Kahve Falında Serçe Görmek

Kahve Falında Serçe Görmek
8 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.631 kez okundu.

Kahve falında serçe görmek fal sahibine müjdelenen bir iş haberidir ve bu haberi hiç beklenmedik bir anda hiç beklenmedik bir insan getirecek demektir. Şu sıralar fal sahibinin çok ihtiyacı olan bu iş sayesinde her şey yoluna girecek ve fal sahibi daha huzurlu günlere kavuşacaktır. Eğer serçe sembolü fincanda birden fazla belirmiş ise fal sahibinin bu yeni iş imkanı ile birlikte kısmeti de açılacak demektir.

Fal sahibine iyi gelen bir dostun uzaklardan çıkıp gelerek sürpriz yapması olarak da yorumlanır. Bu dost fal sahibinin tüm derdini dinleyen, onunla gülen ve onunla ağlayan çok yakın biri olduğu için hasretle beklenmektedir. Serçe sembolü fincanın kulp kısmında belirmiş ise varlığı huzur veren bu dostun çok yakında kapıyı çalacağını gösterir. Fincanın dip kısmında beliren serçe sembolü ise fal sahibinin istemediği bir akrabası ile arayı düzelteceğine dalalettir. Hatta birkaç tane serçe sembolü var ise bu akrabalar arasında derin bir muhabbet gelişecek ve herkes daha iyi olacak demektir. Bir diğer anlamı ile mutluluk gözyaşları dökmektir. Uzun süredir fal sahibinin sinirlerinin yıpranmasına neden olan bir sorunun en güzel şekilde çözümlenmesi ve fal sahibinin bu beklenmedik gelişmeler sonucunda duygulanarak gözyaşı dökmesi demektir. Eğer fal fincanının ağız kısmında yakın şekilde belirmiş bir serçe sembolü var ise tüm bu gelişmeler ve güzel haberler çok yakın zamanda gerçekleşecek demektir. Serçe sembolü fal tabağında belirmiş ise çok daha enerjik ve verimli günlerin geleceğine dalalettir. Fal sahibinin şu sıralar monoton ilerleyen hayatı bazı gelişmeler sonucunda felaket şekilde hareket kazanacaktır.

Kahve Falında Bülbül Görmek

Her zaman hayırlı şeylere işaret eder. Yani fal sahibinin hayatındaki pisliklerden, istemediği yılışık insanlardan ve arınmak istediği bütün problemlerden kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Fal sahibi kadın ise içindeki sıkıntılı durumdan kurtulmak isteyen üzerindeki yüklerden arınmak isteyen bir insan işaret eder. Eğer içindeki sıkıntı gitmemişse bu demek oluyor ki her ne kadar temizlenmek istemiş olsa bile sorunlarından tam olarak kurtulamamıştır. Sevdiğiniz insanlar etrafınızda fır dönmektedir ama siz onları affetmekte güçlük çekiyorsunuz çünkü daha önce yaptıkları hatalar ne olursa olsun aklınızdan çıkmıyor ancak bir yandan da onlara bir şans daha vermek istiyorsunuz. Eğer şans verecekseniz de geçmişi unutmamalı ve buna göre hareket etmelisiniz ki daha sonra yine üzülmeyesiniz. Temizlenmek, arınmak olarak yorumlanmaktadır yani iyi şeylere delalettir ama bir kısım yorumcu ise hayatınızdan çıkardığınız pislikler, kötü durumlar olarak tanımlar yani yine size kötü hissettiren şeyler var ancak bunun iyi tarafı onlardan kurtuluyor olmanızdır. İş yerinizde bazı ufak tefek problemler yaşayabilirsiniz demektir. Ancak bunlar tamamen sizinle ilgilidir. Bir süre insanların kalbini kıracak hareketlerde bulunabilirsiniz ruh haliniz pek dengeli olmayabilir o yüzden insanlara karşı ilişkilerinizde biraz daha sabır göstermeniz sizin için faydalı olacaktır. Yoksa kötü bir izlenim bırakmış olacaksınız. Yüzünüze karşı oldukça kibar olan ama sürekli arkanızdan konuşan ve sizi çekemeyen bir yakınınız var ona dikkat etmeli, onunla olan ilişkilerinize biraz mesafe koymalısınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git