Kahve Falında Şapka Görmek

Kahve Falında Şapka Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.090 kez okundu.

Kahve falında şapka görmek, fal sahibinin kazanacağı bir başarının onu fazlası ile tanınan bir insan haline getireceğinin habercisidir. İş hayatındaki bu üstün başarı birçok kimsenin fal sahibini tanımasına ve örnek almasına vesile olacaktır. Diğer bir yorumda ise fal fincanında beliren şapka ailesinin baskısı nedeniyle iş değiştirmek zorunda kalınacağının işaretidir. Fakat fal sahibi kısa bir tereddüt yaşadıktan sonra ne kadar doğru bir karar verdiğini anlayacaktır.

Kimi yorumcular tarafından üzüntülü bir haber alan fal sahibini simgeler. Aldığı haber yüzünden dış dünya ile bağlantısını bir an koparan fal sahibi ne yapacağını şaşıracak dereceye gelebilir. Olayları değiştirecek bir konumda olmadığı için nasıl tepki vereceğini bile kestiremeyen fal sahibi için en güzel yol her şeyi akışına bırakmak olacaktır. Aradan geçen belli bir sürenin sonunda bu haberin aslında kendisi için ne kadar hayırlı bir yol hazırladığını fark edecektir. Etrafında çıkan simgeler ve figürler ile birlikte yorumlanabilmektedir. Eğer usta bir falcı ile baş başa kaldıysanız size duymak istediklerinizi fazlası ile aktaracaktır. Fal fincanında bir kadın şapkası çıkmışsa ve üzerinde tüy varsa, karşı cins ile aranıza girmeye çalışan kötü niyetli bir insanla yorumlanır. Eğer fincanda görülen şapka bir erkeğin başında ise, elinden nasıl çıkaracağına karar veremediği bir miktar para yüzünden canı sıkılabilir. Sevdiği birisine hediye alarak değerlendirilebilecek bu para fal sahibi tarafından kendisine harcanırsa pek hayır getirmeyecektir.

Kahve Falında Fötr Şapka Görmek

Kafa karışıklığı ile yorumlanır. İş ile ilgili bazı konularda kararsızlığa düşüleceğini ve iki seçenek arasında kalınacağını da ifade etmektedir. Bazı özel durumlarda ise kafa karıştıran iş arkadaşına dikkat çeker. Bu iş arkadaşının kafa karıştırma sebebi ise tamamen sizin hata yapmanızı sağlamaktır. Genellikle fal sahibi bayan ise bu yorum yapılır çünkü kadınlar kendilerine söylenen her şeyden çok fazla etkilenirler. Eğer fal sahibi erkek ise geleceği hakkında vereceği kararlardan endişe duyuyor demektir. Fincanın dip kısmında belirmiş ise meslek seçiminize çok dikkat etmeniz gerektiğini vurgular. Bu konuda yapacağınız en ufak bir hata bile istikbalinizi tehlikeye sokabilir.

İnsanlarla olan iletişiminiz hakkında da bilgiler vermektedir. Eğer fincanda ters şekilde bir şapka görülmüş ise bu sizin ters mizaçlı bir insan olduğunuzu ve etrafınızdaki insanları korkuttuğunuzu simgeler. Sizden çekindikleri için de etkili bir şekilde iletişime geçmekten korkuyorlar demektir. Fakat fötr şapka düz ve büyük bir şekilde çıkmış ise sizinle sohbet edip vakit geçirmekten keyif alan kişilerin sayısının çokluğuna dikkat çeker. Aslında buda sizin her ortama ayak uydurabilen neşeli bir karaktere sahip olduğunuzu gösterir.

Hayatındaki inişli çıkışlı günlerin sonunda huzurlu, rahat ve mutlu olacağın günler çok yakında kapında olacak gibi duruyor. Yakında bir bebek haberi de alabilirsiniz. Bu habere aileniz ve arkadaşlarınız sizden daha çok sevinecek gibi görünüyor. Bebeğin hanenize katılması ile birlikte hanenizden bolluk ve bereket eksik olmayacak. Bebek size şans ve uğur da getirecek.

Kahve Falında Şapkalı Erkek Görmek

Size yardım edecek biriyle tanışacağınıza delalettir. Bu tanışacağınız biri sayesinde iş hayatınızda beklenmeyen bir terfi ya da yeni bir iş teklifi alarak kariyerinizde farklı bir noktaya ulaşacaksınız. Hayatınızda farklılıklar oluşturabilirsiniz. Eğer adam arkası dönük şekilde ise, bu kişi sayesinde sevdiğiniz bir kişiye yardım edeceğinize işarettir. Sevdiğiniz kişinin eğitim hayatıyla ilgili oluşan problemlerin bir kısmını bu kişi sayesinde çözebileceksiniz. Aşk hayatınızda kıskançlık yüzünden eşiniz ya da sevgilinizle bir tartışmaya gireceksiniz.

Politika ile ilgilenen bir tanıdığınızın başının dertte olduğu, çevresi tarafından kötü gösterilen bu tanıdığa sizin bir yararınınız dokunabileceği manasına gelir. İş hayatınızda tanışacağınız bir kişi ile birlikte yeni bir iş kurmak için atılımlarda bulunabilirsiniz ancak dikkat etmelisiniz, bu yeni yabancı çok güvenilir biri değil. Şapkalı adam sembolü, eğitim hayatınızda karşılaşacağınız büyük bir probleme işarettir. Çok çalışmalı ve üstesinden gelmelisiniz. Ayrıca hanenizde gelişecek yeni bir durum olarak da yorumlanan şapkalı erkek sembolü, sizin bu durumdan fayda sağlayacağına işaret eder.

Bugün senin için yoğun bir gün olacak ve üstüne üstlük yaptığın telefon görüşmeleri kafanı şişirecek. Ciddi düşündüğün bir ilişkin var fakat erkek arkadaşından beklediğin teklifin gelmemsi seni sabırsız hale sokuyor. Aceleci tavırların karşı tarafın yanlış anlamasına yola açabilir o yüzden sakin olmalısın. Alacağın ani bir karar iş yaşantını tamamen değiştirebilir.

Kahve Falında Şapkalı Adam Görmek

Sözü dinlenen, etkili veya siyasi bir kişiyi ifade eder. Bu kişinin sizin fincanınızın kulpunun olduğu yerde görünmesi size yakın aile efradından bir bir kişiden yardım göreceğiniz anlamına gelir. Eğer fincanın saat yönünde ve üst kısımda görünmesi ise iş arkadaş çevrenizden birinin varlığını ve bu kişinin sizin sıkıntınızı giderecek olmasına dalalet eder.

Eğer siyasi bir kimliğiniz varsa, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir kişinin sizden yardım beklediğini ama size bir türlü bu konuyu açamadığını da ifade eder. Eğer siyasi kimliğiniz yok fakat tanıdığınız biri varsa da o kişiden destek almanız konusunda bir ricası olacaktır. Eğer fincanda şapkalı adamın yanında başka kişiler varsa ve fincanın üst kısmında ise siyasi kimliğe sahip yeni bir çevre edinerek bu kişilerden destek alacağınız anlamına gelir. Eğer fincanın alt kısmında ise bu kişinin sadece kocaman bir balon olduğu ve size ümit verip bol keseden attığı ve sözünün eri olmadığını için beklentilerinize bu kişiden cevap alamayacağınızı ifade eder.

Günlerce aradığın bir eşyayı hiç ummadığın bir ana karşında görünce çok sevineceksin. Bu kadar basit bir yerde olmasına rağmen görememiş olmak seni biraz şaşırtabilir ama olayı fazla kurcalama. Yeni bir ilişki beklentisi içine girebilirsin. Duygularından emin olmadığın bir erkekle birlikte olmak seni felakete sürükleyebilir. İlk önce kendi değerini hesaba katarak hareket edersen karlı çıkarsın.

Kahve Falında Şapkalı Kadın Görmek

Politik bir konuda sıkıntı yaşanmasına ve bu konudaki sıkıntının biraz daha devam edeceğine işaret eder. Fal baktıran kişi için beklemediği bir kişiden yardım alacağına ve bu kişinin devlet kurumlarında çalışıyor olabileceğine işaret eder. Kişinin yakınlarında bulunan bir kadından yardım almasına ve bu aldığı yardım sonrasında hayatında meydana gelecek ufak çaplı değişimlerin olabileceğine işaret eder. Yüksek mevkide bulunan birisinde iş teklifi almasına eğer fal sahibi çalışıyor ise iş yerinde yapılacak olan terfi yada değişikliğe işaret eder. Karanlık ise fal sahibinin yaptığı işlere daha fazla dikkat etmesi gerektiğine ve çevresinde bulunan kişilerde ayrıca özen göstermesi gerektiğine işaret etmektedir.

Etrafında bulunan kişilerden yardım göreceğine fakat bu yardımları iyi şekilde değerlendirmesi gerektiğine aksi taktirde fal sahibinin zor duruma düşeceğine işaret eder. En zirveye çıkmak için azim ve hırsla çalışman, iş hayatında tahmin bile edemeyeceğin bir mevkiye gelmeni sağlayacak.Yeni tanıştığın veya tanışacağın yüksek mevki sahibi bir adamdan alacağın yardım başarını arttıranı sağlayacak.İş hayatında yakalamış olduğun başarı aile hayatını olumsuz yönde etkileyecek. Eşinle sürekli küslük içerisinde olacağın bu dönem, eşinle ayrılmanıza neden olacak.

Zamanında birine yapmış olduğun bir iyilik sayesinde, canı pahasına dahi olsa senin için her türlü tehlikeye atılmaktan çekinmeyen bir dost edinmene sebep olmuş.Kötü ve sıkıntı bir dönem içerisinden geçeceğin bu günlerde her türlü acıyı bu dostunla sayesinde atlatacaksın.Eşinin seni aldatmış olmasını bir türlü kabullenemeyeceksin ve 3 vakte kadar boşanma görüyorum.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git