düğünü veya nikah için uygun vakitler olduğunu; sorunsuz ve huzurlu geçeceğini gösterir. Bazen aile hayatına zarar vermek isteyen komşu, akraba, arkadaş olarak yorumlanır. Sinsice gözetleyen kıskanç düşmana karşı dikkatli olunması gerektiğine yorumlanır. Nazarı dokunacak, dedikoducu, fitneci kimselerle haşir neşir olunmaması gerektiğine delalet eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Azim ve kısmete yorumlanır. İstediği mesleğe adım atmak, yeni bir işe başlamak, iş değiştirmek niyetlerine delalet eder. Hayırlı sona erişecek, kariyer hayatında istediği başarıya erişecek anlamına gelir. Azmi ve çalışkanlığının takdir edildiği olarak tabir olur. Terfi almaya, hayat kalitesini yükseltmeye, feraha çıkmaya, eve müjdeli haberlerle gelmeye işaret eder. Birinden gelecek olan destekle yapılan işlerde güzel sonuçlar sağlamak olarak tabir olur.

Destek istemeyi düşündüğü kişiden alacağı olumlu cevap olarak yorumlanır. Yol yordam bilmediği mevzularda fikir alacağı bir akıl hocası sayesinde zarardan kurtulacak anlamına gelir. Kariyer hayatının güzel geçeceğine, istediği mertebeye ulaşacağına delalet eder. İş arkadaşları tarafından sevilen bir kimse olduğunu gösterir. Kimi zaman tehlikeli bir kimseye işaret eder.

Sağlık Yorumu

Sağlıklı ve afiyette olduğuna yorumlanır. Hasta ise yakın zamanda şifaya kavuşmaya delalet eder. Sağlıklı ise kendisini sevmesi, düzenli olarak kontrollerini yaptırması gerektiğine işaret eder. Değişmek ve yeni bir hayat tarzına kavuşmak istediğini gösterir. Sağlıklı kararlar alacağı anlamına gelir. Spora başlamak, diyet yapmak, daha çok su içmek, zararlı besinlerden uzak durmak niyetleri ile tabir olur. Ailesinden veya arkadaş çevresinden gelecek sağlık haberine delalet eder. Gerekli tedavilerin ardından eski sağlığına kavuşacaktır, bu süreçte kendisinden desteğini esirgememelidir, arayıp hal hatır sormalıdır olarak yorumlanır.

İhmal ettiği küçük bir sağlık sorununun su yüzüne çıkmasına delalet eder. Üzerinde durursa çabucak şifa bulacak olarak tabir olur. Uzun zamandır çekilen sebepsiz iç sıkıntılarından feraha çıkacağını, kendisini gayet keyifli hissedeceği dönemin gelmekte olduğunu gösterir. Sağlığıyla ilgili kaygılandığı, adeta hastalık hastası olduğu anlamına gelir. Tasalanmasın ve sağlıklı günlerinin keyfini çıkarsın olarak yorumlanır.


Kahve Falında Kadın Yüzü Görmek

Fal sahibinin sürekli olarak durdurmaya çalışan ve umutlarını kıran bir kişiden kurtularak rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin önüne hayırlı bir yol açılacağına ve kısmetlerinin peş peşe geleceğine işaret eder. Bakış açısında değişim ve yükseliş demektir.


Kahve Falında Yarım Yüz Görmek

Fal sahibinin yaşadığı hastalıktan şifa bularak kurtulacağı ve aynı acıları tekrar yaşamayacağı anlamına gelir. Kişinin şifaya kavuşması ile birlikte hayatında yeni bir sayfa açılacağına, bolluk ve bereket ile birlikte güzel günlere kavuşacağına işaret eder. Güç, kuvvet, zenginlik ve şifa demektir.


Kahve Falında Sinirli Yüz Görmek

Fal sahibinin yaşadığı psikolojik sıkıntılardan kurtularak hayata sımsıkı bağlanacağı anlamına gelir. Kişinin annesinden aldığı hayır duaları ile sağlıklı ve huzurlu bir ömür yaşayacağına işaret eder. Üzüntüden dökülen gözyaşlarından kurtulmak ve mutlu olmak demektir.


Kahve Falında İnsan Yüzü Görmek

Fal sahibinin pişmanlıklarından ders çıkararak hayatına çeki düzen vereceği ve çok mutlu günlere kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin huzurla çalışabileceği bir işe başlayacağına ve yaşadığı maddi sıkıntıları atlatacağına işaret eder. Ön yargılardan kurtulma demektir.


Kahve Falında Yan Profilden Yüz Görmek

Fal sahibinin devlet kapısında bir işe sahip olacağı ve arzu ettiği huzura kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin ilişkilerinde daha sakin ve mantıklı düşünerek davranışlarına dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Yakın dosttan alınacak tavsiye ile büyük bir yanlıştan kıl payı kurtulmaya delalet eder.


Kahve Falında Erkek Yüzü Görmek

Fal sahibinin işlerinde elde edeceği başarılar ile çevresinden büyük bir takdir toplayacağı anlamına gelir. Kişinin eğitim veya iş nedeniyle kısa bir süre içerisinde yurt dışına çıkacağına ve bu süreçte oldukça önemli hayırlı gelişmeler yaşanacağına işaret eder. Kendini geliştirme ve yükseliş demektir.


Kahve Falında Gülen Yüz Görmek

Fal sahibinin karşısına çıkacak kişiden karşı koyulamaz şekilde etkileneceği ve yeni bir aşkın doğacağı anlamına gelir. Kişinin kalbinin deli gibi çarpacağına ve heyecandan adeta nefessiz kalacağı mutlu günlere kısa zamanda ulaşacağına işaret eder. Hislerin doğru olması ve dileklerin gerçekleşmesi demektir.


Kahve Falında Üzgün Surat Görmek

Fal sahibinin duygularına yenik düşerek çok sevdiği bir kişinin kalbini kırdığından dolayı özür dilemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin yanlış anlamadan dolayı ani bir karar vermemesi ve olayları iyi değerlendirmesi gerektiğine işaret eder. Mutlu ve güzel bir geleceğe sahip olma demektir.


Kahve Falında İki Yüz Görmek

Fal sahibinin iş hayatında yükselerek saygınlık kazanacağı ve ailesini gururlandıracağı anlamına gelir. Kişinin küçük bir rahatsızlık yaşayacağına ve tez vakitte şifa bulacağına işaret eder. Düşmanlara karşı elde edilecek büyük ve hayırlı bir zafer demektir.


Kahve Falında Şaşkın Yüz Görmek

Fal sahibinin sabırsızlığı yüzünden işlerin içinden çıkılamaz bir hal alabileceği ve bu nedenle daha sakin olması gerektiği anlamına gelir. Kişinin kendisine kurulacak olan tuzağı fark ederek kısa sürede önlemini alacağına ve sıkıntıları atlatacağına işaret eder. Büyük bir mirasa sahip olma demektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.