Kahve Falında Hamile Kadın Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Hamile Kadın Görmek

Kahve falında hamile kadın görmek, fal sahibinin yakın zamanda hamile kalacağı ve uzun zamandır hayalini kurduğu hayırlı bir erkek evlada sahip olacağı anlamına gelir. Kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracağı bir gelişme yaşayacağı ve işlerinin yoluna girerek mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Uzun zaman sonra yalnızlığınıza eşlik edecek bir partner bulacaksınız. Bu partneriniz ile mutlu bir hayat sürerken eski ilişkinizden kalan kalıntılar ortaya çıkabilir. Bu kalıntılar biraz da olsa ilişkinize zarar verecek ama siz aşkınıza güvenerek ilişkinizi koruyacaksınız. İlişki hayatınıza çok önem veriyorsunuz ve bu yüzden partneriniz sizin mutlu olmanız için çaba sarf ediyor. Partneriniz ile beraber bir arkadaş ortamına katılma durumunuz olacak. Bu arkadaş ortamında ilişkiniz için çok güzel mesajlar alacaksınız. İlişkisi olmayan bir arkadaşınıza bu ortamda sevgiliniz ile yeni bir aşk bulacaksınız ve sizin gibi onun da mutlu olmasını sağlayacaksınız. Partnerinizin ailesi ile yakın zamanda tanışacaksınız bu tanışma ile bir yemeğe çıkacaksınız. Ailesi ile olumlu sohbetlerde bulunacaksınız.

Yakın zamanda ilişkinizin adını koyacaksınız. Aileler arasında söz yada nişan olacak. Evli birisi iseniz yakın zamanda bir bebek haberi alacaksınız. Bu bebek evliliğinize yeni bir heyecan mutluluk katacak. Ailevi bağlarınızı güçlendirecek. Partneriniz ile biraz kafa dinlemek için kendinize tatil verebilirsiniz ve yeni yerler keşfetmek isteyeceksiniz. Burada ilişkinizi tazeleme fırsatını yakalayacaksınız. Eğitim hayatın ile ilgili önemli kararlar almak üzeresin. Hem eğitim hem de iş hayatında seni güzel günler bekliyor. Erkek arkadaşınla birlikte bir arkadaşınızın düğününe katılacaksınız. Orada tüm gözler sizin üzerinizde olacağa benziyor. Herkes sizi birbirinize çok yakıştırıyor ve birbiriniz için yaratıldığınızı düşünüyorlar. Uzaktan gelecek bir misafir hanenize güzel haberler getirecek.

Para Yorumu

Bu aralar tatil, gezme derken fazla açılacaksınız. Kendinizi toparlamak için bazı şeylerden kısacaksınız ve gereksiz harcamalarda bulunmayacaksınız. Her işi yaptığınız için bu yüzden fazla parasal konularda sıkıntı görmeyeceksiniz. Elinize geçecek olan bir miktar parayı geleceğiniz için harcamalarda bulunacaksınız. Geleceğinizi daha iyi yere getirmek için kullanacaksınız. Parasal konunuz da her daim size yardım eden birisi bulunacak, hiç zor durumda kalmayacaksınız. Ailenizden biri yaptığı işten dolayı güzel paralar elde edecek ve bu paradan sizde nasipleneceksiniz. Finansal konularda çok başarılı olduğunuz için paranın nereden geleceğini çok iyi buluyorsunuz ve sıkıntı çekme olasılığını en aza indiriyorsunuz.

Bir kaç ay sonra maddi anlamda biraz sıkıntı çekeceksiniz ama bunu da geçmişte olan biriktirdiğiniz para ile sıkıntınızı çözeceksiniz. Yatırımınız işe yarayacak. İleri ki sürelerde yardıma muhtaç bir arkadaşınız olacak ve siz parasal yönden onu destekleyeceksiniz ve bu yardımınızı daha sonraki dönemde boş çevirmeyecek. İhtiyacınızı her daim sıkıntısız gidereceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre aile bağlarınız çok kuvvetli ve ilerleyen zamanlarda daha çok kuvvetleneceğine işaret eder. Manevi değerlere bugünlerde daha çok değer vereceksiniz. Yaşamınıza yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edineceksiniz. Eski yaşamınızda olan bir arkadaşınız ile karşılaşacaksınız bu arkadaşınızı gördüğünüze çok sevineceksiniz. Arkadaş ortamına yeni birisi katılacak bu kişi sizin arkanızdan bir iş çevirecek ama siz bunu yakın zamanda anlayacaksınız. Daha sonra bu arkadaşınızı ortamınızdan çıkaracaksınız.

Aileniz ile birlikte evinize yeni eşya alacaksınız bu eşya hepinizin kullanacağı bir eşya. Yaşam kalitenize uygun insanlarla bir arada olmak isteyeceksiniz. Yaşam kalitenizi daha refah hale getirmek için sosyal hayatınızı daha çok genişleteceksiniz. Yakın zamanda yeni sosyal aktivitelere katılacaksınız. Yakın zamanda yeni yerler keşfedeceksiniz. Kendinizi geliştirme fırsatınız çok olacak ve yeni deneyimler kazanacaksınız. Bu da sizin ileri ki hayatınızda deneyiminizi arttıracak.

İş ve Kariyer Yorumu

Yakın zamanda yeni bir iş teklifi alacaksınız. Buradaki maaşı da çok beğeneceksiniz. Kendinizi bu iş yerinde daha çok geliştirip başka bir pozisyonda terfi alacaksınız. Kariyer hayatınızı daha olumlu hale getirmek için kendinizi geliştirmek için bir kaç dil kursuna yazılacaksınız. Bu dil kursları kariyerinizi bir adım öteye taşıyacaktır. İş yerinizde yoğunluktan dolayı bazı işlerinizi aksatma olasılığınız olabilir. Dışarıdaki sosyal hayatınızı da aksatma durumunuz olacak. Kariyer hedeflerinize ulaşmak için dışarıdan bir kaç kişiden yardım alacaksınız. Bu yardımlar doğrultusunda iş yerinizdeki kariyerinizde yükselişe geçeceksiniz. Bu yükseliş iş hayatınızda daha iyi işler yapmanızı sağlayacak.

Bir süre işsiz kalma olasılığınız olacak ama daha sonra kendinize yönelik iş bulacaksınız. Burada yeni iş arkadaşlarınızla güzel işler yapacaksınız ve güzel kazançlar elde edeceksiniz. İş yerinizdeki patronunuzdan bir süre sonra övgü alacaksınız bu övgü size yerini maaşa bırakacak. İlerleyen zamanlarda daha iyi başarılar elde edeceksiniz. İş için seyahate çıkabilirsiniz. Bu seyahati yakın bir arkadaşınızla gerçekleştireceksiniz ve bu arkadaşınızla o işte çok güzel başarılar elde edip geri döneceksiniz. İşinizden yakın zamanda güzel ekonomik gelirler elde edeceksiniz. Bu ekonomik gelirler sonucu çeşitli faaliyetlerde bulunacaksınız.

Sağlık Yorumu

Masa başında çok oturduğunuzdan ve hareketsiz kaldığınızdan çok kilo alacaksınız ve yakın zamanda diyete başvuracaksınız. Diyete uyup o aldığınız o kiloları vereceksiniz. Diyet ile yetinmeyip arkadaşınızda size ortak olup spora başlayacaksınız ve düzenli spora başlayacaksınız. Daha iyi sağlıklı bir birey olacaksınız. Rutin olan hayatınızdan dengesiz beslendiğiniz için halsiz düşeceksiniz. Artık dengesiz beslenmenizi yerini daha güzel beslenerek sağlığınızı koruyacak besinler tüketeceksiniz. Yakın zamanda ailenizden birinin hastalık haberini alacaksınız ve onun bu zor durumunda yanında olacaksınız. Hastalığı geçene kadar yanında bulunacaksınız. Fazla bilgisayara bakmaktan gözlerinizde sorun oluşacak ve göz doktoruna gitmek zorunda kalacaksınız.

Vitaminli yiyecekler tüketerek, doğal beslenerek göz sağlığınızı koruyabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda bazı nedensel hastalıklardan dolayı hastanede yatma durumunuz olacak. Biraz doktor kontrol altında kalacaksınız ve bu sağlığınız için çok iyi gelecek. Uzakta olan arkadaşınızın hastalık haberini alacaksınız ve şehir dışına onun yanına gitmek zorunda kalacaksınız ve yanında bir süre zorunda kalmak zorunda kalacaksınız. Sağlığınızı koruyan birisiniz. Her küçük bir hastalığınızda doktora gitmek yerine evde kendi yöntemlerinizi uygulayarak geçirmek isteyeceksiniz. Bu da sizin daha sağlıklı bir birey olmanızı sağlıyor. İlerleyen zamanlarda bir hastalığınızda yenik düşmeyeceksiniz ve dinç kalacaksınız. Geçmişten kalan sağlıkla ilgili bilgilerinizi günümüze taşıyarak hem kendiniz hem de yakınınızdaki insanları bilinçlendirmek isteyeceksiniz. Herkese bilginizle ışık tutacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.