Kahve Falında Yüz Görmek

08.04.2015
Kahve Falında Yüz Görmek

Kahve falında yüz görmek, dostluğa ve sevgiye sahip olmaya yorumlanır. Kendisi ile barışık olan bir kimse olduğu anlamına gelir. Hislerinin kuvvetli olduğuna, değişmek istediğine, kendisinde olmayan farklı yönleri keşfettiğine delalet eder. Kendisi ile yüzleşen bir kimse olduğunu gösterir. Hayatının hiçbir anında yanılgıya ve adaletsizliğe düşmeyecek olduğuna işaret eder. Tanıdık olan birinden gelecek destek ve selam olarak tabir olur.

Hiç hesapta olmayan yeni bir kimse ile tanışmaya, bu kişi vesilesi ile yeni bir işe başlamaya, yapılacak bir iş anlaşmasına, girişilen işlerden kazançlı çıkmaya, sıkıntısından kurtulmaya delalet eder. Yeni arkadaşlıklar kurmak, hoş vakit geçirmek olarak tabir olur. Hayatına anlam katacak yeni bir habere yorumlanır. Bu haber bir iş haberi veya bebek haberi olabilir. Bekarlar için birisi ile tanışmaya, yeni bir aşka yelken açmaya veya evlenmeye delalet eder.

Kendisi ile konuşmak isteyen bir kimse olduğuna yorumlanır. Bu kişi tanıdık veya yabancı olabilir olarak tabir olur. Kendisinin yardımına ihtiyaç duyan bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu kimsenin çekimser olabileceği anlamına da gelir. Yardımını esirgemezse hayır duası alacağına işaret eder. Dünyalık ve ahiretlik huzur, yüksek başarı, zenginlik ve mutluluk olarak yorumlanır. Bazen zarar vermek isteyen bir düşman olarak tabir olur. Kendisini gösterecek olan bu düşman karşısında zayıf kalacaktır, zarar veremeyecektir olarak yorumlanır. Düşmanına galip gelecek olsa da temkinli olmayı elden bırakmaması gerekir anlamına gelir.

Aşk Yorumu

Talih ve kısmet olarak yorumlanır. Bekarlar için sevgisi ile gönlünü çalacak bir hayırlı bir kısmete delalet eder. Enerji dolu, mutlu günlerin yakın olduğunu işaret eder. Eski sevgilisi yeniden barışmak istiyor, kendisini özlüyor olarak tabir olur. Pişmanlık yaşadığını ve gelip af dilemek istediğini gösterir. Görülen insan kendisi ile aynı cinstense gizli bir rakibi olduğuna yorumlanır ama üzülmesin sevgilisi ona çok sadık olarak tabir olur. Mutlu bir ilişkiye sahip olduğu, sevilip sayıldığı anlamına gelir. Birlikte yaşanacak keyifli günlere, eğlenceli geçecek vakitlere delalet eder.

Beraber seyahate gidebilirler, hiç ummadığı sürprizler yaşayabilir, hediye alabilir, hatta ailesiyle tanıştırabilir anlamına gelir. Her an alacağı bir evlilik teklifi ile muradına erebilir, sevinçten havalara uçabilir olarak tabir olur. Uzaklarda olan sevdiğini özlediğini ve özlendiğini gösterir. Yakında gelecek müjdeli bir haberle kavuşacaklarına, biraz daha sabretmesi gerektiğine işaret eder. Sevdiğinin sadakatinden asla şüphe duymamalı, ona güvenmeli anlamına gelir. Sonunda yüzük takılarak düğünle taçlanacak derin bir aşka yorumlanır. Kendisini düşünen ama bir türlü açılamayan gizli bir hayrana delalet eder.

Para Yorumu

Kazanç, mülk ve menfaate delalet eder. Tanıdığı veya yabancı bir kimse ile birlikte yapacağı işten kar elde edeceğine, kazançlı sağlayacağına yorumlanır. Bazen bu kişi kendisinden menfaat sağlamak, kendisi ile konuşmak isteyen bir kimse de olabilir. İyi niyetli bir kimse ise hayırlı olacaktır, çıkarcı bir kimse ise dikkatli olmalı, kendisini sağlama alarak adım atmalıdır anlamına gelir. Göreceği bir destek ile edineceği mala işaret eder. Kimi zaman elinde tuttuğu, satmak istediği bir menkule talip olacak paralı bir müşteri olarak tabir olur.

Uzun süredir satışı gerçekleştirilemeyen malın alıcısı nihayet göründü, az zaman kaldı olarak tabir edilir. Belini büken borçları varsa ödeyip kurtulacağını gösterir. İş arıyorsa bulacak, geçim derdinden bunalıma düşmüşse göreceği destekle rahatlayacak, iş bulacak, hanesi huzur bulacak anlamına gelir. Yeni fırsatlara delalet eder. Kendisinin durumunun farkında olan bir kimse yardımını esirgemeyecektir olarak tabir olur. Konuşup derdine derman istemeye niyetlendiği bir kimse varsa konuşması gerektiğine delalettir. Sonucu hayırlı olacak, kuş gibi hafifleyecek olarak yorumlanır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bekarlar için aile kurma vaktinin geldiğine, kısmetinin açıldığına; evliler için bebek müjdesine delalet eder. Eşi tarafından çok sevildiğine, aile hayatının huzurlu ve uyumlu olduğuna, eşinden göreceği sevgiye yorumlanır. Hareketli ve sosyal bir sürece gireceğine işaret eder. Akrabaları ile geçireceği hoş sohbetler olarak tabir olur. Sosyal hayatında sevdiği insanlar ile bir arada olduğunu gösterir. Kimi zaman yeni insanlar ile tanışmaya, hayatına farklılık katacak ortamlara girmeye delalet eder.

Eski bir dosttan gelecek telefon olarak da tabir edilir. Uzun zamandır görüşmediği çocukluk arkadaşı ile görüşecek, hasret giderecek anlamına gelir. Kendisi ile dertleşmek isteyen yakına işaret eder. Çocuğu, aile büyükleri ve akrabası olabilir olarak yorumlanır. Tüm ailenin dönüşünü beklediği asker sağlıcakla dönecek, kutlamalar yapılacak olarak tabir olur.

Evlat için yapılacak sünnet düğünü veya nikah için uygun vakitler olduğunu; sorunsuz ve huzurlu geçeceğini gösterir. Bazen aile hayatına zarar vermek isteyen komşu, akraba, arkadaş olarak yorumlanır. Sinsice gözetleyen kıskanç düşmana karşı dikkatli olunması gerektiğine yorumlanır. Nazarı dokunacak, dedikoducu, fitneci kimselerle haşir neşir olunmaması gerektiğine delalet eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Azim ve kısmete yorumlanır. İstediği mesleğe adım atmak, yeni bir işe başlamak, iş değiştirmek niyetlerine delalet eder. Hayırlı sona erişecek, kariyer hayatında istediği başarıya erişecek anlamına gelir. Azmi ve çalışkanlığının takdir edildiği olarak tabir olur. Terfi almaya, hayat kalitesini yükseltmeye, feraha çıkmaya, eve müjdeli haberlerle gelmeye işaret eder. Birinden gelecek olan destekle yapılan işlerde güzel sonuçlar sağlamak olarak tabir olur.

Destek istemeyi düşündüğü kişiden alacağı olumlu cevap olarak yorumlanır. Yol yordam bilmediği mevzularda fikir alacağı bir akıl hocası sayesinde zarardan kurtulacak anlamına gelir. Kariyer hayatının güzel geçeceğine, istediği mertebeye ulaşacağına delalet eder. İş arkadaşları tarafından sevilen bir kimse olduğunu gösterir. Kimi zaman tehlikeli bir kimseye işaret eder.

Sözünde durmayarak umutlarını kıracak bir kimsenin varlığına yorumlanır. Ama bu durumun kendisi için daha hayırlı olacağını, daha güzel bir kısmet için yol açıldığını delalet eder. Başarısında gözü olan bir tanıdığa işaret eder. Herkese güvenmemesi ve atacağı adımları sadece güvendiği kimseler ile paylaşması gerektiğini gösterir.

Sağlık Yorumu

Sağlıklı ve afiyette olduğuna yorumlanır. Hasta ise yakın zamanda şifaya kavuşmaya delalet eder. Sağlıklı ise kendisini sevmesi, düzenli olarak kontrollerini yaptırması gerektiğine işaret eder. Değişmek ve yeni bir hayat tarzına kavuşmak istediğini gösterir. Sağlıklı kararlar alacağı anlamına gelir. Spora başlamak, diyet yapmak, daha çok su içmek, zararlı besinlerden uzak durmak niyetleri ile tabir olur. Ailesinden veya arkadaş çevresinden gelecek sağlık haberine delalet eder. Gerekli tedavilerin ardından eski sağlığına kavuşacaktır, bu süreçte kendisinden desteğini esirgememelidir, arayıp hal hatır sormalıdır olarak yorumlanır.

İhmal ettiği küçük bir sağlık sorununun su yüzüne çıkmasına delalet eder. Üzerinde durursa çabucak şifa bulacak olarak tabir olur. Uzun zamandır çekilen sebepsiz iç sıkıntılarından feraha çıkacağını, kendisini gayet keyifli hissedeceği dönemin gelmekte olduğunu gösterir. Sağlığıyla ilgili kaygılandığı, adeta hastalık hastası olduğu anlamına gelir. Tasalanmasın ve sağlıklı günlerinin keyfini çıkarsın olarak yorumlanır.

Üzüntüden döktüğü gözyaşlarından kurtulacağına, psikolojik sorunlarından kurtulacağına, hayata sımsıkı bağlanacağına delalet eder. Anne babasından hayır duası aldığını; tüm ömrünün sağlıkla, huzurla geçeceğini gösterir. Beklenen bir bebek varsa sağlıkla doğuracağına delalet eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.