Kahve Falında Şapka Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Şapka Görmek

Kahve falında şapka görmek, fal sahibinin kazanacağı başarıların kendisini tanınan bir insan haline getireceği ve hayırlı kapıların teker teker açılacağı anlamına gelir. Kişinin ilerleyeceği yolda büyük risk alarak yaşadığı problemi çözeceğine ve hayatında yeni bir sayfa açacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu dönemde karşınıza çıkacak olan büyük bir kısmete işaret eder. Daha önce yaşamış olduğunuz kötü tecrübeler sebebiyle yeni ilişkilere çok hazır olmayacağınız bu dönemde, bu yeni tanışacağınız insan sizin yaralarınızı sarmanıza yardımcı olacaktır. Yaşadığınız can sıkıcı problemler karşısında, beraber bir yol çizeceksiniz. Zor durumda kaldığınızda sonuna kadar sabrınızı korumalı ve etrafınızdakilerden destek almalısınız. Kafa denginiz olan bu yeni insan ile oldukça uyum içerisinde olacak, birlikte çok fazla seyahat edeceksiniz. Evliyseniz, eşinizle kısa bir süreliğine bir anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Kıskançlık sebebiyle çıkacak olan bu anlaşmazlık kısa sürede çözülecek, aranızdaki bağ eskisinden daha da kuvvetli hale gelecektir.

Mutlu bir evlilik yapacağınıza da işaret eder. Fakat özellikle bu dönemde etrafınızdaki insanlara oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu dönemde eşinizle veya sevgilinizle aranıza girmeye çalışan kötü niyetli birileri olabilir. Bu yüzden aranızdaki güven bağlarının da test edileceği  bir dönem olacaktır sizin için. Birbirinize olan güvenininiz artacak ve aranızdaki bağ kuvvetlenecektir. İlişkinizin sınanacağı bu dönemi atlattıktan sonra sizi mutlu, sakin ve huzurlu günler beklemektedir. Yakın zamanda alacağınız bir bebek haberi de bu mutluluğunuza mutluluk katacak, aileniz ve arkadaşlarınızı da çok sevindirecektir. Bu bebek size şans ve bolluk getirecek, aranıza katılmasıyla beraber tüm aileniz ve sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu günler yaşayacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre özellikle iş hayatınızda kazanacağınız başarılar sayesinde tanınan bir insan haline geleceğinize işaret eder. Birçok kişi sizin başarılarınızı örnek alacaktır. Yakın zamanda hayatınızı değiştirecek bir haber alacağınıza da işaret eder. Alacağınız bu haber doğrultusunda bir karar vermek zorunda kalacaksınız. Vereceğiniz bu karar doğrultusunda kısa süreli bir tereddüt yaşayacak fakat daha sonrasında ne kadar doğru bir karar verdiğinizin farkına varacaksınız. Hayatınız, maddi durumunuz ve işiniz açısından oldukça hayırlı bir yol çizeceksiniz. Maddi kazancınız artacak ve tüm istediklerinize uzun vadede sahip olacaksınız.

Bu dönemde geçici bir dönem kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Bu kafa karışıklığınızın sebebi beraber çalıştığınız bir arkadaşınız olacaktır. Kafa karıştırma sebebi ise tamamen sizin hata yapmanızı sağlamak için olacaktır, bu sebeple özellikle bu kadar başarılı olduğunuz bu dönemde etrafınızdaki insanlara karşı oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Etrafınızda sizin başarılarınızı kıskanan sizin üzerinizden çıkar sağlamaya çalışan insanlar olabilir. Yapabileceğiniz en ufak bir hata iş hayatınızı ve maddi kazancınızı ve istikbalinizi tehlikeye sokabilir. Her ortama ayak uydurabilen neşeli bir karaktere sahip olduğunuz için, etrafınızdaki herkesi de kendiniz gibi sanmamanız gerekmektedir. Bu zamana kadar hayatınızda yaşadığınız inişli çıkışlı günler son bulacak, huzurlu, rahat ve mutlu olacağınız günler gelecektir. İşinizde alacağınız terfi ya da alacağınız daha iyi bir iş teklifi hayatınızı değiştirecek ve sizi kariyerinizde farklı bir noktaya ulaştıracaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Politika ile ilgilenen bir akrabanızın başının dertte olduğunun ve sizin bir yardımınızın dokunabileceği anlamında da yorumlanır. Bu dönemde sevdiğiniz bir akrabanıza yardım edecek, hayatının değişmesini sağlayacaksınız. Ailenizin içinde yeni bir durum gelişecek ve siz bu durumdan fazlasıyla fayda sağlayacaksınız. Ayrıca yakın çevrenizden veya ailenizin içindeki bir kişiden yardım göreceğinizi de gösterir. Bu kişi ile bir süre ortak bir iş yapabilirsiniz. Bu dönemde bir yol ayrımına düşecek ve bir karar vermek durumunda kalacaksınız. Bu kararı alırken, ailenizin de yanınızda olmasına izin vermeli onları da dinlemeli ve size destek olmalarına izin vermelisiniz.

Evinizde bolluğun ve bereketin artmasıyla huzura kavuşacaksınız. Maddi kazancınızın artmasıyla ailenize destek olacaksınız. Sahip olduğunuz azim ve hırs ile iş hayatınızda tahmin bile edemeyeceğin bir mevkiye gelecek, kötü ve sıkıntılı dönemleri geride bırakacaksınız. Hayatınızda ufak çaplı değişimler yaşayacaksınız. Sevdiklerinizin, ailenizin ve eşinizin desteği hiçbir zaman eksik olmayacak, hep birlikte mutlu ve huzurlu bir hayatınız olacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda çok başarılar kazanacağınıza işaret eder. İşinizde kazandığınız bu başarılar ile fazlası ile tanınan bir insan haline gelecek, herkes tarafından örnek alınmanıza vesile olacaktır. İş yerinde yaşayacağınız bir sebepten dolayı iş değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu karar aşamasında kısa bir tereddüt yaşayacak, fakat daha sonra ne kadar doğru bir karar verdiğini anlayacaksınız. Bu dönemde yaşayacağınız veya karşılaşacağınız bazı olaylar doğrultusunda nasıl tepki vereceğinizi kestiremeyebilir, kararsız kalabilirsiniz. Bu durumda yapacağınız en güzel hareket, her şeyi akışına bırakmak olacaktır. Zaman içerisinde kendinize ne kadar hayırlı bir yol hazırladığınızı fark edeceksiniz.

Bazı konularda kararsızlığa düşeceğiniz bu dönemde, iki seçenek arasında kalacaksınız. İşiniz ile ilgili olacak olan bu mesele yakın zamanda çözüme kavuşacaktır. Yakın çevrenizden birisinin yardımı sayesinde iş hayatınızda beklenmeyen bir terfi ya da yeni bir iş teklifi alacak, yakın zaman içerisinde kariyerinizde farklı bir noktaya ulaşacaksınız. İş hayatınızda tanıştığınız yeni kişiler ile birlikte yeni bir iş kurmak için adım atabilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyor ise bu dönemde eğitim hayatınızda biraz problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemler zaman içerisinde çözüme kavuşacaktır fakat çok çalışmalısınız. Ancak bu şekilde bu dönemde karşınıza çıkacak olan zorlukları aşıp, üstesinden gelebilirsiniz. İş hayatınızdaki başarılarınızı kıskanan insanlar etrafınızda olabilir, bu yüzden atacağınız her adımda dikkatli olmalısınız, karar verirken mutlaka çok dikkatli olmalı, her ihtimali düşünerek hareket etmelisiniz.

Sağlık Yorumu

Bu dönemde kısa süreli sağlık problemleri yaşayabilirsiniz, ayrıca uzaktaki bir akrabanızdan gelecek bir vefat haberi de oldukça üzülmenize sebep olacaktır. Kısa süreli geçireceğiniz bu rahatsızlık sizi bir süreliğine eve bağlayacak ve işinizden biraz da olsa uzaklaşmanıza sebep olacaktır. Kısa sürede atlatacağınız bu rahatsızlıkların tekrar yaşanmaması için sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Özellikle çok yoğun çalışırken düzgün beslenmeli, bol vitamin içeren meyve ve sebzeler tüketmeye dikkat etmelisiniz. Boş zamanlarınızda spor yapmalı kendinize vakit ayırmayı da öğrenmeniz gerekmektedir. Sadece fiziksel değil ruhsal sağlığınız da oldukça önemlidir bu sebeple ara sıra kendinize vakit ayırıp kafanızı boşaltmaya çalışmalısınız.


Kahve Falında Şapkalı Kadın Görmek

Fal sahibinin daha fazla gayret ve mücadele etmesi halinde karşısına çok mutlu olacağı büyük bir fırsatın çıkacağı anlamına gelir. Kişinin çevresindeki kötü niyetli kişilerin çeşitli aldatmacalar düzenleyeceğine ve bunlara inanmaması gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Fötr Şapka Görmek

Fal sahibinin bir süredir işlerinde sorun oluşturarak kendisine zarar veren insanı hayatından çıkartacağı ve rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin hayatında yeni ufuklar açması ile birlikte bakış açısını değiştireceğine ve karar değişikliği yapacağına işaret eder.


Kahve Falında Şapkalı Adam Görmek

Fal sahibinin yaşayacağı bir olayda tam olarak ne yapacağını kestiremeyeceği ve karar vermeden önce biraz daha beklemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin ortakları ile yaşadığı sorunları kısa sürede çözüme kavuşturacağına ve başarılı olacaklarına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.