Kahve Falında Şapka Görmek

Kahve Falında Şapka Görmek

Kahve falında şapka görmek, fal sahibinin kazanacağı bir başarının onu fazlası ile tanınan bir insan haline getireceğinin habercisidir. İş hayatındaki bu üstün başarı birçok kimsenin fal sahibini tanımasına ve örnek almasına vesile olacaktır. Ayrıca kişinin uzun zamandır hayalini kurduğu isteklerinin gerçekleşeceğine, aile ile birlikte çok mutlu olacağına ve çekmiş olduğu sıkıntıların artık son bulacağına delalet eder.

Aşk Hayatı

Bu dönemde karşınıza çıkacak olan büyük bir kısmete işaret eder. Daha önce yaşamış olduğunuz kötü tecrübeler sebebiyle yeni ilişkilere çok hazır olmayacağınız bu dönemde, bu yeni tanışacağınız insan sizin yaralarınızı sarmanıza yardımcı olacaktır. Yaşadığınız can sıkıcı problemler karşısında, beraber bir yol çizeceksiniz. Zor durumda kaldığınızda sonuna kadar sabrınızı korumalı ve etrafınızdakilerden destek almalısınız. Kafa denginiz olan bu yeni insan ile oldukça uyum içerisinde olacak, birlikte çok fazla seyahat edeceksiniz. Evliyseniz, eşinizle kısa bir süreliğine bir anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Kıskançlık sebebiyle çıkacak olan bu anlaşmazlık kısa sürede çözülecek, aranızdaki bağ eskisinden daha da kuvvetli hale gelecektir.

Mutlu bir evlilik yapacağınıza da işaret eder. Fakat özellikle bu dönemde etrafınızdaki insanlara oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu dönemde eşinizle veya sevgilinizle aranıza girmeye çalışan kötü niyetli birileri olabilir. Bu yüzden aranızdaki güven bağlarının da test edileceği  bir dönem olacaktır sizin için. Birbirinize olan güvenininiz artacak ve aranızdaki bağ kuvvetlenecektir. İlişkinizin sınanacağı bu dönemi atlattıktan sonra sizi mutlu, sakin ve huzurlu günler beklemektedir. Yakın zamanda alacağınız bir bebek haberi de bu mutluluğunuza mutluluk katacak, aileniz ve arkadaşlarınızı da çok sevindirecektir. Bu bebek size şans ve bolluk getirecek, aranıza katılmasıyla beraber tüm aileniz ve sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu günler yaşayacaksınız.

Para

Özellikle iş hayatınızda kazanacağınız başarılar sayesinde tanınan bir insan haline geleceğinize işaret eder. Birçok kişi sizin başarılarınızı örnek alacaktır. Yakın zamanda hayatınızı değiştirecek bir haber alacağınıza da işaret eder. Alacağınız bu haber doğrultusunda bir karar vermek zorunda kalacaksınız. Vereceğiniz bu karar doğrultusunda kısa süreli bir tereddüt yaşayacak fakat daha sonrasında ne kadar doğru bir karar verdiğinizin farkına varacaksınız. Hayatınız, maddi durumunuz ve işiniz açısından oldukça hayırlı bir yol çizeceksiniz. Maddi kazancınız artacak ve tüm istediklerinize uzun vadede sahip olacaksınız.

Bu dönemde geçici bir dönem kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Bu kafa karışıklığınızın sebebi beraber çalıştığınız bir arkadaşınız olacaktır. Kafa karıştırma sebebi ise tamamen sizin hata yapmanızı sağlamak için olacaktır, bu sebeple özellikle bu kadar başarılı olduğunuz bu dönemde etrafınızdaki insanlara karşı oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Etrafınızda sizin başarılarınızı kıskanan sizin üzerinizden çıkar sağlamaya çalışan insanlar olabilir. Yapabileceğiniz en ufak bir hata iş hayatınızı ve maddi kazancınızı ve istikbalinizi tehlikeye sokabilir. Her ortama ayak uydurabilen neşeli bir karaktere sahip olduğunuz için, etrafınızdaki herkesi de kendiniz gibi sanmamanız gerekmektedir. Bu zamana kadar hayatınızda yaşadığınız inişli çıkışlı günler son bulacak, huzurlu, rahat ve mutlu olacağınız günler gelecektir. İşinizde alacağınız terfi ya da alacağınız daha iyi bir iş teklifi hayatınızı değiştirecek ve sizi kariyerinizde farklı bir noktaya ulaştıracaktır.

Aile ve Yaşam Alanı

Politika ile ilgilenen bir akrabanızın başının dertte olduğunun ve sizin bir yardımınızın dokunabileceği anlamında da yorumlanır. Bu dönemde sevdiğiniz bir akrabanıza yardım edecek, hayatının değişmesini sağlayacaksınız. Ailenizin içinde yeni bir durum gelişecek ve siz bu durumdan fazlasıyla fayda sağlayacaksınız. Ayrıca yakın çevrenizden veya ailenizin içindeki bir kişiden yardım göreceğinizi de gösterir. Bu kişi ile bir süre ortak bir iş yapabilirsiniz. Bu dönemde bir yol ayrımına düşecek ve bir karar vermek durumunda kalacaksınız. Bu kararı alırken, ailenizin de yanınızda olmasına izin vermeli onları da dinlemeli ve size destek olmalarına izin vermelisiniz.

Evinizde bolluğun ve bereketin artmasıyla huzura kavuşacaksınız. Maddi kazancınızın artmasıyla ailenize destek olacaksınız. Sahip olduğunuz azim ve hırs ile iş hayatınızda tahmin bile edemeyeceğin bir mevkiye gelecek, kötü ve sıkıntılı dönemleri geride bırakacaksınız. Hayatınızda ufak çaplı değişimler yaşayacaksınız. Sevdiklerinizin, ailenizin ve eşinizin desteği hiçbir zaman eksik olmayacak, hep birlikte mutlu ve huzurlu bir hayatınız olacaktır.

İş ve Kariyer

İş hayatınızda çok başarılar kazanacağınıza işaret eder. İşinizde kazandığınız bu başarılar ile fazlası ile tanınan bir insan haline gelecek, herkes tarafından örnek alınmanıza vesile olacaktır. İş yerinde yaşayacağınız bir sebepten dolayı iş değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu karar aşamasında kısa bir tereddüt yaşayacak, fakat daha sonra ne kadar doğru bir karar verdiğini anlayacaksınız. Bu dönemde yaşayacağınız veya karşılaşacağınız bazı olaylar doğrultusunda nasıl tepki vereceğinizi kestiremeyebilir, kararsız kalabilirsiniz. Bu durumda yapacağınız en güzel hareket, her şeyi akışına bırakmak olacaktır. Zaman içerisinde kendinize ne kadar hayırlı bir yol hazırladığınızı fark edeceksiniz.

Bazı konularda kararsızlığa düşeceğiniz bu dönemde, iki seçenek arasında kalacaksınız. İşiniz ile ilgili olacak olan bu mesele yakın zamanda çözüme kavuşacaktır. Yakın çevrenizden birisinin yardımı sayesinde iş hayatınızda beklenmeyen bir terfi ya da yeni bir iş teklifi alacak, yakın zaman içerisinde kariyerinizde farklı bir noktaya ulaşacaksınız. İş hayatınızda tanıştığınız yeni kişiler ile birlikte yeni bir iş kurmak için adım atabilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyor ise bu dönemde eğitim hayatınızda biraz problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemler zaman içerisinde çözüme kavuşacaktır fakat çok çalışmalısınız. Ancak bu şekilde bu dönemde karşınıza çıkacak olan zorlukları aşıp, üstesinden gelebilirsiniz. İş hayatınızdaki başarılarınızı kıskanan insanlar etrafınızda olabilir, bu yüzden atacağınız her adımda dikkatli olmalısınız, karar verirken mutlaka çok dikkatli olmalı, her ihtimali düşünerek hareket etmelisiniz.

Sağlık

Bu dönemde kısa süreli sağlık problemleri yaşayabilirsiniz, ayrıca uzaktaki bir akrabanızdan gelecek bir vefat haberi de oldukça üzülmenize sebep olacaktır. Kısa süreli geçireceğiniz bu rahatsızlık sizi bir süreliğine eve bağlayacak ve işinizden biraz da olsa uzaklaşmanıza sebep olacaktır. Kısa sürede atlatacağınız bu rahatsızlıkların tekrar yaşanmaması için sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Özellikle çok yoğun çalışırken düzgün beslenmeli, bol vitamin içeren meyve ve sebzeler tüketmeye dikkat etmelisiniz. Boş zamanlarınızda spor yapmalı kendinize vakit ayırmayı da öğrenmeniz gerekmektedir. Sadece fiziksel değil ruhsal sağlığınız da oldukça önemlidir bu sebeple ara sıra kendinize vakit ayırıp kafanızı boşaltmaya çalışmalısınız.

Kahve Falında Fötr Şapka Görmek

Kafa karışıklığı ile yorumlanır. İş ile ilgili bazı konularda kararsızlığa düşüleceğini ve iki seçenek arasında kalınacağını da ifade etmektedir. Bazı özel durumlarda ise kafa karıştıran iş arkadaşına dikkat çeker. Bu iş arkadaşının kafa karıştırma sebebi ise tamamen sizin hata yapmanızı sağlamaktır. Genellikle fal sahibi bayan ise bu yorum yapılır çünkü kadınlar kendilerine söylenen her şeyden çok fazla etkilenirler. Eğer fal sahibi erkek ise geleceği hakkında vereceği kararlardan endişe duyuyor demektir. Fincanın dip kısmında belirmiş ise meslek seçiminize çok dikkat etmeniz gerektiğini vurgular. Bu konuda yapacağınız en ufak bir hata bile istikbalinizi tehlikeye sokabilir.

İnsanlarla olan iletişiminiz hakkında da bilgiler vermektedir. Eğer fincanda ters şekilde bir şapka görülmüş ise bu sizin ters mizaçlı bir insan olduğunuzu ve etrafınızdaki insanları korkuttuğunuzu simgeler. Sizden çekindikleri için de etkili bir şekilde iletişime geçmekten korkuyorlar demektir. Fakat fötr şapka düz ve büyük bir şekilde çıkmış ise sizinle sohbet edip vakit geçirmekten keyif alan kişilerin sayısının çokluğuna dikkat çeker. Aslında buda sizin her ortama ayak uydurabilen neşeli bir karaktere sahip olduğunuzu gösterir.

Hayatındaki inişli çıkışlı günlerin sonunda huzurlu, rahat ve mutlu olacağın günler çok yakında kapında olacak gibi duruyor. Yakında bir bebek haberi de alabilirsiniz. Bu habere aileniz ve arkadaşlarınız sizden daha çok sevinecek gibi görünüyor. Bebeğin hanenize katılması ile birlikte hanenizden bolluk ve bereket eksik olmayacak. Bebek size şans ve uğur da getirecek.

Kahve Falında Şapkalı Erkek Görmek

Size yardım edecek biriyle tanışacağınıza delalettir. Bu tanışacağınız biri sayesinde iş hayatınızda beklenmeyen bir terfi ya da yeni bir iş teklifi alarak kariyerinizde farklı bir noktaya ulaşacaksınız. Hayatınızda farklılıklar oluşturabilirsiniz. Eğer adam arkası dönük şekilde ise, bu kişi sayesinde sevdiğiniz bir kişiye yardım edeceğinize işarettir. Sevdiğiniz kişinin eğitim hayatıyla ilgili oluşan problemlerin bir kısmını bu kişi sayesinde çözebileceksiniz. Aşk hayatınızda kıskançlık yüzünden eşiniz ya da sevgilinizle bir tartışmaya gireceksiniz.

Politika ile ilgilenen bir tanıdığınızın başının dertte olduğu, çevresi tarafından kötü gösterilen bu tanıdığa sizin bir yararınınız dokunabileceği manasına gelir. İş hayatınızda tanışacağınız bir kişi ile birlikte yeni bir iş kurmak için atılımlarda bulunabilirsiniz ancak dikkat etmelisiniz, bu yeni yabancı çok güvenilir biri değil. Şapkalı adam sembolü, eğitim hayatınızda karşılaşacağınız büyük bir probleme işarettir. Çok çalışmalı ve üstesinden gelmelisiniz. Ayrıca hanenizde gelişecek yeni bir durum olarak da yorumlanan şapkalı erkek sembolü, sizin bu durumdan fayda sağlayacağına işaret eder.

Bugün senin için yoğun bir gün olacak ve üstüne üstlük yaptığın telefon görüşmeleri kafanı şişirecek. Ciddi düşündüğün bir ilişkin var fakat erkek arkadaşından beklediğin teklifin gelmemsi seni sabırsız hale sokuyor. Aceleci tavırların karşı tarafın yanlış anlamasına yola açabilir o yüzden sakin olmalısın. Alacağın ani bir karar iş yaşantını tamamen değiştirebilir.

Kahve Falında Şapkalı Adam Görmek

Sözü dinlenen, etkili veya siyasi bir kişiyi ifade eder. Bu kişinin sizin fincanınızın kulpunun olduğu yerde görünmesi size yakın aile efradından bir bir kişiden yardım göreceğiniz anlamına gelir. Eğer fincanın saat yönünde ve üst kısımda görünmesi ise iş arkadaş çevrenizden birinin varlığını ve bu kişinin sizin sıkıntınızı giderecek olmasına dalalet eder.

Eğer siyasi bir kimliğiniz varsa, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir kişinin sizden yardım beklediğini ama size bir türlü bu konuyu açamadığını da ifade eder. Eğer siyasi kimliğiniz yok fakat tanıdığınız biri varsa da o kişiden destek almanız konusunda bir ricası olacaktır. Eğer fincanda şapkalı adamın yanında başka kişiler varsa ve fincanın üst kısmında ise siyasi kimliğe sahip yeni bir çevre edinerek bu kişilerden destek alacağınız anlamına gelir. Eğer fincanın alt kısmında ise bu kişinin sadece kocaman bir balon olduğu ve size ümit verip bol keseden attığı ve sözünün eri olmadığını için beklentilerinize bu kişiden cevap alamayacağınızı ifade eder.

Günlerce aradığın bir eşyayı hiç ummadığın bir ana karşında görünce çok sevineceksin. Bu kadar basit bir yerde olmasına rağmen görememiş olmak seni biraz şaşırtabilir ama olayı fazla kurcalama. Yeni bir ilişki beklentisi içine girebilirsin. Duygularından emin olmadığın bir erkekle birlikte olmak seni felakete sürükleyebilir. İlk önce kendi değerini hesaba katarak hareket edersen karlı çıkarsın.

Kahve Falında Şapkalı Kadın Görmek

Politik bir konuda sıkıntı yaşanmasına ve bu konudaki sıkıntının biraz daha devam edeceğine işaret eder. Fal baktıran kişi için beklemediği bir kişiden yardım alacağına ve bu kişinin devlet kurumlarında çalışıyor olabileceğine işaret eder. Kişinin yakınlarında bulunan bir kadından yardım almasına ve bu aldığı yardım sonrasında hayatında meydana gelecek ufak çaplı değişimlerin olabileceğine işaret eder. Yüksek mevkide bulunan birisinde iş teklifi almasına eğer fal sahibi çalışıyor ise iş yerinde yapılacak olan terfi yada değişikliğe işaret eder. Karanlık ise fal sahibinin yaptığı işlere daha fazla dikkat etmesi gerektiğine ve çevresinde bulunan kişilerde ayrıca özen göstermesi gerektiğine işaret etmektedir.

Etrafında bulunan kişilerden yardım göreceğine fakat bu yardımları iyi şekilde değerlendirmesi gerektiğine aksi taktirde fal sahibinin zor duruma düşeceğine işaret eder. En zirveye çıkmak için azim ve hırsla çalışman, iş hayatında tahmin bile edemeyeceğin bir mevkiye gelmeni sağlayacak.Yeni tanıştığın veya tanışacağın yüksek mevki sahibi bir adamdan alacağın yardım başarını arttıranı sağlayacak.İş hayatında yakalamış olduğun başarı aile hayatını olumsuz yönde etkileyecek. Eşinle sürekli küslük içerisinde olacağın bu dönem, eşinle ayrılmanıza neden olacak.

Zamanında birine yapmış olduğun bir iyilik sayesinde, canı pahasına dahi olsa senin için her türlü tehlikeye atılmaktan çekinmeyen bir dost edinmene sebep olmuş.Kötü ve sıkıntı bir dönem içerisinden geçeceğin bu günlerde her türlü acıyı bu dostunla sayesinde atlatacaksın.Eşinin seni aldatmış olmasını bir türlü kabullenemeyeceksin ve 3 vakte kadar boşanma görüyorum.

Kahve Falında Cadı Şapkası Görmek

Hayatınızda bolluğun ve bereketin arttığı bir döneme giriyorsunuz demektir. Bereketli zamanların yaklaştığına ve iş girişimlerinizde başarılı olduğunuza yorumlanır. Yaptığınız işten hayırlı kazançlar elde edeceğinize tabir edilir. Bu gelişmelerin ruhen sizi rahatlatacağına yorumlanır. Mutluluk dolu güzel haberler alacağınıza delalet eder. Gelen bu haberlerle hayata dair daha umutlu yaklaşım sergileyeceğinizi de müjdeler. Finansal anlamda da, özel hayatta da rahatlayacağınıza delalettir. Bu dönemin keyfini doya doya çıkarmanın ve önünüzdeki mutlu günlere odaklanmanızın önemine işaret eder. Evliyseniz aile içindeki huzurun artacağına dair güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Doğacak bir çocuğun sevincinin yaşanacağına, çocuk dünyaya getirmek konusunda maddi endişeleriniz varsa bile korkmamanız gerektiğini delalet eder. Doğan çocuğun kısmetiyle geleceğine ve sıkıntısınız bir şekilde büyüteceğinize işarettir.

Bekarsanız ciddi bir ilişki kuracağınıza yorumlanır. Hiç düşünmediğiniz kadar kısmetli bir döneme giriyorsunuz. İşlerinizin düzeleceğine, mevki olarak yükseleceğinize ve huzurlu bir hayat süreceğinize yorumlanır. Hayatınıza girecek kişinin mevki sahibi ve önemli bir kişi olacağına da delalettir. Bu kişi ile huzur dolu bir hayat yaşayacağınıza delalet eder. Aynı zamanda inatçı bir kişiliğe sahip olabileceğinize işaret eder. Bir konuda inatlaşıp sevdiklerinizle gerginlik dolu anlar yaşayabilirsiniz. Gereksiz bir şekilde inat yaparak sevdiklerinizi üzüyor da olabilirsiniz. Düşüncelerinizi bir an önce yoluna koyarak, inatlaşma davranışından vazgeçmenizin önemini vurgular. Karşınızdaki kişinin haklılığına yorumlanır, bu nedenle inadı ve bencilliği bırakmanız gerekir. Karşınızdaki kişi sizden bir özür bekliyor anlamına da gelir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.