Kahve Falında Yüz Görmek

Kahve Falında Yüz Görmek
8 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.751 kez okundu.

Kahve falında yüz görmek fal sahibinin ruh halini yansıtan bir sembol olduğu için, fincanda beliren yüz şekline göre farklı farklı yorumlanır. Yüz sembolünü doğru bir şekilde  yorumlayabilmek için her ayrıntıya dikkat etmek ve fincanda belirdiği konumu iyi hesaplamak gerekir. Bunun için de fal yorumcusunun çok bilgili olması gerekiyor. Falda beliren yüz sembolü fincanın dip kısmında belirmiş ise fal sahibini işaret eder. Eğer yüz sembolü neşeli ve gülen bir şekilde duruyorsa kişinin bu aralar alacağı bir haber ile yüzü gülecek ve dertlerine çözüm bulacak demektir. Fakat suratı asık veya gözlerinin altında yaşlar olan bir yüz sembolü fal sahibinin can sıkıntısına sebep olan olaylar geçireceği anlamına gelir ve yüz sembolü yana doğru dönmüş ise bu olaylar çabuk atlatılacak demektir.

Fincanın kulp kısmına denk gelmiş ise fal sahibinin etrafındaki yakın bulduğu insanlardan birini temsil eder. Fal sahibi bu aralar en çok kiminle vakit geçirdiyse onu düşünebilir. Fal sahibine olan hislerin belli edildiğini simgeleyen yüz ifadesi için şekle dikkatli bakılması gerekir. Eğer yüz sembolünde beliren gözler aşağı doğru bakıyor ise fal sahibine biraz gönül koymuş birisini temsil eder. Fakat yüz sembolü yana doğru bakıyorsa ortada bir kıskançlık ve çekememe söz konusu var demektir. Fal sahibine bazı konularda dikkatli olmasını öğütler. Eğer fal tabağında belirmiş ise fal sahibi kesinlikle etrafındaki insanların huylarını ve alışkanlıklarını iyi incelemeli ve hayatına öyle dahil etmelidir. Kendi huyuna uygun olduğu sürece hayatındaki insanlar ile çok iyi geçinebilen fal sahibinin neşesine neşe katan insanlar her zaman çok değerlidir.

Kahve Falında Gülen Yüz Görmek

Cesaret edilmeyen bir iş konusunda manevi destek alarak önemli bir iş görüşmesi yapmak ve ileriye dönük çalışarak başarılı olmaktır. Fal sahibinin yüzünü güldürecek bu süreç ileride çok daha mutlu olarak rahat bir hayat sürmesine sebep olacaktır. Fincanın dip kısmında beliren gülen yüz sembolü ise aile hayatını ve güzelliklerini simgeler. Bu yorum bekar bir fal sahibi için kurulacak yuvanın hayrına ve saadetine dalalettir. Fal sahibi kadın ise, eşinin daha önce hiç kimsenin başaramadığı kadar yüzünü güldüreceğine işarettir. Aynı zamanda gergin başlayan bir muhabbetin çok daha sakin devam edeceğine ve güzel güzel ilerleyeceğine dalalettir.

Fal sahibinin gözyaşı dökmesine neden olan bir kırgınlığın hoş bir gönül alma merasimi ile tatlıya bağlanacağına işaret eder. Fal fincanının kulp kısmına yakın bir yerde konumlanmış bir gülen yüz sembolü fal sahibinin yakın çevresinden bir insanın kritik bir karar almak üzere olduğunu ve bu karar için fal sahibinin fikrine başvuracağını belirtir. Bu insanı çok seven ve ona her konuda güvenen fal sahibi, verdiği destekten dolayı hiç pişman olmayacaktır. Bazı fal yorumcularına göre etrafındaki semboller ile birlikte yorumlanırken, bazılarına göre sadece fincandaki konumuna göre yorumlanır. Eğer fincanda gülen yüz sembolünün etrafında bir ağaç veya bitki var ise fal sahibi aileden gelen bir özelliğe sahip demektir. Bu özellik çok ayrıntılı düşünerek her türlü olayın özünü bulmak ve en iyisini uygulamaktır. Etrafındaki herkese yarayan bu özellik sayesinde çok sevilen fal sahibi bu aralar yine mutluluk saçacaktır. Fal tabağında belirmiş ise yapılan bir hareketin güzel sonuçlarını ilerde hissetmek olarak yorumlanır.

Kahve Falında İki Yüzlü İnsan Görmek

Kişinin çevresinde olduğu ve hakkında dedikodu yaptığı ifade edilir. Fincanın kulp tarafında görüldüyse bu ikiyüzlü insan figürü yakın çevrenizde hatta aile içinden birinin sizin hakkınızda dedikodu yaptığını, sizin yüzünüze gülerken arkanışdan sizi çekiştirdiği anlamına gelir. Eğer bu kişi fincanın altında görünmüşse o zaman bu kişinin size etkisi olmayacak anlamı taşır. Yine fal fincanın saat yönüne göre değerlendirilir. Eğer bu ikiyüzlü insan figürü saate göre 3 yönündeyse ve üst tarafta görülürse o kişide size yakın birinden bahsedilir. Saat yönüne göre 6 ve 9 da görülen ikiyüzlü insan figürü iş çevrenizden veya arkadaşlarından birinin ikiyüzlü olduğu ve sizin bir şekilde kuyunuzu kazmaya çalıştığını ifade eder. İş hayatınızda iş arkadaşlarınıza dikkat etmenizi ve seviyenizi koruyarak iç dünyanızdan veya özelinizden bu kişilere bahsetmemeniz sizin için olumlu olacağını gösterir. Eğer fincanın alt kısmında ise size zararı dokunmayacağı ama yinede dikkat etmenizin size fayda getireceği şeklinde yorumlanır. Eğer fincan tabağında da çıkmışsa bu falda ifade edilen ikiyüzlü riyakâr birinin size zarar verme isteğini gerçek kılar. Siz yinede iyi düşünün iyi olsun ne demiş eskiler “fala inanma ama falsız da kalmayın”.

Kahve Falında Bebek Yüzü Görmek

Saflığı işaret eder. Fal sahibinin içindeki huzursuzluğun giderileceğine delalettir. İçinizde bütün dertlerin temizlenip aydınlığa çıkacağı şeklinde yorumlanır. İş hayatı ile ilgili yeni olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda da güzel haberler alabilirsiniz. Bekar birinin falında görülmesi yakın bir zamanda kısmetinin açılacağına, evli birinin falında ise de hamileliğine işaret eder. Eşiniz ile yaşanılan sorunların bir kısmını halletmek için birinden yardım isteyebilirsiniz. Hane halkından birinin işsiz kalmasını da simgelemektedir. İşsiz kalmasının ardından yeni iş teklifleri ile de bahtı açılacaktır.

Uzun bir yolculuğa çıkacağınız şeklinde yorumlanır. Bu yolculuk aileniz ile beraber olacağı için oldukça yorucu ve bir o kadar da mutluluk verici bir seyahat olacaktır. Bebek yüzü sembolü, hasta olan bir tanıdığınızın iyileşeceğinin de habercisidir. Tanıdığınız birinin tez vakitte ayağa kalkacağını ve iyileşeceği şeklinde yorumlanır. Yakın zamanda buluştuğunuz bir arkadaşınızın ailesine yeni gelecek bir bebeği de simgeleyebilir. Tez vakitte bu arkadaşınızdan güzel haberler alabilirsiniz.

Kahve Falında Mutlu Yüz Görmek

Sevdiğiniz birini beklemediği bir atak yaparak çok mutlu edeceksiniz demektir. Onu ya verdiğiniz bir haberle ya da onun için hazırlayacağınız güzel bir durumla çok sevindireceksiniz. Bu kişi aranızın soğuk olduğu ancak aslında çok sevdiğiniz biri de olabilir. Ancak barışmak için ilk adımı siz atacaksınız ve bu adım sonunda beraberinde mutluluğu doğuracak. Sevdiğiniz kişi buna çok sevinecek ve sizinle arasını düzeltmek için o da çaba harcamaya başlayacak. Eğer bu kişiyle bir gönül ilişkisi yaşadıysanız ilişkiniz daha da kuvvetlenerek yeniden başlayacak. Eskisinden daha çok birbirinize bağlanacaksınız.

Hayatınızda buzların eriyip güzel günlerin başladığı bir döneme adım atıyorsunuz demektir. Bu dönem sizin çabalarınızla olacaktır. Aranızın bozuk olduğu kişilerle tekrar eskisi gibi samimi olmak için uğraşacaksınız ve özlediğiniz eski günlerinize geri döneceksiniz. Bu durum hem sizi hem de karşınızdaki kişileri çok mutlu ederek hayatınıza olumlu geri dönüşler sağlayacak. Kendinizi yorgun ve sıkıntılı hissettiğiniz günler sona erecek ve nihayet mutlu zamanlarınız tekrar başlayacak.

Kahve Falında Sinirli Yüz Görmek

Çok zaman geçmeden sizi çok kızdıracak bir olayla karşı karşıya geleceğiniz şeklinde yorumlanır. Bu kızacağınız durumun genellikle bir aşk ilişkisi içerisinde olduğunuz ya da yalnızsanız kalbinizi kaptırdığınız kişiyle ilgili olduğuna işaret edilir. Konu aşk hayatınız olduğu için bu sinirli yüz başta öfke ile daha sonra ise üzgünlük ile kendini belli edecek bir olayın simgesidir. Bu noktada önemli olan şey sevdiğiniz kişiyi incitecek söz ve hareketlerden kaçınmayı ve eğer olay dönülemez bir durumda ise kendi duygularınızı korumayı başarmanızdır.

Genellikle bu sinirli ifadenin size ait olduğu şeklinde yorumlanır. Falında kendisi çıkan fal sahiplerinin bu işaretleri hayatları ile ilgili bir uyarı işareti olarak kabul etmeleri önerilir. Sizi kızdıracak olaylar karşısında sükûnetinizi ve serinkanlılığınızı korumayı başarmalısınız ve olayı tamamen araştırıp iç yüzünü öğrendikten sonra durumla ilgili kararınızı vermelisiniz. Genellikle bu fal simgesine kızgınlığın uzun sürmeyeceği şeklinde yorum getirilir. Önemli olan şey bu kızgınlığa sebep olan olay boyunca ilişkinize hasar gelmemesine dikkat etmenizdir.

Kahve Falında Erkek Yüzü Görmek

Sizler için gelecek olan tam zıttı olarak kız bebeği simgeleyecek olduğu gibi bir yandan da gücü ve kuvveti de simgeliyor olabilir. Bu hayat sizlere her ne kadar zor ve güç  bir şekilde geçiyor gibi duruyor olsa bile aslında o kadar güzel ve eğlenceli bir şekilde geçecek ki sizler bile kendinize bu gücün nereden geliyor olduğuna hayret edeceksiniz. Hayat sizlere her ne kadar kötü olan bu şeyleri art arda yaşamanıza neden oluyor gibi dursa da sen asla pes etmek yerine her ne kadar düşüyor olsan bile her an daha güçlü bir şekilde kalkmana yardımcı olduğunu da işaret etmektedir. Senin en sevdiğin mevsimlerin ilk bahar ve sonbahar olmasından kaynaklı olan bu değişimlerin senin üzerinde ilk ne kadar kötü etki bırakıyor gibi olsa da aslında çok güzel etkiler bırakıyor olduğuna da işaret etmektedir.

Eğer sizlerin hayatınızda biri yok ise kısa süre içerisinde birinin de sizlerin kapısını çalmak üzere olduğunu işaret etmektedir. O kişi size öyle tutku ve şehvet ile de bağlı ki görenlerin adeta gözleri yerinden çıkacak kadar sizleri çok beğeniyor olmalarından dolayı sizlere her an nazar değmesi de an meselesi olmaktadır. Sen de biraz daha dikkatli bir şekilde hareket et ve kötü niyetli olan insanlardan uzak dur.

Kahve Falında Kızgın Yüz Görmek

Size çok kızgın olan birinin varlığına ya da sizin çok kızgın hissedeceğiniz bir olayın yaşanacağına dair bir işaret olarak kabul edilir. Size kızan kişinin bir aile büyüğünüz ya da yakın bir akrabanız olacağı düşünülür. Onun bu öfkeli haline siz de elinizde olmadan kızgınlıkla cevap vereceksiniz. Bu öfkeli haller etraftaki insanları, özellikle ailenin diğer üyelerini de etki çemberine alacak ve gergin hava bu yüzden bir süre devam edecek. Ancak kızgınlığı yaşadığınız kişi sizin bir büyüğünüz olacağı için sonunda özür dileyecek ve gönlünü almasını bileceksiniz. Böylece siz haklı olsanız da alttan almayı bildiğiniz için durum tatlıya bağlanmayı başaracak.

Kahve falı bakanlar için somut anlamı çok bariz olan bir kahve falı şeklidir. Öfkenin kontrolü ele alacağı olaylar yaşanacak ve kızgınlıkla hareket edilecek zamanlar geçireceksiniz. Geçmişte yaşanmış ve geçmiş bir öfke durumundan çok gelecekte yaşanacak bir olaya dair bir işarettir. Bu olayda yalnızca siz değil bir çok kişi de yer alacak.

Kahve Falında Yarım Yüz Görmek

Bir kişi tarafından zarara uğrayacağınız anlamına gelir. Eğer yarım yüz tabakta ise, bu hanenizden birini simgeler. Yanında kuş simgesi bulunuyorsa, bu hanenizdeki kişi size kötü bir haber getireceği manasındadır. Kahve fincanında bulunan yarım yüz simgesi ise çevrenizde bulunan birinin çok üzüleceğine delalettir. Bu tanıdığınıza yardım ederken engellerle karşılaşacak ve ufak sorunları büyüterek kendinize de zarar vereceksiniz. Bu yüzden dikkatli olup önce kendinizi düşünmelisiniz. Bu tanıdığınızı uzaktan izlemeli ve istemediği takdirde yardım etmemelisiniz.

Aşk hayatınızda sakladığınız bir sırrın çok yakın bir zamanda sırla ilgisi olan herkesin haberi olacağına delalettir. Bu durum karşısında zor duruma düşebilirsiniz. Sırrınız açığa çıkmadan önce herkese her şeyi siz anlatmanız daha doğru olacaktır. Yarım yüz sembolü tez vakitte bir arkadaşınıza güzel ve sizi de etkileyecek bir haber ileteceğiniz manasına da gelir. Bu haber sayesinde hayatınızda göremediğiniz bir takım olayların farkına varacaksınız. Gülümseyen bir yarım surat sembolü ise finansal açıdan olumlu sonuçlar alacağınıza işarettir.

Kahve Falında İnsan Yüzü Görmek

Genel anlamıyla fal baktıran kişinin maddi olanaklarının yükseleceğine, daha az çaba ile rahat ve bol kazanca yorumlanır. Fincandaki beliren insan sureti cinsiyet değişikliği etkilemeksizin çevrenizde yer alan birinin önemli bir konu ile danışmak istediğine ancak bunu bir türlü yapmayı başaramadığı şeklinde de yorumlanır. Tabii fincanda beliren insan suretinin şekline göre çoğu zaman yorum yapılır. Mesela; eğer insan suratı güler bir biçimde ise mutluluğa, kısa bir süre sonra oluşacak hayırlı olaylara, surat asık bir şekildeyse kırgınlıkların sonlanacağına delalet edilir.

Bundan sonraki sürecinde hayat standartlarının yükseleceğine ve ele geçecek olan yüklüce paraya işarettir. Okul ve kariyer yaşantınızdaki gayretlerinizin neticesini alacak çevrenizdeki herkes tarafından takdir edileceksiniz. Bu dönemde edindiğiniz birtakım borçlarınızdan kurtularak rahata ereceksiniz. Kısa bir süre içinde alacağınız müjde ile bütün zorluklarınızı unutacak haneniz huzur dolacak. Bu dönemde arkadaş ortamınızdaki ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Fincanda beliren bu sembol bahtsızlığınızın sonlanacağına, işlerinizin arzu ettiğiniz şekilde ilerlemesine, önemli konularda alacağınız birtakım kararlara delalettir. Özel hayatınızda yaşadığınız ufak tefek problemlerinizi sonlandırarak mutluluğun kapısını çalacaksınız.

Kahve Falında Kadın Yüzü Görmek

Güzel günlerin ve mutlu bir yaşamın habercisi niteliğindedir. Öyle ki kadın yaratılışı gereği, zarafeti, bol kahkahayı ve sevinci simgelemektedir. Yakin zamanda çok sevineceğiniz bir haber alabilir, hayatınızda büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda maddi anlamda güçlü bir döneme girdiğinizi söylemeden olmaz. Yatırımlar için oldukça verimli bir dönem olacaktır. Üzgün ve asık bir surat ifadesi var ise, bu da başınıza gelecek olayın kötü bir şekilde sonuçlanacağının ifadesidir. Telvelerin arasında fincanda oluşan kadın yüzü fal sahibinin cinsiyetine göre aşk yaşamı ile de ilişkilendirilir. Falına bakılan kişi erkek ise, karşı cinsten ona karşı derin duygular besleyen birisinin en yakın zamanda duygularını açıklayacağını gösterir. Fakat kadın şeklinin yüzünde üzgün bir ifade var ise, pek de olumlu şeyler olmayacak birlikte olsanız bile mutlu sonlanmayacak demektir. Bu sebeple atacağınız adımlarda dikkatli olmanız gerekmektedir.

Bir çember içindeymiş gibi görülüyorsa, erkek olan fal sahibi için aşk söz konusudur. Eğer fal sahibi bayan ise, falda görülen kadın yüzü fal sahibinin karakterini simgelemektedir. Fal sahibinin oldukça cömert, hoşgörülü ve de etrafı tarafından sayılıp sevilen bir kişi olduğu anlamına gelir. Bu hoşgörülü karakteriniz çevrenizde bir takım insanları rahatsız ederek, iyi niyetinizi kötüye kullanmalarına ve kıskançlıklara neden olabilir. Dikkatli olmanız da fayda vardır. Eğer fal sahibi bekar ise, karakterininin güzelliği yalnızca kötü niyetli insanların değil bir kaç ay sonra hayatının aşkı olacak olan erkeğinde dikkatini çekecektedir. Maddi kazançlar ile eş eğer tutulur. Falınızda beliren bu yüz ile birlikte artık kazançlarınız daha az emekle daha çok miktarda olacak demektir. Aynı zamanda fal sahibi erkek ise, yakın zamanda bir kadının ona duygularını açıklayacağını gösterir. Eğer fal sahibi erkek değil, kadın ise bu da aşk ile ilgili konularda yakın bir zamanda ona fikir danışacağının habercisidir. Fal sahibinin iyilik perisi niteliğinde olup, bir kehanetin haberciliğini yapmaktadır. Mutlu bir evlilik ve gerçek bir aşk sizi bekliyor demektir. Etrafınızda size olumsuz konuşmalar ve tavırlar sergileyen insanların cesaretinizi kırmasına izin vermeyin. Kalbinizin sesini dinleyerek yakaladığınız aşkın keyfini çıkarın. Aileniz sizin en büyük destekçiniz olacaktır. Onlara kulak verin.

Kahve Falında Hayvan Yüzü Görmek

Fal sahibinin çeşitli imkanlara sahip olacağını ve bu imkanları akıllı bir şekilde kullanmayı başarırsa hayatını çok neşeli ve maddi yönden sıkıntısız bir şekilde geçireceğini simgeler. Eğer fal fincanının kulp kısmında bir hayvan ifadesi belirmiş ise ifadenin şekline göre yorum yapılır. İfade gülüyorsa fal sahibinin hayatına girecek pozitif enerji yüklü bir sevgiliyi müjdeler. İfade kızgın ise fal sahibine bir nedenden dolayı küsen ve hala bir özür bekleyen sevgiliyi yada eşi ifade eder. Eğer surat ifadesinden nasıl bir ruh haline sahip olduğu tespit edilemiyorsa fal sahibinden bir ışık bekleyen karşı cinsi temsil etmektedir. Eğer fal sahibi etrafındaki insanlara dikkatli bakarsa bu kişinin kim olduğunu yakında çözecektir.

Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin şikayet ettiği bazı şeylerin olduğunu fakat bunların çok gereksiz ve şımarık bir durumdan kaynaklandığını belirtir. Eğer fal sahibi bu şekilde kapris yapmaya devam ederse etrafındaki insanların ondan sıkılmasına sebep olacaktır. Etrafındaki sembollere göre de yorumlanabilmektedir. Örneğin surat sembolünün yanında bir hayvan sembolü var ise fal sahibinin karakterini yansıtmaktadır. Yırtıcı bir hayvan ile surat sembolünün birlikte olması, tuttuğunu koparan azimli fal sahibi ile, uçan bir hayvan ise kırılgan ve nazlı bir ruh haline işarettir. Fal sahibine geleceği hakkında bazı bilgiler de vermektedir. Fal tabağında görülen surat sembolü karşısındaki insanlara fazlası ile şans vermiş fal sahibinin gördüğü vefasızlıklardan sonra sonunda pes edip herkese rest çekeceğine dalalettir. Bu saatten sonra fal sahibini kimse gittiği yoldan geri çeviremeyecektir.

Kahve Falında Aslan Yüzü Görmek

Maddiyatla ilişkilendirilebilir. Öncelikle kişinin maddi kazanç ile ilgili gelişmelere sahip olacağı yönünde değerlendirilir ve eski yaşamına oranla daha az emekle daha çok ve daha rahat kazanca ulaşacağına işaret eder. Kişi yakın bir zamanda beklemediği bir miktarda maddi kazanç elde eder ve bu kazancını olumlu, hayırlı işlerde kullanacaktır. Ayrıca kadın ya da erkek fark etmeden, yakın çevrenizde bulunan bir kişinin sizinle bir konu hakkında konuşmak istediği, ancak buna bir türlü cesaret edemediğine dair yorumlanmaktadır.

Yüzün ifade şekline göre de yorumlanır. Örneğin mutlu ise, çok yakın bir zamanda yaşanılacak olan güzel bir olayın yaklaştığının habercisi olarak yorumlanır, eğer asık ve üzgün ise yine aynı şekilde, çok yakın bir zaman içerisinde yaşanılması beklenen olumsuz, hüzünlü bir durumun meydana geleceği şeklinde yorumlanır.

Yeni gireceğin bir iş, yeni bir ev ve eşya almanı sağlayacak. Kazancının artması etrafında dost gibi görünüp seni sömürmeye çalışacak insanların sayısını arttıracak. Bu aralar seni her türlü kötülük ve kem gözlerden korumak isteyen bir güç etrafında dolanıyor. Etrafına dikkatlice bakarsan bu kişinin sana çok yakın bir erkek olduğunu fark edeceksin. Çalışma hayatındaki durgunluğa senin dikkatsiz harcamaların eklenince maddi sıkıntı yaşaman kaçınılmaz son olacak. Yalnız ve mutsuz olduğun bir anda ilişkilere olan şüpheli bakışını yok etmeyi başaracak bir adam hayatına girecek. Bu adam geçmişte yaşadıklarından dolayı yaşadığın güven sorununu yok etmekle birlikte mutluluktan başının göğe değmesini de sağlayacak.Güzel günler çok yakında.

Kahve Falında Ayı Yüzü Görmek

Sizin için kötü bir haber taşıyor. Bu kahve falı figürü, bilmeden bir yakınınızı sinirlendirdiğiniz anlamına gelir. Bu sinirli kişi sizi incitmek istemediği ya da sizin verebileceğiniz tepkiden çekindiği için rahatsız olduğu durumu sizinle paylaşamamış olabilir ancak öfkesi giderek içinde büyümektedir. Bu fal, çok geç olmadan ve bağınız geri dönülemez şekilde kopmadan önce bu konuda duyarlı olarak sorunu halletmeniz gerektiğine işaret eder. Falda çıkan başka insan figürleri de varsa bu kızgınlığın nedeni ikiniz dışındaki kişilerle alakalı olabilir. Eğer falda özellikle bir eşya figürü çıkarsa bunu da küslüğün ve kızgınlığın nedeni olarak araştırmanız gerekiyor demektir.

Bilmeden kızdırdığınız ve aynı zamanda üzdüğünüz bu kişi için sizi uyarıyor denilebilir. Genellikle bu kişinin yakın bir arkadaşınız olduğu düşünülür. Eğer bu kızgın surata yakın bir yerde kendi figürünüz de yer alıyorsa bu üzücü durumu sizin düzeltmeniz gerekecektir. Eğer ikinizin simgeleri arasındaki mesafe uzunsa bir küslük doğabilir ancak figürlerin yüzleri birbirine dönükse ne olursa olsun donunda tatlıya bağlanacağı anlamına gelir.

Kahve Falında At Yüzü Görmek

Olgun tavırlarınız iş yerindeki herkesin hayranlığını uyandırıyor ve özel konuları bile sizinle paylaşmaktan çekinmiyorlar. Evliliğinizin neden bittiğini soran insanlardan nefret ediyorsunuz çünkü bazı konuları hatırlamak bile istemiyorsunuz. Borçlu olduğunuz bir arkadaşınız ile aranız açılacak. Sorunlarınızı önemsemediğiniz için bazı konularda hata yapabiliyorsunuz. Evlatlarınızın size ihtiyacı olduğu durumlar olacak ve onlarla ilgilenirken huzur bulacaksınız.

İş hayatında yeni bir sayfa açan fal sahipleri için çok büyük haberler taşıyan bir faldır. Yeni bir işe giren ya da yeni bir yatırım yapan kişiler için sıkıntılı bir zamandan geçileceğinin simgesi olarak anlaşılabilir. Yeni iş arkadaşlarınızla ya da yeni iş ortaklarınızla zorlu bir süreç geçireceksiniz. Sizin planlarınız ile onların yapmak istedikleri uyuşmayacak ve karmaşık fikirler ortaya çıkacak. Kimi zamanlar anlaşılmadığınızı hissederek kendinizi yalnız ve çaresiz hissedebilirsiniz. Bu durum dışarıya öfke olarak yansıyacak. Ve karşınızdaki kişilerden de aynı öfkeli tavrı göreceksiniz.

Kahve Falında Köpek Yüzü Görmek

Çok uzun zamandır aradığınız ancak bir türlü bulamadığınız giysi ya da aksesuarı, kısa bir süre içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın size hediye edeceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kısa bir süre zarfında hayatınızı planlayacağınız kararlar alacaksınız ve de aşk hayatınızda çok mutlu ve heyecanlı günler yaşayacaksınız. Diğer bir anlamı iş ve okul hayatınızda olumsuz günler yaşayacağınızın, ard arda iyi ve kötü günler geçireceğinizin, yaşadığınız sorunları nasıl çözeceğinizi bilemeyeceğinizin bir habercisidir.

Uzun süredir çabalamanıza rağmen maddi kazancınızda meydana gelmeyen değişimin üç vakte kadar ortaya çıkacağının işaretidir. Artık çabalarınız son bulacak ve hak ettiğiniz kazancı elde edeceksiniz demektir. Kahve falında beliren kadın yüzü ile birlikte yakınlarında zarf veya telefon işareti var ise, maddi kazancınız ile ilgili haberleri yakın zamanda alacaksınız ve en kısa zamanda da bu istek gerçekleşecek demektir. Yüzüne yerleştiği ifadeye göre de şekillenmektedir. Örneğin, yüzüne mutlu bir gülümseme yayılmış ise yakın zamanda başınıza gelecek mutlu bir olay şeklinde yorumlanır.

Kahve Falında Kedi Yüzü Görmek

Tanıdığınız fakat beklemediğiniz biri tarafından ihanete uğrayacağınıza işarettir. Bu yüzden çevrenizdeki kişilere dikkat etmelisiniz. Sizi kötü konumlara sürüklemek isteyen dost görünümlü düşmanlarınız ile yüzleşeceksiniz. Özellikle iş hayatında kimseye güvenmemeniz gerekebilir. Sadece kendinize ve sezgilerinize güvenin. Akraba ilişkilerinizde sürekli olarak tartıştığınız ve iyi anlaşamadığınız bir tanıdığınızla aranız, sonunda düzelecektir. İyi niyetli ve sakin olmanız gereken konuşmalar içinde bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızda sevgiliniz ya da eşiniz ile aranıza üçüncü kişiler girmek isteyebilir. Ayrıca hiç beklemediğiniz bir zamanda başınıza kötü olaylar gelebilir. Uğursuzluk olarak ifade edilen yarım surat sembolü, dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder.

Geçmişte yaşadığınız sıkıntıların çok yakın bir zamanda alınacak güzel bir haberle sona ereceğine işaret eder. Parasal açıdan kendinizi düzelteceksiniz ve hanenizin gereksinimi olan bir şeyi alacaksınız. Eski bir dostunuza yardım edeceksiniz ve bu sayede dostluğunuzu pekiştireceksiniz. Bir doğum haberi ile çok mutlu olacağınıza da delalet etmektedir. Son günlerde yaşadığınız sıkıntının son bulacağı ve mutlu olacağınız anlamına da gelen yarım surat sembolü, sizi ve sevdiklerinizin uzun süredir beklediğiniz birinin askerliğinin bittiğini de ifade eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git