Kahve Falında Serçe Görmek

08.04.2015
Kahve Falında Serçe Görmek

Kahve falında serçe görmek, fal sahibinin hiç beklemediği bir anda müjdeli bir haber alacağı anlamına gelir. Kişinin kısmetinin açılacağına ve hayırlı bir kimse ile tanışacağına işaret eder. Engellerin ortadan kalkması ile birlikte bazı konularla ilgili yaşanılan sorunların çözüleceğine yorumlanır.

Aşk Yorumu

Mutluluk anlamına gelmektedir. İlişkinizde çok mutlu olacağınız bir dönem sizi bekliyor. Zaten mutlu bir ilişkinin içerisindesiniz fakat ilişkinizi bir üst düzeye taşıyarak huzurunuzun arttığına delalet eder. Ortak noktalarınızın fazlalaştığı, sevginizin arttığı harika bir dönem sizi bekliyor.

Evliliğinizde küslüklerin biteceği anlamına gelmektedir. Eşiniz ile en fazla 3 gün küs kalabiliyorsunuz. Sonrası sizi huzursuz ediyor ve barışmak için sürprizler yapıyorsunuz. Eşinizin size düşkünlüğünü bilmeyen yok. Harika bir eşe sahip olmanın tadını çıkartıyorsunuz. Aşkınızı doyasıya yaşadığınız bir döneme gireceksiniz. Mutlu ve huzurlu evliliğinizi çocuk ile taçlandırmanın zamanı gelmiş gibi görünüyor, bunun içinde kolları sıvayacağınıza işaret eder.

Hayallerinizi süsleyen prensiniz kollarını açmış sizin ona gitmenizi bekliyor. Uzun zamandır yolunuzu gözlese de siz kendinizi naza çekmeyi tercih ettiğiniz için yanınıza gelmeye çekinmeye başlamış. Artık adım atma sırası sizde gibi görünüyor. Eğer vakit kaybetmeden bu kişinin yanına gider duygularınızı açarsanız, sizi çok mutlu edecek bir ilişkiye başlayarak güzel bir döneme gireceksiniz.

Hoşlandığınız kişiden gelecek olan müjdeli habere işaret eder. Bu müjdeli haber ailenizde dahil olmak üzere herkese mutlu edecektir. Bu kişi son derece iyi kalpli ve gözü dışarıda olmayan bir kişidir. İyi bir ilişkiye başlayacaksınız.

Kahve falı yorumcularına göre aşk hayatınız ile ilgili hayırlı bir döneme işaret eder. Eşiniz ile geçireceğiniz güzel günlerin geleceği hakkında haber verir. Eşinizin size karşı olan hassasiyetini ve düşkünlüğünü simgeler. Yakın zamanda mum ışığında yemek yemeye hazır olun. Eşiniz size güzel bir sürpriz hazırlayarak gönlünüzü yeniden kazanacaktır.

Para Yorumu

En zor anınızda hayatınıza bolluk ve bereket geleceği anlamına gelmektedir. Maddi sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder. Büyük beklentiler içerisine girdiğiniz kişiden olumlu sonuçlar alarak, maddi sıkıntılarınızdan kurtulacak, bereketli bir döneme gireceksiniz.

Para harcamayı çok seviyorsunuz. Gerekli gereksiz çok harcama yaparak gelir seviyenizin azalmasına neden oluyorsunuz. Fakat yakın zamanda harcamalarınızı kısıtlamaya başlayacak ve yeni bir işe atılmak için birikim yapmaya başlayacaksınız. Bu birikim sayesinde hem yeni bir iş kuracak hem de daha iyi gelir elde edeceksiniz.

Borçlarınızı ödeyeceğinize ve rahatlayacağınıza yorumlanır. Ailenizle birlikte mutlu ve huzurlu günler geçireceğinize işaret eder. Almayı beklediğiniz bir parayı alacağınıza ve elinizin rahatlayacağına delalet eder. İşlerinizi büyüteceğinize ve verdiğiniz emeklerin karşılığını alacağınız anlamına gelmektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Haneye gelecek olan neşeli bir akrabaya işaret eder. Gelen akraba ile hane içerisinde mutluluğun ve eğlenceli günlerin artacağına yorumlanır. Kalabalık görünen hane içinde herkes bu kişinin gelmesi ile rahatlayacak ve yenilenecektir.

Uzak olduğunuz ama özlediğiniz can dostunuzun geleceği anlamına gelmektedir. Hasretini çektiğiniz bu dostunuz size sürpriz yapacak ve sizi mutluluktan ağlatacaktır. Elinde bavulu ile kapıda belirecek ve sizi kucaklayacaktır. Bu durum karşısında hem şaşkınlığınızı gizleyemeyecek hem de mutluluk gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız.

Hane içerisinde kalabalık günler sizi bekliyor. Yakın zamanda yapacağınız doğum gününe her akraba ve arkadaşlarınızı davet edeceksiniz. Hayallerinizdeki gibi bir doğum günü geçireceksiniz. Bu partide herkesin çok eğleneceği aynı zamanda uzak olduğunuz akrabalarınızla özlem gidereceğiniz bir gün olacak.

Hakkınızda yapılan dedikoduların gün yüzüne çıkacağı anlamına gelmektedir. İyi bir arkadaş çevreniz olmasına rağmen içlerinden bazıları sizin kuyunuzu kazmaya çalışıyor ve dedikodunuzu yapıyor. Bunu anlamanız biraz zaman alsa da nihayet sonuca varacaksınız. Çevrenizdeki size zarar veren kişilerden kurtulacak daha sağlıklı dostluklar kuracaksınız.

Çocuklarınız konusunda oldukça hassas bir yapıya sahipsiniz. Kimseye güvenip çocuğunuzu asla bırakamıyor, hep yanı başınızda olsun istiyorsunuz. Ama iş hayatına başlayacağınız için bakıcı arayışı içerisine girmişsiniz. İyi, güler yüzlü, temiz ve çocuk dilinden anlayan bir bakıcı aileye katılacaktır. Çocuklarınız başlarda bu durumdan pek memnun olmasalar da zaman içerisinde bakıcılarını severek size zorluk çıkarmayacaklardır. Sizde gönül rahatlığı ile iş hayatınızda devam edecek ve gözünüz arkada kalmayacaktır.

Rahat yaşam süreceğiniz aile hayatına işaret eder. Ailenizle vakit geçirmeyi ve onlarla dertleşmeyi çok seviyorsunuz. Bu yapınız ailenizin gözünde sizi hala çocuk gibi görmelerine neden olsa da sizde bu durumdan çok şikayetçi değilsiniz. Aileniz ile aranızda gizli kalan bazı sırlarınızı aileniz ile paylaşarak kendinizi rahatlatacaksınız. Aslında sürekli ertelediğiniz bu konuşma sayesinde hane içerisinde geniş çaplı bir rahatlama söz konusu olacak.

İş ve Kariyer Yorumu

Hayalperest, entelektüel bir yapıya sahipsiniz. Kendinize yeni uğraşlar arıyorsunuz. Yakın zamanda modern sanatlar kategorisi altında güzel bir kursa başlayarak bu alanda iş kuracaksınız. Gelir düzeyiniz hayal edemeyeceğinizin üstünde olacak. Kendinize hem yeni bir uğraş bulacak hem de iyi bir iş sahibi olacaksınız.

Yakın bir arkadaşınızın size yeni bir iş imkanı sağlayacağı anlamına gelmektedir. Çalıştığınız iş yerinde sıkıntı yaşadığınızı bilen bir arkadaşınızın sizin için yeni iş imkanı sağlayacağı ve bu iş sizin için fırsat olacağı anlamına gelmektedir. Maddi açıdan daha iyi ve iş arkadaşları konusunda daha güzel olan bu iş sayesinde kendinize yeni çevre edinecek daha huzurlu çalışma hayatı içerisine gireceksiniz.

Tayin ve atama şeklinde yorumlanır. İş yerinde beklediğiniz bir tayin var ise bu gerçekleşecektir. Şehir değişikliği yapmanıza işaret eder. Bu değişiklik ile beraber hayatınıza yeni heyecanlar katacaksınız. Eskiye oranla daha iyi bir pozisyonda çalışacak iyi arkadaş çevresine sahip olacaksınız.

Sağlık Yorumu

Sağlığınız gayet yerinde olduğuna işaret eder. Tüm endişelerinizin boşa çıkacağı, zaman zaman kendinizi kötü hissetmenizin sebebinin ortaya çıkacağı sağlıklı bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Ailenizde sizin panik atak durumunuzdan hasta olduğunuzu düşünüp üzülmüş, onlarında yüreklerini ferahlatacaksınız.

Çevrenizde bir kişinin sağlığına kavuşacağı anlamına gelir. Çok üzülmenize neden olan bu kişi, hastalığından kurtulacak ve tekrar sizin yanınıza gelecektir. Sizde elinizden gelen desteği ve yardımı sağlayacak, gelen yakınınızı rahat ettirmek için her imkanı sunacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.