Kahve Falında Kadın Görmek

Kahve Falında Kadın Görmek
5 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.167 kez okundu.

Kahve falında kadın görmek, özverinin, sadakatin ve fedakarlığın sembolüdür. Ne kadar belirginse o kadar yakın zamanda hayatınıza girecek birinin sizi tamamen değiştireceği ve hayatınıza çok şey katacağının göstergesidir. Aynı zamanda ilişkilerde dikkatli ve akılcı olmanın gerekli olduğunu gösterir. Yaşanan olaylardan ders alarak insanlara karşı daha fedakar ve karşılık beklemeyen bir ilişki içine girilmesi gerektiğinin işaretidir. Bu şekilde fedakar davranan kişinin de hayatı değişecek, çevresindeki kişilerden de benzer davranışlar görmeye başlayacaktır. Yakın bir zamanda aşırı baskı altına alınan birini rahatlatmaya ve hiç düşünmeden ona yardım eli uzatarak hayatının değişmesini sağlamaya da işaret eder.

Akla enerjik ve dinamik olmayı da getirir. Hareketli ve her işe koşabilen biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi hem iş hayatında hem de özel hayatınızdaki yükü hafifletmek için adeta bir kurtarıcı niteliğinde olabilir. Ancak sizin de ona karşı davranışınız karşılık beklemeksizin olumlu, saygı ve sevgi dolu olmalıdır. Bu şekilde hayatınızda olumlu olaylar konusunda istikrar yakalayabilir; sadece kendiniz için değil başka insanlar için de faydalı hale gelebilirsiniz. Sadakat ve sevgiyle yaklaştığınız her olay, hayatınızda büyük bir artı değer olarak size geri dönecektir. İyiliğin, mutluluğun, karşılıksız sevginin baş temsilcisidir. Hayatınızda yaşanacak büyük ve olumlu değişikliklere hazır olmanızı öneririz. Çevrenizdeki insanlara yaklaşımınızı daha sempatik hale getirerek, insanların içindeki cevherin ortaya çıkmasını sağlayabilir ve bu durumdan karşılıklı mutluluk elde edebilirsiniz. Hayatınızı hiç olmadığı şekilde iyi ve sakin hale getirebilirsiniz.

Aşk

Kavgalı aşk hayatınızın sona erip huzura ereceksiniz. Daha çok mutlu günler sizi beklemektedir. İlişkilerinizde çok kıskanç olduğunuz için bu ilişkinize zarar vermektedir. Ama bu kıskançlık yönünüzü bastırırsanız daha mutlu olacaksınız. Hemen aşık olup o kişiden vazgeçtiğiniz anda ilişkiniz ne kadar uzun sürede devam etmiş olsa da bitirebilme özelliğiniz bulunmaktadır. Sevgiye ve aşka çok önem verirsiniz. İlişkinize karşı sadık birisinizdir. Bunun için her daim sevilir ve seversiniz. Karşınızdaki insanda sizi bu kişiliğinizle daha çok sever ve bağlanır. Kısaca gözü sizden başkasını görmez. Hayatınızda sadece tek insana sadık olmasını bilmeniz gerekir. Diğer kişiler sizin için gelip geçici olması gerekir.

Genellikle sevdiğiniz insanları paylaşmayı sevmezsiniz. Sevdiğiniz insanı da ailesiyle bile paylaşmazsınız. Sadece sizi ait olmasını istersiniz. Kendinize özgüveniniz tam olduğu gibi aşkınıza da o kadar öz güveniniz tamdır. Her zaman olmasa da partnerinizden hep ilgi beklersiniz. İlgisiz kalamıyorsunuz. Hep sevilmek ilgi görmek istiyorsunuz. İlişkilerinde durağan bir hayat değilde de enerjik bir ilişki isteyen birisiniz. Önemli olan bir ömür boyu beraber yaşayabileceğiniz insanı bulmanız ondan sonra aşk kendiliğinden oluşur ve hayatınız mutlu mesut sürer.

İlişkiniz yok ise bu zamanlarda ilk bakışta aşık olacağınız insanı bulabilirsiniz. Gözlerinizi iyi kullanarak etrafınıza bakmayı unutmayın Yoksa güzel şeyleri kaçırırsınız. Evli iseniz mutlu bir eşe sahipsiniz. Bu eşin ve birbirinizin kıymetini çok iyi bilen birisiniz. İlişkinize ve yuvanıza değer vermek sahip çıkmak için elinden geleni yapıyorsunuz.

Para

Her yere ayak uyduran bir yapınız bulunmaktadır. Bu yüzden para kazanma durumunda hiçbir zorluk çekmiyorsunuz.Ekonomik gelirinizde de bir kayıp yaşamıyorsunuz. Bu dönemlerde ekonomik gelirinizde bir bereketlenme dönemi yaşayacaksınız. Bu bereketlenme dönemi sonrasında bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Sadece biraz gelen işler dolayısıyla yoğunluktan çok önemli işleri unutup başkalarına yöneleceksiniz.

Bazı kayıplar yaşayabilirsiniz ama bu kayıpları tekrardan düzelteceksiniz. Sizin için bu kayıplar peynir ekmek gibidir. Bir yudumda bu zorlukları yiyebilirsiniz. Hiçbir zorluk sizi pes ettirmez. Aslında bir şeye inandıktan ve güvendikten sonra hiçbir engel sizin önünüze duramaz. Evinize alacağınız yeni bir eşya için para bulmakta zorluk çekebilirsiniz ama en sonunda bu eşyaya sahip olacaksınız. Para hayatınız ne kötü yada ne de iyi bir derecede ilerlemektedir. Sizin bütçenize göre sizi geçindirecek ölçüde ilerlemektedir. Yani bu yönden pek memnun olmamış gibi görünmüyorsunuz. Fakat yakın zamanda bolluk ve bereketlilik yaşayacaksınız.

İş ve Kariyer Hayatı 

Yeni işinizde başarılı olup terfi alabilirsiniz. Bu da sizi bir basamak kariyer yolculuğunuzda ilerletecektir. İşinizdeki başarı, iş yerinizdeki arkadaşlarınızın gözünden hiç kaçmıyor. Sizi kıskanıyorlar da olabilirler. Ama siz bunları, pek göz ardı etmeyin ve o çok sevdiğiniz işe odaklanın ve daha çok başarılı olun. Ekonomik hayatınızı güçlendirmek için yaptığınız işleri sürekli ve devamlılık sağlamaktadır. Bir işe girdiğiniz zaman devamlı ve süreklilik sağlamaktadır. İş yerinizde yaptığınız başarılar kadar iş yerinizdeki ortama da kendinizi sevdiriyorsunuz.

Önceden aldığınız eğitim seviyeniz ile bulunduğunuz her ortama ayak uydurabiliyorsunuz. Bu da size verilen her işi zamanında ve düzgün profesyonel şekilde yapıyorsunuzdur. Kaliteli eğitim kaliteli iş demektir. İşlerinizi daha çok tek başınıza iken sakin ortamda daha rahat ve temiz yapıyorsunuz. Gürültülü ortamda pek çalışmayı sevmiyorsunuz. Eğer işsiz iseniz çok seveceğiniz ve başarılı olacağınız bir işe adım atacaksınız. Bu iş yarım bıraktığınız kariyerinizi yeniden tamamlamanızı sağlayacaksınız.

Sağlık Hayatı

Bugünlerde çok koşuşturmaktan nefes darlığı problemi çekebilirsiniz. Bunu da ilaçlarla ya da az ve kendinizi yormadan çalışırsanız bu problemi fazla ilerletme durumunuz olmaz. Mideniz hemen rahatsızlandığı için gazlı ve sindirim sisteminizi bozacak yiyeceklerden uzak durmanız gerekir. Yoksa mide rahatsızlığı çekebilirsiniz. Bazen bir yorgun bazen bir enerjik oluyorsunuz. Yorgun düşmemek için bol bol dinlenip uykuya ihtiyacınız vardır. Uyursanız dinlenirsiniz, gözlerinizde dinlenir.

Göz probleminiz aman ortaya çıkmasın. Bol bol yeşillik tüketin. Sağlığınız açısından da bol bol yürüyüş yapıp spor yapmanız önerilir. Spor yaparsanız hem genç kalırsınız hem de dinamik. Doktoru fazla sevmeyen kişiliğiniz var eskiden kalma yöntemleri deneyerek sağlığınızı düzeltebilirsiniz. Bunları daha yararlı ve faydalı görürsünüz. Bu yöntem de her zaman ilgi alanınız olur.

Aile ve Yaşam Alanı

Arkadaşlarınızı bir yana bırakıp aile yaşantınıza daha çok önem veriyorsunuz. Sizde ileride güzel bir aile yaşantısı kurmak istiyorsunuz. Bunu da ailenizden ne görüyor iseniz onu da ilerde uygulayacaksınız. Rutin olan yaşamınızı biraz sosyalleştirerek enerjik hale getirebilirsiniz. Yeni hobiler edinerek ya da yeni arkadaşlıklar kurarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Ailenizin size olan güvenini hiç bir zaman sarsmayacak kişisiniz. Küçüklüğünüzden beri yaşamınızın iyi olmasını istediğiniz için çok çabalama göstermişsiniz. Hayalinizi gerçekleştirmek için artık bu çabalarınızı gerçekleştirmek çok istiyorsunuz.

Yaşamınızdaki olan insanlardan daha çok gelişmiş birisiniz. Eğitim seviyenizi güzel almışsınız ve yaşamınıza çok güzel değerler katmış bulunmaktasınız. Enerjiniz yüksek biri olduğunuz için yaşamınıza yani hayatınıza alan insanları güzel seçip kendinizi sevdiriyorsunuz. Kaliteli insanlarla takılmayı seven birisiniz. Ailenizin içerisine bu zamanlarda güzel bir haber alacaksınız ve ailece mutlu olacaksınız. Bu mutlu haberden sonra ailenizle küçük bir akraba ziyareti yapabilirsiniz. Bu akraba ziyaretiniz güzel hoş sohbetlerle geçecektir. Aileniz ile beraber hafta sonları vakit geçirmeyi eğlenmeyi seviyorsunuz. Beraber ailece bir şeyler yapmaktan keyif alıyorsunuz ve hoşnut oluyorsunuz. Ailenize yeni bir üye katılabilir. Yakın akrabanızdan birinden bir bebek müjdesi alabilirsiniz. Bu bebeğin gelmesi o aile için hayırlı olacaktır.

Kahve Falında Kadın Silüeti Görmek

Genel olarak olumlu şeklide yorumlanır. Fal sahibi genel olarak iş hayatında ve eğitim hayatında büyük başarılar elde edeceği şeklinde yorumlanır. Eğer fal sahibi kadın ise ve genç ise okul yaşamında büyük başarılar elde edeceği ve derece ile okulunu bitireceği şeklinde ifade edilir. Eğer orta yaşlı bir kadın ise iş yaşamında yeni kapıların açılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Fal sahibi erkek ise bu fal da onun yeni bir iş kuracağının habercisidir.

Bazı yorumculara göre kişi eğer erkekse yakın zamanda bir kadın ile tanışacağının ve kısa bir süre sonra da evlilik yönünde ciddi adımlar atacaklarının bir işaretidir. Bu kişi evliliğinde de mutlu günler yaşayacak ve eşiyle birlikte birbirine çok bağlı olacaklardır. Ayrıca aileye yeni bir üyenin katılacağı hani bir hamilelik durumunun meydana geleceğinin de bir habercisi olduğu şeklinde yorumlar da vardır.

Kahve Falında Uzun Boylu Kadın Görmek

Genel olarak hayırlı işlerle yorumlanır. Borçlarından kurtulacağı ve maddi yönden kazanç elde edileceği şeklinde yorumlanır. Eğer fal sahibi kadın ise eğitim hayatında üstün başarılar elde edeceği ve güzel yerlere geleceği şeklinde ifade edilir. Eğer fal sahibi yaşlı bir kadın ise kısa zamanda sevdikleri ile bir araya geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Fal sahibi kişi erkek ise bu fal onun yeni bir işe başlayacağının da habercisidir.

Bazı yorumculara göre de fal sahibi kişi için kısmete yorumlanmaktadır. Kişi kısa zaman içinde yeni birisi ile tanışacak, ileriye dönük adımlar atacak ve de bu kişi evliliğinde de mutlu günler yaşayacaktır. Ayrıca evliliklerinde de eşiyle birlikte birbirine çok bağlı kalacaklardır. Kısa zaman içinde bir aile üyesinden kalacak olan maddi kazanca yorumlanarak zenginliğe işaret eder.

Kahve Falında Zayıf Kadın Görmek

Sizin şu anda içinde bulunduğunuz ruh halini simgeleyen bir fal figürüdür. Son zamanlarda çok yoruldunuz ve çok acılar çektiniz. Kendinizi psikolojik olarak yıpranmış hissediyorsunuz. Bu figür, sizin bu ruh halinde yaşarken nasıl da zorlandığınızı gösteriyor. Ancak falınızın ifade ettiği kötü haber, bu ruh halinin bir süre daha devam edeceği. Eğer zayıf kadının yanındaki kısım aydınlıksa sonunda ışığa ulaşacaksınız ve bu durumdan kurtulacaksınız demektir. Bu kurtuluş için de yine sizin istemeniz ve artık ayağa kalkmanız gerekiyor.

Geçmişte olan bazı olayların hala sizi etkisi altında tuttuğunu ve kendinizi toparlayamadığınızı gösterir. Bu kahve falı size artık güçlü olmanız ve yolunuza devam etmeniz gerektiğini nasihat ediyor. Klasik bir deyimle, içiniz kabarmış ve çilelerle dolu günler geçirmişsiniz. Ama şimdi önünüze bakmanın ve hayatınızın yeni sayfalarını açmanın tam zamanı. Çünkü yakın zamanda kısmetleriniz yine açılacak ve şans yüzünüze tekrar gülmeye başlayacak. Bu fırsatları kaçırmamak için ruh halinizden sıyrılıp etrafınıza bakmalı ve toparlanmayı bilmelisiniz.

Kahve Falında Esmer Kadın Görmek

Hayatının rutin bir hal almasından sıkılanlar için en müjdeli haberleri taşıyan kahve falıdır. Kısa zamanda karşınıza çıkacak bir yolculuk fırsatı olacağına bir işaret olarak kabul edilir. Bu falı yorumlarken esmer kadının saçlarının şekli büyük önem taşır. Eğer saçlarının uçları yukarı bakıyorsa kuzeye, aşağı doğru ise güneye, sağ ya da sola doğru ise de doğu ya da batı yönüne doğru bir şehre gideceksiniz.

Bu esmer kadın şeklinin fincan içerisindeki konuma göre de yeni anlamlar kazanır. Örneğin bu figür fincanın dibine yakın çıkmışsa, bu yolculukta kalbinize heyecanlar yaşatacak biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi sizin için doğru kadın ya da erkek olacaktır ve ilişkiniz kuvvetli bir evlilik bağıyla sonlanacaktır. Tam aksine fincanın dudak kısımlarına daha yakın yerlerde çıktıysa da iş hayatınızda yükselmenizi sağlayan bir fırsatın ilk adımı, çıkacağınız bir iş seyahatinde gelecek bir fırsat olabilir. Bu yolculuğun tez bir vakitte yapılacağı düşünülür. Yolculuğun sonu da başarıyla noktalanacak demektir.

Kahve Falında Sarışın Kadın Görmek

Çok nadir çıkan bir kahve falı şeklidir. Genellikle kafasının üzerindeki bir boşluk olan insan figürü ile karıştırılsa da gerçekten kendinizi oldukça şanslı saymalısınız. Bu sembol yakın zamanda şanslı günlerin başlayacağı anlamına gelir. Giriştiğiniz her işte ve başarmak istediğiniz her durumda şans sizin yanınızda olacaktır. Bu durum uzun süre devam edebilir. Ne kadar uzun süreceğinin saçlarının uzunluğu ile doğrudan ilişkili olduğu varsayılır. Bu fal simgesi genellikle uzun süredir karamsar ve içe kapanık bir dönemde olan kişilerin falında çıkar ve bir umut simgesi olarak da yorumlanır. Artık işler düzelmeye başlayacak ve talih sizin tarafınızda yer alacak demektir.

Eğer görülen kadının saçları çok uzunsa ileriye dönük uzun süren planlar yapmaktan korkmamanız anlamına geliyor. Uzun bir süre şans sizin yanınızda olacak ve en umutsuzluğa kapıldığınız anlarda gelen yeni ve güzel haberler le tekrar motivasyonunuza ve hevesinize kavuşacaksınız. Giriştiğiniz işlerin sonu başarıyla son bulacak.

Kahve Falında Şişman Kadın Görmek

Maalesef kötü bir durumu ifade eder. Sizin arkanızdan dedikodunuzun yapıldığı anlamına gelir. Üstelik bu dedikodu tek bir kişi tarafından yapılmamış, bir çok tanıdığınız kişi de bu duruma ortak olmuş demektir. Arkanızdan konuşan insanlar yüzünüze gülüyor ve sizi çekiştirmiş oldukları için pek de pişmanlık duymuyorlar. Yani dost sandığınız ve sevgiyle yaklaştığınız insanları aslında sandığınız kadar doğru değerlendirmediğiniz anlamını taşıyor. Arkanızdan dönen bu lafları fark etmeniz ve dedikodu yapanları bularak onlarla bağınızı zayıflatmanız gerekiyor.

Gıybet yapıldığının en belirgin ifadesi olarak yorumlanır. Bu gıybet fal sahibi hakkında yapılmıştır. Genellikle daha ağır sözler sarf edildiğini simgeler. Bu konuşmanın, sizin aşk hayatınız ve fiziksel özellikleriniz hakkında yapılmış olabileceği de düşünülür. Bu şeklin falınızda çıkması aynı zamanda sizin hakkınızda gıybet yapılmaya hala devam edildiğini de gösterir. Bu tek seferlik, olmuş bitmiş bir şey değildir.

Kahve Falında Genç Kadın Görmek

Üretkenliği ve dinamizmi simgeler. Hayatınızın ne kadar hareketli ve eğlenceli, aynı zamanda sorumlu ve başarılı bir şekilde geçeceğini gösterir. Bu kişiyle aşk ya da iş anlamında güzel bir ilişki kurmaktır. Dış görünüş olarak oldukça sade ve mütevazı olan ancak düşünce yapısı ve zeka anlamında herkesin hayranlık duyduğu zarif, düşünceli ve sorumluluk sahibi insanları sembolize eder.

Her zaman olumlu ve mutluluk verici anlamlar taşır. Uzun zamandır çektiğiniz zorlukları çözebilmek için yabancı bir kadından yardım alacağınızı ve hayatınızın uzun bir bölümünde sizinle beraber olacağını gösterir. İyi kalpli, işini iyi yapan ve bunu asla dışarı belli etmeyen insanların simgesidir. Aynı zamanda çocuğu olmayan ya da yeni bir çocuk sahibi daha olmak isteyenler için hayırlı ve sağlıklı, geleceği parlak, evine mutluluk ve huzur getirecek, özellikle kız olan güzel çocuklara sahip olmaktır.

Kahve Falında Güzel Kadın Başı Görmek

Oldukça olumlu ve pozitif bir biçimde yorumlanır. Kısa zaman içinde yaşanacak birbirinden farklı birçok olayın art arda mutluluklar getireceğini gösterir. Uzun ve gür saçlı, bir kadın başı görmek yıllarca aynı insanlarla bir arada bulunup onlar sayesinde her zaman mutlu kalmaktır. İş ortamında elde edilecek başarıya ve maddi anlamda uzun süre yaşanacak refaha işaret eder. Başarılı ve seviyesi yüksek, asil insanlarla bir arada bulunmaktır.

Bekar olanlar için mutlulukla dolu bir evlilik yapmaya işarettir. Yakın bir zamanda sevgilinizden evliliğe dair sinyaller almaya başlayabilirsiniz. Hayırlı, başarılı, akıllı ve güzel kız evlatlara sahip olup onlar sayesinde her zaman gururlu ve mutlu olmaktır. Bekar erkek kardeşi ya da oğlu olanlar için onların çok güzel kızlarla evlendiklerine şahit olmaktır. Evine neşe saçan, her işe yetişen ve bundan asla şikayet etmeyen kadınları temsil eden, güzel ve olumlu bir figürdür.

Kahve Falında Asılmış Kadın Görmek

Bu ara insanlara her an öfke ile yaklaşıyor olmanız ile çevrenizdeki herkesi oldukça çok kırıyor olduğunuzu göstermektedir. Eğer insanları böyle biraz daha kırmaya devam eder iseniz istemediğiniz sonuçlar ile karşılaşarak yalnızlıkları da yaşamak ile yüzleşebilirsiniz.

Bu sembol her şeyin sizlerin ellerin arasında olduğunu hatırlayarak biraz daha sakin olaylara yaklaşır iseniz de çevrenizde yer alan insanlarla da iyi bir beraberlik sürdürebilirsiniz. Bu tutumunuz siz dışında kimse tarafından da onaylanmıyor oluşu ile de sizlerin hem yalnızlık hem de kayıplar ile karşılaşmanızın büyük bir olası olduğu bu zaman diliminde istekler değil de mantığın ön plana geçmesi gereken zaman diliminin sizler için gelmek üzere olduğunu göstermektedir. Bir de her şeyin bir anda sizlerin farkında bile olmadan tersine dönmüş olmasına işarettir. Eğer sizler çevrenize kulak vermek yerine biraz daha sizleri ilgilendiren olaylara yönelir iseniz sadece kayıplar ile karşı karşıya gelmek yerine başarıları elde etmek için uğraşmış olursunuz. Bu ara biraz daha dikkatli olmayı unutmayın.

Kahve Falında Uyuyan Kadın Görmek

Sizler artık hayallerinize inanmayı bırakıp sadece gelişi güzel bir şekilde yaşamaya başladığınızı göstermek ile birlikte kendinize yapmakta olduğunuz en büyük haksızlıkları da göstermektedir. Bir insan için oldukça önemli bir yere sahip olan hayalleri kimse asla kendi elinden dahi almaması gerektiğini ve bunlar ile hayata daha iyi ve istekli bir şekilde tutunuyor olduğunu da göstermektedir.

Sevdiğiniz birinden gelecek ve oldukça da üzüntülü olacak bir haberi işaret etmektedir. En az ölüm ya da ayrılık kadar kötü olan bu haber ile hem o kişiye daha çok bağlanacak hem de büyük bir üzüntüyü omuzlarınız üzerinde hissedeceksiniz. Kolay bir şekilde üzülebilen bir insan olmasanız bile ilk defa duygularınız her şeyin önüne geçerek sizlerin de duyguları olduğunu insanlara gösterecek olduğu zaman dilimini de işaret etmektedir. Bu zaman zarfı içerisinde o sevdiğiniz kişi ile ne kadar çok vakit geçirebiliyor iseniz geçireceksiniz ve her şeyin de beraber en iyi şekilde üstesinden gelecek olduğunuzu göstermektedir.

Kahve Falında Düşünen Kadın Görmek

Çeşitli sıkıntılar yaşadığın ve umutlarının tükendiği günlerde ansızın gelecek olan müjdeli bir haberin işaretidir. Alacağın bu güzel haber sayesinde yıkılan umutların birer birer eski yerine gelecek ve mutluluk sonunda sana da uğrayacak demektir. Ayrıca faldaki düşünen kadın simgesi senin iyi ve güzel şeyler yaşaman için her zaman çabalayan ve attığın her adımda arkanda olan bir kadını göstermektedir. Bu kadın sen farkında olmasan da senin hayatını ve düşüncelerini olumlu yönde etkilemektedir.

Gerek duygusal yaşamda gerekse de iş ya da eğitim yaşamında önce üzüleceğin ardından da sevineceğin bir durumun göstergesidir. İlk etapta seni oldukça üzecek olan bu durum zaman geçtikçe senin lehine dönecek ve senin bile tahmin edemeyeceğin derecede hayatına güzellikler getirecek demektir. Bunu yanında bazı yorumculara göre faldaki düşünen kadın figürü sevdiklerinden ya da yakın çevrenden birinin derdine ortak olacağın şeklinde yorumlanmaktadır. Seninle derdini paylaşan bu kişi için çabalayacak ve sorunlarına çözüm bulmak için uğraşacaksın. Nitekim sonucunda da istediğini yapacak ve karşındaki o kişiyi mutlu edeceksin.

Kahve Falında Bir Kadın Bir Bebek Görmek

Yakın zamanda ailenize minik bir bebeğin katılacağının habercisidir. Bu yakınlarınızdan birinin bebeği olabilir. Ayrıca güzel ve iyi günlerin habercisidir. Çektiğiniz sıkıntılardan sonra refaha ulaşacağınıza işaret eder. Emeklerinizin karşılığını sonunda alacaksınız demektir.

Çok kısa bir süre içinde müjdeli bir haber alacağınıza, elinize büyük miktarda bir para geçeceğine ve iyi günlerin sizi beklediğine işarettir. Parasal konularda hiç beklemediğiniz bir yerden sürpriz bir geliriniz olacaktır. Temiz ve helal kazancın, zor günlerden sonra elde edilen refahın ve gelecek güzel temiz günlerin habercisidir. Çektiğiniz sıkıntılar sona erecek, kısa süre içinde hayalini kurduğunuz yaşama kavuşacaksınız. Aşk hayatınız yoluna girecek ve yanlış anlaşılmanın getirdiği gerginlikler sona erecektir. Gelecek güzel günlerin habercisidir.

Kahve Falında Arkası Dönük Kadın Görmek

Yakın bir arkadaşınızın kısa bir süre içinde başka bir şehre taşınacağına işaret eder. Çok sevdiğiniz ve çok yakın olduğunuzun bu gidişi sizi oldukça üzecektir. Farklı şehirler de oturmaya başlayabilirsiniz. Yeni komşular kazanabilirsiniz. Yeni dostluklar elde edebilirsiniz. Yakın zamanda yeni bir aşk karşınıza çıkabilir. Bu aşk ayaklarınızı yerden kesecek ve hayatınıza yeni bir bakış açısı getirecektir.

İş hayatında yükseleceğinize, kariyer planlarınızda hızlı adımlar ile emin bir şekilde ilerleyerek kısa süre de çok daha iyi bir mertebeye geleceğinize işaret eder. Sağlığınız ile ilgili bir takım sorunlar yaşayacağınızı , mide problemleri ile karşılaşacağınızı fakat kısa bir süre içinde eski iyi halinize döneceğinizi gösterir. Sevgiliniz ile uzun bir tatile çıkacağınızı yada birlikte şehir dışında bir kaç gün geçireceğinizi gösterir. Bu tatil size oldukça iyi gelecektir. Uzun zamandan beri size sıkıntı veren konulardan bir süre uzaklaşmak size iyi gelecektir. Arkadaşlarınız ile bolca vakit geçirmeniz bu günleri çok daha kolay bir şekilde atlatmanızı sağlayacaktır.

Kahve Falında Yatan Kadın Görmek

Kısa sıra içinde çıkacağınız bir tatile işaret eder. İş hayatının sizi çok fazla yorduğuna, kısa bir hafta sonu tatilinin size çok çok iyi geleceğine, bu tatil de yeni kişiler ile tanışacağınıza işaret eder. Kısa süre de hayatınıza bir çok yeni insanın gireceğine, bu kişiler ile hayatınızın daha da farklı bir hal alacağına da işaret eder. Yakın zaman da hayatınıza girecek olan biri sizi oldukça etkisi altına alacaktır. Aşk hayatınız kısa süre içinde yoluna girecektir. Sevdiğiniz insan kötü günlerde sizi yalnız bırakmayacaktır.

Çok daha hoşunuza gidecek bir iş teklifi alacağınıza da işaret eder. Bu teklif sizi oldukça mutlu edecektir. Parasal konular da yaşadığınız sıkıntı bitecek çok daha aydınlık günler sizi bekleyecektir. İş hayatınızda kısa zaman içinde yükselerek, parasal konular da bir sıkıntınız kalmayacağına da işarettir. Kötü ve karanlık günler yakın zaman da geride kalacak, yeni bir aşk ve yeni bir iş hayatı sizi bekleyecektir.

Kahve Falında Oynayan Kadın Görmek

Yakın zamanda gelecek olan müjdeli bir habere işaret eder. Bu sağlık konusunda iyi bir haber olabilir. Kısa süre içinde hem aşk hayatınız hem de sağlık hayatınız yoluna girecektir. Hayatınıza çok yakın bir zaman için de yeni bir bayan girebilir. Bu bayan bir komşu yada mahalleye yeni taşınan biri olabilir. Hayatınıza yeni katılacak olan bu bayan ile kısa süre içinde kuracağınız dostluk size oldukça iyi gelecektir.

Kötü günlerin kısa süre içinde sona ermesi, iyi ve mutlu günlerin yakın olması demektir. Yakın zamanda büyük bir servete ve aniden gelen sürpriz bir paraya kavuşabilirsiniz. Bu para maddi konularda yaşadığınız sıkıntıları uzun bir süre hafifletecektir. Maddi konularda bir sıkıntınız kalmayacaktır. Aşk hayatınız ise yakın zamanda yeniden renklenecektir. Kısa süre içinde sevgilinizden gelecek müjdeli bir haber sizi oldukça mutlu edebilir. Sevgilinize kalbiniz biraz kırık olabilir, yapacağı bu sürpriz aranızda ki tüm buzları eritecek ve aşkınızı yeniden alevlendirecektir. Aşk hayatınızda yeni gelişmelere hazır olun.

Kahve Falında Oturmuş Kadın Görmek

İş hayatınızın sizi çok yorduğuna, iyi bir tatile ihtiyacınız olduğuna işaret eder. Kısa bir hafta sonu tatili yapmanız size çok iyi gelecektir. Aşk hayatınızın yeniden eski düzenine döneceğine, sevgiliniz ile aranızda ki buzların eriyeceğine de işaret eder. Parasal konular da uzun zamandır bazı sıkıntılar yaşıyorsunuz. Bu sıkıntılar yakın bir zaman da sona erecektir. Hiç beklemediğiniz bir anda gelen sürpriz bir para sizi oldukça mutlu edecektir. Bu para ile yeni ve karlı yatırımlarda bulunabilirsiniz.

Hayatınız da bir takım değişiklikler yapacağınıza işaret eder. Bu değişiklik yeni bir ev almak yada yeni bir mahalleye taşınmak olabilir. Ailevi sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, ailevi ilişkilerin güçleneceğine, uzun zamandan beri görmediğiniz akrabalar ile bir araya geleceğinize de işaret eder. Çok kısa bir zaman içinde alacağınız değerli bir hediyeye, altın yüzük yada bileziğe, alacağınız hediyenin sizi oldukça mutlu edeceğine işaret eder. Sağlık hayatınızda uzun süredir devam eden sorunlar bu günlerde sona erecektir.

Kahve Falında Zıplayan Kadın Görmek

İş hayatınızda bir süredir işlerin yolunda gitmediğinin göstergesidir. Bu sorunu kafanızda epey büyütmüşsünüz ve içiniz çok daralmış. Uzun bir yolculuk yapmak size iyi gelecek. Bu günlerde bir arkadaşınızı ziyaret için seyahat edebilirsiniz. Uzun bir yolculuk ve bol bol düşünme imkanı sizi epey rahatlatacak. Bu yolculuktan sonra kendinizi çok daha ferahlamış ve rahat hissedeceksiniz. Yeni yerler görmek, turistik yerleri ziyaret etmek sizi mutlu edecek. Kısa bir süre içinde bu yolculuğa çıkacaksınız.

Tarihi yerleri ziyaret edeceğinize işaret eder. Bir kadın rehber bu turistik gezinizde size eşlik edecektir. Tarihi yerleri gezmek sizi manevi yönden etkileyecektir. Ayrıca kısa süre içinde bir bayan yakınınızdan müjdeli bir haber alacağınıza da işaret eder. Bir bayan arkadaşınız vereceği güzel bir haber ile sizi epey şaşırtabilir. Mutluluktan havalara uçabilirsiniz. Aşk hayatınız biraz karmaşık gibi görünüyor. Kıskançlıklar ve iletişim eksikliğinden kaynaklı sorunlar ilişkinizi epey zedeliyor. Sevdiğiniz insana karşı daha anlayışlı olmalı ve onu bu tür ufak sorunlar yüzünden kırmaktan kaçınmalısınız. İlişkiniz kısa süre içinde düzelecektir.

Kahve Falında Koşan Kadın Görmek

Hzlı ve ani gerçekleşecek bir işin sonucunda çok mutlu günler yaşayacağınız ve maddi olarak ferahlayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Uzun zamandır gerçekleşmesini beklediği bir işten haber alabilir ve hiç beklemediği bir anda bu haber sayesinde hayatı değişebilir. Herhangi bir görev nedeniyle başka bir şehre taşınmak, sevdiklerine özlem beslemek, sevdikleriyle arasına uzun mesafe girmesine delalettir. Kişinin kendisini sıkıntıya ve derde sokan her türlü düşünceye ile mücadele ettiğini, şüphelerle yaşamaktan ve tedirgin olmaktan korktuğuna, hayatındaki sıkıntılardan bir an önce kurtulmak istediğine ve çare aradığına tabir edilir. Hayatının dönüm noktasını yaşamasını, zor kararlar almasına, zorluk ve sıkıntı dolu günler yaşamasına, maddi anlamda geçim sıkıntısı yaşamasına delalet eder. Kişinin asi davranışları yüzünden aile fertlerine üzmesine, onları zor durumda bırakmasına, pişman olacağı sözler söylemesine ve sevdiklerinin kalbini kırmasına işaret eder. Umudunu yitirmesine, iş hayatında zorluk çekmesine, maddi anlamda imkanlarını zorlamasına tabir edilir.

Genellikle çabuk ilerleyecek gelişmelerin hayatınızda yaşayacağınız büyük yeniliklere öncülük edeceği anlamına gelir. Başkalarının başaramazsın seni aşar diye nitelendirdiği zor işlerin üstesinden gelerek herkesi şaşırtacak bir başarıya imza atacak ve bu başarı sayesinde çok güçlenecek demektir. Yavaş ilerleyen işlerinizin sonunda yoluna gireceğini ve gerisinin çorap söküğü gibi geleceğini gösterir. Hayatınız için olumlu olacak güzel gelişmelerin çok yakında hayatınızda yaşanacağını gösterir. Hayalini kurduğunuz geleceğe yaklaştığınızı gösterir. Çoğu zaman güzel gelişmelerin sizin çabanız sayesinde hayata geçeceğini gösterir ve uzun zamandır emek verdiğiniz olayların sonucunda artık emeklerinizin meyvelerini toplamaya başlayacağınıza delalet eder. Kendinize tehdit olarak gördüğünüz her ne varsa kendi çabanız sayesinde hepsinden kurtulacak ve gücünüzü kısa bir süre içinde herkese kanıtlamayı başaracaksınız. İçinizdeki gücün, mücadeleci ruhun ve isteğin de göstergesidir.

Kahve Falında Mutlu Kadın Görmek

Genellikle hayatınızda güzel şeylerin yaşanacağına işaret eder. Beklemediğiniz bir anda çok sevinçli bir haber alarak mutlu olacağınıza delalet eder. Maddi anlamda yaşadığınız sıkıntılar sizi bu dönemde canınızdan bezdirmiş durumda. Son bir umut girdiğiniz işten sıcak gelişmeler elde edeceksiniz. Şans rüzgarlarının sizden yana olmasını beklemediğiniz için tedirgin davranıyorsunuz ama tadını çıkartmaya bakın. Bunca senedir yaşamadığınız bir hayatı birkaç gün içerisinde yaşamak başınızı döndürebilir. Bu sebeple tedbiri elden bırakmayın ve yatırımınızı yapmayı ihmal etmeyin. Beklediğiniz ilişki kısa süre sonra kapınızı çalacak.

Yeniliklerin de habercisi olabilir. İş hayatında sağlam ve emin adımlar atarak kısa süre içinde kendisini kanıtlayabilir ve çok güzel mevkilere gelebilir. Hiç ummadığı bir anda güzel gelişmeler yaşayacağı bir döneme girebilir ve bu dönemde karşısına kendisini gerçekten yürekten seven insanların var olduğunu görerek daha da güçlenebilir. Çoğu zaman sevgi dolu birinin size aşk dolu gözlerle baktığının göstergesidir. Etrafınızda sizin iyiliğiniz için çalışıp çabalayan ve sizi sizden çok kişiler var demektir. Başarıyı yakaladığınızda sizi gerçekten seven kişilere sırtınızı dönmemeli onların her zaman yanınızda kalmasına izin vermelisiniz. Girdiğiniz bir sınav sonucunuzun beklediğinizden çok daha yüksek geleceğinin de habercisi olabilir. Severek yapacağınız bir işe girerek kariyeriniz için önemli adımları hızla atabilirsiniz. Geleceğinde de mutlu bir yuva kuracak ve güzel bir aile sıcaklığı içerisinde yaşamını sürdürecek demektir. Maddi sıkıntılarından kurtularak refaha çıkacak demektir.

Kahve Falında Sinirli Kadın Görmek

Hayallerinizin gerçekleşeceğine sizi mutlu edeceğine işarettir. Çok beklediğiniz çok istediğiniz ve hayal ettiğiniz bir şeyin zamanla gerçekleşeceğini gösterir bunun için umutlu ve istekli olmanız gerekir ki dilekleriniz gerçekleşsin eğer sabırsız biri iseniz o hayal daha uzun bir zamana yayılabilir bu yüzden sabırla beklemenizi tavsiye ederiz.

Hayatınıza aniden giren bir sevgilinin verdiği huzuru hiçbir yerde bulamayacaksınız ve siz de onun mutlu olması için çırpınacaksınız demektir. Size çok kızmış bir iş arkadaşınızın yada dostunuzun sembolü olabilmektedir. Bu kızgınlık zamanda unutulup giderek yerini tecrübeye bırakacağı için olayların çok fazla üzerine yürümemekte fayda vardır. Biraz öz eleştiri yapmak ve eksik taraflarınızı bulmak çok iyi olacaktır. Ayrıca bu size diğer ilişkilerinizde de yol göstererek olumlu hareketlerde bulunmanıza vesile olacaktır. Her açıdan şans ve bereket dolu günlere yelken açmaktır. Ufak tefek iyi haberler ile başlayan güzel bir günün ardından kendini daha durgun ve huzurlu bir hayatın içerisinde bulan kişi bu dönemde aldığı kararlardan da fazlası ile memnun kalacaktır. Eğer tereddütte kaldığı konular var ise akıl danışacağı insanları iyi belirlemelidir.

Kahve Falında Üzgün Kadın Görmek

Sizin iyiliğiniz için çalışıp çabalayan ve her anınızda yanınızda olmaya çalışan bir kişiyi bilerek ya da bilmeden kırdığınızın göstergesidir. Bu yoğun korumacı tavrından sıkılmış olabileceğiniz kişi aslında sadece sizin iyiliğiniz için çaba gösteriyor ve hayatınızın her alanında her zaman daha iyi bir konumda olmanız için çabalıyor.

Farkında olmadan ettiğiniz bir söz ya da küçük bir kinaye bir kişinin kalbini kırmış olmanıza neden olacak demektir. Sizi çok seven ve sürekli her zaman daha iyi olmanız için çaba sarfeden kişilerin kalbini kırmamalı ve bu kadar çabayı sizin için yaptıklarını unutmamalısınız. İşlerinizin bir süreliğine de olsa yolunda gitmeyeceğine ve bazı aksiliklerle karşılaşarak maddi zarara uğrayabileceğinize delalet eder. Bir an için yaşayacağınız hayal kırıklığının hayatınızın ileriki dönemlerinde aslında sizin hayrınıza döndüğünü gördüğünüzde hem şaşıracak hem de sevineceksiniz. Yşayacağınız anlık kararsızlıkların ve bunalımların göstergesi olabilir. Bir karar aşamasında yaşayacağınız buhran, hayatınızın ileriki dönemlerini çok etkileyecek bir karar alırken sizi zor duruma düşürebilir ve bu dönemde sizi gerçekten anlayacak ve sizin iyiliğiniz için uğraşacak kişilerin yardımına ihtiyacınız olabilir. Hayatı için önemli kararlar alırken acele etmemeli ve alacağı kararların iyi ve kötü yönlerini iyi ölçüp tartmalıdır.

Kahve Falında Hamile Kadın Görmek

Bereket ve bolluğun en güzel simgesidir. Uzun süren kıtlık ve sıkıntının ardından ulaşılmak istenen her şeye kolaylıkla ulaşılabileceğini gösterir. Maddi anlamda yıllarca problem yaşayıp sürekli yakınları sayesinde geçinmek zorunda kalanlar için refaha ulaşmak ve toplu miktarda gelecek parayla yeni bir iş kurmaktır.

Hayırlı kazanç ve hanede her alanda yaşanacak bereketi simgeler. Çocuk isteyip her yolu denemesine rağmen başarılı olamayanlar için hayırlı evlat anlamına gelir. Kadının karnının büyüklüğüne göre de yorumlanır. Karnı çok büyümüş ise o oranda büyük bir bolluk yaşamak anlamına gelir. Ayrıca çalışanlar için maaşta yaşanacak zam ve terfi anlamları da içerir. Müjdeli haberlere de işaret eder. Uzaklardan gelecek, uzun zamandır beklediğiniz müjdeli bir haber kapınızı çalabilir. Her zaman iyiye yorulur. Dik duruyorsa bereketin, bolluğun ve müjdeli haberlerin sizi hemen bulacağı anlamına; eğik duruyorsa bunlar için biraz beklemeniz gerektiğine işaret eder. Ayrıca hanenizden birinin çok iyi bir mesleğe sahip olup, oldukça zengin bir hayat yaşayacağını gösterir. Aynı zamanda gizli kalmış mutluluk verici haberlerin de açığa çıkması demektir. Huzur ve refahı simgeler. İnsanlar arasında kalıcı olarak yaşanacak barış ve sükûnet ortamını gösterir. Hem para ve mala; hem de aile hayatı ve sevdiklerinizle bir arada bulunmaya yorulur. Ayrıca hayırlı bir kısmeti de simgeler. Bekar olanlar için çok yakın bir zaman içinde hayatlarını kendilerine uygun biriyle birleştirmek demektir. Evli olanlar içinse hayırlı evlatlar edinmek ve gelecekte nesillerinin devam ettiğini gördükten sonra ölmektir. Aynı zamanda anne ya da babadan kalacak yüklü miktarda mirastır.

Kahve Falında İki Kadın Görmek

Genellikle etrafınızda sizin hakkınızda konuşan ve sizin dedikodunuzu yapan kişilerin olduğunu gösterir. Birilerinden istemediği sözler duyabilir ve bu nedenle bir süre canı sıkılabilir.

Genellikle çevrenizde sizi kıskanan ve başarılarınızı tebrik etmek yerine hep bir kusur bulmaya çalışan insanlar olduğunu gösterir. Her zaman etrafındaki kişileri iyi seçmeli ve dostunu, düşmanını birbirinden ayırarak sırlarını çok faz açığa çıkarmamalıdır. Başarılı bir adım atarak kendine hedef belirlediği bir işte başarı yakalayabilir ve kariyerinde sağlam adımlar atarak hayalini kurduğu mevkiye kısa sürede ulaşabilir. Başka bir rivayete göre ise sizi koruyup, kollayan ve sürekli sizin iyiliğiniz için dua eden kişilerin etrafınızda var olduğunu gösterir. Fal sahibi, önemli bir karar alacaksa daha derinlemesine düşünerek sonra pişman olmayacağını bildiği adımlar atmalı ve çok fazla riske girmekten kaçınmalıdır. Bu dönemde birilerinden kendisi hakkında kötü ya da incitici sözler duyarsa bu kişilere kulak asmamalı ve inandığı ve uğruna emek sarf ettiği hedeflerinden vazgeçmemelidir demektir. Bu fal bir uyarı niteliği de taşır. Başarıya ulaşmak için hayatınızda sizin yönlendirdiğiniz her durum sadece sizin kontrolünüzde olmalı ve kimsenin dediği bir şey yüzünden inandıklarınızdan vazgeçmemelisiniz.

Kahve Falında Yürüyen Kadın Görmek

Size ve sevdiklerinize iş teklifi yağacağına işarettir. Ailesine yeni iki bireyin de katılacağının müjdesidir. Tabii ki bu fırsatlar olur da aşk olmaz mı? Uzun zamandır beklediğiniz kişiyi artık beklemenize gerek kalmayacak. Bu kerametler ve daha fazlası için hep birlikte yazımızın devamına.

Sizin ve sevdiklerinizin önünde oldukça fazla kapı açacaktır. İş hayatınızda sevdikleriniz ve sizi bir araya getirecek olan teklifler yer alacak ve sizi maddi, manevi refaha erdirecek. Hayatınıza kolaylık sağlayan bu teklifler sayesinde sizin ve çevrenizdekilerin artık rahatlama vakti geldi. Bu yüzden fal size güzel kerametler ile gelecek ve iş konusundaki sıkıntınızı halledecek. Aynı zamanda ailenize yeni iki birey katılacak. Bu bireyler birer bebek veya evlilik sonucu gelen eşlerden biri olabilir. Bu da demek oluyor ki sizi ya bir bebek müjdesi ya da güzel bir evlilik müjdesi bekliyor. Bu gelişmeler de çevrenizdeki insanları mutlu ederek ekstradan bir huzur kazandırıyor ailenizin sıcak yuvasına. Bu kerametlerin yanında herkes için en önemli olan aşk da devreye giriyor tabii ki. Kısaca size ve sevdiklerinize huzur verirken, yeni bireyleri de bünyesine katıyor. Üstelik güzel bir aşkın müjdesi ile birlikte. Aşk konusunda yeni gelişmeler seni bekliyor. Hayalindeki adamı veya kadını bulmanın zor olmadığını görecek ve o kişiye kavuşacaksınız. Mutlu hayatınızı da kalabalık bir aile olarak tescillendireceksiniz.

Kahve Falında Çıplak Kadın Görmek

Yaşamda gerçekleşen bir takım olaylar sonucu kişinin pişmanlığını ve çaresizliğini simgelemektedir. Bu çaresizlik ve pişmanlığın yanı sıra, kişinin iç dünyasını ve ruh halini de ifade edebilmektedir. Şöyle ki, var olan olaylarda, kişinin saf düşünceleri ve temiz kalbi çıplak kadın figürü ile yorumlanabilmektedir.

Yaz aylarında güneyde sıcak bir tatil yapacağınıza işaret eder. Bu tatil de güzel günler sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandan beri görmediğiniz eski bir tanıdık ile bu tatilde karşılaşacağınız ve birlikte yeni planlar yapacağınız anlamına da gelir. Alacağınız bir takım kararlar hayatınızı önemli ölçüde değiştirecektir. Evlilik fikri size çok uzak ve imkansız gibi gelse de bu tatilden sonra fikriniz değişebilir. Kısa süre de ciddi kararlar alabilirsiniz. Bir yıl içinde ani bir evliliğin sizi beklediğinin bir işaretidir.

Kahve Falında Balık Kadın Görmek

Sıra dışı bir takım olaylarla karşılaşabileceğinizi gösterir. Hak ettiğinizi düşündüğünüzden çok daha güzel bir işe başlayabilir ve bir anda yaşam tarzınızın, sosyal seviyenizin değiştiğini görebilirsiniz. İşsizlikten dolayı uzun zamandır psikolojik problemler yaşıyor olabilirsiniz. Ancak yeni başlayacağınız, üstün özellikleri olan iş sayesinde tüm sorunlarınızın bir anda yok olduğunu ve rahata erdiğinizi göreceksiniz. Ani değişen durumları, bir anda gerçekleşen olayları ve nasıl geldiği bilinmeyen güzel, olağanüstü günleri temsil eder.

Elinden her iş gelen insanları da sembolize eder. Yalnız kaldığında rahatlıkla hayatta kalabilen, kendi kendine evini döndürebilen ve geçimini sağlayabilen güçlü karakterli insanlara işaret eder. Aynı anda birden çok işi yapabilmektir. Hem okuyup hem de çalışmak zorunda kalabilir ve her ikisini de başarıyla yapabilirsiniz. Aynı anda iki işte birden çalışıp iki farklı proje yürüterek her ikisinde de büyük başarı elde edebilirsiniz. Birbirine hiç benzemeyen, oldukça farklı alanlara hitap eden iki ayrı mesleğe sahip olabilirsiniz.

Kahve Falında Büyü Yapan Kadın Görmek

Yakın zaman da güzel ve şaşırtıcı bir haber alacağınıza işaret eder. Yakın zaman da bir seyahat planı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca bazı düşmanlarınız olduğuna da işaret eder. Siz henüz fark etmeseniz de çevreniz de sizi pek fazla sevmeyen ve başarılı çalışmalarınızı oldukça kıskanan kişiler vardır. Bu kişiler zaman içinde size bir takım zararlar vermek isteyebilir. Yakın çevrenizden sizi kıskanan ve pek fazla sevmeyen birisi, size bir takım zararlar vermek isteyebilir. Maddi zararlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken günler sizi beklemektedir.

Bir kadın tarafından kısa süre de kötü bir haber alacağınıza işaret eder. Mutlu ve huzurlu günlere kısa süre içinde gölge düşeceğine, karanlık ve kötü günlerin sizi beklediğine, yakında ki bir düşmana işaret eder. Bu kötü günler çok uzun sürmeyecek, doğru kararlar vermeniz halinde kısa süre içinde geçecektir. Önemli adımlar atacağınız , iş hayatında yeni girişimler de bulunacağınız günler sizi beklemektedir.

Kahve Falında Çirkin Kadın Görmek

Aslında sizin hayatınızda olumlu birçok sonuç doğuracaktır. Nitelendirilmesi kişiden kişiye farklılık gösteriyor fakat bu kadın gerçekten bulduğunuz kadar çirkinse fal sizden yana. Aşk, iş ve ailevi hayatınızda yeni bir devrim yaratmanıza vesile olacak.

Çoktandır cebelleşmekte olduğunuz hastalığınızın iyileşeceğine, eski yaşam tarzınıza döneceğinize ve sizleri mutlu bir hayatın beklediğine yorumlanır. Zenginliği, bolluğu ve bereketi çağrılaştırmaktadır. Çoktandır görmediğiniz biriyle karşılaşacağınıza ve bu karşılaşmada farklı durumların yaşanacağına tabir edilir. İşini değiştireceğine ve yeni iş yerinde farklı bir alanda çalışarak yüklü kazançlar elde edeceğine tabir edilir. Bununla birlikte falına baktıran kişinin karşısına çıkan basur çok istediği bir erkek çocuğun müjdesini alacağına yorumlanır.

Özellikle yakından birinden yardım alınacağına ve yardım sonucunda ciddi anlamda büyük bir huzura ve refaha kavuşulacağına yorumlanır. Ayrıca yeni tanışacağı kişinin kariyer sahibi olacağı, güvenilir ve oldukça iyi bir insan olduğuna tabir edilir. Bol kısmetli bir döneminizde olduğunuza ve bu kısmetleri en iyi şekilde değerlendirmek sizlerin elinizde olan bir şey olduğunu göstermektedir.

Kahve Falında Ağlayan Kadın Görmek

Üzülmeniz gereken bir fal değil aksine sevinmeniz gereken bir fal. Hem aşk hem iş hem de maddi manevi refaha kavuşacağınızı söyleyen bu falı gelin hep birlikte yakından inceleyelim.

Hepimizin zannettiği gibi sonu kötü biten fallardan değil aksine hepimizin oldukça şanslı olduğu bir fal. Herkesin değerlendirdiği gibi bizimde üzüleceğimiz ağlayacağımız anlamına gelmiyor. Bizim mutlu olacağımızı ve mutsuz olmayacağımızı anlatıyor fal aslında. Aslında iyiye işaret ve olumsuz bir şey barındırmamasına rağmen halkımız genelde düz olarak yorumlar. Bize aşk hayatımızda yeni bir kapıdır. Aşk hayatınızda yeni ve vazgeçilmez birini bekliyordunuz ve işte geliyor! Yakın zamanda tanışacağınız kişi ile büyük sonsuz bir aşk belki de sizi bekliyor. Ne zaman karşınıza çıkar bilinmez ama yakın zamanda çıkacağı ve ilk günden sizin teslim olmanızı sağlayacağı kesin. Aynı zamanda iş hayatınızda da en güzel fırsatlar değerlendirilmek için sizi bekliyor.

Kahve Falında Güzel Kadın Görmek

Huzurlu bir yaşamın ve mutlu bir geleceğin habercisidir. Hayırlı ve güzel haberler demektir. Maddi ve manevi her açıdan hayatınızda meydana gelecek olan olumlu gelişmelerdir. Yanında bulunan simgelere göre tüm aileyi etkileyecek olan bir kutlama ya da tören anlamı da taşıyabilir.

En genel anlamı ile hayatınıza gelecek olan güzel gelişmelerdir. Borcunuz var ise borcunuzu ödeyip, maddi açıdan rahatlığa kavuşacaksınız, bir hastalığınız var ise şifa bulup sağlığa kavuşacaksınız, aile ve aşk yaşamında bir takım sıkıntılar yaşıyor iseniz, bunlar son bulacak demektir. Tüm bu gelişmeler bir kadın sayesinde ve onun yardımları ile gerçekleşecektir. Yanında eğer bir yüzük var ise ve bekâr bir erkek ise bu çok mutlu bir birlikteliğiniz olacağı ve hatta bu birlikteliğin evliliğe kadar uzanacağı anlamını taşır. Erkek değilse, evlenilecek yaşta çocuğu olan bir kadın ise bu çocuklarının mürüvvetini göreceğini gösterir. Falına bakılan kişi evli fakat çocuğu yok ise bu yakın çevresinde belirecek olan hem iç güzelliğe sahip hem de fiziki güzelliğe sahip birini temsil eder. Şeklinin yanında başka insan siluetleri de varsa, çevresi tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kişilik olduğunun işaretidir. O konuştuğunda tüm çevresi tarafından itibar görmekte ve sözleri dinlenilmektedir. Bu geçici bir durum değil, o kişinin sağlam karakteri ve kişiliği ile oluşmuş bir durumdur.

Kahve Falında Düşen Kadın Görmek

Genel olarak bütün işlerinizin yolunda gittiği bir anda tüm düzeninizi alt üst edecek bir haber alacağınızı gösterir. Maddi zarara uğrayacağınız bir girişim içine gireceğinize de işaret edebilir. Yaşadığı bir kararsızlık dönemini yanlış bir karar alarak sonlandırarak geleceği için çok önemli bir hata yapabilir ve bunun için önlem almazsa büyük sıkıntılar yaşayabilir.

Her zaman mutlu bitmeyecek bir aşk hikâyesinin içinde olduğunuzun göstergesi olabilir. Aşk yaşadığınız kişi ile aranızda olan uyumsuzluk ve anlaşmazlık gittikçe artacak ve önünü alamayacağınız bir hale gelecek ve ilişkiniz uzun ömürlü olmayacak demektir. Kısmetinizi başka birinde aramalı ve bu ilişkinizin üzerine daha fazla gitmekten kaçınmalısınız. Gerçeklerin farkına varacağınız, dostunuzu ve düşmanınızı ayırt edeceğiniz bir döneme gireceğinizi gösterir. Çoğu zaman ilk başlarda hayırsız gibi görünen bir olay yaşayacağınızı fakat bu olay sayesinde ders çıkarıp hayatınızın geri kalanında daha güçlü adımlarla yürüyeceğinizi gösterir. Bir diğer rivayete göre ise büyük umutlarla açtığınız bir işin beklediğiniz gibi gitmeyeceğini fakat pes etmediğiniz ve uğruna çabalamaya devam ettiğiniz takdirde durumunuzu düzelterek adınızı duyurmayı başaracağınız bir kurum haline geleceğinizi gösterir.

Kahve Falında Gizemli Kadın Görmek

Genellikle sizin iyiliğinizi size hissettirmeden uzaktan gözeten bir kadının var olduğunu gösterir. Size desteğini sizi kırmadan ve sizi bunaltmadan devam ettiren ve sizi kendinizden daha çok düşünen birinin olduğunu gösterir. Sizin görmediğiniz o el sayesinde hayatınızda pek çok şey daha kolay yoluna giriyor ve daha çabuk hallediyorsunuz ve bu duruma bazı zamanlarda kendiniz bile şaşıp kalıyorsunuz. Bunların hepsini kendi başarınız ve gücünüz olarak görseniz de size hissettirmeden arkanızda size destek olan birisi var demektir. Belki de vereceğiniz tepkiden çekindiği için gizli kalmaya özen gösterse de bu kişi sizin her zaman iyiliğiniz için çalışıyor. Hayatınızda sizin fark etmediğiniz bir koruyucu meleğiniz olduğunu gösterir. Bu kişi sayesinde hayat mücadelenizde pek çok zorluğun üstesinden daha kolay bir şekilde gelmeyi başarmış olabilirsiniz. Bu kişi, hayatınızın her alanında size destek olacak fakat bunu hiçbir zaman sizin gözünüze sokarak yapmayacaktır. İş hayatınızda hiç beklemediğiniz bir anda büyük bir başarıya imza atabilir ve kariyer basamaklarını koşarak tırmanabilirsiniz demektir. Hayatınızın pek çok alanında yakaladığınız başarıları dostlarınız ile paylaşarak mutluluğunuzu arttırırken etrafınızda sizi kıskanan kişilerin de olacağını unutmamalı ve sizin çok önemli olan sırlarınızı bu kişilerin yanında açmaktan çekinmelisiniz. Sizin iyiliğiniz için çabalayan kişilerin var olduğunu gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git