Hamile Kadın

Hamile Kadın
3 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.423 kez okundu.

Kahve falında hamile kadın görmek, bereket ve bolluğun en güzel simgesidir. Uzun süren kıtlık ve sıkıntının ardından ulaşılmak istenen her şeye kolaylıkla ulaşılabileceğini gösterir. Maddi anlamda yıllarca problem yaşayıp sürekli yakınları sayesinde geçinmek zorunda kalanlar için refaha ulaşmak ve toplu miktarda gelecek parayla yeni bir iş kurmaktır.falda hamile kadın görmek

Falda hamile kadın görmek, hayırlı kazanç ve hanede her alanda yaşanacak bereketi simgeler. Çocuk isteyip her yolu denemesine rağmen başarılı olamayanlar için hayırlı evlat anlamına gelir. Kadının karnının büyüklüğüne göre de yorumlanır. Karnı çok büyümüş ise o oranda büyük bir bolluk yaşamak anlamına gelir. Ayrıca çalışanlar için maaşta yaşanacak zam ve terfi anlamları da içerir. Müjdeli haberlere de işaret eder. Uzaklardan gelecek, uzun zamandır beklediğiniz müjdeli bir haber kapınızı çalabilir. Her zaman iyiye yorulur. Dik duruyorsa bereketin, bolluğun ve müjdeli haberlerin sizi hemen bulacağı anlamına; eğik duruyorsa bunlar için biraz beklemeniz gerektiğine işaret eder. Ayrıca hanenizden birinin çok iyi bir mesleğe sahip olup, oldukça zengin bir hayat yaşayacağını gösterir. Aynı zamanda gizli kalmış mutluluk verici haberlerin de açığa çıkması demektir. Huzur ve refahı simgeler. İnsanlar arasında kalıcı olarak yaşanacak barış ve sükûnet ortamını gösterir. Hem para ve mala; hem de aile hayatı ve sevdiklerinizle bir arada bulunmaya yorulur. Ayrıca hayırlı bir kısmeti de simgeler. Bekar olanlar için çok yakın bir zaman içinde hayatlarını kendilerine uygun biriyle birleştirmek demektir. Evli olanlar içinse hayırlı evlatlar edinmek ve gelecekte nesillerinin devam ettiğini gördükten sonra ölmektir. Aynı zamanda anne ya da babadan kalacak yüklü miktarda mirastır.

Başlı başına güzel haberler duyacağınıza işaret eder. Kadın sembolü, ana demektir ve genellikle hayatınızın güzel gelişmelere gebe olduğunu ve çok uzun bir süredir olmasını beklediğiniz gelişmelerin kısa bir süre içinde gerçekleşeceğini gösterir.

Hiç beklemediğiniz bir anda umudunuzu kestiğiniz fakat içten içe olmasını dilediğiniz bir şeyin gerçekleşeceğini duyacağınız ve akabinde çok sevineceğinizi gösterir. Eğer erkek ise hayatının aşkını bulacak ve evlilik yolunda emin adımlarla yürümeye başlayacak demektir. Aynı zamanda bu rüyayı gören bir bekar genç kız ise, hayalindeki aşkı bularak mutlu bir yuvaya kavuşacak ve hayalindeki yaşantıyı kurmaya çok az bir yolu kalmış demektir. Başka bir rivayete göre ise, maddi olarak çok kazanç sağlayacağınız bir iş içine gireceğinizi gösterir. Kariyeriniz için attığınız adımları dikkatli attığınızda ve ne istediğinizi bilerek hareket ettiğiniz zamanlarda çok daha kazançlı çıkacağınızı gösterir. Güzelliklerin ve yeniliklerin hayatınıza renk ve neşe getireceğini gösterir. Mutlu haberlerin ve genellikle de sevinçlerin sembolü olarak bilinir. Hayatında karşısına çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeli ve şansının yaver gittiği dönemleri doğru yönetmelidir. Mutlu bir geleceğe emin adımlarla yürüyecek demektir.

Sizin çevreniz tarafından çok sevilen ve sayılan biri olduğunuzu gösteriyor. Etrafınız tarafından sevildiğiniz kadar kıskanıldığınızı da gösterir çünkü siz mükemmel bir insanı kıskanan birileri elbet vardır. Yüzünüz kızararak baktığınız bir patronunuz var ondan azar işitebilirsiniz. Bunu sadece patron olarak düşünmeyin anne, baba ya da sevgiliniz de olabilir bu kişi siz bir hata yapmışsınızdır ve sizi affetmeleri için çok çaba harcıyorsunuz. Kıskanılmak da sizin hoşunuza gidiyor ancak kötü niyetli insanların hareketlerine dikkat edin size zarar vermelerine izin vermeyin.

Uzun zamandır beklediğiniz iş fırsatı ayağınıza gelecek ve siz bu işi kabul ettikten sonra çok güzel paralar kazanabileceksiniz demektir. Ekonomik olarak rahatlayacağınız günler sizi bekliyor hayatı ertelemeden sevdiklerinizin kıymetini bilerek mutluluğunuzu yaşayın. Hayatınıza girecek insan sizin evlenmeyi düşlediğiniz insan olabilir onu bulun ve bırakmayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git