Kahve Falında Kadın Görmek

05.10.2015
Kahve Falında Kadın Görmek

Kahve falında kadın görmek, fal sahibinin hiç beklemediği bir anda ilgi duyduğu bir kişiden güzel bir mesaj alacağı anlamına gelir. Kişinin heyecan verici ve fırsatlarla bir dolu bir döneme gireceğine işarettir. Dillere destan bir aşk ile kurulacak olan yuva ve beklenilen iyi haberleri alma demektir.

Aşk Yorumu

Falda kadın görmek, aşkınız dillere destan bir hal alacağına işaret eder. Bu hafta romantik dakikalar yaşayacaksınız, sevgiliniz tarafından hoş sürprizler ile karşılaşacaksınız ve hediyelere doyacaksınız. Değerli hissetmek bir ilişkide sizin için çok önemli ve bunu sonuna kadar yaşayacaksınız. Birlikte olduğunuz kişi sizi çok iyi tanıyor gibi görünüyor. Mutlu hissetmeniz için elinden gelen her şeyi yapacak.

Çok yakın bir zaman içinde eski sevgiliniz ile bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bu durum çok ciddi bir karar vermenize neden olabilir. Eski günleri hatırlayacak ve yaptığınız hataları bir daha gözden geçirip, ders alma şansı yakalayacaksınız. Aşkınızın ne kadar gerçek olduğunu sorgulayacak ve buna göre hayatınıza yeni bir yol çizeceksiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yer yere ayak uyduran bir yapınız bulunmaktadır. Bu yüzden para kazanma durumunda hiçbir zorluk çekmiyorsunuz. Ekonomik gelirinizde de bir kayıp yaşamıyorsunuz. Bu dönemlerde ekonomik gelirinizde bir bereketlenme dönemi yaşayacaksınız. Sadece biraz gelen işler dolayısıyla yoğunluktan çok önemli işleri unutup başkalarına yöneleceksiniz.

Bazı kayıplar yaşayabilirsiniz ama bu kayıpları tekrardan düzelteceksiniz. Sizin için bu kayıplar peynir ekmek gibidir. Bir yudumda bu zorlukları yiyebilirsiniz. Hiçbir zorluk sizi pes ettirmez. Aslında bir şeye inandıktan ve güvendikten sonra hiçbir engel sizin önünüze duramaz.

Evinize alacağınız yeni bir eşya için para bulmakta zorluk çekebilirsiniz ama en sonunda bu eşyaya sahip olacaksınız. Para hayatınız ne kötü yada ne de iyi bir derecede ilerlemektedir. Sizin bütçenize göre sizi geçindirecek ölçüde ilerlemektedir. Yani bu yönden pek memnun olmamış gibi görünmüyorsunuz. Fakat yakın zamanda bolluk ve bereketlilik yaşayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Yeni işinizde başarılı olup terfi alabilirsiniz. Bu da sizi bir basamak kariyer yolculuğunuzda ilerletecektir. İşinizdeki başarı, iş yerinizdeki arkadaşlarınızın gözünden hiç kaçmıyor. Sizi kıskanıyorlar da olabilirler. Ama siz bunları, pek göz ardı etmeyin ve o çok sevdiğiniz işe odaklanın ve daha çok başarılı olun.

Ekonomik hayatınızı güçlendirmek için yaptığınız işleri sürekli ve devamlılık sağlamaktadır. Bir işe girdiğiniz zaman devamlı ve süreklilik sağlamaktadır. İş yerinizde yaptığınız başarılar kadar iş yerinizdeki ortama da kendinizi sevdiriyorsunuz.

Önceden aldığınız eğitim seviyeniz ile bulunduğunuz her ortama ayak uydurabiliyorsunuz. Bu da size verilen her işi zamanında ve düzgün profesyonel şekilde yapıyorsunuzdur. Kaliteli eğitim kaliteli iş demektir.

İşlerinizi daha çok tek başınıza iken sakin ortamda daha rahat ve temiz yapıyorsunuz. Gürültülü ortamda pek çalışmayı sevmiyorsunuz. Eğer işsiz iseniz çok seveceğiniz ve başarılı olacağınız bir işe adım atacaksınız. Bu iş yarım bıraktığınız kariyerinizi yeniden tamamlamanızı sağlayacaksınız.

Sağlık Yorumu

Bugünlerde çok koşuşturmaktan nefes darlığı problemi çekebilirsiniz. Bunu da ilaçlarla ya da az ve kendinizi yormadan çalışırsanız bu problemi fazla ilerletme durumunuz olmaz.

Mideniz hemen rahatsızlandığı için gazlı ve sindirim sisteminizi bozacak yiyeceklerden uzak durmanız gerekir. Yoksa mide rahatsızlığı çekebilirsiniz. Bazen bir yorgun bazen bir enerjik oluyorsunuz. Yorgun düşmemek için bol bol dinlenip uykuya ihtiyacınız vardır. Uyursanız dinlenirsiniz, gözlerinizde dinlenir.

Göz probleminiz aman ortaya çıkmasın. Bol bol yeşillik tüketin. Sağlığınız açısından da bol bol yürüyüş yapıp spor yapmanız önerilir. Spor yaparsanız hem genç kalırsınız hem de dinamik.

Doktoru fazla sevmeyen kişiliğiniz var eskiden kalma yöntemleri deneyerek sağlığınızı düzeltebilirsiniz. Bunları daha yararlı ve faydalı görürsünüz. Bu yöntem de her zaman ilgi alanınız olur.

Aile ve Yaşam Yorumu

Arkadaşlarınızı bir yana bırakıp aile yaşantınıza daha çok önem veriyorsunuz. Sizde ileride güzel bir aile yaşantısı kurmak istiyorsunuz. Bunu da ailenizden ne görüyor iseniz onu da ilerde uygulayacaksınız.

Rutin olan yaşamınızı biraz sosyalleştirerek enerjik hale getirebilirsiniz. Yeni hobiler edinerek ya da yeni arkadaşlıklar kurarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Ailenizin size olan güvenini hiçbir zaman sarsmayacak kişisiniz.

Küçüklüğünüzden beri yaşamınızın iyi olmasını istediğiniz için çok çabalama göstermişsiniz. Hayalinizi gerçekleştirmek için artık bu çabalarınızı gerçekleştirmek çok istiyorsunuz.

Yaşamınızdaki olan insanlardan daha kendinizi geliştirmiş birisiniz. Eğitim seviyenizi güzel almışsınız ve yaşamınıza çok güzel değerler katmış bulunmaktasınız. Enerjiniz yüksek biri olduğunuz için yaşamınıza yani hayatınıza alan insanları güzel seçip kendinizi sevdiriyorsunuz. Kaliteli insanlarla takılmayı seven birisiniz.

Ailenizin içerisine bu zamanlarda güzel bir haber alacaksınız ve ailece mutlu olacaksınız. Bu mutlu haberden sonra ailenizle küçük bir akraba ziyareti yapabilirsiniz. Bu akraba ziyaretiniz güzel hoş sohbetlerle geçecektir.

Aileniz ile beraber hafta sonları vakit geçirmeyi eğlenmeyi seviyorsunuz. Beraber ailece bir şeyler yapmaktan keyif alıyorsunuz ve hoşnut oluyorsunuz. Ailenize yeni bir üye katılabilir. Yakın akrabanızdan birinden bir bebek müjdesi alabilirsiniz. Bu bebeğin gelmesi o aile için hayırlı olacaktır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.